Małolata ; ( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-23, 17:08   #1
smoniczka
Raczkowanie
 
Avatar smoniczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 73
GG do smoniczka

Małolata ; (


Nie wiem czy to odpowiednie forum, jeśli nie to przenieście mój post. Mój problem staje się coraz bardziej uciążliwy, mianowicie mam 22 lata a wyglądam jak dziecko z podstawówki. Już mam dosyć tłumaczenia się że jestem pełnoletnia i wogóle. Co mam zrobić, żeby wyglądać na trochę starszą?
Załączam swoje zdjęcie
smoniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 17:15   #2
ulaw2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Darmstadt
Wiadomości: 52
GG do ulaw2
Dot.: Małolata ; (

Ja proponuje nowoczesna fryzure, cos modnego, na czasie. Tez mialam ten problem i wlasnie ''ostra'' fryzura dodala mi dojrzaloci.
ulaw2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 17:21   #3
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Małolata ; (

fryzura i makijaz...
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 17:33   #4
nutka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 59
Dot.: Małolata ; (

Na twoim miejscu zmieniła bym kolor włosów na ciemny brąz, zrobiła inną fryzurkę, koniecznie skróciła włosy, coś na typ: dłuższe z przodu końce, z tyłu krótsze ale na równej długości z pazurkami (nie chodzi mi tu o fryzure na chłopaka, o nie nie nic z tych rzeczy!!) Kiedyś ścięłam sobie włosy miałam może taką długość jak ty, a kolega powiedział mi, że wyglądam doroślej - żeby nie powiedzieć starzej. Nie robiła bym jakiegoś megamocnego makijazu aby postarzyć, ale delikatnie wydobywała zalety urody tzn: delikatny makijaż Na koniec radze: Wiosna już jest. troche odwagi w zmianie wyglądu !!
nutka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 17:38   #5
angell
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar angell
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 102
GG do angell
Dot.: Małolata ; (

dokladnie tak jak dziewczynki napisaly odpowiednia fryzurka i makijaz czynia cuda ale nie martw sie ja ma 21 lat i mowia ze mam 16 ale jakos mi tam nie przeszkadza zawsze mozna sie troszke mocniej pomalowac ale nie zeby wygladac jak "malenka starenka"

jesli nie chcesz sie malowac to poronuje henne na rzesy i brwi to doda ostrosci Twoim rysom masz ladne niebieskie oczy poszukaj czegos tu sobie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76449
angell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 18:15   #6
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Małolata ; (

ojoj Ty serio mlodo wygladasz :P ja za to ojakies 3-4 lata starzej ja tez proponuje to co laski wyzej makijaz mysle ze cos ciemnego przydymionego i zdecydowanie przyciemnic wloski moze okulary?
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 18:23   #7
1maria1
Raczkowanie
 
Avatar 1maria1
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: Małolata ; (

Witaj w klubie! Założyłam podobny wątek o tytule "jak się postarzyć" Mam 24 lata a w pubie zawsze proszą mnie o okazanie dowodu .
Jak się nie umaluję to wyglądam na 12 lat .
Jak chcesz to znajdź w wyszukiwarce mój wątek, w skrócie powiem tylko że bardzo dużo daje fryzura i ubranie makijaż to oczywistość.
Życzę powodzenia w przemianie i napisz proszę jakich środków zdecydujesz się użyć, mile widziane zdjęcia.
1maria1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 20:49   #8
smoniczka
Raczkowanie
 
Avatar smoniczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 73
GG do smoniczka
Dot.: Małolata ; (

Oj ale dużo odpowiedzi; ] nie spodziewałam się takiego odzewu. Dzięki bardzo za rady, zaczynam poważnie myśleć o wizycie u fryzjera. Jak się "przemienię" ; ] to wrzucę fotki; ]
smoniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 20:58   #9
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Małolata ; (

Ależ Ty masz piękny typ urody! Masz prześliczny kolor włosów i cery (Pod żadnym pozorem nie farbuj włosów! ) W ogóle jesteś tak śliczna, że od razu mam kompleksy. I to, że masz taką młodo wyglądającą twarz to naprawdę jest zaleta. Ale jeśli koniecznie chcesz wyglądać starzej to na pewno doda Ci lat mocniejszy makijaż, np. mocno podkreślone oczy (chociaż ja osobiście nie jestem zwolenniczką mocnego makijażu). BTW, najlepiej maluj się ciepłymi kolorami. Świetnie postarza też solarium, ale tego nie polecam Radziłabym też zmienić fryzurę - na jakąś bardziej "odważną" Możesz też zmienić styl ubierania - polecam forum Moda, znajdziesz tam dużo inspiracji.

Pozdrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:25   #10
Gosiak84
Zadomowienie
 
Avatar Gosiak84
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 059
Dot.: Małolata ; (

Cześć! Proponowałabym zmianę stylu ubierania ze sportowego na bardziej elegancki, np. spróbuj zestawić jeansy z żakietem. Do tego zmiana fryzury, jeśli nie chcesz ich skracać to spróbuj zrobić np kok, albo pójdź do fryzjera i wycieniuj je trochę. Proponuję też delikatny makijaż, choćby pociągnięcie ust błyszczykiem. Tak poza tym to ciesz się swoją naturalnością i młodym wyglądem, pozdrawiam!
Gosiak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 22:13   #11
chanell85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 103
Dot.: Małolata ; (

przede wszystkim --fryzura

i moze jakies przemieszanie stylu sportowego z eleganckim ?
__________________
chanell85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 22:31   #12
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Małolata ; (

ja tez stawiam na to co dziewczyny czyli makijaz wyrazisty, fryzurka odwazniejsz i ubranka eleganckie, chodzisz w butkach na obcasach? to dodaje powagi i zmienia sposob poruszania sie
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 23:02   #13
angell
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar angell
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 102
GG do angell
Dot.: Małolata ; (

a ja bym jeszcze podkreslila kolor wloskow jakimis ognistymi refleksami, nie pasemkami napewno nie przyciemniaj bo moim zdaniem bedzie za blado
angell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:58   #14
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Małolata ; (

Przedewszytkim dobry makijaż, odpowiednie ubranie noi fyrzura!! Niby nie dużo ale zobaczysz ze bedziesz wyglądała na starszą Mam nadziję ze dołączysz zdjecie po zmianach
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 10:39   #15
marti_ka
Raczkowanie
 
Avatar marti_ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: rosenheim
Wiadomości: 340
GG do marti_ka
Dot.: Małolata ; (

Cytat:
Napisane przez 1maria1
Witaj w klubie! Założyłam podobny wątek o tytule "jak się postarzyć" Mam 24 lata a w pubie zawsze proszą mnie o okazanie dowodu .
Jak się nie umaluję to wyglądam na 12 lat .
Jak chcesz to znajdź w wyszukiwarce mój wątek, w skrócie powiem tylko że bardzo dużo daje fryzura i ubranie makijaż to oczywistość.
Życzę powodzenia w przemianie i napisz proszę jakich środków zdecydujesz się użyć, mile widziane zdjęcia.
ojj skads to znam bez makijazu daja mi 15 lat ... ale wiem jedno ze jak sie pomaluje to daja cale 17... a mam 24 yhh... ale sie tym nie martwie bo zawsze bede ywgladala nam niej co bedzie plusem majac juz te 30, 40, 50 itp
__________________
tylko ten kto wierzy w anioła, może go w życiu spotkać...
http://tac.families.com/ezb/794295.png
http://www.babysfirstsite.org/newtic...1.birthday.png
marti_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.