Życie bez miłości:( part 3 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-03, 09:04   #3871
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez kasia_1402 Pokaż wiadomość
Nie pamiętam dokładnie cen, pamiętam ,ze w promocji
Moja kuzynka ostatnio zakochana w perfumach Kate Moss "Kate"magnolia pachną dla mnie - bardzo długo się trzymają i kosztują też w miarę
piękne są Kate Moss " vintage". zakochałam się w nich
ech M. odwalił wczoraj taki numer, ze aż szkoda gadać. jestem w szoku bo myślałam, ze to taki dobry chłopak a tu proszę. oczywiście jest wielki zal, przepraszanie i błaganie a ja nie wiem co robić. podświadomie mam takie poczucie, ze może i dobrze bo dzięki i temu ja nie mam wyrzutów sumienia....

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2011-06-03 o 09:07
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:17   #3872
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez bosky_Roman Pokaż wiadomość
http://ciracar.com/pretty-girls-with-freckles/
Dziewczyny z piegami mają swój urok co widać na załączonym obrazku
Pamiętam w przedszkolu dla jednej pieguski poświęciłem 2zł i dałem jej pierścionek w jajeczku taki z automatu
haha bosky_Roman pocieszyłeś
To Ty chyba też sie udzielałes w wątku ' jak wyglądacie ?" !! Tak, to z pewnością byłeś Ty xD
Cytat:
podejdź do pierwszego lepszego faceta który Ci się spodoba (bez obrączki ) , i powiedz
że Ci się podoba i ma dokładnie 5 sekund żeby poprosić Cię o twój numer
bo później odchodzisz , czekasz 3 sekundy , uśmiechasz się , odwracasz i idziesz .
Gorzej jak chłopak wyśmieje dziewczynę że podeszła i taką akcje zrobiła Jakby zareagował facet na taką akcje?

Roman i Grzegorz też są samotni? Czy sa pocieszycielami płci męskiej?

Cytat:
Piegi są naprawdę urocze, nie powinnaś mieć przez nie kompleksów.

A ja dzisiaj mam egzamin....
Oj, ale i tak mi beda przeszkadzac

Powodzenia !
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:18   #3873
Neskaaaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 332
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Może faktycznie, dziewczyny na zdjęciach z piegami wyglądają uroczo, ale mi trudno do takiego wyglądu, oj trudno.

maconha89,
a co się stało? Można wiedzieć?
__________________
Neskaaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:25   #3874
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez Neskaaaa90 Pokaż wiadomość
Może faktycznie, dziewczyny na zdjęciach z piegami wyglądają uroczo, ale mi trudno do takiego wyglądu, oj trudno.

maconha89,
a co się stało? Można wiedzieć?
na imprezoe, po pijaku i dla "żartów" pocałował koleżankę . jak ja stałam obok.... niby tylko taki cmok a nie jakiś namiętny pocałunek ale jednak
powiedziałam, ze nie chce z nim rozmawiać a on mnie przepraszał przez kilka godzin, płakał, prosił o druga szanse, że an nikim mu tak nie zależało itp
powiedziałam, ze przemyśle to i ze pogadamy jak wytrzeźwieje
co o tym sadzicie?
a co do piegów to ja je uwielbiam. po słońcu mi wyskakują ale nie dużo a chciałabym więcej

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2011-06-03 o 09:27
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:53   #3875
zimna_ryba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cześć
to i ja się dołączę, jako że żyję bez miłości, a może raczej nieszczęśliwą miłością do kogoś kto na ani na nią nie zasługuje ani jej nie chce.
zimna_ryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:02   #3876
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Widze ze ktos poze mną ma jasną cere ;p
Bardzo jasna masz? bo widze że w poscie o NYX napisałas i sie zastanawiałam czy by mi pasował ;p

Kupiłam dzisiaj sobie Tusz chanel Inimitable Intense i jutro dam znać jak działa ;p i probki dermacoli sobie kupiłam bo nie wiedziałam jaki bedzie mi pasował

to na pewno masz czas jeszcze

moja siostra zaczęła z gosciem chodzic jak miała 17 lat . Była z nim 8 lat (!) zareczyny były, 2 miesiace do slubu i nagle sie pokocili i wszystko poszło w zapomnienie.
No jasna jest generalnie większość drogeryjnych podkładów jest za ciemna, revlon 150 buff też. Używam teraz na zmianę oriflamu ze swatcha i revlona PR 001 ivory, też gdzieś tam jest swatch
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:44   #3877
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez QueenBlair Pokaż wiadomość
Sama nie wiem czy to ja nie jestem problemem. Może nie umiem się cieszyć z tego co mam ...tylko myślę jak jakaś idiotka,że może czeka mnie jeszcze wielka miłość?
Witamy, pisz dużo a takie myślenie to ja też mam. I wiem na pewno, ze nie umiem się cieszyć. Marzę, zeby wstać rano i stwierdzić, ze wszystko jest w porządku Chyba umrę z myślą, że zawsze czekałam na coś co nie przyszło

