Biolander - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-25, 15:41   #1
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Question

Biolander


http://biolander.com/


Po raz pierwszy o kosmetykach Biolander przeczytalam wlasnie tutaj. Wczoraj wyslalam post dotyczacy kosmetykow tej firmy na forum kosmetycznym ale niestety nie otrzymalam zadnej odpowiedzi dotyczacej ich jakosci. Zainteresowal mnie w ich ofercie szczegolnie naturalny dezodorant chociaz jak napisalam na tamtym forum informacje o jego wlasciwosciach wydaja mi sie przesadzone. Gdyby kosmetyk okazal sie chociaz po czesci tak dobry jak w opisie bylby to kosmetyk z rodzaju cudownych i niezastapionych w codziennej pielegnacji ciala Same ocencie i powiedzcie czy mozna wierzyc tego typu zapewnieniom Oto link: http://www.biolander.com/index.php?m...roducts_id=321 .

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-04-26 o 07:24
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 15:51   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: biolander!!!!!!

On dziala tak jak tam napisano. Mam z innej firmy deo mineralne i poce sie przy nim ale nie smierdze na pot. Gdzies tak po miesiacu zaczal u mnie dzialac. Moja znajoma ma jeszcze lepiej bo u niej ograniczyl calkiem pocenie. Myle, ze ona tak ogolem pocila sie mniej niz ja i moze dlatego. Ja zaczelam uzywac go w maju i latem mokre plamy pod pachami to byla u mnie rzecz oczywista, ale zadnego zapachu zjelczalego potu. Na jesien sie poddalam i kupilam zwykle deo. Plamy sie skonczyly, chodz mam zamiar wrocic do niego zima, czyli juz niedlugo, bo w zimne miesiace prawie wcale sie nie poce, wiec bedzie taka naturka jak znalazl. Krysztal jest bardzo wydajny. Jesli sie malo pocisz, badz plamy pod pachami cie nie straszne, a zalezy ci na tym, zeby nie bylo brzydkiego zapachu to polecam.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 19:52   #3
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: biolander!!!!!!

Dziekuje za odpowiedz, tym bardziej ze dowiedzialam sie konkretow o ktore prosilam Nie mam problemow z nadmierna potliwoscia. Natomiast na co dzien w pracy na odswiezenie nie mam czasu wiec dezodorant ktory neutralizuje nieprzyjemny zapach bylby bardzo pozadanym zakupem Mialabym prosbe, czy moglabys mi podac nazwe firmy produkujacej dezodorant ktorego uzywalas? Pozdrawiam.
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 21:18   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: biolander!!!!!!

Ja mam Murnauers mineral deo kristall. Nawet ma Öko Test gut.To ta firma co w Rossmannie mozna kupic jej kosmetyki z morza martwego.
Sa jeszcze wersje w kulce i spraju, ale te juz takiego Öko Testu nie maja, bo zawieraja parafine i inne swinstwa. Moj to ten tradycyjny, co trzeba pomoczyc woda, jak ten do ktorego ty podalas link. Kupilam go dlatego ze nie ma ´zwiazow aluminium, ktore to sa podejrzane o raka piersi, ale latem sie u mnie nie sprawdzil. Mysle, ze poprostu za mocno sie poce, bo ta moja znajoma nie ma takich problemow. Jedyne na plus bylo ze naprawde zahamowal zapach potu,, chodz z pod pachy mi sie lalo strumieniem, to ja nie smierdzialam. Jutro zaczne znow go uzywac, zobaczymy czy sie w zimie lepiej sprawdzi. Bylo by fajnie, bo skora by odpoczela od chemii i ja bym sie lepiej czula, ze uzywam czegos nieszkodliwego.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 21:41   #5
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: biolander!!!!!!

A czy ktoś używał mydeł Alep bądź innych ze strony? Zastanawiam się nad kupnem zamiast żelu do mycia ciała, a może nawet do twarzy, ale nie chcę brać w ciemno. Recenzje na stronie imponujące, ale czy prawdziwe...?
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 21:57   #6
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: biolander!!!!!!

