Żonki 2009 cz. XXXIV - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-16, 12:20   #3751
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Laseczki wpadlam tylko na chwilke prosic o kciuki na jutrzejszy egzamin

i sie pochwalic: kupilismy wczoraj to auto

odbieramy je dopiero za 1-2 tygodni, bo auto ma przed tym przejsc dokladny serwis (wymiana oleju, jakis filtrow i cos tam jeszcze), przeglad techniczny obiecali, maja nam zmienic opony na zimowki i cos tam jeszcze... a poza tym tu jest tak ze najpierw musisz miec tablice i ubezpieczenie, a dopiero potem kupujesz auto... tablice zalatwia nam salon (z naszymi inicjalami haha tzn tylko 1 litera mojego i 1 litera imienia malza) a ubezpieczenie musimy sami

poki co jeszcze nie czuje sie wlascicielka, ale wczoraj juz obalilismy winko na czesc naszego autka haha


madzia tutaj http://allegro.pl/foto-kalendarz-z-z...762992374.html
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 12:33   #3752
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

melduje że żyje, mam mało czasu i jak wpadam to z doskoku... postaram się dziś mieć więcej, ale 2 laski są na l4 i będą jeszcze przez 2 tyg a że poobcinali nam te etaty to mało kto może brać nadgodziny i siedzee dużo ja, do tego miałam w tym tygodniu szkolenie, 2 razy konsultacje z trudnymi rodzicami a za chwile uciekam na kolejne - a spotkanie mega ważne, i bedzie cięzkie, zaczynamy kiermasz wponiedziałek wiec trzeba bylo dopiąć pare rzeczy...
oprócz tego mam uczelniany maraton i 4 week z rzędu mam zajęcia,
w przyszlym tygodniu 2 dni od 7 do 17 nad godzin poza tym szkolenie i zebranie z rodzicami, a w jeszcze kolejnym mam 3 dni od 7 do 17, dwa razy zajęcia otwarte dla rodzicow a na deser - w piatek wycieczka na ktorej jestem kierownikiem pięc tona papierów..

wiec wybaczcie... bo wpadam głownie poczytać... ale kiedyś zaświeci słonce i odpoczne

Rosi tulę mocno!!!!! odezwę się jak znajdę chwile....
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 12:40   #3753
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

cześć, ja już mam weekend

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
(...)potrzebne im podcięcie, sięgają już za linie stanika, a więc stanowczo są za długie, poza tym wypadaja garsciami i trzeba je troszkę wzmocnić
(...)
dziś poszło chyba dobrze w sumie jestem z siebie zadowolona (...)
Ja też muszę podciąć bo końcówki mam już paskudne i pierwszy raz od nie pamiętam kiedy mam tak długie włosy ( w moim odczuciu)

dobrze czytać, że już się nie stresujesz tak bardzo jak na początku przed kam

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
(...)

Aniaaaa a Ty? Bo Ty też przy @ musisz zjeść, jakie jadasz?
(...)
Dzień dobry PIĄTEK

dwa cuda już dzisiaj wykonałam - i to bez terminu oczekiwania, więc w zasadzie mogę iść do domu
co gorsza prezesom rośnie apetyt w miarę jedzenia, więc pewnie dzisiaj to jeszcze nie koniec. Mam nadzieje, że pójdzie tak samo dobrze jak przy pierwszych 2 sprawach

Fajny weekend nam się szykuje, ciekawa jestem czy wszystko wypali

także do 16:00
Guciu jadam z knorra "ser w ziołach", choć ostatnio porzuciłam ten smak na rzecz "łagodnego kurczaka czy złocistego" z vifon-u wracam do korzeni

a jeśli tak dobrze Ci idzie dziś z cudami, to proszę uzupełnij mi konto bo ostatnio ledwo coś wpłynie i już nic nie ma :/

