Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz.III - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-19, 19:02   #3781
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
nie wiem po ile sa u mnie - patrzalam na allegro i na necie ogolnie

ale mnie sie wydaje, ze moj aparat nie podola takiemu zdjeciu
no i jak wyglada rozpietosc cenowa?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:02   #3782
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Hej
Nie było mnie cały dzien i nikt tego nie zauważył Smutno mi...

Jestem wymęczona na maxa. Byłam z bratem na basenie I było SUPER. Troche sie wstydziłam bo grubaska ze mnie ale było mało ludzi, i jakos o tym nie myslałam. Przepłynełam basen 25 razy
i troszke na biczach wodnych posiedziałam (brzuch trzęsł mi sie jak galareta ).
Teraz idziemy w piatek lub sobote.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:04   #3783
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Antoś robi czasami codziennie lub co dwa dni. Zawsze bobki lub lekka plastelina.
Będę smarowała pupkę oliwką, dzięki Kasiu

No własnie morska, dałam jagody, ale tylko pół słoiczka. Nic innego wtedy z deserków nie miałam (tego Ci dostatek, bo Bartek ma zapasy). Ale idac tym tropem, to marchwi, banana, ryżu tez nie powinien, bo zatwardza, czyli musiałyby np zupki odpasc

Miramej, to się zaczęło przed rozszerzeniem, jeszcze jak tylko piersia karmiłam. Ja osobiscie tez mam problemy, więc moze ma to przeze/ode mnie

Kasiu, Eleeri jaki macie automat do chleba?

Morska, waga extra a i wzrost prawidłowy jak najbardziej

p4w, odpowiem później albo jutro. Musze kapac juz, bo maruda straszna.

Buziaki, jakbym sie nie odezwała
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:06   #3784
ja88
Raczkowanie
 
Avatar ja88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)
Wiadomości: 485
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Witam
Wpadłam tu, bo mam pytanko do czekoladki
Pamiętam, że podobnie przytyłyśmy w ciąży i chcialam zapytać ile Ci zostalo kg do wagi sprzed ciązy..? chyba że juz wrócilas do swojej wagi mi jeszcze zostalo 6 kg ale chce zzucic ze 3 ale waga nie chce sie ruszyc
Pozdrawiam
__________________
Prosze o głosik: https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...il-433492.html

21.10.2009r.
waga: 3190; długość: 53 cm; godz. 16:05 MILENKA
ja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:16   #3785
morska
Zadomowienie
 
Avatar morska
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 634
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Hej
Nie było mnie cały dzien i nikt tego nie zauważył Smutno mi...

Jestem wymęczona na maxa. Byłam z bratem na basenie I było SUPER. Troche sie wstydziłam bo grubaska ze mnie ale było mało ludzi, i jakos o tym nie myslałam. Przepłynełam basen 25 razy
i troszke na biczach wodnych posiedziałam (brzuch trzęsł mi sie jak galareta ).
Teraz idziemy w piatek lub sobote.
A mnie, a raczej mego braku, to już w ogóle nikt no ale ja to ja, ale Ciebie na pewno zauważyły, tylko nie powiedziały

Grubaska, też coś. Ja się wstydzę na basenie i na plaży wystających żeber i Ci zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
No własnie morska, dałam jagody, ale tylko pół słoiczka. Nic innego wtedy z deserków nie miałam (tego Ci dostatek, bo Bartek ma zapasy). Ale idac tym tropem, to marchwi, banana, ryżu tez nie powinien, bo zatwardza, czyli musiałyby np zupki odpasc

Miramej, to się zaczęło przed rozszerzeniem, jeszcze jak tylko piersia karmiłam. Ja osobiscie tez mam problemy, więc moze ma to przeze/ode mnie

Morska, waga extra a i wzrost prawidłowy jak najbardziej
No ale może poczekać do unormowania się czy ja wiem Ja też już zasunęłam jagody Tymkowi, ale na szczęście nie mieliśmy na razie po niczym problemów z kupą, odpukać.
Chociaż jak wcześniej się zaczęły to gdzie indziej tkwi przyczyna, ale pewnie jagody nie pomogły?

Mówisz?
Ubranka nosimy na 80, a ostatnio body to i na 86, ale widać to żaden wyznacznik.
__________________
Trollom stop!
...................
morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:20   #3786
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Aaaa, przypomniało mi się, ze Skierka pisała, że byli dzisiaj na szczepieniu z Amelką, wszystko ok, waży juz 8200.
Macie pozdrowienia

