Pytanie o staż. cz. 3. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-24, 16:26   #151
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: czy dostane staż?

Zapytanie czy dostałaś staż jest narzucaniem się? Bez jaj Chcesz uzyskać informację czy dostałaś, bo jak nie to będziesz szukać czegoś innego. Proste
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 12:24   #152
natczaja
Raczkowanie
 
Avatar natczaja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 361
Podanie o staż?

Witam! Założyłam ten wątek bo widzę że potraficie dobrze doradzić
Od jakiegoś czasu intensywnie szukam pracy. Ukończyłam tylko LO, za 2 tygodnie rozpoczynam szkołe policealną - technik rachunkowości. Pracowałam jako kelnerka, sprzedawca, miałam staż w US i szkolenie z podstaw rachunkowości.... Ale pracy dla mnie nie ma Zarejestrowałam sie w UP (dawno) i czekam na cud.

Myślicie że mogłabym wysłać podania o staż do biur rachunkowych, banków itp? Praktyki do szkoły będę miała za rok - ale one potrwaja zaledwie 4 tyg. A ja już chcę do pracy

jakbyście wiedziały coś o szkoleniach lub jakichś programach w woj pomorskim to będę wdzięczna (jest masa ale nie dla mojego woj)
__________________
!!! DOKŁADKA 24.08 !!!
ZAPRASZAM

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post28781155


KSIĄŻKI -dokładka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=548884


1.09.2011

Edytowane przez natczaja
Czas edycji: 2011-09-07 o 12:25
natczaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 13:36   #153
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Podanie o staż?

Dlaczego wybrałaś policealną z rachunkowości? Musisz się liczyć z tym, ze jak obronisz dyplom, to będziesz miała konkurencję w postaci zalewu absolwentow kierunku finanse i rachunkowość. Chyba, że interesuje Cię praca za minimalną stawkę.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 13:56   #154
natczaja
Raczkowanie
 
Avatar natczaja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 361
Dot.: Podanie o staż?

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
Dlaczego wybrałaś policealną z rachunkowości? Musisz się liczyć z tym, ze jak obronisz dyplom, to będziesz miała konkurencję w postaci zalewu absolwentow kierunku finanse i rachunkowość. Chyba, że interesuje Cię praca za minimalną stawkę.
chciałam iść na kosmetyke, asystentke stomatologioczną, dietetyka lub cokolwiek "normalnego" - nie mogę bo mam wzwB
__________________
!!! DOKŁADKA 24.08 !!!
ZAPRASZAM

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post28781155


KSIĄŻKI -dokładka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=548884


1.09.2011
natczaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 14:17   #155
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Podanie o staż?

Ale czemu od razu nie studia? 1,5 roku więcej i masz licencjat. I wyższe wykształcenie.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 14:58   #156
natczaja
Raczkowanie
 
Avatar natczaja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 361
Dot.: Podanie o staż?

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
Ale czemu od razu nie studia? 1,5 roku więcej i masz licencjat. I wyższe wykształcenie.
Mature robiłam 3 lata tamu, wyszłam za mąż- zeby utrzymac z mężem dom pracowałam, na studia nie było czasu. Miałam iść za rok. Zaszłam w ciążę którą ciężko znosiłam. Mała ma teraz 1,5 roku. Chciałam iść na studia w tym roku ale jest jedenprosty powód dla którego nie mogę- BRAK PRACY=BRAK KASY=BRAK MOŻLIWOŚCI PÓJŚCIA NA STUDIA
__________________
!!! DOKŁADKA 24.08 !!!
ZAPRASZAM

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post28781155


KSIĄŻKI -dokładka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=548884


1.09.2011
natczaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 13:21   #157
natczaja
Raczkowanie
 
Avatar natczaja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 361
Dot.: Podanie o staż?

wie ktoś jak to wygląda?
__________________
!!! DOKŁADKA 24.08 !!!
ZAPRASZAM

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post28781155


KSIĄŻKI -dokładka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=548884


1.09.2011
natczaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 16:19   #158
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Podanie o staż?

