Prezenty dla nastolatka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-09, 15:23   #1
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483

Prezenty dla nastolatka


Święta coraz bliżej, a Ty nadal nie wiesz co kupić swojemu nastoletniemu kuzynowi lub bratu? Lub może wpadłaś na pomysł idealnego prezentu i chciałabyś się tym pochwalić, podpowiedzieć innym? Możesz napisać to tutaj, zapraszamy
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 12:01   #2
LadyLeSs
Raczkowanie
 
Avatar LadyLeSs
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
GG do LadyLeSs
Dot.: Prezenty dla nastolatka

no dawać jakieś propozycje! właśnie mam taki problem, że nie wiem co kupić może się czyms zainspiruje )
Buziaki
LadyLeSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 13:21   #3
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Oo mam nadzieję, że podczytam tutaj o czymś fajnym. Niedługo mój kuzyn ma 18, i zastanawiamy się co by mu kupic...
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 16:45   #4
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Ooo Fajny wątek.
Mam ten sam problem ;/
W klasie zrobilismy sobie mikołajki i wylosowałam najbardziej spokojnego i nierozrywkowego kolege...^^ Interesuje się eloktoroniką ,śrubkami itd...
Kompletnie nie wiem co mu kupic...;/
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 21:47   #5
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Prezenty dla nastolatka

A ja mam problem z bratem Co prawda nie jest już nastolatkiem-ma 20 lat, ale nie mam pojęcia co mu kupić Heeelp dziewczyny
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 07:57   #6
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Bratu to ja zawsze kupuję coś co potrzebuje - kosmetyki, ciuchy itp. Ma 17 lat.

Ale kuzynowi.... Eh
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 12:52   #7
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
A ja mam problem z bratem Co prawda nie jest już nastolatkiem-ma 20 lat, ale nie mam pojęcia co mu kupić Heeelp dziewczyny
a czym się interesuje brat?;>
Moze jakis portfel firmowy , kosmetyki?
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 15:10   #8
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
a czym się interesuje brat?;>
Moze jakis portfel firmowy , kosmetyki?
Portfel ma fajny, kosmetyki ma-w sumie sam sobie kupuje ulubione. On studiuje turystykę i hotelarstwo, ale nie wiem co mogłabym mu kupic z tym związanego? Interesuje sie samochodami (ale auta mu nie kupięzresztą i tak ma), technicznymi bajerami (komputery i takie tam), ale mam wrażenie, że niczego już nie potrzebuje. Odtwarzacz mp3 ma, i takie tam różne też. No nie wiem serio

Jak myślisz?

Edytowane przez 201701160947
Czas edycji: 2008-11-14 o 15:15
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 16:57   #9
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Portfel ma fajny, kosmetyki ma-w sumie sam sobie kupuje ulubione. On studiuje turystykę i hotelarstwo, ale nie wiem co mogłabym mu kupic z tym związanego? Interesuje sie samochodami (ale auta mu nie kupięzresztą i tak ma), technicznymi bajerami (komputery i takie tam), ale mam wrażenie, że niczego już nie potrzebuje. Odtwarzacz mp3 ma, i takie tam różne też. No nie wiem serio

Jak myślisz?
a jakaś karta graficzna?
gra komputerowa?
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 17:10   #10
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
a jakaś karta graficzna?
gra komputerowa?
On gier nie kupuje Karty też nie potrzebuje echh, ale wpadłam na inny pomysł, ale napisze Ci na PW (jego dziewczyna tu wchodzi na forum )
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 17:11   #11
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Prezenty dla nastolatka

ok
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 17:05   #12
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Ja mam 10 i 13 letnich kuzynów... Za Chiny nie wiem co im kupić . Pomożecie?
Niestety nie mają żadnych konkretnych zainteresować, a ich mama zabrania już kupować im gry komputerowe .
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 17:23   #13
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Prezenty dla nastolatka

A poradźcie mi proszę co można kupić 14 i 15- latce. Myślałam o kosmetykach. Czy to dobry pomysł? Wydaje mi się, że ucieszyłyby się, bo brak im kasy na takie rzeczy. Tylko jakie konkretnie(kolorówka odpada)?

