Czy znacie takie pary???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-18, 14:17   #1
ola31128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 15

Czy znacie takie pary????


Zastanawiam się, czy istnieją takie pary, gdzie doszło do zdrady i są dalej razem. Czy wybaczyły? Czy zapomniały? Czy w związku jest ok? Tutaj bardziej do PAŃ apeluję, bo wiadomo, kobiety są bardziej wrażliwe.
ola31128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:34   #2
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Czy znacie takie pary????

Znałam 3 takie pary. Żadna nie przetrwała, mimo prób zarówno ze strony partnera jak i partnerki. Jedna z nich walczyła dość długo bo prawie 3 lata (zdrada w trakcie 2-letniego związku). Nie udało się im, niby było OK, ale po pewnym czasie znowu zaczęły się podejrzenia i obwinianie.


Ja osobiście należę do osób, które zdrad nie wybaczają. Jak coś w związku nie pasuje to się rozmawia, jak rozmowa nie pomaga to się zrywa. I wtedy mozna wpadać w objęcia choćby 300 innych osób.

Podobnie z alkoholem- jak się nie ma głowy to się nie pije. Koniec kropka.
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:40   #3
xxxxxxxxxx101010
Raczkowanie
 
Avatar xxxxxxxxxx101010
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 109
Dot.: Czy znacie takie pary????

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
Znałam 3 takie pary. Żadna nie przetrwała, mimo prób zarówno ze strony partnera jak i partnerki. Jedna z nich walczyła dość długo bo prawie 3 lata (zdrada w trakcie 2-letniego związku). Nie udało się im, niby było OK, ale po pewnym czasie znowu zaczęły się podejrzenia i obwinianie.


Ja osobiście należę do osób, które zdrad nie wybaczają. Jak coś w związku nie pasuje to się rozmawia, jak rozmowa nie pomaga to się zrywa. I wtedy mozna wpadać w objęcia choćby 300 innych osób.

Podobnie z alkoholem- jak się nie ma głowy to się nie pije. Koniec kropka.
Jestem tego samego zdania, znam też kilka par które wróciły do siebie po czasie, owszem odrazu po powrocie do siebie było dobrze ale po kilku mieisącach zaczęły sie wyrzuty może nie prosto z mostu że o to chodzi ale ciągłe podejrzenia, kontrolowanie partnera/partnerki itp.
Po czasie i tak się rozeszli...
Zdrade może da się wybaczyć ale nie da się zapomnieć.
xxxxxxxxxx101010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:42   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy znacie takie pary????

skorzystaj z wyszukiwarki, takie tematy byly juz poruszane.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:45   #5
TimBurtonfan
Raczkowanie
 
Avatar TimBurtonfan
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 215
Dot.: Czy znacie takie pary????

Ja raz wybaczyłam ... ale nie mogłam zapomnieć wciąż to wypominałam i mówił, że czuje się napiętnowany jakby to nosił na czole ... w sumie w końcu zrobił to ponownie ... obecnie nie dałabym już nigdy takiej osobie szansy ...
__________________
"Come on, baby, c'mon c'mon darling,
Let me steal this moment from you now.
Come on, angel, c'mon, c'mon, darling,
Let's exchange the experience"

40-41-42-43-44-45 !
TimBurtonfan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:50   #6
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Czy znacie takie pary????

Znam, wszystko ok, nigdy nie było wypominania itd...
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:15   #7
gumisia18
Raczkowanie
 
Avatar gumisia18
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Tam gdzie brakuje Ciebie
Wiadomości: 412
Dot.: Czy znacie takie pary????

Cytat:
Napisane przez ola31128 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy istnieją takie pary, gdzie doszło do zdrady i są dalej razem. Czy wybaczyły? Czy zapomniały? Czy w związku jest ok? Tutaj bardziej do PAŃ apeluję, bo wiadomo, kobiety są bardziej wrażliwe.
Są dwie opcje, albo się zastanawiasz czy mu wybaczyć, albo chciałabyś żeby on wybaczył zdradę Tobie, ale jeśli piszesz tak po prostu bo chcesz się dowiedzieć czegoś z ciekawości (w co wątpię) to nie musisz czytać tego na zielono i czerwono.

Nie wybaczaj, to będzie chodziło za Tobą zawsze, nawet jeśli wszystko się ułoży to za kilka lat będziesz żałowała. Znam ten przypadek dogłębnie, on zdradził, ona wybaczyła... Co z tego że są ze sobą 37lat... Tego nigdy nie zapomni, to zawsze będzie za nią stało i pukało w ramię by się przypomnieć że wciąż tam jest. Nie warto komplikować sobie życia na długie lata.

