Ugotowani na TVN - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-15, 10:45   #361
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Ugotowani na TVN

ha a już myślałam, że ja jedyna jestem tak zjeżona na jej osobę. z tym lasem przegięcie, ja z chęcią bym zjadła taki deserek w lesie
wszystko jej źle, niedobrze, niesmaczne, ona jeść nie będzie ...
dobrze, że nie wygrała
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 11:18   #362
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Ugotowani na TVN

Ta kobieta z ostatniego odcinka byla poprostu straszna !! Co za dwulicowosc i bezczelne zachowanie.Wszystko jej nie pasowalo,az ciezko mi sie ogladalo ten odcinek.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 11:36   #363
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Ugotowani na TVN

Też mnie strasznie irytowała. Na początku wydała się miła, ale później wyszło szydło z worka. Tak samo jak skomentowała dom Łukasz (niższego) , że ona tutaj się tak ubrała i że nie tego się spodziewała nie pamiętam jak dokładnie to powiedziała, ale nie zabrzmiało to miło
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 18:54   #364
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Ugotowani na TVN

No i jak dzisiejszy odcinek?
Ten rockowy chłopak... strasznie śmieszny ale nie skusiłabym się na kolację jego autorstwa
Oceny wyjątkowo sprawiedliwe.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 19:21   #365
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Ugotowani na TVN

A mnie denerwował ten koleś co wygrał. straszny goguś, nic mu nie pasowało i jeszcze się czepiał, że rockowy chłopak mieszka z rodzicami i nieciekawie wszystko przygotował- widać było, że jest dużo biedniejszy od niego i trochę nie na miejscu były jego uwagi... nie miał tych lansiarskich kwadratowych białych talerzy, na których "można ocenić kolory jedzenia" i są takie cudowne i pożądane

Widać był, że straszny z niego pedant i perfekcjonista... i to latanie tysiąc razy, żeby sprawdzić biszkopt

Rockman był o wiele sympatyczniejszy i nie marudził... no ale nie charakter wygrywa w tym programie tylko umiejętności.

Ogólnie w tym programie, moim zdaniem, za dużo pokazują bogatych ludzi robiących "lansiarskie" potrawy, które mają być wyszukane tylko po to by były wyszukane (pasztet z renifera, dziczyzna itp). Takie trochę "ą, ę" i wieje lansem i sztucznością.
Oczywiście nie dotyczy to wszystkich bohaterów, którym widać, że się powodzi- wielu umie zachować się z klasą wielu natomiast robi tylko show na zasadzie "muszę ich zaszokować i zrobić coś drogiego i wyszukanego".

Fajnie jak od czasu do czasu pojawi się ktoś, kto gotuje bardziej tradycyjnie i swojsko w zwykłym mieszkaniu w bloku.

Z drugiej strony to program kulinarny i logiczne, że muszą być ciekawe i innowacyjne dania i rożne ciekawe osobowości bohaterów.


I denerwuje mnie dwulicowość niektórych- zachwalają kolację przy gospodarzu, do kamery też mówią, że fajna atmosfera, dobre jedzenie a jak przychodzi co do czego to "Daje 4 punkty bo jednak deser to nie do końca to co lubię"... to chyba taka taktyka by wygrać kasę- dać każdemu mało punktów.


W tym sezonie program nie powala- poziom potraw i umiejętności bohaterów wydają mi się gorsze niż w pierwszym sezonie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 19:30   #366
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Ugotowani na TVN

a ja przegapiłam - muszę dorwać na tvnplayer
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 19:31   #367
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Ugotowani na TVN

mnie się oprócz bankowca wszyscy mili wydali, do blondynki (wstyd mi za siebie) byłam nastawiona sceptycznie, ale bardzo sympatyczna się okazała. Oczywiście oceniam tylko ich kreacje w programie

a jedzenie? nic mnie specjalnie nie nakręciło, acz takiego truskawkowego drinka - szczególnie o tej porze roku - chętnie bym wypiła
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 20:28   #368
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: Ugotowani na TVN

Ten bankier miał odpicowaną chatę
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 20:35   #369
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: Ugotowani na TVN