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Laseczki wpadlam tylko na chwilke prosic o kciuki na jutrzejszy egzamin

i sie pochwalic: kupilismy wczoraj to auto

odbieramy je dopiero za 1-2 tygodni, bo auto ma przed tym przejsc dokladny serwis (wymiana oleju, jakis filtrow i cos tam jeszcze), przeglad techniczny obiecali, maja nam zmienic opony na zimowki i cos tam jeszcze... a poza tym tu jest tak ze najpierw musisz miec tablice i ubezpieczenie, a dopiero potem kupujesz auto... tablice zalatwia nam salon (z naszymi inicjalami haha tzn tylko 1 litera mojego i 1 litera imienia malza) a ubezpieczenie musimy sami

poki co jeszcze nie czuje sie wlascicielka, ale wczoraj juz obalilismy winko na czesc naszego autka haha
Za jutro kciuki będę trzymać choć uważam, że są zbędne
za Wasze nowe 4 kółka

cieszę się, że już weekend, ten tydzień był do bani, ale przyszły lepiej się niestety nie zapowiada...brakuje mi czasu ostatnio na wszystko
__________________
05.09.2009
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 12:52   #3754
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że się okaże kumata, bo jestem już po prostu zmęczona. Poza domem jestem 12-13h, mam już powoli tego dosyć. Za nadgodziny mi oddadzą, także ok, niemniej jednak nie moge się doczekać jak wszystko wróci do normy

My właśnie zaczynamy myśleć o prezentach ... masakra
no to trzymam kciuki za kumatą koleżankę a Ciebie nidługo czeka odpoczynek

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
a to nieee, to ja lubię tylko złoty kurczak łagodny


Cieszę się, że wszystko poszło dobrze!
No to nie pozostaje mi nic jak trzymanie kciuków za Ciebie w okolicy wakacji. MAm nadzieje, że podejmiesz najlepszą dla Was decyzję Wiem jakie to trudne

U nas - mąż też jest z tego pomysłu zadowolony. Jeszcze jak nie było mowy o tym, że ma być wydłużany macierzyński to też sobie rozmawialiśmy w ten sposób, że ja pierwsze 3-4 m-ce a później on poszedłby na końcówkę. A teraz nam to ułatwia sprawę, choć ja i tak chciałabym, żeby on poszedł na urlop rodzicielski mniej więcej po 4 m-cach. Ale wiesz, u nas to gdybanie, bo ja nie jestem gotowa na macierzyństwo. Instynkt na razie się nie obudził, więc trudno powiedzieć kiedy to będzie. :-)




dwa cuda już dzisiaj wykonałam - i to bez terminu oczekiwania, więc w zasadzie mogę iść do domu
co gorsza prezesom rośnie apetyt w miarę jedzenia, więc pewnie dzisiaj to jeszcze nie koniec. Mam nadzieje, że pójdzie tak samo dobrze jak przy pierwszych 2 sprawach

Fajny weekend nam się szykuje, ciekawa jestem czy wszystko wypali

także do 16:00
mój też na razie śpi jak zabity ale ja jestem od Ciebie starsza, więc chyba czas na decyzję zobaczymy jak to będzie... ja bym chciała się z TZem podzielic każdy po 6 m-cy

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Laseczki wpadlam tylko na chwilke prosic o kciuki na jutrzejszy egzamin

i sie pochwalic: kupilismy wczoraj to auto

odbieramy je dopiero za 1-2 tygodni, bo auto ma przed tym przejsc dokladny serwis (wymiana oleju, jakis filtrow i cos tam jeszcze), przeglad techniczny obiecali, maja nam zmienic opony na zimowki i cos tam jeszcze... a poza tym tu jest tak ze najpierw musisz miec tablice i ubezpieczenie, a dopiero potem kupujesz auto... tablice zalatwia nam salon (z naszymi inicjalami haha tzn tylko 1 litera mojego i 1 litera imienia malza) a ubezpieczenie musimy sami

poki co jeszcze nie czuje sie wlascicielka, ale wczoraj juz obalilismy winko na czesc naszego autka haha
Samba to na jutro
i super, że kupiliście autko, oby dobrze sie nim jeździło