Lepiej się usuń z jego życia, jeśli się Kocha to się nie zdradza, bo wierność to część miłości bez której ona umiera. On Ci może wybaczyć, bo będzie liczył że wszystko będzie OK jak napisałaś, ale do końca życia będziesz żyła z poczuciem winy (ostatnio pisałam tu z pewną osobą z forum, która nie mogła sobie wybaczyć że zdradziła pomimo że wtedy on również zdradzał), a on do końca życia będzie wypominał.

Moim zdaniem nie warto wybaczać, bo obie strony w tym związku cierpią. I nie warto prosić o wybaczenie jeśli się zdradziło. Nic już nigdy nie będzie ok. Albo się jest, Kocha się, albo się żyje w wolnym związku i robi co chce, ale lepiej poinformować wczesniej o tym partnera.
__________________
Sztuką jest mieć w*y*j*e*b*a*n*e nawet wtedy, gdy pęka Ci serce
gumisia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 15:16   #8
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Czy znacie takie pary????

Znam jedną taką parę. Co jakiś czas się zdradzają, zrywają a potem i tak do siebie wracają, bo nie mogą wytrzymać bez seksu.
Jak dla mnie patologia kompletna.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:21   #9
ola31128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 15
Dot.: Czy znacie takie pary????

Moje pytanie wiąże się z wątkiem, który ostatnio dodałam pt. "czy ktoś może mnie oświecić?" jak ktoś ma czas i chęć to zapraszam
ola31128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:34   #10
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Czy znacie takie pary????

znam kilka takich par. jedne po zdradzie wytrzymały ze soba miesiąc, inne kilka lat nawet, ale zdrada przy każdej kłótni była wypominana.
fenomenem są moi rodzice, którzy pomimo tego przykrego zdarzenia nie rozstali się. ale dużo czasu minęło zanim wszystko wróciło "do normy".
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 18:16   #11
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Czy znacie takie pary????

Znam kilka. Wszystkie co do jednego w rozsypce. A "razem" bo dzieci, kredyt hipoteczny i co ludzie powiedzą. Związki formalno-teatralne. Bo nieformalne się rozpadły, nikt się nie chciał długo szarpać.
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 21:12   #12
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Czy znacie takie pary????

Rodzice mojej kolezanki. On ją zdradzał kiedy ta była w kolejnych ciążach. Przepraszał, że nie bedzie. Potem było pięknie. Potem znów zdradzał. I tak to obecnie wygląda, dobre chwile przeplatane z tymi złymi okresami. Ona wygląda jak cień człowieka, którym była kiedyś. Kiedy sa te lepsze chwile, próby odbudowania związku-uśmiecha sie , ale jest to smutny uśmiech.. I pewnie czasem udają nawet przed samymi sobą, że jest dobrze. Ale widać, ze nie jest. A on pewnie znów ma kochankę młodsza od swojej córki
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 23:22   #13
BlackSabbath
Raczkowanie
 
Avatar BlackSabbath
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 436
Dot.: Czy znacie takie pary????

Ja byłam w takim związku, próbowałam wybaczyć, szarpałam się z tym 3 tygodnie, potem zrozumiałam, że nigdy nie będzie tak jak kiedyś, tak jak napisała jedna użytkowniczka, to tak jakby cos stało z mną, pukało mnie w ramię i mówiło "on przespał się z inną, czasu nie cofniesz"
i wszystko sie rozpadło.
Znam tez taki związek ludzi po 40-tce, są razem bo "zo ludzie na wsi powiedzą"
__________________
Zapuszczam włosy!
cel-do talii

Stoję jeszcze w progu zatrzaśniętych drzwi
słyszę jeszcze słowa nieistotne już...
BlackSabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 23:40   #14
white_bear
Pani żona :)
 
Avatar white_bear
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Codzienna 2/3
Wiadomości: 8 082
Dot.: Czy znacie takie pary????

Ja też byłam w takim związku. Staralam się wybaczyć. Dowiedziawszy sie o fakcie zerwałam z nim, ale potem do siebie wróciliśmy po 3 miesiącach. Przez 2 miesiące było ok, potem znów zaczęło się nawiązywanie kontaktu z tamtą osobą. Kolejny raz powiedziałam bye bye, ale ubłagał mnie żebym mu pozwoliła jeszcze raz spróbować ze mną być. Niestety po 2 kolejnych miesiącach nie wytrzymałam tego braku zaufania i tych myśli, wspomnień związanych z tym, co mi zrobił oraz jego pretensji o brak zaufania do niego (jak mogłam mu ufać znów po tak krótkim czasie od zdarzenia?). Odeszłam na zawsze. Dałam mu drugą szansę, bo miałam nadzieję, że się zmieni, ale tacy faceci się chyba nigdy nie zmieniają... Gdybym jej nie dala może bym żałowała, że jej mu nie dałam i może bym miała wyrzuty sumienia. A tak to stracił drugą szansę, potem jeszcze trzecią daną przeze mnie może zbyt pochopnie. Do trzech razy sztuka... Ale nie żałuję tego, że się to wszystko rozsypało, teraz mam o wiele lepsze życie. Moim zdaniem gra nie warta była świeczki.
__________________
Kiedy Cię pierwszy raz ujrzałam, nigdy nie pomyślałam, że mogłabym Cię kochać ♥
Na zawsze Twoja
Na zawsze Mój
Na zawsze MY


