Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-10, 17:10   #4261
danka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

Cytat:
Napisane przez pocz Poka¿ wiadomo¶æ
AAA, dziewczyny, zda³am dzi¶, zda³am !

Po wczorajszym egzaminie zapisa³am siê na nastepny dzieñ na 9 rano. No i w³a¶nie wróci³am, egzamin zakoñczony z wynikiem pozytywnym . Egzaminowa³a mnie taka bardzo fajna kobieta, wcze¶niej dawa³a polecenia i nie tworzy³a takiej nerwowej atmosfery w samochodzie.

Jestem taaaka szczê¶liwa . Dziêkujê Wam jeszcze raz, naprawdê dodaje si³ podczytywanie tego w±tku
gratulacjeklas ki:
Nale¿y siê nam szczegó³owa relacja.
ekscentryczna Co ma byæ to bêdzie, nie zawsze umiejêtno¶ci s± gwarancj± zdania ale trzeba je mieæ, du¿o zale¿y na kogo siê trafi i czy damy radê ze stresem.
Na ostatnim egz. w poczekalni nie my¶la³am o niczym, podziwia³am brzydko po³o¿on± spoinê pomiêdzy p³ytkami na szczê¶cie szybko wywo³ali stres by³ ale zero my¶lenia o ¶wiat³ach, ³uku i mie¶cie bo ile mo¿na. Brat zawióz³ do o¶rodka i odes³a³am jego do domu, niech mi nikt nie kibicuje nad uchem.
Ludzie s± przewrotni, szybko zapominaj± jakie oni robili b³êdy tylko wielkie ach i ech bo ja za pierwszym razem to je¿eli kto¶ zda za -entym to ju¿ anty. Mo¿na za pierwszym , mo¿na i za szóstym itd. to jakim kto jest kierowc± ¿ycie zweryfikuje po kilku latach i w ró¿nych sytuacjach.

Wierz w swoje mo¿liwo¶ci i tak jak dziewczyny pisz± bêdzie OK>


Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ

odebra³am plasticzek jedna jazda gracikiem za mn±, i jedna lagun± tak¿e (odebra³am dziadka ze szpitala ) nie by³o ¿adnych b³êdów.. jednak o ile gracikiem potrafiê siê szybko zebraæ, to lagun± ju¿ nie tak i rusza³am sobie powoli(ale siedzia³am w niej dopiero pierwszy raz jako kierowca),podoba mi siê jej zrywno¶æ, bo micra pozostawia³a trochê do ¿yczenia...nikt mnie nie wytr±bi³ale wyprzedzaæ to i owszem wyprzedzali- czym siê nie przejmujê
ogólnie jestem zadowolona
gratulacje zdolniachotak trzymaj

Mycie auta w³a¶nie czeka mnie szczotka i w±¿, brudnym nie lubiê je¿dziæ jako pasa¿er jako kierowca chyba tym bardziej, nie ma jak umi³owanie czysto¶ci.
Czarny, granat - umyæ i jeszcze piêknie oszuszyæ, smugi potrafi± powstaæ. Kusi mnie szary, praktyczny ale...... ech
danka00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 17:12   #4262
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

Cytat:
Napisane przez mala zmiana Poka¿ wiadomo¶æ
No ja na kursie tez opierdzielilam dziadka. Instruktor chcial po cos podjechac i trzeba bylo skrecic w prawo a dziadek z rowerkiem sobie stoi, no musialam sie az zatrzymac zeby sie laskawie odsunal, oj lacina poleciala, pol ulicy mnie slyszalo
raz ruszam ¿eby wyjechaæ ze stacji, no to wyje¿dzam skrecem w prawo (bo naczej nie da³o siê wyjechaæ) a taki facet wje¿dza³ tam gdzie ja wyje¿dza³am i tak cham ¶ci±³ zakrêt ¿e musia³am z piskiem chamowaæ to pani instrukotr puka sie w g³owe i sie go ³±dnie okre¶lia ale on nie s³ycha³ co ona mówi bo szyby pozamykane ale jeszcze g³upwek zdziwiony ¿e co on niby zrobi³...
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 17:14   #4263
ekscentryczna
Zakorzenienie
 
