Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-07, 20:02   #631
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Dziewczyny nie ma żadna z Was tej paletki cieni YSL Couture Variation, żeby polecić czy warto? Bo waham się czy opłacać zamówienie
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:06   #632
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie ma żadna z Was tej paletki cieni YSL Couture Variation, żeby polecić czy warto? Bo waham się czy opłacać zamówienie
Testowałam. porządna paleta, ładne odcienie.
L'Oreal już wypuścił podobną paletę;
https://www.youtube.com/watch?v=ennAWrQjP9Y
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-01-07 o 20:08
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:13   #633
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Testowałam. porządna paleta, ładne odcienie.
L'Oreal już wypuścił podobną paletę;
https://www.youtube.com/watch?v=ennAWrQjP9Y
Ta YSL ma ładniejsze kolory Kusi mnie też ta paletka - tylko ta cena Jak będzie kiedyś na wyprzedaży, to może wtedy kupię (o ile zdążę, bo coś mi z tym nie idzie - handlary w W-wie są szybkie, a te w necie to już w ogóle pershingi )
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:13   #634
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Tak, do tego przyjemniej i sprawnie się nią maluje a kolor b. ładny.
Myślę, że jak możesz zaryzykować
Na pewno się skuszę tylko nie wiem czy teraz jest sens, bo to bardziej jesienny kolor, co nie?

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dotarły pędzelki, wymalowałam się i jestem zachwycona, w końcu wszystko super roztarte
Ooo moje jeszcze nie wysłane też czekam na 227
Testowałaś z paletką TF? Do mnie doszła 2 dni temu, jestem zachwycona, aż szkoda mi używać
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:15   #635
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ta YSL ma ładniejsze kolory Kusi mnie też ta paletka - tylko ta cena Jak będzie kiedyś na wyprzedaży, to może wtedy kupię (o ile zdążę, bo coś mi z tym nie idzie - handlary w W-wie są szybkie, a te w necie to już w ogóle pershingi )


Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:17   #636
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Na pewno się skuszę tylko nie wiem czy teraz jest sens, bo to bardziej jesienny kolor, co nie?


Ooo moje jeszcze nie wysłane też czekam na 227
Testowałaś z paletką TF? Do mnie doszła 2 dni temu, jestem zachwycona, aż szkoda mi używać
Wymalowałam się nią na sylwestra, ale kolor ten fioletowy z z drobinkami taki o, w ogóle tych drobinek na oku nie ma, ale następnym razem nałożę korektor w miejsce, gdzie ma być ten cień i położę go na mokro.
Makijaż trzymał się całą noc, zadowolona jestem
Dzisiaj na szybko pomalowałam się znowu żeby przetestować pędzle i wyszło super
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:17   #637
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ta YSL ma ładniejsze kolory Kusi mnie też ta paletka - tylko ta cena Jak będzie kiedyś na wyprzedaży, to może wtedy kupię (o ile zdążę, bo coś mi z tym nie idzie - handlary w W-wie są szybkie, a te w necie to już w ogóle pershingi )
Trening czyni mistrza
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 20:20   #638
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Trening czyni mistrza
Jak ja rano w pierwszy dzień wyprzedaży zaglądam na stronę i tego co mnie interesuje już nie ma, to nie wiem jak mam trenować
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:21   #639
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Dzisiaj w stacjonarnej S. szukałam zestawu zapachowego męskiego Guerlain i owszem był, ale nieprzeceniony, a na stronie przeceniony
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:23   #640
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ta YSL ma ładniejsze kolory Kusi mnie też ta paletka - tylko ta cena Jak będzie kiedyś na wyprzedaży, to może wtedy kupię (o ile zdążę, bo coś mi z tym nie idzie - handlary w W-wie są szybkie, a te w necie to już w ogóle pershingi )
Zawsze najpierw zamów przed pochwaleniem się na forum. Ja tu np. przez 6 godzin zastanawiałam się nad zakupem palet Sephora, a jak tylko napisałam o tym na forum, to i znikły w ciągu godziny.
Wszystkim handlarom z okazji nowego roku życzę, żeby nie udało im się sprzedać całego towaru, który wykupiły Z tego powodu od jakiegoś czasu bojkotuję allegro...