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Widać, że worek mosznowy jest pusty i jak się dotyka, to też jest pusto, a drugie jąderko i ładnie widać i czuć.
czyli u nas jest to samo ... no to będziemy obserwować do 1 roku życia a potem dopeiro się martwić, tak?
Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Ale mielismy akcje...przez to spasowalam i zaczelismy rozmawiac
Przyszedl polecony na nazwisko tego kolesia od ktorego to kupilismy...
otwieramy a tam ponaglenie z gazowni a wlasciwie taki monit ze w ciagu tygodnia odetna nam gaz jak nie uregulujemy naleznosci...ponad 3tys!!!
tylko ze my sumiennie placilismy i melismy podpis i pieczatke ze "x" przyjal siano
Tylko ze tej firmy dawno juz tu nie ma...
No wiec zonk...nie bylo winnego, gdzie szukac kolesia i strach ze zostaniemy bez gazu-ogrzewanie i ciepla woda
Mąż poszedl do znajomego-kierownika windykacji gazowni, tam dzwonili do wlasciciela ktory sie wypial i pow szukajcie "x"
Kier pow ze moze odroczyc odciecie ale odsetki tak polecai ktos w koncu bedzie musial zaplacic
Mąż zadzwonil do "x" a on "nie ma problemu, jutro podjade,pan da rachunki i zaplace.Pokwitowanie zostawie"

Tak wiec widzicie sa ludzie na swiecie gdzie z dnia na dzien wydanie 3000tys zl to pikus.Pan Pikuś
Kamien spadl nam z serca
no to pieknie! ... trzymam, żeby goć zrobil tak jak obiecał!!!
Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Za prąd...3200 ...to rachunek od września, ale my nie mamy gazu w bloku - wszystko jest na prąd (woda, ogrzewanie...)

Akurat sypialnię mamy w miarę nowoczesną
http://allegro.pl/item883306045_larg...h_pokolen.html

nienawidzę rachunków....
o kurde!to faktycznie niezła kwota! ...

a sypialnia superrrrrrr ... szkoda, ze ja już mam łóżko i szafki, to nie mam co liczyć na nowa sypialnię w domku
Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
U mnie wyglada to tak ze problem okazuje sie czasem z wsadzeniem talerza po sobie do zmywarki...
No co poradzic na tego mojego płodnika (spodobalo mi sie określonko )
hehe u mnie tez to jest problem ... no chyba że mu powiem wprost!


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ostatnio pisałyście, że Wasze dzieci (z okolic daty urodzin Kuby) potrafią już siedzieć bez niczego. Jestem w szoku, bo Kubuś nawet sekundy się nie utrzyma, zaraz spada albo na bok albo do przodu.

Umie podnieść się na wyprostowanych rączkach, jak Antoś Unholy . I się cieszę
no widzisz, a Bartek dopeiro się tego uczy
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:29   #3787
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
No napisałam, że na żywo inaczej wyglądają
W Leroyu oglądałam

No też mi się podoba, a na zywo super efekt. Jak z daleka ją zobaczyłam na wystawie, to myślałam, ze ścianę któś pufami obił

Oj już mi nic nie mów o rachunkach...
Dobrze, że tak się syt. rozwiązała, bo płacić za kogoś taka kwotę to nieciekawie.
kurcze ale jak bym ja na przykład kupowała na allegro i chciała właśnie popiel a przyszedłby mi brąz to bym się wściekła
czemu sprzedający nie napisał że to brązowy

z tymi pufami to trafne spostrzeżenie



Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
No własnie razem, w tyg. nie ma mowy a w week może się jakoś uda. Pogadam dzisiaj z Małżem. moze da się namówic.

Za prąd...3200 ...to rachunek od września, ale my nie mamy gazu w bloku - wszystko jest na prąd (woda, ogrzewanie...)




Akurat sypialnię mamy w miarę nowoczesną
http://allegro.pl/item883306045_larg...h_pokolen.html

nienawidzę rachunków....
no ładną kwote mieliście do zapłaty

sypialnia fajna

Cytat:
Napisane przez AnnGe Pokaż wiadomość
Piękne karteczki

My juz po lekarzu. Młodzież osłuchowo czysta, nacierać, podawać syrop, czyścić noski. Mam nadzieję że zaradzimy czemuś gorszemu i nic się nie rozwinie. Pani doktor była w szoku zmianą w Marcinie Mój TZ też. Nie płakał, dał się przebadać, nie uciekał z gabinetu. Nawet dał sobie zrobić pieczątkę na ręce Milka jak to dama grzecznie uśmiechnięta.
Aż miło iść do lekarza i nie wyjść cała spocona, zbierając rzeczy po drodze
brawa dla Marcinka za postępy



Cytat:
Napisane przez AnnGe Pokaż wiadomość
Dziękuję Mnie tak bardzo cieszy kiedy ktoś mówi że Marcin robi postępy, że jest co raz lepiej...Wiem że warto dawać z siebie 150 % normy.
Mam nadzieję że nie macie mi za złe że wtrącam tu tyle o Marcinie
no coś Ty
żartujesz sobie ?


Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość

Napiszę na biało, żeby mnie w oczy nie kuło. Dodam tylko, że mieszkaliśmy od stycznia i to w dwóch pokojach, bo trzeci był jeszcze nie zrobiony. A i wsypialni rozpalaliśmy na noc i wyszło 5400 . Usiąść i płakać.



bosssze

co za kwota

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Eleeri a Matisie nie budzi jak pies szczeka, albo czy twoj Stas Chryzolku?
w poludnie zdarzy ze sie ją obudzi-bo pewnie lzej spi, ale wieczorem jeszcze sie nie zdazylo
Zawsze sie wsciekam na maksa i obiecuje jej antyszczek
mój pies nie szczeka
tj już nie szczeka
odkąd jest mały na świecie ma zakaz szczekania i o dziwo, musze go pochwalić, przestrzega tego


Cytat:
Napisane przez AnnGe Pokaż wiadomość
Dobrze mieć takie ciotki jak Wy

Do tej pory codziennie ćwiczyliśmy, ale odkąd wróciłam do pracy jest bardzo ciężko, bo to ja z nim ćwiczyła ( TZ zbyt nerwowy i nie dawał rady). Teraz ma zajęcia dwa razy w tygodniu w przedszkolu z panią psycholog + w grupie z dziećmi. Zaczęliśmy zajęcia z programu "Wczesne wspomaganie", ale to tylko 4 godz w miesiącu tego jest bardzo mało. W lutym mamy komisję o ustalenie stopnia niepełnosprawności i będziemy mogli zacząć rehabilitację w stowarzyszeniu "Tęcza" w Oławie. Najgorzej o logopedę. A to teraz najważniejsze, bo bardzo możliwe że Marcin ma afazję (alalię sensoryczną) a cechy autystyczne jej tylko towarzyszą, a to leszy dla nas scenariusz bo daje więcej szans. Nie wiem czy da się tak z nim wypracować aby nie różnił się od dzieci zdrowych. Ja jednak nie poddaję się. Fakt że nie stać nas na prywatne zajęcia więc biorę co tylko da się.
Jeżeli to afazja to najpóźniej w wieku 14 lat minie. Ale trzeba zadbać aby cechy autystyczne zostały wyeliminowane. Ale się rozpisałam
Jak czytam opinie od lekarzy i specjalistów, to widzę jak zmienił się mój syn, tylko myślę, tego już nie ma, tak już nie robi. Patrzę na Milenę i boję się co będzie za te 1,5 roku, jak się zachowam jeżeli zobaczę u niej te sygnały co u Marcina???? Niech mnie trzepnie nim pomyślę za dużo
a jakie to sygnały ?
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 19:37   #3788
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

podczas pielegnacji malej zauwazylam ze ma mnostwo czerwonych krostek na bokach brzuszka, takie szorstkie to jest i czerwone......
narazie dam jej clemastinum(juz kiedys miala na wysypke i po 3 dniach zniknela)
tylko ze mala byla taka zmeczona ze padla i nawet mleka nie wypila


Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Hej
Nie było mnie cały dzien i nikt tego nie zauważył Smutno mi...

Jestem wymęczona na maxa. Byłam z bratem na basenie I było SUPER. Troche sie wstydziłam bo grubaska ze mnie ale było mało ludzi, i jakos o tym nie myslałam. Przepłynełam basen 25 razy
i troszke na biczach wodnych posiedziałam (brzuch trzęsł mi sie jak galareta ).
Teraz idziemy w piatek lub sobote.
brawo za kondycje

Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość
Witam
Wpadłam tu, bo mam pytanko do czekoladki
Pamiętam, że podobnie przytyłyśmy w ciąży i chcialam zapytać ile Ci zostalo kg do wagi sprzed ciązy..? chyba że juz wrócilas do swojej wagi mi jeszcze zostalo 6 kg ale chce zzucic ze 3 ale waga nie chce sie ruszyc
Pozdrawiam
zostaly mi 3 kg ale chce zgubic 5 kg
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:40   #3789
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Będę smarowała pupkę oliwką, dzięki Kasiu


Kasiu, Eleeri jaki macie automat do chleba?
chwilke tak trzeva pomasowac-opuszkiem palca takie kółeczka
nie wiem na ile przypadek a na ile cieplo i poslizg pomoglo, ale jesli jeszcze bedzie mala miala problemy to zrobie tak jeszcze raz, bo to potworne uczucie, patrzec jak dzieko cierpi

Ja mam Moulinexa, ale nie widze zadnego modelu, tylko pod napisane jest home bread, czyzbys planowala zakup?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:40   #3790
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

morska zapomnialam pogratulowac pieknej wagi

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
no i jak wyglada rozpietosc cenowa?
no jest roznie od 100 do 150....ja bym jeszcze chciala to oprawic
Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Hej
Nie było mnie cały dzien i nikt tego nie zauważył Smutno mi...

