Flower by Kenzo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-28, 17:03   #1
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409

Flower by Kenzo


Słowo daję - szukałam, ale nie znalazłam takiego wątku, choć wydawało mi się, że kiedyś go widziałam. Jeśli się mylę, proszę o podpięcie do istniejącego

Jak widzicie ten zapach? Co kochacie, a czego nienawidzicie w "maczku"?

Mnie uwiódł od samego początku kiedy go przetestowałam na skórze tym kremowym zapachem. Wiem, wiem, nivea kosztuje grosze, ale to taki miły zapach, że nie mogłam oderwać nosa od nadgastka - nie spotkałam go wcześniej w perfumach. Później zapach staje się bardziej suchy i słodki w charakterystyczny odurzający sposób. Przywodzi mi na myśl pole lub ewentualnie łąkę w gorący letni dzień, kiedy temperatura sprawia, że powietrze drga nad horyzontem.
No i do tego ta kapitalna reklama ;-)
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 18:44   #2
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Flower by Kenzo

kiedyś mnie urzekł po testach nadgarstkowych
miałam okazję użyć go później globalnie i niestety mnie rozczarował
duszny, natarczywy, męczący
to w mojej opinii oczywiście!
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 18:53   #3
laurencja
Raczkowanie
 
Avatar laurencja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: Flower by Kenzo

mnie tez urzekl na poczatku i skusilam sie na jego zakup i to az 100ml a teraz stoi sobie i czeka na nowego wlasciciela
laurencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 19:48   #4
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Flower by Kenzo

Jestem wierną fanką Flower by Kenzo. Piękny zapach, piękna butelka no i piękna reklama (w wydaniu papierowym jak i tv ).
Kiedyś stosowałam na dzień, teraz raczej na wieczór/noc - do łóżka. Lubię spać otulona w ten zapach .
"Wykończyłam" dwie buteleczki, ale nie wiem czy kupię ponownie - może powinnam spróbować kolejne "odsłony" tego zapachu . Zobaczymy.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 19:50   #5
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Flower by Kenzo

nie znoszę Flower
Flower Oriental toleruję
Winter Flower też mi się nie spodobal-zbyt podobny do klasyka
Flower le Parfum nie znam a podobno ciekawy
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 07:45   #6
Afterburn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 291
Dot.: Flower by Kenzo

Flower mam mini ale nie uzywam,nie podoba mi sie pudrowa nuta.Kupiłam w ciemno Oriental.Kadzidło?Dobry żart.Kadzidła nie wyczuwam wogóle.Oriental jest czasem kwiatowo słodki,częsciej drzewno orientalny.Zużyję bo dobra pora-chłodno ale raczej już nie kupię.Trwałośc bardzo dobra.Jeżeli zapach mozna dotknąć to Oriental jest purpurowym grubym aksamitem.
Afterburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 09:56   #7
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Flower by Kenzo

Cytat:
Napisane przez Afterburn Pokaż wiadomość
Flower mam mini ale nie uzywam,nie podoba mi sie pudrowa nuta.Kupiłam w ciemno Oriental.Kadzidło?Dobry żart.Kadzidła nie wyczuwam wogóle.Oriental jest czasem kwiatowo słodki,częsciej drzewno orientalny.Zużyję bo dobra pora-chłodno ale raczej już nie kupię.Trwałośc bardzo dobra.Jeżeli zapach mozna dotknąć to Oriental jest purpurowym grubym aksamitem.

A czy oriental ma dużo wspólnego z klasykiem? Ma tę jego charakterystyczną nutę, czy to raczej dwa różne zapachy?
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 12:39   #8
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Flower by Kenzo

Flower to jedna z moich najsilniejszych traum, chyba porównywalna tylko z Gris Clair.

Dusząca pudrowość fiołka w połączeniu z migdałem i jeszcze jakimiś kwiatkami: zemdliło mnie w mgnieniu oka. Flakonik tylko ładny (lubię maki)
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 12:54   #9
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Flower by Kenzo

dostałam ten zapach od narzeczonego. szczerze-jakos wyjatkowo mnie nie zachwycil. mialam wrazenie, ze jest dosyc krotkotrwały. ot taki zapach na codzien
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 13:14   #10
Afterburn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 291
Dot.: Flower by Kenzo

W porównaniu z klasycznym, Oriental nie jest duszący,może to zasługa głogu,który nadaje lekkości?Nie jest pudrowy i nie jest mydlany.A- i nie jest tak morderczo popularny i oklepany.
Afterburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 16:39   #11
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Flower by Kenzo

7 lat temu miałam próbkę. Mój konkubent zaprosił mnie pierwszy raz do swojego rodzinnego domu, akurat były andrzejki, szliśmy do klubu...
Jak jego mama skomentowała nową koleżankę?

