Samotne... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-09, 10:24   #151
*Ancia*
Rozeznanie
 
Avatar *Ancia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 625
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

zglaszam sie do waszego grona wlasnie dzisiaj mi wypadl jeden z tych dni kiedy najbardziej potrzebuje czulosci i nie mam sie do kogo przytulic
__________________
confusion girl



*Ancia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 18:26   #152
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Chyba sie poplacze...Dopadlo mnie zapalenie oskrzeli i siedze juz od tygodnia w domu-pomijajac to ze musialam sie dowlec na sesje...I na dodatek moja najlepsza przyjaciolka o mnie zapomnila ???????? Czy moge ja jeszcze tak nazywac??wkurzyla mnie- ja jej zawsze przynajmniej wyslalam smse i puszczalam strzalki jesli nie moglam odwiedzic a tu ani me ani be...Siedze sama wkurzona. Widocznei przyjazn to mistyfikacja. A prawdziwych przyjaciol poznajesz w biedzie. Czyli prawda wyszla.. wszyscy pamietaja jak maja interes i taki jest final sprawy!!
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 20:17   #153
_paola_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 17
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

widze ze na tym watku wypowiadaja sie dziewczyny o wiele strasze ode mnie juz na studiach, ja jestem dopiero w gimnajzum. na pewno dziwne bedzie wam sie to wydac, ale niestey bardzo czesto czuje sie samotna ... mozna powiedziec ze praktycznie kazdego dnia bo co taka nastolatka moze miec za problem "w co sie ubrac?" "jaki cien dzis nalozyc?" nie chce tu nikogo obrazac ale duzo osob wylacznie tak postrzega nasloletnie dziewczyny. i przykro mi ze wlasnie wiele rowiesnikow tacy sa ja sama mam problemy ze swoim charekterem (moja mama nie przyczynila sie do wychowania mnie- sama musze uczyc sie wszytskiego a co nie jest latwe gdy mam takie otoczenia[nie w calosci ] byc moze dlatego nie poznalam osoby ktorej moglabym zaufac choc bardzo bym chciala

Ktoras dziewczyna wspomniala o "pseodoprzyjaciolkach ". mialam podobna sytuacje. bylam chora i siedzilam w domu 2 tygodnie "przyjaciolka" odwiedzila mnie jeden raz i to na poczatku choroby i chyba raz zadzwonila a ja zawsze przychodze do niej w takich sytaucjach, z malym co nieco czesto widze ze mnie klamie ale gdy mowie jej o tym to ona tak mi odpowie ze stawia na swoim. nie lubie tego bo wiem ze zdaje sobie sprawe ze i teraz klamie:[ jednak czesto smijemy sie ze soba i w sumie dobrze nam sie ze soba rozmawia poki nie schodzi na powazne tematy moze ,to glupie, ale czasem wydaje mi sie ze bierze mnie za kogos przyglupiego z ktorego mozna sie tylko posmiac :|

