Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-20, 06:03   #151
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Polecam wam wypróbowanie wody rózanej 100% (hydorlat). Jest naprawdę cudowna. Czysta, bez dodatków, można przemywać nią również oczy (nie drażni), pięknie rozjaśnia i wygładza cerę i oczywiście przecudnie pachnie.
Zamówiłam 500ml - 40 zł, opakowanie z pompką. Chyba nawet bardziej mi odpowiada niż płyn rózany, który też bardzo lubię. To chyba to, że to czysty preparat z płatków róż.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 16:37   #152
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Kate30
Polecam wam wypróbowanie wody rózanej 100% (hydorlat). Jest naprawdę cudowna. Czysta, bez dodatków, można przemywać nią również oczy (nie drażni), pięknie rozjaśnia i wygładza cerę i oczywiście przecudnie pachnie.
Zamówiłam 500ml - 40 zł, opakowanie z pompką. Chyba nawet bardziej mi odpowiada niż płyn rózany, który też bardzo lubię. To chyba to, że to czysty preparat z płatków róż.
Kate30, rozumiem, że używasz hydrolatu do przemywania twarzy rano?
Zastanawiam sie czy lepiej do tonizowania (i zmycia resztek kremu/olejku/serum po nocy) sprawdziłby się płyn różany czy właśnie 100% hydrolat..

Bo płyn zawiera jeszcze dodatkowo inne komponenty min. ocet z czerwonych winogron, wyciąg z owoców dzikiej róży, miód lipowy, olejek z drzewa różanego - a ten hydrolat to tylko (a może aż) wyciąg z płatków..
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 20:41   #153
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

No właśnie sama róża, do zmywania po nocy im czystsza tym lepsza moim zdaniem. No i oczy można nim potraktować, a to przecież sama przyjemność.
Także na rano zdecydowanie wolę wodę różaną.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 19:07   #154
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

I ja już dostałam dziś paczkę z kosmetykami. Zamawiałam 4 produkty i piąty dostałam gratis - płyn pomarańczowy oraz ziele krwawnika. Jeszcze nie miałam kiedy spróbowac. Na paczkę czekałam ok. 5 dni.
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 08:58   #155
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Kate30
Polecam wam wypróbowanie wody rózanej 100% (hydorlat). Jest naprawdę cudowna. Czysta, bez dodatków, można przemywać nią również oczy (nie drażni), pięknie rozjaśnia i wygładza cerę i oczywiście przecudnie pachnie.
A czy tą wodą różaną (100%) można zmywać makijaż oczu???? Próbowałyście?
Pytam, bo zastanawiam się nad kupnem i nie wiem jaką pojemność brać ....
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 10:59   #156
Jennefer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Zamówiłam sobie hydrolat różany, szampon do włosów tłustych i lipowy płyn do kąpieli oraz tonik. Dostałam bardzo szybko przesyłkę i gratisy: płyn pomarańczowy do twarzy i ziele krwawnika. Jestem zadowolona z szybkiej obsługi. Na przesyłkę też czekałam krótko. Wypróbowuję dopiero produkty ale już mi się podobają)
__________________
Jennefer
Jennefer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 11:50   #157
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez naila
A czy tą wodą różaną (100%) można zmywać makijaż oczu???? Próbowałyście?
Pytam, bo zastanawiam się nad kupnem i nie wiem jaką pojemność brać ....

Nie uzywam jej do demakijazu oczu,zreszta nie sadze abym byla w stanie zrobic nia demakijaz-dla mnie ona ma super wlasciwosci jako tonik,mgielka,do porannego przemywania twarzy.Swietnie tez odswieza twarz wlasnie PO demakijazu

