Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-25, 10:31   #121
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

.

Edytowane przez FilifionkaB
Czas edycji: 2011-09-26 o 12:31
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 13:36   #122
monochrome
Rozeznanie
 
Avatar monochrome
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Katowice / Kraków
Wiadomości: 701
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez FilifionkaB Pokaż wiadomość
dziewczyny a moze to przesilenie wiosenne. Ja już od ponad tygodnia walczę z takim objawami, bół głowy, zawroty głowy i ogólne uczucie mocnego osłabienia. Myślałam ze to zapalenie krtani bo bolało mnie gardło a wszyscy dookoła chorują... a moze jednak nie to...
Kupiłam sobie własnie wczoraj Plusssza z Żenszeniem i zobacze czy da mi to potrzebnego kopa.

Wczoraj z pracy wróciłam o 21.30 ( w między czasie wyskoczyłam na zakupy spożywcze - boże nienawidze tłumów i korków) i padłam juz przed 24.
Dziś tez zapowiada się dość intensywny dzień.
Ale staram się patrzeć na to pozytywnie im wiecej pracy tym mniej czasu na kłótnie

I tragedia... wytarła mi sie dziura na moich ukochanych dzinsach.... W reeserved juz nie ma tych modeli... tragedia , nienawidze kupować spodni, z wiadomych powodów nie znosze przymierzania i przeglądania się w lustrach...niby widziałam ładne szare rurki w sklepie... ale przez sam fakt ich przymierzania nie kupiłam... no cóż bedzie trzeba kiedy wygospodarowac chwile na zakupy bryyyyyy.
Żeń-szeń to mocny zawodnik, mam nadzieję, że pomoże. W Reserved w ogóle jakoś ostatnio zrobiło się gorzej. Nigdy nic nie mogę tam znaleźć. ;P Nie denerwuj się przymierzaniem, nieraz te ciuchy robią takie, że nie wiadomo kto miałby je nosić, jakieś Barbie i Keny. Na pewno znajdziesz ładne spodenki.

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
Również życzę , żeby takie sytuacje się nie powtarzały. Chec bycia takim malutkim słabym stworzonkiem do pogłaskania już u mnie minęła i pewnie u Ciebie kochanateż poszło to hen hen w niepamięć. A chociaż dobrze, że wszystko zakończyło się miłymi chwilami w kinie i wszystko jak się patrzy miało dobre zakończenie. Ahh pani Królewna




Może i tak- raz przymrozek- a potem 30 stopni w słońcu. Organizm nie umie sie przestawić w ciągu kilku godzi z trubu zimowego na letni czy na odwrót. Miejmy nadzieję, że pogoda sie unormuje no i iczywiście pozostanie tak ślicznie i ciepło , jak jest np u mnie teraz za oknem. A o zakupy się nie martw. Kurcze, dlaczego tka nie lubisz zkaupów. iuchy maja sie dopasowac do Ciebie a nie Ty do nich. Chodzi o to, że rozmiar nie jest taki, jakbys chciała?


Kot obsikał mi moją piekną nową skórę z owcyyy . Trzymajcie mnieee:md leje:
Oj, wredny kotek. :/ :/ :/

Tak, tamto uczucie "stworzonka" wydaje mi się teraz tak surrealistyczne, że masakra. Przeszło mi też to złe samopoczucie jak się wyspałam 7 h, może i niewiele, ale jest OK. A Ty jak się czujesz?

Cytat:
Napisane przez FilifionkaB Pokaż wiadomość
ech nie podoba mi się moje odbicie w lustrze, choć po rozmiarze powinnam byc zadowolona - no co ja na to poradze, ze jestem głupoląg

u mnie słoneczko świeci ale ciepło nie jest ( przynajmniej jak dla mnie) jeszcze w tym roku nie wyszłam ani razu w krótkim rękawku, baaa nie wyszłam jeszcze bez kurtki
Uuu, a w Krakówku taki gorąc.
Doceń swe odbicie!

Mam już irokeza. Fajnie wyszło; część włosów jest wyprostowana, a część natapirowana do góry. ;] Trochę brokatu, jakiś pokręcony kosmyk. Krejzolsko mnie pani uczesała, tak jak chciałam. Zastanawiam się jak się do tego umalować, hmmm może uda mi się zrobić prostą kreskę eyelinerem. xD
Już się nie mogę doczekać.

Miłego wieczorka. ;*
__________________
I can ride my bike with no handlebars
monochrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 10:10   #123
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Monochrome, jak tam impreza?! opowiadaj;D bo jestem szalenie ciekawa

Ja dziś znowu niestety tylko wpadłam na chwilkę, bo mam i bardzo dużo nauki i bardzo duży problem z organizacją czasową
Normalnie nie wyrabiam się z niczym, cały czas coś robię a nie widać by cokolwiek ubywało
Ale po środzie powinno być już troszeczkę luźniej
__________________
...na rozstaju dróg...
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 10:59   #124
201705250937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 097
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez FilifionkaB Pokaż wiadomość
ech nie podoba mi się moje odbicie w lustrze, choć po rozmiarze powinnam byc zadowolona - no co ja na to poradze, ze jestem głupoląg

u mnie słoneczko świeci ale ciepło nie jest ( przynajmniej jak dla mnie) jeszcze w tym roku nie wyszłam ani razu w krótkim rękawku, baaa nie wyszłam jeszcze bez kurtki

No to głupolągu Kochany nie mysl już o głupich nieprawidziwych głupotach i wkładaj krótkie spodenki a nie tylko krótki ręakwek, co byś sobie pieknie nózki opaliła


Cytat:
Napisane przez monochrome Pokaż wiadomość
Żeń-szeń to mocny zawodnik, mam nadzieję, że pomoże. W Reserved w ogóle jakoś ostatnio zrobiło się gorzej. Nigdy nic nie mogę tam znaleźć. ;P Nie denerwuj się przymierzaniem, nieraz te ciuchy robią takie, że nie wiadomo kto miałby je nosić, jakieś Barbie i Keny. Na pewno znajdziesz ładne spodenki.



Oj, wredny kotek. :/ :/ :/

Tak, tamto uczucie "stworzonka" wydaje mi się teraz tak surrealistyczne, że masakra. Przeszło mi też to złe samopoczucie jak się wyspałam 7 h, może i niewiele, ale jest OK. A Ty jak się czujesz?



Uuu, a w Krakówku taki gorąc.
Doceń swe odbicie!

Mam już irokeza. Fajnie wyszło; część włosów jest wyprostowana, a część natapirowana do góry. ;] Trochę brokatu, jakiś pokręcony kosmyk. Krejzolsko mnie pani uczesała, tak jak chciałam. Zastanawiam się jak się do tego umalować, hmmm może uda mi się zrobić prostą kreskę eyelinerem. xD
Już się nie mogę doczekać.