Jestem wymęczona na maxa. Byłam z bratem na basenie I było SUPER. Troche sie wstydziłam bo grubaska ze mnie ale było mało ludzi, i jakos o tym nie myslałam. Przepłynełam basen 25 razy
i troszke na biczach wodnych posiedziałam (brzuch trzęsł mi sie jak galareta ).
Teraz idziemy w piatek lub sobote.
kochana przeciez dzien sie jeszcze nie skonczyl a my mamuski czesto nie mamy czasu wpadac co chwile i ladujemy np dopiero wieczorem
nie martw sie, jak bys sie nie pojawila w najblizszym czasie to bysmy juz pisaly gdzie Cass sie podziewa
super, ze sie odprezylas
tez bym poszla na basen
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:43   #3791
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
mój pies nie szczeka
tj już nie szczeka
odkąd jest mały na świecie ma zakaz szczekania i o dziwo, musze go pochwalić, przestrzega tego
a jak u was wygladala nauka tego?
pozytywne wzmocnienie?


Cass za basen.Jeszcze troszke czasu minie i galareta bedzie tylko upiornym wspomnieniem
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 19:47   #3792
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
wszystkie rzeczy, ktore wklejalas sa bardoz ciekawe , wybaczcie, ze sie nie wypowiadam w sprawach meiszkaniowych, ale nie zawsze ogladam, bo zwyczajnie zal mi d sciska, ze nie moge sobie niczego urzadzic po swojemu.

Wszystkie dzieic naszych watkowych mam nasze sa , wiec i Marcinek tez. tka bardoz mnie ciesza jego postepy. czy myslisz, ze pojawienie sie siostry moglo miec jakikolwiek wplyw na niego?
biedaczko współczuję
przecież to taka radość urządzać swoje gniazdko

mądre słowa - wszystkie są nasze wspólne

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość


Karkóweczkę w przyprawach z kaszą gryczaną i buraczkami

***
Dziewczyny, ostatnio pisałyście, że Wasze dzieci (z okolic daty urodzin Kuby) potrafią już siedzieć bez niczego. Jestem w szoku, bo Kubuś nawet sekundy się nie utrzyma, zaraz spada albo na bok albo do przodu.

Umie podnieść się na wyprostowanych rączkach, jak Antoś Unholy . I się cieszę
no Ty to masz tego męża - aż pozazdrościć można

Miramejku nie przejmuj sie tym
każde dziecko rozwija się swoim tempem,
ja się nie martwię ani trochę, a mój też nie siedzi, chociaż się do tego bierze, ale weź pod uwagę, żę mój jest dużo starszy

aha i nie bez znaczenia jest to czym karmione jest dziecko
mam wrażenie, że niemowlęta karmione modyfikowanym są mocniejsze i szybciej wszystko robią
tak samo te które jedzą normalne jedzenie, ale nie to słoiczkowe

Cytat:
Napisane przez muszka66 Pokaż wiadomość

no i mamy problem z kupa. mala ma zaparcia, nie umie zrobic. bylam u lekarza, dostala lek ktory ma poprawic prace ukladu trawiennego, prace jelit, chwila bylo ok i dalej nie umie zrobic nie wiem co robic, jak jej pomoc
może dawaj jej więcej pić,
sliwki suszone


Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
My też mamy problem z koopką, nawet Wam ostatnio nie pisałam jaki
Antoś ma takie zaparcia, że strasznie płacze przy robieniu, aż się zachodzi. Muszę mu pomagać. Stajemy nad kibelkiem i staram się mu ułatwić, podciągam nózki pod bródkę, rozszerzam pośladki itp. Strasznie to wygląda. Robi takie twarde bobki jak dorosły. Łykamy Lactulosum, ale dopiero wczorraj zrobił bardziej plastelinową. Jak sie nie poprawi do konca tyg musze isc do pediatry.
biedne te Wasze dzieci z tymi kupami
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:48   #3793
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
no jest roznie od 100 do 150....ja bym jeszcze chciala to oprawic

tez bym poszla na basen
e no to nie jestem ci w stanie zaproponowac korzystniej, bo w tym przedziale to u TZ tez jest ten format co podalas

ja mam ambitny plan ale wciaz cos mi umiemozliwa
a to okres, a to brak tamponow, to czepka
okresu nie mam, czepek jest ale teraz nie mam siana przez najblizsze dni...
pusty portfel, sucho w baku
Jutro ale bede miala do nadrabiania.
Rano musze podskoczyc zlozyc moj cenny podpis do energetyki,potem umowilam sie ze wpadne z mala do siory, a popoludniu fryzjer.
Jutro zlot czarownic u mnie.
Jutro mam gratisowe ciecie W zwiazku z tym ze tyle glow ma do obrobienia-systematycznie ze co jakis czas takie bonusiki mi daje
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:52   #3794
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
Miramejku nie przejmuj sie tym
każde dziecko rozwija się swoim tempem,
ja się nie martwię ani trochę, a mój też nie siedzi, chociaż się do tego bierze, ale weź pod uwagę, żę mój jest dużo starszy
może dawaj jej więcej pić,
sliwki suszone

ja tez sie nie przejmuje ze Wercia sie nie przewraca ani na brzuszek ani na plecki......wszystko w swoim czasie
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:53   #3795
AnnGe
Raczkowanie
 