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj w stacjonarnej S. szukałam zestawu zapachowego męskiego Guerlain i owszem był, ale nieprzeceniony, a na stronie przeceniony
Rozmawiałam z ekspedientem z S. i stacjonarnie jest w ogóle mniej rzeczy poprzecenianych. Opowiadałam Wam już jak zostały wykupione wszystkie palety szkatułkowe Sephora na handel.
Facet rano przyszedł i kupił 10 palet jak tylko weszła zniżka 30%.
Zastanawiam się, jaki rodzaj ludzi kupuje takie wielgachne palety na allegro. Bo na pewno nie wizażyści.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-01-07 o 20:29
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:24   #641
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jak ja rano w pierwszy dzień wyprzedaży zaglądam na stronę i tego co mnie interesuje już nie ma, to nie wiem jak mam trenować
Mialam na mysli handlary i ewentualnie kryptohandlary
Co nie zmienia faktu, iz w przypadku S. te wyprzedaze sa w wielu przypadkach fikcja
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 20:25   #642
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wymalowałam się nią na sylwestra, ale kolor ten fioletowy z z drobinkami taki o, w ogóle tych drobinek na oku nie ma, ale następnym razem nałożę korektor w miejsce, gdzie ma być ten cień i położę go na mokro.
Makijaż trzymał się całą noc, zadowolona jestem
Dzisiaj na szybko pomalowałam się znowu żeby przetestować pędzle i wyszło super
Poczekam na nowe pędzle, to też będę zachwycać - mam nadzieję

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Zawsze najpierw zamów przed pochwaleniem się na forum. Ja tu np. przez 6 godzin zastanawiałam się nad zakupem palet Sephora, a jak tylko napisałam o tym na forum, to i znikły w ciągu godziny.
Wszystkim handlarom z okazji nowego roku życzę, żeby nie udało im się sprzedać całego towaru, który wykupiły Z tego powodu od jakiegoś czasu bojkotuję allegro...
Dokładnie! Też nieraz tego doświadczyłam
Motto naszego wątku - najpierw zamawiaj, potem się chwal
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:30   #643
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dzisiaj jeszcze kupiłam w Biedronce pojemniczki na leki w etui w kształcie portfela. Pojemniczki potrzebuję na odsypki i próbki podkładów, mam nadzieję, że zmywaczem zetrę te napisy. Zestaw kosztował 6zł.

Na razie dość zakupów, kupiłam wszystko, co mi jest absolutnie potrzebne. Muszę się pilnować, bo chyba coś znowu zaczyna się efekt jo-jo.
Świetny pomysł u mnie w bedronce od groma tych pojemników )

W końcu chwila relaksu

Zgrzeszyłam..

Zrobiłam zamówienie w costasy i plantsforbeauty..

Ale tylko po 50 zł

Kupiłam próbki uoga uoga w sloiczkach, trochę próbek i mini bronzery i rozświetlacz lily lolo

Tylko to mnie kusiło, więc nie chciałam się męczyć

A.. no i shiny wachowicz dla skarpetek złuszczajacych, bo nawet dla nich lepiej całe pudełko.. tak..tak..sama siebie usprawiedliwiam

I niechcący zapomniałam anulować subskrypcji beglossy..

I to tyle w trwaniu w noworocznych postanowieniach
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:44   #644
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mialam na mysli handlary i ewentualnie kryptohandlary
Co nie zmienia faktu, iz w przypadku S. te wyprzedaze sa w wielu przypadkach fikcja
Zaobserowałam, że w S. wrzucają na stronę w niskiej cenie rzeczy, których od dawna nie ma Niby przecena, a tych produktów nie można było już wcześniej nigdzie kupić nawet w standardowej cenie Wkurza mnie to.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Zawsze najpierw zamów przed pochwaleniem się na forum. Ja tu np. przez 6 godzin zastanawiałam się nad zakupem palet Sephora, a jak tylko napisałam o tym na forum, to i znikły w ciągu godziny.
Wszystkim handlarom z okazji nowego roku życzę, żeby nie udało im się sprzedać całego towaru, który wykupiły Z tego powodu od jakiegoś czasu bojkotuję allegro...