Na Kosmetyce Naturalnej jest mniejsze opakowanie hydrolatu rozanego za 15zl,poza tym mozna je rozcienczyc i uzywac dowolonie lotion,mgielka itp.sama wtedy ocenisz czy jestes zadowolona i czy chcesz wieksza pojemnosc
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 11:57   #158
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Na Kosmetyce Naturalnej jest mniejsze opakowanie hydrolatu rozanego za 15zl,poza tym mozna je rozcienczyc i uzywac dowolonie lotion,mgielka itp.sama wtedy ocenisz czy jestes zadowolona i czy chcesz wieksza pojemnosc
Może i rzeczywiście na początku warto wziąć mniejsze na próbę. Jak się spodoba, to zaszaleję dzięki
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 12:21   #159
Doroti
Raczkowanie
 
Avatar Doroti
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
GG do Doroti
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Ja wczoraj dostałam w końcu przesyłkę Jako gratis płyn pomarańczowy, próbka balsamu do ciała i mięta mikronizowana z przepisami na maseczki i peelingi
Muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona. Płyn różany jest cudowny, ślicznie pachnie i co najważniejsze nawilża i koi przesuszoną skórę, rewelacja, akurat przy kuracji Diacnealem Rozpieszczam się , a co
__________________
Supergirls just fly...
Doroti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 13:21   #160
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Doroti
Ja wczoraj dostałam w końcu przesyłkę Jako gratis płyn pomarańczowy, próbka balsamu do ciała i mięta mikronizowana z przepisami na maseczki i peelingi
Muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona. Płyn różany jest cudowny, ślicznie pachnie i co najważniejsze nawilża i koi przesuszoną skórę, rewelacja, akurat przy kuracji Diacnealem Rozpieszczam się , a co
Doroti widzę, że taki sam zestawik gratisowy jak mój z liścia mięty polecam peeling, a i maseczki niczego sobie - ta z mlekiem to trochę więcej mleka bo inaczej wyjdzie peeling
Najwidoczniej nawaliła u Ciebie poczta, skoro tak pozno doszło zamówienie, chyba że Fitomed nie wyrabia z produkcją już
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 13:39   #161
Doroti
Raczkowanie
 
Avatar Doroti
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
GG do Doroti
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez crumb
Doroti widzę, że taki sam zestawik gratisowy jak mój z liścia mięty polecam peeling, a i maseczki niczego sobie - ta z mlekiem to trochę więcej mleka bo inaczej wyjdzie peeling
Najwidoczniej nawaliła u Ciebie poczta, skoro tak pozno doszło zamówienie, chyba że Fitomed nie wyrabia z produkcją już
Jak znajdę chwilę czasu to na pewno wybróbuję miętowe maseczki. Wolałabym płyn lawendowy bo pomarańczę znałam wcześniej ale i tak cieszę się z gratisów Też się zastanawiałam czemu tak długo czekam, ale teraz nie wiem czy to wina poczty bo data stempla to 19.01 a ja przelew robiłam 12-tego
__________________
Supergirls just fly...
Doroti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 16:44   #162
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Musze was opierniczyc. Opierniczam was! A za co? A za to, ze przez was mam coraz wieksza ochote na Fitomed! Ten hydrolat rozany to mi chodzi po glowie. Poczekac z zamowieniem musze troche, a tuz przed wyjazdem do PL sobie pozamawiam. Chcialabym szampon do wlosow tlustych, najlepiej oba plyny do kapieli, balsam do ciala, ten hydrolat, moze mleczko do demakijazu lub zel(moze macie tych dwoch sklady to bym prosila o podanie).
Mozecie mi jeszcze powiedziec, czy trzeba najpierw zrobic przelew i wysla paczke, czy mozna zaplacic przy odbiorze?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 16:50   #163
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Musze was opierniczyc. Opierniczam was! A za co? A za to, ze przez was mam coraz wieksza ochote na Fitomed! Ten hydrolat rozany to mi chodzi po glowie. Poczekac z zamowieniem musze troche, a tuz przed wyjazdem do PL sobie pozamawiam. Chcialabym szampon do wlosow tlustych, najlepiej oba plyny do kapieli, balsam do ciala, ten hydrolat, moze mleczko do demakijazu lub zel(moze macie tych dwoch sklady to bym prosila o podanie).
Mozecie mi jeszcze powiedziec, czy trzeba najpierw zrobic przelew i wysla paczke, czy mozna zaplacic przy odbiorze?

