Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-16, 20:21   #2971
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
W oparciu o wiele pytań o włosy, muszę dokładnie przeanalizować ich zachowanie. Myślałam też o próbie włosów w misce z wodą.
Ta próba z wodą jest niewiele warta. Istotniejsze jest to jak są grube i długie i w związku z tym jak długo schną oraz czy całość jest ci łatwo zmoczyć. Jest tu na Wizażu taki wątek do określania porowatości i są tam m. in. te pytania.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 20:49   #2972
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Ta próba z wodą jest niewiele warta. Istotniejsze jest to jak są grube i długie i w związku z tym jak długo schną oraz czy całość jest ci łatwo zmoczyć. Jest tu na Wizażu taki wątek do określania porowatości i są tam m. in. te pytania.
jaki to wątek, mogę wiedzieć?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 21:14   #2973
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=685039
Ocenia blogerka kascysko. Kosmetolog i chemiczka, więc wie co robi. Można też iść z tym do niej na bloga.

No i przynajmniej była / jest lakieromaniaczką
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.





Edytowane przez Drakan
Czas edycji: 2015-04-16 o 21:18
Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 22:14   #2974
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=685039
Ocenia blogerka kascysko. Kosmetolog i chemiczka, więc wie co robi. Można też iść z tym do niej na bloga.

No i przynajmniej była / jest lakieromaniaczką
Znam babeczkę. Nawet dzisiaj czytałam te pytania na jej blogu ;p
No, to muszę znaleźć jakiś wolny dzień i w pełni bez arsenału wspomagaczy poznać swoje włosy. Niedobrze mi się robi, jak pomyślę o suszeniu naturalnym Ale jak mus, to mus.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 07:56   #2975
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziewczyny, nie obraźcie się ale ten off top trochę wam wymknął się spod kontroli i zdominował cały wątek .
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 10:43   #2976
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie obraźcie się ale ten off top trochę wam wymknął się spod kontroli i zdominował cały wątek .
Nikt nikomu nie zabrania pisać o paznokciach. Chwilowo pisałyśmy o włosach, ale wystarczy, że jedna osoba doda coś od siebie o olejowaniu paznokci i temat znowu powróci. Rozumiem, jakbyśmy pisały o chorobach naszych sąsiadek albo o czymś kompletnie niezwiązanym z pielęgnacją. Nikt nikogo nie obraża, jest kulturalnie, więc nie rozumiem problemu - temat włosów sam powoli umiera śmiercią naturalną. Jeśli zmęczyły Cię porady włosowe, to najmocniej przepraszam, za siebie i innych
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 14:05   #2977
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Pilnik mi pękł Podczas mycia, zapewne zbyt mocno przycisnęłam szczoteczkę, choć mogę przysiąść, że robiłam to tak jak zawsze. Złamał się na granicy warstwy ściernej i gładkiej, więc spokojnie będę mogła go używać. Jednak jestem pedantką, która musi mieć porządne, niezniszczone rzeczy, bo po prostu tak mam, więc zaczynam zbierać na nowy Mam ogromną nadzieję na to, że uda mi się znaleźć zielony pilniczek z AnnCo ( ), a jak nie to wezmę rossmannowski albo ewkę szmit(wybaczcie, ale z głowy nie umiem napisać pełnej nazwy). Cały czas mówię o szklanych pilniczkach of kors

