zakochana . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-14, 15:49   #1
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Red face

zakochana .


czesc witam w ten miłosny dzien hehehe
zauroczyłam sie. bo jeszcze to nie miłosc. ale juz nie jest mi obojetny. w koledze z klasy. niestety... zawsze unikałam miłosci klasowych ale stało sie. obudziłam sie kiedys i w szkole nie moglam przestac na niego patrzec.... w czasem szukałam jego wzroku, szukalam pretekstu by z nim porozmawiac...zaczełam z nim rozmawiac na gg pisac smsy. po jakims tygodniu postanowilam, ze przestane pierwsza sie odzywac, chcialam zeby sie troche o mnie postarał. zaczal sam sie podlaczac, pisac sms. wiec pozniej dla rownowagi ja zaczelam. ale przeciez nie mozemy sie tak bawic w nieskonczonosc. czasem daje mu do zrozumienia, ze mi na nim zalezy, tak dyskretnie... chcialabym by spojrzał na mnie inaczej, nie jak na fajna kolezanke z ktora zawsze mozna sie posmiac, ale jak Dziewczyne przez duze D. ale nie wiem jak... nigdy nie miałam takiego problemu, po prostu jakos tak bywało, ze chłopak w ktorym sie bujałam tez cos do mnie czuł... nie chce jednoczesnie wyjsc na idiotke, nie chce byc natretna, nie chce by myslal o mnie "znowu ta Ola..." niee. co robic? jak działac? on patrzy, ale nie widzi...
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 16:58   #2
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: zakochana .

Patrzy , ale nie widzi, więc ściągij mu tą zasłonę z oczu
Nie narzucaj się, ale też nie odchdz za daleko.

Tez kiedyś przerabiałam taką klasową miłość, fajne uczucie Rozeszło się po kościach , bo poznałam mojego TŻ-a
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 20:28   #3
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: zakochana .

up up dziewczyny no pomozcie
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 20:39   #4
sawyer188
Raczkowanie
 
Avatar sawyer188
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z kompa?
Wiadomości: 442
Dot.: zakochana .

Tak samo sie zakochałe w Anie Lucii ale ona woli tego lekarza Jacka pozstaje mi tylko Kate
__________________
sawyer188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 20:44   #5
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: zakochana .

też tak kiedyś miałam. po prostu musisz go trochę popodrywać i pokokietować nie ma innej rady. jeśli będzie chciał, to będzie kontunuował tą grę. ale wszystko stopniowo, bo na razie jesteście chyba na stopie kumpelskiej.
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 20:50   #6
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: zakochana .

Cytat:
Napisane przez sawyer188
Tak samo sie zakochałe w Anie Lucii ale ona woli tego lekarza Jacka pozstaje mi tylko Kate
co to sie ma do rzeczy?
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 20:59   #7
sawyer188
Raczkowanie
 
Avatar sawyer188
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z kompa?
Wiadomości: 442
Dot.: zakochana .

cchiałem rozluźnić atmosfere;]
__________________
sawyer188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 21:15   #8
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: zakochana .

Cytat:
Napisane przez sawyer188
cchiałem rozluźnić atmosfere;]
a po co tu rozluzniac atmosferE? nie wydaje mi sie zeby było to potrzebne
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 21:20   #9
sawyer188
Raczkowanie
 
Avatar sawyer188
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z kompa?
Wiadomości: 442
Dot.: zakochana .

Mój układ imunologiczny ma inne zdanie na ten temat:P
__________________
sawyer188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 21:45   #10
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: zakochana .

Musisz to jakoś wypośrodkować: być cały czas w pobliżu, ale absolutnie nie przesadzać z inicjatywą. Ty już mu dałaś jakiś sygnał, więc teraz jego kolej - jeśli chce to wykona ruch Chociaż swoją drogą to faceci są często tak mało domyślni i ciężko kapujący, że kobiecie się wydaje że już prawie idiotkę z siebie zrobiła a on dalej nie czai
Nie staraj się niczego przyspieszyc na siłę, musisz być cierpliwa ( wiem że taka rada jest wkurzająca )

Ewentualnie taki myk, że najpierw go kokietujesz, jesteś blisko, a potem ciach.. olewasz nagle.. i patrzysz co on na to..
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 01:45   #11
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: zakochana .

