Proszę o obiektywne zdanie - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-13, 11:59   #241
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Powinien zejść z tego łóżka i sobie pościelić na podłodze. Kłamca,w dodatku cham. Gdzież Ty go znalazłaś?

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
kurcze dla mnie to tez dziwne o 4 tam byli na 15 minut , przeniósł sie na plaze , tam spal okolo 2 godzin jego slowa , no to mamy godzine okolo powiedzmy 6:30 a reszta czasu , znow gadalai. Ja czuje ze on tam zostal i spal u niej to tej godziny po czym sie przypaletal do domu , i jakos ubrudzony i wygnieciony nie byl po spaniu w piasku
Pytanie po co wracali na plażę? Dlaczego nie odstawił dziewczyny do domu i nie wrócił? Wolał spać z obcą laską na piasku niż z Tobą w swoim łóżku?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 12:04   #242
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
kurcze dla mnie to tez dziwne o 4 tam byli na 15 minut , przeniósł sie na plaze , tam spal okolo 2 godzin jego slowa , no to mamy godzine okolo powiedzmy 6:30 a reszta czasu , znow gadalai. Ja czuje ze on tam zostal i spal u niej to tej godziny po czym sie przypaletal do domu , i jakos ubrudzony i wygnieciony nie byl po spaniu w piasku
uff... w koncu jakies madre wnioski

nie sadze zeby szedl do domu jakiejs dziewczyny 40 minut, po to zeby sie wysikac. Pewnie zaproponowala mu, zeby sie u niej przespal (juz nie wnikajac jak blisko, lub bardzo blisko siebie spali) i on na te propozycje przystal...
i nie daj sobie wmowic ze to Ty urzadzasz klotnie!!!!!!!! Litosci!!!
Nie daj jemu na siebie zrzucic winy, bo nawet gdybys go z domu wyrzucila po takiej akcji to bym sie nie zdziwila... teraz jest pewnie zdziwiony, bo tak latwo mu na poczatku poszlo, a teraz czytajac nasze rady i spostrzezenia, nagle zaczynasz miec watpliwosci co do jego smiesznej wersji wydarzen, i to juz mu sie bardzo nie podoba...
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 12:07   #243
mag_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 358
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
chcial mi ustopic miejsca w lozku ale sie nie zgodzilam.
mowil ze ciuszki sobie kupil bo nie mial w co sie ubrac i przy kolegach by glopio wygladal
Powinien ustąpić miejsca, a nie jeszcze komentować, 'że urządzasz akcje' Chłopak nie dość, że latawiec, kłamczuch, to jeszcze pozwala 'Ukochanej' spać na podłodze

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
przy kolegach? facet dla kolegów nigdy się nie stroi.
Zgadzam się, nigdy. Rozumiem, że w to tłumaczenie też uwierzyłaś?
__________________
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i ludzka głupota. Co do Wszechświata nie jestem pewien." Albert Einstein

Edytowane przez mag_a
Czas edycji: 2010-07-13 o 12:09 Powód: błąd w cytowaniu
mag_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 12:09   #244
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

