Prezenty dla nastolatki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-17, 22:02   #61
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez malenstfo24 Pokaż wiadomość
Mam trzy nastoletnie siostrzenice prezenty kupuję im wcześniej bo mieszkają daleko.....sprawdzonym pomysłem są zawsze zestawy rexona teens w zeszłym roku dostały z piórnikami w tym roku widziałam świetne torebki do tego małe serduszka Linta takie czekoladki w małej puszce mogą ją potem wykorzystać na szpargały kalendarze z masą miejsca na wpisy kolczyki kupuję w claries świetny młodzieżowy sklepikbłyszczyk, tusz do rzęs, pokrowiec na komórkę, zawieszka na komórkę,breloczki nawet kilka dziewuchy lubią tego ponaczepiać na torby magiczna kula nr8 zadajesz pytanie trząchasz a tam odpowiedź śmieszny gadżet koszt chyba 30zł, odjazdowy kubek do niego można napakować jakieś spineczki, gumeczki, pierdółki do włosów, poducha musi być inna niż wszystkie wlochata,z łapami,z rogami po prostu inna zasłonka z koralików widziałam takie niebieskie motyle świecące w ciemnosci plakat na ściane każda z nas miała chyba choć jeden na ścianie awaryjna ładowarka w końcu to koszmar gdy telefon rozładuję się poza domem i nie można napisać do chłopaka czy przyjaciółkiogóln ie polecam sklepy flo,claries,this&that wszelkie firmowe Nici, diddle,me to you itp.Nietrafione prezenty to moim zdaniem ciuchy i kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała w tym wieku nastolatki mają inny gust niż my a znalezienie pod choinką zestawu czegoś na pryszcze jest żenujące książki...nie ma nic bardziej nudnego chyba, że będzie to 'słownik damsko męski" lub "smsy na każdą okazję" wierszyki schodzą do lamusa teraz wysyłamy smsy muszą być krótsze( tak mi powiedziano) ja stawiam na gadżety dużo drobnych rzeczy i widzę, że korzystają przynajmniej z tych drobiazgów
Po przeczytaniu stwierdzam, że chyba jeszcze raz muszę przemyśleć sprawę prezentów
Titane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 09:22   #62
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Titane w rexona to głównie antyperspiranty,jakiś dezodorant więc nie ma strachu, że nie trafisz z zapachem bo dezodorantu moga użyć po w-fie (ja pamiętam, że nie używałam perfum tylko dezodoranty i wody perfumowane w plastikach bo można było wrzucić w plecak bez obaw, że się stłucze) i tak z reguły patrzą na dodatek nie polecam tego z nausznikami......ciekawy błyszczyk w sephorze widziałam takie niby zawieszka na komórkę,to jako dodatek moze być moje w zeszłym roku zażyczyły sobie prostownicę, kupiłam jedną na calą trójkę z "kazaniem"jak używać by nie przesadzić
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 18:53   #63
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Prezenty dla nastolatki

moja siostra ma 19 lat studiuje kosmetologie lubie malowanie paznokci co mozna kupic z takich akcesoriow??
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 19:55   #64
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Prezenty dla nastolatki

do paznokci.....można kupić lakiery do zdobienia do tego ozdoby do naklejania, patyczki do skórek, szklany pilniczek, zestaw do stóp-separator,pumeks,szczotec zka- taki zestaw kiedyś skompletowałam dla przyjaciółki
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 20:26   #65
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Prezenty dla nastolatki

http://allegro.pl/item482561239_piek...c.ht ml#gallery
http://allegro.pl/item475550861_najt...obie n_art.html

http://allegro.pl/item482561223_najt...y.ht ml#gallery

http://allegro.pl/item482557103_swar...u.ht ml#gallery



co wy na taki zestaw?
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 21:03   #66
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez Mariolcia =P Pokaż wiadomość
moja siostra ma 19 lat studiuje kosmetologie lubie malowanie paznokci co mozna kupic z takich akcesoriow??
Zestaw Konad do zdobienia paznokci - wzorki ze stempelkiem

