orange, punkty PROFIT - problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-06, 15:31   #1
no wiadomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 228

orange, punkty PROFIT - problem


Dziś na stronie Orange wyczytałam, że koniec z programem lojalnościowym profit i jak się nie wymieni punktów do 15 wrzesnia to przepadają, a jako, że trochę tych punktów uzbierałam, to postanowiłam doładować sobie za punkty drugi numer, który mam na kartę i choć robiłam to już kilkakrotnie to dziś pojawił się problem...
po zalogowaniu na stronę sprawdziłam historię punktów z ostatniego roku i wyglądała ona nastepująco:

Saldo punktów na początku okresu na dzień30sierpnia2008: 3038
Punkty naliczone w wybranym okresie: 1220
Punkty wydatkowane w wybranym okresie: 2500
Saldo punktów na koniec wybranego okresu na dzień6września2009: 3143

więc postanowiłam wymienić 2500 na doładowanie za 100zł, no i standardowo wysłałam smsa i dostałam odpowiedz "Zamówienie na doładowanie numeru 5XX XXX XXX zostało przyjęte do realizacji. Masz 10 min na odwołanie zakupu. Aby anulować wyślij ANULUJ na 7130" czyli niby wszytko tak jak trzeba, ale po 10 min znów dostałam sms, ale zamiast potwierdzenia doładowania dostałam: "Twoje saldo punktowe jest za małe aby zrealizować zamówienie Sprawdz ile masz punktow Wyślij SMS z komenda SALDO pod nr 300 lub zaloguj sie na www.orange.pl"
zalogowałam się i historia moich punktów nadal wskazywała 3143pkt, więc wysłałam SALDO na nr 300 i dostałam odp "PROFIT: stan konta punktowego w programie profit na dzien 2009/09/06 wynosi 1758 punktów"

i nie wiem, co teraz zrobić, bo szkoda starcić te wszystkie punkty :/ zdażyło się Wam kiedyś coś takiego??
__________________
2 nowe ekoskórki Atmosphere, nowy staniczek Calvin Klein, kostium Leg Avenue -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post13913003

zestaw givenchy mariage nowy -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post14777088
no wiadomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 16:12   #2
pocz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 300
GG do pocz
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

Hej,
ja też wiele razy miałam problemy z tym programem Profit Kilka razy pisałam wtedy do konsultantów, oni mi podawali komendy (te na stronie nie zawsze działają)- może spróbuj do nich napisać i zobacz co ci doradzą...
pocz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 16:12   #3
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

ja mam nieco inny problem: chce te zasmarkane punkty wymienic na doladowanie i nie moge, bo co wysylam smsa to dostaje odpowiedz ze zla komenda, wysylalam juz ze 4 razy z roznymi dodadowaniami. Dodam ze moja kolezanka ma ten sam problem. Czy ktos wie o co chodzi?
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 16:32   #4
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

potwierdzam mi też wyświetla zła komenda
dało rade tylko wymienić na doładowanie a nie na konkretną usługę
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 16:51   #5
no wiadomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 228
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

może mają przeciążenia jakieś w związku z tym, że wszyscy teraz wymieniają te punkty? Spróbuję jeszcze w nocy może się uda. Ciekawa też jestem co zaproponują w zamian zamiast tego programu Profit i jak bedzie wyladal ten "lepszy" program lojalnosciowy. Chociaż też pewnie bedzie trzeba zbierać i zbierać żeby starczyło na coś tych punktów
__________________
2 nowe ekoskórki Atmosphere, nowy staniczek Calvin Klein, kostium Leg Avenue -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post13913003

zestaw givenchy mariage nowy -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post14777088
no wiadomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 17:03   #6
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

Też mi się odsyłali sms-y z cyklu ZŁA KOMENDA, aż sama doszłam do tego, że po wybraniu zakładki usługi, trzeba u góry wybrać jeszcze odpowiedni plan taryfowy

Dobrze, że sama do tego doszłam bo już gotowa byłam do nich dzwonić z opr-em
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 17:28   #7
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

też miałam rózne problemy z tym programem, jednak wiem jedno na stronie nie zawsze są dobrze podane te punkty jak i inne rzeczy. Najlepiej ufac tym sms(typu SALDO) Ja bym po prostu doładowała nr za mniejsza kwotę i już za 1250 jest 50zł;d
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 17:53   #8
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

Równiez mam problem z profitem. Próbowałam chyba z trzy razy wymienić punkty na 25 zł i za każdym razem otrzymywałam w odpowiedzi "błędna komenda". Spróbuję jeszcze raz przed 15 bo szkoda by było żeby te punkty przepadły:/
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 18:00   #9
AlekHsandra
Raczkowanie
 
Avatar AlekHsandra
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 44
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna822 Pokaż wiadomość
ja mam nieco inny problem: chce te zasmarkane punkty wymienic na doladowanie i nie moge, bo co wysylam smsa to dostaje odpowiedz ze zla komenda, wysylalam juz ze 4 razy z roznymi dodadowaniami. Dodam ze moja kolezanka ma ten sam problem. Czy ktos wie o co chodzi?

