Pomoc ,,modowa'' - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-16, 16:07   #1
maaaaaaaciek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2

Pomoc ,,modowa''


Witam , po krótce przedstawię swoją sytuację . Mój styl do tej pory to bluza z kapturem + dresy z lekka progresją na dżinsy styl ewidentnie sportowy zero elegancji bezguście totalne , ale za to bardzo wygodnie. Po krótce kierowałem się słowami piosenki znanej i lubianej Christiny Aguilery ,, I am beautifull no matter what they say ....''
Trochę lat minęło , wstąpiłem do paru organizacji / klubów gdzie pasowałoby trochę inaczej wyglądać , nastawienie do życia również się zmieniło ....


Decyzja zapadła postanowiłem zmienić swój wygląd ,pardon styl ubierania i pojawiają się schody. Jestem raczej typem samca , który paznokcie obcina siekierą , nie orientuje się co do mnie pasuje i jak to w ogóle wszystko ugryźć . Próbowałem czytać poradniki , ale dla mnie żółte spodnie i rurki to dość mocna przesada.




Nie chce wyglądać jak facet który klepie innych facetów po tyłkach , ale nie chce też wyglądać jak gówniarz z pod bloku , czyli tak jak do tej pory. Nie potrzebuje pomocy profesjonalnej stylistki , nie chce wyglądać jak dziwadło , po prostu potrzebuje zwykłej rady , cos w stylu wrzucam swoje zdjęcie i ktoś i nakieruję we właściwą stronę , taki coaching modowy , a może jakaś dobra dusza która interesuje się i pasjonuje tematyka amatorsko by mi jakoś pomogła , bo powiedzieć ze czuje się jak dziecko we mgle to mało.


Zleży mi na prostym , przyjemnym dla oka i nie rażącym stylu , ale nie na gejozie


Za wszystkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczny . Za nakierowanie na strony , na osoby , czy cokolwiek z każdej formy pomocy się ucieszę




Jak napisałem temat w niewłaściwym dziale itd , to przepraszam Ciężko ogarnąć forum dla kobiet
maaaaaaaciek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 16:44   #2
Anna_Hawdziejuk
Raczkowanie
 
Avatar Anna_Hawdziejuk
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 39
Dot.: Pomoc ,,modowa''

hej moim zdaniem jeśli chcesz wyglądać normalnie jak facet, wystarczy założyć po prostu jakieś spodnie dżinsowe i koszule (w kratkę, paski, jednolitą).
Zaś dobór kolorystyczny to już wyższa szkołą jazdy, bo każdemu co innego pasuje.
Ciężko jest cokolwiek powiedzieć, zwłaszcza gdy nie widzi się tej osoby.
Na pewno będzie bardzo pomocne dla mnie i dla innych osób Twoje zdjęcie, łatwiej wtedy cokolwiek powiedzieć
Anna_Hawdziejuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 16:51   #3
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Pomoc ,,modowa''

Chyba bezpiecznie bedzie trzymac sie klasyki i stonowanych kolorow. Lubisz szary lub czarny? Jak na poczatek celuj w jednokolorowe kompozycje by miec pewnosc ze wszystko do siebie pasuje - przynajmniej kolorystycznie. Jak wybierzesz polaczenie bialo-czarne bedzie zbyt galowo i za duzy szok na faceta co chodzil dotychczas bluza z kapturem. Modny jest nadal granat - wiec moze w tym kierunku? Np granatowe dzinsy i granatowy sweter.

Jaki masz stosunek do koszul i klasycznych marynarek? Jak nie to chociaz koszulka polo czy gladki stonowany sweter.

Czy nosisz klasyczny plaszcz? Jesli chodzi o buty to moze wygodne sztyblety do dzinsow?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 21:46   #4
maaaaaaaciek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Pomoc ,,modowa''

Zdjęcie postaram się wrzucić jutro , co do marynarek słabo się widzę . Myślałem raczej o koszulach np. dżinsowej z białą koszulką pod spodem i tu pomysł się kończy , w ogóle jeśli mam ubrać coś co nie ma kaptura , czuję się dość dziwnie , co do butów też ciężko z tematem

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Myślałem , że może gdzieś w internecie jest taki portal gdzie można wrzucić np. swoje zdjęcie i ludzie zasypią Cie sugestiami i cały proces bolącego myślenia będę miał za sobą
maaaaaaaciek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 21:46   #5
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Pomoc ,,modowa''

Cytat:
Napisane przez maaaaaaaciek Pokaż wiadomość
Zdjęcie postaram się wrzucić jutro , co do marynarek słabo się widzę . Myślałem raczej o koszulach np. dżinsowej z białą koszulką pod spodem i tu pomysł się kończy , w ogóle jeśli mam ubrać coś co nie ma kaptura , czuję się dość dziwnie , co do butów też ciężko z tematem
Idź do sieciówki, np. do Zary albo Reserved i kup coś, w co ubrany jest manekin. Będzie ok, nie będziesz wyglądał jak dziwadło, zero wysiłku, efekt przyzwoity. Generalnie jakieś koszulki bez dziwnych nadruków, swetry, jakaś koszula, jeśli marynarki to raczej takie na luzie, jeansy i gotowe.
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 06:44   #6
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Pomoc ,,modowa''


__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 13:05   #7
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Pomoc ,,modowa''

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość

klask i:kla ski:k laski:: oklaski:klaski :
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-21, 22:03   #8
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Pomoc ,,modowa''

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość

Świetne
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 22:24   #9
fresia
Rozeznanie
 
Avatar fresia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 662
Dot.: Pomoc ,,modowa''

Bardzo fajne zestawy , nie trzeba mieć wielu ubrań, należy tylko zainwestować w kilka rzeczy bazowych, które do siebie pasują
__________________
Mój blog http://fresja.blogspot.com
fresia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 09:05   #10
modenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Pomoc ,,modowa''

Dużo takich zestawów można znaleźć na Pinterest, damski i męskich, wybór ogromny a masz gotową stylizację, tylko dobrać do tego rzeczy w sklepie i outfit gotowy
modenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 12:18   #11
PaniWa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 107
Dot.: Pomoc ,,modowa''

Hej maaaaaaaciek! Przerzucenie się z dresów na coś bardziej stylowego naprawdę wyjdzie Ci na dobre Wg mnie, powinieneś mieć w szafie przynajmniej kilka koszul, nie wszystkie z nich muszą od razu być „sztywne”, może zacznij np. od sportowej elegancji, tak żebyś nie przeszedł szoku, bo porzucenie dresu dla ganga to już ekstremum Fajne te zestawy, które wrzuciła maloonie Przy okazji koszul, ostatnio dorwałam w sieci ciekawy poradnik, jak je nosić i wybierać: xxx. Może skorzystasz

Moja ogólna wskazówka dla Ciebie: kobiety lubią facetów, którzy umieją dobrze dobrać ciuch: do okazji, ale też swojej budowy. Pamiętaj, że ubiorem możesz zakryć niedoskonałości lub je podkreślić Trzymam kciuki za Twoją metamorfozę!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-01 o 11:42 Powód: Link.
PaniWa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-08, 17:40   #12
Jusiab6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 8
Dot.: Pomoc ,,modowa''

Hejka. Szukam sukienki typu bandage w rozmiarze xs/s. Kolor dowolny Nie wiecie może gdzie mogę taką zdobyć ?
Jusiab6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 18:40:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.