Z tego,co wiem sa dwa rodzaje zaplaty za pobraniem i przelew na konto ale...polecam Ci napisac do nich @
Naprawde swietnie prowadzi sie z Nimi korenspondencje,nie olewaja potencjalnego klienta,odpowiadaja na kazde szczegolowe pytania
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 21:17   #164
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

hej a znacie dziewczyny ta strone??:
http://mydlarnia-hebe.pl/

jest na niej do kupienia kilka fajnych naturalnych kosmetykow, nie wszystkjie sa naturalne ale wiekszosc i poreczny slowniczek skladow!!i mam pytanko czy ta woda rozana-hydrolat w jakiej jest cenie za mniejsze opakowanie niz 500ml??bo na stronce fitomedu nie madzieki za odpowiedz.pozdrawiam
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 21:36   #165
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

150 ml wody różanej kosztuje 15 zł
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 22:00   #166
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

ehhh...moja kolekcja kosmetyków sie niebezpiecznie powieksza

własnie dokonałam zamówienia: płyn różany i pomarańczowy oraz odżywka do włosów znalazły sie na liście moich zakupów...
tylko nie dostałam odpowiedzi, oni tam pewnie wysyłają je w godzinach swojej pracy, prawda?
wiec poczekam do jutra

całkiem fajna firma...czekam z niecierpliwościa na wieści od nich i paczke

pozdro
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 15:38   #167
Doroti
Raczkowanie
 
Avatar Doroti
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
GG do Doroti
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez aptekus
własnie dokonałam zamówienia: płyn różany i pomarańczowy oraz odżywka do włosów znalazły sie na liście moich zakupów...
tylko nie dostałam odpowiedzi, oni tam pewnie wysyłają je w godzinach swojej pracy, prawda?
wiec poczekam do jutra
Ja też nie dostałam maila z potwierdzeniem wpłaty, ale zamawiałam poprzez email. W każdym razie paczka dotarła A płyn różany boski
__________________
Supergirls just fly...
Doroti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 16:16   #168
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Byłam wczoraj po raz pierwszy w sklepie firmowym Fitomedu w W-wie. Po pierwsze nie jest to prawdziwy sklep, tylko w magazynie wydzielony pokoik z dosłownie dwoma regalikami. No i wszędzie pełno pudeł. Pracuje tam tylko jedna kobitka, stąd pewnie drobne późnienia. Bardzo sprawnie mnie obslużyła.
Nie dostałam gratisów, tylko rabat cenowy.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:22   #169
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Wink Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

właśnie odebrałam paczke od fitomedu
dostałam balsam do włosów tłustych o przyjemnym zapachu i wode różaną + pomarańczową
co mnie mile zaskoczyło, dostałam tez płyn lawendowy i ziółka w proszku krwawnika...musze sie dowiedziec jakie ma zastwosowanie to zioło

aż mi sie milej zrobiło

pozdro
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 16:33   #170
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