Miłego wieczorka. ;*
A gdzie fotkaaaa??
Tak, juz czuje sie świetnie. Nie jest mi słabo i jakos tka zycie ze mnie tryska. Dawno sie tak nie czuła. A dywanik juz wyprany i czyściutki

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość
Monochrome, jak tam impreza?! opowiadaj;D bo jestem szalenie ciekawa

Ja dziś znowu niestety tylko wpadłam na chwilkę, bo mam i bardzo dużo nauki i bardzo duży problem z organizacją czasową
Normalnie nie wyrabiam się z niczym, cały czas coś robię a nie widać by cokolwiek ubywało
Ale po środzie powinno być już troszeczkę luźniej
Tez mam ogrom pracy. jejuuu kiedy ten weekend majowy, nie dozyję chyba. Taki ogrom materiału, sprawdzianów, prac i czego tem jeszcze innego masa.
201705250937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 12:51   #125
monochrome
Rozeznanie
 
Avatar monochrome
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Katowice / Kraków
Wiadomości: 701
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość
Monochrome, jak tam impreza?! opowiadaj;D bo jestem szalenie ciekawa

Ja dziś znowu niestety tylko wpadłam na chwilkę, bo mam i bardzo dużo nauki i bardzo duży problem z organizacją czasową
Normalnie nie wyrabiam się z niczym, cały czas coś robię a nie widać by cokolwiek ubywało
Ale po środzie powinno być już troszeczkę luźniej
Byle do środy. ;] Owocnej nauki, dasz radę.

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
No to głupolągu Kochany nie mysl już o głupich nieprawidziwych głupotach i wkładaj krótkie spodenki a nie tylko krótki ręakwek, co byś sobie pieknie nózki opaliła




A gdzie fotkaaaa??
Tak, juz czuje sie świetnie. Nie jest mi słabo i jakos tka zycie ze mnie tryska. Dawno sie tak nie czuła. A dywanik juz wyprany i czyściutki



Tez mam ogrom pracy. jejuuu kiedy ten weekend majowy, nie dozyję chyba. Taki ogrom materiału, sprawdzianów, prac i czego tem jeszcze innego masa.
Super, że się już dobrze czujesz. ^^
U mnie z kolei od 1 maja zacznie się taki naukowy młyn, że aż strach.

Półmetek był po prostu kultowy. ^____^ Bawiłam się świetnie, wytańczyłam się, poznałam dużo osób, które wcześniej kojarzyłam tylko z wyglądu albo wręcz wcale, pogadałam sobie ze starymi znajomymi. Okropnie dużo wypiłam, ale nie odczułam żadnych tego skutków. o_O
(Metabolizm alkoholu zdecydowanie jest lepszy przy wyższym BMI xD).
Wszyscy fajni nowi koledzy są zajęci oczywiście. No ale potańczyć można. ^^
A stopy mnie do teraz bolą. Na szczęście kolega mnie odwiózł, ale do mieszkania z samochodu poszłam boso, bo tak bolało. ;P Poszłam spać o 5.
Pokażę Wam fotki, jak mi przyjaciółka wyśle. ^^

Edit: dałam na n-k jedną na razie.
__________________
I can ride my bike with no handlebars

Edytowane przez monochrome
Czas edycji: 2009-04-26 o 15:57
monochrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:30   #126
Nasturcja several years
Rozeznanie
 
Avatar Nasturcja several years
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ToRuŃ:)
Wiadomości: 670
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

hej Dziewczynki !Wybaczcie, że mało piszę ale cierpię na deficyt czasu. Zdążyłam tylko przeczytac o imprezce i irokezie Monochrome. Super, że świetnie się bawiłas-nie ma to jak udana zabawa
Znikam i życze miłego wieczorka
__________________
What doesn't kill me only makes me stonger..
[Strong enough..]
Nasturcja several years jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 20:59   #127
201705250937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 097
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez monochrome Pokaż wiadomość
Byle do środy. ;] Owocnej nauki, dasz radę.



Super, że się już dobrze czujesz. ^^
U mnie z kolei od 1 maja zacznie się taki naukowy młyn, że aż strach.

Półmetek był po prostu kultowy. ^____^ Bawiłam się świetnie, wytańczyłam się, poznałam dużo osób, które wcześniej kojarzyłam tylko z wyglądu albo wręcz wcale, pogadałam sobie ze starymi znajomymi. Okropnie dużo wypiłam, ale nie odczułam żadnych tego skutków. o_O
(Metabolizm alkoholu zdecydowanie jest lepszy przy wyższym BMI xD).
Wszyscy fajni nowi koledzy są zajęci oczywiście. No ale potańczyć można. ^^
A stopy mnie do teraz bolą. Na szczęście kolega mnie odwiózł, ale do mieszkania z samochodu poszłam boso, bo tak bolało. ;P Poszłam spać o 5.
Pokażę Wam fotki, jak mi przyjaciółka wyśle. ^^

Edit: dałam na n-k jedną na razie.
Hmmm, u mnie było na odwrót ztym metabolizmem. Najwazniejsze to, żeby zjesć coś treściwego przed spożyciem % Bardzo zdrowe jest takie bose chodzenie, o ile się w nic po drodze nie wlezie Ciekawe czy na trzeźwo, też bys się zdecydowała na taka nonszalancję

A fryzurka cud miód

Cytat:
Napisane przez Nasturcja several years Pokaż wiadomość
hej Dziewczynki !Wybaczcie, że mało piszę ale cierpię na deficyt czasu. Zdążyłam tylko przeczytac o imprezce i irokezie Monochrome. Super, że świetnie się bawiłas-nie ma to jak udana zabawa
Znikam i życze miłego wieczorka
Witamy witamy


I ja również tylko na chwilkę. zdąże tylko każdą ucałować w czółko na dobranoc:cmok :

Edytowane przez 201705250937
Czas edycji: 2009-05-02 o 13:10
201705250937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 08:50   #128
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Hej dziewczynki

Chciałam się tylko przywitać i życzyć Wam miłego dnia

Jakoś tu cicho ostatnio....
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 09:27   #129
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

oooojj co za piękny dzień słoneczko niebo niebieskie, a tu weny i siły brak, czuję się jak bym wchodziła w etap przekwitania normalnie
szukam jakiejś weny , i jak poszłam ostatnio do biblioteki to była nawet ta zamknięta więc na dodadek nie mam teraz fajnej lekturki i tak jakoś ..
na weekend jadę do Wien do mojej najdroższej , od lutego się nie widziałyśmy KURCZĘ tyle czekałam, a teraz dziwoląg nawet na to nie ma ochoty ani sił .....
toffi ogrom materiałów.. sprawdzianów.. prac.. kto jak nie TY
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 10:41   #130
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Bry wszystkim
Tak się "wciągnęłam" w oglądanie filmów że zapomniałam o bożym świecie Czas przejść na odwyk bo moje oczy już mają dosyć.
U mnie też od kilku dni piękna pogoda, dzisiaj na termometrze widnieje aż 25 stopni miałam ochotę wyjść na spacer w spódnicy ( pierwszy raz od 10 lat chyba) ale jak zobaczyłam swoje białe nogi to postanowiłam nie straszyć ludzi
Uciekam chwilowo trzeba zrobić zapas serków na cały tydzień.
Udanego dnia wszystkim życzę !
__________________
"W naszym kraju żyje dziś wielu ludzi, którzy nie z własnej winy są zdrowi na umyśle."
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 14:56   #131
201705250937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 097
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Chciałam się tylko przywitać i życzyć Wam miłego dnia

Jakoś tu cicho ostatnio....

