Wszystko o Avonie - część 11 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-23, 21:16   #1531
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Nusia7 dziekuje za informacje o wymiarach torby zebra. Szkoda, że nie jest troszkę większa..
__________________
Cosmetics Freak bloguje

Konsultantka avonu


My

dbam o włosy
8MB i BBL

aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:18   #1532
wezyrka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 141
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Wszelkie wątpliwości odnośnie odcieni Matującego musu rozwiane: odpowiednikiem Cream jest Natural Beige, a Shell ma zastępować Almond. Niestety Natural Beige nie ma w ofercie, więc nie zamawiam wcale.
wezyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:20   #1533
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Douce24 Pokaż wiadomość
5 konsultantek w ciagu 4 katalogów ! o matko ! Mam na razie 2 . A czy wciągu tych 4 katalogów się na nich zarabia ? Jakie są progi upustowe z Konsultantek ?
PS. Życzę powodzenia !
I to co jest ważne, to co katalog dawać nowe mianowanie, nową kk, aby mieć jakiekolwiek pieniażki ,aby też móc kupić zestaw nowości itp.
Po podpisaniu umowy z Randstadem mając swój zespół aktywnych 5 kk, musisz mieć w katalogu łączną sprzedaż wraz ze swoimi kk 2 tyś zł, i tak jak wcześniej wspomniano w tym swoją sprzedaż 250 zł, no i co katalog nowa kk.
A skad je zdobyć?
Ja robie łapanki, gdzie tylko jestem, jeżeli wiadomo, jest taka możliwosć, przychodnia lekarska , sklep, nawet zwykły spacer...
Najlepiej brać udział w prospectingach, jeżeli takowe są organizowane...
Mimo trudności przeróznego rodzaju, wierz mi , to wciąga
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:21   #1534
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez aqqA Pokaż wiadomość
Nusia7 dziekuje za informacje o wymiarach torby zebra. Szkoda, że nie jest troszkę większa..
Proszę bardzo Tylko, że w sumie to podali wymiary kieszeni, a nie torby.... Ale skoro kieszeń ma 44 cm x 22,5 cm, to cała torba tak na oko pewnie z 44 cm x 30 cm.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny

Edytowane przez Nusia7
Czas edycji: 2010-04-23 o 21:24
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:31   #1535
aniamik
Raczkowanie
 
Avatar aniamik
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
@aniamik
Przeciez 2 posty wyzej udzielilam na nie odpowiedz...
Faktycznie, nie zauważyłam A skąd masz pewność, że można. Ja, powiem szczerze, uważam, że nie można, ale napisałam do nich maila z zapytaniem.
aniamik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:36   #1536
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Dziewczynki mam pytanie, ponieważ nie przyjdą mi próbki tego nowego podkładu Magix, a mam problem z dobraniem odpowiedniego koloru podkładu. Posiadam podkład IDEALNY KOLOR o kolorze NUDE, i był on dla mnie w poprzenich miesiącach gdy nie było słońca w sam raz, teraz wyszło słoneczko, i jest dla mnie już za jasny. zamówiłam kiedyś też podkład z Colortrend kolor BISQUE i był caaałkiem za ciemny . ;/ więc jak myślicie który kolor z podkładu Magix bedzie w sam raz ?
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:45   #1537
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

@aniamik
Przeciez na tej ulotce nie ma zaznaczone, ze oferta katalogowa na zestaw 5.90 przy zakupie tego kremu jest wylaczona. Katalog byl wydrukowany wczesniej niz ta ulotka. Tak wiec mozliwosc zakupu zestawu za 5.90 przy zakupie tego kremu masz (na podstawiekatalogu). A pozniej dodrukowali ulotke, ze przy zakupie kremu dostajesz gratis tonik. Nie ma nic zaznaczone, ze tonik dostaniesz pod warunkiem, ze nie skorzystasz z mozliwosci zakupu tego zestawu. Na logike - przy zakupie kremu przysluguje Ci zarowno zestaw jak i tonik.

Edit: A nie, juz dostrzeglam. Nie mozna tego i tego. Dlaczego? Bo inny numer na ten krem jest podany w katalogu a inny na tej ulotce. Czyli mimo, iz jest to dokladnie ten sam produkt, traktowany jest jak dwa inne niezalezne produkty.