Rozmawiałam z ekspedientem z S. i stacjonarnie jest w ogóle mniej rzeczy poprzecenianych. Opowiadałam Wam już jak zostały wykupione wszystkie palety szkatułkowe Sephora na handel.
Facet rano przyszedł i kupił 10 palet jak tylko weszła zniżka 30%.
Zastanawiam się, jaki rodzaj ludzi kupuje takie wielgachne palety na allegro. Bo na pewno nie wizażyści.
Nastolatki
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:45   #645
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj w stacjonarnej S. szukałam zestawu zapachowego męskiego Guerlain i owszem był, ale nieprzeceniony, a na stronie przeceniony
Może tak być, trzeba pytać czy jest na wyprzedaży.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:46   #646
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Za denko Jak się spisywał ten krem z Organique?



W skrócie gadane było o podróbkach itp, brokułów brak, super ofert też

Jak się czujesz?
Dzięki za skrót wydarzeń czuje się ok ale dziś mam bardzo intensywny dzień i brak czasu na wizaz :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:48   #647
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Zaobserowałam, że w S. wrzucają na stronę w niskiej cenie rzeczy, których od dawna nie ma Niby przecena, a tych produktów nie można było już wcześniej nigdzie kupić nawet w standardowej cenie Wkurza mnie to.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------



Nastolatki
Tak samo jak z Aniołem Cukrowym. Byl wyprzedany juz jak tylko wszedł do Sephory. Ciekawe co oni wyprzedaja... 3 sztuki?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 20:51   #648
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Z tym wykupywaniem palet, to zauważyłam pewną prawidłowość: przodują panowie z Łodzi, niejaki Marcin Sajdak i Mariusz Ślązak. Nic dziwnego, że nie udało mi się ich nawet przetestować, bo nawet testery po świętach znikały z Sephor w tajemniczych okolicznościach.
A Wąchock już prawie całkowicie przerzucił się na Estee Lauder i Clarins.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-01-07 o 20:55
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:00   #649
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Zaobserowałam, że w S. wrzucają na stronę w niskiej cenie rzeczy, których od dawna nie ma Niby przecena, a tych produktów nie można było już wcześniej nigdzie kupić nawet w standardowej cenie Wkurza mnie to.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------



Nastolatki
Mnie jeszcze denerwuje, ze nie aktualizuja strony. Klikasz w zakladke -wyprzedaz, a tam polowy towarow nie ma od dluzszego czasu. Klikasz tylko jak jakis przyglup, marnujesz czas i sie wkur***sz

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Z tym wykupywaniem palet, to zauważyłam pewną prawidłowość: przodują panowie z Łodzi, niejaki Marcin Sajdak i Mariusz Ślązak. Nic dziwnego, że nie udało mi się ich nawet przetestować, bo nawet testery po świętach znikały z Sephor w tajemniczych okolicznościach.
A Wąchock już prawie całkowicie przerzucił się na Estee Lauder i Clarins.
Najgorzej, ze maja sile przebicia i grupe docelowa. Popyt czyni podaz. Na nic nasze modly, pretensje. Musi sie zmienic mentalnosc ludzi, w co nie wierze
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 21:06   #650
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Testowałam. porządna paleta, ładne odcienie.
L'Oreal już wypuścił podobną paletę;
https://www.youtube.com/watch?v=ennAWrQjP9Y
Dzięki za info, ja właśnie lubię takie kolorki. Chyba się na nią skuszę, cena koszmarna, ale udało mi się kliknąć z tym 30% rabatem. Nie załapałam się na czekoladkę TF, więc może tą wezmę
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:07   #651
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Też tego nie rozumiem. GR krzywdy nikomu nie zrobiło, wszędzie są polecane, a w tych chińskich podróbkach nie wiadomo co siedzi
Ja za to się zniechęciłam do pomadek Maca, bo rok temu kupiłam swoją pierwszą pomadkę(przyznaję, nie doczytałam, które formuły są polecane) i kupiłam lustre, do teraz nie wierzę, że pomadka za taką kasę może być taka do du*y I teraz się ciągle waham nad matowymi, bo się boję, że okażą się być także gorsze od przywołanych wcześniej GR...
Ja tam lubię Lustre ale trwalsze są maty i satyny
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam Plumful, a jest lustre i jeszcze się skuszę na to wykończenie
Plumful jest super
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Nie znoszę prasować


