Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-10, 11:00   #3121
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

poszłam dziś na dostawę. Pierwszy raz udało mi się wyrobić na 9:00 (byłam pod lumpem jakieś 2 minuty wcześniej) i wchodziłam "razem z tłumem". I wiecie co? Wolę się spóźnić i przyjść po swojemu te 5 minut później. Najpierw mało nie zostałam stratowana przez panią z kijkami do nordic walkingu (!) - a tak, przyszła sobie na lumpy ze wspomagaczem, potem przez gromadę 15-latek (czemu one nie na lekcjach?), które zrywały z wieszaków dosłownie wszystko. Później je widziałam jak przebierały w stercie wysokości 1,5m. Tłum, przepychanki, wyrywanie sobie z rąk... Stanęłam z boku i poczekałam 5 minut. Po tym czasie wszystkie napalone szperaczki miały już pełne ręce i w końcu zaległy gdzieś po kątach przeglądać łowy. Wtedy na spokojnie przeszłam po wieszakach dopiero. Masakra. Nie spodziewałam się aż takiej chamówy.

Ale wynalazłam sobie nowy, śliczny biustonosz, skórzany portfel, sweterek, kopertówkę i gorset (niestety za duży ale już znalazł właścicielkę).

A najlepsza była rozmowa dwóch kobietek - pani, ja tu siedzę od 7 rano, żeby coś uszukać. A ja przyszłam przed 8! (i pretensje do pań sprzedających, że ich wcześniej bokiem nie wpusciły)...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 12:37   #3122
Matinne
Rozeznanie
 
Avatar Matinne
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 843
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
poszłam dziś na dostawę. Pierwszy raz udało mi się wyrobić na 9:00 (byłam pod lumpem jakieś 2 minuty wcześniej) i wchodziłam "razem z tłumem". I wiecie co? Wolę się spóźnić i przyjść po swojemu te 5 minut później. Najpierw mało nie zostałam stratowana przez panią z kijkami do nordic walkingu (!) - a tak, przyszła sobie na lumpy ze wspomagaczem, potem przez gromadę 15-latek (czemu one nie na lekcjach?), które zrywały z wieszaków dosłownie wszystko. Później je widziałam jak przebierały w stercie wysokości 1,5m. Tłum, przepychanki, wyrywanie sobie z rąk... Stanęłam z boku i poczekałam 5 minut. Po tym czasie wszystkie napalone szperaczki miały już pełne ręce i w końcu zaległy gdzieś po kątach przeglądać łowy. Wtedy na spokojnie przeszłam po wieszakach dopiero. Masakra. Nie spodziewałam się aż takiej chamówy.

Ale wynalazłam sobie nowy, śliczny biustonosz, skórzany portfel, sweterek, kopertówkę i gorset (niestety za duży ale już znalazł właścicielkę).

A najlepsza była rozmowa dwóch kobietek - pani, ja tu siedzę od 7 rano, żeby coś uszukać. A ja przyszłam przed 8! (i pretensje do pań sprzedających, że ich wcześniej bokiem nie wpusciły)...
ale sie usmialam, jak to czytalam


a u mnie dzis torebka, listonoszka, w rzeczywistosci wyglada lepiej
https://mail-attachment.googleuserco...XgsK8&sadssc=1
__________________
luty cash : 5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 90 95 100
luty gym : 1 2 3 4 5 6 7 8 ( 9 10 11 )
luty books : 1 2 3
Matinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:28   #3123
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

bo to jest śmieszne. Szczerze mówiąc słyszałam opowieści o bójkach o buta czy sweter, ale na żywo dopiero dziś to zobaczyłam
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:36   #3124
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
poszłam dziś na dostawę. Pierwszy raz udało mi się wyrobić na 9:00 (byłam pod lumpem jakieś 2 minuty wcześniej) i wchodziłam "razem z tłumem". I wiecie co? Wolę się spóźnić i przyjść po swojemu te 5 minut później. Najpierw mało nie zostałam stratowana przez panią z kijkami do nordic walkingu (!) - a tak, przyszła sobie na lumpy ze wspomagaczem, potem przez gromadę 15-latek (czemu one nie na lekcjach?), które zrywały z wieszaków dosłownie wszystko. Później je widziałam jak przebierały w stercie wysokości 1,5m. Tłum, przepychanki, wyrywanie sobie z rąk... Stanęłam z boku i poczekałam 5 minut. Po tym czasie wszystkie napalone szperaczki miały już pełne ręce i w końcu zaległy gdzieś po kątach przeglądać łowy. Wtedy na spokojnie przeszłam po wieszakach dopiero. Masakra. Nie spodziewałam się aż takiej chamówy.