Że prześlicznie pachnie...

W tym roku sobie przypomnieliśmy o tym i matka dostała od syna Flower na gwiazdkę.
Mam sentyment do tych perfum - uwielbiam kształt flakonu, ale nie kupiłabym ich sobie.
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 19:54   #12
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Flower by Kenzo

Nawet w perfumeriach uciekam gdy widze go na półkach Chyba mam jakąś lekką traume, moja kochana współlokatorka używała go nałogowo.. A mnie tak drażnił, dusił i męczył że już patrzeć w jego kierunku nie moge
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 15:23   #13
KomEwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z gałęzi
Wiadomości: 858
Dot.: Flower by Kenzo

Uwielbiam w nim wszystko. Więc i to, że bywa natarczywy i męczący.
Oby więcej takich mąk w życiu!!!
__________________
Sun Tzu prawie powiedział:
"Jeżeli przeciwnik jest jak ziemia - bądź jak powietrze.
Jeżeli przeciwnik jest jak ogień ......- sp....dalaj, bo z ogniem nie ma żartów!"
KomEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 16:08   #14
Aszku73
Rozeznanie
 
Avatar Aszku73
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Katowice
Wiadomości: 694
GG do Aszku73
Dot.: Flower by Kenzo

Zakochałam się w maczku jakieś 4 a może 5 lat temu. Nie pomnę już dokładnie. Pani w Sephorze obdarował mnie próbką. Po niedługim czasie przybyła do mnie cała setka z Truskawki. To był pierwszy zapachowy zakup w tym sklepie. (to jednak było solidne 5 lat temu) Jakże zgubnym się okazał. Ta łatwość klikania, zapłata, 2 tygodnie i listonosz przynosi
Wracając do zapachu... Puder, puder, puder... Raz mi się zdarzyło solidnie przesadzić. Lepiej nie myśleć co czuło otoczenie skoro ja się męczyłam.
To wszystko jednak nie zmienia faktu - Lubię maczka i mam z nim związane bardzo miłe wspomnienia. Na całą setę pewnie juz się nie skuszę, niemniej jednak jakaś używeczka... jeśli się trafi to kto wie
__________________
Moja kolekcja, sprzed "reformy" https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=4327
Aszku73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 17:28   #15
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Flower by Kenzo

Bardzo lubię ten zapach; jest taki intymny czuję się w nim bardzo bezpiecznie.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 23:40   #16
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Flower by Kenzo

Lubię ten zapach. Używałam go kiedyś przez 2 lata, akurat jak dostałam swoją pierwszą poważną prace Dlatego z nią mi się kojarzy
Jest taki "kremowy", bardzo kobiecy, bezpieczny. ALe trzeba go używać w niewielkich ilościach, bo jest bardzo "mocny" i trwały.

Teraz używam na dzień D&G Light Blue a na wieczór i noc Donna Karan Gold. Mój facet stwierdzil, ze nigdy nie spotkal kobiety, ktora by pachniala tak bosko Dzieki Ci Donna
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 15:43   #17
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Flower by Kenzo

Również używałam tego zapachu rok temu w porze wczesno-wiosennej.Było jeszcze chłodno i zapach nie był tak męczacy,jednak kiedy użyłam go parę razy latem był nie do zniesienia,widac potrzebuje odpowieniej oprawy wersja edp zdecydowanie lepiej układa się na mnie niż edt-edt jest syntetyczna i niemiłosiernie męczaca,edp uspokaja i jest niezwykle łagodna i pudrowa.Może jeszcze sobie o nich przypomnę na wiosnę
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 10:49   #18
KomEwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z gałęzi
Wiadomości: 858
Dot.: Flower by Kenzo

Ostatnio zakupiłam Flower Le Parfum. Wielbicielki Kenzo Flower powiedzcie, czy bardzo są podobne? Czekam z duszą na ramieniu, bo w strzałach w ciemno to jestem jedyna do .....pudłowania
__________________
Sun Tzu prawie powiedział:
"Jeżeli przeciwnik jest jak ziemia - bądź jak powietrze.
Jeżeli przeciwnik jest jak ogień ......- sp....dalaj, bo z ogniem nie ma żartów!"
KomEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 13:28   #19
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Flower by Kenzo

O Flower to jedne z moich ulubionych zapachów.
Słodki puderek, otulający, nieco ciężki-specyficzny. Trwały i bardzo dobrze współgrający z moją skórą.

