Formoline L112? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 15:16   #1
izabelka81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 77

Formoline L112?


Hejka Dziewczyny. W gazecie siostry " Magazyn Aptekarski " znalazłam reklamę nowego środka wspomagającego odchudzanie o nazwie formoline L112. Czy któraś z was zna ten preparat? Jest strasznie drogi, ale może warto. Piszcie co wiecie.
izabelka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 18:22   #2
izabelka81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 77
Dot.: Formoline L112?

Poszukałam trochę i znalazłam.
Charakterystyka:
Formoline L112 to certyfikowany wyrób medyczny wspomagający odchudzanie. Wiążąc większość tłuszczów z pożywienia, zmniejsza ilość wchłanianych kalorii.
Formoline L112 działa jak magnes - przyciąga i wiąże w układzie pokarmowym większość tłuszczów z pożywienia i usuwa je bez trawienia. Dzięki temu tłuszcz nie jest przyswajany przez komórki, a kalorie pochodzące z tłuszczów nie są liczone do bilansu energetycznego. Aby uzupełnić energię, organizm musi sięgnąć do własnych zapasów tłuszczu i spalić je, a to sprawia, że waga zmniejsza się.

Działanie:
Dzięki wysokiej zdolności wiązania lipidów formoline L112:
Wspomaga odchudzanie
Pomaga kontrolować wagę ciała
Pomaga obniżyć poziom cholesterolu i LDL

Rezultaty:
Efekty widoczne po ok. 3-4 tygodniach.

Stosowanie:
Formoline L112 to preparat pochodzenia naturalnego, pozyskiwany ze skorupiaków. Nie zawiera substancji wzmacniających smak, konserwantów, barwników, żelatyny, laktozy, białek mleka i cholesterolu. Może być stosowany przez osoby chore na cukrzycę (nie nalicza się jednostek węglowodanów).

Sposób użycia:
W celu zmniejszenia wagi ciała należy przyjmować 2 x dziennie po 2 tabletki.
Do utrzymania wagi ciała powinno wystarczyć przyjmowanie 1 tabletki 2 x dziennie.
Formoline L112 należy przyjmować z dużą ilością płynu (co najmniej 250 ml wody), aby uzyskać optymalny efekt i zagwarantować jak najlepszy transport tabletek do żołądka.

Kosztuje około 90 zł, ale chyba się skuszę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 69477b.jpg (17,1 KB, 50 załadowań)
izabelka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 21:14   #3
Imalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Formoline L112?

Dziewczyny, ja używam Formoline od niedawna. Teraz chyba jest już w Polsce, ale mi przywiozła znajoma z Niemiec, gdzie jest bardzo popularny. Wg mnie to super rzecz - naprawdę działa bez cwiczen i co najwaznijesze jest nieszkodlliwy dla organizmu ( nie ingeruje w niego). Po prostu tluszcz przyczepia sie do tej tabletki zostaje wydalony i jest po sprawie. Trzeba tylko pamietac zeby duzo pic.
Imalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 10:38   #4
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Formoline L112?

Formoline jest dostępna, ale tylko w niektórych aptekach. Ale zawsze można spróbować zamówić przez internet. Ja też się chyba skuszę, moja siostra to bierze od niedawna i faktycznie widać efekty, a co najważniejsze nie pojawił się efekt jo-jo, którego ja osobiście boję się najbardziej!
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 09:32   #5
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Formoline L112?

hejka moja ciocia bierze te tabletki formoline przyjechała do nas niedawno po kilku latach na wakacje i muszę przyznać, że prawie jej nie poznałam, taka się z niej "laska" zrobiła heh, ogólnie wygląda bardzo fajnie i naprawdę schudła, obiecała już, że mi przyśle formoline też słyszałam, że są już w Polsce, ale jeszcze w niewielu aptekach. buziaczki i trzymajcie kciuki żebym schudła
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 15:06   #6
Qulusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: Formoline L112?

Jestem strasznie ciekawa tych tebletek Formoline. U mnie w aptece mają byc w sobote lub poniedzialek, poczekam - bo przez Internet tez bede musiala poczekac na dostawe do przyszlego tyg. Nie ukrywam ,ze wiaze z tym srodkiem duże nadzieje - dotychczas malo co skutkowalo i zawsze byl efekt jo-jo
Qulusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 15:23   #7
cukiereczeQ
Rozeznanie
 
Avatar cukiereczeQ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 545
Dot.: Formoline L112?

jestem ciekawa opinii innych dziewczyn na temat formoline. Jest on drogi - kosztuje ok 90zl wiec moze to nie jest "pic na wodę". Ja kiedys bralam tabletki redufat z chitosanem ale one sa podobno 3x mniej skuteczne od tych. Piszcie jakie sa efekty.
Pozdrawiam.
__________________
58-- 57,5--57 --56,5-- 56 --55,5 --55-- 54,5-- 54


"Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód"

cukiereczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 20:10   #8
Miodziolanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22
Dot.: Formoline L112?