Ale wynalazłam sobie nowy, śliczny biustonosz, skórzany portfel, sweterek, kopertówkę i gorset (niestety za duży ale już znalazł właścicielkę).

A najlepsza była rozmowa dwóch kobietek - pani, ja tu siedzę od 7 rano, żeby coś uszukać. A ja przyszłam przed 8! (i pretensje do pań sprzedających, że ich wcześniej bokiem nie wpusciły)...


Skąd ja to znam u mnie na dostawie jest dokładnie tak samo...
Idę na otwarcie bo jest fajny towar ale stoję zawsze na końcu i się nie pcham bo jeszcze by mnie staranowali... Pchają się, biorą co leci jak popadnie, wyrywają sobie rzeczy ahhh szkoda słów nie rozumiem takiego zachowania. Jak mam znaleźć coś to i tak znajdę ale przynajmniej bez chamstwa
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:37   #3125
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

obkupiłam się
zabieram się za robienie fotek
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:42   #3126
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

http://www.youtube.com/watch?v=bas2R2RdPik a znacie ten filmik? to ode mnie
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:43   #3127
judkaaa
Rozeznanie
 
Avatar judkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 902
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

czerwona, sweterkowa sukienka - 12 zł
czarna sukienka- 12 zł
różowa bluzeczka - 3 zł
koszulka w kwiecisty print - 2 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sh.jpg (87,8 KB, 208 załadowań)
__________________
ślub: 20.07.13
dwie kreseczki: 05.07.2014
judkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 13:47   #3128
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
jak zwykle super , a ten pasek


Cytat:
Napisane przez mira_belle Pokaż wiadomość
xxxMikixxx uwielbiam oglądać Twoje zdobycze


Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość

jak zawsze pieknie


[1=15fbf25984e7133984742ef f4c4169aacf1167cc_5ed82ba 6a0637;36319786]xxxMikixxx- Wszystko bym Ci zabrała chętnie [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość

Świetne jegginsy


Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
Biore wszystko Piekne zakupy

Ja jutro polecę, poszukac czegoś fajnego w SH'ach.


Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Moje z wczoraj
1 biała narzutka 8zł\
2 sukienka nowa na metce cena 159zł a ja dałam 14zł
3 sweter 16zł
Świetna sukienka i sweter

Cytat:
Napisane przez Agoorka Pokaż wiadomość

Miki, normalnie należy Ci się tytuł niekwestionowanej królowej sh , słynny sweterek H&M Ci się trafił, a pasek mnie urzekł, ma coś w sobie,co przyciąga wzrok
Dzięki
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:53   #3129
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Jak sie uda to od jutra do piątku mam zamiar latać do SH, codziennie do innego (w środę do dwóch)- w dzień dostawy. Już mam plan dokładnie ułożony. Ciekawe co fajnego znajdę Będę się chwaliła.
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg


Edytowane przez eewelinaa92
Czas edycji: 2012-09-10 o 13:54
eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:57   #3130
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

ehh u mnie dzisiaj slabo, kupilam tylko czarne jazzowki
a taka bylam napalona na łowy
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:57   #3131
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Elsi81 Pokaż wiadomość
Jak zawsze wszystko świetne


Cytat:
Napisane przez dzikidiki Pokaż wiadomość
Witajcie, podczytuje Was już od pewnego czasu i postanowiłam i ja wstawić troszkę moich łupów. Kocham sh, gigantyczna częśc mojej szafy pochodzi z lumpków. A to z przed ostatniego wypadu, z ostatniego dodam jak się upiorą
1. butelkowo zielone rurki(pade dni wczesiej mierzyłam takie ww sklepie za 120zł xD) no name 10zł
2.żakiecik w tłoczone róże h&m garden-7zł
3. bandażowa bershka-5zł
4.koronkowa atmosphere 10zł
5.koszula f&f 4zł
6. sweter atmosphere-9zł
7.torebka no name 5zł

Kobitki co sądzicie o tych ciuszkach,są ok?
Wow

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Wszystko ale sweterek najlepszy!


