SZOK naprawdę to zrobiła - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-08, 08:19   #1
Misugi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 92

SZOK naprawdę to zrobiła


Kocham swoją dziewczynę. Bdb nam jest ze sobą. Mamy wspólny język, jest super. Bynajmniej, tak sądziłem, aż okazało się że jest egoistką.

Bolały mnie plecy, potrzebowałem masażu, prosiłem ją, by mi zrobiła. Odmówiła mówiąc, że tego nie lubi. Miała gdzieś, że mnie boli, jej się nie chciało, nie lubi masować to tego nie zrobiła.


Jako, że jestem z innego miasta w wakacje pojechałem do swojego domu. Mieszkam 5 godz jazdy od niej. Nalega bym przyjechał i spędził z nią parę dni. Sam przyjazd to 50 zł. Nie mam noclegu, jedyne wyjście to nocleg na stacji. Nie będę wydawał 100 zł w hotelu za noc, ani 50 zł u prywatnej osoby. Poprosiłem ją, czy mogłaby przenocować ze mną na dworcu, bo będę sam siedział całą noc i jak wiadomo samemu będzie lipa. Dziewczyna powiedziała, że nie bo nie widzi jej się spać poza domem i w dodatku się nie wyśpi.

Ma gdzieś to, że przyjadę dla niej i nie będę miał gdzie spać. Liczy się dla niej własna wygoda. Musi się wyspać, a że będę sam całą noc to nie jej problem.


W łóżku lubię seks oralny. Daje mi to wielką przyjemność i satysfakcję. Dla mężczyzn bowiem seks oralny to nie tylko przyjemność, ale również symbol oddania i wierności. Dziewczyna chce abym robił jej minetkę, pyta się czy jej zrobię i jej robię. Pyta się, czy może usiąść na moją twarz i jej zrobię, robię. Lecz kiedy proszę ją o loda, to mi odmawia.

Tłumaczy się, iż dla niej lód to coś ohydnego i nie zrobi. Dziwne podejście jak na osobę która sama nalega abym robił jej minetkę.

Robienie loda jest dla mnie ważne, zlewając loda daje mi do zrozumienia, że nie liczy się z moimi potrzebami, poza tym gra wstępna jest bez tego słabsza.

Prosiłem ją nie raz o loda, lecz permanentnie słyszę nie.

Jeśli kogoś kocha poświęca się, daje kochanej osobie przyjemność tym większą, że samemu się ją daje.

Dziewczyna jednak skupia się na tym co jest wygodne dla niej, ma gdzieś moje potrzeby i to, że robiąc mi loda zapewni mi przyjemność.


Stale liczy się to na co ma ochotę, nie poświęca się dla mnie.


Teraz pokłóciłem się z nią, bo wspominała swojego ex i dodała, że go kochała bardziej niż mnie. Zdenerwowałem się bo mówiła
Nie kocham juz go, ale porownujac cb a jego to bardziej jego

Następnego dnia, mówiła że źle ją zrozumiałem, chodziło jej, że kocha mnie jak go kiedyś kochała.
Jednak tu mówiła, że go bardziej, a teraz mi wciska, że źle zrozumiałem.

Obraziłem się, stałem się chłodny. Dziewczyna sądziłem, że zastanowi się, przeprosi, lecz ma do mnie pretensje, że się obrażam i się kłócę.

Sam już nie wiem co myśleć o tym kto ma rację, czy na pewno jest egoistką, a może za dużo wymagam od niej?
Misugi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 08:24   #2
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Wątek o lodach to już był. O nocowaniu na dworcu jest aktualny.
Lepiej było zaproponować,że się prześpisz pod jej balkonem.
Moglibyście sobie pogadać nocą.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 08:30   #3
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Cytat:
Napisane przez Misugi Pokaż wiadomość
Kocham swoją dziewczynę. Bdb nam jest ze sobą. Mamy wspólny język, jest super. Bynajmniej, tak sądziłem, aż okazało się że jest egoistką.

Bolały mnie plecy, potrzebowałem masażu, prosiłem ją, by mi zrobiła. Odmówiła mówiąc, że tego nie lubi. Miała gdzieś, że mnie boli, jej się nie chciało, nie lubi masować to tego nie zrobiła.