dziewczyno, my tu nie chcemy Twojej krzywdy, nie siedzimy i nie produkujemy się tyle stron tylko po to, żeby rozwalić Twój cudowny i idealny związek i żebyś była tak nieszczęśliwa jak my. to jest standardowe zachowanie zdradzającego faceta, standardowe rozpoznanie kłamstwa i standardowa procedura postępowania z nim PO.
za wcześnie się wprowadziłaś. spędziliby ten wieczór w mieszkaniu u niego, a nie na zimnej plaży gdzie im dupy wywiało i gdzie za mało piasku było żeby sie wysikać. Ty CHCESZ żeby on był kryształowy. chcesz wierzyć w te brednie koszmarne, to wierz. czujesz się urażona i wmawiasz sobie, że przecież nie mogłaś się pomylić aż tak co do tego faceta, podświadomie chcesz żeby był taki jakiego go sobie wyobrażałaś, ale on NIE JEST TAKI. świnia i kanalia a nie materiał na partnera. nikt Cię nie będzie przymuszał do zerwania z nim czy bycia, bo to Twoja sprawa i Twoje życie. my się naoglądałyśmy i naprzeżywałyśmy same tyle razy takich sytuacji, że wiemy jak to oceniać na zimno. na nasze szczęście (lub nieszczęście) faceci zwykle albo są dobrzy albo źli, nie ma formy pośredniej. złego na odległość czuć śmierdzącym kłamstwem, a kłamstwa Twojego chłopaka to przez monitor mi przewoniały. doświadczenia życiowe tylu kobiet mówią jedno. Ty mówisz drugie, ale doświadczenia nie masz. bo gdybyś miała, to nie byłoby problemu.
wersia za wersją, jak nie taka, bo masz dowody, że kłamie, to inna, jak na tą znajdziesz dowód, to wymyśli jeszcze coś innego, posiłkuje sie tak beznadziejnymi i żałosnymi tłumaczeniami, że mi to szkoda by było pluć na niego, na takie obrażanie mojej inteligencji i traktowanie mnie jak kompletną idiotkę.
wierzę, że bardzo chcesz, żeby to co mówi było prawdą. że go kochasz i tłumaczysz to sobie na każdy możliwy sposób, byleby było tak jak on mówi. że Ci żal straszliwie tego kłamania i siebie, że Cię boli i nie wierzysz, że mógł to zrobić. ale zrobił. TO jest fakt. kłamał. TO drugi. kłamał po raz drugi. TO fakt trzeci. TO jest prawda, a nie to co on Ci próbuje wcisnąć. masz prawdę przed oczami i wolisz je zamknąć, żeby tego nie widzieć. z zamkniętymi oczami daleko nie zajdziesz.
zacznij wierzyć sobie a nie jemu, to podstawa. a Ty czujesz, że coś jest nie tak, bo gdybyś nie czuła, to nie byłoby tego co jest. dla mnie nawet jednorazowy skok skreśla faceta i nie ma tu mowy o dawaniu drugiej szansy. szansę to on ma ale u innej. zrobisz jak będziesz uważała, tylko nie mów, że nikt Cię nie ostrzegał, jak przyjdzie koleżanka z autobusu z brzuchem i powie Ci, ze koleś ją zapłodnił. pewnie przez gg albo te pół metra na plaży...
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 12:10   #245
krolewnasmieszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 119
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Niezaleznie od decyzji i Twojej wiary w to co on mówi.
NIE DAJ SOBIE WMÓWIĆ ŻE TO TWOJA WINA.
wariatkę z ciebie robi jakąś.
wmawia ci , że to przez ciebie wziął jej numer!
wmawia ci , że to przez ciebie siedział tam do rana.
że kiedy starasz się wyjaśnić sytuację i masz prawo do emocji -że się awanturujesz
jak śpisz na podlodze bo nie czujesz bliskośći-że robisz akcje!
NIe pozwalaj na zapchnięcie się do takiej roli.
To toksyczne i obrzydliwe
krolewnasmieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 12:11   #246
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

może macie i racje , jak chce rozmawiac o tym to nie jest chetny , Jak robie wyrzuty to zamiast skutecznie sie bronic on mi wypomina . zglupialam totalnie
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 12:13   #247
winogronek
Wtajemniczenie
 
Avatar winogronek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 171
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Moim zdaniem pozostają ci 2 wyjścia albo go kopnąć w tyłek albo przestać drążyć , bo gdy zaczniesz drążyć cała wina spadnie na ciebie (będziesz ta złą) i to będzie kolejny pretekst do następnej awantury która popchnie go znowu w ramiona tamtej dziewczyny i tak będzie w kółko co skończy się tak czy siak rozstaniem.
__________________

winogronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 12:14   #248
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

a może to wszystko było zaplanowane?kłótnia,po której mógł sobie powiedzieć że wróci następnego dnia,nowe ciuchy itp.

