pierwszy bloker i koszmarne wrazena - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-16, 18:03   #61
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Cytat:
Napisane przez Angi74
Zapytam jeszcze, co to znaczy,ze nie nalezą do "stabilnych"?
Rozkladaja sie np. pod wplywem swiatla.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 13:08   #62
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Testuję fluide Photoderm Max. Jestem bardzo zadowolona. Mleczko jakie dawałam pod biodermę tonującą było faktycznie zupełnie inne.
Sylwiasta, a co Tobie tam nie pasowało w tym fluidzie???
I czym się różni próbka od nie - próbki???
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 15:13   #63
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Teraz rozumiem,dzięki Sylwia.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 15:52   #64
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Oto pisze by sie publicznie pokajac :-( Kremy z filtrami zwyciezyly - nie jestem w stanie dalej walczyc choc oczywiscie szykuje sie do kolejnej batalii - nie stosuje kremow z filtrami. Photoderm MAX fuid odpadl przy pierwszym zetknieciu - taka poswiata jaka pozostawial mi na twarzy jest dla mnie nie do przyjecia, anthelios XL flide exstreme w gorach, polozony na cold cream avene sprawuje sie doskonale - ale nie jako baza pod makijaz, creme zones sensibles avene takze bez makijazu. Poczucie koszmarnej maski jaka mam na twarzy kiedy proboje zneutralizowac swiecenie pudrowaniem, makowaniem i nie wiadomo jeszcze czym jest dla mnie nie do zniesienia. Zaden z tych kremow nie wchlanial mi sie prawie zupelnie, polozony raz na twarzy pozostawal w niezmienionej postaci i nasyceniu odblaskiem. Na domiar zlego gdyby nawet ktorys sie wchlanial ja nie mam ranu czasu na czekanie na owo wchloniecie - jestem spiochem i nie wyobrazam sobie wstawac pol godziny wczesniej (pol godziny miedzy 8.00 a 9.00 to jak cala wiecznosc) aby wchlonal mi sie krem :-( Latem bez makijazu (bo latem odkladam mazidelka na polke) mysle, ze nie bedzie zadnego problemu, teraz pod makijaz... nie potrafie :-( Podziwiam Was wszystkie, ze potraficie, macie silna wole i trwacie - kajam sie w poczuciu zazdrosci

pozdrawiam

ada
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 16:04   #65
Doroti
Raczkowanie
 
Avatar Doroti
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
GG do Doroti
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

A próbowałaś emulsji spf 50 Avene? U mnie sprawdza się znakomicie
__________________
Supergirls just fly...
Doroti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 16:12   #66
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Cytat:
Napisane przez Doroti
A próbowałaś emulsji spf 50 Avene? U mnie sprawdza się znakomicie
Nie, nie probowalam. Sprobowalam tylko tych, o ktorych napisalam w poscie - wiem, ze to niewiele, dlatego czas walki pewnie sie tylko przesunal, tymczasem musze zrobic sobie przerwe bo normalnie zaczela mnie walka irytowac Moze mam za tlusta cere?

pozdrawiam

ada
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 16:26   #67
Doroti
Raczkowanie
 
