Grubsza górna część brzucha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-03, 19:33   #1
Monika2606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 3

Grubsza górna część brzucha


Chciałam się dowiedzieć jak ćwiczyć górna część brzucha która jest wydeta po ciąży, gdy się coś zje zaraz jest wzdęty, porady?
Monika2606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 16:16   #2
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Grubsza górna część brzucha

Cytat:
Napisane przez Monika2606 Pokaż wiadomość
Chciałam się dowiedzieć jak ćwiczyć górna część brzucha która jest wydeta po ciąży, gdy się coś zje zaraz jest wzdęty, porady?
Może jeszcze coś co Cię wzdyma?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-30, 10:52   #3
Monika2606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 3
Dot.: Grubsza górna część brzucha

Nie raczej wszystko co zjem robi się większy, czy mam coś z wątroba? Czy rzoładkiem
Monika2606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-01, 01:28   #4
Marlena_Marleen
🌟
 
Avatar Marlena_Marleen
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Thumbs up Dot.: Grubsza górna część brzucha

Cześć Monika, to o czym piszesz jest dość powszechnym problemem, wiele kobiet doświadcza tego po porodzie. Napiszę Ci co mi pomogło i jakie ćwiczenia możesz robić skłony tułowia i rowerki na leżąco, tylko zaczynaj delikatnie, nie forsuj się. na youtubie znajdziesz poprawne wykonywanie.
Jak często wydyma to sprawdź czy może nie jesz czegoś co wpływa na wzdęcia nie tylko warzywa strączkowe ale i gluten to powoduje. Pij dużo wody, to pomoże organizmowi lepiej funkcjonować i może również pomóc w redukcji wzdęć.
Najlepiej skonsultować z lekarzem, przebada skieruje na badania a na pewno doradzi.
Jeśli to pierwsza ciąża to niestety ale ciało po ciąży potrzebuje czasu na powrót do formy, więc bądź cierpliwa i daj sobie czas.
Gratuluję bobasa
Dla własnego bezpieczeństwa i komfortu zacznij od lekarza

PS. Dopiero widzę daty jeśli od 3 miesięcy tak masz aa przed porodem nie było to koniecznie do lekarza, po po 3 miesiącach powinno się unormować, może coś z hormonami się nie uregulowało
__________________
Oblicze staje się swego rodzaju wizytówką, odzwierciedlającą tożsamość naszej duszy. Choć mowa pozostaje subtelnie ukryta za maską milczenia.

Edytowane przez Marlena_Marleen
Czas edycji: 2023-12-01 o 01:33
Marlena_Marleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-11, 09:39   #5
AnnTk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 4
Dot.: Grubsza górna część brzucha

Po pierwsze idź do urofizjoterapeuty. Po drugie dieta LOW CARB może pomóc xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2024-04-11 o 11:10 Powód: link
AnnTk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-12, 08:21   #6
kura_marzena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 5
Dot.: Grubsza górna część brzucha

Cześć,
nie byłam w ciąży, ale miałam olbrzymi problem z puchnięciem górnej części brzucha. Bardzo dużo czasu zajęło mi zauważenie, że powoduje to głównie mleko (nie nabiał, tylko i wyłącznie mleko z kartonu, zarówno "normalne" jak i bez laktozy). Odstawiłam je na długi czas, ratowałam się zamiennikami typu mleko sojowe, owsiane itd. Moja mama zwróciła mi uwagę, że może to wynikać z niskiego poziomu kwasów w żołądku. Spróbowałam pić świeże mleko i póki co nie mam tego problemu, ACZKOLWIEK nie twierdzę, że tak samo jest w Twoim przypadku. Może nie służyć ci jeden produkt lub cała grupa, może też masz za niski poziom kwasów, albo to zupełnie coś innego. Obserwuj swój organizm i zgłoś się do lekarza Po co się męczyć.
kura_marzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-18, 11:42   #7
karolinabiedyr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 2
Dot.: Grubsza górna część brzucha

Pogadaj ze specjalistą. U mnie problem jest odwrotny. Na dole tragedia, wyżej nie jest źle. Ale też na razie niewiele zrobiłam, żeby to poprawić.
karolinabiedyr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-18 12:42:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.