Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-13, 13:08   #1441
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

durka przy kwasach trzeba uzywac filtrow i to jak najwyzszych
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 22:17   #1442
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
durka przy kwasach trzeba uzywac filtrow i to jak najwyzszych

Nawet jeśli będę stosowała tylko kwasy PHA?
Czytałam, że są łagodniejsze i że można stosować je latem
Zdecydowałabym się na emulsję avene spf 50+ ale niewiem czy muszę stosować aż tak wysoką ochronę?
durka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 18:37   #1443
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Nawet jeśli będę stosowała tylko kwasy PHA?
Czytałam, że są łagodniejsze i że można stosować je latem
Zdecydowałabym się na emulsję avene spf 50+ ale niewiem czy muszę stosować aż tak wysoką ochronę?
AHA, BHA=> spf 50+
PHA - można sobie trochę 'pofolgować' z filtrami
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 19:09   #1444
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
AHA, BHA=> spf 50+
zimą i podczas stosowania np. 2-3 razy w tygodniu tylko na noc- też filtry, codziennie czy tylko w te dni smarowania się tonikiem?
btw właśnie zrobiłam mój pierwszy tonik różano mleczny stresa miałam takiego jakby conajmniej ten kwas miał na mnie wylecieć z ampułki prosto w oczy
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 19:27   #1445
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
AHA, BHA=> spf 50+
PHA - można sobie trochę 'pofolgować' z filtrami
dziękuję
durka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:51   #1446
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Od jakiegoś czasu stosuję krem No-scar na blizny po trądziku.
Ostatnio dwa razy wieczorem użyłam serum LEMON z BU.

Czy to nie za dużo? Czy mogę stosować te dwie rzeczy równocześnie?
Jeszcze myślałam, żeby raz w tygodniu stosować SKINOREN. Poza tym zastanawiam się nad pójściem na mikrodermabrazję, ale chciałam najpierw spróbować sama zlikwidować blizny
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 23:31   #1447
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
no coś z nim jest na rzeczy... mnie też zapchał fatalnie.

Zamówiłam sobie serum olejek z witaminą C, w opisie jest podkreślone ze jest łatwiej przyswajalna niż ta z Flavo -C. Mam nadzieje ze tym razem zadziala... bo moja cera błaga o wit. C
Kurcze też nad tym myślałam, jednak zrezygnowałam z tego, ponieważ olejowe serum jest głównie na skwalanie, który ongiś wypróbowany solo, niemiłosiernie mnie zapchał napisz koniecznie, jak wrażenia, jestem bardzo ciekawa, bo moja skóra też pragnie wit c, a na tą z mazideł to na razie niestety funduszy brak....
pozdrawiam
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 10:06   #1448
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
zimą i podczas stosowania np. 2-3 razy w tygodniu tylko na noc- też filtry, codziennie czy tylko w te dni smarowania się tonikiem?
btw właśnie zrobiłam mój pierwszy tonik różano mleczny stresa miałam takiego jakby conajmniej ten kwas miał na mnie wylecieć z ampułki prosto w oczy
przy tych kwasach (AHA, BHA) - filtry bezwzględnie codziennie, przepisową ilość (1,2-1,5 ml na twarz), bez różnicy jaka jest pora roku czy pogoda. po zakończeniu kuracji kwasami musisz się tak sumiennie filtrować jeszcze przez ok 4 tyg, zanim skóra nie odtworzy swojej dawnej grubości. przy niestosowaniu się do takiego rygoru istnieje duże ryzyko powstania przebarwień.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 12:04   #1449
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Silent Witch Pokaż wiadomość
Kurcze też nad tym myślałam, jednak zrezygnowałam z tego, ponieważ olejowe serum jest głównie na skwalanie, który ongiś wypróbowany solo, niemiłosiernie mnie zapchał napisz koniecznie, jak wrażenia, jestem bardzo ciekawa, bo moja skóra też pragnie wit c, a na tą z mazideł to na razie niestety funduszy brak....
pozdrawiam
ja stosuje, zapychania brak - jednak jak juz pisalam srednio nawilża, sciąga mi skórę. Mysle ze poza sezonem grzewczym bedzie ok, teraz dla mnie za mało
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 23:07   #1450
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hmmm no to chyba jednak skuszę się na mazidłową witaminkę....w przyszłości
pozdrawiam
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 11:07   #1451
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

wczoraj dotarły do mnie:
-olejek myjący;
-tonik z kwasami AHA/BHA 10% ;
-maseczka wulkaniczna z limonką


maseczkę i olejek myjący już wypróbowałam...,ale na ocenę działania muszę poczekać...