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla jednych jest swojsko w "zwykłym mieszkaniu w bloku", dla innych są swojskie "lansiarskie potrawy bogatych ludzi"
__________________

Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 08:15   #370
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ugotowani na TVN

Rzeczywiście nagroda za gotowanie należała się bankowcowi mimo że nie wydał mi sie sympatyczny, a raczej zamknięty w sobie, nie wyluzowany, a najgorsze były jego "ynteligentne"opinie przed kamerą. Dobrze ze miał na tyle rozumu zeby nie podzielić sie nimi z pozostałymi gośćmi, niestety "zabłysnął" przed kamerą. Trochę prostacko. Mieszkanie czy też dom też mi się nie podobał ale rzecz gustu. Natomiast muszę przyznać że potrawy zaproponował ciekawe, podanie było ok, dopieszczał ten biszkopt tak długo ( chociaż myślę że bardziej niż o gości dbał ambicjonalnie żeby nie dać plamy)
Blondynka - szczerze miała w sobie coś takiego - nie wiem jak to opisać, podejrzanego, jak dla mnie a okazała się sympatyczna, całkiem fajnie gotowała, poza fioletową sypialnią miała miłe mieszkanie. Ćwiczenia przed całą Polską pewnie też bym sobie darowała, co innego poza kamerami . Druga kobieta była sympatyczna i chociaż pomyślałam o niej "o nie, czyżby druga Wanda- najpierw miła a potem... " ale na szczęście nie. Podobnie rockman, na pewno fajny facet do pogadania ale jak wkładał palce w garnek... chm... gdybym dotąd jadała u niego to bym chybaa zmieniła restaurację
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 08:15   #371
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Ugotowani na TVN

Rockendrolowiec i Kobitki - super. Na bankowca szkoda "śliny"
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 09:37   #372
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
A mnie denerwował ten koleś co wygrał. straszny goguś, nic mu nie pasowało i jeszcze się czepiał, że rockowy chłopak mieszka z rodzicami i nieciekawie wszystko przygotował- widać było, że jest dużo biedniejszy od niego i trochę nie na miejscu były jego uwagi... nie miał tych lansiarskich kwadratowych białych talerzy, na których "można ocenić kolory jedzenia" i są takie cudowne i pożądane

Widać był, że straszny z niego pedant i perfekcjonista... i to latanie tysiąc razy, żeby sprawdzić biszkopt

Rockman był o wiele sympatyczniejszy i nie marudził... no ale nie charakter wygrywa w tym programie tylko umiejętności.

Ogólnie w tym programie, moim zdaniem, za dużo pokazują bogatych ludzi robiących "lansiarskie" potrawy, które mają być wyszukane tylko po to by były wyszukane (pasztet z renifera, dziczyzna itp). Takie trochę "ą, ę" i wieje lansem i sztucznością.
Oczywiście nie dotyczy to wszystkich bohaterów, którym widać, że się powodzi- wielu umie zachować się z klasą wielu natomiast robi tylko show na zasadzie "muszę ich zaszokować i zrobić coś drogiego i wyszukanego".

Fajnie jak od czasu do czasu pojawi się ktoś, kto gotuje bardziej tradycyjnie i swojsko w zwykłym mieszkaniu w bloku.

Z drugiej strony to program kulinarny i logiczne, że muszą być ciekawe i innowacyjne dania i rożne ciekawe osobowości bohaterów.


I denerwuje mnie dwulicowość niektórych- zachwalają kolację przy gospodarzu, do kamery też mówią, że fajna atmosfera, dobre jedzenie a jak przychodzi co do czego to "Daje 4 punkty bo jednak deser to nie do końca to co lubię"... to chyba taka taktyka by wygrać kasę- dać każdemu mało punktów.