Avatar AnnGe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 242
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Co do różnic w moich dzieciach-to temat rzeka. Milka jest pogodniejsza, częściej się uśmiecha, jest bardziej ruchliwa, rozwija się książkow. Marcinek był cycusiem mamusi-w sumie nadal jest. Ciężko było go rozweselić, nie było nawet mowy o leżeniu na brzuszku, więc nie obserwowałam takiego czegoś jak obroty. Potem nie raczkował, ale to juz późniejszy etap. Marcin chciał być tylko na rękach, uwielbiał być noszony. Trudno mi to opisać, ale kiedy patrze na moje cukiereczki to widzę to. Każde dziecko rozwija się inaczej, Marcin tak do 1,5 roku rozwijał się normalnie, trochę inaczej ale nadal w normie. Siadał jak miał 8 m-cy, chodził przed ukończeniem 14 m-ca. Nie raczkował, jeździł na pupie. Tak na ten moment widzę tylko że Milka jest sprawniejsza. Ona jest na 25 centylu, Marcin w tym samym czasie był na 90 albo 97, tak mu się wahało, ale do roku czasu zawsze w tych granicach.
__________________
Milenka 21-08-2009
Marcinek 31-10-2005
AnnGe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:56   #3796
arinitti
Raczkowanie
 
Avatar arinitti
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 461
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Frida, ja Ci moge podpowiedzieć z tymi suchymi plamkami:

przede wszystkim do prania nie żaden tam "normalny" proszek (jak

Persil) w odsłonie Sensitive, a tylko i wyłącznie dla dzieci: Jelp, Dzidziuś itp.

No i bez żadnego płynu, nawet najdelikatniejszego, do płukania.

Aha - wy też powinniście z małżem prac swoje rzeczy w tym dla dzieci.

No i jeszcze robić zawsze dodatkowe płukanie.

Poza tym - do kąpieli: Emoliu, Oilatum (lub tańszy Oillan), no i kąpiel

niekoniecznie codziennie, ale np. co 2-gi dzień.

Pokarmy wprowadzać pojedynczo, żeby wiedzieć, co dziecko uczula.

Iść do alergologa.

Reszta jak zjem kolację
arinitti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 19:59   #3797
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
e no to nie jestem ci w stanie zaproponowac korzystniej, bo w tym przedziale to u TZ tez jest ten format co podalas
ojjj kochana jakbym miala wybierac to w tej samej cenie wolalabym zrobic u Twojego malza niz u "obcych"

a ile dokladnie bym musiala zaplacic?

pewnie oprawianiem Twoj malz sie nie zajmuje wiec nie ma co marzyc?

kurcze jak ja zaluje, ze Wy nie stad - tak bym cyknela u Was profesionalna sliczna fotke a tak bede musiala kombinowac sama z jakism zdjeciem
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:00   #3798
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta
Nadrobiłam tak piąte przez dziesiąte, bo nie wyrabiam czasowo
Weekend upłynął nam pod znakiem zakupów, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych Oglądałam m.in. mnóstwo krzesełek do karmienia i chyba wreszcie zdecydowałam, uf.
Dzięki informacjom Cass o promocjach ( ) polazłam też do Pepco i Tesco i coś tam faktycznie nabyłam
Wypatrzyłam tutaj, że faktycznie Dzidziuś ma płyn do prania i płyn do płukania ciekawe dlaczego w sklepach nie ma. Oczywiście nie mogłam się powstrzymać i zamówiłam płyn do płukania a i płatki do prania też są (Eleeri ) wzięłam tez z ciekawości żel do mycia &szampon Dzidziuś 2w1 .
No i w niedzielę miałam wizytę Mamy. Powiedzmy, że dało się przeżyć, ale - tu ukłon w stronę Babci Aannuullii - dziecko faktycznie trzeba nosić na rękach, bo chce zwiedzać mieszkanie, a nie tylko leżeć (Tymek akurat się bawił w łóżeczku) oraz nie wiem czy wiecie - musicie puszczać dzieciom Mozarta (akurat Tymek słuchał Mozarta dla Bobasa), bo "przy Mozarcie dzieci rosną".
A dzisiaj byliśmy w przychodni - Halina stwierdziła, że wszystko jest w porządku i pozwoliła zaszczepić Młodego a Ziajok waży 9400 g i mierzy tylko 69 cm <--- wydaje mi się coś maławo i nie wiem czy się martwić czy nie. Halina twierdzi, żeby nie, bo to 50 centyl.