Dziekuje ponownie za odpowiedz Przyznaje, ze kwestia zawartosci tylko naturalnych skladnikow jest bardzo istotna dla mnie. Chce miec pewnosc ze chroniac sie przed przykrym zapachem potu nie narazam sie na kontakt ze zwiazkami aluminium, ktore jak powiedzialas sa podejrzane o wywolywanie raka piersi. Za duzo czytalam o szkodliwosci dezodorantow antypersiracyjnych, zeby uzywac ich stale. Zamowilam juz dezodorant Biolander i z pewnoscia podziele sie uwagami na temat jego skutecznosci. Zwykle bylam bierna czytelniczka, a od niedawna zaczelam sama sie udzielac na forach wizazu i pisac posty. Skoro powiedzialam a powiem tez b
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 12:52   #7
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: biolander!!!!!!

To czekam na recenzje naturalnego deo, tylko sie na poczatku nie zniechecaj, jesli pot bedziesz czula. U mnie zaczal on dzialac po 4 tyg.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 23:03   #8
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: biolander!!!!!!

To i ja wtrącę 3 gr apropos dezodorantu - nie mam tego z biolandera, ale mam inny i faktycznie działa - zapachu potu nie czuć wcale tak jak napisała Monika. Na mnie kryształ zadziałał już po pierwszym zastosowaniu. Aplikacja jest trochę upierdliwa bo trzeba nawiżyć pachy, posmarować deo, poczekać aż wyschną i powtórzyć wszystko jeszcze raz, ale warto bo działa. no i jest mega wydajny...końca nie widać.

rudzitsu - jak chcesz poczytać o alepie coś wiecej - wpdnij na forum kafeterii - dział "zdrowie i uroda" - topic "Natura grórą!!.." tam dziewczyny na bieżąco opisywały wrażenia po zastosowaniu alep.
(topic proponuję zacząć przeglądać od str 400...choć cały jest też bardzo ciekawy)
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 10:45   #9
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: biolander!!!!!!

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość

rudzitsu - jak chcesz poczytać o alepie coś wiecej - wpdnij na forum kafeterii - dział "zdrowie i uroda" - topic "Natura grórą!!.." tam dziewczyny na bieżąco opisywały wrażenia po zastosowaniu alep.
(topic proponuję zacząć przeglądać od str 400...choć cały jest też bardzo ciekawy)
Dzięki, na pewno tam zajrzę.
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 13:45   #10
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: biolander!!!!!!

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
To i ja wtrącę 3 gr apropos dezodorantu - nie mam tego z biolandera, ale mam inny i faktycznie działa - zapachu potu nie czuć wcale tak jak napisała Monika. Na mnie kryształ zadziałał już po pierwszym zastosowaniu. Aplikacja jest trochę upierdliwa bo trzeba nawiżyć pachy, posmarować deo, poczekać aż wyschną i powtórzyć wszystko jeszcze raz, ale warto bo działa. no i jest mega wydajny...końca nie widać.

rudzitsu - jak chcesz poczytać o alepie coś wiecej - wpdnij na forum kafeterii - dział "zdrowie i uroda" - topic "Natura grórą!!.." tam dziewczyny na bieżąco opisywały wrażenia po zastosowaniu alep.
(topic proponuję zacząć przeglądać od str 400...choć cały jest też bardzo ciekawy)

Co? taka glupia aplikacja? Moj nalezy zmoczyc woda ,posmarowac pachy i poczekac jak wyschnie... i mozna sie ubierac. Dziwny sposob aplikacji jest u ciebie hmmm, naprawe dziwny
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 13:58   #11
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: biolander!!!!!!

