Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka 2009 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-16, 22:35   #601
AnnGe
Raczkowanie
 
Avatar AnnGe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 242
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a ja dzis mialam wychodne
bylam konciercie.....dody hehe prosze sie nie smiac, poszlam z kolezankami z ciekawosci, chcialysmy zobaczyc jakie show zrobi
ogolnie glos ma ladny ale sam koncert szalu nie krecil


dzieki

wspolczuje niestety coraz wiecej kobiet to dopada, ale nie martw sie napewno szybko przejdzie

ja tez ostatnio mam cos doly - ale to pewnie dlatego, ze maly tak daje popalic i ma te kolki, do tego eryk niegrzeczny

no wlasnie on za duzo przybiera na wadze 1700 w miesiac
do tego je nawet po 300ml porcje

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

aha moj tesc tez jedzie po SAM SIMPLEX - bo mamy do granicy 20km wiec jakby ktos chcial to moge kupic
O wow 1700 to fest chłopina sobie dogadza Mój raz tylko przybrał 1400, potem po 1 kg taka norma była. Zobaczymy jak gwiazda będzie przybierała, o ile zechce wyjść z mojego brzucha przed 18 urodzinami


O te szczepienia zapytam napewno
__________________
Milenka 21-08-2009
Marcinek 31-10-2005
AnnGe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 23:45   #602
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Majko kochana, tak mi przykro, ze ciebie to rowniez dopadlo. Ja tez wylam do ksiezyca , niestety mezczyzni tego nie rozumieja , ich nie dopada taka hustawka hormonalna. Niestety na to nie ma skutecznego lekarstwa, ale baby blues mija. Staraj sobie robic przyjemnosci, aby poprawic sobie nastroj, pogadaj z kims, kto rozumie, duzo spij i nie zapominaj o zdrowej diecie. Wiem, ze te rady takie jakies nijakie, ale po prostu trzeba czasu.

Widze, ze Sab Simplex rzadzi, ja tez mam (bo Infacol to moja porazka), ale jeszcze nie uzywalam.

Wlasnie sprawdzilam i sporo Sab Simplex jest na Ebay

Też widziałam na ebayu, ale sa i niemieckie i inne
Chcę byc pewna, że mam te własciwe i zadziałaja, bo czytałam opinie, że dużo jest "czeskich" - te na ebayu za 23 zł (tez znalazłam taki sklep http://www.docsimon.pl/towar/sab-sim...suspensja-30ml) i one tak nie działają jak niemieckie.
[Co Ci Niemcy maja....proszki inne, haribo, pampersy...Inna klasa, czy co...]
Poza tym porównam ceny - te z apteki od Szwagierki i z ebaya (ok 38-45 zł), może pierwsza opcja wyjdzie taniej

Buziaki i dobrej nocki, lecę lulu
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 08:07   #603
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Hej mamusie

Śliczne fotki wklejacie

Jeśli chodzi o kupki to Amelka tez nie robi za czesto (raz na 3 dni) a jak juz zrobi to po same pachy niestety chyba Espumisan malo dziala bo znow strasznie placze przy puszczaniu bączka

Ja tez jakas nerwowa jestem z Tz sie gniewam co chwile... szkoda gadac, Mariola ma rację oni nas nie rozumieja w tym względzie

A wczoraj pierwszy raz zabralismy Amelke na dłuższa podroz, cale 50 km w jedna strone Bedzie z niej mały podróżnik bo tylko do fotelika ja wsadze i juz spi, uwielbia jezdzic autem, czasem sie przebudzi i patrzy przez okno na swiat Zrobilismy male zakupki na wyjezdzie, ale zla jestem bo nigdzie jej czapeczki nie moge kupic. Nosi rozm 36 a wszedzie sa ale na 40, chyba na All poszukam
Milego dnia kobitki, ide sprzatac bo jutro goscie przyjadą i musi byc blysk
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 08:38   #604
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Witam w poniedziałek, moja mala wlasnie spi, to korzystam i sprzątam w nocy obudziła sie tylko 2 razy i nawet sie wyspałam!

Dostalismy wczoraj od znajomej calą torbe ciuszków, super, bo juz sie martwiłam ze malo mamy i miałam na zakupy jechac

Gratuluje nowej mamusi! zapraszamy na wątek
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 09:33   #605
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez AnnGe Pokaż wiadomość
O wow 1700 to fest chłopina sobie dogadza Mój raz tylko przybrał 1400, potem po 1 kg taka norma była. Zobaczymy jak gwiazda będzie przybierała, o ile zechce wyjść z mojego brzucha przed 18 urodzinami


O te szczepienia zapytam napewno
twoimi?

chcialam jeszcze zadac pytanie, moze dosc infantylne, ale czy szczepionki nieskojarzone maja takie same skutki uboczne i czy po skojarzonych wystepuje takie skutki uboczne w momencie jak zaszczepione zostaje dziecko zainfekowane, czy rownie dobrze dziecko 100% zdrowe moze miec takie "przykre hstorie"...

