czy to normalne?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-14, 18:49   #31
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: czy to normalne??

najpierw byly plotki w ktore nie wierzyl, a pozniej zobaczyl - i jak tu pozniej nie wierzyc w slowa znajomych ?! Kolega dobrze zrobil ze juz z nia nie jest. Skoro panna wiedziala ze robi zle, to dlaczego nie powiedziala mu o pierwszej sytuacji, skoro tak Jej zalezalo ?! Po prostu ze tak powiem "sranie w banie", takich ludzi jak ta dziewczyna trzeba unikac jak ognia.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 10:31   #32
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: czy to normalne??

Mysle ,ze zwiazek z takimi osobami jak ta dziewczyna nie ma sensu , sama znam takie dziewczyny i poprostu ich unikam ,bo tak sie sklada ,ze jesli dziewczyna jest lekkich obyczajow to jakos nawet nie ma z nia o czym gadac ( z tego co zauwazylam)
Szczerze mowiac jak czytalam pierwszy post to az nie moglam uwierzyc ,ze taka sytuacjia moglaby miec miejsce. Wydaje sie to dla mnie wrecz nienormalne . Jesli jestem ze swoim TZ to staram sie unikac jakichkolwiek niepozadanych spojrzen a co dopiero ,tanczyc z obcym facetem ,gdy moj stoi obok a co dopiero dawac mu sie dotknac i obmacywac ,to jest jak dla mnie chore i mysle ,ze nie ma czego zalowac , szkoda moim zdaniem czasu na taka znajomosc . Gdyby moj TZ zachowal sie chociazby w 50 % jak ta dziewczyna to w tej chwili bylabym sama
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:04   #33
tscrow
Raczkowanie
 
Avatar tscrow
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 60
GG do tscrow
Dot.: czy to normalne??

tinka - lepszy życzliwy wróg niż nieżyczliwy przyjaciel, gdybym chciał wcześniej posłuchać znajomych to napewno zweryfikowałbym to co oni mówią z tym co ona robi i napewno bym nie był już dawno z nią, ale że mi zależało to nie dopuszczałem takich myśli do siebie a już napewno nie słuchałem znajomych.
__________________
Chce się zmienić, a zawsze najlepiej od teraz, bo jutro jest zawsze aktualne, więc sobie myśle od teraz i jest mi łatwiej.
tscrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:25   #34
magda knoxville
Raczkowanie
 
Avatar magda knoxville
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź Fabryczna
Wiadomości: 142
GG do magda knoxville
Dot.: czy to normalne??

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Mysle ,ze zwiazek z takimi osobami jak ta dziewczyna nie ma sensu , sama znam takie dziewczyny i poprostu ich unikam ,bo tak sie sklada ,ze jesli dziewczyna jest lekkich obyczajow to jakos nawet nie ma z nia o czym gadac ( z tego co zauwazylam)
Szczerze mowiac jak czytalam pierwszy post to az nie moglam uwierzyc ,ze taka sytuacjia moglaby miec miejsce. Wydaje sie to dla mnie wrecz nienormalne . Jesli jestem ze swoim TZ to staram sie unikac jakichkolwiek niepozadanych spojrzen a co dopiero ,tanczyc z obcym facetem ,gdy moj stoi obok a co dopiero dawac mu sie dotknac i obmacywac ,to jest jak dla mnie chore i mysle ,ze nie ma czego zalowac , szkoda moim zdaniem czasu na taka znajomosc . Gdyby moj TZ zachowal sie chociazby w 50 % jak ta dziewczyna to w tej chwili bylabym sama
mala dygresja -uwazam ze jesli chodzi sie na imprezy z chlopakiem to nie jest powiedziane ze caaaaala impreze spedzam z nim.mam wielu kumpli i nie wyobrazam sobie tego.zabawa to zabawa.impreza to zabawa w wiekszym gronie znajomych..czasem fajnie jest sie powyglupiac z dziewczynami czasem na tej samej zasadzie z facetami.owszem spedzalabym z nim 80% czasu zabawy ale nie cala...
ale sa tez grabnice zabawy--mam faceta to nie daje sie obmacywac,itp.sa granice...
rzecz inaczej wyglada jak sie idzie na disco a tam z obcymi "przekracza ":te granice....

no i to by bylo na tyle

i tak uwazam ze tscrow zrobil dobrze...
-nie masz sobie nic do zarzucenia

Pozdro
M
magda knoxville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:39   #35
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: czy to normalne??