Proszę o odpowiedź szczególnie dziewczyny w tym wieku

Edit: no tak, to chyba nie ten wątek- sorry

Edytowane przez Titane
Czas edycji: 2008-11-15 o 17:30
Titane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 17:40   #14
klosik_93
Rozeznanie
 
Avatar klosik_93
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 596
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Podpowiedzcie co mam kupić koledze z klasy?Losowaliśmy na mikołajki, i wylosowałam chłopaka, z którym wogóle nie gadam.Nie mam pojęcia co mu kupić, ale chodzi mi o coś nieoklepanego....Ma 15, z tego co wiem interesuje się grami komputerowymi, samochodami itp.Pomóżcie
__________________

klosik_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 10:13   #15
Nannala
Raczkowanie
 
Avatar Nannala
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 108
Dot.: Prezenty dla nastolatka

ehh.. widać że stare dobre gry planszowe/karciane/inne podobne odeszły do lamusa..
szkoda..
__________________
..słownik ortograficzny i google.pl - przyjaciele internauty..

i błagam, myślcie zanim odpiszecie..
Nannala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 20:05   #16
Susanah
Raczkowanie
 
Avatar Susanah
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Ja mojemu (15letniemu) kuzynowi chyba będe kupowała to:
http://www.toys4boys.pl/Myslaca-Masa-item669.html
Wygląda fajnie, mam nadzieję, że sie spodoba ^^ Ogólnie ta stronka pełna jest śmiesznych, fajnych gadżetów.
Susanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 10:08   #17
cosmopolitan3000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 83
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Wyszperałam stary wątek i podnoszę, bo mam nie lada zagadkę a mianowicie co kupić na gwiazdkę chłopcom (12 i 16 lat). Dodam, że sprawa jest o tyle skomplikowana, że chłopcy nie mieszkają w Polsce, a co za tym idzie nie bardzo znają j. polski więc wszystkie książki itd. odpadają. Poza tym wg nich wszystko musi być firmowe, a kupowanie bluz pumy czy kurtek nike to duży wydatek x2. Kochają gry xbox, playstation, ale to też drogie sprawy, zwłaszcza, że już mają ich pełno i praktycznie nie odchodzą od konsoli.... :/

jednym słowem - pomocy! każda wskazówka mile widziana
cosmopolitan3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 16:30   #18
Agnesik_
Raczkowanie
 