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Moja coreczka juz 3 noc spi od kąpieli -okolic 19-20 do 3-4 w nocy opuszcajac jedno mleczko.Musze jutro zapytac polozna czy to nic zlego, ale na eleminacje karmienia nocnego to moim zadaniem za wczesnie, jak jedna z kolezanek mnie zapewnia.
Mariolko-co myslisz o tym?

Teraz biore sie za siebie, kąpiel itp
Dzicko najedzone, przewiniete z ogromnej kupy własnie zasypia.
Tak karmiac ją pomyslalam o powrocie do pracy i przykro mi sie robi i serce pękać zaczyna...Co prawda bedzie u mamy i Maz po 6h ją odbierze, ale to nie chodzi o moją mame, tylko o to że ja z nia nie bede mogla byc
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 09:34   #606
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cześć

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
ja tak przelotem tylko ...

chciałam poinformowac że mamy kolejną mamusię :jupi: cashmeree

sms od Niej
Wczoraj o 16:50 przez cesarskie cięcie przyszedł na świat nasz syn Natan. Wazy 4780 g i mierzy 57 cm. Czujemy się dobrze. Mały jadł już z cyca 3 razy. Pozdrawiamy!
Gratulacje , ale spory jest Natan

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Ja smaruje mała co zmiane pieluszki i smaruje linomagiem mascia przód a kremem tył Odparzenia jeszcze nie mielismy a pieluszki nie zmieniam co karmienie tylko jak jest pełna a przede wszystkim jak jest koopa
Kasiu, a którym kremem? Tym w czerwonej tubce? Bo jego chyba nie można stosować dla dzieci poniżej 11 roku życia (chyba), bo zawiera szkodliwy kwas borowy.

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Witam

Nareszcie mam chwilke żeby usiąść i coś skrobnąć. Naogół tylko czytam pobieżnie. Za kilka dni rodzinka wyjedzie to bede częściej zaglądać bo teraz to nie wypada żeby ich zostawiać samych

U nas w zasadzie dobrze z Małym Tzn Adrianek jest grzeczny i kochany, ładnie je, robi kupki i śpi (czasem mu się zdarza pomarudzić). Ja fizycznie też już lepiej, niestety miałam infekcje po tym nacięciu, nie chciało się cholerstwo goić i cierpiałam strasznie. Brałam antybiotyk i już jest lepiej.

Niestety psychicznie czuje sie źle Dopadł mnie baby blues Nie spodziewałam sie że mnie to bedzie dotyczyć i od kilku dni sama przed sobą udawałam że nic sie nie dzieje ale dziś już nie wytrzymałam. Powiedziałam mężowi ale on nie rozumie jak można mieć dołek bez przyczyny... Rycze cały dzień i jestem zła na siebie że tak reaguje. Najgorsze że nie mam żadnego powodu żeby mieć taki stan bo Mały naprawde jest kochanym i grzecznym dzieckiem! A ja mimo to że mam takie kochane dziecko, pomoc męża i jeszcze rodziny to czuje sie fatalnie Czuje się złą matką bo zamiast tryskać energią jak przez pierwsze dni to jestem zdołowana. Kocham mojego skarba najbardziej na świecie i boje się że on czuje mój zły nastrój. Nie chce żeby sie to na nim odbiło...

Musiałam się wygadać. Przepraszam ale może to mi troche pomoże. A może ktoś ma lub miał to samo i coś poradzi...

Jeszcze raz przepraszam że to mój pierwszy post na odchowalni i taki mało optymistyczny. Mam nadzieje że następny bedzie inny.

Pozdrawiam
Majka , współczuję Ci, ale to minie, na pewno. Nie mamy wpływu na pewne rzeczy, uczucia, ale wierzę, że szybko sobie to od Ciebie pójdzie, a sio!

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Ok, jak się dowiem co i jak - napiszę
Super, byłabym bardzo wdzięczna

