Dla singli... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-13, 22:07   #1
magda knoxville
Raczkowanie
 
Avatar magda knoxville
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź Fabryczna
Wiadomości: 142
GG do magda knoxville
Arrow

Dla singli...


czy wy tez drogie singlice macie czasem tego dosc?zwlaszcza teraz w czasie walentynkowym?jestem teraz szczesliwa..jest mi dobrze..ale teraz jakos czuje sie jakbym byla przed swietami bozego narodzenia bez najblizszych...

hm..wypowiedzmy sie..warto bedzie pogadac
Magda
magda knoxville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 22:15   #2
tinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar tinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 380
Dot.: Dla singli...

Jako singlica moge powiedziec,ze akurat walentynki mnie jakos nie ruszaja specjalnie.Przypominaja mi troche dzien kobiet, kiedy to wszyscy panowie maja obowiazek obrarowac panie kwiatkiem. Sztuczne to troche...Jak nie bylam jeszcze singlica, to tez jakos nie przywiazywalam wagi do tego swieta.Do kina, czy restauracji chodzilam bez okazji
tinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 22:16   #3
ewcia26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 53
GG do ewcia26
Dot.: Dla singli...

Według mnie Walentynki to chore swieto. Nie rozumiem dlacczego tylko w ten jeden jedyny dzień w roku ludzie mówia sobie ze sie kochaja. Jesli sie kocha kogos to powinno sie to mowic czesciej niz tylko ten jeden jedyny raz w roku.

Ten dzien to napradwe moze osoby samotne doprowadzic do.....

Przynajmnie takie jest moje zdanie

a co Wy myslicie o tym całym dniu zakochanych?????????????? ???????????
ewcia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 22:20   #4
Paulina1988
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1988
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: B-Z
Wiadomości: 986
GG do Paulina1988 Wyślij wiadomość przez MSN do Paulina1988
Dot.: Dla singli...

mi jest dobrze jak narazie ze jestem sama nie bede niczego na siłe zmieniac,b zbliza sie "dzien zakochanych" wg mnie walentynki sa wymyslone zeby wydawac pieniądze ogolnie nie lubie tego swieta...moze to sie zmieni jak kogos sobie znajde.....kto wie
__________________
jednak Monachium
jednak zostaje tu na caly rok
bedzie dobrze.. MA BYC!
Paulina1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 22:54   #5
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Dla singli...

walentynki tez jakos nie specjalnie mnie wzruszaja, ale ogolnie brakuje czasami drugiej polowki, czulosci grrrr szczegolnie w takie mrozne zimowe wieczory
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 00:00   #6
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Dla singli...

Walentynki to kolejne święto z cyklu "wyciąganie kasy z portfela" trudno się dziwić po coś to wymyślili. Średnio mi się podoba, jakoś nie szczególnie mi zajmuję myślenie nad dniem 14 lutego - w ogóle.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 03:32   #7
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Dla singli...

Cytat:
Napisane przez magda knoxville
czy wy tez drogie singlice macie czasem tego dosc?zwlaszcza teraz w czasie walentynkowym?jestem teraz szczesliwa..jest mi dobrze..ale teraz jakos czuje sie jakbym byla przed swietami bozego narodzenia bez najblizszych...

hm..wypowiedzmy sie..warto bedzie pogadac
Magda
Widzisz, magdo knoxville, tez zalozylam calkiem niedawno taki watek, nosi tytul "Walentynki samotnie" i tez mialam ochote sie wygadac, ale okazalo sie ze zostalam zasypana postami, ze walentynki to nic wiecej jak chore, plasitkowe swieto i jedna wielka bzdura. Rozczarowalam sie, ale moze to po prostu rzeczywistosc - kobiety dzisiaj sa coraz mniej romatyczne. Nie chodzi o to, ze ja jestem jakims wybrakowanym okazem, ale rozumiem co doskonale co chcialas powiedziec, po prostu walentynki ten jeden dzien, kiedy zewszad uderza temat Love love love, i mowisz sobie to troche jak swieta bozego narodzenia bez rodziny. Rozumiem cie
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 11:12   #8
magda knoxville
Raczkowanie
 
Avatar magda knoxville
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź Fabryczna
Wiadomości: 142
GG do magda knoxville
Dot.: Dla singli...