Jako, że jestem z innego miasta w wakacje pojechałem do swojego domu. Mieszkam 5 godz jazdy od niej. Nalega bym przyjechał i spędził z nią parę dni. Sam przyjazd to 50 zł. Nie mam noclegu, jedyne wyjście to nocleg na stacji. Nie będę wydawał 100 zł w hotelu za noc, ani 50 zł u prywatnej osoby. Poprosiłem ją, czy mogłaby przenocować ze mną na dworcu, bo będę sam siedział całą noc i jak wiadomo samemu będzie lipa. Dziewczyna powiedziała, że nie bo nie widzi jej się spać poza domem i w dodatku się nie wyśpi.

Ma gdzieś to, że przyjadę dla niej i nie będę miał gdzie spać. Liczy się dla niej własna wygoda. Musi się wyspać, a że będę sam całą noc to nie jej problem.


W łóżku lubię seks oralny. Daje mi to wielką przyjemność i satysfakcję. Dla mężczyzn bowiem seks oralny to nie tylko przyjemność, ale również symbol oddania i wierności. Dziewczyna chce abym robił jej minetkę, pyta się czy jej zrobię i jej robię. Pyta się, czy może usiąść na moją twarz i jej zrobię, robię. Lecz kiedy proszę ją o loda, to mi odmawia.

Tłumaczy się, iż dla niej lód to coś ohydnego i nie zrobi. Dziwne podejście jak na osobę która sama nalega abym robił jej minetkę.

Robienie loda jest dla mnie ważne, zlewając loda daje mi do zrozumienia, że nie liczy się z moimi potrzebami, poza tym gra wstępna jest bez tego słabsza.

Prosiłem ją nie raz o loda, lecz permanentnie słyszę nie.

Jeśli kogoś kocha poświęca się, daje kochanej osobie przyjemność tym większą, że samemu się ją daje.

Dziewczyna jednak skupia się na tym co jest wygodne dla niej, ma gdzieś moje potrzeby i to, że robiąc mi loda zapewni mi przyjemność.


Stale liczy się to na co ma ochotę, nie poświęca się dla mnie.


Teraz pokłóciłem się z nią, bo wspominała swojego ex i dodała, że go kochała bardziej niż mnie. Zdenerwowałem się bo mówiła
Nie kocham juz go, ale porownujac cb a jego to bardziej jego

Następnego dnia, mówiła że źle ją zrozumiałem, chodziło jej, że kocha mnie jak go kiedyś kochała.
Jednak tu mówiła, że go bardziej, a teraz mi wciska, że źle zrozumiałem.

Obraziłem się, stałem się chłodny. Dziewczyna sądziłem, że zastanowi się, przeprosi, lecz ma do mnie pretensje, że się obrażam i się kłócę.

Sam już nie wiem co myśleć o tym kto ma rację, czy na pewno jest egoistką, a może za dużo wymagam od niej?
Lodów komentować nie będę, bo dla mnie zmuszanie do jakiejkolwiek formy aktywności seksualnej to dzicz i tyle. Co z tego, że Ty robisz? Widocznie się nie brzydzisz, a ona tak. Dawanie drugiej osobie przyjemności to nie transakcja wiązana, czy usługa za którą należy się odpłacić.

Co do reszty - jestem przerażona, że stawiasz się w pozycji (wybacz dosadność) jej pieska. Gwizdnęła, lecisz do niej. I zamiast powiedzieć 'jadę, ale załatw mi nocleg u siebie, bo nie mam kasy na hotele' Ty strzelasz tekst, czy może przespałaby się z Tobą na dworcu, bo samemu będzie Ci nudno...
Zacznij szanować siebie. Bo to co robisz uwłacza godności człowieka.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 08:40   #4
Misugi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 92
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Wiesz obrzydza ją, to niech jej nie obrzydza. Lęk to nic innego jak stan umysłu, który można zmienić. Poza tym jeśli obrzydza może i tak to zrobić dla mnie.
Jeśli się kogoś kocha to takie wymówki są słabe. Poza tym znowu sytuacja gdzie muszę uszanować co ona chce, a gdzie miejsce by szanowała to co ja chcę.

Dziewczyna noclegu nie może załatwić, mieszka z rodzicami. Jej tata ją kontroluje i bez szans by się zgodził przenocować. Lipa
Misugi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 08:43   #5
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Lodów komentować nie będę, bo dla mnie zmuszanie do jakiejkolwiek formy aktywności seksualnej to dzicz i tyle. Co z tego, że Ty robisz? Widocznie się nie brzydzisz, a ona tak. Dawanie drugiej osobie przyjemności to nie transakcja wiązana, czy usługa za którą należy się odpłacić.