7 godzin na plaży z obcą dziewczyną to byłby koniec mojego związku,nie wyobrażam sobie takiej sytuacji .
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 12:19   #249
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Najgorsze, że trzeba było kuć żelazo itd..
Teraz cała wina spadnie na ciebie.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 12:22   #250
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Badz kobieta, a nie dziewczynka i zrob cos z tym fantem. Moze jak mu powiesz, ze wiesz o wszystkim to sie przyzna. Niech sobie gada ze to Twoja wina i tak prawda wychodzi predzej czy pozniej. Pewnie bedzie blagal zebys dala mu szanse i takie tam.
Napisz pozniej do jakiego wniosku doszlas, czy zostajesz z nim czy mowisz mu pa pa
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 12:24   #251
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

poźniej się odezwe , jak na razie idę do pracy. Z resztą znów z takimi samymi myślami co wczoraj
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 12:33   #252
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

O_o ty mówisz że myślisz racjonalnie powołując się na "nie zdradził mnie bo tak czuję" O_o
To nie jest żadna racjonalność O_O
Ty chcesz wierzyć że cię nie zdradził i chcesz wierzyć w bajki bo to byłby pewnie koniec waszej "szczęśliwej" wspólnej egzystencji.
Mój tż też zaśmiewał się z co ciekawszej wersji tej historii i stwierdził że gdybym ja spędziła 7 godzin na plaży z innym facetem "rozmawiając" to pewnie byśmy się więcej nie zobaczyli.
Dziewczyny mają rację - chciał wzbudzić w tobie zazdrość tym wszystkim ale jakoś zapomniał ci powiedzieć? No proszę!! Ty go drażniłaś że idziesz na piwo z byłym a on grzecznie do kolegów... i po to kupował nowe ciuszki? ahahahahah
Nie no i to my pieprzymy głupoty? Jestem ciekawa jaka będzie następna wersja tej historii bo "racjonalnie czuję", że to nie koniec :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 13:01   #253
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Cytat:
Napisane przez dilara Pokaż wiadomość
2 dni po tym wydarzeniu a miedzy wami jest juz wszsytko ok, jakby nic takiego sie nie stalo...
Wydaje mi się, że takie kobiety jak Autorka nie wytrzymują więcej niż dwa dni z prostej przyczyny - jest konkurencja, do której Misio może iść i im tą świetną partię zagarnąć.

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
Co do zdrady to wiem , że jej nie było. Lexie wczoraj bardzo mądrze napisała , że żadnego człowieka nie można byc pewnym w 100 % . Ma racje ale ja wiem , że tego dnia miedzy nimi nic nie było. Bo poprostu to czuje. Patrze na niego i wiem , że on by mnie nie zdradzil- chyba , żę by mnie już nie kochał A wiem , że on mnie kocha.
Widzę, że z tego co napisała Lexie wniosków nie wyciągnęłaś. WIesz, że zdrady nie było? Bo tak powiedział? Powiedział też wiele innych rzeczy.

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
Znam go i przede wszystkim wiem kiedy kłamnie a kiedy nie.
Wiesz kiedy kłamie a kiedy nie? A pierwszą wersję jak to określiłaś "łyknęłaś jak młody pelikan"

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
Ale wiem , że nie zdradził albo jak kto woli nie dymał.
dla mnie zdradą byłoby to wszystko nawet gdyby nie dymał.

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem pisałam, że on nie chcial wracać do domu bo wiedział , że wybrałam się z chłopakiem byłym na piwo ( jak się szykowałam to też troche koloryzowałam to spotkanie ) i chcial mi pokazać , że też potrafi się z kimś spotkać, że też jakaś dziewczyna się nim interesuje.
nie chciał Ci pokazać - on chciał to ukryć a że się wydało......


Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość

I wiesz co powiem Ci , że wierze że byłabyś zla wierze że bys krzyczała , i bila pięściami aż bys miała ręce posiniaczone tak jak ja
Ale nie wierze że byś na zawsze odeszła wiedząc co nim kierowało tak naprawdę i co najważniejsze kochając go i mając świadomość ze cie nie zdradził
ja odeszłam - da się? da się


Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Hehe, też to wcześniej pisałam - że nie dość, że kłamie, to jeszcze BEZNADZIEJNIE!
No ale może biedak trochę spanikował i nie zastanowił się nad logicznością tego wszystkiego
No nie tak beznadziejnie.... Osoba okłamywana uwierzyła więc mu wyszło

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
Drąże temat caly czas to na mnie krzyczy ze lubię sie kłócić
bo on teraz będzie wrzeszczał na Ciebie i obwiniał Ciebie, że się kłócicie, bo sprawa przecież już wyjaśniona. Bardzo typowa zagrywka

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
kurcze dla mnie to tez dziwne o 4 tam byli na 15 minut , przeniósł sie na plaze , tam spal okolo 2 godzin jego slowa , no to mamy godzine okolo powiedzmy 6:30 a reszta czasu , znow gadalai.
no wreszcie

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
może macie i racje , jak chce rozmawiac o tym to nie jest chetny , Jak robie wyrzuty to zamiast skutecznie sie bronic on mi wypomina . zglupialam totalnie
On będzie Cie teraz wpędzał w poczucie winy, że to przez Ciebie się kłócicie. Nie daj się.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2010-07-13 o 13:09
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 13:43   #254
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
poźniej się odezwe , jak na razie idę do pracy. Z resztą znów z takimi samymi myślami co wczoraj

Jest mi bardzo przykro , że zostałaś zdradzona, nie zasłużyłaś na to aby osoba którą kochasz cię zdradzała, nie zasługujesz na te kłamstwa, na to by spać na ziemi, na to żeby mieć rogi jak z Gdyni do Zakopanego też nie zasługujesz.

Jesteś Kobietą, o kobietę się dba, opiekuje, wspólnie spędza czas, interesuje się jej sprawami i nie chce się by ta ukochana , jedyna straciła zaufanie i odeszła. To samo w drugą stronę oczywiście, w stosunku do ukochanego mężczyzny.

Wszędzie zdarzają się kłótnie ale gwarantuje ci , że nie każdy od razu leci zdradzić swojego partnera. Twój facet ma słaby charakter, nie jest Ci oddany i nie kocha się współmiernie do tego jak ty kochasz jego. Czy miłość to wystarczający pretekst do przymykania oczu na to jak zachowuje się Twój partner w stosunku do Ciebie? Czy będziesz szczęśliwa żyjąc w iluzji dobrego związku z takim człowiekiem?

Chcesz żyć z klapkami Miłości na oczach- ale twojej miłości bo on jej nie czuje do Ciebie!?

Wiesz ja myślę , że ty znasz prawdę, tylko jej nie chcesz dopuścić do głosu, ale powinnaś być twarda i kopnąć dziada w d... i być z siebie dumna że idiota nie zniszczył ci życia i nie dałaś się pogrążyć bo się chłopczykowi zachciało romansu. Jest początek lata, może spotkasz PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ?
__________________
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:21   #255
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Wiem, że to jest straszne, że tak się można pomylić w ocenie kogoś... Szczególnie kogoś bliskiego, z kim się jest w, zdawałoby się, fajnym związku. Ale masy osób się tak mylą i po latach odkrywają, że tak naprawdę w ogóle nie znają swoich parterów. Tak jak tutaj, Ty mu ufałaś, a tu okazało się, że potrafi Cię bezczelnie okłamywać prosto w oczy i nawet się nie zająknie, jak jedno jego kłamstwo wyjdzie na jaw - wymyśla inne. Masakra. Jak takiemu człowiekowi można uwierzyć w cokolwiek, jak można zaufać takiej osobie?