Nawzajem Jak samopoczucie?

Cytat:
Napisane przez 123dzemdzemona22 Pokaż wiadomość
oooojj co za piękny dzień słoneczko niebo niebieskie, a tu weny i siły brak, czuję się jak bym wchodziła w etap przekwitania normalnie
szukam jakiejś weny , i jak poszłam ostatnio do biblioteki to była nawet ta zamknięta więc na dodadek nie mam teraz fajnej lekturki i tak jakoś ..
na weekend jadę do Wien do mojej najdroższej , od lutego się nie widziałyśmy KURCZĘ tyle czekałam, a teraz dziwoląg nawet na to nie ma ochoty ani sił .....
toffi ogrom materiałów.. sprawdzianów.. prac.. kto jak nie TY
No ja własnie śrendio sobie radzę. Znaczy, nie , że nie wyrabima sie z materiałem czy go nie rozumiem, ale po rpostu robie wszystko byle tylko tym sie nie zajmnowac, jak to ja

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość
Bry wszystkim
Tak się "wciągnęłam" w oglądanie filmów że zapomniałam o bożym świecie Czas przejść na odwyk bo moje oczy już mają dosyć.
U mnie też od kilku dni piękna pogoda, dzisiaj na termometrze widnieje aż 25 stopni miałam ochotę wyjść na spacer w spódnicy ( pierwszy raz od 10 lat chyba) ale jak zobaczyłam swoje białe nogi to postanowiłam nie straszyć ludzi
Uciekam chwilowo trzeba zrobić zapas serków na cały tydzień.
Udanego dnia wszystkim życzę !

A jakie filmiki teraz oglądasz? Dvd? Mi czasem zdarza se wciągnac w filmiki na youtube i budze sie ze stanu oglądnaia w środku nocy





Niby ładnie, opiekne i słonecnzie, ale jakos tak smutno mi.... Wiem , że znowuu, no ale nie moge. Chłopak o którym pisałam juz kompletnie sie nie odzywa, koleznaki mnie lekko irytują i czuję sie tak o sobie . Może tak znowu wymyslam sobie ehhh
201705250937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 20:29   #132
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość

No ja własnie śrendio sobie radzę. Znaczy, nie , że nie wyrabima sie z materiałem czy go nie rozumiem, ale po rpostu robie wszystko byle tylko tym sie nie zajmnowac, jak to ja


Niby ładnie, opiekne i słonecnzie, ale jakos tak smutno mi.... Wiem , że znowuu, no ale nie moge. Chłopak o którym pisałam juz kompletnie sie nie odzywa, koleznaki mnie lekko irytują i czuję sie tak o sobie . Może tak znowu wymyslam sobie ehhh
to chyba Toffuś coś w powietrzu..wisi..
a jeśli chodzi o nauke to skądś to znaju i praktykowaju
kurde nie poszłam dziś do <p> wiedziałam, że tak będę robiła...
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 18:00   #133
monochrome
Rozeznanie
 
Avatar monochrome
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Katowice / Kraków
Wiadomości: 701
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez Nasturcja several years Pokaż wiadomość
hej Dziewczynki !Wybaczcie, że mało piszę ale cierpię na deficyt czasu. Zdążyłam tylko przeczytac o imprezce i irokezie Monochrome. Super, że świetnie się bawiłas-nie ma to jak udana zabawa
Znikam i życze miłego wieczorka
Hej. ^^ U mnie też właśnie deficyt czasu. ;] Trzymaj się!

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
Hmmm, u mnie było na odwrót ztym metabolizmem. Najwazniejsze to, żeby zjesć coś treściwego przed spożyciem % Bardzo zdrowe jest takie bose chodzenie, o ile się w nic po drodze nie wlezie Ciekawe czy na trzeźwo, też bys się zdecydowała na taka nonszalancję

A fryzurka cód miód



Witamy witamy


I ja również tylko na chwilkę. zdąże tylko każdą ucałować w czółko na dobranoc:cmok :
Hmm najlepsze jest to, że się właściwie w ogóle nie upiłam, choć tyle wypiłam. Ale dużo tańczyłam i było ciepłe jedzenie, może to dlatego. Boso chodziłam czasem jak miałam chyba 15 lat - taki bunt. ;P

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Chciałam się tylko przywitać i życzyć Wam miłego dnia

Jakoś tu cicho ostatnio....
Ano mało piszecie.

Cytat:
Napisane przez 123dzemdzemona22 Pokaż wiadomość
oooojj co za piękny dzień słoneczko niebo niebieskie, a tu weny i siły brak, czuję się jak bym wchodziła w etap przekwitania normalnie
szukam jakiejś weny , i jak poszłam ostatnio do biblioteki to była nawet ta zamknięta więc na dodadek nie mam teraz fajnej lekturki i tak jakoś ..
na weekend jadę do Wien do mojej najdroższej , od lutego się nie widziałyśmy KURCZĘ tyle czekałam, a teraz dziwoląg nawet na to nie ma ochoty ani sił .....
toffi ogrom materiałów.. sprawdzianów.. prac.. kto jak nie TY
Ja mam za dużo fajnych lekturek, chętnie oddam, bo odciągają od nauki.

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość
Bry wszystkim
Tak się "wciągnęłam" w oglądanie filmów że zapomniałam o bożym świecie Czas przejść na odwyk bo moje oczy już mają dosyć.
U mnie też od kilku dni piękna pogoda, dzisiaj na termometrze widnieje aż 25 stopni miałam ochotę wyjść na spacer w spódnicy ( pierwszy raz od 10 lat chyba) ale jak zobaczyłam swoje białe nogi to postanowiłam nie straszyć ludzi
Uciekam chwilowo trzeba zrobić zapas serków na cały tydzień.
Udanego dnia wszystkim życzę !
A co oglądasz? Raz wyjdziesz z białymi i się opalą. ;] Chyba, że masz takjak ja, mlecznobiałą skórę cały rok.

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
Nawzajem Jak samopoczucie?



No ja własnie śrendio sobie radzę. Znaczy, nie , że nie wyrabima sie z materiałem czy go nie rozumiem, ale po rpostu robie wszystko byle tylko tym sie nie zajmnowac, jak to ja




A jakie filmiki teraz oglądasz? Dvd? Mi czasem zdarza se wciągnac w filmiki na youtube i budze sie ze stanu oglądnaia w środku nocy





Niby ładnie, opiekne i słonecnzie, ale jakos tak smutno mi.... Wiem , że znowuu, no ale nie moge. Chłopak o którym pisałam juz kompletnie sie nie odzywa, koleznaki mnie lekko irytują i czuję sie tak o sobie . Może tak znowu wymyslam sobie ehhh
Ech, mam nadzieję, że będzie lepiej.