Co do reszty - jestem przerażona, że stawiasz się w pozycji (wybacz dosadność) jej pieska. Gwizdnęła, lecisz do niej. I zamiast powiedzieć 'jadę, ale załatw mi nocleg u siebie, bo nie mam kasy na hotele' Ty strzelasz tekst, czy może przespałaby się z Tobą na dworcu, bo samemu będzie Ci nudno...
Zacznij szanować siebie. Bo to co robisz uwłacza godności człowieka.
Dokładnie.
Dla mnie szokiem jest twoje zachowanie.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 08:47   #6
Misugi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 92
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Hahahahahahahahahaha wszystko ma być jak ona chce, ja nawet nie mam prawda do lodów? A co już nie mam prawa do udanego seksu?
Misugi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 08:50   #7
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Cytat:
Napisane przez Misugi Pokaż wiadomość
Wiesz obrzydza ją, to niech jej nie obrzydza. Lęk to nic innego jak stan umysłu, który można zmienić. Poza tym jeśli obrzydza może i tak to zrobić dla mnie.
Jeśli się kogoś kocha to takie wymówki są słabe. Poza tym znowu sytuacja gdzie muszę uszanować co ona chce, a gdzie miejsce by szanowała to co ja chcę.


Dziewczyna noclegu nie może załatwić, mieszka z rodzicami. Jej tata ją kontroluje i bez szans by się zgodził przenocować. Lipa
Wiec trochę zmieniam zdanie - Ty po prostu masz nabite do głowy, że związek to wzajemne poddaństwo i bycie niewolnikiem drugiej strony, sam perfekcyjnie się w tej roli stawiasz i buntujesz się, że dziewczyna ma trochę więcej rozumu i walczy o swoje.
Chcesz być niewolnikiem to bądź, ale nie wymagaj tego od drugiej osoby.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Misugi Pokaż wiadomość
Hahahahahahahahahaha wszystko ma być jak ona chce, ja nawet nie mam prawda do lodów? A co już nie mam prawa do udanego seksu?
Seks to przywilej, nie obowiązek. Działa to zarówno w stronę faceta jak i kobiety. Jak dorośniesz to zrozumiesz, że podejscie 'ja mam prawo, niech się zmusza' daleko nie prowadzi.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 08:51   #8
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Cytat:
Napisane przez Misugi Pokaż wiadomość
Wiesz obrzydza ją, to niech jej nie obrzydza. Lęk to nic innego jak stan umysłu, który można zmienić. Poza tym jeśli obrzydza może i tak to zrobić dla mnie.
Jak ona Ci zaproponuje, no przepraszam z góry, robienie kupy na siebie w trakcie seksu, też się zgodzisz, bo wystarczy zmienić stan umysłu?
Opowiadasz bzdury i sam tu pokazujesz swój egoizm, choć po części rozumiem Twoją frustrację.

Co do reszty - wygląda na to, że dziewczynie na Tobie nie zależy.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 08:56   #9
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Cytat:
Napisane przez Misugi Pokaż wiadomość
Wiesz obrzydza ją, to niech jej nie obrzydza. Lęk to nic innego jak stan umysłu, który można zmienić. Poza tym jeśli obrzydza może i tak to zrobić dla mnie.
Jeśli się kogoś kocha to takie wymówki są słabe. Poza tym znowu sytuacja gdzie muszę uszanować co ona chce, a gdzie miejsce by szanowała to co ja chcę.

Dziewczyna noclegu nie może załatwić, mieszka z rodzicami. Jej tata ją kontroluje i bez szans by się zgodził przenocować. Lipa
Na serio poczułbyś się lepiej gdyby robiła Ci z obrzydzeniem"loda" ?
Spanie na dworcu to dla mnie kosmos i w życiu nie pozwoliłabym na to partnerowi. Przecież można w takiej sytuacji odłożyć kasę na nocleg i ustalić rzadsze spotkania. Skoro czujesz się źle w tym związku, to zakończ go. Dla mnie panna to egoistka, ale Ty zachowujesz się niedojrzale.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 08:56   #10
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Cytat:
Napisane przez Misugi Pokaż wiadomość
Hahahahahahahahahaha wszystko ma być jak ona chce, ja nawet nie mam prawda do lodów? A co już nie mam prawa do udanego seksu?
Wybacz, ale jesteś przezabawny Śpij na dworcu, błagaj, żeby Ci obciągnęła i ciesz się życiem, ziom!
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 08:57   #11
KOOL SHEN
Rozeznanie
 
