ciąża? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 17:05   #1
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90

ciąża?


Hej dziewczyny..

Mam do WAS takie pytanie.. Ale nie chce żebyście zaraz mnie beształy
Otóż ostatniego dnia miesiączki kochałam się z TŻ bez zabezpieczenia. jednak gdy TŻ kończył to ja nie zeszłam ani nic. Później wyliczyłam ,że jeszcze przez 5dni mam dni niepłodne(regularny okres) więc się nie martwiłam. Ale teraz od 4dni mi się spóźnia okres. Mam dość stresujący okres bo niedługo zaczynam szkołe i wogóle. Mam objawy takie jak do okresu ale jednak on sie nie pojawia czy jest jakaś możliwośc , że plemniki TŻ dłużej przeżyły i że jestem w ciąży?
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 17:27   #2
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: ciąża?

skoro kochalas sie bez zabezpieczenia to powinnas wiedziec ze szanse na ciaze zawsze sa. jak okresu nie bedzie to 14 dni po stosunku zrob test ciazowy. a jak okres bedziesz miala to zainwestuj w antykoncepcje bo potem bedzie placz i zgrzytanie zebami.
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 17:34   #3
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny..

Mam do WAS takie pytanie.. Ale nie chce żebyście zaraz mnie beształy
Otóż ostatniego dnia miesiączki kochałam się z TŻ bez zabezpieczenia. jednak gdy TŻ kończył to ja nie zeszłam ani nic. Później wyliczyłam ,że jeszcze przez 5dni mam dni niepłodne(regularny okres) więc się nie martwiłam. Ale teraz od 4dni mi się spóźnia okres. Mam dość stresujący okres bo niedługo zaczynam szkołe i wogóle. Mam objawy takie jak do okresu ale jednak on sie nie pojawia czy jest jakaś możliwośc , że plemniki TŻ dłużej przeżyły i że jestem w ciąży?
Masz regularne cykle?

Radzę zrobić test,ale w odpowiednim terminie i być przygotowanym na wszystko bo moim zdaniem prawdopodobieństwo ciąży jest duże.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 17:44   #4
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Masz regularne cykle?

Radzę zrobić test,ale w odpowiednim terminie i być przygotowanym na wszystko bo moim zdaniem prawdopodobieństwo ciąży jest duże.
tak cykle mam regularne..

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez gringolada Pokaż wiadomość
skoro kochalas sie bez zabezpieczenia to powinnas wiedziec ze szanse na ciaze zawsze sa. jak okresu nie bedzie to 14 dni po stosunku zrob test ciazowy. a jak okres bedziesz miala to zainwestuj w antykoncepcje bo potem bedzie placz i zgrzytanie zebami.
seks uprawialiśmy miesiąc temu.. my sie zabezpieczamy ale to byl ostatni dzien okresu.. wystaczy przeczytac 1post ze zrozumieniem
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 17:49   #5
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: ciąża?

no i co z tego ze w ostatni dzien? malo jest ciezarnych co w ostatni dzien sie kochaly? myslec trzeba wiecej jak sie za seks bierzesz
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:00   #6
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: ciąża?

mam swój wiek i wiem co robię.. mam regularne cykle i mogłam "zaryzykować".. wyliczyłam dni niepłodne i nie powinnam być w ciąż ale okres się nie pojawia
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:04   #7
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: ciąża?

wlasnie ze wzgledu na swoj wiek powinnas byla wiedziec ze kazdy stosunek bez zabezpieczenia moze skonczyc sie niechciana ciaza. zaryzykowalas i mam nadzieje ze nie dolaczysz do grona matek lub przyszlych matek ktore tez na matematyke i szczescie liczyly. poczekaj pare dni na okres. jak minal miesiac od ostatniego stosunku to mozesz juz zpobic test.
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 18:06   #8
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: ciąża?

Czyli jest duze prawdopodobieństwo że jesteś w ciąży, poczekaj kilka dni i zrób test.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:23   #9
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
mam swój wiek i wiem co robię.. mam regularne cykle i mogłam "zaryzykować".. wyliczyłam dni niepłodne i nie powinnam być w ciąż ale okres się nie pojawia
Taka jesteś dorosła, a nie wiesz, że wyliczanie można o kant tyłka potłuc? Jesli chcesz wiedzieć, kiedy masz dni płodne a kiedy nie, powinnas prowadzic dokładne obserwacje cyklu, a nie jakieś idiotyczne kalendarzyki.