Edytowane przez white_bear
Czas edycji: 2012-06-18 o 23:41
white_bear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 06:49   #15
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Czy znacie takie pary????

Jak czytam Wasze wypowiedzi to aż się smutno robi... bo jak pisałam znam zupełnie inną sytuację...
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 09:16   #16
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Czy znacie takie pary????

Angel, wiesz, co innego, jeśłi jest jednorazowy skok w bok, np. gdzieś po pijaku na imprezie. Taki incydent faktycznie można wybaczyć i najczęściej to nie wypływa na szersze wody, ludzie nawet bliscy parze, najczęściej o nim nie wiedzą. Czasem nawet druga strona nie wie, albo się dowiaduje lata po fakcie.
Ale ROMANS, który jakiś czas trwa, angażuje emocjonalnie, fizycznie, gdzie są złamane obietnice, że już nigdy więcej, a i tak ciagnie do tej trzeciej osoby. Gdzie jest ogromne poczucie krzywdy i publicznego ośmieszenia po jednej stronie oraz marnowania sobie życia po drugiej.... Cudu nie ma. Romans się skończy, a związek i tak nigdy nie jest taki jak przedtem. Jakbyś lustro posklejała. Niby się możesz nadal w nim przejrzeć ale widzisz, że było już strzaskane i jest tylko nieudolne posklejane. Często lepiej kupić nowe.

Edytowane przez niut80
Czas edycji: 2012-06-19 o 09:19
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 10:11   #17
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy znacie takie pary????

Znam dwie takie pary. Obecnie nadal razem i nawet szczęśliwe.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 10:24   #18
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Czy znacie takie pary????

Znam jedną. Małżeństwo. Od zdrady faceta minęły bodajże
4 lata i jest ciągłe wypominanie tylko, kompletnie się nie dogadują..
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 10:26   #19
turkusowa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 126
Dot.: Czy znacie takie pary????

Znam 2 związki takie które wybaczyły zdradę.

Jedna już jest małżeństwem, wybaczyła zdradę (która trwała jakiś czas, doszło do rozpadu związku), ale gdy facet zrozumiał to długo starali się o to aby odbudować i póki co jest dobrze, nie ma wypominań podczas kłótni jak już jakaś jest.

Podobnie jest z drugą parą. Byli małżeństwem (cywilny i kościelny), urodziło im się dziecko, facet wyjechał zagranicę aby lepiej im się żyło. Tam poznał kogoś, długo oszukiwał ją, potem wyszło wszystko na jaw, on się w ogóle nie interesował niczym, nawet swoim dzieckiem, wyjechał, ona w rozsypce, pozbierała się, nauczyła się na nowo żyć, w końcu miała dla kogo - córeczka, był rozwód. I niby każde poszło w swoją stronę. Po jakimś roku on zaczął się interesować nimi, po długich rozmowach i staraniach wrócili do siebie. Póki co są razem, nie wracają na temat zdrady, układa im się dobrze, on oczywiście od momentu powrotu do niej przestał wyjeżdżać zagranicę, znalazł sobie pracę w Polsce, aby mogli stworzyć związek prawdziwy.

Wszystko jest możliwe, gdy CHCĄ dwie osoby i potrafią wybaczyć...
__________________
bo w życiu nic nie dzieję się bez przyczyny...

Edytowane przez turkusowa_
Czas edycji: 2012-06-19 o 10:27
turkusowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 10:49   #20
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Czy znacie takie pary????

Cytat:
Napisane przez turkusowa_ Pokaż wiadomość
Wszystko jest możliwe, gdy CHCĄ dwie osoby i potrafią wybaczyć...
Pytanie- czy warto?
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 11:00   #21
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Czy znacie takie pary????

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Pytanie- czy warto?
Zasadnicze wręcz.
Bo to że z boku wyglądają jakby było wszystko ok, to nie znaczy że tak jest faktycznie.