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;27275249]dziewczyyyyyny, przestańcie tak negatywnie myśleć 'nic mnie już nie spotka'.. jak ma spotkać to spotka, a jak będziemy mówiły, że nie to prawdopodobnie tak się stanie.. ja Wam to mówię, że Was coś jeszcze czeka
[/QUOTE]

Super, chochlik

Cytat:
Napisane przez paraqua Pokaż wiadomość
to i ja sie dolaczam. chyba jestem tu najstarsza 28lat??:// i klapa
Ja mam 27 lat i czuję się jak dzieciak

Cytat:
Napisane przez Grzegorz25 Pokaż wiadomość
Obojetnie jaka będzie reakcja faceta , poprawisz sobie humor na cały dzień
No nie wiem

Cytat:
Napisane przez Marta_88 Pokaż wiadomość
Piegi są naprawdę urocze, nie powinnaś mieć przez nie kompleksów.

A ja dzisiaj mam egzamin....
Zgadzam się, co do piegów Powodzenia na egzaminie

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
co o tym sadzicie?
Może chciał w Tobie wzbudzić zazdrość? Jeśli nie, to nie wiem, ciążka sytuacja.

Cytat:
Napisane przez zimna_ryba Pokaż wiadomość
Cześć
to i ja się dołączę, jako że żyję bez miłości, a może raczej nieszczęśliwą miłością do kogoś kto na ani na nią nie zasługuje ani jej nie chce.
Hej
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 12:16   #3878
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
co o tym sadzicie?
a co do piegów to ja je uwielbiam. po słońcu mi wyskakują ale nie dużo a chciałabym więcej
Tez uwazam, że moze chciał w Tobie zazdrosc wzbudzić, moze zaczyna do Ciebei czuc cos powaznego? Albo opcja druga- taki typek że nie liczy sie z uczuciami innych i lubi dziewczyny i z nimi flirtować.

Dzięki za pocieszanie na temat piegow ;* I tak bede po lecie stara sie je unicestwić

Cytat:
No nie wiem
no wlasnie gorzej jak powie cos niemiłęgo to humor na miesiac sie zepsuje Wiec to misja dla ludzi ktorzy maja duzy dystans do siebie i odwage Bo niestety ale sa gusty i gusciki i nie wszystkim sie podobamy

Cytat:
No jasna jest generalnie większość drogeryjnych podkładów jest za ciemna, revlon 150 buff też. Używam teraz na zmianę oriflamu ze swatcha i revlona PR 001 ivory, też gdzieś tam jest swatch
Nie no to chyba aż tak bardzo jasnej nie mam bo Revlona używam 180 Sand Beige czy cos takiego :p
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 12:40   #3879
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Hehe Naomi ja też się czuję jak dzieciak w tym roku 25 ..;P młoooodzi jestesmy co tam co tam. Średnia wieku się wydłuża. Hehe no ale wiecie póki sa takie osoby jak założycielka wątku o 30latkach o metalnosci imprezowicza to długo w tym kraju dobrze nie bedzie ;P Żeby to ludzie zawsze mieli takie wyimaginowane problemy...i nie zaglądali w cudze życie.

a co do piegów też mam ale tylko wiosną i latem... masakra ale wyłażą uuu z każdym dniem. Nie kocham ich jakoś, ogólnie je toleruję
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together

Edytowane przez gosiaska
Czas edycji: 2011-06-03 o 12:41
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 12:41   #3880
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
no wlasnie gorzej jak powie cos niemiłęgo to humor na miesiac sie zepsuje Wiec to misja dla ludzi ktorzy maja duzy dystans do siebie i odwage Bo niestety ale sa gusty i gusciki i nie wszystkim sie podobamy
Właśnie Ja parę razy odstawiłam podobne akcje i zawsze fajnie wychodziło, ale byłam zawsze po %, więc nawet gdybym usłyszała coś niemiłego, to bym była znieczulona Poza tym mojej pewności siebie chyba nie ruszyłby nawet mega kosz, ale zdaję sobie sprawę, ze nie każdy tak ma, więc nie namawiam nikogo do takich zachowań