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
melduje że żyje, mam mało czasu i jak wpadam to z doskoku... postaram się dziś mieć więcej, ale 2 laski są na l4 i będą jeszcze przez 2 tyg a że poobcinali nam te etaty to mało kto może brać nadgodziny i siedzee dużo ja, do tego miałam w tym tygodniu szkolenie, 2 razy konsultacje z trudnymi rodzicami a za chwile uciekam na kolejne - a spotkanie mega ważne, i bedzie cięzkie, zaczynamy kiermasz wponiedziałek wiec trzeba bylo dopiąć pare rzeczy...
oprócz tego mam uczelniany maraton i 4 week z rzędu mam zajęcia,
w przyszlym tygodniu 2 dni od 7 do 17 nad godzin poza tym szkolenie i zebranie z rodzicami, a w jeszcze kolejnym mam 3 dni od 7 do 17, dwa razy zajęcia otwarte dla rodzicow a na deser - w piatek wycieczka na ktorej jestem kierownikiem pięc tona papierów..

wiec wybaczcie... bo wpadam głownie poczytać... ale kiedyś zaświeci słonce i odpoczne

Rosi tulę mocno!!!!! odezwę się jak znajdę chwile....
Marta dużo sił życze, bo widzę, że energia potrzebna

Cytat:
Napisane przez aniaaa84 Pokaż wiadomość
cześć, ja już mam weekend



Ja też muszę podciąć bo końcówki mam już paskudne i pierwszy raz od nie pamiętam kiedy mam tak długie włosy ( w moim odczuciu)

dobrze czytać, że już się nie stresujesz tak bardzo jak na początku przed kam



Guciu jadam z knorra "ser w ziołach", choć ostatnio porzuciłam ten smak na rzecz "łagodnego kurczaka czy złocistego" z vifon-u wracam do korzeni

a jeśli tak dobrze Ci idzie dziś z cudami, to proszę uzupełnij mi konto bo ostatnio ledwo coś wpłynie i już nic nie ma :/



Za jutro kciuki będę trzymać choć uważam, że są zbędne
za Wasze nowe 4 kółka

cieszę się, że już weekend, ten tydzień był do bani, ale przyszły lepiej się niestety nie zapowiada...brakuje mi czasu ostatnio na wszystko
no moje też się rozrosły jak szalone, ale już są skrócone

Wróciłam od fryza, czuję sie odświezona... niby to tylko podcięcie a jak potrafi poprawić nastrój - moje przesuszone końcówki wylądowały w koszu (zaraz wrzuce w k. zdjecie)

Fajnie, że dziś mam wolne, ale martwi mnie tylko jedno - musze dzis napisac jeszcze 2 prace na studia a weny brak.
no i znowu weekend zajęty
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 13:49   #3755
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 13:57   #3756
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
(...)no moje też się rozrosły jak szalone, ale już są skrócone

Wróciłam od fryza, czuję sie odświezona... niby to tylko podcięcie a jak potrafi poprawić nastrój - moje przesuszone końcówki wylądowały w koszu (zaraz wrzuce w k. zdjecie)

Fajnie, że dziś mam wolne, ale martwi mnie tylko jedno - musze dzis napisac jeszcze 2 prace na studia a weny brak.
no i znowu weekend zajęty
Wyglądasz super i ja też tak mam kiedy podcinam, jak wracam od fryzjera to co przechodzę obok lustra to muszę spojrzeć

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jasne, może Guci uda się załatwić jakieś doładowanie ekstra jak się nas więcej zbierze
__________________
05.09.2009
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 14:53   #3757
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Odpisuję Wam 3 raz, bo za każdym razem sobie usuwam całego posta


Samba kciuki obecne! Choć na pewno nie będą Ci potrzebne!
Gratuluję zakupu autka!

Martucha mocno Cię ściskam! Dasz radę kto jak nie Ty!

India trzymam kciuki za rozhulanie się instynktu - bo wtedy też prościej będzie z podjęciem decyzji

no i super, że jesteś zadowolona z fryzjera!

Martucha, India mam nadzieje, że mimo szkoły zdążycie troszkę odpocząć przez weekend!