Ładnie mi różowa część się wydłużyła teraz po Alterze limonkowej z kapką rycyny
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 15:59   #2978
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Regista, udusisz mnie.. ale mam skleroze Obiecuje że jak tylko zmyje mani to dodam fotki GR. Za 3,50 zł to dużej szkodliwości dla portfela nie będzie U mnie porządku w kuferku lakierowo - olejkowym. Stare olejki wymieszałam ze soba i stworzyłam nową buteleczke olejkową do smarowania, stare lakiery wyrzuciłam a te których nie używałam rozdałam. Pusto się teraz w kuferku zrobiło więc czas na łowy
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 18:33   #2979
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Regista, udusisz mnie.. ale mam skleroze Obiecuje że jak tylko zmyje mani to dodam fotki GR. Za 3,50 zł to dużej szkodliwości dla portfela nie będzie U mnie porządku w kuferku lakierowo - olejkowym. Stare olejki wymieszałam ze soba i stworzyłam nową buteleczke olejkową do smarowania, stare lakiery wyrzuciłam a te których nie używałam rozdałam. Pusto się teraz w kuferku zrobiło więc czas na łowy
<dusi> Znam ból sklerozy, więc się nie przejmuj, zrób, kiedy będziesz mieć czas Przeprosiłam się z BDFM (nie przepadam za zapachem) i wymieszałam pół na pół z Alterrą limonkową. Przyjemnie się tym mazia, a limonka dominuje w zapachu, więc jest cud, miód i orzeszki
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 19:03   #2980
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
<dusi> Znam ból sklerozy, więc się nie przejmuj, zrób, kiedy będziesz mieć czas Przeprosiłam się z BDFM (nie przepadam za zapachem) i wymieszałam pół na pół z Alterrą limonkową. Przyjemnie się tym mazia, a limonka dominuje w zapachu, więc jest cud, miód i orzeszki
Ja bdfm bardzo lubie, z kolei babydreamem powoli juz rzygam, brzydko mowiac. Modle sie o zobaczenie denka
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 19:15   #2981
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie obraźcie się ale ten off top trochę wam wymknął się spod kontroli i zdominował cały wątek .
Zjednej strony racja, z drugiej można te same rady zastosować do paznokci To działa prawie tak samo
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 20:05   #2982
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Zjednej strony racja, z drugiej można te same rady zastosować do paznokci To działa prawie tak samo
Poleję Ci, Drakan, bo dobrze prawisz
Alterra papajowa dobiega końca. Limonkowej dużo, lubię ją. Przyrost trochę stanął w miejscu
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-04-17 o 23:37
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 09:41   #2983
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Nikt nikomu nie zabrania pisać o paznokciach. Chwilowo pisałyśmy o włosach, ale wystarczy, że jedna osoba doda coś od siebie o olejowaniu paznokci i temat znowu powróci. Rozumiem, jakbyśmy pisały o chorobach naszych sąsiadek albo o czymś kompletnie niezwiązanym z pielęgnacją. Nikt nikogo nie obraża, jest kulturalnie, więc nie rozumiem problemu - temat włosów sam powoli umiera śmiercią naturalną. Jeśli zmęczyły Cię porady włosowe, to najmocniej przepraszam, za siebie i innych
Forum jest podzielone na działy/tematy/wątki nie bez powodu. Osoby, które szukają odpowiedzi na konkretne pytania chcą znaleźć porady w temacie jaki ich dotyczy. Nie ma znaczenia czy mnie osobiści zmęczyły wasze off topy, czy ktoś kogoś obraża i czy jest kulturalnie. Nie wkurzałoby cię jakbyś przeszukując neta w poszukiwaniu info na temat paznokci trafiała na porady (nawet pielęgnacyjne) dotyczące włosów? Pomimo, że w temacie pojawia się słowo paznokcie a temat znajdowałby się w dziale "naturalne paznokcie"? Mnie okropnie wnerwia jak szukając porad na forach muszę się przebijać przez rzeczy, którymi w danym momencie nie jestem zainteresowana i których wogóle nie powinno tam być.

Więcej nie mam nic do dodania.
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 11:22   #2984
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Ciiii juz dziewczyny Offtopow bylo tu troche Nawet ostatnio ze podkarpacie rzadzi Aczkolwiek tu rzeczywiscie dzial paznokietkowy
Ja dzis w planach mam kupic odzywke czarna Golden Rose.

Aaa ja wczoraj jak zwykle golilam nogi i co? W pośpiechu u mnie to normalka... Maszynka po paznokciu i mam taki krociutenki... Wrrr!!!
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 11:32   #2985
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

ile razy dziennie olejujecie paznokcie ? Wieczorem przed snem wcieram babydream fur mama a ze 2 razy dziennie wczieram pomadkę sylveco.
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 11:42   #2986
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Aaa ja wczoraj jak zwykle golilam nogi i co? W pośpiechu u mnie to normalka... Maszynka po paznokciu i mam taki krociutenki... Wrrr!!!
Ajjjjjććć...