ojojojoj...już widzę te wielkie sumy wydane na zakupy w BU


__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 12:05   #1452
marylisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cera mieszana, lekko zanieczyszczona, wrażliwa
Z gotowych produktów, które kupiłam na BU:
-olejek myjący słonecznikowy - rewelacja jak dla mnie,
- olejek myjący egzotyczny - zapach jest paskudny
- skwalan - pod oczy- może być,
-żel hialuronowy - ok. ale tylko z jakimś olejkiem np.monoi
- maseczka czereśniowa- nałożyłam na twarz i łaaaaaa... ratunku, gęba paliła żywym ogniem, musiałam zmyć natychmiast, a i tak do wieczora chodziałm jak burak, dopiero jak dodałam zamiast wody żelu hialuronowego i sporą ilość olejku, dało się wytrzymać.
-puder diamentowy, perłowy - troche ściąga skóre, ale za to jak rano trochę nałożę, to nos do samego wieczora jest matowy.
i to na tyle
marylisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 21:41   #1453
Himka
Raczkowanie
 
Avatar Himka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 208
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Info dla osób z Krakowa
Przymierzam się powoli do złożenia kolejnego zamówienia z BU, gdyby ktoś z Krakowa był chętny na wspólne zamówienie to piszcie ( najlepiej tu --> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=207618&page=89 )
zawsze to parę zł się zaoszczędzi na kosztach przesyłki...
Himka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 21:57   #1454
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez marylisek Pokaż wiadomość
-puder diamentowy, perłowy - troche ściąga skóre, ale za to jak rano trochę nałożę, to nos do samego wieczora jest matowy.
Nakładasz palcami czy pędzlem?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 12:41   #1455
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nakładasz palcami czy pędzlem?
ja odpowiem - pędzlem, nie wiem jak mozna puder sypki nakladac palcami
mi nie sciąga, choc ogolnie duzo rzeczy mnie sciaga niestety
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 13:25   #1456
marylisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nakładasz palcami czy pędzlem?
Nakładam pędzlem, a i tak przed nałożeniem porządnie strzepuję pędzel. Ten puder ma taką konsystencję, że łatwo przesadzić z ilością i wyglądać jak córka młynarza.
marylisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 16:36   #1457
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja odpowiem - pędzlem, nie wiem jak mozna puder sypki nakladac palcami
mi nie sciąga, choc ogolnie duzo rzeczy mnie sciaga niestety
a ja na nos nakładam palcami po prostu na początku bałam się, że pędzel zetrze mi filtr, więc 'oklepywałam' skórę pudrem. do policzków, czoła, brody używam puszka zrobionego z waty. nigdy nie nakładam tych pudrów pędzlem, bo mam wrażenie, że pędzel starłby mi warstwę filtra.
a puder perłowy w moim przypadku sprawdza się doskonale - pomieszany z diamentowym i skrobią świetnie zastępuje wysuszającą hauszkę
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 18:21   #1458
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czytając Wasz wątek także skusiłam się na zakupy na BU. Moje łupy to:
- żel hialuronowy 1%
- olej monoi
-serum LEMON
-tonik z kwasami AHA, BHA
-puder bambusowy z ***wabiem
Po toniku wyskakują mi bolące gule i nie wiem czy powinnam go odstawic czy dac mu szanse.
Z pozostałych produktów jestem w miarę zadowolona. Wczoraj zastosowałam serum LEMON i rano obudziłam się z 5 wielkimi niespodziankami! :/
Za to zadowolona jestem z pudru i żelu HA
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 18:45   #1459
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja mam pytanie odnośnie KWC. Dlaczego w zwykłym KWC roi się od recenzji i produktów z BU? Czy coś mnie ominęło? Jakiś masowy bojkot biochemicznego KWC czy co? Bo ja nie widzę sensu istnienia dwóch KWC dla tych samych produktów (a właściwie dodawania wszystkich produktów z BU do zwykłego KWC gdy są one już dodane i oceniane w biochemicznym ).
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 18:53   #1460
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie KWC. Dlaczego w zwykłym KWC roi się od recenzji i produktów z BU? Czy coś mnie ominęło? Jakiś masowy bojkot biochemicznego KWC czy co? Bo ja nie widzę sensu istnienia dwóch KWC dla tych samych produktów (a właściwie dodawania wszystkich produktów z BU do zwykłego KWC gdy są one już dodane i oceniane w biochemicznym ).
Faktycznie.. jak dla mnie jest to dobry pomysł bo KWC jest bardziej czytelne. Cieszę się, że się o tym dowiedziałam, bo byłam przekonana, że w KWC nie ma biochemii.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 19:01   #1461
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Faktycznie.. jak dla mnie jest to dobry pomysł bo KWC jest bardziej czytelne. Cieszę się, że się o tym dowiedziałam, bo byłam przekonana, że w KWC nie ma biochemii.
Bo jeszcze całkiem niedawno nie było . Ale mi się jakoś nie podoba ten pomysł, żeby produkty z BU były w zwykłym KWC. Po coś w końcu powstało biochemiczne KWC.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 19:15   #1462
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Bo jeszcze całkiem niedawno nie było . Ale mi się jakoś nie podoba ten pomysł, żeby produkty z BU były w zwykłym KWC. Po coś w końcu powstało biochemiczne KWC.
ale tak jest wg mnie wygodniej przeglądać i mam nadzieję że tak zostanie
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 19:25   #1463
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
ale tak jest wg mnie wygodniej przeglądać i mam nadzieję że tak zostanie
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 08:54   #1464
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Do mnie 2 dni temu doszła paczka z BU (ekspresowa wysylka, nie spodziewalam sie jej przed swietami)