Aha, i Miramej - cieszę się, że u Kubusia ze zdrowiem wszystko ok

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------


A Tymek trochę i usiedzi, ale za to z pleców na brzuch wciąż się nie przewraca - przewrócił się wczoraj raz przypadkiem i dalej nic. Bez problemów przewraca się z brzucha w obie strony - przynajmniej tyle. I przesuwa się w różnych kierunkach. No i jeszcze ze 2 cm brakuje, żeby paluszki od stóp włożyć do buzi, ale jak się ma oponkę na brzuchu to co się dziwić, ze jeszcze się nie udało
Chyba Cass pisała, że weszła niedawno na jakiś wątek mamuś wcześniejszych i była w szoku co do postępów tamtych dzieci. Ja też kiedyś z miesiąc temu wlazłam na któryś i się załamałam, tamte dzieci tyle potrafiły, że więcej nie czytam, np. turlały się po 4 miesiącu Tymek daleko w tyle w porównaniu z nimi wypadał.

Na jakie krzesełko się zdecydowałaś?

Co kupiłaś? Pochwal się

Cieszę się, że przeżyliście wizytę mamy , dobre rady zanotowane

Super wyniki Tymek osiągnął , przy okazji - spóźnione buziaki dla Niego z okazji skończenia pół roku



Ja bym chciała, żeby Kubuś robił już różne rzeczy, ale poczekam i wierzę, że się doczekam. Najważniejsze, żeby był zdrowy

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Miramej, to się zaczęło przed rozszerzeniem, jeszcze jak tylko piersia karmiłam. Ja osobiscie tez mam problemy, więc moze ma to przeze/ode mnie
Myślisz? Chyba nie

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
A mnie, a raczej mego braku, to już w ogóle nikt no ale ja to ja, ale Ciebie na pewno zauważyły, tylko nie powiedziały
(...)
No ale może poczekać do unormowania się czy ja wiem Ja też już zasunęłam jagody Tymkowi, ale na szczęście nie mieliśmy na razie po niczym problemów z kupą, odpukać.
Chociaż jak wcześniej się zaczęły to gdzie indziej tkwi przyczyna, ale pewnie jagody nie pomogły?
Ja zauważyłam, ale się wtedy nie odzywałam

Napiszesz mi co było dalej z rozszerzaniem diety? Oczywiście, jak znajdziesz na to czas.

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
czyli u nas jest to samo ... no to będziemy obserwować do 1 roku życia a potem dopeiro się martwić, tak?
(...)
no widzisz, a Bartek dopeiro się tego uczy
Tak mówią , podejrzewam, że u Was też niedawno jąderko zaczęło wędrować, bo przecież w szpitalu sprawdzają i pediatra na wizytach.

__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:01   #3799
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta
Nadrobiłam tak piąte przez dziesiąte, bo nie wyrabiam czasowo
Weekend upłynął nam pod znakiem zakupów, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych Oglądałam m.in. mnóstwo krzesełek do karmienia i chyba wreszcie zdecydowałam, uf.
Dzięki informacjom Cass o promocjach ( ) polazłam też do Pepco i Tesco i coś tam faktycznie nabyłam
Wypatrzyłam tutaj, że faktycznie Dzidziuś ma płyn do prania i płyn do płukania ciekawe dlaczego w sklepach nie ma. Oczywiście nie mogłam się powstrzymać i zamówiłam płyn do płukania a i płatki do prania też są (Eleeri ) wzięłam tez z ciekawości żel do mycia &szampon Dzidziuś 2w1 .
No i w niedzielę miałam wizytę Mamy. Powiedzmy, że dało się przeżyć, ale - tu ukłon w stronę Babci Aannuullii - dziecko faktycznie trzeba nosić na rękach, bo chce zwiedzać mieszkanie, a nie tylko leżeć (Tymek akurat się bawił w łóżeczku) oraz nie wiem czy wiecie - musicie puszczać dzieciom Mozarta (akurat Tymek słuchał Mozarta dla Bobasa), bo "przy Mozarcie dzieci rosną".
A dzisiaj byliśmy w przychodni - Halina stwierdziła, że wszystko jest w porządku i pozwoliła zaszczepić Młodego a Ziajok waży 9400 g i mierzy tylko 69 cm <--- wydaje mi się coś maławo i nie wiem czy się martwić czy nie. Halina twierdzi, żeby nie, bo to 50 centyl.