Ja musiałam wyszorować paznokcie szczoteczką-króliki były bardzo zadowolone ze świeżo zebranej(ręcznie) trawy, aczkolwiek mój przyrost nie lubi żadnego gmerania, nawet szczoteczką w celu wyczyszczenia W ogóle to na moich serdecznych palcach przyrost jest niemal niezauważalny Na reszcie jest fajnie, szczególnie na kciukach(pod paznokciem widzę bardzo fajne mięsko przyrostowe), tylko te serdeczne mają się nijak.

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
ile razy dziennie olejujecie paznokcie ? Wieczorem przed snem wcieram babydream fur mama a ze 2 razy dziennie wczieram pomadkę sylveco.
Jak często się da!

Ja olejuję przynajmniej dwa razy dziennie-po powrocie ze szkoły i na noc, na krem(polecam tą metodę), a w weekend wcieram olejki w paznokcie niemal non-stop
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 12:02   #2987
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
ile razy dziennie olejujecie paznokcie ? Wieczorem przed snem wcieram babydream fur mama a ze 2 razy dziennie wczieram pomadkę sylveco.
Kilka razy dziennie. Rano, wieczorem obowiązkowo. W ciągu dnia kilka razy i na noc pomadka Alterry.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 12:18   #2988
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Forum jest podzielone na działy/tematy/wątki nie bez powodu. Osoby, które szukają odpowiedzi na konkretne pytania chcą znaleźć porady w temacie jaki ich dotyczy. Nie ma znaczenia czy mnie osobiści zmęczyły wasze off topy, czy ktoś kogoś obraża i czy jest kulturalnie. Nie wkurzałoby cię jakbyś przeszukując neta w poszukiwaniu info na temat paznokci trafiała na porady (nawet pielęgnacyjne) dotyczące włosów? Pomimo, że w temacie pojawia się słowo paznokcie a temat znajdowałby się w dziale "naturalne paznokcie"? Mnie okropnie wnerwia jak szukając porad na forach muszę się przebijać przez rzeczy, którymi w danym momencie nie jestem zainteresowana i których wogóle nie powinno tam być.

Więcej nie mam nic do dodania.
dlaczego mamy ograniczać się tylko do jednego tematu? w taki sposób wątek by umarł. na innych wątkach jakoś gadają o wszystkim i nie ma w tym problemu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=802120&page=81
jak ci przeszkadza to załóż swój wątek
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 12:38   #2989
Klaudia929
Raczkowanie
 
Avatar Klaudia929
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_6559502 6836b4;51084607]dlaczego mamy ograniczać się tylko do jednego tematu? w taki sposób wątek by umarł. na innych wątkach jakoś gadają o wszystkim i nie ma w tym problemu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=802120&page=81
jak ci przeszkadza to załóż swój wątek [/QUOTE]

Dokładnie
__________________
25.05.2013r. Razem

01.12.2014r. Włosomaniaczka

Czytamy
Ćwiczymy
Klaudia929 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-18, 12:38   #2990
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Forum jest podzielone na działy/tematy/wątki nie bez powodu. Osoby, które szukają odpowiedzi na konkretne pytania chcą znaleźć porady w temacie jaki ich dotyczy. Nie ma znaczenia czy mnie osobiści zmęczyły wasze off topy, czy ktoś kogoś obraża i czy jest kulturalnie. Nie wkurzałoby cię jakbyś przeszukując neta w poszukiwaniu info na temat paznokci trafiała na porady (nawet pielęgnacyjne) dotyczące włosów? Pomimo, że w temacie pojawia się słowo paznokcie a temat znajdowałby się w dziale "naturalne paznokcie"? Mnie okropnie wnerwia jak szukając porad na forach muszę się przebijać przez rzeczy, którymi w danym momencie nie jestem zainteresowana i których wogóle nie powinno tam być.