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Jesli jestem ze swoim TZ to staram sie unikac jakichkolwiek niepozadanych spojrzen a co dopiero ,tanczyc z OBCYM facetem ,gdy moj stoi obok a co dopiero dawac mu sie dotknac i obmacywac
Dlatego napisalam z obcym
Bylam kilka razy z TZ na imprezie , jego kolega ,bardzo bliskim ,mowia na siebie bracia i z jego dziewczyna . I rowniez bawilam sie tez z kolega TZ -ta , nie widze w tym nic zlego zatanczyc z zaprzyjazniona osoba ,ale nie wydaje mi sie normalne jakbym poszla na impreze z TZ ,poznala jakiegos chlopaka i tanczyla z nim ,wtedy nasuneloby mi sie jedno pytanie ,po co ,po co mialabym to robic .
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:47   #36
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: czy to normalne??

Abstrahując od sytuacji tscrow:

Nie chcę tu tworzyc precedensu, ale - nie popadajmy w paranoję! Bycie w stałym związku nie wyklucza przecież w żadnym wypadku patrzenia na innych i tańczenia z nimi - nie przymierzając - nawet tak, jak w Dirty Dancing. To tylko taniec i kwestia temperamentu, a nie norm i zasad moralnych.
Dopiero dodatkowe okoliczności (np. takie, jakie opisał założyciel wątku) pozwalają nam określić, jakie zachowanie mieści się "normie", a jakie poza nią wykracza.

Znam długoletnie, fantastyczne, spełnione i szczęśliwe związki, w których partnerzy wyznający zasadę: "brak okazji nie jest cnotą", nie mają obowiązku patrzenia sobie w oczy, udając, że obecność i urok innych osób na nie nie działa. O trwałości związku nie świadczy to, że jesteśmy "głusi" i "ślepi", uwiązani na krótkiej smyczy - dopiero taka sytuacja wydaje mi sie nienormalna.
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:56   #37
tinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar tinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 380
Dot.: czy to normalne??

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa
Abstrahując od sytuacji tscrow:

Nie chcę tu tworzyc precedensu, ale - nie popadajmy w paranoję! Bycie w stałym związku nie wyklucza przecież w żadnym wypadku patrzenia na innych i tańczenia z nimi - nie przymierzając - nawet tak, jak w Dirty Dancing. To tylko taniec i kwestia temperamentu, a nie norm i zasad moralnych.
Dopiero dodatkowe okoliczności (np. takie, jakie opisał założyciel wątku) pozwalają nam określić, jakie zachowanie mieści się "normie", a jakie poza nią wykracza.

Znam długoletnie, fantastyczne, spełnione i szczęśliwe związki, w których partnerzy wyznający zasadę: "brak okazji nie jest cnotą", nie mają obowiązku patrzenia sobie w oczy, udając, że obecność i urok innych osób na nie nie działa. O trwałości związku nie świadczy to, że jesteśmy "głusi" i "ślepi", uwiązani na krótkiej smyczy - dopiero taka sytuacja wydaje mi sie nienormalna.
Dokladnie
Czytajac niektore posty, odnosze wrazenie, ze jestesmy jednak bardzo pruderyjnym narodem,a pozory maja dla nas ogromne znaczenie
tinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-15, 13:30   #38
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: czy to normalne??

Cytat:
Napisane przez tinkaaa
Dokladnie
Czytajac niektore posty, odnosze wrazenie, ze jestesmy jednak bardzo pruderyjnym narodem,a pozory maja dla nas ogromne znaczenie
Mysle ,ze to jednak rowniez wszytsko zalezy od charakteru .
Nie chodzi mi o to ,ze jesli jest jakis przystojny facet to ja na niego nie patrze bo moj Tz zrobi mi wyklad ale stawiam sie w jego sytuacji ,jezeli bylaby na imprezie jakas super laska , 175 cm wzrostu ,wlosy po tylek i moj TZ patrzylby na nia z zachwytem to nie czlabym sie dobrze , nie znaczy to ,ze zrobilabym mu awanture ale porostu byloby mi przykro , ja nie chce zeby mojemu TZ bylo przykro lub czulby sie niezrecznie wiec nie zawieszam wzroku na nawet najprzystojniejszych facetach , bo nawet nie widze takiej potrzeby

Zalezy rowniez jak bardzo jestesmy tolerancyjni , znam takie pary ktore nie widza nic zlego w tym ,zeby "urozmaicic " sobie zwiazek , znam rowniez pary ,w ktorych dziewczyny sa zazdrosne o kolezanki swoich chlopakow . Nie musimy popadac w skrajnosci .
I nie chodzi tu o trzymanie kogos na smyczy ,bo jak wspomnialam nawet w takiejs sytuacji nie zrobilibysmy sobie awantury ,ale chodzi o dbanie o uczucia partnera . Jestem ze swoim TZ ponad 2 lata i wiem ,ze np ogladanie sie za facetami by go ranilo i wcale nie musze ze soba walczyc ,zeby tego nie robic .
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 13:55   #39
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: czy to normalne??