Aniaaa ja tylko vifon Ale tej serwej będę musiała spróbować

Aniaaa, Rossi jak tylko posiądę tę umiejętność to rozmnożę Wam każdą złotówkę!! Na razie niestety nie potrafię tego robić, nad czym ubolewam!


Dzisiaj to co normalnie zajmuje mi 2 dni zrobiłam w godzinę - nie mam pojęcia z jakim skutkiem. Nie miałam czasu nawet tego sprawdzić. Nie lubię tak na łapu capu!Wszystko okażę się pon/wt trochę się boję, bo bardzo dużo od tego zależy...

w poniedziałek szaleństwa ciąg dalszy! Nie powiem Lubię to ale boję się, że popełnię jakiś błąd.

Jeszcze jedną rzecz zrobię i uciekam do domu - a tam WINOOO
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 15:16   #3758
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

ale mgła się u nas robi...paskudnie!!!
Jutro jadę na zajęcia na 8 tylko całe szczęście odwołane są 2 wykłady ostatnie i skończymy o 15,30 a w niedzielę na 10 mamy być bo wykład pt "lepiej żeby was nie było"
Słucham Zalewa na YT i się rozpływam!
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:29   #3759
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:38   #3760
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez aniaaa84 Pokaż wiadomość
Wyglądasz super i ja też tak mam kiedy podcinam, jak wracam od fryzjera to co przechodzę obok lustra to muszę spojrzeć



Jasne, może Guci uda się załatwić jakieś doładowanie ekstra jak się nas więcej zbierze
ja nie dość, że muszę spojrzec w lustro to jeszcze co chwilę macam się po włosach

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Odpisuję Wam 3 raz, bo za każdym razem sobie usuwam całego posta


Samba kciuki obecne! Choć na pewno nie będą Ci potrzebne!
Gratuluję zakupu autka!

Martucha mocno Cię ściskam! Dasz radę kto jak nie Ty!

India trzymam kciuki za rozhulanie się instynktu - bo wtedy też prościej będzie z podjęciem decyzji

no i super, że jesteś zadowolona z fryzjera!

Martucha, India mam nadzieje, że mimo szkoły zdążycie troszkę odpocząć przez weekend!

Aniaaa ja tylko vifon Ale tej serwej będę musiała spróbować

Aniaaa, Rossi jak tylko posiądę tę umiejętność to rozmnożę Wam każdą złotówkę!! Na razie niestety nie potrafię tego robić, nad czym ubolewam!


Dzisiaj to co normalnie zajmuje mi 2 dni zrobiłam w godzinę - nie mam pojęcia z jakim skutkiem. Nie miałam czasu nawet tego sprawdzić. Nie lubię tak na łapu capu!Wszystko okażę się pon/wt trochę się boję, bo bardzo dużo od tego zależy...

w poniedziałek szaleństwa ciąg dalszy! Nie powiem Lubię to ale boję się, że popełnię jakiś błąd.

Jeszcze jedną rzecz zrobię i uciekam do domu - a tam WINOOO
mam nadzieje, że mimo duzego tempa pracy błędy się nie pojawiły. Nie mysl o tym tylko ciesz się weekendem

A ja nadal prac nie napisałam, nie mam weny!!!
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:42   #3761
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
wczoraj upiekłam pierwszy raz w życiu chleb Chrupiąca, spieczona skórka - no czad! Tylko dzisiaj jak go zaczęłam kroić to mi się dziadyga rozwala no ale będę szukać innych przepisów
może też bym upiekła dawno tego nie robiłam