Wykończyłam 2 flakony i czasami wraca mi myśl, aby kupić 3...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 15:28   #20
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Flower by Kenzo

Bardzo lubię Flower, ale jakoś nigdy nie miałam go w swojej kolekcji. Odbieram go nie jako pudrowego killera, a jako zapach czystej, wypielęgnowanej kobiety, która wyszła właśnie z kąpieli i wtarła w ciało jakiś luksusowy balsam.Nie dusi, nie męczy, wręcz sprawia, że czuję się bardzo kobieco . Właśnie leci do mnie mój pierwszy flakonik, na razie niezbyt duza ilość, zobaczymy przy dłuższym noszeniu jak mi się z Flower ułoży.
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 13:07   #21
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Flower by Kenzo

Mam może nie całkiem związane z tematem pytanie, ale dotyczące tego zapachu. Ostatnio zakupiłam tester EDT 50ml Flower by Kenzo w mojej ulubionej prfumerii internetowej - perfumeria.pl i mimo najlepszego o nich zdania (o perfumerii oczywiście i o perfumach też) mam wątpliwości. Czy ktoś kto miał do czynienia z takim testerem może mi powiedzieć czy maczek na butelce jest jakby namalowany, naklejony po prostu nie jak to w przypadku zwykłych perfum Flower tak jakby zatopiony w szkle? Poz tym napis na butelce jest naklejony na przezroczystym pasku z dopiskiem tester. Co do samego zapachu znam go kiedyś używałam i wydaje mi się że tu nie ma mowy o podróbce, ale to opakowanie....Byłam nawet w drogerii u siebie w mieście żeby porównać tester i niestety nie było tego zapachu...niestety mieszkam obecnie w małym mieście i Pani sprzedawczyni oznajmiła mi że akurat w hurtowni nie mieli Będę ogromnie wdzięczna za pomoc.
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 16:11   #22
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Flower by Kenzo

A co powiecie o wersji Essentielle? Jak się ma do klasyka?
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 12:40   #23
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Flower by Kenzo

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Słodki puderek, otulający, nieco ciężki-specyficzny. Trwały i bardzo dobrze współgrający z moją skórą.
o, tak, slodki puderek
mialam kiedys Maczka, wspominam pozytywnie, ale miloscia moja nie zostal jest dla mnie, hm, za lagodny?
kojarzy mi sie z nim Insolence edt i Idylle edp.
moja przyjaciolka uwielbia ten zapach, ja toleruje po prostu
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 20:01   #24
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Flower by Kenzo

Doradźcie, proszę, która wersję wybrać? Która jest najtrwalsza i najsłodsza?

Kenzo Flower edp
Kenzo Flower Essentielle
czy
Kenzo Flower le Parfume??

Edytowane przez _Roksi
Czas edycji: 2011-01-16 o 12:08
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 21:57   #25
Karolina2211
Raczkowanie
 
Avatar Karolina2211
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawy
Wiadomości: 489
GG do Karolina2211
Dot.: Flower by Kenzo

Pierwsze perfumy jakie dostałam od mojego męża - ówczesnego jeszcze chłopaka -działają wciąż na niego niczym afrodyzjak.
Flower by Kenzo mam w wersji EDT i EDP. EDP jest mocniejsza bardziej pudrowa, EDT łagodniejsza, lżejsza bardziej na co dzień.
Lubię je bardzo ale bardziej sentymentalnie, choć nie powiem czasem mam na nie ochotę. Sama bym sobie już chyba ich nie kupiła - więc kupuje mi mąż.
Zapach nie do zdarcia w obu wersjach. Ogólnie zapach otulający, słodki, pudrowy.
__________________
Some say love it is a river
That drowns the tender reed.
Some say love it is a razor
That leaves your soul to bleed.
Some say love it is a hunger
An endless, aching need
I say love it is a flower,
And you it's only seed...........