Edytowane przez ololufe
Czas edycji: 2010-04-23 o 21:50
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 22:10   #1538
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam dzisiaj paczke, którą powinnam dostać w przyszłą środę. Siedze i sie gapie na nią w takim szoku jestem
Co? Jak to Ja też tak chcę... Pewnie przez pomyłkę zaznaczyłaś kuriera na żądanie
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 22:28   #1539
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

ja skladam zamowienia pozno wieczorem we wtorki, a paczuszka jest u mnie juz w czwartek-taki fajny pan paczkwy u mnie jezdzi(nie zostawia sobie roboty na weekend, jak on to mowi )
__________________
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego


Licencjonowana Kosmetolog


Studia magisterskie:

1. Kosmetologia PUM
2. technologia chemiczna ZUT
emza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 22:35   #1540
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez emza Pokaż wiadomość
ja skladam zamowienia pozno wieczorem we wtorki, a paczuszka jest u mnie juz w czwartek-taki fajny pan paczkwy u mnie jezdzi(nie zostawia sobie roboty na weekend, jak on to mowi )
Bosze, strasznie wam zazdroszczę tych wcześniejszych dostaw, ja to muszę czekać cały długi tydzień bo mój paczkowy przyjeżdża w dniu dostawy a ostatnio przyjechał o 21 w nocy
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 22:41   #1541
Myszka0706
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
@aniamik
Przeciez na tej ulotce nie ma zaznaczone, ze oferta katalogowa na zestaw 5.90 przy zakupie tego kremu jest wylaczona. Katalog byl wydrukowany wczesniej niz ta ulotka. Tak wiec mozliwosc zakupu zestawu za 5.90 przy zakupie tego kremu masz (na podstawiekatalogu). A pozniej dodrukowali ulotke, ze przy zakupie kremu dostajesz gratis tonik. Nie ma nic zaznaczone, ze tonik dostaniesz pod warunkiem, ze nie skorzystasz z mozliwosci zakupu tego zestawu. Na logike - przy zakupie kremu przysluguje Ci zarowno zestaw jak i tonik.

Edit: A nie, juz dostrzeglam. Nie mozna tego i tego. Dlaczego? Bo inny numer na ten krem jest podany w katalogu a inny na tej ulotce. Czyli mimo, iz jest to dokladnie ten sam produkt, traktowany jest jak dwa inne niezalezne produkty.
A mi się wydaje że mozna bo w strefie jest taka informacja:

OFERTA NA POWITANIE WIOSNY!

NAGRADZANIE ZA ZAMAWIANIE!

W katalogu 6/2010 przygotowaliśmy wyjątkową WIOSENNĄ OFERTĘ.
Produkty dla Niej i dla Niego, w tym super nowości w wyjątkowych cenach. Nie przegap takiej okazji i złóż zamówienie!

Kup Podwójny Krem Solutions na dzień/ na noc „Idealna równowaga” a Tonik matujący z tej samej serii dostaniesz W PREZENCIE!
Kod zestawu: 57836

Wygraj walkę z cellulitem! Kup za pół ceny Wyszczuplający krem antycellulitowy z masażerem, wydasz tylko 25 zł.
Kod produktu: 57828

Dodatkowo Podwójny Krem Solutions na dzień/ na noc „Idealna równowaga” oraz Wyszczuplający krem antycellulitowy z masażerem z tej oferty wliczają się do programu opustowego 40% z Hello Tomorrow (patrz str. 6)

Pielęgnacja skóry męskiej dzięki naszemu zestawowi będzie tańsza aż o 52%! W zestawie za 16,90 dwa produkty: Nawilżający żel do golenia dla mężczyzn oraz Krem nawilżający do twarzy
Kod zestawu: 57810
Myszka0706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 23:14   #1542
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Myszka0706 Pokaż wiadomość
Kup Podwójny Krem Solutions na dzień/ na noc „Idealna równowaga” a Tonik matujący z tej samej serii dostaniesz W PREZENCIE!
Kod zestawu: 57836
Przeciez jest napisane zestaw. A wiec oznacza to, ze ten numer podany powyzej jest to numer zestawu, w ktorego sklad wchodzi krem i tonik. Nie jest w tym przypadku to zakup kremu z katalogu. Krem z katalogu ma inny numer niz ten na ulotce.
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 23:17   #1543
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

No czyli się liczy do tego 40% jak tak napisali, to miło z ich strony
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 23:54   #1544
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
Ja jakies pol roku temu kupilam probki perfum w COKu Jerozolimskie. Jedyny minus kupowania probek w COKu to to, ze nie zawsze dostaniesz te co chcesz. Tzn. daja Ci te co akurat maja pod reka Ale z drugiej strony czasami robiac zakupy w COKu dorzuca kilka probek za free jak ich sie poprosi
A, no tak to mi się zdarzyło, dostawałam przy zakupach albo brałam sobie próbki za free (jak były wystawione podczas jakiś tam dni).
Czyli docelowo sprzedaży próbek nie prowadzą pewnie...
__________________
Cosmesfera