Cytat:
Napisane przez jowisia
Widzisz, magdo knoxville, tez zalozylam calkiem niedawno taki watek, nosi tytul "Walentynki samotnie" i tez mialam ochote sie wygadac, ale okazalo sie ze zostalam zasypana postami, ze walentynki to nic wiecej jak chore, plasitkowe swieto i jedna wielka bzdura. Rozczarowalam sie, ale moze to po prostu rzeczywistosc - kobiety dzisiaj sa coraz mniej romatyczne. Nie chodzi o to, ze ja jestem jakims wybrakowanym okazem, ale rozumiem co doskonale co chcialas powiedziec, po prostu walentynki ten jeden dzien, kiedy zewszad uderza temat Love love love, i mowisz sobie to troche jak swieta bozego narodzenia bez rodziny. Rozumiem cie
eh....czytam wasze posty..i widze ze nie jestem sama ale choc nie wiem jakbym byla teraz niechetnie nastawiona na zwiazek..to w ten dzien szlag mnie trafia wszedzie parki...love love..tak jak pisze Jowisia,ale jednak fajnie by bylo dostac chocby milego maila.
a wiecie co jest najgorsze?ze moi znajomi <czyt. zwiazani szczesliwie(?) ze swoja polowka>tak dziwnie na mnie patrza...haha smiac mi sie chce..bylam na zakupach z kumpela i nagle doznala olsnienia:
-"JUTRO WALENTYKI! i co ja kupie Misiaczkowi?"
Hahaha..i z babskiech plotek przy mrozonej kawce zrobila sie pogon za czym "serduszkowatym,czerwonym ,moze z malymi pierwiastkami slodkiego misiaczka..no i obowiazkowo z tym magicznym-I Love You".

Jowisia-szczerze mowiac chyba nawet odwiedzilam Twoj watek
ale zrozum walentynki odmozdzaja mnie i zapomnialam..eh...

pozdro...
M
magda knoxville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 12:56   #9
Feetlover
Raczkowanie
 
Avatar Feetlover
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 156
Dot.: Dla singli...

Cytat:
ale jednak fajnie by bylo dostac chocby milego maila.
Mogę to dla Ciebie zrobić zupełnie bezinteresownie, podaj tylko tego maila
__________________
"Jak dobrze wstać, skoro świt, jutrzenki blask duszkiem pić, nim w górze tam, skowronek zacznie tryl, jak dobrze wcześnie wstać, dla tych chwil..."
Feetlover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 13:10   #10
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Dla singli...

Cytat:
Napisane przez jowisia
Widzisz, magdo knoxville, tez zalozylam calkiem niedawno taki watek, nosi tytul "Walentynki samotnie" i tez mialam ochote sie wygadac, ale okazalo sie ze zostalam zasypana postami, ze walentynki to nic wiecej jak chore, plasitkowe swieto i jedna wielka bzdura. Rozczarowalam sie, ale moze to po prostu rzeczywistosc - kobiety dzisiaj sa coraz mniej romatyczne. Nie chodzi o to, ze ja jestem jakims wybrakowanym okazem, ale rozumiem co doskonale co chcialas powiedziec, po prostu walentynki ten jeden dzien, kiedy zewszad uderza temat Love love love, i mowisz sobie to troche jak swieta bozego narodzenia bez rodziny. Rozumiem cie
Wydaje mi sie ze kobiety kamufluja swoj romantyzm albo go wyniszczaja naturalnie, zeby pokazac ze sa silne i dominujace psychicznie. Zwlaszcza zeby pokazac ze potrafia kontrolowac uczucia i ze dominuja psychicznie nad mezczyznami i potrafia ranic. Takie jest moje zdanie. Ja jestem stetryczalym romantykiem w glebi duszy...I tez marzy mi sie ktos cudowny ale na razie nie ma...I wiadomo jest pewnien smutek...
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 14:00   #11
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Dla singli...