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
Hej mamusie

Śliczne fotki wklejacie

Jeśli chodzi o kupki to Amelka tez nie robi za czesto (raz na 3 dni) a jak juz zrobi to po same pachy niestety chyba Espumisan malo dziala bo znow strasznie placze przy puszczaniu bączka
My mamy Esputicon, ale też raczej się nie nadaje , pokładam wielkie nadzieje w Sab Simplex, bo serce się kraje, jak Kubuś tak się męczy
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 10:43   #607
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
twoimi?
Moja coreczka juz 3 noc spi od kąpieli -okolic 19-20 do 3-4 w nocy opuszcajac jedno mleczko.Musze jutro zapytac polozna czy to nic zlego, ale na eleminacje karmienia nocnego to moim zadaniem za wczesnie, jak jedna z kolezanek mnie zapewnia.
Ja moja Malutka kąpie ok 21, potem daje jeśc i Ok 22giej zasypia. I 3 dni z rzeędu spała tak do 4tej, o 4tej cos podje i znowu kima . ale lekarz powiedzial ze w sumie to powinna najrzadziej co 4 godz jesc, wiecm powinnam jej na spaniu butle dac.
Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
eleeri, i reszte mam piersiastych to ja podziwiam.Probuje tak sie wczuc w sytuacje i nie moge Jeszcze nie siedzialam pol nocy nad Laurka, wiec nie wiem jak to jest, jak mały ssak wisi pół nocy i dojada. Ale podejrzewam ze bylabym nad ranem nieprzytomna i miala problem z funkcjonowaniem,choc to pewnie kwestia przyzwyczajenia.
Usypianie wyglada u mnie tak ze odkladam ją do lóżeczka i gasze lampke.Ona sie tam wierci,kreci, 3x stętknie i zasypia.W srodku nocy robie tak samo.
No ja etz niewiem jak to jest karmic piersia Niestety, brak pokarmu...
Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Powiem wam, że nie wiedziałam ze noworodek moze spać tak długo... wczoraj spał 4godz!! Daje mamie pospać
Z dnia na dzień się zmienia. Od wczoraj pojawiły się u niego godzinne stany czuwania. Po jedzonku sobie grucha i ogląda świat. Za to biedactwo płacze jak robi kupę. Tak mi go żal...
Moja tak strasznie się preży i tez strasznie marudzi jak sie kupka zbliza. Ale smoczek ja uspokaja troche. Nie chciałam go dawac ale z tego co wiem dziecko niekarmione piersia nie ma zaspokojonej potzreby ssania...
A teraz lezy, ciagnie smoka i sie kreci. chyba znów glodna.
Ile ml wypijaja wasze maluchy? moja ma teraz 10 dzien i tak sie zastanawiam...
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 10:46   #608
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Post Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

widzę, że dyskusja na temat szczepień na tapecie
mój Tomuś dobrze zareagował na 6w1, a ew objawy poszczepienne miały byc takie same (gorączka, pobudzenie) jak po refundowanych szczepieniach

czy ryzyko tych objawów jest takie same przy wszystkich wersjach - nie wiem, ale wydaje mi się, że tak

jakiś czas temu poczytywałam waszą rozmowę na temat wystających pępuszków, ale jakos nie doczytałam szczegółów - mój maluch ma normalny pępuszek jak jest rozluźniony, ale są dni, że pępuszek jest wystający cały czas
mogłybyście dać mi przypomnieć jak rozpoznać tą przepukline pępkową i kiedy zaklejać pępuszek
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 11:03   #609
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

p4w dobrze, że Cie widze bo mam małe pytanko.
Co polecasz do wybielania zębów? Mam na mysli preparaty do zastosowania w domu, albo jakies pasty??

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Witam dziewczyny
Przepraszam, że z takim pytaniem wysterzeliłam ale p4w nie czesto widuje a forum a chciałam zapytac sie fachowej osoby

A propo szczepionek, tez sie zastanawiałam jaką wybrać. Zapytałam sie naszej pediatry i doradziła 5 w 1. Powiedziała, że wszyscy teraz na nia szczepią i nie ma z tym zadnych problemów. Mały dobrze ja zniósł, nie miał gorączki, ładnie przespał noc. Za tydzien idziemy powtórzyc dawkę.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 11:08   #610
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

p4w ja nie wiem jak rozpoznac przepukline bo mi ja rozpoznal lekarz

a zaklejac kazala od razu i nawet do trzeciego miesiaca

tylko ten plaster troche ciezko sie zaklada bo go sie przykleja z dwoch stron i potem jeden trzeba przeciagnac przez dziurke w drugim i schowac pepek w faldzie skornym i zakleic
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 11:08   #611
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez mayaha Pokaż wiadomość
No ja etz niewiem jak to jest karmic piersia Niestety, brak pokarmu...

Moja tak strasznie się preży i tez strasznie marudzi jak sie kupka zbliza. Ale smoczek ja uspokaja troche. Nie chciałam go dawac ale z tego co wiem dziecko niekarmione piersia nie ma zaspokojonej potzreby ssania...
A teraz lezy, ciagnie smoka i sie kreci. chyba znów glodna.
Ile ml wypijaja wasze maluchy? moja ma teraz 10 dzien i tak sie zastanawiam...
Miałaś CC? Wogole mleczko nie leciało? Ja miałam ten sam problem

Kuba ostatnio miewa coraz gorsze kolki Nie jestem w stanie mu pomóc. Daje wszystko co możliwe a on i tak płacze. Na szczescie nie trwa to długo ale biedaczek strasznie sie męczy. Jak puszcza baczki to strasznie sie pręży, widac ze sprawia mu to ból.
W nocy przy jedzeniu płakał, wiercił sie... dzisiaj rano to samo, z ledwościa zjadł 40 ml, wcisnełam w niego chociaż tyle.
Nie wiem co sie z nim dzieje... sprawia wrazenie jakby miał wstręt do jedzenia herbatke ładnie wypija a z mleczkiem sie męczy.
Miały tez tak wasze dzieci?