Moje siostrzenice (córki kuzynki) mają 13 i 14 lat. Nie sa rozpuszczone, cieszą się ze wszystkiego, ale i tak zwykle robię wcześniej dyskretna sondę u ich rodziców. Starsza na ostatnie urodziny dostała ode mnie kilka fantazyjnych świeczek - lubi ustawiać takie rzeczy w pokoju - a młodsza książkę kucharską (bo lubi gotować). Na przyszłe urodziny młodsza dostanie perfumy (ma już spora kolekcję), a starsza zapewne coś z oryginalnej bizuterii (może hand-made?).
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 15:12   #67
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Nie mam pojęcia co kupić na mikołajki 17-letniej koleżance . Jakiś prezent do 20 zł . Jakiś żeby był oryginalny .
Bardzo lubi się malować ale ma kupę kosmetyków . W tamtym roku koleżanka jej kupiła wielki kalendarz z gołymi torsami facetów , była zachwycona .

Poradźcie mi coś
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 18:28   #68
anusiekkk3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Ja już czuję magię świąt i powoli szukam prezentów Na allegro natknęłam sie na uniwersalny i naprawdę ładny, niedrogi (narazie;p - licytacja) prezent

Tam, tararara Mysz komputerowa. Genialne nadruki
http://allegro.pl/item487038420_prez...zbroniony.html

Ja bym się bardzo ucieszyła
anusiekkk3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 18:53   #69
expectation
Zadomowienie
 
Avatar expectation
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 707
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Aneczko, napisz koniecznie co ona lubi...



Ja w tym roku wylosowałam bardzo fajną osobę, która ma manie na punkcie... stóp. Nie pielęgnacji, tylko wszystkich gadżetów związanych ze stopami. I chciałabym jej kupić gadżety ze stopą właśnie, ale trudno jest takie znaleźć więc będę wdzięczna za pomoc. Do 25 zł...
__________________
W życiu dróg wiele jest, którą wybrać jak iść?

A Bóg map nie rozdaje, nie wiesz dokąd iść...

expectation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 20:15   #70
xcxnatixcx
Przyczajenie
 
Avatar xcxnatixcx
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: GdZiEś TaMmM dAlEkOoO... ;]
Wiadomości: 5
Dot.: Prezenty dla nastolatki

No właśnie... Ja tesh jestem nastolatką i co do tych maskotek, pluszaków to śiwietny pomysł ;D U mnie w klasie wiele dziewczyn chcaiłoby dostać ślicznego misiaczka... ;P Mnie to się osobiście maZzZy taki DuZzZy mi$io... ;P
__________________
Talunia ;D
xcxnatixcx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 21:07   #71
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Może miałybyście jakiś pomysł, co można kupić dość nietypowej nastolatce (16 lat), która słucha dość "ciężkiej" muzyki, nie maluje się (kosmetyki odpadają ), jest bardzo religijna (może coś w tym kierunku?).
Myślałam nad małymi kolczykami w kształcie krzyżyków, chuście arafatce (bardziej jako dodatek do czegoś), może coś do szkoły. Myślicie, że to dobry pomysł? MAcie jakieś inne porpozycje?
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 09:27   #72
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez expectation Pokaż wiadomość
Aneczko, napisz koniecznie co ona lubi...



Ja w tym roku wylosowałam bardzo fajną osobę, która ma manie na punkcie... stóp. Nie pielęgnacji, tylko wszystkich gadżetów związanych ze stopami. I chciałabym jej kupić gadżety ze stopą właśnie, ale trudno jest takie znaleźć więc będę wdzięczna za pomoc. Do 25 zł...