Avatar KOOL SHEN
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 612
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Po 1 związek to partnerstwo a nie ze ma być po mojemu lub szantaż.
Po 2 seks jest dopełnieniem związku plus rozmowy spokojne na ten temat.
Ile masz lat 15 16?
__________________
Jak mawiał kardynał Richelieu " Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę".
KOOL SHEN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 09:00   #12
lullab24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 63
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Jezu to z nią zerwij i znajdź sobie taką co Ci będzie robiła loda, nie będzie kazała spać na dworcu czy zrobi masaż w razie potrzeby. Albo pogadaj z nią, tylko nie na zasadzie "bo ja Ci robię minetkę", tylko powiedz jej na spokojnie o swoich wątpliwościach, potrzebach. Ona wysłucha i Ci odpowie o tym myśli. Ty tą odpowiedź, albo zaakceptujesz albo nie.
I na koniec rada dla was obojga. Jak już się bawicie w związek to przynajmniej ociupinkę postarajcie się zachowywać jak dojrzali ludzie.
lullab24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 09:01   #13
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Cytat:
Napisane przez Misugi Pokaż wiadomość
Hahahahahahahahahaha wszystko ma być jak ona chce, ja nawet nie mam prawda do lodów? A co już nie mam prawa do udanego seksu?
- idź do Grycana, do Zielonej Budki, są lody Algida; jak cię stać to może i nawet lody Haagen Dazs. Zjedz, ochłoń, ale nie pisz tych głupot, bo żal, ze panna na oczy jeszcze nie przejrzała.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 09:03   #14
KOOL SHEN
Rozeznanie
 
Avatar KOOL SHEN
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 612
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- idź do Grycana, do Zielonej Budki, są lody Algida; jak cię stać to może i nawet lody Haagen Dazs. Zjedz, ochłoń, ale nie pisz tych głupot, bo żal, ze panna na oczy jeszcze nie przejrzała.
Madana fajnie to ujełaś.
__________________
Jak mawiał kardynał Richelieu " Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę".
KOOL SHEN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 09:05   #15
R0mantyczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 62
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Cytat:
Napisane przez Misugi Pokaż wiadomość
Hahahahahahahahahaha wszystko ma być jak ona chce, ja nawet nie mam prawda do lodów? A co już nie mam prawa do udanego seksu?
Według mnie, ona cię po prostu nie kocha.
Poza tym "loda" - jakie to okropne słowo, kojarzy mi się z tą koszmarną piosenką "Robilodamuuuu... bo umi, robilodamu, bo lubito - a wokół kwitną bzy". Chyba że tylko mi się tak źle kojarzy.
Gdyby cię kochała, nie robiłaby ci loda (szczególnie takiego, rodem ze zdania "a ja nie mam prawa do lodów?" - tak jak dwulatek do mamy - no kuuup mi loda, no kuuuup! miałaś mi kupić i co, ja chcę loda, ja chcę lodaaaa!), ale nie wiem - całowałaby twojego członka, pieściła go, przytulałaby się do niego, ewentualnie uprawiałaby z tobą seks oralny.
Znajdź taką dziewczynę, która będzie kochała całe twoje ciało, a nie się nim brzydziła i olewała cię. Wtedy będzie miało sens to, o czym piszesz - to oddanie. Masz taki schemat w głowie jakiś, romantycznej miłości pełnej oddania, ale wy chyba nie pasujecie razem do tej układanki.

Edytowane przez R0mantyczka
Czas edycji: 2013-07-08 o 10:46
R0mantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 09:12   #16
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Cytat:
Napisane przez Misugi Pokaż wiadomość
Hahahahahahahahahaha wszystko ma być jak ona chce, ja nawet nie mam prawda do lodów? A co już nie mam prawa do udanego seksu?
Dla mnie to trollem zaleciało ale pewnie mylę się. Taka jest teraz młodzież Ja mam obawy czy będę miała na starość emeryturę z takim poziomem IQ u nastolatków:P

A dziewczyna zapytała rodziców czy zgodzą się abyś przenocował czy z góry zakładacie, że są tacy straszni ? W ogóle to wiedzą o Twoim istnieniu ?