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość

Wczoraj się wybrałam z Dawidem na rehabilitację, okazało się, że wszystko z nim w porządku, dobrze sie rozwija a były obawy, że po niedotlenieniu przy porodzie może być coś nie tak. Ale powiem Wam, że patrząc na to jak moje miasto jest przystosowane do wózków to stwierdzam, że władze chcą aby matka siedziała zamknięta w domu z dzieciakami. Nawet w przychodni o której codziennie przychodzą dzieci nie ma podjazdu dla wózka a podróż autobusem mpk z gondolą to droga przez mękę. Najlepiej brać kogoś do pomocy przy wsiadaniu i wysiadaniu bo ludzie dookoła udają, że nie widzą. No masakra, spociłam się jak mysz, wróciłam wściekła jak diabli i następnym razem idę na nogach ;p Aaaa a samochodem w tych godzinach nie było co się wybierać bo znalezienia miejsca parkingowego w tych okolicach graniczy z cudem :/
oj tak z tymi podjazdami to istna masakra

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
my tak samo... ale mnie się jesień, zima jakoś kojarzy ze siedzeniem pod kocykiem z książką i herbatą

coś Wam pokażę zdjęcie z wtorku, 15 tc 4d


Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Cześć laski Ktoś wysłuchał moich modłów i w koncu dali mi laskę do pomocy - zamiast 3 etatów ogarniam teraz 2,5 plus muszę jej pilnować coby nie namąciła za bardzo, ale nie jest źle oby do grudnia bo lecimy na święta i już się nie mogę doczekać
będzie dobrze!

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
melduje że żyje, mam mało czasu i jak wpadam to z doskoku... postaram się dziś mieć więcej, ale 2 laski są na l4 i będą jeszcze przez 2 tyg a że poobcinali nam te etaty to mało kto może brać nadgodziny i siedzee dużo ja, do tego miałam w tym tygodniu szkolenie, 2 razy konsultacje z trudnymi rodzicami a za chwile uciekam na kolejne - a spotkanie mega ważne, i bedzie cięzkie, zaczynamy kiermasz wponiedziałek wiec trzeba bylo dopiąć pare rzeczy...
oprócz tego mam uczelniany maraton i 4 week z rzędu mam zajęcia,
w przyszlym tygodniu 2 dni od 7 do 17 nad godzin poza tym szkolenie i zebranie z rodzicami, a w jeszcze kolejnym mam 3 dni od 7 do 17, dwa razy zajęcia otwarte dla rodzicow a na deser - w piatek wycieczka na ktorej jestem kierownikiem pięc tona papierów..

wiec wybaczcie... bo wpadam głownie poczytać... ale kiedyś zaświeci słonce i odpoczne

Rosi tulę mocno!!!!! odezwę się jak znajdę chwile....
kiermasz świąteczny już zaczynacie???

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Zapomniałam Wam napisać, że byliśmy wczoraj oglądać tynki kurde wariaty... pojechaliśmy 80 km i są cudne! niemalże gładź z cementowo wapiennych
No ale nie wiem czy uda nam się zamówić tą ekipę, bo daleko do nas mają i musielibyśmy im nocleg załatwić, poza tym drogawo biorą ale warte tej ceny... tylko kasy szkoda
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 15:50   #3762
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
My juz polowe prezentow mamy
Zazdroszczę, my w sumie wymyśliliśmy cały jeden, więc tylko zamówić, a gdzie reszta...

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
a to nieee, to ja lubię tylko złoty kurczak łagodny

Aniaaaa a Ty? Bo Ty też przy @ musisz zjeść, jakie jadasz?

wypiłam na mieście, nawet 2 wróciłam do domu, wzięłam ciepłą kąpiel i poszłam spać. Dzisiaj już mi lepiej

Cieszę się, że wszystko poszło dobrze!
No to nie pozostaje mi nic jak trzymanie kciuków za Ciebie w okolicy wakacji. MAm nadzieje, że podejmiesz najlepszą dla Was decyzję Wiem jakie to trudne

U nas - mąż też jest z tego pomysłu zadowolony. Jeszcze jak nie było mowy o tym, że ma być wydłużany macierzyński to też sobie rozmawialiśmy w ten sposób, że ja pierwsze 3-4 m-ce a później on poszedłby na końcówkę. A teraz nam to ułatwia sprawę, choć ja i tak chciałabym, żeby on poszedł na urlop rodzicielski mniej więcej po 4 m-cach. Ale wiesz, u nas to gdybanie, bo ja nie jestem gotowa na macierzyństwo. Instynkt na razie się nie obudził, więc trudno powiedzieć kiedy to będzie.