Aha, i Miramej - cieszę się, że u Kubusia ze zdrowiem wszystko ok

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------


A Tymek trochę i usiedzi, ale za to z pleców na brzuch wciąż się nie przewraca - przewrócił się wczoraj raz przypadkiem i dalej nic. Bez problemów przewraca się z brzucha w obie strony - przynajmniej tyle. I przesuwa się w różnych kierunkach. No i jeszcze ze 2 cm brakuje, żeby paluszki od stóp włożyć do buzi, ale jak się ma oponkę na brzuchu to co się dziwić, ze jeszcze się nie udało
Chyba Cass pisała, że weszła niedawno na jakiś wątek mamuś wcześniejszych i była w szoku co do postępów tamtych dzieci. Ja też kiedyś z miesiąc temu wlazłam na któryś i się załamałam, tamte dzieci tyle potrafiły, że więcej nie czytam, np. turlały się po 4 miesiącu Tymek daleko w tyle w porównaniu z nimi wypadał.


I jeszcze Antosiowi jagody niedawno zaserwowałaś czy się mylę?
nawet mi nie przypominaj platków

przy Mozarcie
a przy Bachu nie rosna ?
albo przy Chopinie ?

no piękna waga
a wzrost dobry przecież



ja bym się zbytnio innymi dziećmi nie sugerowała

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Hej
Nie było mnie cały dzien i nikt tego nie zauważył Smutno mi...

Jestem wymęczona na maxa. Byłam z bratem na basenie I było SUPER. Troche sie wstydziłam bo grubaska ze mnie ale było mało ludzi, i jakos o tym nie myslałam. Przepłynełam basen 25 razy
i troszke na biczach wodnych posiedziałam (brzuch trzęsł mi sie jak galareta ).
Teraz idziemy w piatek lub sobote.
Cass dzień się jeszcze nie skończył

przepłynęłaś basen 25 razy
no, no, no wielkie brawa dla Ciebie


Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
A

Kasiu, Eleeri jaki macie automat do chleba?
ja mam taki:
http://www.allegro.pl/item886563611_...ta_ba123n.html


Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
a jak u was wygladala nauka tego?
pozytywne wzmocnienie?
hmm, no podniesionym głosem mówiłam, że ma być spokój,
zresztą mój pies zna podstawowe komendy, bo jest po szkoleniu na PT więc miałam o tyle łatwiej
teraz wystarczy że przyłożę palec na usta i jest cisza
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 20:07   #3800
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Aniu robilas te odciski w gipsie?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:09   #3801
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

a widziałyście to
http://www.youtube.com/watch?v=X3PvAdwceHU

gość jest niesamowity
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:12   #3802
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
a widziałyście to
http://www.youtube.com/watch?v=X3PvAdwceHU

gość jest niesamowity
okropne
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:13   #3803
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
no Ty to masz tego męża - aż pozazdrościć można

Miramejku nie przejmuj sie tym
każde dziecko rozwija się swoim tempem,
ja się nie martwię ani trochę, a mój też nie siedzi, chociaż się do tego bierze, ale weź pod uwagę, żę mój jest dużo starszy

aha i nie bez znaczenia jest to czym karmione jest dziecko
mam wrażenie, że niemowlęta karmione modyfikowanym są mocniejsze i szybciej wszystko robią
tak samo te które jedzą normalne jedzenie, ale nie to słoiczkowe
Zapewniam, że mój Małż swoje za uszami ma , ale i tak jest całkiem do rzeczy

eleeri ja już się tak bardzo nie przejmuję, jak kiedyś , troszkę zmądrzałam . Po prostu się zdziwiłam . A z tym "dużo" starszy, to przesadziłaś . Ale dziękuję

Może i coś jest w tym jedzeniu

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
nawet mi nie przypominaj platków
(...)
hmm, no podniesionym głosem mówiłam, że ma być spokój,
zresztą mój pies zna podstawowe komendy, bo jest po szkoleniu na PT więc miałam o tyle łatwiej
teraz wystarczy że przyłożę palec na usta i jest cisza


A mój Małż czasem nie rozumie i twierdzi, że nie umie mówić szeptem
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:14   #3804
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
okropne
fajne
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:15   #3805
AnnGe
Raczkowanie
 
Avatar AnnGe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 242
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

No kobietki to my z synusiem, który dzielnie tu ze mną wizażuje, idziemy niu-niu. Milka już śpi, a TZ właśnie wyszedł do pracy. Jak dobrze pójdzie to jeszcze posteperkuje sobie.
Miłego wieczoru życzę
__________________
Milenka 21-08-2009
Marcinek 31-10-2005
AnnGe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:16   #3806
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Mi dzisiaj Mistrz Kuchni (czyt. Mastercook ) zaserwował pierś w beszamelu z puree

Antoś sam nie siedzi, buja się na boki lub składa w pół jak Bartuś Ani
Od jakiegoś tygodnia za to potrafi zrobić 5 obrotów na dywanie brzuch-plecy-brzuch itd
I zaczął podnosić pupkę i podsuwać się do przodu
u Ciebie tez pysznosci



Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ale siedzą same, czy siadają same?