A ja kupiłam dzisiaj Slimitin Woman wspomagający odchudzanie zawierający chrom i naturalny CLA i HCA. Może ktoś już to stosował i sie wypowie?
Miodziolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 23:02   #9
Qulusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: Formoline L112?

Kupiłam Formoline i juz biorę pierwsze dni. Trochę bałam sie zaparć, ale dużo piję wody i jest w porządku.
Qulusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 20:07   #10
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Formoline L112?

kurcze 4 tabletki dziennie a w opakowaniu tylko 40 czyli opakowanie starczy tylko na 10 dni!
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 21:24   #11
Miodziolanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 22
Dot.: Formoline L112?

Ja się zastanawiam nad jednym. Czy w przypadku, gdy dieta, którą stosuję opiera się na ograniczaniu tłuszczy jest sens brania tych tabletek? Niby w większości produktów jest sporo tłuszczy ukrytych, mnie jednak wydaje się że spożywam więcej węgli (tych dobrych oczywiście). Czy to nie jest przypadkiem dla tych , którzy lubią sobie zjeść mięsko, wędliny itp.?
Miodziolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 09:22   #12
Qulusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: Formoline L112?

Już widzę efekty Fakt, Formoline tanie nie są ,ale jeśli działają to jestem gotowa zapłacić 90 zł za opakowanie (a w internetowych aptekach są tańsze nawet o 10 zł). Tym bardziej, że to nie są tabletki, które trzeba brać regularnie - jeśli np mam dzień "warzywny",to nie biorę. Tylko przed większymi posiłkami, tak żeby związać zawarty w nich tłuszcz. Więc opakowanie może tak naprawde starczyć na dłużej niż 10 dni.
Qulusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 15:29   #13
wiewiórka40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: swietokrzyskie
Wiadomości: 46
Dot.: Formoline L112?

Cytat:
Napisane przez cukiereczeQ Pokaż wiadomość
jestem ciekawa opinii innych dziewczyn na temat formoline. Jest on drogi - kosztuje ok 90zl wiec moze to nie jest "pic na wodę". Ja kiedys bralam tabletki redufat z chitosanem ale one sa podobno 3x mniej skuteczne od tych. Piszcie jakie sa efekty.
Pozdrawiam.
Czy ktoś bral już dłużej te tabletki i może szerzej podzielic się doświadczeniem??
U mnie w aptece trzeba zamawiać " na specjalne życzenie" kosztują 98zł ,ale ciekawa jestem jakie są ewentualne skutki uboczne bo o jako takich nigdzie nie mogę wyczytać/ np uczulenia na skorupiaki wchodzą w grę??/
wiewiórka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 16:46   #14
wiewiórka40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: swietokrzyskie
Wiadomości: 46
Dot.: Formoline L112?

Poprawiam się: znalazłam strone;www.L112.com i tam dosyc szczególowo opisano chyba wszystko. Ale czy to teoria czy praktyka?
wiewiórka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 10:34   #15
Qulusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: Formoline L112?

I jak Wizazystki? Któraś z Was skusiła się na Formoline? Ja biorę od miesiąca i jest bardzo fajnie (tzn nie regularnie, tylko przed większymi posiłkami). Waga poszła w dół, nie zmieniałam nawyków żywieniowych....Jestem ciekawa doświadczeń innych.
Qulusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 07:20   #16
izabelka81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 77
Dot.: Formoline L112?

Qulusia, a ile kg zjechałaś i ie tabletek wzięłaś?
Ja wczoraj zaczęłam brać, ale biorę regularnie bez względu na to co jem.
izabelka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 10:17   #17
Qulusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: Formoline L112?

Ponad 2 kilo w ciagu miesiaca, a jak mówię: nie zmieniłam nawyków zywieniowych. Biorę jedną tabletkę dziennie, przed obiadem. Czasem dwie jak wypadają 2 obfite posiłki (np grillik. Ogólnie widzę, że to dobry środek wspomagający odchudzanie...tzn nie lek, który powoduje brak łaknienia itp i utratę 10 kg kosztem zdrowia.
Qulusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 11:06   #18
aggaa
Raczkowanie
 
Avatar aggaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 40
Dot.: Formoline L112?

w której aptece w wawie można to kupić?? nie mam za wiele czasu żeby wycieczki po aptekach urządzać sobie
aggaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 17:43   #19
Qulusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: Formoline L112?

Na pewno na Modlińskiej 8, Jana Pawła II 52/54 i większości Cefarmu. Aha, jeszcze Solidarności 113
Qulusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 15:26   #20
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Formoline??