On próbuje zwalać winę na Ciebie, ja Ci powiem tak: całkiem bez winy rzeczywiście nie jesteś, to umawianie się z byłym na jakieś piwo... to takie nie za bardzo jest. Tzn inna sprawa jak partner akceptuje, a inna kiedy nie akceptuje.
Ale różnica między Wami jest taka, że z tego co zrozumiałam, Ty mu powiedziałaś dokąd i z kim idziesz, byliście w publicznym miejscu, nie zdradziłaś go, nie ukrywałaś, nie okłamałaś go. Za to on spędził całą noc z jakąś dziewczyną nie mówiąc Ci nawet o jej istnieniu, po czym usiłował to wszystko ukryć i zataić, co najlepiej pokazuje, że jednak nie chodziło o wzbudzanie zazdrości, ale o to, że ma coś na sumieniu i o tym wie.
Dlatego nie powinnaś mu pozwalać na to zwalanie winy, bo to ON CIEBIE OSZUKUJE, a nie Ty jego.

Nie wiem co chcesz dalej zrobić, opcji jest kilka, ale żadna nie jest za przyjemna.
1. Zamykasz oczy, żeby nie widzieć tego wszystkiego i udajesz, że nic się nie stało. Ale nie wiem jak będziesz się czuła jak on wyjdzie niby na imprezę albo jak ta koleżanka będzie do niego pisać.
2. Drążysz, dochodzisz jakiejś prawdy (tylko jak tu stwierdzić co jest prawdą?) i starasz się wybaczyć mu to wszystko.
3. Kończycie związek, dogorywający na gruzach rozwalonego zaufania, i szukacie sobie innych "połówek".

Zostanie z nim niesie niestety wielkie ryzyko, że będzie dalej robił jak robi, tylko będzie się lepiej ukrywał. Nauczy się lepiej kłamać, a wierz mi, że można kłamać w bardzo wiarygodny sposób. Takie sytuacje "demoralizują", bo ak raz się udało i się wywinął, to czemu nie powtórzyć - w końcu nie ma konsekwencji.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:27   #256
RedLorry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 261
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Droga Autorko wątku. Jestem po związku z gościem, który też zrobił mi takie akcje (podobne, choć ograniczające się do komputera - tyle przynajmniej wiem) kilka razy. Taka byłam głupia, że pozwoliłam sobie na to o te kilka razy za dużo. Chociaż z perspektywy czasu (w sumie dość krótkiego) twierdzę, że przydało to mi się. Teraz już nie jestem tak naiwnym człowiekiem. Myślę, że przyda Ci się, jak ten facet kopnie Cię jeszcze kilka razy w tyłek - jest duża szansa, że zmądrzejesz tak jak ja. W każdym razie - wierz mi - to co tutaj napisałaś, o tym jak Twój facet reaguje na całą to sytuację jest niemalże identyczne do zachowania mojego (na szczęście już) exa. Również były kłamstwa, że to koleżanka, że on chciał być miły, że chciał się odegrać za kolegę, o którego był zazdrosny, że mnie kocha, zmienianie dla mnie nr gg i kasowanie starego, oskarżanie mnie, pretensje, że ciągnę kłotnie, później jak już kłamstwo wychodziło na jaw, tto mówienie, że nie chciał mi powiedzieć, bo nie chciał kłótni, cała szopka, że on by mnie nigdy nie zdradzil, lament i wiele innych podobieństw. Stara śpiewka, jak widać, u większości kłamców niemalże identyczna.
Autorko, mam nadzieję, że się opamiętasz i dasz sobie z nim spokój. A jak nie, to jeszcze wiele z nim przejdziesz... w każdym razie - powodzenia.
PS. Skoro chcesz obiektywnej opinii - przeczytałam cały wątek i te rzeczy, które próbuje Ci wcisnąć nie mają żadnego sensu. Pomyśl czasem logicznie...
__________________
"Wiem, że się urodziłem.