Skoro mogłaś zaryzykować, no to rozumiem, że ryzyko ciąży brałaś pod uwagę?

W ciąży jak najbardziej możesz być. Zrób test.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:39   #10
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: ciąża?

A jak długie masz cykle? Jeśli nie są krótkie to raczej prawdopodobieństwo ciąży jest małe. 4 dni to niedużo. A normalnie naprawdę masz okres jak w zegarku, nigdy Ci się nie spóźnia...? Plemniki mogą przeżyć tylko jeśli są ku temu odpowiednie warunki - śluz płodny, a Ty miałaś dni niepłodne...
Ale prawdopodobieństwo jest zawsze, niestety. Daj znać jak będziesz coś wiedziała
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:42   #11
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: ciąża?

test po 14 dniach od stosunku.
Och... wiadać jak jesteś "dorosła"...
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 18:42   #12
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez velara Pokaż wiadomość
A jak długie masz cykle? Jeśli nie są krótkie to raczej prawdopodobieństwo ciąży jest małe. 4 dni to niedużo. A normalnie naprawdę masz okres jak w zegarku, nigdy Ci się nie spóźnia...? Plemniki mogą przeżyć tylko jeśli są ku temu odpowiednie warunki - śluz płodny, a Ty miałaś dni niepłodne...
Ale prawdopodobieństwo jest zawsze, niestety. Daj znać jak będziesz coś wiedziała
Normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakie dni niepłodne? Wyliczyła to z kalendarzyka, a to żadna gwarancja. Mogła mieć 30 regularnych cykli wczesniej a wystarczy, ze w tym jednym coś się przestawiło.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:51   #13
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: ciąża?

nie prowadziła obserwacji, nie mierzyła temperatury - to sobie ten wylicznony kalendarzyk może do... wsadzić!
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:51   #14
agusia327
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: from sky.
Wiadomości: 177
Dot.: ciąża?

Spokojnie, ja czekam też na okres, ale zostało mi jeszcze 6 tabletek do wzięcia. Pominęłam 8 tabletkę, mam nadzieję że wszystko się ułoży. Nie odważyłabym się na niezabezpieczony stosunek, skoro zaryzykowałaś to mogłaś się liczyć z ewentualną wpadką. Bądźmy dobrej myśli, zrób test, idź do lekarza, my Ci z fusów nie wywróżymy czy coś się kluje w Twoim brzuchu czy też nie. 3maj się
__________________
bo szczęście ma zapach cynamonu.
agusia327 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:55   #15
Ofelia 20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 826
Dot.: ciąża?

Skoro minął miesiąc od tego stosunku, to spokojnie możesz robić test ciążowy. Bo jak sama napisałaś, okres się spoźnia. Tutaj nikt Ci niczego mądrzejszego nie powie. Zrób test, co prawda wynik nie daje 100% informacji czy jesteś czy nie jesteś w ciąży, ale będziesz już troche bardziej zorientowana.
Ofelia 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:26   #16
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakie dni niepłodne? Wyliczyła to z kalendarzyka, a to żadna gwarancja. Mogła mieć 30 regularnych cykli wczesniej a wystarczy, ze w tym jednym coś się przestawiło.
Przy regularnych cyklach nie powiedziałabym, że żadna. U mnie to co wynika z kalendarzyka zgadza się w zupełności z wnioskami jakie płyną z obserwacji śluzu. Ale podkreślam - u mnie.
Zgadza się. Nawet przy regularnych cyklach może się coś poprzestawiać. Osobiście miałam taką sytuację tylko raz w ciągu 4 lat (od tylu lat obserwuję cykl). 25dniowy cykl, podczas gdy zawsze 30 dni to było absolutne minimum. Dlatego, jak już wcześniej napisałam prawdopodobieństwo jest zawsze i współżyjąc nie opierałabym się tylko i wyłącznie na kalendarzyku. Ale stało się - Autorka się zapomniała, ale musiałaby mieć niezłego pecha, by akurat w tym przypadku doszło do zaburzeń w cyklu. Choć wykluczyć tego oczywiście nie można.
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:34   #17
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: ciąża?