a ja dzisiaj zostałam zdyskryminowana jako singiel....

jedna z korporacji taxi ma dziś taką promocję, że dla zakochanych kurs w obrębie miasta gratis, trzeba tylko podac wspólne hasło - jako że jechałam samotnie za taxi musiałam zapłacic 23 zł.

w takich momentach nóż się sam w kieszeni otwiera na te całe "Walentynki"
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 17:33   #12
magda knoxville
Raczkowanie
 
Avatar magda knoxville
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź Fabryczna
Wiadomości: 142
GG do magda knoxville
Dot.: Dla singli...

Cytat:
Napisane przez Feetlover
Mogę to dla Ciebie zrobić zupełnie bezinteresownie, podaj tylko tego maila
hahah feetlover..dzieki...

gosiaska-masz racje...dokladnie tak jest jak piszesz.
czasem mysle ze tak dlugo zylam marzeniami o tym wspanialym okazie samczego rodu ze zatracilam poczucie rzeczywistosci,oczywiste jest ze nikt nie jest idealny-ale nie dla mnie -ja wierze ze go znajde<albo on mnie>

Mawis-podzielam frustracje
magda knoxville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 18:30   #13
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Dla singli...

Nie rozumiem, czy to, że nie podoba mi się sztuczna idea walentynek (bo najbardziej przed walentynkami zacierają ręce sprzedawcy) znaczy, że "nie jestem romantyczna lub wyniszczam swój romantyzm naturalnie", żeby pokazać, że "dominuje psychcznie nad mężczyznami i potrafię ranić"?
Nie powiem, ciekawe wnioski
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 09:19   #14
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Dla singli...

A ja uwazam ze Walentynki to fajne swieto dla ludzi ktorzy chca komus wyznac milosc, umowic sie po raz pierwszy, to akurat dobra okazja
Natomisat dla ludzi, ktorzy sa w zwiazku to juz bezsens troszke, bo w koncu walentynki maja kazdego dnia ja z moim partnerem jakos specjalnie nie obchodzimy tego dnia.
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 11:31   #15
magda knoxville
Raczkowanie
 
Avatar magda knoxville
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź Fabryczna
Wiadomości: 142
GG do magda knoxville
Dot.: Dla singli...

Cytat:
Napisane przez fredka
Nie rozumiem, czy to, że nie podoba mi się sztuczna idea walentynek (bo najbardziej przed walentynkami zacierają ręce sprzedawcy) znaczy, że "nie jestem romantyczna lub wyniszczam swój romantyzm naturalnie", żeby pokazać, że "dominuje psychcznie nad mężczyznami i potrafię ranić"?
Nie powiem, ciekawe wnioski
Ja nie lubie walentynek..nie cierpie,ale jestem skrajna romantyczka.nie wydaje mi sie zeby fakt nie lubienia tego plastikowego swieta mial swiadczyc o tym ze jestem zimna i nieczula...
Fredka nie dokoncza chyba zrozumialam to co napisalas.:P
magda knoxville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 14:53   #16
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Dla singli...

Jestem megaszczesliwa ze jest 15 luty i koszmar minionego dnia minal.Jakbym nie byla sama moze patrzyla bym na to inaczej. Tak czy siak moim zdaniem to okropniaste swieto w ktorym uswiadamiam sobie jak mi smutno jak mi zle bo nie mam Ciebie kimkolwiek jestes..bu ;( ...ach...
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 14:58   #17
magda knoxville
Raczkowanie
 
Avatar magda knoxville
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź Fabryczna
Wiadomości: 142
GG do magda knoxville
Dot.: Dla singli...

wcale nie jestes sama...ja siedze na Wizazu juz miesiac...i jest mi wesolo...a poza tym zrobilam ten watek po to zeby polaczyc wszystkie mniej zadowolone w "kupe:
haahahah
magda knoxville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.