Wytrwałości!



Jak dobrze, że jesteś! Teraz laskę wszystkiego przyuczysz i Cię na pewno odciąży! Trzymam kciuki!

Kochana, na wiosnę

p.s. ostatnio mam na telefonie aplikację ze wszystkimi hasłami wypowiedzianymi przez króla Juliana ile razy go słyszę tyle razy myślę o Tobie



Dzień dobry PIĄTEK

dwa cuda już dzisiaj wykonałam - i to bez terminu oczekiwania, więc w zasadzie mogę iść do domu
co gorsza prezesom rośnie apetyt w miarę jedzenia, więc pewnie dzisiaj to jeszcze nie koniec. Mam nadzieje, że pójdzie tak samo dobrze jak przy pierwszych 2 sprawach

Fajny weekend nam się szykuje, ciekawa jestem czy wszystko wypali

także do 16:00
a wiesz, to przez Ciebie mnie nieraz uszy pieką, teraz już wiem

Weekendzik!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Laseczki wpadlam tylko na chwilke prosic o kciuki na jutrzejszy egzamin

i sie pochwalic: kupilismy wczoraj to auto

odbieramy je dopiero za 1-2 tygodni, bo auto ma przed tym przejsc dokladny serwis (wymiana oleju, jakis filtrow i cos tam jeszcze), przeglad techniczny obiecali, maja nam zmienic opony na zimowki i cos tam jeszcze... a poza tym tu jest tak ze najpierw musisz miec tablice i ubezpieczenie, a dopiero potem kupujesz auto... tablice zalatwia nam salon (z naszymi inicjalami haha tzn tylko 1 litera mojego i 1 litera imienia malza) a ubezpieczenie musimy sami

poki co jeszcze nie czuje sie wlascicielka, ale wczoraj juz obalilismy winko na czesc naszego autka haha
Samba - za jutro
Gratuluję autka, szerokiej drogi i gumowych słupków.

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
ja nie dość, że muszę spojrzec w lustro to jeszcze co chwilę macam się po włosach
mam nadzieje, że mimo duzego tempa pracy błędy się nie pojawiły. Nie mysl o tym tylko ciesz się weekendem
A ja nadal prac nie napisałam, nie mam weny!!!
India - marsz do pisania, im szybciej napiszesz tym więcej będziesz mieć wolnego!

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
może też bym upiekła dawno tego nie robiłam

oj tak z tymi podjazdami to istna masakra



będzie dobrze!

kiermasz świąteczny już zaczynacie???

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Zapomniałam Wam napisać, że byliśmy wczoraj oglądać tynki kurde wariaty... pojechaliśmy 80 km i są cudne! niemalże gładź z cementowo wapiennych
No ale nie wiem czy uda nam się zamówić tą ekipę, bo daleko do nas mają i musielibyśmy im nocleg załatwić, poza tym drogawo biorą ale warte tej ceny... tylko kasy szkoda
Wiesz, jak masz zrobić inne a potem parę lat do remontu wypominać sobie że chciałaś te cementowo - wapienne to może warto?


Ale się zimno zrobiło, rano przymrozek, mgła, porażka. A moje kwiaty w doniczkach na balkonie puszczają nowe pączki. Niezniszczalne normalnie są!

Laska jest w miarę kumata, pomijając fakt, że to w sumie Pani, bo ma lekko ze 20 lat więcej. Ale mój angielski się podszkoli bo ma piękny brytyjski akcent Na razie robi co jej daję, zobaczymy jak będzie dalej

Jak czytam o planach nowego macierzyńskiego to mi się płakać chce przy porównaniu z macierzyńskim tutaj, żłobki przyjmują 6tyg. dzieciSuper gdyby to do końca wdrożyli
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 16:11   #3763
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Iwka może i warto, hmm zobaczymy

a ile u Was jest macierzyński?
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 17:09   #3764
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