Wracam do pisania, a za godzinę do szkoły Dobrze, ze wieczór zapowiada się przyjemnie, bo inaczej chyba bym tego nie zniosła

Gosiaska - ten wątek jest bez sensu, zajrzałam tam raz i stwierdziłam, że ja chyba jestem z innej planety
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)

Edytowane przez Naomi21
Czas edycji: 2011-06-03 o 12:42
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 13:03   #3881
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Właśnie Ja parę razy odstawiłam podobne akcje i zawsze fajnie wychodziło, ale byłam zawsze po %, więc nawet gdybym usłyszała coś niemiłego, to bym była znieczulona Poza tym mojej pewności siebie chyba nie ruszyłby nawet mega kosz, ale zdaję sobie sprawę, ze nie każdy tak ma, więc nie namawiam nikogo do takich zachowań

Wracam do pisania, a za godzinę do szkoły Dobrze, ze wieczór zapowiada się przyjemnie, bo inaczej chyba bym tego nie zniosła

Gosiaska - ten wątek jest bez sensu, zajrzałam tam raz i stwierdziłam, że ja chyba jestem z innej planety
Zazdroszcze takiej pewnosci siebie jak ją nabyłas?XD

haha dziewczyny, akcja z przed chwili:
Koelzanka ze Szczecina do mnie napisała na fb, bo miała informatyke i nagle poczułam że ktos pisał za nia xD i w koncu P ( moja kolezanka) powiedziała ze Filip zobaczył moje zdjecie i powiedział, że mnie kocha XD I teraz mowi, ze specjalnie dla mnie do Wawy przyjedzie, to powiedziałam żeby o pierscionku zareczynowym nie zapomniał :p

Przystojny gosc powaga, jakby był na miejscu to nie zastanawiałabym sie ;p ale oczywiscie ja mam zawsze zwiazki na odleglosc ;p musze sie wybic wreszcie z tej nory ><
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 13:12   #3882
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Z tą pewnością siebie to właściwie do końca nie wiem jak. Pisałam już kiedyś o tym na forum Ale to tak normalnie przyszło.

Zwiazki na odległość są bez sensu, sama próbowalam i nie polecam
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 13:26   #3883
olcix
Raczkowanie
 
Avatar olcix
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 498
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
No ja tez sie syzbko dosc opalam na braz, niestety moje piegi takze;/// nienawidze ich
A mnie jest smutno, że od kilku lat piegi przestały mi się pojawiać pod wpływem słońca. Uważam, ze są urocze

Cytat:
Napisane przez Grzegorz25 Pokaż wiadomość

jak ma Ci się układać jak startują do Ciebie goście dla których zakup ziemniaków to misja życiowa ? . Olej ich , podejdź do pierwszego lepszego faceta który Ci się spodoba (bez obrączki ) , i powiedz
że Ci się podoba i ma dokładnie 5 sekund żeby poprosić Cię o twój numer
bo później odchodzisz , czekasz 3 sekundy , uśmiechasz się , odwracasz i idziesz .

Obojetnie jaka będzie reakcja faceta , poprawisz sobie humor na cały dzień
Poprawiłeś mi dziś humor... chyba pobawię się tak w weekend. Dam znać, czy coś z tego wyszło.... bo mnie rzadko kto się podoba

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość

Roman i Grzegorz też są samotni? Czy sa pocieszycielami płci męskiej?
też mnie to zastanawia

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość

Zwiazki na odległość są bez sensu, sama próbowalam i nie polecam
Nie każdy się do tego nadaje. Ja już więcej próbować raczej nie będę.
__________________

‎"[...] zamartwianie się tym, nad czym nie mamy kontroli, jest bezsensu, prawda?"
/King/


olcix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 14:05   #3884
Annli
Raczkowanie
 
Avatar Annli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 246
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez Grzegorz25 Pokaż wiadomość

podejdź do pierwszego lepszego faceta który Ci się spodoba (bez obrączki ) , i powiedz
że Ci się podoba i ma dokładnie 5 sekund żeby poprosić Cię o twój numer
bo później odchodzisz , czekasz 3 sekundy , uśmiechasz się , odwracasz i idziesz .

Obojetnie jaka będzie reakcja faceta , poprawisz sobie humor na cały dzień
Szalone, ale przynajmniej raz w życiu chciałabym pójść na taki spontan ale niestety nie mam na tyle odwagi zapewne zaczerwieniłabym sie, wymruczała coś, no, chyba, ze musiałabym się poczęstować % na odwagę;D
__________________
"Co mężczyzna przez rok obmyślił, kobieta w jednym dniu obali."