Nie musisz pisać podania. Najlepiej jeśli pójdziesz osobiście do miejsc gdzie chciałabyś odbyć staż i zapytasz o taką możliwość. Jeśli pracodawca się zgodzi będzie musiał złożyć imienny wniosek w UP a dalej zależy od tego czy będą jeszcze fundusze na staże.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 12:28   #159
Pandziasta
Przyczajenie
 
Avatar Pandziasta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
GG do Pandziasta
Unhappy Staż - lista obecności

Hej nie moge się doszukać tego czego dokładnie potrzebuję na temat tej cholernej listy obecności Tzn. zostałam przyjęta na staż który zaczynam 2kwietnia, wraz z różnymi dokumentami dostałam listę obecności którą trzeba codziennie podpisywać. I nie wiem czy ta listę mam ja zawozić co miesiąc do UP z racji tego że to ja ją otrzymałam? i czy mam ją dać pracodawcy do wypełnienia i on mi ją będzie oddawał pod koniec miesiąca? Bo podobno jest 5 osób na ten staż a ja ich nie znam więc jak mam ich wpisać na ta listę? Przecież nie będę biegać za nimi żeby się podpisali. Proszę o pomoc :-(
Pandziasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 13:13   #160
ajeva
Raczkowanie
 
Avatar ajeva
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 459
Dot.: Staż - lista obecności

Zadzwoń do pupu i się zapytaj. Czy tam skąd ten staż masz.
Jak ja miałam taką listę to ona była MOJA a nie jakichś innych osób, które na staż poszły. Podejrzewam, że każdy z osobna dostał swoją listę obecności. I z tego co pamiętam ja po każdym miesiącu zanosiłam do urzędu tą listę podpisaną.
__________________
orto
start - góra metal 07.06.2011 (+hyrax)
dół 17.01.2012
koniec 10.01.2014

"It's not a dream anymore.

It's worth fighting for!"



proszę o udostępnianie=》 https://zrzutka.pl/ndpe6p dla mamy
ajeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 13:18   #161
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Staż - lista obecności

Liste obenosci podpisujesz ty. Pracodawca tylko na koniec daje pieacztke i swoj podpis w miejscu do tego wyznaczonym. U mnie do piatego dnia miesiaca musze zaniesc ją do UP. Przeciez to ty masz sie na niej podpisac wiec po co dawac ja pracodawcy? I kazdy stazysta ma swoja liste , wiec dlaczego ty masz odpowieadac za czyjąś obecnośc. Nie musisz za nimi latac po podpis. Niech sami sobie pilnuja. To jest w ich interesie.
A tobie tego nie powiedzieli w UP ?Na mojej liscie nawet mam legedne z dokladnym objasnieniem co i jak.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2012-03-27 o 13:20
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 17:22   #162
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Staż - lista obecności

Listę codziennie podpisujesz Ty i osoba której podlegasz na stażu - na koniec ta osoba całą listę zatwierdza.U mnie było tak,że pierwszą listę trzeba byłosamemu zanieść do urzędu,a następne zanosiła/wysyłała pani,która w danej jednostce była od stażystów.

A Ci inni stażyści mają xero tej samej listy co Ty masz i Ciebie to nie interesuje czy oni się podpisali czy nie.
Swoją drogą przy zanoszeniu umowy urząd Ci tego nie powiedział 1 dnia?
__________________




Edytowane przez platekrozy
Czas edycji: 2012-03-27 o 17:23
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 11:49   #163
Pandziasta
Przyczajenie
 
Avatar Pandziasta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
GG do Pandziasta
Dot.: Staż - lista obecności

No właśnie nikt mi tego nie powiedział :/ jak byłam w urzędzie kobieta tak do mnie gadała jakby chciała się mnie szybo pozbyć a nie miała nic innego do roboty :/
Pytam dlatego że właśnie nie mam nic objaśnione na tej karcie i wręcz jest dla mnie dziwna.

Wygląda ona mniej więcej tak : link tylko nie jest wypełniona dlatego mam dylemat czy jest tylko moja, czy wszystkich stażystów
Pandziasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 16:44   #164
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Staż - lista obecności

Cytat:
Napisane przez Pandziasta Pokaż wiadomość
No właśnie nikt mi tego nie powiedział :/ jak byłam w urzędzie kobieta tak do mnie gadała jakby chciała się mnie szybo pozbyć a nie miała nic innego do roboty :/
Pytam dlatego że właśnie nie mam nic objaśnione na tej karcie i wręcz jest dla mnie dziwna.

Wygląda ona mniej więcej tak : link tylko nie jest wypełniona dlatego mam dylemat czy jest tylko moja, czy wszystkich stażystów
Może macie tzw. "grupówkę", czyli jest kilka stazystów i jedna lista, taka opcja też jest dla firm, które zatrudniają większą ilość stażystów.