Cytat:
Napisane przez dzikidiki Pokaż wiadomość
dziękuję
Ośmielona Waszymi pozytywnymi opiniami dodaje świeżynki:
1. mgiełka atmosphere-4zł
2.zwykła czarna bandażówka-3zł
3. koszula w ptaszki no name-7zł
4. gacie w kwiatki no name-3zł
5. aztecka bandażówka river island-4zł
6. sukienka atmosphere-10zł
Genialne łowy

Cytat:
Napisane przez sylwia0912 Pokaż wiadomość
Moje z ostatnich czasów:
1.Oversize Topshop/ 4zł
2.Kremowy oversize- obszyłam koronką / 3 zł
3.Sukienka Atmosphere/ 21zł
4.Katanka, do której doszyłam ćwieki należące do starego sweterka/ 4 zł
5.Luźna karmelowa bluzeczka-frk/ 1zł
6. Karmelowy grubaśny sweter New Look/ 12 zł
7.Bluzeczka New Look/ 4zł
8.Koronkowy sweterek Atmosphere/ 6 zł
9.Marynarka Sisley/9zł
10.Workery/ 11 zł
Cytat:
Napisane przez sylwia0912 Pokaż wiadomość
CD:
11. Tunika z zipem z tyłu, nowa z metką firma WE/ na metce cena 35 Funtów ;0/ 12 zł
12.Sweterek ażurkowy Atmosphere/kocham go /11 zł(wyjątkowo niefotogeniczny)
13.Aktówka Debenhams /12 zł
14. Rurki DenimCo/6zł
15. Mini bandażowa/Amisu 6zł
16. Rurki DenimCo/6 zł
17. Koszula w kratkę Frank Dandy/ 7zł
18. Girlzone/ 6zł
19. DenimCo/ 14 zł
20. Ja i moja koszula

za jakiś czas wrzucę kolejne ubranka z łowów
Wszystko super

[1=15fbf25984e7133984742ef f4c4169aacf1167cc_5ed82ba 6a0637;36385516]Ja dziś upolowałam płaszczyk, New Look, za 12zł.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Callmeprincess Pokaż wiadomość
Hej!
Dawno się do Was nie odzywałam, ale pilnie oglądałam Wasze najnowsze zdobycze, wiele z nich było naprawdę boskich Wszystkim gratuluję super zakupów w przystępnej cenie!

Oto kilka moich najnowszych perełek, ostatnio buszuję w najtańsze dni gdy cena wynosi 19/kg lub 14/kg. Póki co dałam sobie spokój z dostawami bo krucho z kasą

1. bluzka z żabotem i stójką, lekko rozkloszowana, w kolorze kości słoniowej, Atmosphere, 3 zł
2. bluzka motylek, w kolorze nude, z tyłu łezka, brak metek, 3 zł
3. bluzka oversize w serduszka, brak metek, 2 zł
4. tunika w róże, New Look, 3 zł
5. golfiko-sweterek w kolorze nude, bardzo przyjemny, delikatny w dotyku, Dunnes, 3 zł
6. krótki sweterek z futerkowym kołnierzykiem, Hot Sexy Street by CLCT, 6 zł
7. jeansy rurki, jedynym ich minusem był brak guzika, Dunnes, 7 zł
8. torebka z kożuszkiem i futerkiem, wersja mini - na komórkę i portfel, Atmosphere, 3 zł
9. czapka miś, Atmosphere, 2 zł
10. czapka z warkoczami, Atmosphere, 2 zł
Drugą bluzkę widziałabym u siebie Torebką też nie pogardziłabym
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 14:29   #3132
gadzia17
Rozeznanie
 
Avatar gadzia17
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 904
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Starlit pytałam na zbiorowych ale chyba Cie tam często nie ma gdzie polujesz w Krk?
__________________
Nie daj narodzić się paranoi..