A komu chcesz doładować konto? Jeżeli komuś ze swoich bliskich czy znajomych to istnieję taka możliwość, że mają telefon na abonament w którym wyłączona jest opcja korzystania z punktów Profit. Jeżeli chcesz doładować sobie konto a nie możesz .. najlepiej skontaktować się z konsultantami Orange. Tak jak zrobiłam to ja. Pozdrawiam
AlekHsandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 18:03   #10
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

Saldo punktów na stronie jest błędne np u mnie... nie miałam takiego komunikatu, wymieniałam kilka dni przed końcem programu czyli przed połową sierpnia. Aha,dziewczyny dobrze piszą, wybierz plan taryfowy to powinno być ok.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 23:08   #11
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

Na stronie informacje często były błędne, punkty naliczane z opóźnieniem, mnóstwo reklamacji w tej sprawie trafiało do obsługi programu Profit.
A większość nowych planó taryfowych nie współgra z punktami, trzeba się z tym liczyć (działające plany prawdopodobnie można jeszcze sprawdzić na orange'owej stronie). Nowego programu lojalnościowego pewnie nie będzie, przynajmniej jeszcze o nim nie słyszałam. Ale chyba inni operatorzy ich nie stosują, więc Orange szuka oszczędności...
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 08:59   #12
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

Kiedy reklamują, że zamiast tego programu, będzie nowy, lepszy . Ale wiadomo, to Orange...
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 10:26   #13
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

Dziewczyny a co ja mam zrobić? Mam jakieś 900 pkt a mam abonament. Nie mogę doładować konta a jak chciałam wymienić na usługi - czyli minuty to mi odpisywali, że zła komenda. Zostaje tylko kupić sobie kartę??
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 13:17   #14
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Kiedy reklamują, że zamiast tego programu, będzie nowy, lepszy . Ale wiadomo, to Orange...
o, proszę Od sierpnia nie mam już z nimi do czynienia, musiałam przegapić
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 13:46   #15
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

A mi jeszcze rok umowy został
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 14:59   #16
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

Wysłałam smsa i chciałam komuś innemu podarować usługę - ot, zrobić taki prezent. Oczywiście przyszedł mi sms - zła komenda. I co się okazało, że tam wcale ale to wcale nie ma mojego Planu Taryfowego. Nie istnieje żaden taki plan, więc z prezentu nici Tylko szkoda, że rachunki z nieistniejącego planu przychodzą

I tak od każdego 1,22 zł. No i biznes się kręci. Jeden spróbuje 2 razy, inny 10...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 15:26   #17
no wiadomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 228
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
też miałam rózne problemy z tym programem, jednak wiem jedno na stronie nie zawsze są dobrze podane te punkty jak i inne rzeczy. Najlepiej ufac tym sms(typu SALDO) Ja bym po prostu doładowała nr za mniejsza kwotę i już za 1250 jest 50zł;d
no ja mam na pewno dużo tych punktów i nie chce z nich rezygnowac;/ dlaczego mam tracic te 50zl? bez sensu... bede o nie walczyc ;p

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Saldo punktów na stronie jest błędne np u mnie... nie miałam takiego komunikatu, wymieniałam kilka dni przed końcem programu czyli przed połową sierpnia. Aha,dziewczyny dobrze piszą, wybierz plan taryfowy to powinno być ok.
mam wybrany, juz robilam wczesniej doladowania za punkty sobie i znalomym bo mam ten program juz z 4-5 lat

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co ja mam zrobić? Mam jakieś 900 pkt a mam abonament. Nie mogę doładować konta a jak chciałam wymienić na usługi - czyli minuty to mi odpisywali, że zła komenda. Zostaje tylko kupić sobie kartę??
możesz doladowac komus siostrze, kolezance, chlopakowi... ja tak robilam jak mialma tylko abonament
__________________
2 nowe ekoskórki Atmosphere, nowy staniczek Calvin Klein, kostium Leg Avenue -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post13913003

zestaw givenchy mariage nowy -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post14777088
no wiadomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 21:40   #18
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

a co sądzicie o tym nowym programie? myślicie, ze na prawdę jest lepszy?
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 13:28   #19
Lorien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 241
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

A jak mnie zrobili?? Wysłałam smsa żeby doładowali mi konto. Przyszedł sms, że zamówienie jest przyjęte do realizacji itd. Wiadomość, że użyta została ZŁA komenda przysłali mi dopiero na drugi dzień, kiedy akurat skończyła się usługa wymieniania punktów!! Napisałam do nich reklamacje, czekam.
Lorien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 14:12   #20
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

u mnie to samo, ale reklamacje raczej nic nie dadzą.
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:20   #21
no wiadomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 228
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

wyglada na to że orange po prostu przylaczyl sie do payback, niezbyt to moim zdaniem korzystna zmiana ;/ uczystniczy juz któras z was w tym?
__________________
2 nowe ekoskórki Atmosphere, nowy staniczek Calvin Klein, kostium Leg Avenue -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post13913003

zestaw givenchy mariage nowy -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post14777088
no wiadomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:23   #22
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

zmiana okropna
ja sie na razie nie zapisuje. po 3 latach uzbieram moze na solniczke.
Zobacze jeszcze ile potrzeba pkt na doladowania orange i wtedy podejme decyzje.
jak na razie jestem na nie
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 19:11   #23
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: orange, punkty PROFIT - problem

Cytat:
Napisane przez Lorien Pokaż wiadomość
A jak mnie zrobili?? Wysłałam smsa żeby doładowali mi konto. Przyszedł sms, że zamówienie jest przyjęte do realizacji itd. Wiadomość, że użyta została ZŁA komenda przysłali mi dopiero na drugi dzień, kiedy akurat skończyła się usługa wymieniania punktów!! Napisałam do nich reklamacje, czekam.
U mnie okazało się, że nie mogę sobie doładować konta ale sprezentować to komuś innemu.
Więc wysłałam sms-a i co? Błędna komenda. Kolejne 1,22 poszło na marne. A dlaczego? Bo na stronie orange jest błędne hasło do wysłania Dopiero przez telefon podali prawidłowe no i w końcu udało się doładować :/
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.