Żeby owulacja przesunęła się w jedną albo drugą stronę o dzien czy dwa długość cyklu nie musi się zmienić. I to miałam na myśli myśląc o nieprzewidzianych sytuacjach. A tego z kalkulatorka internetowego nie wyczytasz.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:55   #18
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Żeby owulacja przesunęła się w jedną albo drugą stronę o dzien czy dwa długość cyklu nie musi się zmienić. I to miałam na myśli myśląc o nieprzewidzianych sytuacjach. A tego z kalkulatorka internetowego nie wyczytasz.
Oczywiście. Ale rozumiem, że owulacja przesuwa się o dzień, dwa... Ale Autorka pisze, że jeszcze przez 5 dni powinna mieć niepłodne. Dlatego uważam, że aż takie przesunięcie jest mało prawdopodobne. Zwłaszcza, że to był ostatni dzień okresu. Ale faktycznie - jeżeli opieramy się tylko i wyłącznie na kalkulatorze internetowym, to nie mamy pewności, że Autorka miała jeszcze przez te 5 dni dni niepłodne. Tak naprawdę wiemy mało, dlatego trzeba zrobić test i po wątpliwościach
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 21:04   #19
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: ciąża?

Zrób test.
Następnym razem używajcie jakiegoś innego "zabezpieczenia" niż kalendarzyk-bo nie wiem, czy wiesz ale plemniki mogą przeżyć nawet kilka dni w Twoim ciele, więc to, ze robisz to w dni niepłodne, nie znaczy, że nie ma możliwości ciąży.
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 21:32   #20
agusia327
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: from sky.
Wiadomości: 177
Dot.: ciąża?

Generalnie nie jest tak łatwo zajść w ciążę, nie panikuj tylko zrób test ciążowy. Napisz jak już będziesz wszystko wiedziała, powodzenia
__________________
bo szczęście ma zapach cynamonu.
agusia327 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 21:41   #21
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: ciąża?

dni od 1 dnia cyklu do dni płodnych nie bez powodu są nazywane dniami WZGLĘDNEJ NIEPŁODNOŚCI.

a naturalne metody są skuteczne tylko wtedy, gdy co najmniej przez 3 cykle prowadzi się obserwację śluzu i mierzy się temperaturę. wyliczanie dni niepłodnych i opieranie się wyłącznie na długości poprzednich cykli to prosta droga do nieplanowanego macierzyństwa.

gratulacje! to się nazywa świadome współżycie, autorko tematu.
oczywiście możesz być w ciąży.
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 21:47   #22
kot genetyczny
Raczkowanie
 
Avatar kot genetyczny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 170
Dot.: ciąża?

Trzeba zrobić test. Jak najbardziej możesz być w ciąży.
__________________
Psi Anioł

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu
kot genetyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 21:58   #23
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez velara Pokaż wiadomość
A jak długie masz cykle? Jeśli nie są krótkie to raczej prawdopodobieństwo ciąży jest małe. 4 dni to niedużo. A normalnie naprawdę masz okres jak w zegarku, nigdy Ci się nie spóźnia...? Plemniki mogą przeżyć tylko jeśli są ku temu odpowiednie warunki - śluz płodny, a Ty miałaś dni niepłodne...
Ale prawdopodobieństwo jest zawsze, niestety. Daj znać jak będziesz coś wiedziała
cylke 28 dni.. mam jak w zegarku właśnie.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez velara Pokaż wiadomość
Oczywiście. Ale rozumiem, że owulacja przesuwa się o dzień, dwa... Ale Autorka pisze, że jeszcze przez 5 dni powinna mieć niepłodne. Dlatego uważam, że aż takie przesunięcie jest mało prawdopodobne. Zwłaszcza, że to był ostatni dzień okresu. Ale faktycznie - jeżeli opieramy się tylko i wyłącznie na kalkulatorze internetowym, to nie mamy pewności, że Autorka miała jeszcze przez te 5 dni dni niepłodne. Tak naprawdę wiemy mało, dlatego trzeba zrobić test i po wątpliwościach
nie opierałam się na kalkulatorze.. owulacje miałam 14 dnia cyklu.. mam bóle takie jak do dostania okresu.. więc jestem dobrej myśli. wiem że było ryzyko zajścia w ciąże..

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

agusia327: dzięki za wsparcie.. wiem, że nie łatwo jest zajść w ciąże.. ale jednak ryzyko było..
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 22:11   #24
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
cylke 28 dni.. mam jak w zegarku właśnie.
Seks w który dzień cyklu?