Edytowane przez sheryl
Czas edycji: 2010-04-23 o 23:59
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 07:16   #1545
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Do konkursów na mianowania. Im więcej nałapiesz nowych kk tym większe dostaniesz wynagrodzenie
ile takie nagrodzenie może wynosić

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
I to co jest ważne, to co katalog dawać nowe mianowanie, nową kk, aby mieć jakiekolwiek pieniażki ,aby też móc kupić zestaw nowości itp.
Po podpisaniu umowy z Randstadem mając swój zespół aktywnych 5 kk, musisz mieć w katalogu łączną sprzedaż wraz ze swoimi kk 2 tyś zł, i tak jak wcześniej wspomniano w tym swoją sprzedaż 250 zł, no i co katalog nowa kk.
A skad je zdobyć?
Ja robie łapanki, gdzie tylko jestem, jeżeli wiadomo, jest taka możliwosć, przychodnia lekarska , sklep, nawet zwykły spacer...
Najlepiej brać udział w prospectingach, jeżeli takowe są organizowane...
Mimo trudności przeróznego rodzaju, wierz mi , to wciąga
a jeśli nie będe miała w jakimś tam katalogu konsultantki to wogóle kasy nie dostanę . Jak np. mam 5 kk i po 4 katalogach złapię jeszcze 1 to ile za taką konsultantkę się dostaje ( o ile się dostaję) ?

Sorry dziewczyny że was tak męczę ale bardzo poważnie nad tym myślę
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 08:15   #1546
Myszka0706
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
Przeciez jest napisane zestaw. A wiec oznacza to, ze ten numer podany powyzej jest to numer zestawu, w ktorego sklad wchodzi krem i tonik. Nie jest w tym przypadku to zakup kremu z katalogu. Krem z katalogu ma inny numer niz ten na ulotce.
Masz racje, że ma inny nr, ale ta informacja ze strefy oznacza że można!!!

...Dodatkowo Podwójny Krem Solutions na dzień/ na noc „Idealna równowaga” oraz Wyszczuplający krem antycellulitowy z masażerem z tej oferty wliczają się do programu opustowego 40% z Hello Tomorrow (patrz str. 6)...
Myszka0706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 09:16   #1547
Taste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 241
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez malutka84 Pokaż wiadomość
Jeśli są takie same to chyba nie ma znaczenia która, bo i tak nie poznają
Poznają się, przecież produkt ma datę produkcji. Chyba, iż jest to produkt niekosmetyczny, to wtedy nie.

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez aqqA Pokaż wiadomość
Nusia7 dziekuje za informacje o wymiarach torby zebra. Szkoda, że nie jest troszkę większa..
No właśnie, w takim razie nie będę specjalnie na nią zbierać, w sumie dobrze, bo zaoszczędzę.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam pytanie, ponieważ nie przyjdą mi próbki tego nowego podkładu Magix, a mam problem z dobraniem odpowiedniego koloru podkładu. Posiadam podkład IDEALNY KOLOR o kolorze NUDE, i był on dla mnie w poprzenich miesiącach gdy nie było słońca w sam raz, teraz wyszło słoneczko, i jest dla mnie już za jasny. zamówiłam kiedyś też podkład z Colortrend kolor BISQUE i był caaałkiem za ciemny . ;/ więc jak myślicie który kolor z podkładu Magix bedzie w sam raz ?
Ziarnko piasku pisała, że kolory w HT w UK były przekłamane, w rzeczywistości są ciemniejsze. W takim razie lepiej byłoby, jeśli wzięłabyś ten jaśniejszy kolor tj. Nude. Zrobacz sobie zresztą na katalogowym, jak wygląda Ivory, to będziesz miała jakieś tam pojęcie.
__________________
Avon

12.05.2007


Odwyk kosmetyczny, wielkie oszczędzanie
.

Pora schudnąć.
Taste jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 09:58   #1548
aniamik
Raczkowanie
 
Avatar aniamik
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Myszka0706 Pokaż wiadomość
Masz racje, że ma inny nr, ale ta informacja ze strefy oznacza że można!!!

...Dodatkowo Podwójny Krem Solutions na dzień/ na noc „Idealna równowaga” oraz Wyszczuplający krem antycellulitowy z masażerem z tej oferty wliczają się do programu opustowego 40% z Hello Tomorrow (patrz str. 6)...