Tylko lód, lód i lód ( nie można nazwać tego ładniej? ) Wiesz po co człowiek ma usta? Nie tylko do robienia minetek i lodów ale co najważniejsze do rozmowy Pogadaj z dziewczyną o swoich spostrzeżeniach.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 09:15   #17
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

a dla mnie jego post to jakis zart.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 09:33   #18
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Odp: Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
a dla mnie jego post to jakis zart.
Dla mnie to troll. I ten tytul z nosa.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 09:40   #19
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
a dla mnie jego post to jakis zart.
Też mam takie wrażenie, jakoś lód mnie nie przekonał do prawdziwości tego wątku
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 09:52   #20
Harry Hole
Raczkowanie
 
Avatar Harry Hole
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: tam, gdzie fiordy z ręki jedzą
Wiadomości: 207
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Piękny, piekny wątek
Jakbym miala kabaret, to czerpałabym garściami, do skeczu o miłości
__________________
Jak zwykle było niezwykle.

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
"kocha się za nic" w odniesieniu do jakiś daremnych facecików: cwanych w sprawie kasy, małych tyranów, pijusów, zdradzaczo-ruchaczy pospolitych itp. - jest więcej niż śmieszne, jest ... żałosne.
Harry Hole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 10:01   #21
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Oczywiście gdyby dziewczyna robiła facetowi loda (nie widzę nic złego w tym określenie), a on by nie chciał się odwdzięczyć, to byłby najazd na niego. Mnie też to dziwi, że nie brzydzi się seksu oralnego, dopóki jest stroną pasywną. Autor przecież z nią na ten temat rozmawiał i na siłę jej nic do ust nie wpycha, więc skąd to oburzenie. Porównanie orala do robienia na kogoś kupy- bardzo mądre i adekwatne.

Dziewczyna jest, mówiąc kolokwialnie, dziwna. Brak pomysłu na nocleg, w zasadzie kompletne olanie tematu spania, bo gdybym ja miała taką sytuację, że za Chiny facet nie może się gdzieś przespać, to siedziałąbym z nim na dworcu, a nie poszła sobie do łóżeczka, jak on tam sam kwitnie. Teksty o kochaniu-nie kochaniu tak samo zastanawiące.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 10:12   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Jakby facet zaczął mi mówić o "robieniu lodów" to bym poszła do sklepu i kupiła Grycany (owoce leśne i cafe late lub malaga - polecam to połączenie smaków ). Język jakim operujesz w tej sprawie zniechęca i jest aseksualny. Ale u Was problemem nie jest seks, czy jego brak, a to, że pasujecie do siebie jak pięść do oka i zapewne z tej mąki chleba, a nawet spalonej bułki nie będzie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 10:16   #23
saakdasadadsad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 445
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Wybacz, ale jesteś palantem
Jakbym miała takiego faceta to uwierz, że w życiu nawet bym się Tobie nie dała dotknąć, już nie mówiąc o jakimkolwiek seksie. Odpychałoby mnie na kilometr. "Bo mi się należy!" Nosz k... To idź do agencji towarzyskiej, zapłać i wtedy Ci się będzie należało. Jakbyś miał trochę rozumu to zamiast pisać na babskim forum, jaki Ty nie jesteś biedny i pokrzywdzony, bo dziewczyna nie robi Ci loda to porozmawiałbyś z nią o tym, co jest KONKRETNIE nie tak. Może nie zdajesz sobie sprawy, że niezbyt przyjemnie pachniesz, lub coś innego ją odpycha (nie zdziwiłabym się, gdyby to po prostu była sama Twoja osoba). Może ma złe doświadczenia? Taki "wstręt" się nie bierze z kosmosu, musi być jakiś powód więc rusz główką i przestań pieprz.ć, że "mi się należy!".

Skąd się tacy biorą...
saakdasadadsad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 10:17   #24
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

nocować na dworcu chcesz a ciężko rozbić gdzieś namiot? nocować na stacji chcesz a ciężko po prostu pomyśleć głową i jak jest to stacja PKP kupić bilet podróżnika za 60 złotych i po spotkaniu wrócić do domu i następnego dnia rano znowu ją odwiedzić?
poza tym rozumiem że w roku szkolnym mieszkasz w tym mieście, więc aż tak skąpisz na załatwienie taniego noclegu?

co do lodów to się nie wypowiadam bo szkoda słów, jak ona zaproponuje że w ramach gry wstępnej odda mocz na Twoją twarz to też się zgodzisz bo tylko wprowadzisz się w inny stan umysłu czy też będziesz chodził obrażony na nią bo się brzydzisz?

wakacje się zaczęły a trolle zamiast nad jezioro to w domu siedzą i wymyślają durne historyjki...
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 10:17   #25
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Wydaje mi się ,że autor pogodziłby się ze spaniem na dworcu gdyby miał obiecane, że lody będą.