Avatar ekscentryczna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 3 101
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

Cytat:
Napisane przez jenny1234 Poka¿ wiadomo¶æ
ekscentryczna... ja mam w pon drugi termin i strasznie te¿ sie bojê tak strasznie chcia³abym mieæ ten MORD za sob± ju¿ ;/ ehhh
pocz gratulujê zdania prawka
no to ja mam we wtorek
__________________
jest mnóstwo ludzi na ¶wiecie, którzy powiedz± Ci, ¿e nie mo¿esz . a ty musisz po prostu odwróciæ siê i powiedzieæ: 'no to patrz..!!



ekscentryczna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 17:16   #4264
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: st±d..ale juz nied³ugo..
Wiadomo¶ci: 678
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

hej
gratulacje pocz !!
ja ostatnio ciagle jezdze.. dziennie jakies 20-30 km, a wczoraj to wgl kolo 100km zrobilam, czsem lepiej czasem gorzej,,czasem mam problem z zaparkowaniem a jesli chodzi o rowerzystow to mijam ich pelno codzien !! straszne ale coraz wiecej ludzi chodzi sobie nawet ulica !! i nie patrza czy cos jedzie, czy nie !! normalnie trzeba miec oczy dookola glowy :/
no i czeka mnie wyprawa do gdanska po mojego tz juz sie boje, jeszcze troche czasu mam zeby sie oswoic z ta mysla, ale ,,,, musze jechac po niego na lotnisko i oczywiscie napewno sie zgubie.. w ogole mam straszna orientacje w terenie, a raczej nie mam jej wcale!! dwa razy skrece i juz nie wiem gdzie jestem!!
blondi1041 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 17:18   #4265
ekscentryczna
Zakorzenienie
 
Avatar ekscentryczna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 3 101
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ

ekscentrycznaco to za podej¶cie? Jak zrobiê to to za walê tamto? Nie têdy droga. Sama siê nakrêcisz tak, ze zrobisz co¶ ¼le. Trochê wiary. I meliska
dobra ju¿ mam pozytywne my¶lenie jak zrobi³am sobie liste i trudno , co bêdzie to bêdzie ale z mi³± chêci± chcia³abym mieæ to za sob±
__________________
jest mnóstwo ludzi na ¶wiecie, którzy powiedz± Ci, ¿e nie mo¿esz . a ty musisz po prostu odwróciæ siê i powiedzieæ: 'no to patrz..!!



ekscentryczna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 17:57   #4266
mala zmiana
Rozeznanie
 
Avatar mala zmiana
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 829
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

Pocz, sliczniucio gratuluje
__________________
Zakochana w yarisce
mala zmiana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 18:12   #4267
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Poka¿ wiadomo¶æ
w ogole mam straszna orientacje w terenie, a raczej nie mam jej wcale!! dwa razy skrece i juz nie wiem gdzie jestem!!
ja te¿. Nigdy nie wiem gdzie jestem, a jeszcze jak mnie kto¶ zawiezie i nie zwracam uwagi na otoczenie to koniec. Mój tata uwielbia omijaæ g³owne ulice i tu jakim¶ osiedlem, tam jakas w±sk± uliczk± i jeszcze mnie pyta w któr± teraz - zawsze nie w tê co powinni¶my. Ze stacji jako¶ tak mam, ze zawsze nie w tê stronê chcê wyjechaæ. Instr wiedzia³, ze ja kompletnie nie wiem gdzie jestem - mia³ nade mn± przewagê. Kiedy¶ mnie wyprowadzi³ gdzies i zapyta³ tylko, czy sama drogê do dou znajdê - musia³ mnie pokierowaæ do jakiegos znanego mi miejsca. Raz stwierdzia³m ze sama pojdê na dworzec, ale wysiad³am z samochodu, stanê³am obok i wsiad³am, twierdz±c, ze mo¿e jednak nie bo nie wiem gdzie jestem. Zrobi³ dziwn± minê, pojechali¶my do przodu 5 m a moim oczom ukaza³ siê dworzec. Tragedia. Nim gdzies pojadê, muszê spr mapkê itp.
I zwracam uwagê na pierdo³y w stylu: fajny balkon, du¿e drzewo, jak¶ reklama, ewentulanie sklep.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 18:21   #4268
pocz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 300
GG do pocz
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

tur3cka, sylwiszon757, asiulka30, kar0link4, Eroll, karolciab93, misislipy, princeseczka, jenny1234, jomic, liwiusz dziêêki