heh - przeczytałam Twojego posta - polazłam do łazienki i sprawdziałm na opakowaniu jeszcze raz zastosowanie. faktycznie nie ma nic o podwójnej aplikacji zaczęłam się zastanawiać skąd mi sie to wzieło, że trzeba dwa razy się smarować i przypomniałam sobie, że przed zakupem czytałam recenzję super deo:
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=2046

no i chyba sobie podaruje tą podwójną aplikację, bo zima idzie więc i tak nie potrzebuję, aż takiej ochrony przeciwpotnej. A doszłam już do wprawy w aplikacji - mazałam się dezodorantem między czynnościami związanymi z układaniem włosów, żeby ręce były uniesione i żeby lepiej schło
Dzięki Monika - Twój post ułatwił mi życie
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-04, 19:20   #12
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Witam i odświeżam wątek

Dziś zadebiutowałam jako kupująca w biolanderze - zamówiłam zachwalany szampon z 7 olejami, szampon/żel różany, kapsułki z olejem z róży i saszetkę z mydłem peelingującym. Nie mogę się już doczekać przesyłki...

No właśnie - a co Wy kupujecie w Biolanderze?
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 09:42   #13
201804040907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: Biolander?

Jak najbardziej
Będziesz zadowolona. Jeżeli chodzi o szampon, to raczej wolę różany z tej samej serii, bo ten z siedmioma olejami dość specyficznie pachnie.
Pozdrawiam
201804040907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 10:24   #14
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Biolander?

ja sie zastanawiam caly czas nad pudrem mineralnym bezbarwnym, zamawial ktos? albo moze inaczej czy w ogole stosujecie pudry mineralne i nie zatykaja was?
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 12:41   #15
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Biolander?

Skoro pytacie o doswiadczenia z kosmetykami firmy Biolander to i ja sie wypowiem bo takowe posiadam
Jakis czas temu zamowilam dezodorant mineralny Biolander, uzywalam i ciagle uzywam ale nie powiem zeby byl to szczegolnie dobry produkt. Cena byla dosyc wysoka, za mniejsze pieniadze moglam kupic dezodorant innej firmy i zobaczyc czy w moim przypadku tego typu kosmetyk sie sprawdzi.
Ale coz, co jednemu nie sluzy drugiemu moze wyjatkowo przypasc do gustu. Ja w kazdym razie, wyleczylam sie, przynajmniej na jakis czas, z kosztownego testowania kolejnych biolanderowych produktow.
Pozdrawiam
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 08:11   #16
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez aprilla Pokaż wiadomość
co jednemu nie sluzy drugiemu moze wyjatkowo przypasc do gustu
Cytuje swoje slowa, jeszcze raz podkreslam, doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze dzialanie tego typu kosmetykow jest zadowalajace dla jednych a dla drugich niestety nie. Znalazlam sie niestety w drugiej grupie, co nie znaczy, ze watpie w jakosc produktow firmy Biolander. Jesli tylko znajduja nabywcow, ktorzy regularnie je kupuja, sa usatysfakcjonowani, to nie mozna miec zastrzezen. Moja krytyczna opinia jest jednostkowa byc moze.
Co do ceny. Zdecydowalam sie na zakup, drozszej wersji dezodorantu mineralnego, lacznie z wysylka koszt zamknal sie w kwocie okolo 55 zlotych, to sporo jak na dezodorant i tym wieksze rozczarowanie ale tez nauka na przyszlosc zeby najpierw testowac dzialanie tego typu kosmetykow kupujac tansze odpowiedniki.
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 12:48   #17
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Dziś mam dzień przesyłek
Właśnie rozpakowałam paczkę z Biolandera. W niej zamówione rzeczy: szampon z 7 olejami, szampon/żel różany, kapsułki różane i mydło peelingujące. Jako gratisy dostałam cudowne produkty: próbki kremów Tocophea i perfum różanych (Elisabeth wyczuła, że mam fazę na różyczki ostatnio) oraz mydło - oczywiście także różane. Bardzo dziękuję
Wszystko zapakowane pięknie, pachnące uwodzicielsko (obwąchałam już produkty oczywiście ) i zachęcające do dalszych zakupów. Polecam
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 16:59   #18
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Skoro o Biolanderze mowa to ja tez sie wypowiem
Juz od około 5 lat jestem na Naturze a od około 1,5 roku-2 lat kupuje produkty w Biolanderze
Co moge od siebie powiedzieć? REWELACJA!!!!
Moje sprawdzone produkty - które pomogły w wyleczeniu moich problemów i które nie zamienię na nic innego to:
-Szampon Alepia z 7 olejami i różany!wlosy zdrowe, błyszczące, nawilżone
-Mydełko Alepia 70% Premium -ulubiony produkt do mycia twarzy, używam wieczorem - pozbyłam sie dzięki niemu problemów z zaskórnikami i niedoskonałościami
-olej arganowy i nigella sativa- zbawienne dla mieszanej, wrazliwej cery)
-mydelka Feniquia..Wizażanki...co to za zapachy..brak słow zeby je opisać-moje ulubione to różane, pieprz, ambra, różane z płatkami
-czarne mydło-o tym chyba nie trzeba pisać - każda Naturalka wie,ze to CUDO
-hydrolat oczarowy i różany - w końcu bez konserwantów, używam w ciągu dnia i rano po obudzeniu