Kuba na poczatku wypijał co 3 godz. 60 ml, teraz co 3 h 90 ml.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 11:10   #612
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

co sadzicie o tych butach?:
http://www.allegro.pl/item705551662_...43_od_jet.html

chcialam TZ kupic je na rocznice bo w sumie nie ma teraz zadnych takich sportowych bo mu sie poniszczyly i ma tylko same eleganckie albo sandaly
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 11:27   #613
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Kasiu, a którym kremem? Tym w czerwonej tubce? Bo jego chyba nie można stosować dla dzieci poniżej 11 roku życia (chyba), bo zawiera szkodliwy kwas borowy.


My mamy Esputicon, ale też raczej się nie nadaje , pokładam wielkie nadzieje w Sab Simplex, bo serce się kraje, jak Kubuś tak się męczy
nie w tubce,w sloiczku.Napisane ze dla dzieci i niemowlat,ze SPF 6 i witaminkami E i F i tlenkiem cynku do codziennej pielegnacji.
Tak mysle na co 11letnim dzieciom taki krem? na problemy z cera

Ja chwale sobie Infacol.Podaje go regularnie a nie doraznie, bo tylko wedy ma sens i dzialanie taki specyfik.Wy tez dajecie wciaz, czy tylko jak jest problem?Od kad zaczelam go podawac mala nie ma wcale lub naprawde bardzo łagodnie przechodzi kolki.No i masuje jej brzunio przy zmianie pieluszki, nawet to polubila bo juz sie niedenerwuje

No i miedzy mleczkami zapija plantex.



Cytat:
Napisane przez mayaha Pokaż wiadomość
Ja moja Malutka kąpie ok 21, potem daje jeśc i Ok 22giej zasypia. I 3 dni z rzeędu spała tak do 4tej, o 4tej cos podje i znowu kima . ale lekarz powiedzial ze w sumie to powinna najrzadziej co 4 godz jesc, wiecm powinnam jej na spaniu butle dac.

Ile ml wypijaja wasze maluchy? moja ma teraz 10 dzien i tak sie zastanawiam...
dam znac co moja polozna na to jej spanko i skonfrontujemy

Moja corcia od 10dnia pija do dzis 90-100ml.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 11:41   #614
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
p4w dobrze, że Cie widze bo mam małe pytanko.
Co polecasz do wybielania zębów? Mam na mysli preparaty do zastosowania w domu, albo jakies pasty??

ja nigdy nie stosowałam takich domowych preparatów, więc nie wiem czy działają...
a jesli chodzi o opinie stomatologów to, że raczej nie działają
preparaty do użytku domowego raczej usuwają osady i przywracają pierwotny kolor zębów, co daje rozjaśnienie ok 1 ton
za najbardziej specjalistyczne preparaty do użytku domowego uważa się produkty firmy Blanx (są pasty, coś w pędzelku, itp.)
http://www.blanx.info.pl/produkty/blanxmed.html

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
p4w ja nie wiem jak rozpoznac przepukline bo mi ja rozpoznal lekarz

a zaklejac kazala od razu i nawet do trzeciego miesiaca

tylko ten plaster troche ciezko sie zaklada bo go sie przykleja z dwoch stron i potem jeden trzeba przeciagnac przez dziurke w drugim i schowac pepek w faldzie skornym i zakleic
dzięki
przy najbliższej okazji zapytam pediatrę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2009-08-17 o 11:47
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 12:38   #615
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

kurcze widze, ze tylko moj synio je jak smok

wczoraj jak mnie nie bylo TZ dal malemu butle 170ml ale mu bylo malo wiec zrobil mu jeszcze 60ml i wypil
ale wciaz mu bylo malo i akurat wrocilam wiec dalam mu jeszcze cyca

wiec pewnie z 300ml tego wyszlo

kurcze nie moge go oduczyc tego jedzenia martwi mnie to
26 ide na szczepienie i jak sie okaze, ze znow za duzo przybral to nie wiem co robic

lekarka ostatnio mowila, ze jak dalej bedzie tak jadl to bede musiala przejsc na sztuczne mleko a ja nie chce

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

dziewczyny pomozcie
napiszcie co sadzicie o tych butkach bo nie wiem czy je brac
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 12:53   #616
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja nigdy nie stosowałam takich domowych preparatów, więc nie wiem czy działają...
a jesli chodzi o opinie stomatologów to, że raczej nie działają
preparaty do użytku domowego raczej usuwają osady i przywracają pierwotny kolor zębów, co daje rozjaśnienie ok 1 ton
za najbardziej specjalistyczne preparaty do użytku domowego uważa się produkty firmy Blanx (są pasty, coś w pędzelku, itp.)
http://www.blanx.info.pl/produkty/blanxmed.html
Dziekuje za odp.
Rozejrze sie za tą pastą

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
kurcze widze, ze tylko moj synio je jak smok

wczoraj jak mnie nie bylo TZ dal malemu butle 170ml ale mu bylo malo wiec zrobil mu jeszcze 60ml i wypil
ale wciaz mu bylo malo i akurat wrocilam wiec dalam mu jeszcze cyca

wiec pewnie z 300ml tego wyszlo

kurcze nie moge go oduczyc tego jedzenia martwi mnie to
26 ide na szczepienie i jak sie okaze, ze znow za duzo przybral to nie wiem co robic

lekarka ostatnio mowila, ze jak dalej bedzie tak jadl to bede musiala przejsc na sztuczne mleko a ja nie chce

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

dziewczyny pomozcie
napiszcie co sadzicie o tych butkach bo nie wiem czy je brac
Svinecko Twój mały rzeczywiście je jak smok... troszke za duzo jak na takie maleństwo. Dopajaj go herbatkami pomiedzy posiłkami, wtedy moze zje mniej.