Cytat:
Napisane przez ekscentryczna Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny z³apa³ mnie mega dó³
Czuje ¿e za drugim razem te¿ nie zdam ;( a ju¿ za pare dni egzamin
wczoraj by³am na placu , potrenowaæ ³uk - wychodzi³ dobrze... ale kurcze boje siê ¿e jak ju¿ mi siê uda wyjechaæ z placu to na mie¶cie zawale ;(
Nie podaruje sobie jak znowu nie zdam
W Czêstochowie by³am tydzieñ temu i wydaje mi siê ¿e ju¿ nic nie wiem ... jak je¼dziæ etc . Mój intruktor jest ju¿ nieosi±galny i co ja mam zrobiæ ;(
Wiem, ¿e to brzmi banalnie, ale grunt to siê nie poddawaæ Ja te¿ mia³am wielkiego stresa przed drugim podej¶ciem, ale najwa¿niejsze to kompletnie siê tego pozbyæ i naprawdê i¶æ na egzamin z przekonaniem "a wisi mi to"
pocz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 18:31   #4269
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

Cytat:
Napisane przez ekscentryczna Poka¿ wiadomo¶æ
a ja stwierdzam ¿e potrafiê - tylko , ¿e nie jako¶ mega super bo jeszcze wiele nauki przede mn± .
To dlaczego p³aczesz, ¿e nie zdasz, skoro potrafisz?
Chodzi mi o to, ¿e ogólne pojêcie siê ma, ale nauka prawdziwego zachowania siê na drodze w ró¿nych sytuacjach bez instruktora obok, dopiero siê zacznie po odebraniu prawka.

A ja siê strasznie przejmujê jak mnie wyprzedzaj± Jestem narwana, lubiê szybk± jazdê i ¼le siê czujê jak kto¶ z kim jadê ka¿e mi zwolniæ i wyprzedzaj± mnie seicenta

Haha, z mojej orientacji w terenie ¶miej± siê wszyscy. Ja siê potrafiê zgubiæ nawet w swoim mie¶cie a co dopiero w nieznanych mi miejscach. Dlatego mam dobry nawyk patrzenia na znaki
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 18:36   #4270
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

ja te¿ nie mam orientacji w terenie I. jak mnie odwozi³ gdzie¶, i musia³am sama doj¶æ na dworzec to zawsze mi musia³ t³umaczyæ w któr± stronê mam i¶æ, a chodzi³am ju¿ tamtêdy z milion razy
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 18:59   #4271
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

Pocieszaj±ce, ze nie tylko ja tak mam WGalerii Krakowskiej te¿ siê zgubi³am
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 19:04   #4272
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

ja siê orientujê tylko w centrum, ale na obrze¿ach to masakra... mia³abym problem z dotarciem do domu
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 19:07   #4273
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

Haha widzê, ¿e siê wszystkie dobra³y¶my z t± orientacj± w terenie ;D
Ja niby wiêkszych problemów nie mam w swoim miej¶cie, chocia¿ to jeszcze zale¿y od konkretnej dzielnicy, bo chocia¿ komu¶ nie potrafiê wyt³umaczyæ jak gdzie¶ ma dojechaæ to jednak sama przewa¿nie trafiam tam gdzie chcê.
Kaplica to jest dopiero jak chodzimy po mie¶cie z moj± kuzynk±. Ka¿da t± drug± prowadzi, ostatecznie wychodzi na to, ¿e nie¶wiadomie kr±¿ymy trzy razy wokó³ jednego ronda - tak to jest jak siê dwie blondynki spotykaj±
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 19:17   #4274
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomo¶ci: 2 709
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

ja orientacjê mam znikom±... hehe widzê jak i wy
__________________
Ma³¿eñstwo to diament szlifowany ca³e ¿ycie... 20.04.2013