Cytat:
Napisane przez akurat
najpierw go kokietujesz, jesteś blisko, a potem ciach.. olewasz nagle.. i patrzysz co on na to..
Stara, dobra i sprawdzona sztuczka i muszę przyznać, że zazwyczaj działa . Ja zawsze wyznaję zasadę, że "wszystko, co doskonałe dojrzewa powoli" , nie ma co się spieszyć z wyznaniami, na zawiązanie jakichś głębszych relacji potrzeba czasu, narazie starałabym się na twoim miejscu poznać jego jeszcze bardziej, poobserwować jego zachowanie jak jesteście razem, zbliżyć się do niego duchowo etc;.
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-15, 06:45   #12
sawyer188
Raczkowanie
 
Avatar sawyer188
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z kompa?
Wiadomości: 442
Dot.: zakochana .

Heh ok dobra już powaga skoro że jestem facetemi itp.. postanowiłem teraz napisac coś z sensem od siebie
Wyraże sie tak:Jeżeli ja miałbym bbyć podrywany przez jakąś dziewczyne (nieświadomy tego) to bym nie wiedział o tym co do mnie czuje ąz by mi tego wprost nie powiedziała jak krowie na granicy
te wszystkie twoje sygnały może on odbierać na opak skad może np wiedziećże sei z nim nie drażnisz albo że go poprostu lubisz jak np misiaczka przytulanke.Naj lepiej mu to powiedz wprost!
__________________
sawyer188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 06:47   #13
sawyer188
Raczkowanie
 
Avatar sawyer188
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z kompa?
Wiadomości: 442
Dot.: zakochana .

Cytat:
Napisane przez akurat
Musisz to jakoś wypośrodkować: być cały czas w pobliżu, ale absolutnie nie przesadzać z inicjatywą. Ty już mu dałaś jakiś sygnał, więc teraz jego kolej - jeśli chce to wykona ruch Chociaż swoją drogą to faceci są często tak mało domyślni i ciężko kapujący, że kobiecie się wydaje że już prawie idiotkę z siebie zrobiła a on dalej nie czai
Nie staraj się niczego przyspieszyc na siłę, musisz być cierpliwa ( wiem że taka rada jest wkurzająca )

Ewentualnie taki myk, że najpierw go kokietujesz, jesteś blisko, a potem ciach.. olewasz nagle.. i patrzysz co on na to..
ie ma skutecznej motedy moje kobitki uwierzcie mi w życiu bym na takie coś sie nie dał złapac:P
__________________
sawyer188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 06:52   #14
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: zakochana .

Najważniejsze aby się nie nażucać, bo faceci wtedy uciekają gdzie pieprz rośnie, jeśli na początku za bardzo okazujemy co czujemy. Ale nie można także podchodzić do tego obojętnie, bo wtedy jak chłopak domyśli się, że Cię kręci(choć niektórzy faceci są tacy, że nawet po znacznych sygnałach, nadal nie czają o co chodzi, i domyślają się dopiero wtedy gdy powiemy im o tym wprost).
Dlatego kokietuj go, dowiedz się czym się interesuje. Każdy facet lubi być podziwiany, a jeszcze jak znajdzie dziewczyne, która podziela jego zainteresowanie...
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 09:16   #15
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: zakochana .

Cytat:
Napisane przez sawyer188
ie ma skutecznej motedy moje kobitki uwierzcie mi w życiu bym na takie coś sie nie dał złapac:P

No różni są mężczyźni Ale wg moich "statystyk' więcej jest takich, co nie lubią jak im się dziewczyna narzuca (czyli Ci co raczej czają), niż tych co im trzeba prosto z mostu (co nie czają).A do jakiej grupy należy Wybrany ufcio to nie wiem..
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 09:38   #16
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: zakochana .

Cytat:
Napisane przez sawyer188
Najlepiej mu to powiedz wprost!
w żadnym wypadku! ufcio, proszę nie rób tego spłoszy się. lepiej dać mu sygnały (każdy facet się zorientuje co się święci, jeśli sygnały będą odpowiednie), a potem powiedzieć 'stop'. on zareaguje.
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 10:04   #17
sawyer188
Raczkowanie
 
Avatar sawyer188
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z kompa?
Wiadomości: 442
Dot.: zakochana .

the magus nie każdy chłopak przerobił poradnik mowa ciała i gestów więc mogą go bawić takie podchody
__________________
sawyer188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 10:09   #18
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: zakochana .