W tym sezonie program nie powala- poziom potraw i umiejętności bohaterów wydają mi się gorsze niż w pierwszym sezonie.
Zgadzam się z Tobą. Też mnie denerwował ten bankowiec. Niegrzeczny z jego strony był ten komentarz, że młody mieszka jeszcze z rodzicami, widocznie nie każdy jest dyrektorem banku
Blondynka była okej, ale nie każdemu podobają się takie "tańce"
U tego z długimi włosami nie zjadłabym nic, obrzydzało mnie jak lizał te paluchy, no sorry
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 10:34   #373
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą. Też mnie denerwował ten bankowiec. Niegrzeczny z jego strony był ten komentarz, że młody mieszka jeszcze z rodzicami, widocznie nie każdy jest dyrektorem banku
Blondynka była okej, ale nie każdemu podobają się takie "tańce"
U tego z długimi włosami nie zjadłabym nic, obrzydzało mnie jak lizał te paluchy, no sorry
zumba jest super
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 10:39   #374
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
zumba jest super
Też lubię, ale niekoniecznie po kolacji
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 10:42   #375
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ugotowani na TVN

Możecie się oburzać, ale wg mnie polska edycja to dno. W angielskiej jest dokładniej pokazane jak uczestnicy gotują, czy że robią zakupy np. w swoich lokalnych sklepach, a nie na siłę reklama Almy. Jest zabawnie, czasami trochę nieporadnie, głos z offu ma świetne komentarze, trafnie komentuje i puentuje dywagacje uczestników, czy ich kuchenne potknięcia. Widać, że Ci ludzie się świetnie bawią, jest między nimi jakaś interakcja, nawet są spięcia, ale coś się dzieje. Tutaj jest co najwyżej cień wersji oryginalnej, a reklamy trwają chyba dłużej, niż sam program.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
(...)
Ogólnie w tym programie, moim zdaniem, za dużo pokazują bogatych ludzi robiących "lansiarskie" potrawy, które mają być wyszukane tylko po to by były wyszukane (pasztet z renifera, dziczyzna itp). Takie trochę "ą, ę" i wieje lansem i sztucznością.
(...)
W tym sezonie program nie powala- poziom potraw i umiejętności bohaterów wydają mi się gorsze niż w pierwszym sezonie.
Mam wrażenie, że większość uczestników jest wybierana ze względu na ładne kuchnie i domy / mieszkania. Do tego dorzucają kilku "zwyczajnych" ludzi, żeby nie było, że tylko lansik.pl.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 10:53   #376
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Możecie się oburzać, ale wg mnie polska edycja to dno. W angielskiej jest dokładniej pokazane jak uczestnicy gotują, czy że robią zakupy np. w swoich lokalnych sklepach, a nie na siłę reklama Almy. Jest zabawnie, czasami trochę nieporadnie, głos z offu ma świetne komentarze, trafnie komentuje i puentuje dywagacje uczestników, czy ich kuchenne potknięcia. Widać, że Ci ludzie się świetnie bawią, jest między nimi jakaś interakcja, nawet są spięcia, ale coś się dzieje. Tutaj jest co najwyżej cień wersji oryginalnej, a reklamy trwają chyba dłużej, niż sam program.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------



Mam wrażenie, że większość uczestników jest wybierana ze względu na ładne kuchnie i domy / mieszkania. Do tego dorzucają kilku "zwyczajnych" ludzi, żeby nie było, że tylko lansik.pl.
to samo powiedział wczoraj mój Mąż, że jak ma się ładną kuchnię to wybierają.
morenica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 11:05   #377
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Też lubię, ale niekoniecznie po kolacji
hehehe fakt
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 11:59   #378
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Możecie się oburzać, ale wg mnie polska edycja to dno. W angielskiej jest dokładniej pokazane jak uczestnicy gotują, czy że robią zakupy np. w swoich lokalnych sklepach, a nie na siłę reklama Almy. Jest zabawnie, czasami trochę nieporadnie, głos z offu ma świetne komentarze, trafnie komentuje i puentuje dywagacje uczestników, czy ich kuchenne potknięcia. Widać, że Ci ludzie się świetnie bawią, jest między nimi jakaś interakcja, nawet są spięcia, ale coś się dzieje. Tutaj jest co najwyżej cień wersji oryginalnej, a reklamy trwają chyba dłużej, niż sam program.
Podpisuję się pod wszystkim.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 13:26   #379
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Etiuda Pokaż wiadomość
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla jednych jest swojsko w "zwykłym mieszkaniu w bloku", dla innych są swojskie "lansiarskie potrawy bogatych ludzi"
Dokładnie. Nie rozumiem osób oburzających się, że pokazują też osoby zamożne i ich domy oraz że potrawy są wyszukane. W Polsce przecież mieszkają i tacy. To że ja osobiście nie mam ogromnego mieszkania czy domu a wystrój mojego mieszkania nie jest tak ekskluzywny, jak niektórych uczestników programu nie upoważnia mnie od razu do okazywania zazdrości. Fajnie pooglądać świetnie urządzone domy i nie muszę z tego powodu zaliczać kilku bezsennych nocy, że mnie na to nie stać.