Ja jako pierwsza pod sercem Ciê noszê,
Ja o Twe zdrowie najgorêcej proszê,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Ty¶ moje dziecko, a ja...
Twoja mama

12.09.2014
20.02.2017

czekamy.... 13.10.2021
jenny1234 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 19:24   #4275
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2 272
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

Ten brak orientacji to objaw jakiej¶ choroby? Bo to naprawdê bywa denerwuj±ce. Jestem w konkretnym miejscu ju¿ tysiêczny raz, a i tak nie wiem gdzie jestem

Herbatka?
Eroll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 19:25   #4276
mala zmiana
Rozeznanie
 
Avatar mala zmiana
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 829
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

Cytat:
Napisane przez pocz Poka¿ wiadomo¶æ
tur3cka, sylwiszon757, asiulka30, kar0link4, Eroll, karolciab93, misislipy, princeseczka, jenny1234, jomic, liwiusz dziêêki



Wiem, ¿e to brzmi banalnie, ale grunt to siê nie poddawaæ Ja te¿ mia³am wielkiego stresa przed drugim podej¶ciem, ale najwa¿niejsze to kompletnie siê tego pozbyæ i naprawdê i¶æ na egzamin z przekonaniem "a wisi mi to"
Ja tez chce caluska
__________________
Zakochana w yarisce
mala zmiana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 19:31   #4277
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

Eroll mo¿e to kolejna cecha kobiet?
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 19:32   #4278
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

herbatka, tak. Dla niezorientowanych w przestrzeni.
Ja ostatnio co¶ mówi³am o jakiej¶ ulicy i tata pyta czy wiem która to. Raptem kierunek mu poda³am. On, przecie¿ sprawczyn wszystkiego mieszka obok, ju¿ tam by³a¶ kilka razy. Najlepsze jest to, ze ja nadal nie wiem jak do niej trafiæ. A eLk± te¿ tam je¼dzi³am. Pora¿ka
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 19:50   #4279
ekscentryczna
Zakorzenienie
 
Avatar ekscentryczna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 3 101
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

Cytat:
Napisane przez Eroll Poka¿ wiadomo¶æ
To dlaczego p³aczesz, ¿e nie zdasz, skoro potrafisz?
Chodzi mi o to, ¿e ogólne pojêcie siê ma, ale nauka prawdziwego zachowania siê na drodze w ró¿nych sytuacjach bez instruktora obok, dopiero siê zacznie po odebraniu prawka.

i
gdybym nie umiala to bym sie nie pchala do egzaminu to jest chyba logiczne .. same tu mówicie o stresie etc a Ty teraz na mnie naje¼dzasz phi .
Ja te¿ jak by¶ chcia³a zauwa¿yæ , napisa³am ¿e jeszcze wiele nauki przede mna `potrafiæ je¼dziæ` to pojêcie wzglêdne .. Bo co to za filozofia odpaliæ auto , i je¼dziæ 40km/h ?

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

sama potrafi³am je¼dziæ tak jeszcze przed samymi jazdami
__________________
jest mnóstwo ludzi na ¶wiecie, którzy powiedz± Ci, ¿e nie mo¿esz . a ty musisz po prostu odwróciæ siê i powiedzieæ: 'no to patrz..!!



ekscentryczna jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 19:54   #4280
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomo¶ci: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Karolina, jaka cena za parking? U mnie 1,60 za godzinê.
U mnie to zale¿y gdzie.
Przewa¿nie do pó³ godziny jest za darmo albo za 0,50gr., a godzina- 1,00z³.

Widzia³am jak±¶ dyskusjê dotycz±c± orientacji w terenie. Je¶li chodzi o mnie, to jest pora¿ka
__________________
"To mo¿liwo¶æ spe³nienia marzeñ sprawia, ¿e ¿ycie jest tak fascynuj±ce."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleñstwa, by postawiæ kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 19:56   #4281
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

dziewczyny, ten olejek baby dream to gdzie jest w sklepach? pólka dla dzieci? juz 2 albo 3 podejscia zrobi³±m i nie mogê znale¼c.
Karolina, u mnie strefa platnego parkowania jest w centrum (8-18, sobota 8-14 chyba). Parkomat nie wydaje reszty (mo¿esz stracic np 5 z³ jak nie masz drobnych a patrkujesz na 5 minut) i nie mozna wrzucic mniej niz 80groszy.
__________________