A u mnie też nauka. ;P Ciekawe, czy się wyrobię do 19 maja.
__________________
I can ride my bike with no handlebars
monochrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 07:16   #134
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość
Bry wszystkim
Tak się "wciągnęłam" w oglądanie filmów że zapomniałam o bożym świecie Czas przejść na odwyk bo moje oczy już mają dosyć.
U mnie też od kilku dni piękna pogoda, dzisiaj na termometrze widnieje aż 25 stopni miałam ochotę wyjść na spacer w spódnicy ( pierwszy raz od 10 lat chyba) ale jak zobaczyłam swoje białe nogi to postanowiłam nie straszyć ludzi
Uciekam chwilowo trzeba zrobić zapas serków na cały tydzień.
Udanego dnia wszystkim życzę !
jakie jakie?? heh j atroche odwrotnie dostane jakiś kinowypóku co film od znajomegoa ten sobie leży, leżyi leży aż w końcu po czasie kiedy kilka razy zgóbię to płytę i padnie więcej niż kilka pytań czy już oglądnełam --> siadam --> oglądam . Ostatnio oglądałam Slumdog Millionaire ojjj laceczki polecam, chyba że nie lubicie takiego gatunku
Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość

Niby ładnie, opiekne i słonecnzie, ale jakos tak smutno mi.... Wiem , że znowuu, no ale nie moge. Chłopak o którym pisałam juz kompletnie sie nie odzywa, koleznaki mnie lekko irytują i czuję sie tak o sobie . Może tak znowu wymyslam sobie ehhh
mam nadzieję, że dziś już lepiej a jeśli chodzi o chłopaka to noł koment kochaniutka i OLAĆ !
Cytat:
Napisane przez monochrome Pokaż wiadomość

Ja mam za dużo fajnych lekturek, chętnie oddam, bo odciągają od nauki.
To dawaj, 'odciągają od nauki' nunu
ucz się ucz nauka to potęgi...<złośliwiec>
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 13:46   #135
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Aloha

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość
U mnie też od kilku dni piękna pogoda, dzisiaj na termometrze widnieje aż 25 stopni miałam ochotę wyjść na spacer w spódnicy ( pierwszy raz od 10 lat chyba) ale jak zobaczyłam swoje białe nogi to postanowiłam nie straszyć ludzi
Opalenizna to zuo!! Skóra się szybciej starzeje.
Ja tam jestem blada jak trup i mi to odpowiada ;D
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 17:26   #136
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Hej dziewczynki
Moge sie dolaczyc?
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 17:53   #137
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Kama, a cóż to za pytanie? Pewnie, że możesz. Pisz szybko co u Ciebie słychać
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 18:59   #138
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Kawuus

A no u mnie wszystko gra No moze oprocz pogody ktora jest okropna caly czas tylko leje i leje, wieje jak na Uralu i to ma byc wiosna Od srody zaczynaja mi sie egzaminy a mi w ogole nie chce sie uczyc caly czas tylko przekladam nauke na pozniej i na koncu i tak wychodzi na to ze `poucze sie jutro`

Chyba dzis wstalam lewa noga wydzieram sie na wszystkich i wszystko mnie drazni chce weekend

Jejku, co to sie dzieje z ta grypa Wszedzie o tym gadaja

xxx
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 19:21   #139
201705250937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 097
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez 123dzemdzemona22 Pokaż wiadomość
to chyba Toffuś coś w powietrzu..wisi..
a jeśli chodzi o nauke to skądś to znaju i praktykowaju
kurde nie poszłam dziś do <p> wiedziałam, że tak będę robiła...
Gdzie nie poszłaś? Dlaczego? SŁuchamy szczegołów

Cytat:
Napisane przez monochrome Pokaż wiadomość
Hej. ^^ U mnie też właśnie deficyt czasu. ;] Trzymaj się!



Hmm najlepsze jest to, że się właściwie w ogóle nie upiłam, choć tyle wypiłam. Ale dużo tańczyłam i było ciepłe jedzenie, może to dlatego. Boso chodziłam czasem jak miałam chyba 15 lat - taki bunt. ;P



Ano mało piszecie.



Ja mam za dużo fajnych lekturek, chętnie oddam, bo odciągają od nauki.



A co oglądasz? Raz wyjdziesz z białymi i się opalą. ;] Chyba, że masz takjak ja, mlecznobiałą skórę cały rok.



Ech, mam nadzieję, że będzie lepiej.

A u mnie też nauka. ;P Ciekawe, czy się wyrobię do 19 maja.
OO tak zdecydoiwanie za mało piszecie dziewczyny. A Twoja katnacja jest straszie ciekawa i z opalenizna nie błoby Ci do .. włosków A u mnie tak niewyranie teraz. Niby lepiej. Byłam na spacerze, była taka piekna pogoda. Ale jakoś tak nie wiem, Czuje sie jak taki wiotki kwiatuszek, który zawiwwa byle powiw wiatru.



Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Aloha


Opalenizna to zuo!! Skóra się szybciej starzeje.
Ja tam jestem blada jak trup i mi to odpowiada ;D
OOo ta Tys pieknie wyglądasz w tej porcelanowej cerze i czarnych włosków. Boony jak ja uwielbian taka urodę, Gdybym była chłopakiem...

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
Kawuus

A no u mnie wszystko gra No moze oprocz pogody ktora jest okropna caly czas tylko leje i leje, wieje jak na Uralu i to ma byc wiosna Od srody zaczynaja mi sie egzaminy a mi w ogole nie chce sie uczyc caly czas tylko przekladam nauke na pozniej i na koncu i tak wychodzi na to ze `poucze sie jutro`

Chyba dzis wstalam lewa noga wydzieram sie na wszystkich i wszystko mnie drazni chce weekend

Jejku, co to sie dzieje z ta grypa Wszedzie o tym gadaja

xxx
Witam witamy Pani właścicielko przecudnego avantara. Alez on piekny, tkaie pogodny, radosny i słonecznyy

Nie denewuj sie, pomyśl, że to jak odpierasz prob;lemy zalezy tylko od Ciebie. Jeżeli się zesłościsz to Ty będziesz zdenerwowana. Zrelaksuj sie, na pewno jest cos tkaiego co wprawia Cię w dobry nastrój i odpręza

Opowiedz cos o sobie > ile masz lat, czym sie zajmujesz?




Koleżnak mówiłą, że zrobiłam furrorę wśród jej kolegów Po rpostu byłam odprowadzic ja na autobus i odrazu pjawiła się przy nas grupa chłopaków. Wszyscy jakos zarkali, potem w drodze głównym tematem było cóz to za koeżanka i czmeu nie jechała z nimi autobusem hhee. OO jak ja lubie byc w centrum uwagii
201705250937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 19:40   #140
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
Witam witamy Pani właścicielko przecudnego avantara. Alez on piekny, tkaie pogodny, radosny i słonecznyy

Nie denewuj sie, pomyśl, że to jak odpierasz prob;lemy zalezy tylko od Ciebie. Jeżeli się zesłościsz to Ty będziesz zdenerwowana. Zrelaksuj sie, na pewno jest cos tkaiego co wprawia Cię w dobry nastrój i odpręza

Opowiedz cos o sobie > ile masz lat, czym sie zajmujesz?