Mnie rozkłada na łopatki przede wszystkim nachalna reklama Kucharka, akurat uwierzę, że ktoś lubiący gotować używa takiej ohydnej chemii.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 14:19   #380
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Mnie rozkłada na łopatki przede wszystkim nachalna reklama Kucharka, akurat uwierzę, że ktoś lubiący gotować używa takiej ohydnej chemii.
Reklama Kucharka i ten kucharek sypany do potraw skutecznie mi je obrzydza. Serio. Czekam, aż do deserów zaczną go sypać... I ja nie jestem w stanie uwierzyć [ale może to moje płonne nadzieje], że tylu amatorów dobrego gotowania tak radośnie sypie taką chemię do jedzenia. Fuj.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 14:29   #381
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Ugotowani na TVN

Oblizywanie paluchów było obrzydliwe to fakt, ale bankowiec, który się tak na to oburzał, jak gotował swoją "mieszankę warzywną" na patelni to spróbował jej tą samą łyżką i po oblizaniu wsadził ją ponownie do potrawy i dalej mieszał

Ale przynajmniej jeden odc., gdzie oceny wydawały się w miarę sprawiedliwe. Choć mam wrażenie, że blondynka na koniec zaniżyła trochę z tą 7 (reszta dała 9 i 10), pewnie czuła oddech konkurencji. A bankowiec jaki skromny, pewnie mi ten i tamta 4 lub 5 dadzą
Komentarze bankowca niezwykle wywyższające się, dania świetne, ale widać, że chciał się polansować, i jeszcze ten tekst "cała Polska zobaczy jak tańczę". I jak zaglądał do tego biszkopta i co chwilę go macał i dziwił się, że nie wychodzi, to miałam aż ochotę go siłą odciągnąć od tego piekarnika

Zumba fajna, ale właśnie nie po kolacji, no i nie z tym towarzystwem. Mogła sam pokaz zrobić.

Co do mieszkań to ja właśnie lubię sobie popodglądać,

I tak, ten wszechobecny Kucharek. Przecież to potrafi zabić cały prawdziwy smak potraw, nadając mu takiej sztuczności. Fuj.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2011-11-21 o 14:32
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 14:35   #382
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Oblizywanie paluchów było obrzydliwe to fakt, ale bankowiec, który się tak na to oburzał, jak gotował swoją "mieszankę warzywną" na patelni to spróbował jej tą samą łyżką i po oblizaniu wsadził ją ponownie do potrawy i dalej mieszał

Ale przynajmniej jeden odc., gdzie oceny wydawały się w miarę sprawiedliwe. Choć mam wrażenie, że blondynka na koniec zaniżyła trochę z tą 7 (reszta dała 9 i 10), pewnie czuła oddech konkurencji. A bankowiec jaki skromny, pewnie mi ten i tamta 4 lub 5 dadzą
Komentarze bankowca niezwykle wywyższające się, dania świetne, ale widać, że chciał się polansować, i jeszcze ten tekst "cała Polska zobaczy jak tańczę". I jak zaglądał do tego biszkopta i co chwilę go macał i dziwił się, że nie wychodzi, to miałam aż ochotę go siłą odciągnąć od tego piekarnika

Zumba fajna, ale właśnie nie po kolacji, no i nie z tym towarzystwem. Mogła sam pokaz zrobić.