Seks jest wtedy udany gdy obydwie strony czerpią z tego przyjemność.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 10:24   #26
Misugi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 92
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Niniejszy wątek nie jest żadną prowokacją.

cherry_flamme jako jedyna napisała w sposób interesujący.
Misugi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 10:25   #27
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Wydaje mi się ,że autor pogodziłby się ze spaniem na dworcu gdyby miał obiecane, że lody będą.
Też tak uważam
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 10:35   #28
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Naprawdę sądziłam, że takich facetów jak Ty już nie ma. Serio. Dajesz sobą pomiatać na lewo i prawo. Ale nie... nie dość, że robi z Tobą co chce, to Ty jeszcze to WIDZISZ, jesteś ŚWIADOMY i NIC w tym kierunku nie ROBISZ.
Facet, weź Ty się ogarnij. Zostaw ją. Jeśli Ci zależy, to spróbuj to zmienić JUŻ i ASERTYWNIE. Jak się nie uda, to znajdź lepszą. Serio, tego kwiatu jak pół światu, a jesteś z egoistką.

Dziewczyny, nie lejcie go za ten seks oralny. To z laską jest coś nie tak, że nie ma odruchu "odwdzięczania się". Może tego nie lubić, jasne, ale mogłaby mu to jakoś inaczej wynagrodzić, a nawet tego jej się nie chce. Więc nic dziwnego, że autor jest sfrustrowany. Kolego, żyjesz w związku, z którego ona czerpie pełnymi garściami a Tobie rzuca ochłapy. Słowem podsumowania. Przejrzyj.

A tak poza tym to się dobrze mówi, że naciskanie, proszenie, chodzenie o seks oralny jest dzikie i namolne. A ciekawa jestem, ile byście wytrzymały produkując się, a w zamian nie dostając nic ;] Frustracja to paskudna sprawa. Ładnie się mówi, ale gorzej w praktyce.

Edytowane przez Rule Britannia
Czas edycji: 2013-07-08 o 10:44
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 10:41   #29
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: SZOK naprawdę to zrobiła

Cytat:
Napisane przez Rule Britannia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie lejcie go za ten seks oralny. To z laską jest coś nie tak, że nie ma odruchu "odwdzięczania się". Może tego nie lubić, jasne, ale mogłaby mu to jakoś inaczej wynagrodzić, a nawet tego jej się nie chce. Więc nic dziwnego, że autor jest sfrustrowany. Kolego, żyjesz w związku, z którego ona czerpie pełnymi garściami a Tobie rzuca ochłapy. Słowem podsumowania. Przejrzyj.
Boże, skąd się biorą ludzie z tak patologicznym myśleniem
Seks to nie transakcja wiązana i NIKT NIKOGO nie ma prawa przymuszać, czy tym bardziej wmawiać mu, że coś z nim jest nie tam, bo się czegoś brzydzi
A potem nasłuchają się takich bzdur i idą w świat nastolatki co w imię poświęcanie dają misiaczkowi przełykając łzy, bo nie chcą, bo boli, bo nie gotowe, ale przecież 'Misiaczek ma swoje potrzeby a ona kocha Misiaczka'
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2013-07-08 o 10:42
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 10:49   #30
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Odp: SZOK naprawdę to zrobiła

Już widzę jakby odpowiedzi wyglądały gdyby żaliła się dziewczyna

- poprosiłam faceta o masaż, bo bolsły mnie strasznie plecy, a on że nie zrobi bo nie lubi i mu się nie chce
- facet chce żebym przyjechała do niego 250km (mimo że to on mógłby przyjechać), ale nie będę miała gdzie nocować. On oczekuje, że będę spała ns dworcu (!!!)
- powiedział, że swoją byłą kochał bardziej ode mnie () i nawet nie przeprosił za to
- facet nie chce mi robić minetki, mimo że ja mu robię loda. Rozmawialiśmy już o tym i on twierdzi, że go to brzydzi. A jakoś jak ja mu robię loda to go to nie brzydzi.


Czepiłyście się tego loda jakbyście specjalnie chciały, żeby wina była u faceta, a noe dziewczyny. Babska solidarność


Ja tu widzę trolling, ale nadal: komentarze mnie dziwią. Dziewczyna z opisu mówi, że bardziej kochała byłego, chce żeby jej facet nocował sam na dworcu, nie chce jej się zrobić głupiego masażu, a wy się skupiłyście na tym, że nie lubi lodów i od razu pojazd po facecie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.