Wiem, że umrę.

To pomiędzy jest moje"
— Eddie Vedder
RedLorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:40   #257
berata
Raczkowanie
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Tak chciałam jeszcze wtrącić, że na mój gust to nie tylko wybaczenie zdrady jest tutaj dziwne. Pokłóciliście się, Ty poszłaś od razu się spotkać z byłym, a facet z koleżanką. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, po kłótni dążę zawsze do pogodzenia, mój chłopak tak samo. Owszem, czasem się do siebie nie odzywamy z godzinę, póki opadną emocje, ale zaraz któreś nie wytrzymuje, wyjaśniamy sobie wszystko i jest ok.
Polityka tego związku chyba opiera się na robieniu sobie na złość i skakaniu na boki.
__________________

berata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:53   #258
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

O kurczę przeczytalam caly wątek i aż mi brakuje słów na Twoją naiwnosc.
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 16:00   #259
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

ja w ogole nie rozumiem jak Autorka moze pozwalac na to zeby on zawalal wine na nia... przeciez to juz szczyt wszystkiego...

powiem na swoim przykladzie... odkrylam, ze TZ (juz dawno ex TZ) oklamal mnie i mimo iz klamswto bylo malego kalibru (odpisal na smsa pannie, do ktorej juz nigdy mial sie nie oddzywac chocby nie wiem co, bo laska perfidnie bez zadnych skrupulow probowala namacic w naszym zwiazku), wiedzial jak ja klamstwa nie znosze i naprawde ciezko bedzie mi wybaczyc... a klamal w zywe oczy, ze nic jej nie napisal... ja mialam dowod w postaci smsa w jego skrzynce wyslanych wiadmosci, ktorego zauwazylam gdy usuwalam smsa, jakiego wyslalam z jego tel do mojej kolezanki

oczywiscie zaczal odwracac kota ogonem i zwalac wine na mnie, jak to faceci najlepiej potrafia...

ja mu tylko wtedy powiedzialam, ze albo on przestanie odwracac kota ogonem i zrozumie swoj blad, albo ja wychodze i wiecej nie mamy o czym rozmawiac, ze on sobie chyba ze mnie kpi, ze niby teraz wine bedzie na mnie zwalac zeby stlumic tym swoje klamstwo, niech nie mysli, ze ja jestem idiotka, ktora teraz bedzie siebie obwiniac za wszystko...

poskutkowalo... przyznal sie... przeprosil... wybaczylam bo to bylo jego pierwsze i nie az tak straszne klamstwo (choc wszystkie klamstwa sa okropne)... po jakims czasie zerwalam z nim ale to juz z zupelnie innego powodu, po prostu doszlam do wniosku, ze juz nic do niego nie czuje...

autorku Ty tez nie pozwalaj mu zwalac winy na Ciebie, tylko on jest winny i to on z podkulonym ogonem powinien sie tlumaczyc i blagac o wybaczenie, a nie Tobie jakies wyrzuty robic, no masakra...
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2010-07-13 o 16:04
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 17:39   #260
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

teraz juz wiem, skad biora sie naiwne kobiety, ktore tkwia w zwiazkach bedac jednoczesnie zdradzane od ilustam lat.
niestety.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 21:42   #261
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

czytając ten watek po prostu tracę wiarę w ludzi...

ja jestem z moim TŻem prawie 5 lat juz i na prawde mimo ze przez te 5 lat zawsze byl w porządku, to po takiej akcji bym mu nie wierzyla chociaż by nie wiem co.

Droga autorko, co sprawia , że tak bezgranicznie mu ufasz?

Poza tym pomysl sama, skoro laska "wepchnęła" mu swój nr tel to myślisz że nie próbowała podczas ich wspólnego wieczoru przytulac się ani całować?
Myślisz że chłopak ja odpychał?