Edytowane przez niut80
Czas edycji: 2012-06-19 o 11:02
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 11:54   #22
ola31128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 15
Dot.: Czy znacie takie pary????

No właśnie, czy warto?
Ja jestem 3 lata po incydencie. Chłopak wyjechał do innego kraju do pracy. Pijany był i stało się. Nie wypominam mu tego ale wgłębi duszy to gdzieś siedzi! Niby jest ok a jednak myślę o tym. Nie wiem czy to z braku zajęcia o tym myślę, czy z nieufności, .... . Nie wiem.....
ola31128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 12:10   #23
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Czy znacie takie pary????

Cytat:
Napisane przez niut80 Pokaż wiadomość
Zasadnicze wręcz.
Bo to że z boku wyglądają jakby było wszystko ok, to nie znaczy że tak jest faktycznie.
Szczególnie gdy w grę wchodzi długi romans. O ile w przypadku jednorazowej zdrady jestem skłonna ZASTANOWIĆ się nad wybaczeniem, to gdyby chodziło wręcz o drugie życie z inną kobietą... No jakim skur**wielem, jakim dupkiem trzeba być? Jak można tak poniżyć kobietę, którą się ponoć kocha? No mój mały, ledwo ponad nastoletni rozumek tego nie ogarnia. Jak ktoś taki może być cudownym partnerem, odpowiednim towarzyszem na dalsze lata?
Podczas wielomiesięcznych schadzek z kochanką nawet mu do głowy nie przyjdzie, że źle robi, dopiero w trakcie gdy dziewczyna/narzeczona/żona się dowiedzą, pana nagle oświeca i dociera do niego, co robił tyle czasu? Ani razu podczas seksu z kochanką nie zauważył, że jest w łóżku z obcą kobietą, a nie ze swoją żoną?? No litości...
Mam nadzieję, że nie trafiłam na tak podłego i perfidnego dupka pod przykrywką czułego, troskliwego i szczerego faceta, oj załamałabym się chyba, a gdzie tu rozmyślać o dalszej przyszłości z kimś tak dwulicowym?

Co do przykładów podanych wyżej przez turkusową- moim zdaniem tym małżeństwom nie ma czego zazdrościć. Że wyszli z kryzysu, są szczęśliwi? Phi. Ale to nie zmienia faktu, jak złymi, egoistycznymi i fałszywymi osobami są ci, którzy zdradzili. No serio, pogratulować partnera i walki o związek z kimś takim...
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!

Edytowane przez leniwca
Czas edycji: 2012-06-19 o 12:14
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 12:20   #24
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: Czy znacie takie pary????

Czesto problemem jest tez kwiestia finansowa. Kobieta obawia się,że sama sobie nie poradzi finansowo i mimo,ze cierpi i nie wybacza, to zgadza się zostać z facetem. Mysle,ze historia sie powtarza, milosc stopniowo wypala i kobiete dosiega znieczulica, a on coraz to nowe ma kochanki.
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 12:31   #25
ola31128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 15
Dot.: Czy znacie takie pary????

Az tak źle to widzicie?
Ja już sama nie wiem co robić, po co to w kółko wertuję?
ola31128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 12:53   #26
turkusowa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 126
Dot.: Czy znacie takie pary????

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Co do przykładów podanych wyżej przez turkusową- moim zdaniem tym małżeństwom nie ma czego zazdrościć. Że wyszli z kryzysu, są szczęśliwi? Phi. Ale to nie zmienia faktu, jak złymi, egoistycznymi i fałszywymi osobami są ci, którzy zdradzili. No serio, pogratulować partnera i walki o związek z kimś takim...
Masz rację
__________________
bo w życiu nic nie dzieję się bez przyczyny...
turkusowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 13:01   #27
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Czy znacie takie pary????

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Podczas wielomiesięcznych schadzek z kochanką nawet mu do głowy nie przyjdzie, że źle robi, dopiero w trakcie gdy dziewczyna/narzeczona/żona się dowiedzą, pana nagle oświeca i dociera do niego, co robił tyle czasu?
Wtedy to tylko żałuje, że się wydało, że się dał tak głupio złapać. Jezu, skąd ja to znam... Noce nieprzespane, jeziora wypłakane. Szkoda zdrowia dla takiej osoby. Naprawdę.
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 15:41   #28
jemsiebie
Raczkowanie
 
Avatar jemsiebie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 127
Dot.: Czy znacie takie pary????

rozumiem, że zdrada oznacza seks?
jemsiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 21:59   #29
ola31128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 15
Dot.: Czy znacie takie pary????

tak
ola31128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 23:15   #30
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy znacie takie pary????

tak, mija im 10 lat małżeństwa i bardziej udanego nie znam
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.