Ja tez lubie komedie romantyczne marzy mi sie taka historia - zawsze ze szczesliwym zakonczeniem.chcialabym zeby chlopak o mnie zabiegal i naprwade"kochal" a nie "kochal" wtedy gdy mnie nawet nie zna:| niestety spotkalalm nikogo takiego chyba musze poczekac az niekktorzy dojrzeja.
chcialabym byc kochana ze szczerege serca.i tak mocno zeby wynagrodzilo mi to brak milosci przez cale zycie. coraz bardziej trace do tego nadzieje ale wiem ze sama musze popracowac nad soba by ludzie dobrze mogli mnie dobrze poznac.
teraz puszcze sobie smutne piosenki i poplacze jak prawie codzien wieczor ;]
chociaz powiem wam , ze faktycznie troche ulzylo gdy to wszytsko napisalam. moze dlatego tak czesto placze, bo nie mam komu powiedziec co czuje
_paola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 23:50   #154
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Wiecie, dziewczyny, tak czytam Wasze wypowiedzi i nasuwa mi sie tylko jeden wniosek: widać nie tylko ja jestem samotna. Chcę mieć kogoś do któremu nie zawsze będę musiałą tłumaczyć dlaczego mam zły humor...tylko po prostu się przytulę. Kogoś kto przy mnie będzie, otrze łezkę, któremu ja będę mogła ocierać łezki i mówić, że wszystko będzie dobrze bo mamy siebie.
Czasami mam głupie wrażenie, że moim przeznaczeniem jest być samotną, jak to nazywam: "musze walczyc sama" ale z drugiej strony każdy powinien mieć kogoś z kim będzie walczył ramię w ramię...
I tez uwielbiam te filmy romantyczne...dają nadzieję na odmiane losu...
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 11:06   #155
kwiatuszek_=)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 25
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Samotni, bo brak przyjaciół...
Samotni, bo brak miłości...
A może samotni z wyboru??
Dla każdego z nas samotność może oznaczać coś innego. W zależności od tego,co dla nas jest cenniejsze. A jeśli chodzi o przeznaczenie, to czasami też mam takie wrażenie,że samotność jest mi przeznaczona. Nawet,kiedy myślę o przyszłości, to wcale nie widzę,żeby moje życie w jakikoliwek sposób się zmieniło. Czasami obwiniam się za to,że jestem samotna... Może to głupie,ale czuję,że przyczyna tkwi we mnie samej. W tym,jaką jestem osoba.
A dookoła tyle zakochanych par...ach... a w powietrzu tak mało miłości...
kwiatuszek_=) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 11:25   #156
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek_=)
Może to głupie,ale czuję,że przyczyna tkwi we mnie samej. W tym,jaką jestem osoba.
A dookoła tyle zakochanych par...ach... a w powietrzu tak mało miłości...
To nie jest głupie bo sama mam podobnie, no bo w końcu skoro nie udało mi sie jeszcze tak na poważnie z kimś związać to chyba nie tylko dlatego, że to były osoby nieodpowiednie dla mnie?? Może to moja wina ..
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 21:17   #157
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Unhappy Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Dąłącze do Waszego grona kobitki i chociaż mam TŻ to jednak wyjechał on na szkolenie na drugi koniec Polski i czuje się do kitu nie ma go praktycznie tydzień i chociaż mamy kontakt tel. to jednak okropnie za nim tęsknie pzdr wszystkie samotne trzymajcie się cieplutko
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 03:54   #158
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

No to ja tez dolaczam.
Najlepsze jednak na samotnosc (ta z powodu braku faceta) jest przebywanie w gronie przyjaciol. Staram sie wtedy jak najczesciej z nimi spotykac, ale jak juz mnie zalapie taki najwiekszy dol, to wtedy mam pchote byc sama i nalogowo siedze na wizazu, i z wizazowskimi kolezankami na gadu (zapraszam ).
A tak wogole, to pomyslalam sobie, ze jak chce sie kurcze poznac jakiegos faceta, to chyba musze mniej czasu zaczac przed komputerem spedzac, bo sie ciagle w domu zamykam...

Ale pocieszmy sie dziewczyny, ta zima niedlugo minie, bedzie cieplutko bedzie slonce, bedzie sie czesciej wychodzic i tak samo ta zimowa smotnosc przeminie....
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 07:38   #159
zayontz
Raczkowanie
 
Avatar zayontz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 420
GG do zayontz
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Im dluzej jest sie samotnym tym bardziej czlowiek sie do tego przyzwyczaja. W pewnym momencie trudniejsze staja sie normalne kontakty z innymi ludzmi, bo po prostu odlaczamy sie od nich. Potem dochodzi do tego frustracja i ciagle 'warczenie' na innych z byle powodu. Naprawde, nie przyzwyczajajcie sie do samotnosci, bo chociaz czasem jest tak latwiej, to jednak w ten sposob nic nie zyskujecie.
Tak czy inaczej, powodzenia w wyjsciu z tego...'dołka'.
__________________
The rain it raineth on the just,
And also on the unjust fella.
But chiefly on the just, because
The unjust hath the just's umbrella.
zayontz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 14:17   #160
_paola_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 17
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

KWIATUSZKU , MADIE widze ze czujecie to samo co ja.tylko ze ja jestem pewna ze to moja wina nie chce tu pisac dokladnie co ze mna jest ... ale z doswiadczenia wiem ze ja doprowadzilam do takiej sytuacji i geny mojej rodziny:| niestety mam charakter podobny do wiekszkosci z nich i to nie prowadzi do nieczego dobrego ... musze sie zmnienic by w przyszlosci poznac odpowiedznia osobe na meza i dobrze wychowac dzieci.