Annli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 14:14   #3885
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Z tą pewnością siebie to właściwie do końca nie wiem jak. Pisałam już kiedyś o tym na forum Ale to tak normalnie przyszło.

Zwiazki na odległość są bez sensu, sama próbowalam i nie polecam
Ja też nie polecam.
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 15:55   #3886
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
haha bosky_Roman pocieszyłeś
To Ty chyba też sie udzielałes w wątku ' jak wyglądacie ?" !! Tak, to z pewnością byłeś Ty xD

Gorzej jak chłopak wyśmieje dziewczynę że podeszła i taką akcje zrobiła Jakby zareagował facet na taką akcje?

Roman i Grzegorz też są samotni? Czy sa pocieszycielami płci męskiej?
Tak to ja przyznaje się bez bicia. W wielu już wątkach się udzieliłem i w końcu ktoś zwrócił na mnie uwagę

Myślę, że kobieta wychodząc z taką propozycją spotka się z mniejszym prawdopodobieństwem odmowy niż odwrotnie ba nie będzie ryzyka zagrożenia życia, które to często ma miejsce kiedy to facet zagaduje do dziewczyny. Czujesz ucisk na ramieniu, odwracasz się a przed Tobą Pan 2 na 2, którego błysk z czachy skutecznie Cię oślepia

Tak Roman też jest samotny. Właściwie nie Roman ani tym bardziej bosky ten nick to tak dla jajec. Miałem w życiu jeden króciutki epizodzik. Ja jeszcze w gimnazjum a Ona w połowie liceum i trwało to może niecałe 3 miesiące Niewiele wtedy rozumiałem no i wiecie jak to jest, że doceni się coś dopiero po stracie.
Także minęło ładnych kilka lat a ja się nawet z inną nie całowałem No dobra trafił się jeden buziak w poliko kiedyś...
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 16:46   #3887
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Nie pocałowałabym kogoś, kto używa neologizmu poliko.

Parę lat temu może i tak, dziś - odpada. Chyba, że byłby Anglikiem.

Nie wiem, co tu słychać, u mnie nudy przerażające, niby uwodzę przez internet, ale jak długo można? No i jak właściwie dać komuś coś do zrozumienia?

Znajoma z pracy powiedziała, że mam trudny charakter, ale żeby to tak na pierwszy rzut oka było widać?

Ucieka mi życie przez palce, młodość mi ucieka. Żyję przyszłymi wakacjami. Cholera.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 16:51   #3888
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez bosky_Roman Pokaż wiadomość
Tak to ja przyznaje się bez bicia. W wielu już wątkach się udzieliłem i w końcu ktoś zwrócił na mnie uwagę

Myślę, że kobieta wychodząc z taką propozycją spotka się z mniejszym prawdopodobieństwem odmowy niż odwrotnie ba nie będzie ryzyka zagrożenia życia, które to często ma miejsce kiedy to facet zagaduje do dziewczyny. Czujesz ucisk na ramieniu, odwracasz się a przed Tobą Pan 2 na 2, którego błysk z czachy skutecznie Cię oślepia

Tak Roman też jest samotny. Właściwie nie Roman ani tym bardziej bosky ten nick to tak dla jajec. Miałem w życiu jeden króciutki epizodzik. Ja jeszcze w gimnazjum a Ona w połowie liceum i trwało to może niecałe 3 miesiące Niewiele wtedy rozumiałem no i wiecie jak to jest, że doceni się coś dopiero po stracie.
Także minęło ładnych kilka lat a ja się nawet z inną nie całowałem No dobra trafił się jeden buziak w poliko kiedyś...
O, otworzył nam się bosky Roman XD
powiedziałeś nam zbiorowy komplement więc ja miłch gosci zapamietuje xD

No niby z mniejszym, ale nawet nie wiesz , ze taka odmowa może się uczepic Ciebie do konca zycia ;p tzn dziewczyna moze przezywac cały czas to

A moge wiedziec ile masz lat ?

Ja to w ogole powaznych epizodzikow nawet nie miałam, tzn niby były 2 miesiace, 2 tygodnie, tydzien i kilka dni no ale ludzie nie moge nazwac tego zwiazkiem ;p
A całowanie to inna sprawa

O i pytanie, z meskiego puntu widzenia- co myslisz o zwiazku z dziewczyna mlodsza o rok?XD

Ale mi się weekend szykuję dziewczyny i chłopaki ! Nam Wam znać oczywiscie co i jak

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
Nie pocałowałabym kogoś, kto używa neologizmu poliko.