No jesli chodzi o 40% upust to można, ale juz nie będe mogła kupić zestawu żel+krem pod oczy za 5,90 zl. z przedsotatniej strony katalogu
aniamik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 10:39   #1549
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Dziewczyny może mnie jakoś poratujecie. Koleżanka zapomniała mi powiedzieć że chce dopinki do Mai i teraz jej się przypomniało że by je chciała już dostać. Czy można je jeszcze jakoś dostać ? Ewentualnie może któraś z Was ma ich za dużo?
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 11:30   #1550
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Douce24 Pokaż wiadomość
ile takie nagrodzenie może wynosić



a jeśli nie będe miała w jakimś tam katalogu konsultantki to wogóle kasy nie dostanę . Jak np. mam 5 kk i po 4 katalogach złapię jeszcze 1 to ile za taką konsultantkę się dostaje ( o ile się dostaję) ?

Sorry dziewczyny że was tak męczę ale bardzo poważnie nad tym myślę
Jeśli nad tym poważnie myślisz to twoja liderka powinna cie o wszystkim poinformować a nie my

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Myszka0706 Pokaż wiadomość
Masz racje, że ma inny nr, ale ta informacja ze strefy oznacza że można!!!

...Dodatkowo Podwójny Krem Solutions na dzień/ na noc „Idealna równowaga” oraz Wyszczuplający krem antycellulitowy z masażerem z tej oferty wliczają się do programu opustowego 40% z Hello Tomorrow (patrz str. 6)...
Osz jak się wkurzyłam, w drugim terminie miałam zamówienie na ten krem wyszczuplający i nie spojrzałam że jest program na to miałabym krem matujący za free
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??

Edytowane przez smerfetka25
Czas edycji: 2010-04-24 o 11:30 Powód: lit
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 11:42   #1551
pocz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 300
GG do pocz
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Hej,
czy możecie mi powiedzieć który z tuszów ma najszerszą szczoteczkę ? Klientka chciała zamówić, ale wie tylko, że to był jakiś z szeroką szczotką.
pocz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 11:48   #1552
mirinda3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 112
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez pocz Pokaż wiadomość
Hej,
czy możecie mi powiedzieć który z tuszów ma najszerszą szczoteczkę ? Klientka chciała zamówić, ale wie tylko, że to był jakiś z szeroką szczotką.
To chyba jej chodzi o supershock on ma taką dużą szczoteczkę
mirinda3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 13:02   #1553
pocz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 300
GG do pocz
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez mirinda3 Pokaż wiadomość
To chyba jej chodzi o supershock on ma taką dużą szczoteczkę
Dzięki, to wezmę jej to
pocz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 13:07   #1554
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość

Co? Jak to Ja też tak chcę... Pewnie przez pomyłkę zaznaczyłaś kuriera na żądanie
jakbym miala kuriera na zadanie to bym miala oplate za przesylke.

poza tym w moim przypadku niemozliwa taka pomylka bo skladam tylko regularne ( ewentualnie do COKu )
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 13:15   #1555
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Myszka0706 Pokaż wiadomość
Masz racje, że ma inny nr, ale ta informacja ze strefy oznacza że można!!!

...Dodatkowo Podwójny Krem Solutions na dzień/ na noc „Idealna równowaga” oraz Wyszczuplający krem antycellulitowy z masażerem z tej oferty wliczają się do programu opustowego 40% z Hello Tomorrow (patrz str. 6)...
Tylko, ze pytanie nie bylo o program opustowy, ale o ten zestaw z katalogo za 5.90. Do programu sie wlicza, ale do zakupu zesatwu z katalogu za 5.90 juz nie.
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 13:31   #1556
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Douce24 Pokaż wiadomość
ile takie nagrodzenie może wynosić



a jeśli nie będe miała w jakimś tam katalogu konsultantki to wogóle kasy nie dostanę . Jak np. mam 5 kk i po 4 katalogach złapię jeszcze 1 to ile za taką konsultantkę się dostaje ( o ile się dostaję) ?