Butki super Ja bym kupiła.


Nie wiem co sie z moim Kuba dzieje, wogole nie chce jesc. Wciskam w niego na siłe, zagaduje go, spiewam zeby zjadł. Jak tylko wkładam butle do buzi jest wielki płacz
Co mu jest Marudny jest... nie chce spać.
A na dodatek tak sika, że jakims cudem przelatuje przez pampersa i moczy ubranko Już 4 razy dzisiaj go przebierałam.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:03   #617
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Kuba ostatnio miewa coraz gorsze kolki Nie jestem w stanie mu pomóc. Daje wszystko co możliwe a on i tak płacze. Na szczescie nie trwa to długo ale biedaczek strasznie sie męczy. Jak puszcza baczki to strasznie sie pręży, widac ze sprawia mu to ból.
W nocy przy jedzeniu płakał, wiercił sie... dzisiaj rano to samo, z ledwościa zjadł 40 ml, wcisnełam w niego chociaż tyle.
Nie wiem co sie z nim dzieje... sprawia wrazenie jakby miał wstręt do jedzenia herbatke ładnie wypija a z mleczkiem sie męczy.
Miały tez tak wasze dzieci?
Mój Kubuś coraz częściej ma wzdęcia , nie płacze bardzo, ale właśnie pręży się, macha rączkami i mocno kopie nóżkami . Ale przy cycu się uspokaja, tylko potrafi tak wisieć i 2 godziny

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
nie w tubce,w sloiczku.Napisane ze dla dzieci i niemowlat,ze SPF 6 i witaminkami E i F i tlenkiem cynku do codziennej pielegnacji.
Tak mysle na co 11letnim dzieciom taki krem? na problemy z cera

Ja chwale sobie Infacol.Podaje go regularnie a nie doraznie, bo tylko wedy ma sens i dzialanie taki specyfik.Wy tez dajecie wciaz, czy tylko jak jest problem?Od kad zaczelam go podawac mala nie ma wcale lub naprawde bardzo łagodnie przechodzi kolki.No i masuje jej brzunio przy zmianie pieluszki, nawet to polubila bo juz sie niedenerwuje
Ten krem oprócz stosowania na odparzenia można stosować na wypryski, łuszczycę, suchą skórę

Ja daję Esputicon regularnie, 2 razy dziennie po 2 kropelki, ale muszę coś innego zapodać, bo i tak Mały się męczy
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2009-08-17 o 13:05
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:30   #618
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cześć, rany moje dziecko znowu dało wczoraj popalić, płakało od 21 do 2 nad ranem
I to momentami wręcz wyło, jakby go obdzierali za skóry
Już nie wiemy co robić


Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Svinecko, eleeri, przy karmieniu piersia wasze kupki sa w normie. Moga byc bardzo czesto lub rzadko.
Dzięki za info bo już zaczynałam się martwić czy to normalne

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Zapomnialam
Na ciemieniuche smaruje sie glowke oliwka pol godziny - godzine przed kapiela, mozna zalozyc czapeczke. Po czym myje sie glowke i wyczesuje delikatnie luski.
Tak właśnie robię, tylko wyczytałam ostatnio w majowo-czerwcowych jak jedna mamusia pisała, że takie wyczesywanie uszkadza skórę głowy i ona uzywała Oilatum

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
A propo szczepionek, tez sie zastanawiałam jaką wybrać. Zapytałam sie naszej pediatry i doradziła 5 w 1. Powiedziała, że wszyscy teraz na nia szczepią i nie ma z tym zadnych problemów. Mały dobrze ja zniósł, nie miał gorączki, ładnie przespał noc. Za tydzien idziemy powtórzyc dawkę.
My też mieliśmu 5w1 i młody dobrze ją zniósł, co prawda dostał zapobiegawczo czopka
a na przyszły raz to nie wiem czy wziąść te skojarzone czy zwykłe

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
kurcze widze, ze tylko moj synio je jak smok

wczoraj jak mnie nie bylo TZ dal malemu butle 170ml ale mu bylo malo wiec zrobil mu jeszcze 60ml i wypil
ale wciaz mu bylo malo i akurat wrocilam wiec dalam mu jeszcze cyca

wiec pewnie z 300ml tego wyszlo

kurcze nie moge go oduczyc tego jedzenia martwi mnie to
26 ide na szczepienie i jak sie okaze, ze znow za duzo przybral to nie wiem co robic

lekarka ostatnio mowila, ze jak dalej bedzie tak jadl to bede musiala przejsc na sztuczne mleko a ja nie chce

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

dziewczyny pomozcie
napiszcie co sadzicie o tych butkach bo nie wiem czy je brac
A w butelce to dajesz mu swoje mleko, czy to modyfikowane?