aha dostałam jeszcze miniature balsamu do ciała
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 13:03   #171
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Doczekalam sie na przesylke
zamowilam balsam na ktory mialam ochote,mleczko do demakijazu,plyn rozany,wode rozana 100% i pojemniczki-gratis plyn rozany dodatkowo.Przyznam,ze bardzo podoba mi sie podejscie do klienta,szybka korenspondencja mailowa oraz elastyczny sposob przyjmowania zamowien.Na pewno zrobie zakupy po raz kolejny
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 13:55   #172
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Właśnie mi dzisiaj mleczko do demakijażu prawie wypaliło oczy - uważajcie dziewczyny. A może to tylko ja mam takie oczy do niczego. Jakie są wasze doświadczenia z tym preparatem?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 14:30   #173
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Kate30
Właśnie mi dzisiaj mleczko do demakijażu prawie wypaliło oczy - uważajcie dziewczyny. A może to tylko ja mam takie oczy do niczego. Jakie są wasze doświadczenia z tym preparatem?
Hmmmm....jeszcze nie testowalam tego mleczka ale....ja do demakijazu oczu uzywam glownie oliwki w zelu,wszelkiego rodzaju mleczka uzywam TYLKO do twarzy.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 16:12   #174
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Doczekalam sie na przesylke
zamowilam balsam na ktory mialam ochote,mleczko do demakijazu,plyn rozany,wode rozana 100% i pojemniczki-gratis plyn rozany dodatkowo.Przyznam,ze bardzo podoba mi sie podejscie do klienta,szybka korenspondencja mailowa oraz elastyczny sposob przyjmowania zamowien.Na pewno zrobie zakupy po raz kolejny
Hexxanko a mozesz podac sklad tego mleczka? Bede wdzieczna.

Kurcze juz sie doczekac nie moge. Ostatnio zamawialam w Pollena Aroma olejki eteryczne na adre stescia, potem szwagier wzial je ze sobie do Niemiec i mi przyslal. Nie chcialabym znow im klopotu robic, zwlaszcza , ze szwagier jedzie pod koniec stycznia do PL i ma mi kupic filterek Bioderma Fluide i tabletki na zylaki. No nic poczekam z tym zamowieniem do maja i zamowie na adres mojej mamy. Do tej pory powinno mi sie mleczko od Dr. Hauschka skonczyc, moze tonik tez bedzie u konca, wiec zamowienie bedzie jak znalazl.
Wiecie co? Troche mnie denerwuje, ze naturalne kosmetyki nie sa tak dostepne w PL. Szkoda ze np. Weledy nie ma w normalnych drogeriach i Dr. Hauschka tez nie, albo ze nie ma Alterra naturalnej serii z Rossmanna w PL(maja super tonik rozany). Moaj mama sie kiedys w drogerii pytala o naturalne kosmetyki, to jej odpowiedzieli, ze one maja 3 m-ce waznosci i im by nie zeszly bo sa drogie , wiec nie zamawiaja. Teraz musze sie z nia klocic, ze tez sa takie ktory maja dluga date waznosci, ale jak przyjezdzam i jej cos mojego zostawie, to chetnie uzywa i sie zachwyca jakie super itp.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 16:20   #175
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Hexxanko a mozesz podac sklad tego mleczka? Bede wdzieczna.

Moniczko

aqua,herbal extract,steareth-7(and) steareth-10,grape seed oil,propylene glycol,mirystate isopropil,allntoin,phante nol,lactic acid,methyldibromo-glutaronitrile,phenoxyeth anol


uffff,uporalam sie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 16:26   #176
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Hexxanko a mozesz podac sklad tego mleczka? Bede wdzieczna.

Kurcze juz sie doczekac nie moge. Ostatnio zamawialam w Pollena Aroma olejki eteryczne na adre stescia, potem szwagier wzial je ze sobie do Niemiec i mi przyslal. Nie chcialabym znow im klopotu robic, zwlaszcza , ze szwagier jedzie pod koniec stycznia do PL i ma mi kupic filterek Bioderma Fluide i tabletki na zylaki. No nic poczekam z tym zamowieniem do maja i zamowie na adres mojej mamy. Do tej pory powinno mi sie mleczko od Dr. Hauschka skonczyc, moze tonik tez bedzie u konca, wiec zamowienie bedzie jak znalazl.
Wiecie co? Troche mnie denerwuje, ze naturalne kosmetyki nie sa tak dostepne w PL. Szkoda ze np. Weledy nie ma w normalnych drogeriach i Dr. Hauschka tez nie, albo ze nie ma Alterra naturalnej serii z Rossmanna w PL(maja super tonik rozany). Moaj mama sie kiedys w drogerii pytala o naturalne kosmetyki, to jej odpowiedzieli, ze one maja 3 m-ce waznosci i im by nie zeszly bo sa drogie , wiec nie zamawiaja. Teraz musze sie z nia klocic, ze tez sa takie ktory maja dluga date waznosci, ale jak przyjezdzam i jej cos mojego zostawie, to chetnie uzywa i sie zachwyca jakie super itp.
U Ciebie z kolei pewnie tansze sa produkty Weledy i Hauschki,bo ceny w PL mnie rozwalaja na maxa