21

gadzia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 14:34   #3133
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez gadzia17 Pokaż wiadomość
Starlit pytałam na zbiorowych ale chyba Cie tam często nie ma gdzie polujesz w Krk?
okolice nowego kleparza
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 14:59   #3134
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
ehh u mnie dzisiaj slabo, kupilam tylko czarne jazzowki
a taka bylam napalona na łowy
(...)
okolice nowego kleparza
a ja wlasnie potrzebuje czarne jazzowki

ja czasem wpadam na 29 listopada, czasem mozna trafic na super rzeczy ale jest bardzo drogo jak na sh

a w czesci nie wycenionej nie umiem sie odnalezc jakos nie jestem w stanie chodzic po ubraniach
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 15:09   #3135
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
a ja wlasnie potrzebuje czarne jazzowki

ja czasem wpadam na 29 listopada, czasem mozna trafic na super rzeczy ale jest bardzo drogo jak na sh

a w czesci nie wycenionej nie umiem sie odnalezc jakos nie jestem w stanie chodzic po ubraniach
tam na 29go jest masakrycznie, jak zobaczylam te gory ciuchow na ziemi to sie przerazilam, wyglada to jak na smietniku
zdecydowanie wole te male artusy, chociaz ich ceny sa przegiete
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 15:42   #3136
Devojce
Raczkowanie
 
Avatar Devojce
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 272
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=bas2R2RdPik a znacie ten filmik? to ode mnie
Hahhaa, i dlatego mówiłam, że nie stoję w kolejkach. Wolę 5 minut potem przyjść:P

I cieszę się bardzo, ponieważ ostatnio upolowałam kurtke jeansową w sam raz na mnie. Miałam brać wcześniej większą, ale poczekałam i się opłaciło

W ogóle nie wiem czy też tak macie, ale ostatnio jak idę do lumpka, to przed pójściem sobie myślę, że fajnie by było znaleźć "to i to" i znajduję
Na razie tylko nie udalo mi się z fajną czarną torebką z ćwiekami. Znalazłam inną, ale niestety na krótkim pasku, a chce długi Ale poczekam, znajdę:P

Edytowane przez Devojce
Czas edycji: 2012-09-10 o 15:43
Devojce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 16:03   #3137
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Ja tylko idę prędzej i stoję w kolejce w moim ukochanym od x lat SH. Pełna kultura, część z nas się zna.. gorsze są te nowe, te to się pchają i epitetami rzucają.... bo się fama rozniosła, że rzeczy nowe, wycenione no i wiecie... a ja się teraz nauczyłam brać spodnie z wieszaków i potem oglądam, bo jak oglądałam po jednej parze nic już nie było..... weszła dziś po drodze do mojego nic.... a w wagowym tylko t-shirt dorwałam z Myszką potem wkleję fotki bluzeczki i tego pierścionka, bo zapomniałam o nim...
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 16:40   #3138
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=bas2R2RdPik a znacie ten filmik? to ode mnie
Ej, u mnie wygląda to dokładnie tak samo, różnica jest tylko jedna - u nas drzwi są troszkę wyżej na tych schodach, więc ludzie czatują już na nich

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
okolice nowego kleparza
A zdradzisz do których lumpków tam wchodzisz? Czasem zdarza mi się zajść w tamte okolice a nigdy nic nie znalazłam ciekawego.

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
ja czasem wpadam na 29 listopada, czasem mozna trafic na super rzeczy ale jest bardzo drogo jak na sh

a w czesci nie wycenionej nie umiem sie odnalezc jakos nie jestem w stanie chodzic po ubraniach
Jak pierwszy raz byłam w Artusie na 29. (a mam blisko bo mieszkam tuż za estakadą) to się przeraziłam. Te hałdy ciuchów i ludzie łażący po nich na kolanach jak karaluchy jakieś... Masakra. Poszłyśmy z koleżanką po prześcieradła na transparenty na imprezę i mało nie padłyśmy ze śmiechu jak nam pani sprzedawczyni powiedziała "szukajcie tam pod oknem na samym dnie tej sterty". W ogóle to pierwszy raz w życiu widziałam tyle ciuchów na raz. Hala sportowa wypełniona szczelnie na wysokość 0,5 m.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 16:49   #3139
Lilla My22
Raczkowanie
 
