jak usuwać włoski pod brodą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-12, 21:09   #1
XxMartaxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 357

jak usuwać włoski pod brodą


witam
mam nadzieje że mi doradzicie, otóż moim problemem są włoski pod brodą mam tak z 10-15 takich dość długich ciemnych włosów i chce je usuwać, do tej pory wyrywałam pęsetką ale nie daje dobrych rezultatów, szybko odrastaja takie kłujące. może któraś z Was ma jakiś dobry sprawdzony sposób na to? bo ja myslałam nad jakimś kremem albo pianką do depilacji do twarzy, ale nie wiem czy to dobry pomysł
XxMartaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 21:27   #2
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: jak usuwać włoski pod brodą

Ja mam ich 5
Wyrywam pęsetą juz od kilku lat ale niestety wcale nie zrobily sie przez to mniejsze. Myślę, że najlepiej byłoby usunąć je laserowo w salonie kosmetycznym
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 06:58   #3
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: jak usuwać włoski pod brodą

ja tez troche takich mam ostatnio jak depilowalam nogi plastrami z wosku to i te wloski zachaczylam i narazie mam spokoj
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 06:59   #4
artemise
Raczkowanie
 
Avatar artemise
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 63
Dot.: jak usuwać włoski pod brodą

Cytat:
Napisane przez XxMartaxX Pokaż wiadomość
witam
mam nadzieje że mi doradzicie, otóż moim problemem są włoski pod brodą mam tak z 10-15 takich dość długich ciemnych włosów i chce je usuwać, do tej pory wyrywałam pęsetką ale nie daje dobrych rezultatów, szybko odrastaja takie kłujące. może któraś z Was ma jakiś dobry sprawdzony sposób na to? bo ja myslałam nad jakimś kremem albo pianką do depilacji do twarzy, ale nie wiem czy to dobry pomysł
Witaj, właśnie dodalam na forum moją opinię odnośnie depilacji cukrowej, którą robiłam po tysiącach prób z innymi środkami. Kupiłam na Allegro pastę cukrową Moom do twarzy i bikini. Pasta przyszła wczoraj. Rewelacja, wydepilowała dosłownie wszystko, nie ma śladu ani na brodzie, ani pod szyją ani pod wąsikiem. Pastę podgrzałam stawiając ją koło termowentylatora na 5 min. Miała konsystencję płynnego miodu. Sama depilacja nic nic nie boli i nie ma podrażnień / może odrobinkę lekkie swędzenie dziś odczuwam./ Tak więc spokojnie mogę Ci ją polecić, wiele lat szukałam TAKIEGO produktu. Pozdrawiam
artemise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 07:11   #5
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: jak usuwać włoski pod brodą

Cytat:
Napisane przez artemise Pokaż wiadomość
Witaj, właśnie dodalam na forum moją opinię odnośnie depilacji cukrowej, którą robiłam po tysiącach prób z innymi środkami. Kupiłam na Allegro pastę cukrową Moom do twarzy i bikini. Pasta przyszła wczoraj. Rewelacja, wydepilowała dosłownie wszystko, nie ma śladu ani na brodzie, ani pod szyją ani pod wąsikiem. Pastę podgrzałam stawiając ją koło termowentylatora na 5 min. Miała konsystencję płynnego miodu. Sama depilacja nic nic nie boli i nie ma podrażnień / może odrobinkę lekkie swędzenie dziś odczuwam./ Tak więc spokojnie mogę Ci ją polecić, wiele lat szukałam TAKIEGO produktu. Pozdrawiam
Oj skusiłaś mnie i to bardzo!! Ja nieznosze używać wosku do twarzy bo mi krostki wychodzą i część włosków zostaje. Czy mogłabyś podac namiary na ta aukcję?
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 17:45   #6
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: jak usuwać włoski pod brodą

Cytat:
Napisane przez XxMartaxX Pokaż wiadomość
witam
mam nadzieje że mi doradzicie, otóż moim problemem są włoski pod brodą mam tak z 10-15 takich dość długich ciemnych włosów i chce je usuwać, do tej pory wyrywałam pęsetką ale nie daje dobrych rezultatów, szybko odrastaja takie kłujące. może któraś z Was ma jakiś dobry sprawdzony sposób na to? bo ja myslałam nad jakimś kremem albo pianką do depilacji do twarzy, ale nie wiem czy to dobry pomysł
Jeżeli są czarne to idealnie się nadają do usunięcia laserem lub fotoepilacji. koszt usunięcia 10-15 włosków na pewno nie będzie wysoki
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 09:27   #7
artemise
Raczkowanie
 
Avatar artemise
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 63
Smile Dot.: jak usuwać włoski pod brodą

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Oj skusiłaś mnie i to bardzo!! Ja nieznosze używać wosku do twarzy bo mi krostki wychodzą i część włosków zostaje. Czy mogłabyś podac namiary na ta aukcję?
Cześc, oczywiście, posyłam Ci link na tą aukcję. Są również tańsze pasty na Allegro, ale tanich produktów staram się unikać, dlatego wybrałam cenową opcję środkową / bo są też i droższe/. Jak zakupisz i zrobisz - proszę daj mi znać, jaka Twoja opinia. Pozdrawiam cieplutko
http://www.allegro.pl/item611705266_...ini_pachy.html
artemise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 12:58   #8
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: jak usuwać włoski pod brodą

Cos mi to wyglada na reklame. Przeciez sa przpisy na wizazu na paste cukrowa i wielu dziewczyna ona wychodzi.
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 16:36   #9
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: jak usuwać włoski pod brodą

Cytat:
Napisane przez laktoza Pokaż wiadomość
Cos mi to wyglada na reklame. Przeciez sa przpisy na wizazu na paste cukrowa i wielu dziewczyna ona wychodzi.
Nie doszukiwałabym sie tutaj reklamy. Ja zakupiłam paste bo nie mam czasu sama jej robić. Nie każdy lubi się bawic we własną produkcje. Ja nie lubie.
Jak tylko wypróbuje to dam znac.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.