Uważam, że nie warto zaprzątać sobie głowy taką dziewczyną ale to tylko moje zdanie. Mój TŻ gdybym coś takiego zrobiła najpierw pewnie "łopatologicznie" wytłumaczyłby temu kolesiowi, że jego zachowanie było złe delikatnie mówiąc a potem zrobiłby mi straszną awanturę i mnie zostawił. Bardzo zazdrosny jest.

Ja jak chodzę bez niego na imprezy nie piję, bo nie czuję takiej potrzeby, z resztą najlepiej bawię się w jego towarzystwie. I nie chodzi też o to, żeby nie patrzeć na inne osoby. Jestem ze swoim TŻ już 3,5 roku i wiem że na imprezach zdarzało się tak, że jakaś panna proponowała mu np sex w toalecie ale on jej mówił że jest zajęty i na tym się kończyło. Nie chodzi też o to żeby nie bawić się z innymi ludźmi ja np tańczę z kolegami mojego TŻ ale i ja i oni znamy granicę i bawimy się po koleżeńsku.

Jeżeli mam ochotę sobie wypić to wychodzimy razem z TŻ i bawimy się razem i nie jest to jakieś ograniczanie siebie nawzajem. Takie są nasze potrzeby i przyzwyczajenia. I mi też nie jest trudno nie patrzeć na przystojnych kolesi bo w końcu wybrałam tego najlepszego

pozdrawiam
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 14:52   #40
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: czy to normalne??

Daj sobie z nia spokój
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 14:53   #41
magda knoxville
Raczkowanie
 
Avatar magda knoxville
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź Fabryczna
Wiadomości: 142
GG do magda knoxville
Dot.: czy to normalne??

chlip chlip..a ja sama jesteeeem;(
magda knoxville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-15, 17:20   #42
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: czy to normalne??

Jesli moj TZ by mi zrobil cos takiego jak dziewczyna o ktorej piszecie to na pewno dostalby w twarz i juz na pewno bym sie nigdy do niego nie odezwala.

Jak mozna idac z chlopakiem na impreze na jego oczach oblapiac sie z innym?? To jakies chore :/
jak ktos raz cos takiego zrobil to oznacza ze nei ma szacunku do Ciebie i nie liczy sie z Twoim zdaniem i nie zawaha sie zrobic tego po raz drugi, trzeci... Zwlaszcza ze byla widywana juz w takich sytuacjach :/
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 22:59   #43
tscrow
Raczkowanie
 
Avatar tscrow
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 60
GG do tscrow
Dot.: czy to normalne??

Cytat:
Napisane przez magda knoxville
chlip chlip..a ja sama jesteeeem;(
Przejmujesz sie tym?? Ja też jestem sam, ale jak już to kiedyś powiedziałem jednej znajomej - jestem samotny ale nie zdesperowany, i nie otzreba mi szukać kogoś na siłe, jak przyjdzie czas to sama się znajdzie, a z tą kobietą już nigdy nie będe i może dobrze ze teraz to sie stało niżeli później. We wszystkich złych rzeczach trzeba odnaleźć dobre strony, a bedzie łatwiej nam.
__________________
Chce się zmienić, a zawsze najlepiej od teraz, bo jutro jest zawsze aktualne, więc sobie myśle od teraz i jest mi łatwiej.
tscrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 17:48   #44
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: czy to normalne??

prawidlowe podejscie do sprawy - polać mu
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 18:21   #45
tscrow
Raczkowanie
 
Avatar tscrow
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 60
GG do tscrow
Dot.: czy to normalne??

no a jak można inaczej do tego podejść, to że ktoś jest sam to tylko stan przejściowy, albo nie znalazł sie ktoś kto nam przypasował i sie niedługo znajdzie albo nie chcemy nikogo mieć, w tym przypadku to pierwsze czyli nie znalazł sie ale nie ma co siespieszyć, co nagle to po diable, powoli a sie znajdzie osoba która będzie dla Nas wszystkim. pozdrawiam.
__________________
Chce się zmienić, a zawsze najlepiej od teraz, bo jutro jest zawsze aktualne, więc sobie myśle od teraz i jest mi łatwiej.
tscrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 14:10   #46
magda knoxville
Raczkowanie
 
Avatar magda knoxville
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź Fabryczna
Wiadomości: 142
GG do magda knoxville
Dot.: czy to normalne??

Cytat:
Przejmujesz sie tym?? Ja też jestem sam, ale jak już to kiedyś powiedziałem jednej znajomej - jestem samotny ale nie zdesperowany, i nie otzreba mi szukać kogoś na siłe, jak przyjdzie czas to sama się znajdzie, a z tą kobietą już nigdy nie będe i może dobrze ze teraz to sie stało niżeli później. We wszystkich złych rzeczach trzeba odnaleźć dobre strony, a bedzie łatwiej nam.
wlasciwie czasem tak...ale dzieki za mile slowa
magda knoxville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.