16 tygodni przy czym 4-6 tyg. MUSISZ wziąć przed planowaną datą porodu ... czyli masz 10-12tyg. po i hop siup w garniturek i do pracy. O zwolnieniach lekarskich w czasie ciąży zapomnij, możesz pochorować pare dni i to wszystko, jak jesteś zmęczona to bierzesz urlop Za to po macierzyńskim możesz przez rok pracować na pół etatu (płatne pół pensji) lub wziąć pół roku wychowawczego (ale tu wiem czy się dostaje pieniądze).
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 17:15   #3765
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cześć laseczki zjawiłam się po wiekach
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 17:19   #3766
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Cześć laseczki zjawiłam się po wiekach
wow przecieram oczy, co u ciebie?
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 17:21   #3767
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Cześć laseczki zjawiłam się po wiekach
witamy
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 17:28   #3768
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 17:29   #3769
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
wow przecieram oczy, co u ciebie?
Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
witamy
A dziękuję u mnie jakoś leci ogólnie brak czasu na net
Dziś sobie weszłam i chciałam zobaczyć co tam słychać u wszystkich no i zaglądam do klubów ,a tam zonk usunięto mnie
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 18:28   #3770
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
16 tygodni przy czym 4-6 tyg. MUSISZ wziąć przed planowaną datą porodu ... czyli masz 10-12tyg. po i hop siup w garniturek i do pracy. O zwolnieniach lekarskich w czasie ciąży zapomnij, możesz pochorować pare dni i to wszystko, jak jesteś zmęczona to bierzesz urlop Za to po macierzyńskim możesz przez rok pracować na pół etatu (płatne pół pensji) lub wziąć pół roku wychowawczego (ale tu wiem czy się dostaje pieniądze).
o kurka to nie za wesoło...

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Cześć laseczki zjawiłam się po wiekach
hoł hoł!

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
A dziękuję u mnie jakoś leci ogólnie brak czasu na net
Dziś sobie weszłam i chciałam zobaczyć co tam słychać u wszystkich no i zaglądam do klubów ,a tam zonk usunięto mnie
Kochana wszystkie dziewczyny, których dawno nie było zostały usunięte - część z bólem serca. Oczywiście powrót jak najbardziej realny i możliwy przy minimum chęci, tzn. odwiedzania nas od czasu do czasu, choćby z komendą "cześć"
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 18:40   #3771
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
o kurka to nie za wesoło...



hoł hoł!



Kochana wszystkie dziewczyny, których dawno nie było zostały usunięte - część z bólem serca. Oczywiście powrót jak najbardziej realny i możliwy przy minimum chęci, tzn. odwiedzania nas od czasu do czasu, choćby z komendą "cześć"

hmm no właśnie widziałam ,że nie wszystkie no ,ale nieważne rozumiem zostałam ukarana za nieobecność heh
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 19:08   #3772
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, my w sumie wymyśliliśmy cały jeden, więc tylko zamówić, a gdzie reszta...



a wiesz, to przez Ciebie mnie nieraz uszy pieką, teraz już wiem

Weekendzik!!!!!!!!!!



Samba - za jutro
Gratuluję autka, szerokiej drogi i gumowych słupków.



India - marsz do pisania, im szybciej napiszesz tym więcej będziesz mieć wolnego!



Wiesz, jak masz zrobić inne a potem parę lat do remontu wypominać sobie że chciałaś te cementowo - wapienne to może warto?


Ale się zimno zrobiło, rano przymrozek, mgła, porażka. A moje kwiaty w doniczkach na balkonie puszczają nowe pączki. Niezniszczalne normalnie są!