Kubuś też się tak składa, albo zaraz bęc na boczek . Obraca się tylko na brzuszek i to przez lewe ramię, przez drugą stronę i z powrotem już nie umie (kiedyś parę razy myknął na plecki, ale to z przypadku). Pupkę też podnosi, ale nie przesuwa się jeszcze do przodu.
siedza

ani sie obejrzysz a bedzie odwracal sie z brzuszka na plecy i to w kazda strone


Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
My też mamy problem z koopką, nawet Wam ostatnio nie pisałam jaki
Antoś ma takie zaparcia, że strasznie płacze przy robieniu, aż się zachodzi. Muszę mu pomagać. Stajemy nad kibelkiem i staram się mu ułatwić, podciągam nózki pod bródkę, rozszerzam pośladki itp. Strasznie to wygląda. Robi takie twarde bobki jak dorosły. Łykamy Lactulosum, ale dopiero wczorraj zrobił bardziej plastelinową. Jak sie nie poprawi do konca tyg musze isc do pediatry.
strasznie mi Antosia szkoda


Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
A dzisiaj byliśmy w przychodni - Halina stwierdziła, że wszystko jest w porządku i pozwoliła zaszczepić Młodego a Ziajok waży 9400 g i mierzy tylko 69 cm <--- wydaje mi się coś maławo i nie wiem czy się martwić czy nie. Halina twierdzi, żeby nie, bo to 50 centyl.
no no imponujaca waga

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Hej
Nie było mnie cały dzien i nikt tego nie zauważył Smutno mi...

Jestem wymęczona na maxa. Byłam z bratem na basenie I było SUPER. Troche sie wstydziłam bo grubaska ze mnie ale było mało ludzi, i jakos o tym nie myslałam. Przepłynełam basen 25 razy
i troszke na biczach wodnych posiedziałam (brzuch trzęsł mi sie jak galareta ).
Teraz idziemy w piatek lub sobote.
Cass niezla jestes


Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
A mnie, a raczej mego braku, to już w ogóle nikt no ale ja to ja, ale Ciebie na pewno zauważyły, tylko nie powiedziały
zauwazyla chyba Svinecka i ja tez o Tobie myslalam
bo zastanawialam sie gdzie nocna zmiana?
Ty sie pojawilas, Sylki nadal nie ma...

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
nawet mi nie przypominaj platków

ja mam taki:
http://www.allegro.pl/item886563611_...ta_ba123n.html


kusicie tym automatem do chleba ale chwilowo nie stac mnie :0
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:17   #3807
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

eleeri i jak się sprawuje świetlik? Podoba się Mateuszowi?

morska, a gdzie zdjęcia Tymka z ostatniej imprezki?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:20   #3808
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
a widziałyście to
http://www.youtube.com/watch?v=X3PvAdwceHU

gość jest niesamowity

widzialam


Cytat:
Napisane przez AnnGe Pokaż wiadomość
No kobietki to my z synusiem, który dzielnie tu ze mną wizażuje, idziemy niu-niu. Milka już śpi, a TZ właśnie wyszedł do pracy. Jak dobrze pójdzie to jeszcze posteperkuje sobie.
Miłego wieczoru życzę
wzajemnie


wlasnie morska jak sie sprawdza Twoj uspokajacz?
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:20   #3809
eleeri
Zakorzenienie
 
Avatar eleeri
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 455
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez AnnGe Pokaż wiadomość
No kobietki to my z synusiem, który dzielnie tu ze mną wizażuje, idziemy niu-niu. Milka już śpi, a TZ właśnie wyszedł do pracy. Jak dobrze pójdzie to jeszcze posteperkuje sobie.
Miłego wieczoru życzę
to pa i do jutra

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość


kusicie tym automatem do chleba ale chwilowo nie stac mnie :0

hmm, ja fazę zauroczenia automatem mam już za sobą
mój obecnie leży w szafce na dnie i czeka na lepsze czasy
a my kupujemy chleb w piekarni

zresztą nie mam dla niego miejsca w kuchni,
bo na blacie honorowe miejsce zajmuje sokowirówka i parowar
__________________
Nie dyskutuj z głupim.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38235.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72900.png

eleeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:21   #3810
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Dzieci zaraz zaczną siadać, czas trzecią część wątku zakładać (07-08.2009r.) cz

Cytat:
Napisane przez AnnGe Pokaż wiadomość
No kobietki to my z synusiem, który dzielnie tu ze mną wizażuje, idziemy niu-niu. Milka już śpi, a TZ właśnie wyszedł do pracy. Jak dobrze pójdzie to jeszcze posteperkuje sobie.
Miłego wieczoru życzę
I wzajemnie

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
siedza

ani sie obejrzysz a bedzie odwracal sie z brzuszka na plecy i to w kazda strone
(...)
kusicie tym automatem do chleba ale chwilowo nie stac mnie :0
Dzięki za odpowiedź

Mam nadzieję i czekam cierpliwie

Mnie też kuszą , ale kasy brak
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.