Przez ten czas wypróbowałam dużo dużo więcej produktów z Biolandera, ale wypisałam tylko moje HITy
Z każdego produktu byłam zawsze zadowolona
Co najważniejsze-te produkty sa mega wydajne!!mydełko mam już rok czasu i mam jeszcze połowę
Mam nadzieję, że moja wypowiedź pomoże komuś w wyborze produktów
Ja od siebie jak najbardziej polecam zakupy w Biolanderze
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 17:59   #19
201804040907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: Biolander?

Ja do tej listy hitów dorzuciłabym jeszcze płyn do higieny intymnej Alepii.
Jak do tej pory nie znalazłam lepszego specyfiku i dla mnie jest to hit absolutny
201804040907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 18:01   #20
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

A no zapomniałam
Rzeczywiście - to tez mój HIT
Takiego składu wśród produktów nawet NATURALNYCH DO TEJ PORY NIGDZIE NIE znalazłam
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 18:04   #21
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Właśnie wypróbowałam czarne mydło z Biolandera... Nie wiem, w jaki sposób to działa, ale działa cudownie
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 18:28   #22
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Działa jakoś magicznie chyba
A zapomniałam dopisać jeszcze macerat opuntia( z kwiatów fig barbari) - też rewelacjaTo jakiś przełom w kosmetyce naturalnej - prawdziwie przeciwzmarszczkowe działanie i profilaktyka!W tydzień czasu, maks. 2 tygodnie wygładził i wyrównał wszystkie nierówności!Polecam wszystkim Wizazankom nie mającym juz "naście" lat
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 19:08   #23
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Działa jakoś magicznie chyba
A zapomniałam dopisać jeszcze macerat opuntia( z kwiatów fig barbari) - też rewelacjaTo jakiś przełom w kosmetyce naturalnej - prawdziwie przeciwzmarszczkowe działanie i profilaktyka!W tydzień czasu, maks. 2 tygodnie wygładził i wyrównał wszystkie nierówności!Polecam wszystkim Wizazankom nie mającym juz "naście" lat
Następnym razem Czytałam Twoją (chyba) recenzję na stronie Biolandera.
Czaję się też na olej z opuncji figowej - jest drogi, ale raz na jakiś czas... kiedy zużyję już to, co mam
A przy okazji - witaj, Narnijko, my się znamy
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 20:22   #24
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Witaj
Znamy się
Miło tutaj Cię widzieć
Ja też ząbki ostrzę sobie na olej figowy czysty...musi być rewelacyjny
Tak-to moja recenzja
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 20:29   #25
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Właśnie wypróbowałam czarne mydło z Biolandera... Nie wiem, w jaki sposób to działa, ale działa cudownie
Czy chodzi o to mydelko, które jest na stronie Biolander w kostce czy w sloiku? Uzywałas do ciala czy twarzy? Opisz dokładniej wrazenia, please. Potrzebuje pilnie peelingu enzymatycznego a bromelaina nie działa na mnie dobrze.
Kurcze dopiero odebrałam zamowienie z mazidel teraz czekam na paczke z BU a juz się nakręciłam na to mydło
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 20:37   #26
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

