Męskie problemy z włosami i skórą głowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-17, 09:54   #1
Pimpinellanisum
Raczkowanie
 
Avatar Pimpinellanisum
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Unhappy

Męskie problemy z włosami i skórą głowy


Witam,

Mój mężczyzna przez szereg lat zmuszony był przyjmować leki sterydowe w związku w egzemą, z powodu jednego z przyjmowanych leków zaczęły mu wychodzić włosy. Dziś ma je faktycznie troche przerzedzone (wygląda jak normalnie łysiejący facet w jego wieku).

Ostatnio jednak zdecydował, że nie chce ścinać włosów tak krótko jak do tej pory i ma je ok. 1,5 cm dlugosci - włosy rosną mu raczej powoli. Niestety pojawiły się przy okazji inne problemy -po pierwsze zaczęła mu schodzić skóra w miesjcu gdzie ma przerzedzone włosy a jednocześnie z tym problemem włosy zaczęły mu się ekstremalnie szybo przetłuszczać (właściwie powinnien myć je codziennie).

Pytałam, go jakiego szamponu używa, no ale jak się okazuje - używa co mu w łapki wpadnie (obstawiam, że może podbierał mi Białego Jelenia do blond włosów). Poprosił mi żebym poradziła mu jakiś szampon odpowiedni dla niego, ale niestety nie znam się absolutnie na pielęgnacji męskich włosów.

Jaki szampon poleciłybyście do wrażliwej męskniej skóry głowy, dlikatnych i cienkich przetluszczających się włosów??
__________________

Pimpinellanisum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 12:40   #2
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Męskie problemy z włosami i skórą głowy

Polecam Pharmaceris H-sensitonin. Mój luby ma problemy z przetłuszczającymi się włosami przez maście sterydowe i ten szampon bardzo pomógł. Niby nie jest do włosów szybko przetłuszczających się ale widocznie dłużej są świeże, ładnie nawilża i łagodzi podrażnioną skórę głowy
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 11:31   #3
Pimpinellanisum
Raczkowanie
 
Avatar Pimpinellanisum
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Męskie problemy z włosami i skórą głowy

Dzięki NecroKitty podsunę mu, zobaczymy co będzie
__________________

Pimpinellanisum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.