Śniadanie-South Beach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-11, 21:41   #1
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227

Śniadanie-South Beach


Hej dziewczyny! Właśnie ponownie rozpoczęła dietę South Beach, postanowiałam się nie "zapuścić" przez okres jesienno-zimowy Największe problemy zawsze sprawia mi wymyślenie co mam zjeść na śniadanie... Zawsze jadłam pomidory z jajkiem lub tuńczykiem, ale szczerze powiedziawszy znudziło mi się to samego w kółko. Czy mogłybyście mi podać jakieś proste przepisy na dania, które robi się góra 10 minut?
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 21:49   #2
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Śniadanie-South Beach

Ja jestem na tej diecie i szczerze powiedziawszy jem własnie jaka i pomidorki na śniadanko. Tuńczyka to raczej na kolacje wcinam. A oprócz tego ogórka zielone na sniadanko jeszcze spożywam, ewentualnie omlecik (ale jak by nie patrzeć to też a jajek :P, ale w innej postaci, więc zawsze jakieś urozmaicenie), albo tak zwane roladki z indyka. (jesli chcesz to podam Ci "przepis" )
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 22:31   #3
MaryAnn20
Raczkowanie
 
Avatar MaryAnn20
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 113
Dot.: Śniadanie-South Beach

w tej diecie można jeść jogurty i kefiry naturalne, więc dla odmiany może spróbujscie miseczkęjogurtu z jakimiś warzywkami, np. skrojone ogórki, seler naciowy. wrzuccie po prostu coś do tego jogurtu albo serka wiejskiego (2% tłuszczu) jakieś warzywa i po problemie. do tego kawa zbożowa, którą piję do dzisiaj i ...smacznego
a potem po pierwszej fazie możecie dodawać musli własnej roboty ( bo te gotowe mają cukier). ja sama byłam kiedys na tej diecie i własnie tak sobie radziłam.
powodzenia
MaryAnn20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 06:42   #4
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Śniadanie-South Beach

Cytat:
Napisane przez Kreestal
Hej dziewczyny! Właśnie ponownie rozpoczęła dietę South Beach, postanowiałam się nie "zapuścić" przez okres jesienno-zimowy Największe problemy zawsze sprawia mi wymyślenie co mam zjeść na śniadanie... Zawsze jadłam pomidory z jajkiem lub tuńczykiem, ale szczerze powiedziawszy znudziło mi się to samego w kółko. Czy mogłybyście mi podać jakieś proste przepisy na dania, które robi się góra 10 minut?

przepraszam że spytam...aż mi głupio...co to za dieta??
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 09:58   #5
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: Śniadanie-South Beach

Shiral : http://polki.wp.pl/kat,1691,wid,7357012,wiad omosc.html?ticaid=187b zerknij tu

ijaa : zastanawiam się cóż to za "roladki" , choć prawdę powiedziawszy nie wydaje mi się, żebym mogła przeżyć na nich 7 godzin w szkole

MaryAnn20 : faktycznie, sałatki z jogurtem są dobre, jadłam je kiedyś na kolację. Teraz nas kolację piję warzywny FIT.
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 12:58   #6
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Śniadanie-South Beach

Roladki bardzo proste i bardzo pyszne
Bierzesz liść sałaty, na to kładziesz platerek pomirotka, plasterki ogórka (zwykłego), paseczki papryki, jesli lubisz to jakiś przyprawy (np. pieprz) i do tego ja robię kleksik majonezu (niskotłuszczowego), zwijasz to w tak tak zwaną "roladkę". Zawijasz w folię aluminiowę i gotowe
Ja jak idę na uczelnie powiedzmy na 6 godzin to biorę ze sobię powiedzmy 2-3 roladki, i to wystarcza by zaspokoic głód.

Poza tym, pamietam żeby w szkole zawsze mieć butelkę wody mineralne, wypełnia brzuszek i naprawdę pomaga przetrwać te kilka łdnych godzin
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 05:25   #7
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Śniadanie-South Beach

Cytat:
Napisane przez Kreestal
Shiral : http://polki.wp.pl/kat,1691,wid,7357012,wiad omosc.html?ticaid=187b zerknij tu

ijaa : zastanawiam się cóż to za "roladki" , choć prawdę powiedziawszy nie wydaje mi się, żebym mogła przeżyć na nich 7 godzin w szkole

MaryAnn20 : faktycznie, sałatki z jogurtem są dobre, jadłam je kiedyś na kolację. Teraz nas kolację piję warzywny FIT.


dziękuje bardzo za link
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-13, 21:48   #8
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Śniadanie-South Beach

Hmm... ta dieta to chyba nie dla mnie...
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 21:59   #9
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Śniadanie-South Beach

Dlaczego?? Moim zdaniem jest dość "łagodna". Ja wcale głodna nie jestem (poza dniem dzisiejszym, ale to przez zbliżające się cięzkie dni), poza tym.. stosuję ją dopiero tydzień, a już widze efekty. Moim zdaniem, warto ją wypróbować.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 06:29   #10
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: Śniadanie-South Beach

dzisiaj jadlam placuszki serowe: 100g sera bialego, 1 jajko (w przepisie jest samo bialko ale ja dodalam cale jajko) 3 lyzki maki, 3 lyzki mleka 0%, łyzeczka fruktozy ( ja dalam slodzik) , mozna dodac aromat. Wymieszac, smazyc na teflonie , mozna dodac odrobine oliwy. Zrobilam to w 10 min.
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.