Możesz kupić fajniusie skarpetki z paluchami ja kiedyś dostałam takie kolorowe, na każdym paluchu był uśmiech do tego może jakiś pierścionek na stopę lub bransoletkę na lato będzie jak znalazł
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 09:48   #73
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Prezenty dla nastolatki

http://www.iprezenty.pl/prezent/Swie...zar01w0c0lim0/ toster z aniołkami kolczyki to fajny pomysł, może być też jakiś zestaw z kosmetykami do kąpieli
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 14:08   #74
monisiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 238
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Co prawda wiem ze do mikolajek jeszcze daleko ale juz sie temat zaczal w klasiw dodam ze chodze do 2 liceum . Chodzi o to czy moglibyscie polecic mi cos podac jakies pomsyly na prezent dla kolezanki. Wiem ze zaraz podniosaly by sie glosy ze to zlaezy kto co lubi wiec postaram sie wam tak mniej wiceej cos przyblizyc. Wiec dziewczyna jest taka typowa strojnisia lubi dobrze wygladac caly czas poprawia wlosy i miakjiaz. RObii rozowy i jest raczej taka przeslodzona. I nie wiem za bardzo czym sie interesuje wiem ze duzo siedzi przy kompuetrze ..... jesli chodzi o koszt prezentu to iby w klasie ustalismy ok 25 zl ale moge wydac do 50 zl.... poradzcie cos na prawde mam z nia problem albo moze nawet piszcie co sami byscie chcieli i oczywiscie jak macie taka mozliwosc to jakiegos linka tez poprosze ;P pozdrawiam licze na odpowiedz
monisiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 14:25   #75
Susanah
Raczkowanie
 
Avatar Susanah
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: Prezenty dla nastolatki

http://www.g-cube.pl/main.php
Świetna strona z komputerowymi gadżetami dla dziewczyn ;] Sama bym się ucieszyła na taki prezent.
Susanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 14:35   #76
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez monisiaa1991 Pokaż wiadomość
Co prawda wiem ze do mikolajek jeszcze daleko ale juz sie temat zaczal w klasiw dodam ze chodze do 2 liceum . Chodzi o to czy moglibyscie polecic mi cos podac jakies pomsyly na prezent dla kolezanki. Wiem ze zaraz podniosaly by sie glosy ze to zlaezy kto co lubi wiec postaram sie wam tak mniej wiceej cos przyblizyc. Wiec dziewczyna jest taka typowa strojnisia lubi dobrze wygladac caly czas poprawia wlosy i miakjiaz. RObii rozowy i jest raczej taka przeslodzona. I nie wiem za bardzo czym sie interesuje wiem ze duzo siedzi przy kompuetrze ..... jesli chodzi o koszt prezentu to iby w klasie ustalismy ok 25 zl ale moge wydac do 50 zl.... poradzcie cos na prawde mam z nia problem albo moze nawet piszcie co sami byscie chcieli i oczywiscie jak macie taka mozliwosc to jakiegos linka tez poprosze ;P pozdrawiam licze na odpowiedz
A nosi bizuterię?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 16:18   #77
expectation
Zadomowienie
 
Avatar expectation
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 707
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Może miałybyście jakiś pomysł, co można kupić dość nietypowej nastolatce (16 lat), która słucha dość "ciężkiej" muzyki, nie maluje się (kosmetyki odpadają ), jest bardzo religijna (może coś w tym kierunku?).
Myślałam nad małymi kolczykami w kształcie krzyżyków, chuście arafatce (bardziej jako dodatek do czegoś), może coś do szkoły. Myślicie, że to dobry pomysł? MAcie jakieś inne porpozycje?
Tylko nie kolczyki w kształcie krzyżyków, bo jesli jest naprawde religijna to uzna to za profanację. może zwykły krzyżyk na łańcuszku?
__________________
W życiu dróg wiele jest, którą wybrać jak iść?

A Bóg map nie rozdaje, nie wiesz dokąd iść...

expectation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 23:06   #78
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez expectation Pokaż wiadomość
Tylko nie kolczyki w kształcie krzyżyków, bo jesli jest naprawde religijna to uzna to za profanację. może zwykły krzyżyk na łańcuszku?
Hm, myślałam o takich wkrętkach malutkich, ale rozmawiałam z nią tak przy okazji na temat kolczyków i stwierdziła, że nie lubi ich nosić... A może rzeczywiście zgorszyłaby się takim prezentem. Krzyżyk na łańcuszku to dobry pomysł, ale boję się, że już jakiś ma. Wiadomo, jak dostała kiedyś (komunia, bierzmowanie), to się z nim nie rozstaje...
Bardzo podobają mi się te myszki i klawiatury z tych stron z prezentami Ale ona ma laptopa. W domu mają prysznic, więc do kąpieli coś też odpada...
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:21   #79
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Prezenty dla nastolatki