Avatar Lilla My22
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 84
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

ja właśnie pracuję na w okolicach kleparza i widziałam dziś te kolejki, ale niestety czekam na wypłatę która się spóźnia :/ mam nadzieję, że za tydzień...
Lilla My22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 18:39   #3140
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Callmeprincess Pokaż wiadomość

1. bluzka z żabotem i stójką, lekko rozkloszowana, w kolorze kości słoniowej, Atmosphere, 3 zł
2. bluzka motylek, w kolorze nude, z tyłu łezka, brak metek, 3 zł

3. bluzka oversize w serduszka, brak metek, 2 zł
4. tunika w róże, New Look, 3 zł
5. golfiko-sweterek w kolorze nude, bardzo przyjemny, delikatny w dotyku, Dunnes, 3 zł
6. krótki sweterek z futerkowym kołnierzykiem, Hot Sexy Street by CLCT, 6 zł
7. jeansy rurki, jedynym ich minusem był brak guzika, Dunnes, 7 zł
8. torebka z kożuszkiem i futerkiem, wersja mini - na komórkę i portfel, Atmosphere, 3 zł
9. czapka miś, Atmosphere, 2 zł
10. czapka z warkoczami, Atmosphere, 2 zł
Swietne! i jakie ceny...


Moje dzisiejsze:
1. szare, lniane spodenki e-vie(?)
2. katana dorothy perkins
3. pasiak

calosc ok 10zł.

Musze porobic fotki moim zdobyczom po 1 zl, np. bluzeczka puma, bialo-czarna spodniczka czy biala koszula.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-09-10_szorty.jpg (151,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-09-10_atana.jpg (143,7 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-09-10_swetere.jpg (158,9 KB, 87 załadowań)
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))
margueri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 18:52   #3141
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
poszłam dziś na dostawę. Pierwszy raz udało mi się wyrobić na 9:00 (byłam pod lumpem jakieś 2 minuty wcześniej) i wchodziłam "razem z tłumem". I wiecie co? Wolę się spóźnić i przyjść po swojemu te 5 minut później. Najpierw mało nie zostałam stratowana przez panią z kijkami do nordic walkingu (!) - a tak, przyszła sobie na lumpy ze wspomagaczem, potem przez gromadę 15-latek (czemu one nie na lekcjach?), które zrywały z wieszaków dosłownie wszystko. Później je widziałam jak przebierały w stercie wysokości 1,5m. Tłum, przepychanki, wyrywanie sobie z rąk... Stanęłam z boku i poczekałam 5 minut. Po tym czasie wszystkie napalone szperaczki miały już pełne ręce i w końcu zaległy gdzieś po kątach przeglądać łowy. Wtedy na spokojnie przeszłam po wieszakach dopiero. Masakra. Nie spodziewałam się aż takiej chamówy.

Ale wynalazłam sobie nowy, śliczny biustonosz, skórzany portfel, sweterek, kopertówkę i gorset (niestety za duży ale już znalazł właścicielkę).

A najlepsza była rozmowa dwóch kobietek - pani, ja tu siedzę od 7 rano, żeby coś uszukać. A ja przyszłam przed 8! (i pretensje do pań sprzedających, że ich wcześniej bokiem nie wpusciły)...
Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
bo to jest śmieszne. Szczerze mówiąc słyszałam opowieści o bójkach o buta czy sweter, ale na żywo dopiero dziś to zobaczyłam
ja dlatego na dostawe rano nigdy nie chodze, bo i tak kłócic sie o szmatke nie będe więc jak się tłum rzuci to ja raczej sie nie odnajdę Pracowałam w sh zresztą i wiem jak to wygląda szczególnie o buty jak jedna osoba weźmie jeden druga drugi to przez parę godzin potrafią stać i czekać która pierwsza zmieknie i odda buta