Co do mieszkań to ja właśnie lubię sobie popodglądać,

I tak, ten wszechobecny Kucharek. Przecież to potrafi zabić cały prawdziwy smak potraw, nadając mu takiej sztuczności. Fuj.
Też to sama wczoraj mamie powiedziałam, że sama mogła zrobić pokaz
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 14:54   #383
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Ugotowani na TVN

Ja się z bankowcem zgadzam , że Rockmen mógłby zadbać o estetykę. Dziwne , że zgłosił się do programu a nie miał nawet na czym tego jedzenia podać. Każdy półmisek inny
i tu nie chodzi o kasę, sama grubego portfela nie mam ale jakoś w miarę gustownie staram się gości przyjmować. Choć jeden zestaw obiadowy wypadało by posiadać .

Edytowane przez 201607291951
Czas edycji: 2011-11-21 o 15:33
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 15:09   #384
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Ugotowani na TVN

Nie miał nawet serwetek, tylko ręczniki papierowe, masakra
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 17:01   #385
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Ugotowani na TVN

w tym odcinku ludzie w zasadzie fajni byli, jakby bankowiec przemilczał niektóre swoje komentarze, to bym go nawet polubiła Swoją drogą niech się chłop nie dziwi, że mu biszkopt nie wychodził, bo przy jego pieczeniu jest zakaz otwierania piekarnika, a on tam ciągle głowę wkładał ;-)
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 17:42   #386
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Możecie się oburzać, ale wg mnie polska edycja to dno. W angielskiej jest dokładniej pokazane jak uczestnicy gotują, czy że robią zakupy np. w swoich lokalnych sklepach, a nie na siłę reklama Almy. Jest zabawnie, czasami trochę nieporadnie, głos z offu ma świetne komentarze, trafnie komentuje i puentuje dywagacje uczestników, czy ich kuchenne potknięcia. Widać, że Ci ludzie się świetnie bawią, jest między nimi jakaś interakcja, nawet są spięcia, ale coś się dzieje. Tutaj jest co najwyżej cień wersji oryginalnej, a reklamy trwają chyba dłużej, niż sam program.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------



Mam wrażenie, że większość uczestników jest wybierana ze względu na ładne kuchnie i domy / mieszkania. Do tego dorzucają kilku "zwyczajnych" ludzi, żeby nie było, że tylko lansik.pl.

a gdzie wy dziewczyny tę angielską wersję oglądacie? w tv to można obejrzeć?
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 17:51   #387
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Ugotowani na TVN

ja ją kiedyś oglądałam chyba albo na TLC albo na ClubTV
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 18:12   #388
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
ja ją kiedyś oglądałam chyba albo na TLC albo na ClubTV
Teraz BBCLifestyle.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 22:19   #389
romolla
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
W angielskiej jest dokładniej pokazane jak uczestnicy gotują, czy że robią zakupy np. w swoich lokalnych sklepach, a nie na siłę reklama Almy. Jest zabawnie, czasami trochę nieporadnie, głos z offu ma świetne komentarze, trafnie komentuje i puentuje dywagacje uczestników, czy ich kuchenne potknięcia. Widać, że Ci ludzie się świetnie bawią, jest między nimi jakaś interakcja, nawet są spięcia, ale coś się dzieje.
Mogłabyś podać sprawdzonego linka do tej wersji angielskiej ?

_______________
edit: juz widze u góry Ale jesli ktos ma link do wersji online to chetnie przygarne

Edytowane przez romolla
Czas edycji: 2011-11-21 o 22:21
romolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 09:39   #390
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ugotowani na TVN

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
ja ją kiedyś oglądałam chyba albo na TLC albo na ClubTV
Ja również na TLC i na BBC Lifestyle.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Reklama Kucharka i ten kucharek sypany do potraw skutecznie mi je obrzydza. Serio. Czekam, aż do deserów zaczną go sypać... I ja nie jestem w stanie uwierzyć [ale może to moje płonne nadzieje], że tylu amatorów dobrego gotowania tak radośnie sypie taką chemię do jedzenia. Fuj.
Dokładnie. Mnie aż zatkało jak zobaczyłam, że oni sypią kucharka do tych dań. Przesadzają z włażeniem w tyłek sponsorowi programu. Mnie to skutecznie zniechęca zarówno do Kucharka, jak i Almy.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2011-11-22 o 09:37
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 18:42:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.