Koleżnak mówiłą, że zrobiłam furrorę wśród jej kolegów Po rpostu byłam odprowadzic ja na autobus i odrazu pjawiła się przy nas grupa chłopaków. Wszyscy jakos zarkali, potem w drodze głównym tematem było cóz to za koeżanka i czmeu nie jechała z nimi autobusem hhee. OO jak ja lubie byc w centrum uwagii
Witaj
Mam na imie Kamila, 17 lat
interesuje sie turystyka, psychologia/pedagogika oraz fotografia. Mieszkam w Anglii.. hmm co tu by jeszcze napisac Jestem chyba tu jedyna ktora nie lubi czytac ale za to uwielbiam muzyke uwielbiam tanczyc,imprezowac

Ale masz faaajnie z tymi wielbicielami A ja mialam pare dni temu nie ciekawa sytuacje doszlo nawet do tego ze musialam zmienic numer tel chlopak z ktorym skonczylam 1.5r temu nadal nie daje mi spokoju.. najgorsze jest to ze cala wine zrzuca na mnie i powoli zaczyna mnie to denerwowac ze niby to przeze mnie zaczely sie jego problemy w zyciu a wiecie co jest najsmieszniejsze:rolleyes : to ze jego tata jest chrzesniakiem mojej babci
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:35   #141
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość
Bry wszystkim
Tak się "wciągnęłam" w oglądanie filmów że zapomniałam o bożym świecie Czas przejść na odwyk bo moje oczy już mają dosyć.
U mnie też od kilku dni piękna pogoda, dzisiaj na termometrze widnieje aż 25 stopni miałam ochotę wyjść na spacer w spódnicy ( pierwszy raz od 10 lat chyba) ale jak zobaczyłam swoje białe nogi to postanowiłam nie straszyć ludzi
Uciekam chwilowo trzeba zrobić zapas serków na cały tydzień.
Udanego dnia wszystkim życzę !
Jakie filmy oglądasz? )) Ja też uwielbiam, po prostu uwielbiam oglądać filmy Ostatnio zdecydowanie deficyt czasu, ale mam zamiar nadrobić ;D pamiętam, jak skończyłam ogldać "siedem dusz" o drugiej w nocy i ciągle myślałam o tym filmie i nie mogłam zasnąć, a o 6 musiałam wstać xP czasem warto poświęcić noc dla filmu
Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Aloha


Opalenizna to zuo!! Skóra się szybciej starzeje.
Ja tam jestem blada jak trup i mi to odpowiada ;D
opalenizna w odpowiedniej ilości wygląda ładnie
co nie zmienia faktu, że też jestem blada - jakoś nie pasuje mi solarium xP

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
Witaj
Mam na imie Kamila, 17 lat
interesuje sie turystyka, psychologia/pedagogika oraz fotografia. Mieszkam w Anglii.. hmm co tu by jeszcze napisac Jestem chyba tu jedyna ktora nie lubi czytac ale za to uwielbiam muzyke uwielbiam tanczyc,imprezowac

Ale masz faaajnie z tymi wielbicielami A ja mialam pare dni temu nie ciekawa sytuacje doszlo nawet do tego ze musialam zmienic numer tel chlopak z ktorym skonczylam 1.5r temu nadal nie daje mi spokoju.. najgorsze jest to ze cala wine zrzuca na mnie i powoli zaczyna mnie to denerwowac ze niby to przeze mnie zaczely sie jego problemy w zyciu a wiecie co jest najsmieszniejsze:rolleyes : to ze jego tata jest chrzesniakiem mojej babci
Witam
Widzisz, też nie narzekasz na zainteresowanie płci przeciwnej

U mnie powolutku, powolutku do przodu
Napisałam dwa kolosy - z jednego dostałam 4,5 , a z drugiego jeszcze nie wiadomo

Byłam u fryzjera i jestem baardzo zła...Już nigdy nie pójdę spontanicznie, tylko będę przeprowadzać wywiad środowiskowy z conajmniej 3 miesięcznym wyprzedzeniem :P
chciałam podciąć końcówki a skróciła mi znacznie więcej....wogole dziwna była ta fryzjerka i ciężko to opisać co tam się działo..:P

w końcu zaczyna się weeekend co prawda, ja jutro mam jeszcze dodatkowe zajęcia językowe, ale to dlatego że musimy odrobić zaległości a Wy macie jakieś plany?
__________________
...na rozstaju dróg...
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:35   #142
monochrome
Rozeznanie
 
Avatar monochrome
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Katowice / Kraków
Wiadomości: 701
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez 123dzemdzemona22 Pokaż wiadomość
jakie jakie?? heh j atroche odwrotnie dostane jakiś kinowypóku co film od znajomegoa ten sobie leży, leżyi leży aż w końcu po czasie kiedy kilka razy zgóbię to płytę i padnie więcej niż kilka pytań czy już oglądnełam --> siadam --> oglądam . Ostatnio oglądałam Slumdog Millionaire ojjj laceczki polecam, chyba że nie lubicie takiego gatunku

mam nadzieję, że dziś już lepiej a jeśli chodzi o chłopaka to noł koment kochaniutka i OLAĆ !

To dawaj, 'odciągają od nauki' nunu
ucz się ucz nauka to potęgi...<złośliwiec>
Właśnie siadam do podręczników.
"Slumdog" był niezły, fajny pomysł, choć przewidywalna realizacja. Przyjemna bajeczka, miło się oglądało, ale nie rozumiem skąd tyle nagród.

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Aloha


Opalenizna to zuo!! Skóra się szybciej starzeje.
Ja tam jestem blada jak trup i mi to odpowiada ;D
Właśnie to mnie pociesza ta kwestia starzenia. ;D

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
Gdzie nie poszłaś? Dlaczego? SŁuchamy szczegołów



OO tak zdecydoiwanie za mało piszecie dziewczyny. A Twoja katnacja jest straszie ciekawa i z opalenizna nie błoby Ci do .. włosków A u mnie tak niewyranie teraz. Niby lepiej. Byłam na spacerze, była taka piekna pogoda. Ale jakoś tak nie wiem, Czuje sie jak taki wiotki kwiatuszek, który zawiwwa byle powiw wiatru.





OOo ta Tys pieknie wyglądasz w tej porcelanowej cerze i czarnych włosków. Boony jak ja uwielbian taka urodę, Gdybym była chłopakiem...



Witam witamy Pani właścicielko przecudnego avantara. Alez on piekny, tkaie pogodny, radosny i słonecznyy

Nie denewuj sie, pomyśl, że to jak odpierasz prob;lemy zalezy tylko od Ciebie. Jeżeli się zesłościsz to Ty będziesz zdenerwowana. Zrelaksuj sie, na pewno jest cos tkaiego co wprawia Cię w dobry nastrój i odpręza

Opowiedz cos o sobie > ile masz lat, czym sie zajmujesz?