Co do butów to mi nie podobają się buty na rzepy


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Mój Kubuś coraz częściej ma wzdęcia , nie płacze bardzo, ale właśnie pręży się, macha rączkami i mocno kopie nóżkami . Ale przy cycu się uspokaja, tylko potrafi tak wisieć i 2 godziny

Ja daję Esputicon regularnie, 2 razy dziennie po 2 kropelki, ale muszę coś innego zapodać, bo i tak Mały się męczy

Ja już bym wolała żeby Mateusz wisiał na cycu i 3 godziny ale żeby mu to pomagało, a on mi cyca gryzie i naciąga i dalej płacze

Esputicon już dawno u nas przestał działać, teraz lecimy z Gripe Water ale też
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:44   #619
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
Cześć, rany moje dziecko znowu dało wczoraj popalić, płakało od 21 do 2 nad ranem
I to momentami wręcz wyło, jakby go obdzierali za skóry
Już nie wiemy co robić
(...)
Ja już bym wolała żeby Mateusz wisiał na cycu i 3 godziny ale żeby mu to pomagało, a on mi cyca gryzie i naciąga i dalej płacze

Esputicon już dawno u nas przestał działać, teraz lecimy z Gripe Water ale też
, ale tak bez przerwy? A wygląda, że Mu coś dolega? Pręży się?

Dziewczyny tu piszą o Sab Simplex, może spróbuj zdobyć?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 14:25   #620
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
, ale tak bez przerwy? A wygląda, że Mu coś dolega? Pręży się?

Dziewczyny tu piszą o Sab Simplex, może spróbuj zdobyć?
Na szczęście teraz już nie codziennie
To wygląda tak że w pozycji leżącej i półleżącej płacze, ale jak się go weźmie do pionu to nie płacze, a najlepiej to z nim chodzić na rękach albo się kołysać

Czasem w trakcie takiego kieratu mu się beknie, a czasem nie.
Czasem puści bączka, a czasem nie.
Nie ma reguły, zawsze jednak dostaje boleści w porze wieczornej lub nocnej
Teraz właśnie odsypia.
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 16:58   #621
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Katarzynko, Laurka jutro konczy jutro 4 tygodnie, prawda? A jak mala przybiera na wadze? Jesli pomimo tej przerwy karmisz ja 6-8 razy na dobe i ladnie przybiera... Wiesz, trudno jest wydawac opinie, jesli sie dziecka nie zna, nie widzi, tak na odleglosc. Kazde jest inne, kazde ma inne potrzeby.

Widzisz, ja nigdy nie karmilam Antosia co 3-4 godziny, tylko jak sobie zyczyl, taki byl zreszta warunek naszego wyjscia ze szpitala w 35 tygodniu. Na spiaco nie moglabym mu wcisnac butli, bo tylko sie dlawi i krztusi (raz probowalam ), wiec karmie go, kiedy sie tego domaga. Ma juz ponad 2,5 miesiaca, a wedlug wieku korygowanego skonczy 4 tygodnie w niedziele, a budzi mi sie raz w nocy lub wcale. Jednak w ciagu 3 tygodni przybral 800g, najada sie, wiec jestem przekonana (oraz lekarz i pielegniarka srodowiskowa), ze wszystko jest w najlepszym porzadku.

eleeri, Antos nie ma ciemieniuchy, ale szczotkuje mu glowke codzienie po kapieli i nie ma zadnych ran (po naoliwkowaniu glowki kilkoma kroplami). Szczotka ma byc mieciutka, z wyczeuje sie tylko te luski, ktore odejda. Na pewno nie trze sie na sile. Likwidacja ciemieniuchy zajmuje i do 2 tygodni, a i tak czesto powraca.

Cass, moj maly rowniez mial takie 2-3 dni, ze mniej jadl (poza tym wszystko bylo w poradku), oczywiscie martwilam sie, ale mu przeszlo.
Rwoniez od 2 dni przesikuje mi pieluchy, ale mysle, ze w moim wypadku nadszedl czas, aby przejsc z pieluch nr 1 na nr 2
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 17:32   #622
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
kurcze widze, ze tylko moj synio je jak smok

wczoraj jak mnie nie bylo TZ dal malemu butle 170ml ale mu bylo malo wiec zrobil mu jeszcze 60ml i wypil
ale wciaz mu bylo malo i akurat wrocilam wiec dalam mu jeszcze cyca

wiec pewnie z 300ml tego wyszlo

kurcze nie moge go oduczyc tego jedzenia martwi mnie to
26 ide na szczepienie i jak sie okaze, ze znow za duzo przybral to nie wiem co robic

lekarka ostatnio mowila, ze jak dalej bedzie tak jadl to bede musiala przejsc na sztuczne mleko a ja nie chce