Avatar Doroti
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
GG do Doroti
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Wiesz, z blokerami to jest tak że trzeba niestety dopasować pod siebie, wiadomo że to kosztowna inwestycja bo próbek z reguły brak w aptekach
Wspominałam o emulsji Avene bo akurat mojej mieszanej cerze wyjątkowo służy, zresztą inne dziewczyny także ją sobie chwalą Najważniejsze to nie zrażać się, w końcu tu chodzi o przyszłość naszej skóry
__________________
Supergirls just fly...
Doroti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 16:48   #68
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Cytat:
Napisane przez adria21
Oto pisze by sie publicznie pokajac :-( Kremy z filtrami zwyciezyly - nie jestem w stanie dalej walczyc choc oczywiscie szykuje sie do kolejnej batalii - nie stosuje kremow z filtrami. Photoderm MAX fuid odpadl przy pierwszym zetknieciu - taka poswiata jaka pozostawial mi na twarzy jest dla mnie nie do przyjecia, anthelios XL flide exstreme w gorach, polozony na cold cream avene sprawuje sie doskonale - ale nie jako baza pod makijaz, creme zones sensibles avene takze bez makijazu. Poczucie koszmarnej maski jaka mam na twarzy kiedy proboje zneutralizowac swiecenie pudrowaniem, makowaniem i nie wiadomo jeszcze czym jest dla mnie nie do zniesienia. Zaden z tych kremow nie wchlanial mi sie prawie zupelnie, polozony raz na twarzy pozostawal w niezmienionej postaci i nasyceniu odblaskiem. Na domiar zlego gdyby nawet ktorys sie wchlanial ja nie mam ranu czasu na czekanie na owo wchloniecie - jestem spiochem i nie wyobrazam sobie wstawac pol godziny wczesniej (pol godziny miedzy 8.00 a 9.00 to jak cala wiecznosc) aby wchlonal mi sie krem :-( Latem bez makijazu (bo latem odkladam mazidelka na polke) mysle, ze nie bedzie zadnego problemu, teraz pod makijaz... nie potrafie :-( Podziwiam Was wszystkie, ze potraficie, macie silna wole i trwacie - kajam sie w poczuciu zazdrosci

pozdrawiam

ada

A spróbuj może Vichy w żelu, sporo osób o tłustej cerze chwali sobie.
A jeśli nawet to sie nie sprawdzi, to jedyne wyjście to SVR tonujące, które prawie wogóle się nie błyszczą przy innych filtrach, tylko jest jeden problem, że tych kremów nie da sie nałożyć w przypisowych ilościach, ponieważ są bardzo gęste i oczywiście kolor tonujący je dyskwalifikuje, chyba,że chcemy mieć maskę na sobie. Ale jeśli miałabym wybierać między wogóle zaprzestaniem używania filtrów ze względu na to, że się błyszczę, to juz wolałabym nakładać w mniejszych ilościach , np:SVR, zawsze to jakach ochrona bęzie, a i o fluidzie można zapomnieć używając tych filterków, więc pozbywamy się już jednej mniej warstwy kosmetyku. Wystarczy się przypudrować po SVR i wyglądamy jak z rasowym podkładem
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 16:51   #69
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Cytat:
Napisane przez adria21
Nie, nie probowalam. Sprobowalam tylko tych, o ktorych napisalam w poscie - wiem, ze to niewiele, dlatego czas walki pewnie sie tylko przesunal, tymczasem musze zrobic sobie przerwe bo normalnie zaczela mnie walka irytowac Moze mam za tlusta cere?

pozdrawiam

ada
Wiesz Adria, ja tez wyprobowalam tone kremow z filtrami i juz mialam sie poddac kiedy trafilam na Avene o ktorym pisze Doroti. Nie moge dac Ci gwarancji, ze bedzie sie sprawowal rownie dobrze jak u mnie. a u mnie Avene sprawuje sie super, nie rozni sie w zasadzie od zwyklego kremu, ktory nakadalam wczesniej pod makijaz. A czasem nawet pozwalam sobie na nalozenie dodatkoweo kremu pod filtr i na to makijaz i jest dobrze. Niestety reszta kremow lezy sobie i czeka na lato, moze zuzyje. Tylko czy one moga sobie tak lezec i czekac?
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 03:20   #70
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Mnie również wydaje się, że SVR 50 B, albo 100 jeśli ktoś lubi taki kolor, będzie dobra do tłustej cery. Moją mieszaną wysusza w oka mgnieniu na wiór, bez względu na to co kładę pod spód. Także nie powinna być kłopotem przy tłustej buzi. I zgadzam się - super zastępuje podkład. Tak zresztą zamierzam jej używać, jako podkład w malutkich ilościach wieczorem. Zostało mi 3/4 opakowania.
Po zachwytach Sylwiastej nad emulsją Avene nabyłam ją i jestem bardzo zadowolona. Znakomicie nawilża, nadaje się pod makijaż. Jak się zmywam to nie mam przesuszonej skóry, co mi się zdarza po blokerach. Także pełen zachwyt. W dodatku dostałam w promocji lekki krem nawilżający Avene, super na kwasik.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 14:17   #71
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Kurka, znowu wszystko nie tak; postanowiłam zbadać problem i uchodziłam nóżki swoje przenajpiękniejsze do samej przenajpiękniejszej pupci iwynalazłam w jednej aptece próbki fluidu 100 - co ja tam za sztuki wyprawiałam, zeby dotstać trzy tubeczki a'5 ml każda to tylko ja wiem... A tu skucha - bo piszecie że w próbkach co inne siedzi niż w dużych tubkach... Zwariować można, no!!!
Cytat:
Napisane przez Pitipel
I czym się różni próbka od nie - próbki???
Nie mogę znaleźć wątku na Biochemi, gdzie opisane były rożnice, ale może wynikają one też z tego, ze próbki to po prostu stara wersja Fluidu, a kupić można tylko nową. Tutaj są opinie na ten temat:
http://www.phpbbserver.com/biochemia...biochemiaurody