ZAYONTZ ja juz sie przyzwyczailam.i wcale ne czuje ze z tym czy bede kogos miec mialo sie zmnic w najblizym czasi bo najpierw musze doprowadzic sie do "porządku". i swierdzilam ze nic na sile jak nikogos takiego nie spotkalam,kogo moglabym pokochac, to na pewno jeszcze takie cos mnie spotka.
dziewczyny my i tak mamy dobrze przynajmniej nie jestesmy z kims od tak, byle by sie bylo. zauwazylam ze pare z nas nie ma a inne kochaja to jest ok o ile mzna tak powiedziec do tych pierwszych dziewczyn

dzis walentynki nienawidze tego swieta :[ oczywiscie posiedze sobie przed telewizorem .. coz za romantyzm ...
_paola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 18:28   #161
kwiatuszek_=)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 25
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Faktycznie dzisiaj Walentynki. KOmercyjne i przereklamowane święto, stworzone po to,aby producenci mogli zbić kasę na serduszkowych pluszakach. A przeicież nie kocha się tylko tego dnia,ale przez cały rok,przez całe życie. I tak sobie myślę,że ciekawe czy jest ktolowiek kto lubi to święto?? Samotni- wiadoma sprawa. Kolejny dzień,aby bardziej się zdołować. Bo te wszytskie reklamy,wystawy w sklepach... Hello!!!!! A Ci, którzy już kogoś mają, to pewnie narzekają,że znowu trzeba coś kupić, wymyśleć... No cóż jeden dzień w roku,a tak różnie odbierany przez innych. W sumie idea jest taka,żeby w tym dniu wszyscy wszystkich kochali,ale czy jest to możliwe?Szczerze pachnie sztucznością i wymuszonymi wyznaniami. I tak traci ten dzień swój cały urok. A ja proponuję wszytskim obejrzeć komedię romatyczną, bo w TV dzisiaj tego pełno. Jest w czym wybierać i marzyć...
kwiatuszek_=) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 18:37   #162
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Po prostu nie ma o czym gadać... jestem samotna ale dlatego, że dla mnie istnieje tylko jedna osoba miłość to głupia zawziętość bo przecież są wspaniali kolesie z którymi mogłabym być... Głupia jestem
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 19:10   #163
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Czuje sie samotna chcialabym miec kogos blisko siebie zeby mnie przytulil pocalowal pewnie pomyslicie ze jestem glupia ale nawet sie zapisalam do www.ilove.pl pisalam do paru facetow ale dopuki nie napisalam ze jestem niepelnosprawna to pisali a jak juz sie dowiedzieli to przestali pisac nie wiem moze nie powinnam tego pisac ale uqazam ze ta osoba z ktora pisze poiwinna to wiedziec nie moge tego ukrywac bo i tak byc moze to kiedys wyjdzie jak sie z kims spotkam
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 20:42   #164
sawyer188
Raczkowanie
 
Avatar sawyer188
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z kompa?
Wiadomości: 442
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Hmm powiem wam że samotność nie jest zla do pewnego czasu po 25 jak dalej będe sam to :conf used: wtedy sie pomartwie///
__________________
sawyer188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 07:02   #165
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Ja przez ostatni dłuższy czas,czuję się coraz bardziej samotna, znajomi pokończyli szkoły studiują w innych miastach, najlepsze przyjaciółki mają swoich TŻ'ów, dlatego coraz rzadziej się spotykamy, a ja zawsze byłam przeważnie sama , zwykle trafiałam na nieodpowiedznich facetów...
Moji bracia pracują w Anglii, więc widzimy się raz na rok, zostałam sama z rodzicami, z którymi mam coraz gorszy kontakt... A do tego panuje taka depresyjna pogoda, która dopełnia ten cały klimat. Brakuję mi więc kogoś, kto by mnie pocieszył w tych trudnych chwilach. Mam nadzieję, że wraz z wiosną nastąpi taki czas,gdy wszystko ułoży się na lepsze... Tego życzę wszystkim samotnym
Uff... odrazu mi lżej na serduchu
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 15:41   #166
magda knoxville
Raczkowanie
 