moze taki krzyzyk w jakims kolorze ktory bedzie mogla do czegos zalozyc? albo jakas ksiazke w tym temacie?
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 12:20   #80
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Może miałybyście jakiś pomysł, co można kupić dość nietypowej nastolatce (16 lat), która słucha dość "ciężkiej" muzyki, nie maluje się (kosmetyki odpadają ), jest bardzo religijna (może coś w tym kierunku?).
Myślałam nad małymi kolczykami w kształcie krzyżyków, chuście arafatce (bardziej jako dodatek do czegoś), może coś do szkoły. Myślicie, że to dobry pomysł? MAcie jakieś inne porpozycje?
To może płyty? Albo koszulkę, bluzę z logo zespołu, który lubi.

A propos kosmetyków napisałaś, że ma prysznic zamiast wanny, ale w czym problem- możesz kupić jej coś pod prysznic np. żel i peeling
Titane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 12:56   #81
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez Mariolcia =P Pokaż wiadomość
moze taki krzyzyk w jakims kolorze ktory bedzie mogla do czegos zalozyc? albo jakas ksiazke w tym temacie?
Właśnie nad książką myślałam, może będzie jakaś o świętej o jej imieniu Muszę się udać do sklepu z dewocjonaliami...

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
To może płyty? Albo koszulkę, bluzę z logo zespołu, który lubi.

A propos kosmetyków napisałaś, że ma prysznic zamiast wanny, ale w czym problem- możesz kupić jej coś pod prysznic np. żel i peeling
Co do płyt, to myślałąm o jakimś dvd (bo od rodziców dostaje odtwarzacz i tv do pokoju), ale jej brat, to maniak filmowy i ma chyba wszystkie możliwe filmy

Tak myślę, może z TŻem złożymy się na jakąś większą rzecz typu fajna pościel z SheepWorld/jakiś zestaw do szkoły/kalendarz na ścianę/zegar? Co myślicie o tym?
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 13:19   #82
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Właśnie nad książką myślałam, może będzie jakaś o świętej o jej imieniu Muszę się udać do sklepu z dewocjonaliami...


Co do płyt, to myślałąm o jakimś dvd (bo od rodziców dostaje odtwarzacz i tv do pokoju), ale jej brat, to maniak filmowy i ma chyba wszystkie możliwe filmy

Tak myślę, może z TŻem złożymy się na jakąś większą rzecz typu fajna pościel z SheepWorld/jakiś zestaw do szkoły/kalendarz na ścianę/zegar? Co myślicie o tym?
To dvd z koncertem
Pomysł z kupieniem czegoś wspólnie z TŻ też ok
Titane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 14:10   #83
An94gela
Przyczajenie
 
Avatar An94gela
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
GG do An94gela
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Przedemną kilka dziewczyn mówiło o pluszowych misiach, jestem nastolatką i jak dla mnie jest to świetny pomysł, czym wiekszy i słodszy tym lepiej
Mam 14,5 lat no i od kliku lat od wszystkich cioci i wójków dostają kase, moze to dobre wyjście, ale ja bym sie bardziej ucieszyła jakbym wońcu coś dostała
Mnie bardzo by ucieszyła jakaś super piżama to znaczy taka słodka, moze z jakimiś śmieszymi rysunkami, wg mnie piżam nigdy za wiele...albo jakies ładne pudełeczko na bizuterię (na kolczyki itp) lub poprostu kolczyki, jakis naszyjnik albo branzoletka
An94gela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 11:55   #84
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Prezenty dla nastolatki