Koleżnak mówiłą, że zrobiłam furrorę wśród jej kolegów Po rpostu byłam odprowadzic ja na autobus i odrazu pjawiła się przy nas grupa chłopaków. Wszyscy jakos zarkali, potem w drodze głównym tematem było cóz to za koeżanka i czmeu nie jechała z nimi autobusem hhee. OO jak ja lubie byc w centrum uwagii
Kwiatuszku, trzymaj się i nie daj się za bardzo powiewom.
No nie dziwię się chłopcom.

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
Witaj
Mam na imie Kamila, 17 lat
interesuje sie turystyka, psychologia/pedagogika oraz fotografia. Mieszkam w Anglii.. hmm co tu by jeszcze napisac Jestem chyba tu jedyna ktora nie lubi czytac ale za to uwielbiam muzyke uwielbiam tanczyc,imprezowac

Ale masz faaajnie z tymi wielbicielami A ja mialam pare dni temu nie ciekawa sytuacje doszlo nawet do tego ze musialam zmienic numer tel chlopak z ktorym skonczylam 1.5r temu nadal nie daje mi spokoju.. najgorsze jest to ze cala wine zrzuca na mnie i powoli zaczyna mnie to denerwowac ze niby to przeze mnie zaczely sie jego problemy w zyciu a wiecie co jest najsmieszniejsze:rolleyes : to ze jego tata jest chrzesniakiem mojej babci
Witaj. ^^ Podoba Ci się w Anglii?
Ojej, co za facet. :| 1,5 roku aż. Oby dał spokój.

Mnie dziś jeden chłopak na niemieckim zaprosił na kawę, ale ja odmówiłam, bo to była taka sytuacja, że narobiłabym nadziei i tyle by z tego było. A teraz myślę, że ja wszystkich od razu przekreślam, szukam w nich wad, uciekam gdy ktoś się mną interesuje. Chyba sobie wyobrażam, że istnieje jakiś Edward Cullen, czy co. No i tak po kolei odtrącam wszystkich, a potem mi smutno, że jestem sama. :P Np. przykro mi było, że szłam sama na półmetek, choć oczywiście dobrze się bawiłam. Jestem dwa lata sama i już mi brakuje bardzo jakiegoś romansu. ;P
A poza tym wszyscy zdrowi, egzamin z k.p.a. coraz bliżej. :P
__________________
I can ride my bike with no handlebars
monochrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 22:24   #143
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość
Witam
Widzisz, też nie narzekasz na zainteresowanie płci przeciwnej

U mnie powolutku, powolutku do przodu
Napisałam dwa kolosy - z jednego dostałam 4,5 , a z drugiego jeszcze nie wiadomo

Byłam u fryzjera i jestem baardzo zła...Już nigdy nie pójdę spontanicznie, tylko będę przeprowadzać wywiad środowiskowy z conajmniej 3 miesięcznym wyprzedzeniem :P
chciałam podciąć końcówki a skróciła mi znacznie więcej....wogole dziwna była ta fryzjerka i ciężko to opisać co tam się działo..:P

w końcu zaczyna się weeekend co prawda, ja jutro mam jeszcze dodatkowe zajęcia językowe, ale to dlatego że musimy odrobić zaległości a Wy macie jakieś plany?
UUU ; / ja pamietam jak kiedys Tata zaprowadzil mnie do swojego fryzjera.. wyszlam z rykiem i z krzykiem ze teraz pare miesiecy posiedze sobie w domku miala mi tylko troszke podciac grzywke a zostalo z niej tyle co kot naplakal a jakich jezykow sie uczysz?

Cytat:
Napisane przez monochrome Pokaż wiadomość
Witaj. ^^ Podoba Ci się w Anglii?
Ojej, co za facet. :| 1,5 roku aż. Oby dał spokój.

Mnie dziś jeden chłopak na niemieckim zaprosił na kawę, ale ja odmówiłam, bo to była taka sytuacja, że narobiłabym nadziei i tyle by z tego było. A teraz myślę, że ja wszystkich od razu przekreślam, szukam w nich wad, uciekam gdy ktoś się mną interesuje. Chyba sobie wyobrażam, że istnieje jakiś Edward Cullen, czy co. No i tak po kolei odtrącam wszystkich, a potem mi smutno, że jestem sama. :P Np. przykro mi było, że szłam sama na półmetek, choć oczywiście dobrze się bawiłam. Jestem dwa lata sama i już mi brakuje bardzo jakiegoś romansu. ;P
A poza tym wszyscy zdrowi, egzamin z k.p.a. coraz bliżej. :P
Czy sie podoba? hmm sa rzeczy ktore mi sie podobaja a sa tez takie ktore podoba sie mniej hehe a co to jest k.p.a? ciemna jestem jak noc Moim zdaniem lepiej czekac na ta prawdziwa milosc niz spotykac sie z kims bez zadnych uczuc tylko dlatego zeby nie byc sama Wierze ze kazdy znajdzie ta swoja `druga polowke`
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 08:52   #144
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Aloha
Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
Kawuus

A no u mnie wszystko gra No moze oprocz pogody ktora jest okropna caly czas tylko leje i leje, wieje jak na Uralu i to ma byc wiosna Od srody zaczynaja mi sie egzaminy a mi w ogole nie chce sie uczyc caly czas tylko przekladam nauke na pozniej i na koncu i tak wychodzi na to ze `poucze sie jutro`

Chyba dzis wstalam lewa noga wydzieram sie na wszystkich i wszystko mnie drazni chce weekend

Jejku, co to sie dzieje z ta grypa Wszedzie o tym gadaja

xxx
Witam, witam w wątku
Co do grypy to rocznie na zwykłą około miliona osób umiera a mało kto o tym wie więc nie ma co siać paniki z powodu świńskiej.

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość

OOo ta Tys pieknie wyglądasz w tej porcelanowej cerze i czarnych włosków. Boony jak ja uwielbian taka urodę, Gdybym była chłopakiem...





Koleżnak mówiłą, że zrobiłam furrorę wśród jej kolegów Po rpostu byłam odprowadzic ja na autobus i odrazu pjawiła się przy nas grupa chłopaków. Wszyscy jakos zarkali, potem w drodze głównym tematem było cóz to za koeżanka i czmeu nie jechała z nimi autobusem hhee. OO jak ja lubie byc w centrum uwagii
Yeah baby
Tyle, że ja teraz ruda jestem :P
wczoraj kupiłam sobie farbę do włosów - owoc granatu Łaaa trochę się boję takiego ostrego rudego ale podobno pasuje mi czerwony


No ale Ty to jak widać wśród facetów furorę robisz

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość

opalenizna w odpowiedniej ilości wygląda ładnie
co nie zmienia faktu, że też jestem blada - jakoś nie pasuje mi solarium xP


Byłam u fryzjera i jestem baardzo zła...Już nigdy nie pójdę spontanicznie, tylko będę przeprowadzać wywiad środowiskowy z conajmniej 3 miesięcznym wyprzedzeniem :P
chciałam podciąć końcówki a skróciła mi znacznie więcej....wogole dziwna była ta fryzjerka i ciężko to opisać co tam się działo..:P
W odpowiedniej ilości i odpowiedniemu typowi urody czasem pasuje.


