wymioty i tabletka anty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-08, 18:41   #1
thisisme1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 2

wymioty i tabletka anty


Mam taki lekki problem... Biorę tabletki anty Belara, w niedzielę o godzinie 20 wzięłam 19 tabletkę z blistra i niestety po 2,5h ją zwymiotowałam bo zaszkodził mi alkohol, pewnie się nie wchłonęła więc stosując się do zaleceń producenta od razu wzięłam drugą z zapasowego blistra którą niestety po ponad 3.5h tez zwymiotowałam. Tabletka wchłania się do 4h więc pewnie się do końca nie wchłonęła, no nie mam pewności. Nie brałam juz następnej bo wymioty trwały do rana. W poniedziałek o 20 wzięłam 20 tabletkę z blistra i dziś wezmę juz tą ostatnią. 5 dni przed pominięciem był stosunek. I właśnie nie wiem co robić... Niby powinnam wziąć następne opakowanie nie robiąc 7 dniowej przerwy ale właśnie teraz jestem w trakcie dwóch opakowań pod rząd i mi to nie słuzy bo mam plamienia. Myślę aby normalnie zrobić tą 7 dniową przerwę i w trakcie niej oraz przez 7 dni od rozpoczęcia nowego opakowania stosować gumkę w razie czego. A moze jednak się wchłonęła? I czy ten stosunek 5 dni przed pominięciem ma wpływ? Kurde mam mętlik w głowie...
thisisme1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 22:02   #2
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: wymioty i tabletka anty

Cytat:
Napisane przez thisisme1997 Pokaż wiadomość
Mam taki lekki problem... Biorę tabletki anty Belara, w niedzielę o godzinie 20 wzięłam 19 tabletkę z blistra i niestety po 2,5h ją zwymiotowałam bo zaszkodził mi alkohol, pewnie się nie wchłonęła więc stosując się do zaleceń producenta od razu wzięłam drugą z zapasowego blistra którą niestety po ponad 3.5h tez zwymiotowałam. Tabletka wchłania się do 4h więc pewnie się do końca nie wchłonęła, no nie mam pewności. Nie brałam juz następnej bo wymioty trwały do rana. W poniedziałek o 20 wzięłam 20 tabletkę z blistra i dziś wezmę juz tą ostatnią. 5 dni przed pominięciem był stosunek. I właśnie nie wiem co robić... Niby powinnam wziąć następne opakowanie nie robiąc 7 dniowej przerwy ale właśnie teraz jestem w trakcie dwóch opakowań pod rząd i mi to nie słuzy bo mam plamienia. Myślę aby normalnie zrobić tą 7 dniową przerwę i w trakcie niej oraz przez 7 dni od rozpoczęcia nowego opakowania stosować gumkę w razie czego. A moze jednak się wchłonęła? I czy ten stosunek 5 dni przed pominięciem ma wpływ? Kurde mam mętlik w głowie...
Ja bym wziela bez przerwy kolejne opakowanie pomimo plamien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 05:24   #3
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: wymioty i tabletka anty

Cytat:
Napisane przez thisisme1997 Pokaż wiadomość
Mam taki lekki problem... Biorę tabletki anty Belara, w niedzielę o godzinie 20 wzięłam 19 tabletkę z blistra i niestety po 2,5h ją zwymiotowałam bo zaszkodził mi alkohol, pewnie się nie wchłonęła więc stosując się do zaleceń producenta od razu wzięłam drugą z zapasowego blistra którą niestety po ponad 3.5h tez zwymiotowałam. Tabletka wchłania się do 4h więc pewnie się do końca nie wchłonęła, no nie mam pewności. Nie brałam juz następnej bo wymioty trwały do rana. W poniedziałek o 20 wzięłam 20 tabletkę z blistra i dziś wezmę juz tą ostatnią. 5 dni przed pominięciem był stosunek. I właśnie nie wiem co robić... Niby powinnam wziąć następne opakowanie nie robiąc 7 dniowej przerwy ale właśnie teraz jestem w trakcie dwóch opakowań pod rząd i mi to nie słuzy bo mam plamienia. Myślę aby normalnie zrobić tą 7 dniową przerwę i w trakcie niej oraz przez 7 dni od rozpoczęcia nowego opakowania stosować gumkę w razie czego. A moze jednak się wchłonęła? I czy ten stosunek 5 dni przed pominięciem ma wpływ? Kurde mam mętlik w głowie...
Mogłaś nie łykać juz tabletek i od razu zrobić przerwę 7-dniową dwa dni wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 06:08   #4
thisisme1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 2
Dot.: wymioty i tabletka anty

ach no właśnie mogłam, ale teraz niestety juz za późno... chyba nie powinno być ryzyka jeśli stosunek był 5 a nawet prawie 6 dni wcześniej? Pewnie coś się wchłonęło z tych dwóch tabletek...
thisisme1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 12:39   #5
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: wymioty i tabletka anty

Cytat:
Napisane przez thisisme1997 Pokaż wiadomość
ach no właśnie mogłam, ale teraz niestety juz za późno... chyba nie powinno być ryzyka jeśli stosunek był 5 a nawet prawie 6 dni wcześniej? Pewnie coś się wchłonęło z tych dwóch tabletek...

Plemniki żyją do 5 dni, a w takich warunkach, jak przy anty, to dużo krócej, a do tego owulacja tak szybko się nie odblokuje.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 13:39:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.