PS. Przepraszam, że tak długo nie odpowiadałam, ale od kiedy nie mam subskrypcji, to nie bardzo pamiętam o wszystkich wątkach.

Pozdrawiam

I jeszcze jeden link, dokładniejszy na ten temat, nie wklejam informacji, bo wiem, Piti ze jestes tam zalogowana, a to bardzo duzo czytania jest :
http://www.phpbbserver.com/biochemia...biochemiaurody
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 14:31   #72
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Cytat Basi z wątku, do którego link powyżej:

Po ostatnich wielokrotnych zmianach wprowadzonych przez firme Bioderma w linii slonecznej Photoderm, tak naprawde nie ma pewnosci co testowalas. W kazdym razie jestem pewna, ze byl czas, iz fluid i mleczko to bylo to samo, dotyczy to produktow, ktore opisalam powyzej i dla ktorych podalam sklady. Sprawdzilam to na wlasnej skorze, wykonalam test na polowie twarzy, fluid, ktorego sklad podalam powyzej konsystencja nie przypomina wcale Antheliosa XL fluidu SPF 60, jest duzo gestszy i tluztszy. Sprawdzily o takze inne osoby i ich wrazenia sa identyczne.
Mysle, ze te rozne wrazenia wynikaja z tych ostatnich zmian produktow Biodermy, dopoki we wszystkich krajach w Europie bedziemy miec te same produkty Biodermy, dopoki stare wersje sie nie wysprzedaja dopoty bedziemy miec takie wypowiedzi jak Twoja. Po prostu mimo ze na probce widnial faktor SPF 100 nadal nie mamy pewnosci, co zawierala ta probka, ktora wersje. Tak to jest, ze przy zmianach receptur nadal uzywa sie stare opakowania, bo tak taniej wychodzi, wiec dopoki nie znasz skladu to nie wiesz ktora wersje uzywasz. Byc moze uzylas probke jednej wersji fluidu a jak kupisz cale opakowanie to moze sie zdziwic, bo mozesz trafic na wersje, ktora ja i Monika stosowalysmy, czyli to samo co mleczko 100ml.

http://www.phpbbserver.com/biochemia...biochemiaurody

I wypowiedź Jelonka, z tego samego wątku:

Zauważyłam coś dziwnego i wg mnie nie do przyjęcia. Zużyłam próbkę fluidu Biodermy, byłam bardzo zadowolona, nie zapycha, jest gęsty i treściwy. Konsystencja bardzo mi odpowiadała, taka w sam raz Wchłaniał się stosunkowo szybko, a biały nalot znikał po minucie. Piejąc z zachwytu kupiłam pełnowymiarowe opakowanie i tu Fluid zdecydowanie rzadszy niż ten z próbki (a oba produkty takie same, ze starymi oznaczeniami SPF100), wchłania się jeszcze szybciej, ale biały nalot, który przy 5ml tubeczce znikał po chwili, tutaj zostaje właściwie na zawsze po prostu nie znika. Cała reszta bez zmian (oby! bo używam od tygodnia dopiero) ale przyznam, że rozczarowałam się taką zagrywką ze strony Biodermy. Skoro używam próbki, to liczę na to, że produkt pełnowymiarowy nie bedzie się różnił od niej niczym! W końcu to ona skłoniła mnie do kupna całego opakowania, a tu taka niespodzianka.
Czy ktoś, kto ma porównanie pomiędzy próbką fluidu, a całym opakowaniem ma podobne odczucia?? Mam jeszcze kartonik, więc przysiądę wieczorem i sprawdzę czy skład się nie zmienił (choć zaznaczam, że opakowanie ma nadal opis SPF100, tak jak próbka).
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 02:04   #73
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Sledze na biezaco zmagania z blokerami i....mam niezly chaos w glowie
Mam ochote jeszcze wyprobowac emulsje Avene i tonujacy SVR 100 ale nigdzie nie moge dorwac probki co oslabia moj zapal testowania.Niektore z Was chwala zelowy filtr Vichy i zaczynam wariowacnie przypuszczalam,ze stane przed takim problemem....
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 03:30   #74
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Sledze na biezaco zmagania z blokerami i....mam niezly chaos w glowie
Mam ochote jeszcze wyprobowac emulsje Avene i tonujacy SVR 100 ale nigdzie nie moge dorwac probki co oslabia moj zapal testowania.Niektore z Was chwala zelowy filtr Vichy i zaczynam wariowacnie przypuszczalam,ze stane przed takim problemem....
i ciebie to też spotkało?
mnie już jakiś miesiac temu, ale dalej uparcie śledze co tu dziewczyny piszą i mam mętlik w glowie, już nawet nie wiem co wiem
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 09:39   #75
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Cytat:
Napisane przez agatka-a
i ciebie to też spotkało?
mnie już jakiś miesiac temu, ale dalej uparcie śledze co tu dziewczyny piszą i mam mętlik w glowie, już nawet nie wiem co wiem
Niestety dopadl mnie ten problem poniewaz zdecydowalam sie na kuracje kwasowa......a teraz to juz przestaje byc zabawne bo koncza sie produkty testerowe i brakuje mi koncepcji co dalej
Przekopalam sie przez wyszukiwarke,KWC,rozmawia lam z kilkoma osobami i powstala jeszcze wieksza czarna dziura.
Moja mama smieje sie ze mnie,ze w obled popadam bo....kobieta ma 56lat i cere taka,ze niejedna moze pozazdroscic a w zyciu nie stosowala nawet polowy tego co ja(zreszta patrzac na Jej siostry jest identycznie)
Chociaz dzieki kuracji(wybralam akurat peeling Anew Avonu)widze juz duze rezultaty to jak tak dalej pojdzie dam sobie spokoj na amen.
Podziwiam te,ktore stosuje blokery okragly rok-ja niestety nie potrafilabym sie zmusic i meczy mnie coraz bardziej problem dobrania blokera,chocby z prostego powodu,ze nie jest to tanie testowanie.

Swietnie ujelas "już nawet nie wiem co wiem"
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 15:29   #76
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Agatkojak Twoje blokerowe zmagania?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 17:09   #77
kajka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Cytat:
Napisane przez adria21
Dla wszystkich oczywista jest koniecznosc stosowania kremow z filtrami, do takiej decyzji dojrzalam i ja. Zakupilam zatem bioderme photoderm MAX fluide dla cery tlustej i mieszanej. Po pierwszej aplikacji, okazalo sie, ze nie moge jej stosowac pod oczy - odczyn alergiczny pojawil sie po 30 minutach w postaci swedzenia i zaczerwienienia i wrazenie sie poglebialo wiec zmylam filtr spod oczu. Cala twarz przez caly caly dzien swiecila mi sie jak okropnie, przy czym od aplikacji w zasadzie poziom 'swietlistosci' skory twarzy nie ulegl zupelnie zmniejszeniu. Nazajutrz postanowilam polozyc bioderme pod makijaz - dalszy koszmar. Krem zupelnie sie nie wchlania - mam wrazenie koszmarnej maski na twarzy, przypudrowanie universelle chanela dalo efekt na godzine. Probowalam z podkladem guerlaina fleur i YSL soie, w obu przypadkach efekt byl taki sam - uczucie koszmarnej ciezkosci na twarzy, swiecenie sie skory i dojmujace uczuie dyskomfortu.
Prosze napiszcie, czy zaczelam od niewlasciwego filtra, czy stosuje niewlasciwe podklady czy popelniam jeszcze jakis inny blad? Tymczasem zmuszona jestem odstawic bloker dlatego prosze o odpowiedz i pomoc zebym mogla podjac blokerowe wyzwanie.