Tak przy okazji to...akurat wyprobowalam to mleczko Fitomedu i...calkiem podoba mi sie delikatny zapach,fajna konsystencja ani za geste ani zbyt plynne,przyjemne uczucie zostawia na skorze-zobaczymy jak bedzie sie spisywac dalej.

Odnosnie filtraprobowalas emulsji z Avene+50?to tak off topic bo mnie akurat niezbyt pasuja filtry Biodermy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 18:40   #177
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

hmmm sklad taki sobie, moja Huaschka ma lepszy i u Weleda tez lepsze sklady. Hmm wiec co zakupic czy nie? Moze sie skusze , najwyzej dam mamie.

Ceny u mnie? Takie jak w PL. Mleczko Hauschka kosztuje cos kolo 15-16 €, ja kupuje na ebayu od sprzedawcy ktory ma swoj sklep i ona na "kup teraz" chce cos kolo 11€, do tego zawsze daje gratiski lub kupuje u drugiego, ale ten gratiskow nie wsadza do paczki. Weleda jest troche tansza cenowo od Hauschki. Od jakiegos czasu snuje sie kolo mleczka Weleda rozanego, ale jakos go jeszcze nie kupilam. W pazdzierniku zakupilam po raz drugi mleczko Hauschki.
Avene 50+ mialam probki i tej emulsyjki i wersji kremowej w obu wersjach pomaranczowej i bialej. Dla mnie zbyt ciezkie(chodz teraz na zime ok) i ta biala maska, ktora jednak po jakims czasie sie wchlania. Emulsyjka z pomaranczowej serii byla ok, ale ogolem przy testowaniu tych probek zaczely mi sie male syfki na prawym policzku robic. Ogolem wole te wodniste konsystencje, a jak wyprobowalam Bioderme to omal mi galy nie wylecialy. Odrazu sie wchlonela i nie taka tlusta jak Fluide Extreme LRP czy to mleczko dla dziecie LRP SPF60. Jak szwagier nie zdarzy wrocic z PL zanim mi sie LRP dla dzeicie skonczy(a mysle ze nie da rady, bo juz mam malo tego filtra) to mam w planach kupic od Avene 50+ ale w tej najlzejszej wersjii dla tlustej cery. Podobno wcale nie jest taki lekki ten filterek, ale teraz na zime to nawet gdyby mi sie nie spodobal to jakos przeboleje, a jak Bioderma do mnie dotrze to potem latem moge Avene na cialko zuzyc.

A propo do tego mleczka Fitomedu. Jak go uzywasz? Wylewasz odrobinke na reke, palcem nanosisz na twarz, masujesz i splukujesz woda? Ja kiedys stosowalam sie do zalecen producentow i uzywalam wacikow, wiec mleczka u mnie nie mialý co robic, nie nawidzilam ich. Przy tych naturalnych producent poleca tak jak napisalam, zeby splukac woda i teraz bardzo polubilam mleczka, zwlaszcza na wieczor.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 18:55   #178
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cena mleczka nie jest zabojcza mozna sie skusic-zobaczymy,czy zagosci u mnie na dluzej.Co do stosowania to...do demakijazu obowiazkowo platki kosmetyczne,pozniej odrobine nanosze na dlon i wklepuje.Nie zmywam tego woda jedynie przecieram twarz hydrolatem rozanym a wczesniej kiedy go nie mialam to uzywalam plynu micelarnego lub wody mineralnej