Avatar Agnesik_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 136
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Hmm..myślę że młodzież ucieszyła by się z takich ciekawych prezentów. Jeśli jesteście z wawy, to w Arkadii jest sklep This&that ( chyba tak )....i tam jest dużo gadżetów i do ozdoby pokoju. W tym samym centrum handlowym jest też Flo...i tam jest teraz sporo przecen..i właśnie takie rzeczy do ozdoby pokoju ( ale to dla takich nastolatków w wieku 15-19)...W złotych tarasach jest też Flo jak i również Toys4Boys. Tam są jakieś gadżety, dostosowane do wieku, typu kaktus do telefonu..taki malutki . No..ale to tylko sklepy..a skoro chodzi o konkretne rzeczy to tak :
* każdy nastolatek ucieszy się z komórki ( teraz to już nowsza generacja czyli coś typu corby albo 5800...no..dotykowy ekran ma jakiś wpływ xD)..ale to zależy też czy nastolatek którego chcemy obdarować lubi słuchać muzyki wtedy to corby czyli Samsung S3650, albo nokia 5800...wiem że one do tego są...ale nie koniecznie to one muszą być kupione..jeśli nastolatek lubi grać w gry...to wybieramy taki, który ma wejście na karty pamięci, usb, bluetooth, podczerwień..ale nie koniecznie, no i może ale nie musi posiadać WiFi... Ale dość o komórkach
* PSP2...ale to też nie każdy się ucieszy
* Nastolatka ucieszy się z bonu do sklepu typu H&M
* Dużym powodzeniem cieszą się kosmetyki..ale nie narzucajmy zdania, jeśli córka/siostra/córka znajomej/znajoma/koleżanka ( no..ważne że nastolatka ) nie używa pudru..to nie kupujmy jej go...nie narzucajmy zdania..zresztą..tu chodzi że można kupować takie do mycia...a nie malowidła..bo nie każdemu odpowiadają, niektórzy mają uczulenia i wgl.
Jedziemy dalej...
* Wiele dziewczyn..jeśli ma kręcone włosy..albo choć falowane..i słyszymy ciągle narzekania pod ich kierunkiem ( włosów )...to można kupić prostownicę..teraz w telewizji leci taka reklama prostownicy Philipsa....a jeśli ma proste..no to lokówkę
* Gry komputerowe...tutaj...prz ykładowo The sims 3 albo jakieś strzelanki.
* Filmy...ale nie jakieś o dojrzewaniu czy coś...mogą to być ulubione seriale, koncert, ukochany film..wiele osób ma jakieś ukochane filmy z dzieciństwa...i chętnie je ogląda
* Muzyka ... i to ulubiony rodzaj..a nie na chybił trafił
* Gadżety..tu to mogę się rozpisać maksymalnie...więc tak....tutaj mogę podsunąć właśnie sklep Toys4Boys, albo czasem znajduje się takie perełki w Empiku. Przykładowo dla dziewczyn :
- szkatułki, kosmetyczki itp. plakaty, ozdoby, jakieś podwieszenia, obrazy, jakieś śmieszne kubki, bluzki z jakimiś napisami..specjalnie naprasowywanymi, śmieszne długopisy, wielkie kartki..
Przykładowo dla chłopaków :
- Jeśli lubi grać w komputer to kubek z napisem I <3 my computer ( toys4boys), jeśli lubi grać w jakieś gry na telewizorze, to nie kupujmy nowego telewizora xD...może jest jakaś kolejna część gry w którą gra?...a może zaproponować jakąś nowość? , a może jeśli się nie odrywa od telewozora..to jakiś gadżet..żeby był ciekawszy od ciągłego grania..przykładowo jakaś łamigłówka..ale nie planszowa..tylko jakaś piłka która znika..czy coś w tym stylu :P
* Ozdoba do pokoju..typu jakaś futrzasta lampka
* Jeśli jesteś rodzicem, możesz zaproponować przemalowanie i przemeblowanie pokoju.
* Można sie pobawić i jeśli jesteś rodzicem/bratem/siostrą ... możesz się zabawić w dobrą duszę...i zrobić kupony z napisami : jeden dzień spokoju, jeden dzień leniuchowania, jeden dzień rządzania....no i takie tam :P
* A już najlepszym prezentem jest kasa...sprawdza się w każdej sytuacji..no chyba że jest się córką/ synem...to nie wypada dawać kasy :P


Ogółem...musi być coś...żeby nastolatek mógł zaszpanować ( nawet nie dosłownie ), żeby było ciekawe, żeby przyciągało wzrok, nie musi być drogie, ani duże.

Edytowane przez Agnesik_
Czas edycji: 2009-12-06 o 13:06
Agnesik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 20:03   #19
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Prezenty dla nastolatka

http://www.toys4boys.pl/Blyskawiczna...-item1117.html sądzę że za to , a szczególnie po przetestowaniu z kumplami będzie do końca zycia wdzieczny
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 11:17   #20
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Dzieewczyynyy no pomóżcie Co jest teraz modne u dzieci?:P Mam brata prawie 12 lat i nie wiem co kupic to juz taki wiek ze nie dziecko, ale jeszcze nie taki nastolatek Macie jakies pomysly??
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 13:45   #21
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Też mam brata w wieku 12. Dostanie ode mnie grę Spore i dodatek do niej. W tej grze tworzy się jakieś kosmiczne potworki. Znaczy najpierw tworzy się komórkę a z niej ewoluuje stworek... czy coś takiego. W każdym bądź razie miałam demo i całkiem fajne.
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 14:04   #22
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
Też mam brata w wieku 12. Dostanie ode mnie grę Spore i dodatek do niej. W tej grze tworzy się jakieś kosmiczne potworki. Znaczy najpierw tworzy się komórkę a z niej ewoluuje stworek... czy coś takiego. W każdym bądź razie miałam demo i całkiem fajne.
kurde ale on ma od cholery chyba tych gier:p A myslalas jeszcze o czymś? zanim wpadlas na pomysl z grą?
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 17:51   #23
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Myślałam jedynie o książce o krypto-zoologii i chyba się na nią jeszcze skuszę .