To ja też się wypowiem. Może komuś pomogę
Mam prawie 16 lat, słycham ciężkiej muzyki, praktycznie się nie maluję. Dla mnie fajnym prezentem jest:
- srebrna biżuteria
- płyty cd (ale tutaj trzeba znać gust muzyczny )
-pidżamy
-perfumy (bo je uwielbiam, ale tu też trzeba trafić)
- komplety bielizny
-dobry tusz do rzęs
-torebki (małe na długim pasku/łańcuszku albo duże mieszczące a4)
-porządne baletki (ale to dlatego ,że tańczę może ktoś akurat też 'ma' taką nastolatkę)
-ubrania (w każdej ilości :P ale jestem wybredna, więc trudno byłoby komuś coś dla mnie kupić)
- gadżety ze sklepu Flo, zdecydowanie polecam! mają świetna rzeczy
jak mi się coś jeszcze przypomni to oczywiście dopiszę

edit. dopiszę jeszcze czego bym dostać zupełnie nie chciała:
-pluszaki
-kubki
-ramki, figurki do postawienia, lampiony itp.

Edytowane przez Sweet :)
Czas edycji: 2008-11-22 o 11:57
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 12:37   #85
picnic
Rozeznanie
 
Avatar picnic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 563
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Ja (lat 17) nie chciałabym dostać żadnych świeczek, poduszek, skarbonek, ramek i innych bezużytecznych rzeczy. I broń Boże kosmetyki dla cery tradzikowej - to upokarzające. Bielizna i perfumy to też moim zdaniem zły pomysł.

Natomiast za fajne uważam:
- ciekawą biżuterię/dodatki
Osobiście uwielbiam oryginalne kolczyki i wisiorki w różnych kształtach, np. kokardek, bucików itd. (polecam biżuterię w H&M)
Marzy mi się też zegarek z dużą tarczą w męskim stylu.
- piżamę - szczególnie z fajnym nadrukiem, zawsze jest fajnym prezentem
- słuchawki do mp3 w oryginalnym a jednocześnie praktycznym i wygodnym kształcie
- jeśli kometyki, to tylko "bezpieczne", np. lakier do paznokci w jednolitym kolorze, błyszczyk, dobry tusz do rzęs, z barwami cieni bym nie ryzykowała,
jeśli chodzi o zestawy kosmetyków to takie do kąpieli - zapachowe żele + kuleczki
- zestaw na zimę szalik+rękwiczki, ale trzeba znać gust drugiej osoby
- śmieszne skarpetki - osobiście bardzo je lubię
picnic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 18:01   #86
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Chyba każda nastolatka ucieszyłaby się z
pachnącego balsamu do ciała, np. czekoladowego
ładnych kolczyków
perfum
błyszczyka
torebki
płyty ukochanego zespołu
pokrowca na aparat fotograficzny/komórkę

natomiast takie "sztampowe" prezenty, jak ramki, pluszaki, breloczki, figurki uważam za mocno przereklamowane, ponieważ dlatego że
- stoi to-to i się tylko kurzy
- zajmuje miejsce
- kiedy się po raz setny przestawia setną ramkę/świeczkę/flakonik, naprawdę można szału dostać
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 19:07   #87
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Prezenty dla nastolatki

a co myślicie o takim czymś dla 13-latki?

http://www.siedmiorog.pl/k2844_encyklopedia_nastolatki_
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 19:21   #88
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Prezenty dla nastolatki

Uważam to za dobry prezent dla niezbyt pewnej siebie dziewczyny... Dość śmiałą i wygadaną moze to śmieszyć w sensie "omg, co też można wymyśleć"....
Ale "szare myszki" czy zwykłe, trochę zakompleksione nastolatki z pewnością odnajdą w tym coś dla siebie ;]
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 20:18   #89
syygita
Raczkowanie
 
Avatar syygita
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 143
Dot.: Prezenty dla nastolatki

uwżam że perfumy, perfumy i jeszcze raz perfumy
__________________

Edytowane przez syygita
Czas edycji: 2008-11-24 o 20:21
syygita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 15:59   #90
caroline678
Rozeznanie
 
Avatar caroline678
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: b
Wiadomości: 519
prezent dla 16-latki

Hej. Nie wiem co kupic mojej przyjaciółce na urodziny.
Wiadomo,że uniwersalnym prezentem są kosmetyki, biżuteria, ale jak chciałam
kupic coś oryginalnego!


Macie jakieś pomysły na niezwykły prezent?
__________________
stuuudia
caroline678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-23 13:14:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.