Laska jest w miarę kumata, pomijając fakt, że to w sumie Pani, bo ma lekko ze 20 lat więcej. Ale mój angielski się podszkoli bo ma piękny brytyjski akcent Na razie robi co jej daję, zobaczymy jak będzie dalej

Jak czytam o planach nowego macierzyńskiego to mi się płakać chce przy porównaniu z macierzyńskim tutaj, żłobki przyjmują 6tyg. dzieciSuper gdyby to do końca wdrożyli
ok, to już jedna z głowy.
a drugą chyba sobie odpuszczę
co za bezsens, zadania domowe na podyplomówce

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Cześć laseczki zjawiłam się po wiekach
czesć
pisz co u Ciebie
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 19:09   #3773
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
hmm no właśnie widziałam ,że nie wszystkie no ,ale nieważne rozumiem zostałam ukarana za nieobecność heh
Podobno wszystkie, aczkolwiek nie brałam udziału w czystkach, więc za bardzo się nie orientuje

Pisz lepiej co u Ciebie? jak praca? mąż?
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 20:14   #3774
ania20m
Wtajemniczenie
 
Avatar ania20m
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 2 196
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Kasiu http://www.domenaprojekt.pl/produkty...mirror=1&tab=0 tylko będzie w nim troszkę zmian
Bardzo mi się podoba ten wasz domek

śliweńka fajne te kalendarze napewno będą dobrym prezentem


Cześć,
ja ostatnio zostałam pogryziona przez moje dziecko
Karmię Kubę jeszcze piersią ale jak mu wyszedł ten ząbek to zaczął mnie gryźć i to tak mocno że mi krew leciała i sie rozpłakałam ale zaciskałam zęby i karmiłam dalej, a teraz nagle nie mam już prawie nic pokarmu piersi puste są. chciałabym go karmić jeszcze ale nie wiem jak to zrobić żeby był pokarm, jak laktatorem ściągam to też nie leci może z 15-20 ml tylko.
__________________


Kubusiowy zakątek zapraszam
http://jakubowskiimama.blogspot.com/
ania20m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 20:21   #3775
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
może... postaram sie to sprawdzić i dam ci znać!

ja też mialam dzisiaj sprzątać, ale odpuścilam! Jutro to ogarnę

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
mam nadzieje, że mimo duzego tempa pracy błędy się nie pojawiły. Nie mysl o tym tylko ciesz się weekendem

A ja nadal prac nie napisałam, nie mam weny!!!
dziękuję, ja też mam taką nadzieję! fakt, że prezes już 3 razy dzwonił, bo coś się mu jeszcze przypomniało, a ja za każdym razem jak zadawał pytanie miałam serce w gardle ale to już chyba na tyle dzisiaj. WEEKEND

jak Ci idzie pisanie pracy?

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Cześć laseczki zjawiłam się po wiekach
cieszę sie, że jesteś!!!
Tęskniłammmmm!

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Podobno wszystkie, aczkolwiek nie brałam udziału w czystkach, więc za bardzo się nie orientuje
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 20:25   #3776
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Ania20m i tak długo karmiłaś! Brawa dla Ciebie!! U nas skończyło się inaczej ale wiem co czujesz, bo piersi miałam wygryzione tak że strupy miałam :/ a Lilka jak skończyłam ją karmić miała więcej niż 1 zęba chyba 6 już miała.



Po czystkach została jedna osoba, która przez omyłkę została pominieta, chociaż była zgłaszana do usunięcia.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 20:38   #3777
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
może... postaram sie to sprawdzić i dam ci znać!

ja też mialam dzisiaj sprzątać, ale odpuścilam! Jutro to ogarnę



dziękuję, ja też mam taką nadzieję! fakt, że prezes już 3 razy dzwonił, bo coś się mu jeszcze przypomniało, a ja za każdym razem jak zadawał pytanie miałam serce w gardle ale to już chyba na tyle dzisiaj. WEEKEND

jak Ci idzie pisanie pracy?



cieszę sie, że jesteś!!!
Tęskniłammmmm!



Nie lubie telefonów po godzinach pracy, bo zanim odbiorę to najpierw w głowie projekcja, że pewnie jest coś nie tak

Praca jedna napisana i juz wysłana, a za drugą jutro się zabiorę, bo dziś mi sie naprawde nie chce
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 20:40   #3778
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 21:17   #3779
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
mój już właśnie przyszedł
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 07:45   #3780
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

czesc śpiochy
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.