Oświadczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 15:09   #1
karuska88
Raczkowanie
 
Avatar karuska88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: tajne:)
Wiadomości: 246

Oświadczyny


cześć dziewczynki

jestem ciekawa jak sobie wyobrazacie oświadczyny waszego Tz tzn jak chciałybyscie zostac zaskoczone tym pytaniem. no i mile widziane historie z naprawde orginalnymi wedlug was oświadczynami
karuska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 15:11   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Oświadczyny

Cytat:
Napisane przez karuska88 Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki

jestem ciekawa jak sobie wyobrazacie oświadczyny waszego Tz tzn jak chciałybyscie zostac zaskoczone tym pytaniem. no i mile widziane historie z naprawde orginalnymi wedlug was oświadczynami
Mile widziane zapoznanie się z forum ślubnym, gdzie takich historii i innych jest milion i kilka.

Ech.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 15:44   #3
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Oświadczyny

Cytat:
Napisane przez karuska88 Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki

jestem ciekawa jak sobie wyobrazacie oświadczyny waszego Tz tzn jak chciałybyscie zostac zaskoczone tym pytaniem. no i mile widziane historie z naprawde orginalnymi wedlug was oświadczynami
Ja sobie niewyobrażam oświadczyń tż-ta bo jestem już narzeczoną.
A po drugie jest takie podforum ślubne,gdzie był poruszany taki temat.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 15:50   #4
lejdi23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zagranica:)
Wiadomości: 12
Dot.: Oświadczyny

lepiej nie moglam sobie nawet wymarzyc!!!Moj ukochany zarezerwowal (oczywiscie w sekrecie)bardzi drogi hotel z chyba piecioosobowym jacuzi na srodku apartamentu i sauna.Po paru namietnych godzinach spedzonych w wannie moj ukochany wyciagnal male pudeleczko oznajmil ze jestem dla niego wszystkim i po prostu zapytal czy zostane jego zona....Nigdy w zyciu nie zapomne tego dnia.Czulam sie jak prawdziwa ksiezniczka
lejdi23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 16:01   #5
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Oświadczyny

idealnie wybralas miejsce tematu "wymarzone oswiadczyny" - intymne
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 16:10   #6
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Oświadczyny

Miejsce jak miejsce - przyjdzie moderator i przerzuci (oczywiście jak uzna to za stosowne )

Nawiążę tylko do jednego - zazwyczaj facet się oświadcza, ale jakoś nie widuję facetów rozprawiających o oświadczynach, przeżywających chwilę, facet wymyśli, zapyta najbliższych (albo i nie) i zrealizuje.

Dumnych facetów ze swoich narzeczonych owszem widziałam, ale takich rozprawiających o tym dniu, jak, kiedy, w jakiej scenerii, czy będzie romantycznie, czy było romantycznie nie widziałam

Chyba tym się różnią kobiety od mężczyzn.

Najważniejsze, żeby oświadczyny trafialy w gust obu osób i nie miały nic z teatralnych zagrywek, bo wtedy sa po prostu scenariuszem...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 17:54   #7
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Oświadczyny

Wolę o tym nie myśleć, nie wyobrażać sobie. Jak przerobię w głowie wszystkie idealne dla mnie scenariusze, to jak mój biedny TZ będzie miał mnie zaskoczyć?

A jeżeli juz musiałabym wskazać jakieś kryteria moich idealnych oświadczyn, to byłyby to: trochę wykwintnie, trochę romantycznie, trochę seksownie, w ładnej scenerii i BEZ gapiów. Jakby mi się TŻ oświadczył na środku restauracji pełnej ludzi, przez radio (teraz jakis konkurs jest, ze mozna się odwiadczyc przez radio), albo całe miasto okleił jakimiś plakatami z napisem "say YES" to najpierw spaliłabym sie ze wstydu, a potem chyba go zabiła. Jak juz chciałby oświadczać się w jakiś popularnych, często uczęszczanych miejscach, to niech najpierw wyczyści je z ludzi, wynajmie, kupi, albo krzyknie, że w pobliżu jest bomba, albo rekin.
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 19:36   #8
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: Oświadczyny

a ja oswiadczyn mojego TŻ sobie wogole nie wyobrazalam nie snulam marzen jak to bedzie... dla mnie bylo wazne zeby zrobil to z serca i szczerze .
choc planowal oswiadczyny w walentynki co nie doszlo do skutku poniewaz sie rozchorowal i to porzadnie a o wyjsciu z domu nie bylo mowy w jego sytuacji ...ehm... nie bede tlumaczyla o co chodzi ale oswiadczyl mi sie na drugi dzien ...choc zly ze jego walentynkowy plan nie wypalil ja mu powiedzialam ze nie wazne w jaki dzien to zrobil bo kazdy inny bedzie dla mnie tak samo piekny
a zaskoczyc mnie nie zaskoczyl ,bo ja to wiedzialam jedynie nie wiedzialam kiedy hihi