Cytat:
Napisane przez sawyer188
the magus nie każdy chłopak przerobił poradnik mowa ciała i gestów więc mogą go bawić takie podchody
ale to widać. i czuć przede wszystkim.
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 11:54   #19
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: zakochana .

ja chodziłam do przedszkola z moim TŻ i do zerówki i do podstawówki i do gimnajum i do liceum do jednej klasy -serio - do gimnazium sie nie lubiliśmy bardzo- dopiero jak zaczęłam chodzić z różnymi chłopakami to się mną zainteresował (ale w sumie to byliśmy sobie chyba przeznaczeni bo jego siostra chodziła z nami do jednej klasy też zawsze i to była moja najlepsza przyjaiółka (jest nadal ) ) i zaczęliśmy ze sobą rozmawiać okazało się że mamy te same zainteresowania -muzyka spojreznie na życie w ogóle itp.
Jesteśmy razem piąty rok -mamy teraz po 19 lat - on miał wcześniej tylko jedną diewczynę -powiedział że czekał na mnie aż dam sobie spokój z takim jednym z którym tedy byłam (starszym o 9lat) bo zawsze mmnie kochał
Bardzo bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie żecia z kimś innym -wydaje mi się że takie szkolne miłości są najlepsze i ozostają na zawsze.
Popieram żeby nie móić tego prosto w oczy o do niego czujesz -tylko żeby kiedyś jak będziecie sami rozmawiać to wysłać właśnei takie sygnały (żeby się zorientował ) i musisz zobaczyć czy coś z tym zrobi -jeśli nie tzn. że jemu jest dobrze tak na stopie koleżeńskiej czy nawet przyjacielskiej i nic na siłe nie zrobisz.
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-15, 13:27   #20
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: zakochana .

e no, najlepiej zeby on sie komus zwierzyl z tego co o Tobie mysli, a Ty zebys z ta osoba pogadala i juz
Rozumiem obawy, bo nikt nie lubi czuc sie jak natręt. Dlugo wam jescze zostalo tego wspolnego chodzenia do klasy ? bo jak nieldugo to mozna zaryzykowac, jak nie wyjdzie , to przynajmniej masz spokój.. Wasze drogi sie rozejda i nikomu nie bedzie głupio.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:27   #21
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: zakochana .

Cytat:
Napisane przez monka111
ja chodziłam do przedszkola z moim TŻ i do zerówki i do podstawówki i do gimnajum i do liceum do jednej klasy -serio - do gimnazium sie nie lubiliśmy bardzo- dopiero jak zaczęłam chodzić z różnymi chłopakami to się mną zainteresował (ale w sumie to byliśmy sobie chyba przeznaczeni bo jego siostra chodziła z nami do jednej klasy też zawsze i to była moja najlepsza przyjaiółka (jest nadal ) ) i zaczęliśmy ze sobą rozmawiać okazało się że mamy te same zainteresowania -muzyka spojreznie na życie w ogóle itp.
Jesteśmy razem piąty rok -mamy teraz po 19 lat - on miał wcześniej tylko jedną diewczynę -powiedział że czekał na mnie aż dam sobie spokój z takim jednym z którym tedy byłam (starszym o 9lat) bo zawsze mmnie kochał
Bardzo bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie żecia z kimś innym -wydaje mi się że takie szkolne miłości są najlepsze i ozostają na zawsze.
zazdroszcze takiej miłosci jak ti nie wierzyc w przeznaczenie ? hehe

Cytat:
Napisane przez NaStazJA
Najważniejsze aby się nie nażucać, bo faceci wtedy uciekają gdzie pieprz rośnie, jeśli na początku za bardzo okazujemy co czujemy. Ale nie można także podchodzić do tego obojętnie, bo wtedy jak chłopak domyśli się, że Cię kręci(choć niektórzy faceci są tacy, że nawet po znacznych sygnałach, nadal nie czają o co chodzi, i domyślają się dopiero wtedy gdy powiemy im o tym wprost).
Dlatego kokietuj go, dowiedz się czym się interesuje. Każdy facet lubi być podziwiany, a jeszcze jak znajdzie dziewczyne, która podziela jego zainteresowanie....
mysle, ze tak zrobie zrobiłam teraz takie "bum" tzn. czekam na jego gest, gdy bedziemy rozmawiac bede z nim kokietowac hehe zobaczymy co z tego wyniknie, bede sie starac, zeby o mnie wciaz myslal a jednoczesnie zeby po mnie nie było az tak bardzo widac ze za nim szaleje

Cytat:
Napisane przez sawyer188
Heh ok dobra już powaga skoro że jestem facetemi itp.. postanowiłem teraz napisac coś z sensem od siebie
Wyraże sie tak:Jeżeli ja miałbym bbyć podrywany przez jakąś dziewczyne (nieświadomy tego) to bym nie wiedział o tym co do mnie czuje ąz by mi tego wprost nie powiedziała jak krowie na granicy
te wszystkie twoje sygnały może on odbierać na opak skad może np wiedziećże sei z nim nie drażnisz albo że go poprostu lubisz jak np misiaczka przytulanke.Naj lepiej mu to powiedz wprost!
moze powiedziałabym mu wprost gdybym z nim rozmawiała dłuzej, znała go bardziej po prostu, ale ze my jeszcze jestesmy na etapie poznawania sie to mu nie powiem bo sie chłopak wystraszy...
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:29   #22
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: zakochana .