W słoikuTez mam to mydło co niezamienna
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 20:58   #27
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Czy chodzi o to mydelko, które jest na stronie Biolander w kostce czy w sloiku? Uzywałas do ciala czy twarzy? Opisz dokładniej wrazenia, please. Potrzebuje pilnie peelingu enzymatycznego a bromelaina nie działa na mnie dobrze.
Kurcze dopiero odebrałam zamowienie z mazidel teraz czekam na paczke z BU a juz się nakręciłam na to mydło
Ja mam w saszetce
http://www.biolander.com/index.php?m...roducts_id=753
To tester tego słoikowego :
http://www.biolander.com/index.php?m...roducts_id=184
Stosowałam na twarz - naniosłam na wilgotną skórę, a potem zostawiłam na kilkanaście minut (zaczytałam się). Mydło roztarte w dłoniach ma konsystencję emulsji, przybiera białawy (może kremowy) kolor. Kiedy się ocknęłam, zmyłam, robiąc delikatny masaż twarzy. Efekt był świetny - buzia czysta, matowa, pory zamknięte Nawet mój Mąż zauważył, że wyglądam wyjątkowo. Potem nałożyłam maseczke różaną i jestem bardzo zadowolona. Średnio podobał mi się na początku zapach, ale można się przyzwyczaić - jak dla mnie w trakcie mycia zmienia się na jakieś zielsko W sumie super - na pewno kupię cały słoik. Aha, nie dodałam jeszcze, że na moje oko saszetka starczy mi na jakieś 4 zabiegi na twarz, a bardziej oszczędnym może i na 5.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 06:01   #28
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Biolander?

Niezamienna dzięki serdeczne za odpowiedź. Hmmmmm kusisz kusisz. No ale jesli ulegne pokusie to będzie to przeciez usprawiedliwione- musze mieć jakis peeling
Narnijkar przeczytałam ,ze uzywasz szamponu z 7 olejami. Czy nie obciąza on Ci wlosów, tj nie powoduje, że nie sa tak puszyste? Ja mam bardzo gęste grube włosy, nie skłonne ani troszke do rozdwajania czy innych problemów, farbuje je czesto a i tak wygtladaja zdrowo. Ale sa cięzkie i wszystkie szampony mocno odzywcze powodują, że one "klapią". Tego się boję, ale szampon 7 olejów mnie tez kusi
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 15:08   #29
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Testowania produktów Biolandera (i kuszenia ) ciąg dalszy. Dziś umyłam włosy szamponem Alepii z 7 olejami. Moje włosy nie wymagają zbyt wiele - są dość krótkie, gęste i mocne, nie farbowane. Dlatego zwykle nie przebieram w szamponach, bo i tak włosy wyglądają dobrze. Natomiast Alepia to niespotykana dotychczas przeze mnie klasa szamponów. Nie obciąża włosów - są puszyste i po prostu LŚNIĄ! Lśnią blaskiem po prostu niezwykłym
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 19:04   #30
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Testowania produktów Biolandera (i kuszenia ) ciąg dalszy. Dziś umyłam włosy szamponem Alepii z 7 olejami. Moje włosy nie wymagają zbyt wiele - są dość krótkie, gęste i mocne, nie farbowane. Dlatego zwykle nie przebieram w szamponach, bo i tak włosy wyglądają dobrze. Natomiast Alepia to niespotykana dotychczas przeze mnie klasa szamponów. Nie obciąża włosów - są puszyste i po prostu LŚNIĄ! Lśnią blaskiem po prostu niezwykłym
Dzięki Niezamienna

Pieknie teraz już wpadłam całkiem. Mam nadzieję,że TZ to wytrzyma , mamy na głowie wielki remont a żona szasta kasa i co chwile nowe kosmetyki listonosz przynosi.
Ufff cięzko byc kobietą
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.