Więcej nie mam nic do dodania.
Czytam wątek od dawna ale Cię nie kojarzę.
To tak jakbym ja zwrocila uwage dziewczynom z tematu o robotkach recznych że rozmawiaja tam o swoich dzieciach zamiast o drutach i szydelku.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 13:07   #2991
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_6559502 6836b4;51084607]dlaczego mamy ograniczać się tylko do jednego tematu? w taki sposób wątek by umarł. na innych wątkach jakoś gadają o wszystkim i nie ma w tym problemu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=802120&page=81
jak ci przeszkadza to załóż swój wątek [/QUOTE]



Na tym wątku łączy nas olejowanie paznokci i głównie o tym rozmawiamy, ale czasami chyba możemy chwilkę poplotkować o czymś innym, oczywiście cały czas trzymając się głównego wątku olejowania paznokci Ja osobiście nie mam nic przeciwko małym offtopom. Choć z drugiej strony mogą one zdezorientować inne dziewczyny spoza wątku, które szukają tu czegoś o olejowaniu, a znajdują porady o włosach

Ewentualnie można założyć wątek plotkowy dla olejowaczek, gdzie można będzie pisać o olejach, psach, obiadach, pracy itede. i nikt nie powie, że to offtop, jednak z drugiej strony to może spowodować ciszę na tym wątku.

Wracając do tematu-olejowałyście pazurki olejem lnianym?
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 13:24   #2992
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51085065]

Na tym wątku łączy nas olejowanie paznokci i głównie o tym rozmawiamy, ale czasami chyba możemy chwilkę poplotkować o czymś innym, oczywiście cały czas trzymając się głównego wątku olejowania paznokci Ja osobiście nie mam nic przeciwko małym offtopom. Choć z drugiej strony mogą one zdezorientować inne dziewczyny spoza wątku, które szukają tu czegoś o olejowaniu, a znajdują porady o włosach

Ewentualnie można założyć wątek plotkowy dla olejowaczek, gdzie można będzie pisać o olejach, psach, obiadach, pracy itede. i nikt nie powie, że to offtop, jednak z drugiej strony to może spowodować ciszę na tym wątku.

Wracając do tematu-olejowałyście pazurki olejem lnianym?[/QUOTE]

Lnianego jeszcze nie miałam w lapkach
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 13:52   #2993
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Forum jest podzielone na działy/tematy/wątki nie bez powodu. Osoby, które szukają odpowiedzi na konkretne pytania chcą znaleźć porady w temacie jaki ich dotyczy. Nie ma znaczenia czy mnie osobiści zmęczyły wasze off topy, czy ktoś kogoś obraża i czy jest kulturalnie. Nie wkurzałoby cię jakbyś przeszukując neta w poszukiwaniu info na temat paznokci trafiała na porady (nawet pielęgnacyjne) dotyczące włosów? Pomimo, że w temacie pojawia się słowo paznokcie a temat znajdowałby się w dziale "naturalne paznokcie"? Mnie okropnie wnerwia jak szukając porad na forach muszę się przebijać przez rzeczy, którymi w danym momencie nie jestem zainteresowana i których wogóle nie powinno tam być.

Więcej nie mam nic do dodania.
Nie, absolutnie mnie to nie wnerwia. Może dlatego, że lubię pomagać innym i nie przeszkadza mi, jeśli ktoś chwilo zmieni temat. A jak coś, to mam kółko w myszce i przewijam A na serio, to wtedy dodaję coś od siebie w głównym temacie i rozmowa wraca na właściwy tor. Offtop to normalna rzecz i jeśli nie przybiera jakichś gigantycznych rozmiarów, to nie widzę powodu do wzburzenia. A sądzę, że mimo wszystko zaczęte przeze mnie odejście od głównego wątku nie przekroczyło granicy dobrego smaku. Otrzymałam wskazówki, wiem już, co robić i tyle. Ponadto chciałam poradzić się osób, które już jakiś czas znam, lubię i wiem, że mnie nie oleją - a miałam już tak na forum, na którym byłam 'nowa'. Także tytułem końca - dziękuję za pomoc