Pisałaś chyba na poczatku że ona mieszka dosyc daleko od plaży, chciało im sie iśc taki kawał aby sie wysikać?

I tłumaczysz że chciał wzbudzić zazdrosc, że ty sprowokowałaś to.
Ok przypuśćmy że tak jest, ale wesz co? Wtedy spotkał by się z nia na chwile, godzine może 2, ale na całą noc?

Przykro mi to czytac, jestes bardzo naiwkna kobietą
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 22:10   #262
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Zauważyłam też pewną nieścisłość. Skoro on taka ciapa i taka miękka du.pa, która zawsze musi być miła to dlaczego nie zaproponował jej wysiusiania się u Was w domu? Przecież byli w Waszej miejscowości to po co drałowali do jej mieściny 40min? No i przy okazji wpadając o 4 rano do Waszego gniazdka na siusiu z koleżanką ziściłby się jego plan zrobienia Ci na gulu
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 22:14   #263
mag_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 358
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Zauważyłam też pewną nieścisłość. Skoro on taka ciapa i taka miękka du.pa, która zawsze musi być miła to dlaczego nie zaproponował jej wysiusiania się u Was w domu? Przecież byli w Waszej miejscowości to po co drałowali do jej mieściny 40min? No i przy okazji wpadając o 4 rano do Waszego gniazdka na siusiu z koleżanką ziściłby się jego plan zrobienia Ci na gulu
Bo on zawsze musi być miły i nie chciał denerwować autorki wątku Sama się zdenerwowała przeglądając tel i on biedny teraz przeżywa
__________________
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i ludzka głupota. Co do Wszechświata nie jestem pewien." Albert Einstein
mag_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 22:55   #264
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Cytat:
Napisane przez Niezmienna Pokaż wiadomość
O kurczę przeczytalam caly wątek i aż mi brakuje słów na Twoją naiwnosc.
Dokładnie tak, choć większość rad dociera jak grochem o ścianę.
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:28   #265
gula1708
Rozeznanie
 
Avatar gula1708
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 663
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

I tak oto wątek skończył się tak, jak wszystkie inne o tej tematyce..
__________________

Mój haft krzyżykowy

south beach

cel I: 5 z przodu - osiągnięty
cel II: 55 kg -
cel III: 52-53 kg -
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...48c82197f3.png

gula1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:46   #266
martablaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 185
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Ale my jednak chcemy wiedziec co nasza autorka postu postanowiła..
__________________
...Zabiorę Cię właśnie tam gdzie wolniej płynie czas
Zabiorę Cię właśnie tam gdzie szczęściu nic nie grozi...
martablaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:47   #267
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Dokladnie
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:04   #268
gula1708
Rozeznanie
 
Avatar gula1708
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 663
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

No jak to co postanowiła, za każdym razem mówiła to samo, że faktycznie, że mamy razcję, no ale ona już mu wybaczyła, dla pewności z nim jeszcze pogada, po co...nie wiem
__________________

Mój haft krzyżykowy

south beach

cel I: 5 z przodu - osiągnięty
cel II: 55 kg -
cel III: 52-53 kg -
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...48c82197f3.png

gula1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:27   #269
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Cytat:
Napisane przez martablaszka Pokaż wiadomość
Ale my jednak chcemy wiedziec co nasza autorka postu postanowiła..

Napisze ale wieczorem. Bo zaraz będę musiała wychodzić z domu
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:32   #270
gula1708
Rozeznanie
 
Avatar gula1708
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 663
Dot.: Proszę o obiektywne zdanie

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
Napisze ale wieczorem. Bo zaraz będę musiała wychodzić z domu
Wystarczy, że potwierdzisz to co napisałam, bo wątpię czy coś się zmieniło
__________________

Mój haft krzyżykowy

south beach

cel I: 5 z przodu - osiągnięty
cel II: 55 kg -
cel III: 52-53 kg -
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...48c82197f3.png

gula1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.