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=bas2R2RdPik a znacie ten filmik? to ode mnie

ja na wolska rano wpadam jedynie na złotówki to jednak inaczej jest
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:01   #3142
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Pracowałam w sh zresztą i wiem jak to wygląda szczególnie o buty jak jedna osoba weźmie jeden druga drugi to przez parę godzin potrafią stać i czekać która pierwsza zmieknie i odda buta
U nas na szczęście w koszach jest tylko jeden but, drugi bierze się od pań przy kasie. Ale i tak są wojny. Dziś przy mnie sprzedawczynie dyskutowały jak to rano się te panie pobiły. Ponoć dawno takiej walki nie było
A tak jeszcze w temacie wyrywania sobie z rąk. Poszłam dziś na 15, bo miała być wielka dowieszka towaru. Wyglądało to tak, że sprzedawczynie szły do wydzielonej części, brały po partii wieszaków z ciuchami (około 20-30 szt - tyle ile się do rąk zmieści) i zawieszały między innymi, już wiszącymi na sklepie ciuchami. I teraz wyobraźcie sobie taką scenkę - kobitka wiesza te ciuchy i nurkuje pod wieszaki, bo wycofać się nie ma jak. Tłumek atakuje. 5-6 kobitek na te 30 wieszaków (jakieś 0,5m rurki zajęły). A my z mamą z oczami na wierzchu stoimy z boku...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:09   #3143
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

moje wszystko z tego samego sh

1. sweterek zip Bik Bok
2. kardigan Bik Bok z rękawami ozdobionymi złotymi koralikami
3. t-shirt Monki (uwielbiam ta firmę)
4. burgundowy oversize sweterek Lindex
5. ramoneska Cubus
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bikbok2.jpg (73,2 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bikbok1.jpg (100,1 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cardi1.jpg (30,6 KB, 299 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cardi.jpg (44,0 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg monki.jpg (40,0 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg monki1.jpg (51,3 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lindex.jpg (30,2 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cubus ramoneska.jpg (40,0 KB, 409 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cubus ramoneska1.jpg (38,5 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cubus ramoneska6.jpg (61,5 KB, 266 załadowań)
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:12   #3144
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

cd.

6. ombre sweterek z perłami
7. katana jeansowa Gina Tricot
8. jasna jeansowa koszula Zara, ma przewiązywany pasek w talii, ale ja go będę wiązała pod szyją jak na zdjęciu

Za wszystko dałam ok 200 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ombre.jpg (37,3 KB, 245 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre1.jpg (49,3 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gina tricot.jpg (42,1 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gina tricot2.jpg (76,4 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zara.jpg (38,9 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zara1.jpg (36,7 KB, 142 załadowań)
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:18   #3145
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
moje wszystko z tego samego sh

1. sweterek zip Bik Bok
2. kardigan Bik Bok z rękawami ozdobionymi złotymi koralikami
3. t-shirt Monki (uwielbiam ta firmę)
4. burgundowy oversize sweterek Lindex
5. ramoneska Cubus
Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
cd.

6. ombre sweterek z perłami
7. katana jeansowa Gina Tricot
8. jasna jeansowa koszula Zara, ma przewiązywany pasek w talii, ale ja go będę wiązała pod szyją jak na zdjęciu

Za wszystko dałam ok 200 zł
skarby! jak zobaczyłam ten sweter ombre to mało nie spadłam z krzesła! śliczny jest, i moje kolory...
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:24   #3146
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
5. ramoneska Cubus

ile za nia dalas?
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:29   #3147
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

ramoneska ok 45 zł wyszła sporo było fajnych, ale ta i ladna i najlepiej pasowała na mnie
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:32   #3148
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

no cudo! super
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:50   #3149
klaudia2314
Raczkowanie
 
Avatar klaudia2314
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 323
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

u mnie dzisiaj była wymiana z letnich na jesienno-zimowe ciuchy, wielki tłum, więc nie bardzo mi się chciało przebierać w wieszakach, ale kupiłam sobie takie skarpetki za 8 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imag0326.jpg (89,0 KB, 82 załadowań)
klaudia2314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:50   #3150
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Gozia jak zawsze super łupy
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.