Fryzjerki mają tendencję do cięcia krócej niżbyśmy sobie tego życzyły
Moja koleżanka raz poszła do swojej fryzjerki podciąć końcówki... zcięła jej 20 cm !! A że włosy były jej dumą to dziewczyna przez tydzień przybita chodziła.

Cytat:
Napisane przez monochrome Pokaż wiadomość

Mnie dziś jeden chłopak na niemieckim zaprosił na kawę, ale ja odmówiłam, bo to była taka sytuacja, że narobiłabym nadziei i tyle by z tego było. A teraz myślę, że ja wszystkich od razu przekreślam, szukam w nich wad, uciekam gdy ktoś się mną interesuje. Chyba sobie wyobrażam, że istnieje jakiś Edward Cullen, czy co. No i tak po kolei odtrącam wszystkich, a potem mi smutno, że jestem sama. :P Np. przykro mi było, że szłam sama na półmetek, choć oczywiście dobrze się bawiłam. Jestem dwa lata sama i już mi brakuje bardzo jakiegoś romansu. ;P
A poza tym wszyscy zdrowi, egzamin z k.p.a. coraz bliżej. :P
Dziewczyno młoda jesteś to szalej
A nie przejmuj się tym to by było gdyby, wakacje idą
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 09:39   #145
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Witajcie dziewczynki w ten piekny i sloneczny poranek mam nadzieje,ze u Was rowniez swieci sloneczko
A ja dzis nie poszlam na zajecia wstalam troche za pozno, tz zadzwonil ze nie idzie dzisiaj i tak jakos wyszlo ze mi sie rowniez odechcialo

oby ta pogoda trzymala sie przez weekend

Jejuu dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze ze mozecie sobie tak farbowac wloski, ja jakbym jeszcze raz pofarbowala to chyba zostalabym lysa Kiedys mialam takie piekne geste wlosy, a teraz?

Zycze Wam przyjemnego weekendu
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 09:50   #146
201705250937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 097
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

GummyKammy

Rocznik 91 czy 92? Jesteśmy w bardzo podobnym wieku A co porabiasz w Anglii, mieszkasz tam od dziecka czy przerpowadzka. Kurcze, bardzo chciałabym tam mieszkac. Co prawda nigdy nie byłam w tamtych okolicach, ale z mediów, opowieści, zdjęc i nawet książek tamtaejszych autorów, tamten kraj wydaje mi się taki..lepszy

Dziwne widze powiązania z tym chłopakiem, ale cgrześniak babci to nie takie znowu pokrewienstwo czy nawet powinowactwo, muszisz mu dobitnie powiedziec, że związek sie skończył i w tej chwili obarczanie kogos wina jest bez sensu. A za swoje życie i jego spapranie odpowiada tylko on sam.

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość

Byłam u fryzjera i jestem baardzo zła...Już nigdy nie pójdę spontanicznie, tylko będę przeprowadzać wywiad środowiskowy z conajmniej 3 miesięcznym wyprzedzeniem :P
chciałam podciąć końcówki a skróciła mi znacznie więcej....wogole dziwna była ta fryzjerka i ciężko to opisać co tam się działo..:P

w końcu zaczyna się weeekend co prawda, ja jutro mam jeszcze dodatkowe zajęcia językowe, ale to dlatego że musimy odrobić zaległości a Wy macie jakieś plany?
O kurcze, a może nie jest tak źle? Jakiej długości są teraz Twoje włosy> Wiesz, szybko odrosna, a może Twoje nastawienie wynika z tego, że nie jestes przyzwyczajona do tkaiej długośc. A co na nowy image rodzina, im sie podoba?

Własnie ja wybieram sie na ognisko, ale nawet nie znam skłądu ekipy. Mało jestem ogółem zorientowana w towarzystwie, ale nic tam, trzeba nadrobić zaległości

Cytat:
Napisane przez monochrome Pokaż wiadomość
Kwiatuszku, trzymaj się i nie daj się za bardzo powiewom.
No nie dziwię się chłopcom.



P

Szkoda tylko, że byli to przedstawiciele szkoły zawodowej No acz przystojni, nie powiem
Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Aloha


Yeah baby
Tyle, że ja teraz ruda jestem :P
wczoraj kupiłam sobie farbę do włosów - owoc granatu Łaaa trochę się boję takiego ostrego rudego ale podobno pasuje mi czerwony


No ale Ty to jak widać wśród facetów furorę robisz



Aaaaa i czemu ja nie widziałam fotek??? Podeslesz mi?
201705250937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 10:03   #147
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
GummyKammy
Rocznik 91 czy 92? Jesteśmy w bardzo podobnym wieku A co porabiasz w Anglii, mieszkasz tam od dziecka czy przerpowadzka. Kurcze, bardzo chciałabym tam mieszkac. Co prawda nigdy nie byłam w tamtych okolicach, ale z mediów, opowieści, zdjęc i nawet książek tamtaejszych autorów, tamten kraj wydaje mi się taki..lepszy

Dziwne widze powiązania z tym chłopakiem, ale cgrześniak babci to nie takie znowu pokrewienstwo czy nawet powinowactwo, muszisz mu dobitnie powiedziec, że związek sie skończył i w tej chwili obarczanie kogos wina jest bez sensu. A za swoje życie i jego spapranie odpowiada tylko on sam.
92
Na cale szczescie nie mieszkam tu od dziecka Przeprowadzilam sie tutaj jakies 6? lat temu Co do kraju to oczywiscie zyje w nim sie duzo latwiej, nie ma tyle problemow, w szkole jest nizszy poziom nauczania i nagol prowadzi sie bezstresowe zycie Jakbys chciala kiedys odwiedzic UK to zapraszam, moge byc Twoim przewodnikiem

A z tym chlopakiem to jakos sobie radze
wiesz, gadalam z nim chyba ze sto razy a do niego kompletnie nic nie dociera.. ale jak narazie sie nie odzywa i mam nadzieje ze tak zostanie

To jest straszne, kiedy jest sie z kims widzi sie tylko same pozytywy(przynajmniej ja tak mam) a dopiero w klotni wychodzi jaki to on jest naprawde.. nie wieze jak moglam byz z kims takim przeszlo rok

__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 10:15   #148
201705250937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 097
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
92
Na cale szczescie nie mieszkam tu od dziecka Przeprowadzilam sie tutaj jakies 6? lat temu Co do kraju to oczywiscie zyje w nim sie duzo latwiej, nie ma tyle problemow, w szkole jest nizszy poziom nauczania i nagol prowadzi sie bezstresowe zycie Jakbys chciala kiedys odwiedzic UK to zapraszam, moge byc Twoim przewodnikiem

A z tym chlopakiem to jakos sobie radze
wiesz, gadalam z nim chyba ze sto razy a do niego kompletnie nic nie dociera.. ale jak narazie sie nie odzywa i mam nadzieje ze tak zostanie

To jest straszne, kiedy jest sie z kims widzi sie tylko same pozytywy(przynajmniej ja tak mam) a dopiero w klotni wychodzi jaki to on jest naprawde.. nie wieze jak moglam byz z kims takim przeszlo rok