Cześć
Po porrwsze to się odchudzam założyłam wątek o odchudzaniu także zapraszam do niego, natomiast tutaj zapraszam panie, które odchudzają się z formoline. Widziałam, że na forum jest sporo wątków dotyczących innych rodzajów tabletek więc stwierdziłam, że i ja mogę taki założyć
Tak więc dziewczyny piszcie o swoich problemach, uwagach, radościach życzę powodzenia!
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 12:13   #21
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

Cześć Motylku widzę, że pierwsza Ci odpisuję. W każdym bądź razie, jestem za, możemy się odchudzać razem tym bardziej, ze stosujemy te same tabletki
Jeżeli o mnie chodzi, to już długo się odchudzam i wczesniej brałam inne tabletki. Na nic się to zdało, bo znowu przytyłam. Teraz mam nadzieję, że będzie już inaczej i uda mi się schudnąć bez efektu jo-jo.
Dziś na śniadanko zjadłam kanapkę z twarożkiem a na obiad (lunch) mam zamiar sałatkę grecką. Kolację lub inaczej mówiąc prawdziwy obiad zjem dopiero o 18 i nie wiem jeszcze co to będzie. Ale mam ochotę na kopytka!! :P
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 12:06   #22
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Formoline??

Ja biorę Formoline od ponad miesiąca cóż mogę powiedzieć, ogólnie to jestem zadowolona. schudłam prawie 5 kg. Wierzę w to, że jak skończę się odchudzać to już nie przytyję. Ale pewnie okazjonalnie jeszcze tabletki będę brała :P oprócz tego codziennie ćwiczę. Wstaję specjalnie 20 minut wcześniej żeby zrobić pare skłonów chodzę od czasu do czasu na basen a Wy cwiczycie?
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 12:26   #23
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

Muszę Wam się do czegoś przyznać :P zjadłam wczoraj na obiad duży talerz pierogów :P aj jakie pyszne były! i wcale nie żałuję, że je zjadłam. Dobrze, że te tabletki dają mi taką psychiczną "swobodę" cudownie się czuję i wiem, że chudnę. Oczywiście później byłam na fitnesie żeby łapać kondycję
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 12:06   #24
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Formoline??

Dziewczyny a czy znacie jakieś ćwiczenia na boczki?? Strasznie mnie one denerwują. Ładnie chudnę a boczki mam, muszę je jakoś wyrzeźbić.
Co do Formoline to cały czas biorę, muszę zamówić sobie przez internet nowe opakowanie.
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 12:55   #25
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Formoline??

na boczki... no cóż... skrętoskłony, przysiady, brzuszki a poza tym podobno taniec brzucha ładnie rzeźbi sylwetkę :P
a co do Formoline to u mnie kg mniej a jeszcze wczoraj po południu zjadłam spory kawał hawajskiej pizzy :P
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 12:00   #26
wiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 66
Dot.: Formoline L112?

w krakowie która apteka prowadzi?
wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 12:12   #27
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

Na boczki to najlepiej na takiej dużej piłce ćwiczyć :P widziałam to kiedyś na fitnesie :P więc może zapisz się na Fitness :P Wiecie co, znalazłam na allegro Formoline za 65 zł. Można już nie przepłacać w aptece tylko taniej kupić w internecie okazja chyba sobie zamówię :P
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 09:29   #28
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Formoline??

Dziewczynki co słychać
u mnie wszystko w jak najlepszym porządku, z tym, że formoline już się kończą, teraz jeszcze pójdę kupić do apteki, ale zamówię sobie też przez internet, naprawdę taniej wychodzi.
Idę w sobotę na wesele i pewnie zdarzy mi się zgrzeszyć jakimś pysznym ciastem albo obiadkiem :P wezmę tabletkę do torebki i będzie po sprawie. A mówie Wam jaką sobie śliczną sukienkę kupiłam i się nawet zmieściłam
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 14:44   #29
wiewiórka40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: swietokrzyskie
Wiadomości: 46
Dot.: Formoline??

a czy możesz powiedziec coś bardziej konkretnie ile zrzucasz przy tym formline , czas itp slowem wiecej szczególików a mniej ogólników ?
wiewiórka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 09:58   #30
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Formoline??

to tak bardziej szczegółowo to jak nie ćwiczyłam tylko brałam tabletki to chudłam 0,5 kg tygodniowo. Zaznaczam, że nic nie robiłam :P później jak zaczęłam ćwiczyć to w ciągu tygodnia chudłam około 1 kg. I tak już trochę schudłam poza tym to formoline hamuja apetyt, nie powodują biegunek. Fajne jest to, że można je brać okazjonalnie. A najważniejsze jest to, że nie ingerują w organizm, bo są pochodzenia naturalnego.
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.