Księga inspiracji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-21, 15:55   #1
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732

Księga inspiracji


Było trochę n.t. ksiąg przeróżnych, ale nie znalazłam nic co by mnie zadowoliło
Otóż zabrałam się za porządki i pogrupowałam linki w "ulubionych". Aż mnie zatkało ile dzięki Wam Wizażanki uzbierało się przeróżnych stron o rękodziele. Postanowiłam chociaż część projektów wydrukować (mój komp przeszedł już kilka razy formatowanie i nie chciałabym - tfu tfu - znów stracić tych cennych skarbów). Chcę zrobić z tego coś w stylu księgi. No i na tym się moje pomysły kończą! Jak to zrobić? Zszyć te kartki? A jak wtedy dołożyć nowe? Jednego jestem pewna: nie chcę tego wkładać w koszulki foliowe ani w segregator...
Pomożecie?
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 16:01   #2
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: Księga inspiracji

Przedziurkowac kartki i zwiazac sznureczkiem, wstazka na kokardke. To taki pomysl na szybko
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 18:26   #3
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Księga inspiracji

w punktach ksero jest możliwość spięcia kartek taka jakby sprężynką. w razie czego można dokładać
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 20:53   #4
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Księga inspiracji

a ja wlasnie mam pomysl odwrotny(zeskanować sobie wszystkie papierzyska i zapisac na plytce cd, bo już mam dośc walających się wszędzie teczek i segregatorów
a pomysł dla CIebie- może wogóle w takim razie tego nie łącz tylko sobie zbierz tematycznie w takie sztywne okladki połączone tasiemkami kolorowymi i wiązane (jeden kolor dla jednego dzialu tematycznego) a potem to sobie włóż w jakies sztywne pudło - ostatnio przytachałam z sekretariatu w szkole takie pudła po papierach do xero -można je jakoś ładnie ozdobić i mają pokrywkę co ważne. kartki A4 zmieszczą się w nich i płasko i w pionie
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 09:06   #5
mroczna_panna
Zadomowienie
 
Avatar mroczna_panna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wieś Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Księga inspiracji

ja zapisałam na płytce CD...zeby nie zaginęłokartki sieniszcza... a CD...chyba bym musiała po nim skakać,zeby złamac albo uszkodzic
mroczna_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 10:02   #6
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: Księga inspiracji

Cytat:
Napisane przez mroczna_panna
ja zapisałam na płytce CD...zeby nie zaginęłokartki sieniszcza... a CD...chyba bym musiała po nim skakać,zeby złamac albo uszkodzic
Oj niekoniecznie. Wystarczy trzymac cd na sloncu, a jak plyta gorszej firmy, albo zupelny no name to nawet 1 dzien w lato... Kilka moich plyt poszlo sie w ten sposob kochac...
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 14:36   #7
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Księga inspiracji

Ja jestem tradycjonalistka! Techniczny niedorozwój! Lubię jak na czymś widać, że jest stare, podniszczone więc na rękę mi będzie gdy te kartki się z czasem przybrudzą, rogi się pozagniatają itp.
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.