Edytowane przez wanitatywna
Czas edycji: 2009-12-08 o 17:52
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 09:05   #24
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Prezenty dla nastolatka

mam 2 braci... 13 i 14 lat
13 - jest rozrywkowy, chodzi na tance (hh) ogólnie dusza towarzystwa itd... wiec wymysliłam mu koszulke equalizer, jest też na stronie toys4boys ale na all taniej
natomiast problem jest z bratem 14 letnim - lubi czytać książki, piłke nożną, i gry komputerowe i nie mam totalnie pojęcia co mu kupic
ksiazki juz dostal odemnie kilka razy wiec przy kolejnym by sie chyba załamał :P gry komputerowe jesli jakies chce kupuje sobie na bieząco - chociaz i tak raczej jest maniakiem jednej gry. Myślałam nad jakąś lepszą piłką ale jest zima i bedzie musial czekac do wiosny zeby zagrać ? Kiedyś dostał odemnie ochraniacze i rekawice do grania.
Totalna pustka... też myślałam nad jakimś gadżetem który odciągnął by go troche od komputera :P ale fundusze ograniczone do 50zł - wiec ciezko znalezc cos fajnego
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 17:28   #25
Yoostii
Zadomowienie
 
Avatar Yoostii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 304
Dot.: Prezenty dla nastolatka

a ja mam problem z bratem (16 lat). nie mam pojecia co moze go zadowolic. kolejny zestaw dezodorantow? niestety mam malo kasy by kupic cos drozszego (ok.15 zl;/). myslalam o koszulce z jakims napisem( np. jp na 100%) ale niewiem ile to bedzie kosztowac i gdzie ja kupic..
Yoostii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 13:54   #26
malagaa19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 12
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Teraz każdy chce wyglądać modnie więc po prostu polecam kupić coś co jest teraz trendy. Myślę, że każdy nastolatek ucieszyłby się z nowych butów Nike Air Max. W tym sklepie jest mnóstwo modeli http://air-max.pl/
malagaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 14:08   #27
dellima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 25
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Cytat:
Napisane przez Yoostii Pokaż wiadomość
a ja mam problem z bratem (16 lat). nie mam pojecia co moze go zadowolic. kolejny zestaw dezodorantow? niestety mam malo kasy by kupic cos drozszego (ok.15 zl;/). myslalam o koszulce z jakims napisem( np. jp na 100%) ale niewiem ile to bedzie kosztowac i gdzie ja kupic..
Wątpię, że uda Ci się kupić koszulkę za 15zł, a napis "jp na 100%" jest fatalny (moim zdaniem), lepiej jakby był jakiś śmieszny napis.
dellima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 16:17   #28
krln111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Mojej przyjaciółki mama w tym roku dla swojego syna lat 16, który interesuje się muzyką(hip-hopem) wykupiła kurs dj'ski (kartę podarunkową na taki kurs) ale to w Warszawie. Ja natomiast mam problem co swojej nastoletniej siostrze kupic
krln111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 12:58   #29
KaygaNaki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Może torbę która wygląda jak narysowana? Też mam taką tyle, że różową i fajnie wygląda, a ludzie czasem się przygąldaja lub nawet pytają skąd ją mam. Mieści więcej niż się wydaje.

http://olx.pl/oferta/wyjatkowa-torba...7-IDcZV6b.html
KaygaNaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 22:59   #30
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Prezenty dla nastolatka

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
Ja mam 10 i 13 letnich kuzynów... Za Chiny nie wiem co im kupić .
Gry planszowe.

Młodym nastolatkom najlepiej kartę podarunkową do Sephory, Daglasa.

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Yoostii Pokaż wiadomość
niestety mam malo kasy by kupic cos drozszego (ok.15 zl;/). ..
kup mu jakąś fajną, nietypową, wielką czekoladę.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-06 18:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.