Pozdrawiam
witam wszystkich bardzo serdecznie jestem nowa na wizazu wiec nieznam dokladnie zasad jakie tu panuja mam nadzieje ze niedlugo je wszystkie poznam

co do blokerow chciala bym polecic city block sheer firmy clinique wszystkim kobieta ktore maja podobny problem z wrazliwa i skora do uczulen cera sama uzywam i jestem bardzo zadowolona pozdrawiam
kajka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 17:16   #78
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Cytat:
Napisane przez kajka21
co do blokerow chciala bym polecic city block sheer firmy clinique wszystkim kobieta ktore maja podobny problem z wrazliwa i skora do uczulen cera sama uzywam i jestem bardzo zadowolona pozdrawiam
ten krem niestety nie ma najlepszycjh filtrów, z tego co wiem. Nie zawiera najskuteczniejszych filtrów typu Mexoryl lub Tinosorb, nie chroni więc najlepiej przed promienowaniem UVA.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 21:31   #79
Mahora
Zadomowienie
 
Avatar Mahora
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 863
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Sledze na biezaco zmagania z blokerami i....mam niezly chaos w glowie
Mam ochote jeszcze wyprobowac emulsje Avene i tonujacy SVR 100 ale nigdzie nie moge dorwac probki co oslabia moj zapal testowania.Niektore z Was chwala zelowy filtr Vichy i zaczynam wariowacnie przypuszczalam,ze stane przed takim problemem....

Rzeczywiscie filtry SVR do tlustych nie naleza, uzywam od dawna 60 i 50 i raczej sie po nich nie swiecilam, nawet w najwieksze upaly. Mam jednak mieszana cere, nie tlusta.
Z drugiej strony obecnie moja skora kompletnie zwariowala i stala sie sucha, wiec nawet tlusciocha antheliosa wssysa niemalze calkowicie.
Chetnie wyprobowalabym filtry Avene, jeszcze nie mialam okazji uzywac zadnego a rzeczywiscie zdobycie probek w tym okresie to niemal wyprawa krzyzowa . Do Biodermy jestem totalnie zniechecona, po ktorejs z nich mnie wysypalo, ale nie pamietam ktoraz to byla .

Pozdrawiam Filtromaniaczki, trzymajmy sie!!!
__________________
Love is our resistance
Mahora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 23:27   #80
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Smile Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Cytat:
Napisane przez Mahora
Rzeczywiscie filtry SVR do tlustych nie naleza, uzywam od dawna 60 i 50 i raczej sie po nich nie swiecilam, nawet w najwieksze upaly. Mam jednak mieszana cere, nie tlusta.
Z drugiej strony obecnie moja skora kompletnie zwariowala i stala sie sucha, wiec nawet tlusciocha antheliosa wssysa niemalze calkowicie.
Chetnie wyprobowalabym filtry Avene, jeszcze nie mialam okazji uzywac zadnego a rzeczywiscie zdobycie probek w tym okresie to niemal wyprawa krzyzowa . Do Biodermy jestem totalnie zniechecona, po ktorejs z nich mnie wysypalo, ale nie pamietam ktoraz to byla .

Pozdrawiam Filtromaniaczki, trzymajmy sie!!!

Czyli mamy bardzo podobny problem z cera,mieszana przeszla w stan suchej
i faktycznie Antheliosa bardzo szybko wchlania-nie zostawia zadnych tlustych plamZ Biodermy testowalam tonujaca oraz zwykla 100 i....nie jestem totalnie zniechecona ale to jeszcze nie to;calkiem dobrze przyjelam Vichy 60 ale cos mi w nim nie do konca pasuje;emulsja Avene 50 bedzie chyba idealem-pieknie pachnie,ladnie sie wchlania ale mam tez Avene 60 (taki super brzoskwiniowy odcien)i musze powiedziec,ze coraz bardziej mi sie podoba.
Zdobycie probek wogole graniczy z cudem,przyznam ze gdyby nie Targowisko to.....zaliczylabym bankruta na takich testach a tak dzieki temu wymienilam sie na cos co zuzyjemam niezly zapas filtrow