Mam paczki Ruby Woo taka piękna

Mogę oddać tak po prostu w stacjonarnym D. Eye Tint Armaniego, jeśli nie mam jeszcze faktury, tylko formularz zwrotu? Wiem, że mogę go popchnąć też do paczkomatu, ale zanim zwrócą mi kasę, minie wieczność
Nie otwierałam go, ale już po zamówieniu testowałam w D. i niczego mi nie urwał
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:12   #652
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Może tak być, trzeba pytać czy jest na wyprzedaży.
Zerknę jeszcze raz w niedzielę lub w sobotę do sephory. Bo w sobotę TŻ robi mój wielki zwrot Że też dał się na to namówić
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:19   #653
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ok jakby co daj znak sygnał, chętnie to oddam
Może ktoś o ciemnej karnacji się zgłosi. A pędzle fajne?
A może Ty chcesz Giddy? Dwa razy użyta. Też chętnie oddam
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Kupię przy okazji.

Podrzuć prasowanie w zamian za inne sympatyczne, nieskomplikowane czynności domowe .
Lubisz prasowanie? Jak tak to szacun!
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Nie znoszę prasować
Ja też. Ale co zrobić. Mus to mus. Jeszcze alergia mi się przyplątała i muszę wszystko prasować, co by roztocza wybijać.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Anoli ja chce zdjątko kota .
Jutro może coś wrzucę. Dziś już nie mam siły. Jeszcze kurka śnieg pada, a ja jutro na 7 do pracy. Zapowiadają gołoledź na rano. A ja kilkanaście km muszę jechać. Nie mogłoby tak w sobotę czy niedzielę popadać?
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Muszę go w końcu wypróbować
Nie będziesz żałować. Bardzo przyjemny jest. Ja już kilka opakowań miałam.
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
za 13 dni, dzień przed Dniem Babci, w dniu zakończenia kadencji prezydenta USA, czyli 20 stycznia.
Pięknie napisane Kto to u nas notuje?
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Zawsze najpierw zamów przed pochwaleniem się na forum. Ja tu np. przez 6 godzin zastanawiałam się nad zakupem palet Sephora, a jak tylko napisałam o tym na forum, to i znikły w ciągu godziny.
Wszystkim handlarom z okazji nowego roku życzę, żeby nie udało im się sprzedać całego towaru, który wykupiły Z tego powodu od jakiegoś czasu bojkotuję allegro...
Wiesz co, ja to zawsze mówię, że karma wraca
U żadnej handlary też nic nie kupię. Choć jest parę rzeczy, które bym chciała. Ale nie ma mowy!
Allegro ogólnie jest przydatne. Książki, gry, figurki lego star wars (unikatowe "stare kolekcje"). Więc ja ogólnie allegro nie bojkotuje.

Edytowane przez AnoIi
Czas edycji: 2016-01-07 o 21:22
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:26   #654
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Tak samo jak z Aniołem Cukrowym. Byl wyprzedany juz jak tylko wszedł do Sephory. Ciekawe co oni wyprzedaja... 3 sztuki?
Ja właśnie chciałam tego Aniołka, ale poszłam do 3 S. i babki w ogóle nie wiedziały o co pytam, w końcu jedna powiedziała, że tamten to już daaaawno wyprzedany był... Na fb mnie poinformowali, że w W-wie nie jest już dostępny i jest... Jedna sztuka w Polsce

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dzięki za info, ja właśnie lubię takie kolorki. Chyba się na nią skuszę, cena koszmarna, ale udało mi się kliknąć z tym 30% rabatem. Nie załapałam się na czekoladkę TF, więc może tą wezmę
Bierzesz tę YSL? Jak tak, to koniecznie daj znać jak się sprawuje, bo się na nią czaję - oglądałam ostatnio w sklepie i wydaje się całkiem fajna. Kolorki dla mnie idealne i ja lubię YSL
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:29   #655
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Ale pędzicie z wątkiem W poprzednim byłam na szarym końcu jeśli chodzi o udzielanie się i nie zanosi się na to żeby coś się w tej kwestii miało zmienić

