jakie to cienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-07, 21:02   #1
angell
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar angell
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 102
GG do angell

jakie to cienie


strasznie mi sie podobaja te kolorki. jakie to cienie? jakie nr? z gory serdecznie dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 000.jpg (99,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0000.jpg (108,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03a.jpg (112,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Melody Chartruese Shu ME 638 Metamorph Shimmermoss.jpg (104,9 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy czarne (12).jpg (96,0 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 464.jpg (30,0 KB, 24 załadowań)
angell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 22:21   #2
n@ta
Rozeznanie
 
Avatar n@ta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Dolina Zielonego Bakłażana
Wiadomości: 800
GG do n@ta
Smile Dot.: jakie to cienie

To cienie firmy MAC(zapewne).Która zresztą instnieje w USA.Jedyna mozliwość zakupu tych cieni to wyjazd do stanów lub EBay lub coś podobnego.Kolorków nie jestem w stanie podać.Jak pani Trisha uaktualni notke o swoich kosmetykach na MUT to zapewne będzie mozna sie dowiedzieć konkretnie numerków tych cieni.Kolorki i makijaże są niesamowite-zgodze się.Istnieją także odpowiedzniki tych cieni.Np. tak rozsławione na wizażu IB- niezwykle intensyne kolory, trwałe i za przystepną cenę...żeby nie powiedzieć "tanie jak barszcz"(wystarczy przeszukać wątek i wpisać IB-wszyskiego mozna się o nich dowiedzieć) i chciażby nasze poczciwe INGLOT-y.Numercaja i kolory zarówno IB jaki i INGLOT znajduje się na wizażu.Troszke cierpliwości i numerki też się znajdą.I jeszcze jedna z propozycji to wejść na forum MM (Moje Makijaże) i poszukać odpowiedników przedstawionych tu makijaży.Mozn atam znaleźć jeszcze piękniej umalowane oczy tyle że komfortowa sytułacja pozwala na spisanie numerków i producentów cieni.Warto pogladać makijaże Dolly(ponieważ ma parę kolorowych) i zresztą nie tylko jej.Wizażanki
wykonały wiele pieknych makijaży kolorystycznie podobnych do tutaj prezentowanych.Powodzenia .

Pozdrawiam
__________________
d a nc e
n@ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 23:46   #3
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: jakie to cienie

Nata udzieliła ci odpowiedzi. To są cienie MAC i u nas w PL ich nie kupisz. Może je dostać za pośrednictwem Ebay'a, kogoś znajomego, który jest aktualnie zagranicą, bądź też poszperać w internecie i znajść sklep, który sprzedaję takie cienie oraz wysyła je do Polski.
Te cienie nie są tanie z tego co mi wiadomo, ale może upolujesz jakąś okazję.

Trisha [ta ze zdjęć które załączyłaś] ma także na powiekach pigment, który jest dość drogi i sprzedają go w małych ilościach coś ok 1/4 łyżeczki.

POza tym nie sądzę, aby ktoś znał nr załączonych przez ciebie cieni. Możesz poszukać w sklepach jakiś odpowiedników.

Wątek zamieszczony na MM zostaję przesunięty na wizażystkę.
Nie ma sensu dublować wątków, ponieważ jeśli ktoś zna odpowiedź na Twoje pytania to jej udzieli.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 23:55   #4
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jakie to cienie

A zdjęcia Trishy pochodzą z tej strony http://www.makeuptalk.com/

Możesz się tam zarejestrować i poogladać jej makijaże, zbiory kosmetyków itp. To ość popularna osoba na MUT. Myślę, że jeśli zapytasz ją osobiście jakich nr/kolorów cieni używa z MAc'a to na pewno odpowie-tak mi się wydaję.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 09:21   #5
angell
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar angell
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 102
GG do angell
Dot.: jakie to cienie

dziekuje bardzo jestem tu nowa wiec jeszcze nie znam wszystkich zasad ale postaram sie nie pisac 2 postow takich samych

a moze beda jakies odpowiedniki??

czy ta paleta bedzie zblizona??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 75849601[1].jpg (32,3 KB, 19 załadowań)
angell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 11:29   #6
n@ta
Rozeznanie
 
Avatar n@ta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Dolina Zielonego Bakłażana
Wiadomości: 800
GG do n@ta
Smile Dot.: jakie to cienie

Ta, kolrki powinny być zbliżone(choć podejżewam że mniej intensywne niż ten pigment).Dużo dobrego słyszałam o nowych cieniach INGLOT które sa pozbawione biłego pigmentu i dzięki temu zyskują na intensywnośći koloru i na trwałości(gdzieś założyłam wątek "INGLOT nowości").Kosztują niestety 17 zł jeden.Myśle ze na początk możesz spróbowac z serią Sprint(paletka którą przedztwiłaś).Jeden cień kosztuje ok.7 zł i można je łączyć w bajeranckie supeczki.

PS.Kiedy wreszcie wprowadza IB do sklepów w morde jeża
__________________
d a nc e
n@ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 18:44   #7
masumi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11
Dot.: jakie to cienie

cienie z inglota są bardzo dobre i moze beda zblizone od nich mam nadzieje ze tak pzd.........
masumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-08, 18:47   #8
masumi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11
Exclamation Dot.: jakie to cienie

ten cień ala fiolet-brąz jest zblizony do cienia z ainglota (potrójnego) nr. 23. jeden jest neutralny, 2-perłowy, 3-jest właśnie identyczny
masumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 15:58   #9
Marta1213
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: jakie to cienie

choc jak już wiesz że mam 14 lat to uwiez mi ze z kosmetykami mam na codzień do czynienia i to bardzodobrych firm np jak Chanel Lancome Dior itp.. Cienie takie jak inne dziewczyny piszą są nie dostępne lecz taki efekt mozesz uzyskać nakładając cienie jak np żółty pomarańczowy czy zielony nałożyć na nie bardzo delkatni e na powieke kturyś z tych kolorów na mokrą powiekę a potem nałożyć perłowy cień lecz musi on być pardzo perłowy. Może to być też złoty a na nim perłowy

pozdrawiam
Marta1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 21:06   #10
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: jakie to cienie

Inglot ma podobne odcienie wiec tam poszukaj maja teraz tam ogromna game kolorów do wyboru
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.