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
e no, najlepiej zeby on sie komus zwierzyl z tego co o Tobie mysli, a Ty zebys z ta osoba pogadala i juz
Rozumiem obawy, bo nikt nie lubi czuc sie jak natręt. Dlugo wam jescze zostalo tego wspolnego chodzenia do klasy ? bo jak nieldugo to mozna zaryzykowac, jak nie wyjdzie , to przynajmniej masz spokój.. Wasze drogi sie rozejda i nikomu nie bedzie głupio.
pozostało nam jeszcze dwa lata jestem w pierwszej LO i własnie dlatego sie troszke obawiam swojego uczucia i zawsze byłam takiemu czemus przeciwna a tu masz babo placek
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:33   #23
sawyer188
Raczkowanie
 
Avatar sawyer188
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z kompa?
Wiadomości: 442
Dot.: zakochana .

Ufcio odnosnie poznawania sie przypomniała mi sie jedna sytuacja w 1 kl licka
Pierwszy dzień szkoły dzien w którym wszysy wsystkich poznają ja praktycznie byłem sam (damska klasa z paroma wyjątakami) zobaczyłem fajna dziewczyne nie wiedziałem jak do niej zagadać i sie z nią oznać podse dłem do niej i sie spytałem czy cche kawałek kanapki ona odpowiedziała -mam chłopaka
i tak siezaczeła nasza znajomość która sie przerodziła wto że mnie ona obskubuje ze słodyczy na przerwach
__________________
sawyer188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:51   #24
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: zakochana .

Cytat:
Napisane przez sawyer188
Ufcio odnosnie poznawania sie przypomniała mi sie jedna sytuacja w 1 kl licka
Pierwszy dzień szkoły dzien w którym wszysy wsystkich poznają ja praktycznie byłem sam (damska klasa z paroma wyjątakami) zobaczyłem fajna dziewczyne nie wiedziałem jak do niej zagadać i sie z nią oznać podse dłem do niej i sie spytałem czy cche kawałek kanapki ona odpowiedziała -mam chłopaka
i tak siezaczeła nasza znajomość która sie przerodziła wto że mnie ona obskubuje ze słodyczy na przerwach
hehe, podryw na kanapke też sposób.
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 15:19   #25
magda knoxville
Raczkowanie
 
Avatar magda knoxville
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź Fabryczna
Wiadomości: 142
GG do magda knoxville
Dot.: zakochana .

Sawyer...nasz mistrz w podrywaniu...hahaha

Ufcia mysle ze masz jeszcze kupe czasu,cierpliwosci .faceci bardzo sie zmieniaja w czasie liceum...poznaj sie z nim,badzcie blisko.zacznij od kumplowania a potem sama zobaczysz...z kim pojdziesz na 100dniowke:P

pozdro
M

Edytowane przez magda knoxville
Czas edycji: 2006-02-17 o 14:30
magda knoxville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 16:05   #26
sawyer188
Raczkowanie
 
Avatar sawyer188
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z kompa?
Wiadomości: 442
Dot.: zakochana .

Nom oczywiscie zejestem mistrzem nigdy nie miałem dziewczyny
__________________
sawyer188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 16:09   #27
magda knoxville
Raczkowanie
 
Avatar magda knoxville
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź Fabryczna
Wiadomości: 142
GG do magda knoxville
Dot.: zakochana .

a ja mialam faceta debila...takze i tak sie nie liczymozemy sobie podac rece
a ile masz lat..bo jak 11...to wiesz
magda knoxville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 16:49   #28
sawyer188
Raczkowanie
 
Avatar sawyer188
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z kompa?
Wiadomości: 442
Dot.: zakochana .

17 :p
__________________
sawyer188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 16:52   #29
magda knoxville
Raczkowanie
 
Avatar magda knoxville
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź Fabryczna
Wiadomości: 142
GG do magda knoxville
Dot.: zakochana .

no to wszystko przed Tobaaaaa...ale w sumie ta kanapka to nie jest taki glupi pomysl:P
magda knoxville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 16:54   #30
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: zakochana .

Cytat:
Napisane przez sawyer188
17 :p
17? to w moim wieku jestes
co do podrywu na kanapke to raczej za pozno juz, jestesmy w polowie roku szkolnego hehehe moze na studiach wyprobuje
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.