Avatar magda knoxville
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź Fabryczna
Wiadomości: 142
GG do magda knoxville
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

w sumie wybralam bycie singlem,ale nie dla tego ze lubie byc sama tylko dlatego ze nie jestem gotowa na zwiazek..boje sie ze jak jeszcze dluzej bede sie cieszyc singlowaniem zdziczeje.<mam 19 lat> hm....chyba zaczynam miec watpliwosci zwlaszcza ze pojawil sie jeden prawdopodobnie zainteresowany

eh...
magda knoxville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 16:56   #167
sawyer188
Raczkowanie
 
Avatar sawyer188
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z kompa?
Wiadomości: 442
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

I'm Johny Knoxville welcome to Jackass bunji majtki rlz
__________________
sawyer188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 17:11   #168
magda knoxville
Raczkowanie
 
Avatar magda knoxville
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź Fabryczna
Wiadomości: 142
GG do magda knoxville
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

ahhahhaah...ktos tu oglada jackassa...
magda knoxville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 18:53   #169
sawyer188
Raczkowanie
 
Avatar sawyer188
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z kompa?
Wiadomości: 442
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Obowiązkowo hehe ale niemiecki mi słabo idzie więc ostatnio sie opsuciłem z reglarnoscia(mam tylko MTV niemieckie)
__________________
sawyer188 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-15, 19:28   #170
StigmatA
Raczkowanie
 
Avatar StigmatA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 333
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Cytat:
Napisane przez magda knoxville
ahhahhaah...ktos tu oglada jackassa...

No nie żartuj, przeciez wszyscy oglądaja tych świrów


Nigdy nie zapomne jak jeden spioł sobie posladki w gabinecie kosmetycznym Tyłek mnie przez 2 dni bolał na samo wspomnienie tego widoku
__________________
W tym chorobliwie zdrowym świecie - żyć jak najwiekszą schizą...

Łona
StigmatA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 20:21   #171
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Cytat:
Napisane przez sawyer188
I'm Johny Knoxville welcome to Jackass
Zapomniałeś na początku dodać 'Hi!'
gramma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-16, 21:06   #172
sawyer188
Raczkowanie
 
Avatar sawyer188
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z kompa?
Wiadomości: 442
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Dzsiaj oglądałem film z panem od jackassów bodajże diuki hazardu:confuse d:
__________________
sawyer188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 02:37   #173
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Hmm, a ja pomimo tego iż nie jestem sama, czuję się często samotna.
Iam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 20:47   #174
kwiatuszek_=)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 25
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Ostanio tak zastanawiłam się nad osobami, które pomimo tego,że już kogoś mają,czują się samotni. Pytanie tylko jedno: po co więc my szukamy tej drugiej połówki skoro i tak, gdy ją będziemy mieć, samotność pozostanie?? Więc co jest lepsze: bycie samotnym z kimś,czy bycie samotnym samemu??
Jak miło,że i męska strona tego świata zajrzała do tego wątku!! Aż powiało testosteronem

Pozdrawiam
kwiatuszek_=) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 19:50   #175
magda knoxville
Raczkowanie
 
Avatar magda knoxville
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź Fabryczna
Wiadomości: 142
GG do magda knoxville
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Cytat:
Napisane przez sawyer188
Dzsiaj oglądałem film z panem od jackassów bodajże diuki hazardu:confuse d:
no kijowy ten filmik troche..
magda knoxville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-18, 19:57   #176
StigmatA
Raczkowanie
 
Avatar StigmatA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 333
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Cytat:
Napisane przez magda knoxville
no kijowy ten filmik troche..

No nawet nie troche,ten film meskiej czesci publicznosci wypada obejrzec jedynie ze wzgledu na pewną blondyne,ktora monza tez od czasu do czasu zobaczyc na MTV,ja robi z sibie idiotke wraz ze swoim TZ
__________________
W tym chorobliwie zdrowym świecie - żyć jak najwiekszą schizą...