No to jestem o rok starsza Hmm właśnie tak myślałam, chętnie bym się wybrała w tamte strony, a jeszcze chętniej spotkała z Toba, ale wogóle nie podrózuje za granicę. Może kiedys, na studiach sama gdzies znajdę pracę i sama sobie wyrusze w świat, a póki co to troche ugrzęzłam na mazurach. ahh te zielomne płuca Polski, pieknie tu teraz A chłopak jak widac nie wart jestnawet rozmowy skoro jest tak zaślepiony swoimi racjami.
201705250937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 10:36   #149
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Halou
Ojj troche mnie tu nie było,ale wiadomo -naÓka..
W każdym razie podczytuję Was od czasu do czasu

Tak jak w sferze edukacji yyy lipa.
Odpuszczam se z uporem maniaka wykłady z literatury,niby 'obowiązkowe' nie przeczytałam na sesję nic ,zupełnie nic, jak po grudzie idzie mi pisanie eseju zaliczeniowego na wiedze o qltro ,de facto na poniedziałek.. tj. zawsze jest coś ciekawego,inszego do poczynienia toteż reszta idzie na dalszy plan.

W sferze rozrywki..
hmm ;D
Co prawda 'koleżanki' zostawiły mnie na lodzie więc tdzień temu , 'odważyłam' się pójśc sama na tzw. przeglad bandów w ramach studenckiej Famy.
na początku nie pewna, były znikome ilości osób,na dodatek w grupkach o_O
Potem się rozkręciłam, wiadomo % , dobra muzyka,przystojni chłopacy ( *_____________* ),odniosłam nawet wrażenie,że kilku domorosłych muzyków' ,w mym typie zresztą ostro (ostro )mi się przygląda,
no ale jak to Ja..
Wystrój klubu z kategorii tych 'lanserskich' wysmakowany, z krętymi schodami i oszklonym sufitem więc gwiazdy było widać *_* co zintensyfikowało me odczuwanie satysfakcji ;p
Oczywiście w najlepszym momencie musiałam wrócić do domu bo pózno et.c :/
ale..
Sobota , pod hasłemwizyta u ciotki,iostry ojca,
było miło,
pierwszy raz w życiu się upiłam ,tak jakby
Ot lampka wina, 2xszampana i niczym nie rozcieńczane whisky zrobiły to co miały zrobić..
nie mniej uczucie 'po' jest wstrętne..
nie żebym jakoś cierpiała,ale nastepuje zjazd,który siłą rzeczy trza odchorować.
W dalszych dniach, powrót ogólnej beznadziei egzystencji,wyobcowania etc kłótnie z rodzicielką,


wczoraj zdecydowałam,że pójde do klubu na jakiś indie rock festival,
akurat miał grac zespół,w którego gitarzyście,że tak powiem się yyy zauroczyłam, koleś nawet mnie kojarzy z sławetnych przechylań się na boki w jego pobliżu gdzieś tydzien temu w Sopocie,kiedy go spotkałam.

Nie obyło się bez scysji,że jak sama itd itp,
dopadł mnie atak furii,szału,bezradności i przesadziłam z poharataniem se ręki no ale..w sumie rok wytrwałam bez tego acz coś znowu wraca.
Wiadomo 'rocznica'

W klubie zlądowałam, generalnie pustki,
przeważała młodzież gimnazjalno-licealna, trochę też rock'and'rollowych kolorowych istot więc nie tak zle
Zakupiwszy piwo ,przycupnęłam przy stoliku i się zaczeło.
Pierw grał wiadomy band *_*
Dali chłopaki czadu, z wykopem,energią, guitarysta wił się nizym taki węgorek *________*
Co rusz nawoływując aby podejść pod scenę i się bawić.
Ale,że staly tylko 3 dziewuszki młodziutkie, niczym słupy soli,se podarowałam,
jakoś tak niezręcznie,a ochotę miałam niebywałą se poskakać,potańczyć et.c

tylko,że samemu
Skonczyli,gdize stam wybyli i zagrali inni.
Średniawo, statycznie,klimatycznie,
zdecydowanie wolę ostrzejsze klimaty.
Przy okazji piwo zaczęło szumieć' więc doszedł strach co bym do reszty nie straciła równowagi
Pod koniec, zjawił się ów ;D
Niby cos do znajomych podszedł,potem do baru,
za kazdym razem gdy przechodził, lico w mą stronę,
nie wiem może wcięty,może te me gladiatorki nabijane ćwiekami-gwozdziami,acz nie powiem,
miłe to
Hyh ,fakt ,faktem,że znajoma z lyceum go pobieżnie zna,ale,że taka gaduła z niej wolałabym zacząc inaczej.
taa.
z pewnością...


Poza tym,
miłego dnia życzę

Edytowane przez schism_
Czas edycji: 2009-05-01 o 10:37
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 14:09   #150
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Odskocznia - pogaduchy na tematy niezwiązane z ED :)

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość

Jejuu dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze ze mozecie sobie tak farbowac wloski, ja jakbym jeszcze raz pofarbowala to chyba zostalabym lysa Kiedys mialam takie piekne geste wlosy, a teraz?

Zycze Wam przyjemnego weekendu
A to fakt. Sama farbuję od kilku lat i nie wiem jakim cudem mam jeszcze coś na głowie
No ale jak raz się pofarbuje to potem trudno przestać jeżeli ma się fizia na punkcie odrostów
Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
Aaaaa i czemu ja nie widziałam fotek??? Podeslesz mi?
Na dniach farbować będę to i fotkę jakąś strzelę

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
Halou
W klubie zlądowałam, generalnie pustki,
przeważała młodzież gimnazjalno-licealna, trochę też rock'and'rollowych kolorowych istot więc nie tak zle
Zakupiwszy piwo ,przycupnęłam przy stoliku i się zaczeło.
Pierw grał wiadomy band *_*
Dali chłopaki czadu, z wykopem,energią, guitarysta wił się nizym taki węgorek *________*
Co rusz nawoływując aby podejść pod scenę i się bawić.
Ale,że staly tylko 3 dziewuszki młodziutkie, niczym słupy soli,se podarowałam,
jakoś tak niezręcznie,a ochotę miałam niebywałą se poskakać,potańczyć et.c

tylko,że samemu
Skonczyli,gdize stam wybyli i zagrali inni.
Średniawo, statycznie,klimatycznie,
zdecydowanie wolę ostrzejsze klimaty.
Przy okazji piwo zaczęło szumieć' więc doszedł strach co bym do reszty nie straciła równowagi
Pod koniec, zjawił się ów ;D
Niby cos do znajomych podszedł,potem do baru,
za kazdym razem gdy przechodził, lico w mą stronę,
nie wiem może wcięty,może te me gladiatorki nabijane ćwiekami-gwozdziami,acz nie powiem,
miłe to
Hyh ,fakt ,faktem,że znajoma z lyceum go pobieżnie zna,ale,że taka gaduła z niej wolałabym zacząc inaczej.
taa.
z pewnością...


Poza tym,
miłego dnia życzę
Ła no to ruszaj na polowanie 2 głębsze na odwagę
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-04 14:06:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.