Edytowane przez jomic
Czas edycji: 2011-03-10 o 19:58
jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 20:06   #4282
Aurealia
Raczkowanie
 
Avatar Aurealia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶l±skie^^
Wiadomo¶ci: 182
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

W³a¶nie przeczyta³am ile muszê zap³acic za wniosek o wydanie prawa jazdy - 85 zeta!! Chyba potrzebujê jakiego¶ sponsora
__________________
Trzeba marzyæ tak, jakby siê mia³o ¿yæ ca³± wieczno¶æ i ¿yæ tak, jakby siê mia³o umrzeæ jutro.
Aurealia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 20:15   #4283
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

Ja siê dzisiaj zaæze³am zastanawiaæ jak to by³o, ze mia³am pieni±dze na kurs. Wydawa³am du¿o, bo ca³osc zapalci³am w ciagu 3 miesiecy i jakos by³o. A teraz? Tak bardzo wszystko zdro¿a³o czy co?

Aurealia to juz najprzyjnemniejszy wydatek
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 20:19   #4284
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

a ja jestem chora... i chyba bêdê musia³a z tym egzaminem poczekaæ... jutro zgadam siê z instruktorem jak to teraz bêdzie...
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 20:23   #4285
liwiusz
Rozeznanie
 
Avatar liwiusz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 521
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;25644300]a ja jestem chora... i chyba bêdê musia³a z tym egzaminem poczekaæ... jutro zgadam siê z instruktorem jak to teraz bêdzie...[/QUOTE]

Biedactwo
By³a¶ u lekarza?
__________________
It's okay to love them both. I did.



liwiusz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 20:27   #4286
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: st±d..ale juz nied³ugo..
Wiadomo¶ci: 678
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, ten olejek baby dream to gdzie jest w sklepach? pólka dla dzieci? juz 2 albo 3 podejscia zrobi³±m i nie mogê znale¼c.
.
no u mnie jest w rossman, na polce dla dzieci... mam go w domu, chcesz??
blondi1041 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 20:27   #4287
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

misislipy - zarazi³a¶ siê. Tylko nie lekcewa¿ tego
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 20:27   #4288
ekscentryczna
Zakorzenienie
 
Avatar ekscentryczna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 3 101
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;25644300]a ja jestem chora... i chyba bêdê musia³a z tym egzaminem poczekaæ... jutro zgadam siê z instruktorem jak to teraz bêdzie...[/QUOTE]
a egzamin masz ju¿ ustalony ?
edit , teraz widze w opisie to ciekawa jestem jak oni to potraktuja ze jestes chora ;]
__________________
jest mnóstwo ludzi na ¶wiecie, którzy powiedz± Ci, ¿e nie mo¿esz . a ty musisz po prostu odwróciæ siê i powiedzieæ: 'no to patrz..!!




Edytowane przez ekscentryczna
Czas edycji: 2011-03-10 o 20:37
ekscentryczna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 20:38   #4289
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 25 752
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

Cytat:
Napisane przez liwiusz Poka¿ wiadomo¶æ
Biedactwo
By³a¶ u lekarza?
dziêkujê za s³owo otuchy
nie, nie by³am bo dopiero dzi¶ siê roz³o¿y³am...

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
misislipy - zarazi³a¶ siê. Tylko nie lekcewa¿ tego
w³a¶nie nie wiem jakim cudem siê zarazi³±m

a do lekarza idê jutro

Cytat:
Napisane przez ekscentryczna Poka¿ wiadomo¶æ
a egzamin masz ju¿ ustalony ?
jeszcze nie, na szczê¶cie... jutro bêde dzwoniæ i powiem instruktorowi ¿eby mi ustali³ teramin na przynajmniej wtorek abym ju¿ siê jako¶ po ludzku czu³a

Edytowane przez 3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Czas edycji: 2011-03-10 o 20:40
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-10, 20:40   #4290
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek- cz. V

id¼ id¼.
Mnie jak dopad³o z zaskoczenia to wyl±dowa³am w dyzuruj±cego lekarza.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.