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

dziewczyny pomozcie
napiszcie co sadzicie o tych butkach bo nie wiem czy je brac
jak to co? nie dawac tyle... to tak na logike by wynikalo.Chyba ze mleczko twoje jest malo tresciwe i musi go wypic wiecej zeby byc sytym.
Taka ilosc ml wypija zdaje sie 8-9mc dziecko.(widze ze siostrzenica tyle mleczka pochlania)
Problem jest jak dziecko za duzo je i jak je za malo.Cenna wskazowka jest moim zdaniem rada Cass, zeby dopajac Marcelka, bo jemu moze chce sie pic. Z drugiej strony jestes doswiadczona mama wiec pewnie dopajasz go w takie upały,prawda?

Butki mi sie podobaja.Sama bym w takich chodzila jak i widze w nich mojego Tz.
Cos podobnego sobie kupilam na rzep, ale firmy "krzak"

acha.Nam polozna zasugerowala zeby mala oszukiwac własnie herbatka lub glukoza jak domaga sie mleczka a nie jest jeszcze czas, lub jak poprzedniej porcji nie dopije i jej brakuje.Zeby przetrzymac bobaska do nastepnego karmienia.U nas zdaje egzamin

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
Cześć, rany moje dziecko znowu dało wczoraj popalić, płakało od 21 do 2 nad ranem
I to momentami wręcz wyło, jakby go obdzierali za skóry
Już nie wiemy co robić

Ja już bym wolała żeby Mateusz wisiał na cycu i 3 godziny ale żeby mu to pomagało, a on mi cyca gryzie i naciąga i dalej płacze

Esputicon już dawno u nas przestał działać, teraz lecimy z Gripe Water ale też
na sama mysl nie dosc ze mi przykro to jeszcze boli

A czy grip water nie jest delikatniejsze niz esputicon?
bo np Plantex to proszek-herbatka ulatwia odejscie gazow, dziala wiatropednie i rozkurczajaco w przewodzie pokarmowym i to daje jej do picia miedzy mleczkami(to jest dla dzieci od 2tygodnia zycia) a infacol przed kazdym mlekiem.Mysle ze w polaczeniu daje to dobry efekt.Jak skonczy sie plantex chce kupic ta wode.Ile ml jej mozna podawac?

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Katarzynko, Laurka jutro konczy jutro 4 tygodnie, prawda? A jak mala przybiera na wadze? Jesli pomimo tej przerwy karmisz ja 6-8 razy na dobe i ladnie przybiera... Wiesz, trudno jest wydawac opinie, jesli sie dziecka nie zna, nie widzi, tak na odleglosc. Kazde jest inne, kazde ma inne potrzeby.

Widzisz, ja nigdy nie karmilam Antosia co 3-4 godziny, tylko jak sobie zyczyl, taki byl zreszta warunek naszego wyjscia ze szpitala w 35 tygodniu. Na spiaco nie moglabym mu wcisnac butli, bo tylko sie dlawi i krztusi (raz probowalam ), wiec karmie go, kiedy sie tego domaga. Ma juz ponad 2,5 miesiaca, a wedlug wieku korygowanego skonczy 4 tygodnie w niedziele, a budzi mi sie raz w nocy lub wcale. Jednak w ciagu 3 tygodni przybral 800g, najada sie, wiec jestem przekonana (oraz lekarz i pielegniarka srodowiskowa), ze wszystko jest w najlepszym porzadku.
na przestrzeni około tygodnia przybrala 450g (to by przypadalo miedzy 2a3tygodniem jej zycia jesli to istotne)
Nie odnosze sie do wagi ze szpitala z pierwszym wazeniem poloznej, bo w szpitalu sie pomylili.Tak jak wspominalam na oddziale same studentki i pokickaly wpisy
W srode polozna znowu ja zwazy.Wiec bede miala lepszy obraz.
Te 3,4h to jest orientacyjny czas ktory podaje.Nie budze jej na mleczko ani jak nie spi to nie podaje.Czekam az sama zglodnieje,zacznie grymasic lub ssac piastki.W ciagu dnia co ten czas domaga sie mleczka.
Pizamki za male sie robia,body nie moge przez glowkezalozyc wiec rosnie

A czy takim szkrabom malusim moze sie cos snic?Laurze zdaza sie plakac chwile przez sen albo jakas ryfke zrobic, rozrzucic rączki-odruch moro po czym spi dalej
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny



Edytowane przez katarzynka00
Czas edycji: 2009-08-17 o 17:37
katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 17:56   #623
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Dziewczyny od jakiego sprzedawcy na allegro kupywałyscie te pasy poporodowe teresa???
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 18:26   #624
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
A czy grip water nie jest delikatniejsze niz esputicon?
bo np Plantex to proszek-herbatka ulatwia odejscie gazow, dziala wiatropednie i rozkurczajaco w przewodzie pokarmowym i to daje jej do picia miedzy mleczkami(to jest dla dzieci od 2tygodnia zycia) a infacol przed kazdym mlekiem.Mysle ze w polaczeniu daje to dobry efekt.Jak skonczy sie plantex chce kupic ta wode.Ile ml jej mozna podawac?