Akurat od jakiegos czasu zmagam sie ze swoja sucha skora,ktora wczesniej byla mieszana i emulsja Avene+50 czy moj ulubiony Fluide Extreme LRP rewelacyjnie sie wchlaniaja chociaz Anthelios XL tez dobrze przyjmuje,zobaczymy jak bedzie dalej kiedy zrobi sie cieplej
W kazdym razie dzieki kuracji kwasowej dostrzegam ogromny plus poniewaz przestalam wogole siegac po podklad,a biorac pod uwage bloker to...musialabym za duzo nakladac tego na twarz

Zastanawiam sie nad paroma rzeczami z Weledy i Hauschki ale...jakos do konca nie jestem fanka naturalnych kosmetykow,nie przekonuja mnie skladyzreszta oslawiony olejek Hauschki moja skora odrzucila i nabawilam sie podraznienia-dobrze ze mialam probke olejku bo bylabym zla jak 100 diablow ze kupilam na darmo,no ale duzo zalezy od cery i jej kondycji.
Z Fitiomedu najlepiej znam plyny do twarzy i bardzo je lubiezobaczymy jak beda sie spisywac rzeczy,ktore zamowilam teraz.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 20:11   #179
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Hexxana


Zastanawiam sie nad paroma rzeczami z Weledy i Hauschki ale...jakos do konca nie jestem fanka naturalnych kosmetykow,nie przekonuja mnie skladyzreszta oslawiony olejek Hauschki moja skora odrzucila i nabawilam sie podraznienia-dobrze ze mialam probke olejku bo bylabym zla jak 100 diablow ze kupilam na darmo,no ale duzo zalezy od cery i jej kondycji.
Z Fitiomedu najlepiej znam plyny do twarzy i bardzo je lubiezobaczymy jak beda sie spisywac rzeczy,ktore zamowilam teraz.
z naturalnymi kosmetykami to tak jak z tymi normalnymi moga uczulic, podraznic, wiec trzeba patrzec na sklad. Jak sie reaguje posraznieniem na jakies ziolko, to trzeba je unikac. Prawdopodobnie ty reagujesz na jakies ziolo podraznieniem, wkoncu w tym olejku to same oeljki z roznych roslinek. Moze wiesz na jaka roslinke twoja skora tak reaguje? jak nie to trzeba testowac. A jak chcesz sobie cos kupic, to najpierw zakup te mini produkty, nie sa drogie, a mozna przetestowac. U Weledy natknelam sie tylko na olejki do ciala i plyny do kapieli , ciekawe czy maja tez mini produkty do twarzy? Ja mialam tylko do ciala.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 21:56   #180
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
z naturalnymi kosmetykami to tak jak z tymi normalnymi moga uczulic, podraznic, wiec trzeba patrzec na sklad. Jak sie reaguje posraznieniem na jakies ziolko, to trzeba je unikac. Prawdopodobnie ty reagujesz na jakies ziolo podraznieniem, wkoncu w tym olejku to same oeljki z roznych roslinek. Moze wiesz na jaka roslinke twoja skora tak reaguje? jak nie to trzeba testowac. A jak chcesz sobie cos kupic, to najpierw zakup te mini produkty, nie sa drogie, a mozna przetestowac. U Weledy natknelam sie tylko na olejki do ciala i plyny do kapieli , ciekawe czy maja tez mini produkty do twarzy? Ja mialam tylko do ciala.

Przyznam sie,ze ...nie mam narazie ochoty na testy a ...z miniaturek wzielam sobie mleczko Hauschki do demakijazu i zobaczymy

Swoja droga to coraz bardziej jestem zafascynowana balsamem do ciala Fitomedu-chyba znalazlam swoj balsam idealny
Jest rewelacyjny,super nawilza moja sucha skore,szybko sie wchlania,nie jest ani tlusty ani zbyt ciezki-fajnie sie rozsmarowuje-jak narazie dojrzalam same plusy i.....zaluje tylko,ze wzielam male opakowanie 200ml bo....zniknie to bardzo szybko;ale z drugiej strony skad moglam wiedziec,ze wywola taka euforie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.