serum Lemon- uzylam dopiero 2 razy, ale chyba mnie nie zapycha i calkiem przyjemnie pachnie, o dzialaniu napisac bede mogla za jakies 2 tygodnie

serum Flavo- mama jest bardzo zadowolona, podobno efekty sa juz po jednym uzyciu widoczne, i jest lepsze od tego aptecznego flavo, ktore ma kosmiczna cene.

krem regenerujacy z liposomami- mama sobie chwali, daje uczucie aksamitnej skory

peeling bromelaninowy-dziala calkiem przyjemnie, wygladza skore

maseczka wulkaniczna z limonka- tez podoba mi sie dzialanie, calkiem ladnie oczyszcza i matuje skore, a jednoczesnie nie podraznia

hydrolat rozy damas- pachnie bardzo intensywnie, przyjemnie sie stosuje

hydrolat oczarowy- najbardziej pasuje mi w nim slabo wyczuwalny zapach

hydrolat geranium- dziwne, ale dla mnie pachnie prawie tak samo jak hydrolat rozy (moze pomylili i dali mi dwa takie same )

Hydrolat z kocanki- dzialanie widac od razu, skora sie nie czerwieni, jest uspokojona... ale ten hydrolat tylko na noc! Posmarowalam sie nim popoludniu, a wieczorem widzialam sie z chlopakiem, ktory najpierw jak pies weszyl przy mojej twarzy, a pozniej delikatnie oznajmil ,ze pachne nie do konca przyjemnie...

Tonika AHA/BHA 10%- praktycznie nic po nim nie czuje, zadnego szczypania, zadnego mrowienia, ot zwykly tonik z alkoholem.