A czy takim szkrabom malusim moze sie cos snic?Laurze zdaza sie plakac chwile przez sen albo jakas ryfke zrobic, rozrzucic rączki-odruch moro po czym spi dalej
Gripe water to woda koperkowa, zupełnie co innego niz Esputicon. Ja dodaje małą łyżeczkę do 10-20 ml wody. To jest bardzo słodziutkie i mały chętnie wypija.
Kolezanka poleciła mi na kolki Debridat. Jej małej od razu pomogło. Tylko to jest na recepte. Ale juz mama poradziła sie pediatry i wykupiła lek. Spróbuje dac Kubie..oby pomogło.

Nie wiem czy cos sie sni ale Kuba tez sie budzi z płaczem po czym usypia. Albo smieje sie przez sen, lub własnie tak niespodziewanie zamachnie rączkami dokładnie jak Twoja Laurka.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Mamusie znalazłam fajną stronkę: Kalendarz rozwoju niemowlęcia
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 18:27   #625
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

własnie dlatego to sugeruje ze napewno w mniejszym stopniu pomaga.
Zmykam szykowac kapiel
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 18:32   #626
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5927936

ja kupowałam u tego Sprzedawcy.

Oj dzisiaj padam. Jak wczoraj szłam się połozyć to Antoś stwierdził, że stwierdził, że wstaje...I efekt był taki, że spacerowałam po domu od 00.30 do 4.00 Potem się przespał, ale od 9 do 15.00 znowu buszował. Teraz śpi, ale często się budzi...Popłakuje, pręży się. Chyba Infacol też do

Szwagierka nie odpisała na maila, a do Niemiec dzwonić nie będę.
W szafce mam już herbatki koperkowe, Esputicon, Plantex, Infacol, a teraz Małż kupuje Gripe Water. Brakuje Bobotic (odpowiednik Sab Simplex) i czopków. Masakra...

Idę odkurzyć, bo mamy nowy dywan w sypialni i wychodzi strasznie z niego włos - musi się ułozyć i ubić. A teraz odkurzanie codziennie, bo wszędzie farfocle się walają.
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 18:32   #627
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cass ale fajna stronka
zagłebie sie w nia jak mała juz zasnie
dzieki
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 18:48   #628
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Dziękuej Unholy

Proszę o trzymanie kciuków-jutro o 10 ,mam cesarkę..Nareszcie zobacze swojego Maluszka
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 19:01   #629
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Gripe water to woda koperkowa, zupełnie co innego niz Esputicon. Ja dodaje małą łyżeczkę do 10-20 ml wody. To jest bardzo słodziutkie i mały chętnie wypija.
Kolezanka poleciła mi na kolki Debridat. Jej małej od razu pomogło. Tylko to jest na recepte. Ale juz mama poradziła sie pediatry i wykupiła lek. Spróbuje dac Kubie..oby pomogło.

Nie wiem czy cos sie sni ale Kuba tez sie budzi z płaczem po czym usypia. Albo smieje sie przez sen, lub własnie tak niespodziewanie zamachnie rączkami dokładnie jak Twoja Laurka.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Mamusie znalazłam fajną stronkę: Kalendarz rozwoju niemowlęcia
O właśnie, zapomniałam jeszcze o Debridadzie...Ale już Małż zadzwoniony i ma przywieźć Na wszelki wypadek niech będzie w domu.

Stronka fajna

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
własnie dlatego to sugeruje ze napewno w mniejszym stopniu pomaga.
Zmykam szykowac kapiel
ja też zaraz idę kąpac, ale Mały śpi i szkoda mi go budzic po takich jego dzisiejszych wyczynach...

Cytat:
Napisane przez WrednaAfrodyta Pokaż wiadomość
Dziękuej Unholy

Proszę o trzymanie kciuków-jutro o 10 ,mam cesarkę..Nareszcie zobacze swojego Maluszka
Proszę

Trzymam, wszystkie możliwe
I czekamy na info i fotki
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 19:28   #630
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Wakacyjne nasze Szkraby przywitały swoje Mamy!!! - Lipcowo-Sierpniowe Słoneczka

cześć dziewczynki

podczytuję Was nocą ... ale pisać nie bardzo mam jak ... bo Bartek przy cycu wisi

Przedwczoraj byliśmy na grillu u teściów i potej imprezzie mały spał od 23 do 4,20 ... az sie obudziłam i zastanawiałam czemu On jeszcze nie chce jeśc ... ale sie wyspałam przynajmniej

Wczoraj za to zamienił taktykę i budził się co godzinę na jedzonko ... a ja nieprzytomna

Dzisiaj jeszcze nie wykąpany bo tak sobie słodko śpi,. ze szkoda mi go budzić ... ooooo własnie poszła kupa
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.