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
ile razy dziennie olejujecie paznokcie ? Wieczorem przed snem wcieram babydream fur mama a ze 2 razy dziennie wczieram pomadkę sylveco.
Staram się po każdym myciu rąk. Jak nie mam chęci, to przynajmniej krem nałożę na skórki, ale przed snem zawsze, obowiązkowo po dużej kropli z pipetki pod każdy paznokieć i masowanko Trochę za rzadko robię im ciepłą kąpiel olejową, muszę to poprawić
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 13:54   #2994
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Lnianego jeszcze nie miałam w lapkach
ja miałam ale do picia, poddałam się po dwóch dniach, bo miał okropny rybi posmak, nie wiem czy nie był nawet zepsuty, choć datę ważności miał dobrą, ale kolor miał lekko pomarańczowy.. nie pamiętam co z nim zrobiłam, chyba wylałam, bo wywoływał u mnie odruch wymiotny. zraziłam się i nie pomyślałam nawet, żeby go używać na dłonie, po za tym bałabym się, żeby nie zafarbił mi pościeli

zobaczcie co ciekawego znalazłam http://www.aktywnezycie.com/2012/02/...zdwajania.html
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 13:54   #2995
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Kupowała któraś z Was teraz Regenerum?
Kurcze pierwsze opakowanie to faktycznie były oleje a teraz dosłownie żel
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 14:15   #2996
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Kupowała któraś z Was teraz Regenerum?
Kurcze pierwsze opakowanie to faktycznie były oleje a teraz dosłownie żel
Ja jakieś 2 miesiące temu. Na początku z aplikatorka leciało coś rzeczywiście podobne do tłustego żelu, ale po paru zastosowaniach był już z tego normalny olej. Niby sporo dziewczyn mówiło / pisało mi, że to nic nadzwyczajnego, ale na moje pazury zadziałał pięknie
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 14:24   #2997
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;51085524]ja miałam ale do picia, poddałam się po dwóch dniach, bo miał okropny rybi posmak, nie wiem czy nie był nawet zepsuty, choć datę ważności miał dobrą, ale kolor miał lekko pomarańczowy.. nie pamiętam co z nim zrobiłam, chyba wylałam, bo wywoływał u mnie odruch wymiotny. zraziłam się i nie pomyślałam nawet, żeby go używać na dłonie, po za tym bałabym się, żeby nie zafarbił mi pościeli

zobaczcie co ciekawego znalazłam http://www.aktywnezycie.com/2012/02/...zdwajania.html[/QUOTE]

Do włosów można go zużyć, po lnianym są wyjątkowo milutkie i delikatne w dotyku A rybi posmak i zapach to on ma, kiedyś siostra nim polała ziemniaki, końca się domyślcie

Tran łykam codziennie, po dwie kapsułki(płynna nie przejdzie mi przez gardło, a kapsułek mam cały słój), pomaga mi w walce z wypadającymi włosami i rozdwajającymi się po bokach pazurkami
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 14:24   #2998
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Złamał mi się paznokieć u palca małego
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 14:27   #2999
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Ja jakieś 2 miesiące temu. Na początku z aplikatorka leciało coś rzeczywiście podobne do tłustego żelu, ale po paru zastosowaniach był już z tego normalny olej. Niby sporo dziewczyn mówiło / pisało mi, że to nic nadzwyczajnego, ale na moje pazury zadziałał pięknie
Może trzeba to dobrze wymieszać? Bo aż się boję go otworzyć i napełnić
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 14:29   #3000
MARZENA1106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

A ja jakoś nie mogę się przekonać do olejowania. Nie za bardzo podobają mi się efekty tej metody. A może coś z moimi paznokciami jest coś nie tak? Sama już nie wiem, w każdym razie sceptycznie jestem nastawiona, albo po prostu jestem za bardzo uprzedzona
MARZENA1106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.