I jeszcze jedno- zestawy z BU sa dziecinnie proste do zrobienia, po prostu nie moga sie nie udac

Mam nadzieje, ze zobacze roznice w moim wygladzie po przerzuceniu sie na naturalne kosmetyki
thefit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 15:10   #1465
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

thefit mam nadzieję, że pamiętasz o filtrowaniu się przy tych kwasach
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 22:38   #1466
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziewczyny mam pytanko
bo zamówiłam sobie na BU - tonik BHA/AHA 10%, serum Lemon i hydrolat różany...
No i oczywiście wiedziałam, że stosując kwasy - muszę stosować filtry...
I dziś dostałam w aptece tylko ten - Bioderma, Photoderm AKN Mat SPF 40 / UVA 26
Ale tutaj czytam, że polecacie spf 50+...
Zastanawiam się czy wykorzystać ten co kupiłam i później kupić mocniejszy czy nie ryzykować i kupić jeszcze jeden od razu...?
mogę narobić sobie problemów stosując teraz spf40 przy tym toniku bha/aha10%?
__________________
...na rozstaju dróg...
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 11:05   #1467
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

hej ! prosze was o porade- chce na BU kupic tonik z kwasami- ale nie moge się zdecydować czy BHA/AHA 10% czy PHA 6% doadam że moim problemem sa glównie zaskórniki i pory i chce je zwęzic/zmniejszyć - czy do tych toników musze coś jecze zakupic jakiś krem aby lepiej działały czy coś no nie wiem zobojetniajacego? - nie jestem jakims biochemicznym omnibusem i temat kwasów znam tylko oględnie a nie chce sobie zaszkodzić
- dodam tylko ze zależy mi na porządnym złuszczaniu i w miare dobrych i szybkich efektach- biorac pod uwage że jest zima moze do lata uda mi sie poprawic wygląd cery
ps.dodam Ze nie chodzi mi o krem z filtrem, filtry stosuje zawsze- nie uznaje opalania wogóle a solarium mówię stanowcze NIE!

Edytowane przez PinkyDoll
Czas edycji: 2009-12-25 o 11:08
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 11:22   #1468
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez PinkyDoll Pokaż wiadomość
hej ! prosze was o porade- chce na BU kupic tonik z kwasami- ale nie moge się zdecydować czy BHA/AHA 10% czy PHA 6% doadam że moim problemem sa glównie zaskórniki i pory i chce je zwęzic/zmniejszyć - czy do tych toników musze coś jecze zakupic jakiś krem aby lepiej działały czy coś no nie wiem zobojetniajacego? - nie jestem jakims biochemicznym omnibusem i temat kwasów znam tylko oględnie a nie chce sobie zaszkodzić
- dodam tylko ze zależy mi na porządnym złuszczaniu i w miare dobrych i szybkich efektach- biorac pod uwage że jest zima moze do lata uda mi sie poprawic wygląd cery
ps.dodam Ze nie chodzi mi o krem z filtrem, filtry stosuje zawsze- nie uznaje opalania wogóle a solarium mówię stanowcze NIE!
jeśliby się kierować opisami toników na biochemii to ten 10% wydaje się lepszy. chyba ze się boisz że coś ci zaszkodzi to weź na próbę słabszy. chociaż ja się bałam tego 10% i wzięłam różano mleczny a teraz sobie myślę, że wolałabym coś intensywniejszego.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 12:26   #1469
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanko
bo zamówiłam sobie na BU - tonik BHA/AHA 10%, serum Lemon i hydrolat różany...
No i oczywiście wiedziałam, że stosując kwasy - muszę stosować filtry...
I dziś dostałam w aptece tylko ten - Bioderma, Photoderm AKN Mat SPF 40 / UVA 26
Ale tutaj czytam, że polecacie spf 50+...
Zastanawiam się czy wykorzystać ten co kupiłam i później kupić mocniejszy czy nie ryzykować i kupić jeszcze jeden od razu...?
mogę narobić sobie problemów stosując teraz spf40 przy tym toniku bha/aha10%?
wystarczy ta bioderma, to bardzo dobry filtr
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 15:56   #1470
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
wystarczy ta bioderma, to bardzo dobry filtr
dziękuję za odpowiedź
a filtr oczywiście wybierałam kierując się opiniami wizażanek
dopiero zaczynam swoją przygodę w dziedzinie biochemii, ale już czuję, że będę chodzić z lżejszym portfelem przez najbliższe miesiące
__________________
...na rozstaju dróg...
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.