Ogólnie podpisujesz listę w rubryce, gdzie jest Twoje imię i nazwisko w każdym z dni, w którym jesteś na stażu. W sobotę i niedzielę kolejno się wpisywało S, N i w czasie urlopu U (oznaczenia mogą się różnić w zalezności od PUP). Po miesiącu czasu lista wraz z pieczątką firmy, podpisem opiekuna stażu lub osoby odpowiedzialnej za przeprowadzenie stażu w firmie wędruje do PUP.

A co do zawiezienia listy do PUP są dwie opcje- zawozi ją pracodawca lub stażysta, a w waszym wypadku (wnioskując po powyższej liście) powinien zrobić to pracodawca, ponieważ PUP jest zazwyczaj czynny w godzinach pracy stażysty, a nielogiczne by było brać specjalnie wolne, aby zawieść listę do PUP. Jednakże zapytaj może opiekuna stażu, co i jak, pewnie będzie wiedział.

U mnie też miał ją zawozić pracodawca, ale zawoziłam ją ja, zważywszy, że niezawsze była na stażu pełne 8h. Oddałam w informacji i wszystko, bez podpisów, tłumaczenia itd.

Powodzenia na stażu
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 17:58   #165
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Staż - lista obecności

ja jak byłam na stażu to podpisywałam listę zrobioną przez urząd gdzie staż odbywałam, a potem gdy miałam zawieść listę daną mi w UP to podpisywałam wszystko hurtowo i szłam po podpis opiekuna. Tak sie umówiliśmy żeby nie podpisywać codziennie dwóch list

acha i liste sama zawoziłam.
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 20:03   #166
_Pasja_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Staż - lista obecności

Ja jak byłam na stażu, mieliśmy we trójkę (tylu było stażystów łącznie ze mną) jedną listę, która była wpięta w skoroszyt z innymi listami pracowników i leżała na sekretariacie. Codziennie się podpisywaliśmy, a na koniec miesiąca szliśmy do UP, żeby ją oddać.
_Pasja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 06:45   #167
Pandziasta
Przyczajenie
 
Avatar Pandziasta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
GG do Pandziasta
Dot.: Staż - lista obecności

Jesteście kochane, wielkie dzięki za pomoc
__________________

Nie sądź że twoje życie jest okropne. Pewnego dnia, spojrzysz na to z innej strony. Okaże się że to Twoja wina.





Pandziasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 08:36   #168
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Staż - lista obecności

Powodzenia w nowym miejscu pracy!
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 10:37   #169
Pandziasta
Przyczajenie
 
Avatar Pandziasta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
GG do Pandziasta
Dot.: Staż - lista obecności

Dzięki, na pewno się przyda
__________________

Nie sądź że twoje życie jest okropne. Pewnego dnia, spojrzysz na to z innej strony. Okaże się że to Twoja wina.





Pandziasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 17:20   #170
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Staż - lista obecności

U nas za to - pracodawca wysyłał. Urząd czynny jest w godiznach stażu,więc pracodawca może zwolnić stażystę,żeby zaniósł listę do urzędu bądź sam wysyła.
Zapytaj Pani/Pana co i jak który w Twojej firmie jest od staży
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 07:14   #171
Pandziasta
Przyczajenie
 
Avatar Pandziasta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
GG do Pandziasta
Dot.: Staż - lista obecności

mam tylko nadzieję że nie będę musiała ja tego zawozić :P
__________________

Nie sądź że twoje życie jest okropne. Pewnego dnia, spojrzysz na to z innej strony. Okaże się że to Twoja wina.





Pandziasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 08:52   #172
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Staż - lista obecności

Ja sama zanosze, ale mam blisko, 5 minut piechotką . Bynajmije wyrwe sie na chwile z pracy wyprostowac nogi i kosci


Po wyplate tez musicie isc do UP sie podpisac?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 09:33   #173
Pandziasta
Przyczajenie
 
Avatar Pandziasta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
GG do Pandziasta
Dot.: Staż - lista obecności

Ja będę miała staż w Gminie poza Krakowem, więc blisko nie będę miała jeżeli już każą mi zawieść listę

A co do wypłaty, to kobieta z UP kazała założyć sobie konto w banku i przynieść numer, więc myślę, że nie powinno być z tym większych problemów
__________________

Nie sądź że twoje życie jest okropne. Pewnego dnia, spojrzysz na to z innej strony. Okaże się że to Twoja wina.





Pandziasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 09:42   #174
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Staż - lista obecności

Cytat:
Napisane przez Pandziasta Pokaż wiadomość
Ja będę miała staż w Gminie poza Krakowem, więc blisko nie będę miała jeżeli już każą mi zawieść listę

A co do wypłaty, to kobieta z UP kazała założyć sobie konto w banku i przynieść numer, więc myślę, że nie powinno być z tym większych problemów
ja tez mam na konto, ale i tak zanim mi przeleje musze podpis zlozyc
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 10:06   #175
Pandziasta
Przyczajenie
 
Avatar Pandziasta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
GG do Pandziasta
Dot.: Staż - lista obecności

Mi powiedziała kobieta z UP że każdego miesiąca bodajże 15, będę otrzymywać wpłatę na konto. Jak dawałam numer konta bankowego to podpisywałam jedną kartkę, może to wystarczy.
__________________

Nie sądź że twoje życie jest okropne. Pewnego dnia, spojrzysz na to z innej strony. Okaże się że to Twoja wina.





Pandziasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 11:15   #176
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Staż - lista obecności

Cytat:
Napisane przez Pandziasta Pokaż wiadomość
Mi powiedziała kobieta z UP że każdego miesiąca bodajże 15, będę otrzymywać wpłatę na konto. Jak dawałam numer konta bankowego to podpisywałam jedną kartkę, może to wystarczy.
tp pewnie nie bedziesz musiala, inaczej by ci od razu termin wyznaczyli. Ja mam dalej te kartke z datami ,kiedy mam sie stawic na podpis.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:12   #177
klaudyszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Staż - lista obecności

Cytat:
Napisane przez Pandziasta Pokaż wiadomość
Hej nie moge się doszukać tego czego dokładnie potrzebuję na temat tej cholernej listy obecności Tzn. zostałam przyjęta na staż który zaczynam 2kwietnia, wraz z różnymi dokumentami dostałam listę obecności którą trzeba codziennie podpisywać. I nie wiem czy ta listę mam ja zawozić co miesiąc do UP z racji tego że to ja ją otrzymałam? i czy mam ją dać pracodawcy do wypełnienia i on mi ją będzie oddawał pod koniec miesiąca? Bo podobno jest 5 osób na ten staż a ja ich nie znam więc jak mam ich wpisać na ta listę? Przecież nie będę biegać za nimi żeby się podpisali. Proszę o pomoc :-(
Więc listę obecności podpisujesz ty, potem zawozisz ją do Urzędu Pracy
Wiem, bo miałam staż w bibliotece
klaudyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 08:11   #178
Pandziasta
Przyczajenie
 
Avatar Pandziasta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
GG do Pandziasta
Dot.: Staż - lista obecności

Jestem od 2 dni na stażu i jest spoko Z tą listą okazało się tak, że Pani w recepcji i tak miała dla nas już przygotowane listy obecności. Także nasze nam zabrała i co rano podpisujemy te przygotowane od niej I także to urząd będzie wysyłał te listy, więc nie muszę się zwalniać ani kombinować żeby na czas je dowieść do UP
__________________

Nie sądź że twoje życie jest okropne. Pewnego dnia, spojrzysz na to z innej strony. Okaże się że to Twoja wina.





Pandziasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 12:18   #179
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Staż - lista obecności

Jak ja byłam na stażu, to lista obecności w formie "zeszytów" leżała przy wejściu do miejsca pracy. Normalni pracownicy mieli swój zeszyt a my swój. Rano się wchodziło, podpisywało ale nigdy nic nie zanosiłam do UP. Chyba zakład pracy u mnie sam wysyłał. Nie wiem
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 07:16   #180
pechowa881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Staż z UP - brak potwierdzenia pracodawcy ;( Proszę o radę

Od dłuższego czasu staram się o staż z Urzędu Pracy. Znalazłam pracodawce, który kilka razy składał w moim imieniu wniosek o staż. W końcu wniosek został rozpatrzony pozytywnie. UP wysłał do pracodawcy pismo z prośbą o potwierdzenie chęci przyjęcia mnie na staż. Niestety pracodawca nie potwierdził. Nie dał żadnej odpowiedzi - nawet negatywnej. Z jakiego powodu pracodawca tak postąpił na razie nie wiem, dowiem się w najbliższych dniach.
Chciałabym się dowiedzieć czy przypadku braku potwierdzenia pracodawcy trace przyznane mi miejsce na staż, musze szukać nowego pracodawcy i znów czekać wiele miesięcy na rozpatrznie wniosku? Czy jest możliwość przeniesienia tego przyznanego na mnie miejsca na innego pracodawce?
Na stażu ogromnie mi zależy. Bardzo proszę o radę.
pechowa881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-20 14:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.