Sorry dziewczyny że was tak męczę ale bardzo poważnie nad tym myślę
Smerfetka ma rację , powinnaś bvyć porządnie przeszkolona przez swoją liderkę ,a jak nie potrafi , to przez OMS.
Jest to olbrzymi temat i na pewno nie do tematu na tym forum.
Jednakże, jeżeli nie spełnisz jakiegokolwiek warunku, to kaska za prace Twoich kk na pewno przepadnie. Na pewno ,przy 5 aktywnych kk i czy nawet niewielu wiecej zarobki będa naprawdę malutkie.
Najwiecej korzyści i satysfakcji masz jak bierzesz udział w licznych konkursach. Musisz być i szybka i dobra. Sporo pracy i to często niewdziecznej jednak jak już wcześneij wspomniałam to wszystko uzależnia, szalenie wciaga...
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 13:36   #1557
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Patrzac na wyglad naszej nowej strefy, tzn. nie dzis, gdyz dzis nie dziala, ale te kilka dni temu - wydaje sie byc podobna do strony brytyjskiej. Z wygladu i z dzialania. Avon stawia na miedzynarodowa uniwersalnosc
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 13:55   #1558
Myszka0706
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie odnosnie tej promocyjnej ceny 25zl za ten krem antycellulitowy z masażerem z kodem 57828. Czy jesli zamowię go w tej cenie i ten podwojny krem solutions to się złapię na ten program motywacyjny i dostanę na to upust 40% czy trzeba ten krem antycell. zamowic tak jak w katalogu za 29,90?
w ogóle skąd macie takie info o takiej promocji 25zl za ten krem? ja nigdzie takiej informacji nie znalazlam
Takie było pytanie!

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
za to mam inne pytanie bo własnie chcę zlozyc zamowienie ale się waham nad jedna rzeczą. Czy nie wiecie może czy ten krem idealna rownowaga co jest w tej ofercie na powitanie wiosny co do niego jest tonik z tej samej serii gratis to czy jesli to zamowię to mogę zamowic ten zestaw solutons z katalogu za 5,90?
I takie również

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
@Oja 84
Pewnie, ze mozesz Przeciez zamawiasz krem z katalogu. A wiec przysluguje Ci ten zestaw za 5.90. A to, ze raptem wprowadzili oferte na gratisowy tonik nie wyklucza tego co jest zapisane w katalogu... a wiec tego zestawu za 5.90
Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
@aniamik
Przeciez na tej ulotce nie ma zaznaczone, ze oferta katalogowa na zestaw 5.90 przy zakupie tego kremu jest wylaczona. Katalog byl wydrukowany wczesniej niz ta ulotka. Tak wiec mozliwosc zakupu zestawu za 5.90 przy zakupie tego kremu masz (na podstawiekatalogu). A pozniej dodrukowali ulotke, ze przy zakupie kremu dostajesz gratis tonik. Nie ma nic zaznaczone, ze tonik dostaniesz pod warunkiem, ze nie skorzystasz z mozliwosci zakupu tego zestawu. Na logike - przy zakupie kremu przysluguje Ci zarowno zestaw jak i tonik.

Edit: A nie, juz dostrzeglam. Nie mozna tego i tego. Dlaczego? Bo inny numer na ten krem jest podany w katalogu a inny na tej ulotce. Czyli mimo, iz jest to dokladnie ten sam produkt, traktowany jest jak dwa inne niezalezne produkty.
Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
Tylko, ze pytanie nie bylo o program opustowy, ale o ten zestaw z katalogo za 5.90. Do programu sie wlicza, ale do zakupu zesatwu z katalogu za 5.90 juz nie.
Masz rację, nie zauwazyłam że już wczesniej odpowiedź padała na temat 40% opustu.
Sama jestem ciekawa jak to jest z tymi promocjami! Ktoś pisał wcześniej że wysłał pytanie ze strefy i mam nadzieję że jak najszybciej rozwieje nasze wątpliwości, bo sama nie wiem jak zamawiać te produkty...
Myszka0706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 14:29   #1559
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez aniamik Pokaż wiadomość
No jesli chodzi o 40% upust to można, ale juz nie będe mogła kupić zestawu żel+krem pod oczy za 5,90 zl. z przedsotatniej strony katalogu
bez obaw, ja go zamowilam i dostałam zestaw za 5,9 do niego.
Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
Dziewczyny może mnie jakoś poratujecie. Koleżanka zapomniała mi powiedzieć że chce dopinki do Mai i teraz jej się przypomniało że by je chciała już dostać. Czy można je jeszcze jakoś dostać ? Ewentualnie może któraś z Was ma ich za dużo?
zadzwon do wa-wy moze ci dopisza do paczki.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 14:56   #1560
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;18800290]bez obaw, ja go zamowilam i dostałam zestaw za 5,9 do niego.[/QUOTE]

W kazdym razie zamawiajac ten krem z ulotki zawsze mozna przeciez i tak wpisac numer tego zestawu za 5.90. Nic sie nie ryzykuje a noz przyjdzie
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.