Marzy mi sie wyprobowanie tonujacego SVR ale....juz tak skrajne opinie o kolorze slysze,ze...zostawie to "na przy okazji"

Jednak zgodnie przylacze sie do zachwytow nad emulsja Avene 50,naprawde polecam i wydaje mi sie,ze tak samo moze Ci odpowiadac chocby ze wzgledu na podobny problem z cera
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 08:36   #81
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Ja też się trochę pogubiłam
Napiszcie, proszę, jak DOKŁADNIE nazywa się ta emulsja Avene, tzn. co dokładnie jest napisane na opakowaniu, jaka jest pojemność, ile powinna w przybliżeniu kosztować i czy jest tonująca, czy nie. Pytałam w kilku miejscach, ale aptekarki nie bardzo wiedziały, o którą mi chodzi...
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 09:18   #82
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Cytat:
Napisane przez Midi
Ja też się trochę pogubiłam
Napiszcie, proszę, jak DOKŁADNIE nazywa się ta emulsja Avene, tzn. co dokładnie jest napisane na opakowaniu, jaka jest pojemność, ile powinna w przybliżeniu kosztować i czy jest tonująca, czy nie. Pytałam w kilku miejscach, ale aptekarki nie bardzo wiedziały, o którą mi chodzi...
Emulsja Avene o ktorej pisze Hexxana to ta http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12645
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 10:36   #83
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Witam,
tak czytam co piszecie i tez mam mętlik w głowie. jestem poczatkujaca filtromaniaczka Mam skóre mieszaną, w wakacje niestety dopada mnie uczulenie na slońce (swedząca wysypka na odsłoniętych fragmentach ciała, na twarzy nie, cale szczęście). No i chciałam sie zapytac o kremy Lirene: nawilżajaco-ochronny z SPF 30+ i krem do twarzy pełna ochrona SPF 40 - czy one są dobre, czy coś o nich wiecie? I czy używacie blokerów siedzącw domu przed komputerem? - słyszałam, ze lampy i monitor także wydzielaja szkodliwe promieniowanie...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 10:51   #84
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Filtry Eris są niestabilne, czyli się rozkładają i nie chronią przed UVA
Ja zawsze się rano smaruje, w końcu przez okno tez wpada światło
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 10:53   #85
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

ja jak zostaje w domu to pozwalam sobie uzyc filtrow o mniejszym faktorze
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 10:55   #86
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Cytat:
Napisane przez yaheira
Filtry Eris są niestabilne, czyli się rozkładają i nie chronią przed UVA
Ja zawsze się rano smaruje, w końcu przez okno tez wpada światło
a po czym poznac, czy filtr jest stabilny czy nie??
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 11:06   #87
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

tu Basia troche o tym pisała:
http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_cz7_filtry.php

http://www.biochemiaurody.com/articles.htm
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 11:25   #88
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Cytat:
Napisane przez YenneferD
a po czym poznac, czy filtr jest stabilny czy nie??
Z filtrów nie z apteki tylko l'oreal i (chyba) garnier posiadają stabilne filtry
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 11:37   #89
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Dziękuję, Dziewczyny Zaraz sobie poczytam
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 13:16   #90
Doroti
Raczkowanie
 
Avatar Doroti
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
GG do Doroti
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Dziewczyny! znalazłam wersję ekonomiczną emulsji Avene To mleczko do ciała z tej samej pomarańczowej serii spf50+
Po tygodniu używania mogę stwierdzić że: na mojej skórze zachowuje się prawie identycznie jak emulsja jest odrobinkę gęstsze ale jakby lepiej się wchłania (pierwsza warstwa u mnie do matu), daje się łatwo zmatowić skrobią , no po prostu cud miód, zwłaszcza jeśli wziąść pod uwagę, że to opakowanie 100ml a nie 50 Czyżby mój KWC
__________________
Supergirls just fly...
Doroti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.