Łona
StigmatA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 02:18   #177
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Cytat:
Napisane przez _paola_
widze ze na tym watku wypowiadaja sie dziewczyny o wiele strasze ode mnie juz na studiach, ja jestem dopiero w gimnajzum. na pewno dziwne bedzie wam sie to wydac, ale niestey bardzo czesto czuje sie samotna ... mozna powiedziec ze praktycznie kazdego dnia bo co taka nastolatka moze miec za problem "w co sie ubrac?" "jaki cien dzis nalozyc?" nie chce tu nikogo obrazac ale duzo osob wylacznie tak postrzega nasloletnie dziewczyny. i przykro mi ze wlasnie wiele rowiesnikow tacy sa ja sama mam problemy ze swoim charekterem (moja mama nie przyczynila sie do wychowania mnie- sama musze uczyc sie wszytskiego a co nie jest latwe gdy mam takie otoczenia[nie w calosci ] byc moze dlatego nie poznalam osoby ktorej moglabym zaufac choc bardzo bym chciala

Ktoras dziewczyna wspomniala o "pseodoprzyjaciolkach ". mialam podobna sytuacje. bylam chora i siedzilam w domu 2 tygodnie "odwiedzila mnie jeden raz i to na poczatku choroby i chyba raz zadzwonila a ja zawsze przychodze do niej w takich sytaucjach, z malym co nieco czesto widze ze mnie klamie ale gdy mowie jej o tym to ona tak mi odpowie ze stawia na swoim. nie lubie tego bo wiem ze zdaje sobie sprawe ze i teraz klamie:[ jednak czesto smijemy sie ze soba i w sumie dobrze nam sie ze soba rozmawia poki nie schodzi na powazne tematy moze ,to glupie, ale czasem wydaje mi sie ze bierze mnie za kogos przyglupiego z ktorego mozna sie tylko posmiac :|

Ja tez lubie komedie romantyczne marzy mi sie taka historia - zawsze ze szczesliwym zakonczeniem.chcialabym zeby chlopak o mnie zabiegal i naprwade"kochal" a nie "kochal" wtedy gdy mnie nawet nie zna:| niestety spotkalalm nikogo takiego chyba musze poczekac az niekktorzy dojrzeja.
chcialabym byc kochana ze szczerege serca.i tak mocno zeby wynagrodzilo mi to brak milosci przez cale zycie. coraz bardziej trace do tego nadzieje ale wiem ze sama musze popracowac nad soba by ludzie dobrze mogli mnie dobrze poznac.
teraz puszcze sobie smutne piosenki i poplacze jak prawie codzien wieczor ;]
chociaz powiem wam , ze faktycznie troche ulzylo gdy to wszytsko napisalam. moze dlatego tak czesto placze, bo nie mam komu powiedziec co czuje

__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 18:54   #178
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Czuje sie samotna. Jest mi źle. Za niedługo pare moich znajomych wyjedzie z Polski albo do pracy albo na stypendia.. a wśród nich jest jedna osoba, na której mi b. zależy- niedawno sobie to uświadomiłam. A ja tu zostanę.. sama Chciałabym zasnąć i obudzić się dopiero za parę miesięcy. Może niektórzy są po prostu skazani na samotność? Bo ja ją tak często odczuwam, że wydaje mi się nieodłącznym elementem mojego życia, którego nigdy już się nie pozbedę
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 19:03   #179
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

właśnie dziś czuję się samotna...
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 20:20   #180
Bastian21
Rozeznanie
 
Avatar Bastian21
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 587
Dot.: A może ktoś czuje się samotny??

Samotność to ciężki kawałek chleba, ale i taki da się zjeść...I wcale nie trzeba być z kimś (czytaj: z mężczyzną czy kobietą). Samotność może też być darem i dawać wiele szczęścia, nawet więcej aniżeli będąc z drugą "połówką".

A jeżeli już jesteśmy w takim temacie, to gdyby ktoś chciał porozmawiać (poznać się) to służę ...
__________________
http://ewcia.pl
Bastian21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.