Zainspirowana waszą dyskusją o podróbkach weszłam na All i poszukałam sobie UD Naked. Już po zdjęciu widać, że podróba, ale komentarze mnie rozwaliły... "(...) cienie - REWELACJA! wypróbowałam je już wcześniej i to bardzo dobra marka, a u tego sprzedawcy w bardzo dobrej cenie. Polecam!!!" Taaaa.... Oryginalna Naked za 69 zł, prościutko z Chin
Bałabym się używać, ale co kto woli.
BTW nie wiedziałam, że Yodeyma to "inspiracje", sama się sobie dziwię, że byłam kiedyś tak nieogarnięta kosmetycznie, ale rozdawali to wzięłam. Sprawdza się idealnie... jako odświeżacz do toalety bo na skórze tego nie mogę znieść.
Trzymam się mocno swojego postanowienia dot. denkowania - dziś już siódmy dzień roku a ja kupiłam tylko dezodorant a pięć zdenkowanych prodktów czeka sobie w koszyczku na końcowomiesięczne zdjęcia
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:30   #656
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Bierzesz tę YSL? Jak tak, to koniecznie daj znać jak się sprawuje, bo się na nią czaję - oglądałam ostatnio w sklepie i wydaje się całkiem fajna. Kolorki dla mnie idealne i ja lubię YSL
Ok jak kupię to na pewno dam znać kolorki super są, jeszcze właśnie chce ją w sklepie zobaczyć, bo też lubię YSL i z tego co czytałam na zagranicznych blogach opinie dobre ma
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:33   #657
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ok jak kupię to na pewno dam znać kolorki super są, jeszcze właśnie chce ją w sklepie zobaczyć, bo też lubię YSL i z tego co czytałam na zagranicznych blogach opinie dobre ma
Na żywo wygląda fajnie Ja bym brała, ale jak się obudziłam, to już była wyprzedana, więc na promo nie zdążyłam kupić
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:34   #658
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ale pędzicie z wątkiem W poprzednim byłam na szarym końcu jeśli chodzi o udzielanie się i nie zanosi się na to żeby coś się w tej kwestii miało zmienić

Zainspirowana waszą dyskusją o podróbkach weszłam na All i poszukałam sobie UD Naked. Już po zdjęciu widać, że podróba, ale komentarze mnie rozwaliły... "(...) cienie - REWELACJA! wypróbowałam je już wcześniej i to bardzo dobra marka, a u tego sprzedawcy w bardzo dobrej cenie. Polecam!!!" Taaaa.... Oryginalna Naked za 69 zł, prościutko z Chin
Bałabym się używać, ale co kto woli.
BTW nie wiedziałam, że Yodeyma to "inspiracje", sama się sobie dziwię, że byłam kiedyś tak nieogarnięta kosmetycznie, ale rozdawali to wzięłam. Sprawdza się idealnie... jako odświeżacz do toalety bo na skórze tego nie mogę znieść.
Trzymam się mocno swojego postanowienia dot. denkowania - dziś już siódmy dzień roku a ja kupiłam tylko dezodorant a pięć zdenkowanych prodktów czeka sobie w koszyczku na końcowomiesięczne zdjęcia
Ja też nie kupiłam żadnych nowych kosmetyków, denka się szykują, ale nie chce mi się zbierać i wrzucać fotek, chyba wolałabym sobie gdzieś to zapisywać
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:41   #659
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
To chyba na wypadek, jakby ktos nie znal ktores marki
Przezorny zawsze ubezpieczony

A tam po prostu to takie dwa w jednym, kupujesz jeden produkt a 2 marki odchaczone unikat z współpracy 2 marek




Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość

Co do tego to się nie zgodzę, jest masa osób, które kupują na allegro i płacą wiecej, bo chcą mieć oryginał. Oryginalne perfumy można sprzedać w cenie takiej jak mają, sprawdzone allegrowe perfumerie handlujace oryginalnymi perfumami. I w takiej cenie proponowałabym wystawiać je na aukcjii a nie w cenie podrób.
No wiesz ale w takiej cenie to sobie można kupić w zaufanej sprawdzonej perfumerii więc po co na allegro nie wiem ja nie myślę o cenie nie wiadomo ile niższej ale jednak niższej.







Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Za podróby większość handlarzy też sobie sporo liczy Ale najwięcej jest takich 85zł za 100ml Niech sobie sprzedają te podróby, ale nie powinni wciskać ludziom kitu, że to oryginały. Co do sprzedaży w takiej cenie jak mają allegrowe perfumerie - wątpię, że ktoś kupi. Myślę, że wszyscy wolą kupić od firmy i mieć możliwość zwrotu/reklamacji oraz większą pewność, że to oryginał. Ja wolę dopłacić i mieć sprawdzony towar - nie skusiłabym się na ofertę osoby prywatnej, która by miała perfumy w prawie w takiej samej cenie jak w perfumerii
No właśnie ja sama od osób prywatnych nie kupuje z tego samego względu i dlatego wiem ze obniżyć cenę muszę. Naprawdę łatwo się naciąg na allegro i strach tam kupować niestety :Mur:






Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Przerażające jest to w jakim tempie są wytwarzane podróbki perfum i to, że tyle ludzi jest nieświadomych kupując to wszystko...
Kiedyś mój TŻ nie widział różnicy pomiędzy oryginałem a podróbką, uważał, że jest to jedno i to samo. Chwalił się jak kiedyś kupił Aqua di Gio 100 ml za 130 zł właśnie na All. (że niby oryginał)

Ale na szczęście minęły te czasy, poznał mnie i już nigdy więcej tego nie powtórzy



Jak od prywatnej osoby to jest to możliwe wiem po sobie za ile ja zalegające flakony sprzedawałam, to aż mnie serce i portfel bolały :Mdleje:

Ale fakt faceci strasznie się na podróbki nabierają na all, dlatego mój wie ze ma mi nic nie kupować bo mu każdy kit wcisną


Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Uwaga, chwalę się byłam po ogień w Warszawie, wpadłam do Złotych Tarasów i poszalałam w MAC w D kupiłam tusz Collistar, ale próbki żadnej nie uświadczyłam, bo trafiłam na ksienżniczkę no i przyszedł mój podkład z S aaaa no i w Mohito kupiłam sukienkę na wesele, ale Wam nie pokażę, bo na stronie nie ma



Tez dziś w seph w złotych byłam i próbkę podkładu wyzebralam Bez zakupów :Brzydal:


Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Też tego nie rozumiem. GR krzywdy nikomu nie zrobiło, wszędzie są polecane, a w tych chińskich podróbkach nie wiadomo co siedzi
Ja za to się zniechęciłam do pomadek Maca, bo rok temu kupiłam swoją pierwszą pomadkę(przyznaję, nie doczytałam, które formuły są polecane) i kupiłam lustre, do teraz nie wierzę, że pomadka za taką kasę może być taka do du*y I teraz się ciągle waham nad matowymi, bo się boję, że okażą się być także gorsze od przywołanych wcześniej GR...



Co kto lubi niektórzy różnicy nie widzą. Ja przyznam bez bicia odruchowo jak mam zabrać ze sobą pomadkę to biorę coś w fajnym opakowaniu i dobrej marki i rimmel, Golden Rose i tak zawsze nie używane leżą, więc już się nauczyłam i Przestałam kupować. Jasne jakość to podstawowa kwestia, ale nic nie poradzę -ładne opakowanko musi być. Jakościowo maty lepsze od Golden Rose ale nie też aż tak bardzo.


Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
ja dzis drzwiami od samochodu rozwaliłam








i mnie kusi






za ile chcesz opchnąć?



No właśnie myślałam czy jak wystawię za 120-130 to pójdzie, cży muszę bardziej zejść z ceny


Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Hakuro H70, H74, H78, H79.
Czekam aż dorzucą Zoevę 227 i zamówię

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

A i dzwoniła dziś pani ze sklepu Semilac, że nie maja zamówionego przeze mnie lakieru brokatowego w kolorze różowego złota i czy mogłabym wybrać inny, np. brokatowy złoty, a że mi się też podobał to wzięłam. Pani podziękowała za zrozumienie i powiedziała, że dostanę gratisa jakiegoś
Teraz się zastanawiam, że może ten złoty brokat to taki świąteczny, a święta już minęły Mogłam wziąć srebrny brokat
Ten złoty brokat z semilaca jest cudowny :Love: prawie zawsze jak mam hybrydy to mam jakiś kolor i 2 paznokcie tym brokatem
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:46   #660
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja też nie kupiłam żadnych nowych kosmetyków, denka się szykują, ale nie chce mi się zbierać i wrzucać fotek, chyba wolałabym sobie gdzieś to zapisywać
Ha ha, to ja mam właśnie na odwrót - nie chce mi się pisać tylko na koniec cykam fotkę i gotowe. A jak chcę sprawdzić który konkretnie produkt mi odpowiadał to mam zdjęcie pod ręką w telefonie

Tak w ogóle to gratuluję wyboru sukni ślubnej
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-14 19:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.