Edytowane przez b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Czas edycji: 2009-02-19 o 19:38
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 19:42   #9
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Oświadczyny

wole nie romyslac jakie beda i chcce by byly niespodzianka
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 20:37   #10
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Oświadczyny

ja bym chciała żeby to była niespodzianka najlepiej na jakiś wakacjach na ciepłej plaży przy zachodzie słońca... mrr^^
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 08:04   #11
wistar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 126
Dot.: Oświadczyny

A u mnie całkiem zwyczajnie i mało filmowo. Zjedliśmy pizzę, poszliśmy na spacer, wyciągnął pudełko z pierścionkiem i zapytał czy będę jego żoną.
wistar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 20:07   #12
myilussion
Raczkowanie
 
Avatar myilussion
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 339
Dot.: Oświadczyny

a ja nie wyobrazalam sobie tego chcialabym zeby to kiedys nastapilo ale jezeli juz mialabym sobie wymarzyc to hmmm...

chcialabym zeby chodzil z pierscionkiem w kieszeni i jezeli w trakcie jakiejs chwili by poczul, ze 'to wlasnie teraz' to by to zrobil nawet na ruchomych schodach, czy na laweczce, czy u okulisty
__________________
kocham Cię
(15.07.2007)

jeśli dane Ci będzie żyć 100 lat to ja chciałabym żyć 100 lat minus 1 dzień abym nie musiała żyć ani jednego dnia bez Ciebie...
myilussion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 14:02   #13
polka746
Raczkowanie
 
Avatar polka746
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 478
Arrow Dot.: Oświadczyny

Cytat:
Napisane przez myilussion Pokaż wiadomość
a ja nie wyobrazalam sobie tego chcialabym zeby to kiedys nastapilo ale jezeli juz mialabym sobie wymarzyc to hmmm...

chcialabym zeby chodzil z pierscionkiem w kieszeni i jezeli w trakcie jakiejs chwili by poczul, ze 'to wlasnie teraz' to by to zrobil nawet na ruchomych schodach, czy na laweczce, czy u okulisty
hihi kogo ja tu widze
dla mnie tez by mogły być takie, motyw z ruchomymi schodami mi sie spodobał bardzo a co
__________________
Na wspólną radość, na wspólną biedę,
na chleb codzienny
i na poranne otwarcie oczu w blasku słonecznym;
na dobry wieczór, na długi wieczór,
na zgodne ciepłe ścielenie łóżek,
na nieustanne sobą zdziwienie,
na gniew i krzywdę i przebaczenie
wybieram Ciebie.
polka746 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:18   #14
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: Oświadczyny

Cytat:
Napisane przez lejdi23 Pokaż wiadomość
lepiej nie moglam sobie nawet wymarzyc!!!Moj ukochany zarezerwowal (oczywiscie w sekrecie)bardzi drogi hotel z chyba piecioosobowym jacuzi na srodku apartamentu i sauna.Po paru namietnych godzinach spedzonych w wannie moj ukochany wyciagnal male pudeleczko oznajmil ze jestem dla niego wszystkim i po prostu zapytal czy zostane jego zona....Nigdy w zyciu nie zapomne tego dnia.Czulam sie jak prawdziwa ksiezniczka

jak z bajki naprawde wierzę Ci że czułąś się jak księżniczka


Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
ja bym chciała żeby to była niespodzianka najlepiej na jakiś wakacjach na ciepłej plaży przy zachodzie słońca... mrr^^
dokładnie w takiej samej scenerii gdybym to ja wybierała plaża zachó słońca rozgrzany piasek ciepł powiew wiatru woda omywająca nam stopy a on wpatrzony w moje oczy trzymający pierścionek w ręku.......mmmmmmm
__________________

The difference between sex and death is that with death you can do it alone and no one is going to make fun of you.

Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:32   #15
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Oświadczyny

miejsce niewazne byleby bylo z zaskoczenia i byleby pierscionek sie podobal
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 09:00   #16
myilussion
Raczkowanie
 
Avatar myilussion
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 339
Dot.: Oświadczyny

Cytat:
Napisane przez polka746 Pokaż wiadomość
hihi kogo ja tu widze
dla mnie tez by mogły być takie, motyw z ruchomymi schodami mi sie spodobał bardzo a co
a witam

bo tak na prawde miejsce nie jest istotne, wazne, ze chlopak tego chce, ze chce spedzic z nami zycie
__________________
kocham Cię
(15.07.2007)

jeśli dane Ci będzie żyć 100 lat to ja chciałabym żyć 100 lat minus 1 dzień abym nie musiała żyć ani jednego dnia bez Ciebie...
myilussion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:16   #17
sowaqq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 54
Dot.: Oświadczyny

Cytat:
Napisane przez myilussion Pokaż wiadomość
a witam

bo tak na prawde miejsce nie jest istotne, wazne, ze chlopak tego chce, ze chce spedzic z nami zycie
całkowicie się z Tobą zgadzam
sowaqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.