-The Rose-
Karolina2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 23:43   #26
teclo
Raczkowanie
 
Avatar teclo
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 461
Dot.: Flower by Kenzo

Klasycznego Maczka wprost nie znoszę - mimo paru podejść i najlepszych chęci - nie da rady. Męczy, dręczy, irytuje (mnie, ma się rozumieć). O dziwo, podobał mi się na przyjaciółce, dla mnie nie do przejścia.
Natomiast tuż przed świętami miałam wreszcie okazję porządnie przetestować wersję Le Parfum (czerwony, nieprzezroczysty flakon) i tu bardzo pozytywne zaskoczenie! Zapach łagodniejszy, gęsty, przyjemnie kremowy, bez przytłaczającej pudrowej nuty, oczywiście mega trwałość. Skojarzył mi się z My Queen - z tym, że wydawał się cieplejszy, nieco słodszy, głębszy. Trochę żałuję, że przegapiłam promocję w Super Pharm - dawno tam nie zaglądałam i nie wiem, czy nadal są dostępne.
Jeśli chodzi o wersję Oriental, to na podstawie mglistych wspomnień z udanych testów sprzed 2 lat, kupiłam okazyjnie używkę... dotrze do mnie lada dzień, więc niedługo powrócę do tego wątku ze świeżymi wrażeniami
teclo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 12:08   #27
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Flower by Kenzo

Cytat:
Napisane przez teclo Pokaż wiadomość
Klasycznego Maczka wprost nie znoszę - mimo paru podejść i najlepszych chęci - nie da rady. Męczy, dręczy, irytuje (mnie, ma się rozumieć). O dziwo, podobał mi się na przyjaciółce, dla mnie nie do przejścia.
Natomiast tuż przed świętami miałam wreszcie okazję porządnie przetestować wersję Le Parfum (czerwony, nieprzezroczysty flakon) i tu bardzo pozytywne zaskoczenie! Zapach łagodniejszy, gęsty, przyjemnie kremowy, bez przytłaczającej pudrowej nuty, oczywiście mega trwałość. Skojarzył mi się z My Queen - z tym, że wydawał się cieplejszy, nieco słodszy, głębszy. Trochę żałuję, że przegapiłam promocję w Super Pharm - dawno tam nie zaglądałam i nie wiem, czy nadal są dostępne.
Jeśli chodzi o wersję Oriental, to na podstawie mglistych wspomnień z udanych testów sprzed 2 lat, kupiłam okazyjnie używkę... dotrze do mnie lada dzień, więc niedługo powrócę do tego wątku ze świeżymi wrażeniami
Dziękuję za odpowiedź Napisz, proszę, koniecznie wrażenia nt. wersji oriental.
Ja wczoraj kliknęłam w ciemno Kenzo Flower Le Parfum - tester 50ml w (chyba) niezłej cenie. Mam nadzieję, że mi się spodoba
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 16:50   #28
teclo
Raczkowanie
 
Avatar teclo
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 461
Dot.: Flower by Kenzo

Tak jak zapowiedziałam, odświeżam wątek Dziś noszę już na sobie wersję Oriental i jestem bardzo, baaardzo zadowolona Ten zapach jest najbardziej odległy pokrewieństwem od klasyka, a co za tym idzie, podoba mi się najbardziej z całej kwiatowej rodzinki - jest przyjemny, miękki, wyraźnie przyprawowy, nieco suchy, kadzidło jest wyczuwalne dopiero po 2-3 godzinach noszenia (ale niestety nie jestem biegła w kadzidlanych klimatach, więc moje wrażenie może być mylne). Trwałość na mocną czwórkę. Nie daje mi spokoju skojarzenie z jakimś męskim zapachem, który ostatnio testowałam jak wpadnę na jakiś trop, to dam znać. Sądzę, że Oriental spokojnie mógłby być zapachem unisex! Podsumowując: jestem na TAK!
teclo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 10:22   #29
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Flower by Kenzo

ja lubie klasyczny Mak, Orientalny na początku był niesamowity, teraz już tego tak nie odbieram... miałam wersje edp. lubie za to czerwony w nieprzezroczystej buteleczce
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 20:47   #30
nkanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 25
Dot.: Flower by Kenzo

jak dla mnie to tylko Kenzo niebieskie. Pierwsze perfumy które miałam..... pierwsza milosc nie rdzewieje (do zapachu) . I tak zostalo - coprawda teraz inne są numerem jeden ale przed nimi zawsze Kenzo niebieskie
nkanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-02 21:08:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.