Moim zdaniem ciąża jak najbardziej możliwa.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 22:24   #25
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: ciąża?

na jakiej podstawie twierdzisz, że owulacje miałaś 14 dnia cyklu?

miałaś skok temperatury? wcześniej pojawił się śluz płodny?

powtarzam, wyliczanie nic nie daje!

a najlepszym na to dowodem jest to, że jeśli spóźnia Ci się okres i nie jesteś w ciąży, owulację musiałaś mieć później (bo owulacja jest 14 dni przed miesiączką). oczywiście to też zależy od stresu, ale, jak widać, Twoje cykle wcale nie są takie regularne.

albo są, tylko że jesteś w ciąży.
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 22:55   #26
anka68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 139
Dot.: ciąża?

Można założyć, że był to dzień niepłodny, ale pod warunkiem, że wcześniej (w ciągu ostatniego roku) nie miałaś cykli krótszych np. 25-dniowych. Gdyby teraz trafił Ci się taki krótki cykl, oznaczałoby, że np. piąty dzień mógłby być płodny. Poza tym nie wiemy czy w poprzednim cyklu była w ogóle owulacja – jeśli nie było, to zakłada się, że wszystkie dni od początku krwawienia są płodne. Tak więc podsumowując – prawdopodobnie współżyłaś w okresie niepłodnym, choć istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że był to dzień płodny.

(-: Głowa do góry - wg mnie to tylko stres, ale jutro zakup w Aptece najczulszy test ciążowy i już będziesz miała całkowitą pewność (-:.

Tutaj masz doskonale zobrazowane kiedy występują dni płodne (oczywiście pod warunkiem regularnych miesiączek:
Długość cyklu w dniach
Owulacja zazwyczaj występuje w dniu
26
10-14 dzień cyklu
27
11-15 dzień cyklu
28
12-16 dzień cyklu
29
13-17 dzień cyklu
30
14-18 dzień cyklu
31
15-19 dzień cyklu
32
16-20 dzień cyklu
33
17-21 dzień cyklu
34
18-22 dzień cyklu
35
19-23 dzień cyklu
36
20-24 dzień cyklu
37
21-25dzień cyklu
38
22-26 dzień cyklu
39
23-27dzień cyklu
anka68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 23:24   #27
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny..

Mam do WAS takie pytanie.. Ale nie chce żebyście zaraz mnie beształy
Otóż ostatniego dnia miesiączki kochałam się z TŻ bez zabezpieczenia. jednak gdy TŻ kończył to ja nie zeszłam ani nic. Później wyliczyłam ,że jeszcze przez 5dni mam dni niepłodne(regularny okres) więc się nie martwiłam. Ale teraz od 4dni mi się spóźnia okres. Mam dość stresujący okres bo niedługo zaczynam szkołe i wogóle. Mam objawy takie jak do okresu ale jednak on sie nie pojawia czy jest jakaś możliwośc , że plemniki TŻ dłużej przeżyły i że jestem w ciąży?
Oczywiście, że jest taka możliwość. Jak i taka, że Twój regularny okres nagle się trochę zmienił i wtedy co kochałaś się z chłopakiem były właśnie dni płodne. A tak w ogóle to czemu się nie zabezpieczaliście? Przecież to jest ogromne ryzyko ciąży. Nie zdawałaś sobie z tego sprawy? Więc dziwi mnie teraz Twoje lamentowanie nad tym.
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 23:45   #28
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez anka68 Pokaż wiadomość
Tutaj masz doskonale zobrazowane kiedy występują dni płodne (oczywiście pod warunkiem regularnych miesiączek:
Długość cyklu w dniach
28
12-16 dzień cyklu
Wiadomo, to tylko teoria, ale przyjmijmy, że owulację miałaś np 12 dnia cyklu. Dni płodne to dzień 8, 9, 10, 11, 12 - owulacja, 13.
Jeśli współżyłaś np 7 dnia cyklu - ciąża więcej niż prawdopodobna. Ciąża bardzo możliwa.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 09:35   #29
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: ciąża?

I jak wyszedł test ?
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 11:51   #30
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
mam swój wiek i wiem co robię.. mam regularne cykle i mogłam "zaryzykować".. wyliczyłam dni niepłodne i nie powinnam być w ciąż ale okres się nie pojawia
To po co zakładasz wątek?
Dziewczyny już Ci wszystko wyjaśniły. Zrób test.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.