Parę lat temu może i tak, dziś - odpada. Chyba, że byłby Anglikiem.

Nie wiem, co tu słychać, u mnie nudy przerażające, niby uwodzę przez internet, ale jak długo można? No i jak właściwie dać komuś coś do zrozumienia?

Znajoma z pracy powiedziała, że mam trudny charakter, ale żeby to tak na pierwszy rzut oka było widać?

Ucieka mi życie przez palce, młodość mi ucieka. Żyję przyszłymi wakacjami. Cholera.
I to mnie najbardziej boli. Moge wiedziec ile masz lat ?
Sorry, że tak sie pytam o wiek, ale chciałabym mniej wiecej wiedzieć co mam odpowiadac/ co radzic/ jak pocieszac <- pani psycholog sie znalazła xD

Edytowane przez mila1122
Czas edycji: 2011-06-03 o 16:57
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 16:56   #3889
misia_e
Zadomowienie
 
Avatar misia_e
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 569
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Djuno, czemu trudny? Sprecyzowala to jakos? (wiesz, chce dopasowac do siebie )
misia_e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 16:57   #3890
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

dwadzieścia z ogonkiem

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
Nie pocałowałabym kogoś, kto używa neologizmu poliko.
Nie Ty jedna i myślę, że ''poliko'' by tu nie miało większego znaczenia

Z tym całowaniem to nie tak, że się tu Wam żale, wtrąciłem tylko jako ciekawostkę.

Edytowane przez bosky_Roman
Czas edycji: 2011-06-03 o 17:04
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 17:11   #3891
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez misia_e Pokaż wiadomość
Djuno, czemu trudny? Sprecyzowala to jakos? (wiesz, chce dopasowac do siebie )
Cyniczna jestem, zbyt inteligentna, przemądrzała i pouczająca.

Mój dobry znajomy kiedyś powiedział, że żaden facet nie będzie się umawiał z dziewczyną, która po kilku minutach jazdy autem zaczyna na głos zastanawiać się, co tak stuka i podaje propozycje. Trafne.

Znam się na dużej części męskich czynności i z przyjemnością wdaję się w dysputy na ten temat. Nie jestem jakimś orłem, ale podyskutować dam radę. A tego podobno faceci nie lubią. Kobiety w ogóle często nie wiedzą, o czym mówię.

A koleżanka zapewne miała raczej na myśli fakt, że mam utarte zdanie na większość tematów i często wypowiadam się w sposób autorytarny. Albo też dyskutuję z utartymi opiniami. Z przyjemnością. Koleżanka jest starsza o 20 lat i czasem jest zdziwiona, że gówniarz śmie z nią dyskutować na jakiś poważny temat

mila1122
, pocieszaj i radź w ciemno, w końcu age is nothing but a number.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 17:16   #3892
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez bosky_Roman Pokaż wiadomość
dwadzieścia z ogonkiem

Z tym całowaniem to nie tak, że się tu Wam żale, wtrąciłem tylko jako ciekawostkę.
rozumiem spokojnie xD

eee... 20 to spokojniee ja bym sie zaczela martwic jakbym miała ok 33 lat dopiero

Cytat:
Cyniczna jestem, zbyt inteligentna, przemądrzała i pouczająca.
Ja czasami też, za bardzo... filozofuje, odpowiadam na trudne pytania ale nie z mechaniki bo na tym sie nie znam w ogole Taka wiedza z ksiazek czesto moja ambicja chłopakow przeraza ... Oo
no sorry. lepiej chyba zeby dziewczyna była inteligentna niz taka co cały czas ' hihihi' -.-'
Ale i nad tym staram się panowac juz zeby byc skromniejszą a nie latac i gadac, że 100% z matury miałam bo to żenujące ( na szczescie bło to po pijaku wiec nikt nie zapamietał )

Cytat:
mila1122, pocieszaj i radź w ciemno, w końcu age is nothing but a number.
Powiem tak do goscia z ktorym chce krecic a jest mlodszy ode mnie
kk
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 17:20   #3893
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
no sorry. lepiej chyba zeby dziewczyna była inteligentna niz taka co cały czas ' hihihi' -.-'
Nie chciałabym zbyt brutalnie sprowadzać cię na ziemię...
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 17:34   #3894
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
Nie chciałabym zbyt brutalnie sprowadzać cię na ziemię...
Haha zrozumiałam
W takim razie wolę żyć samotnie
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 17:51   #3895
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
W takim razie wolę żyć samotnie
Właściwie, ten wątek jest właśnie o tym.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 17:52   #3896
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
rozumiem spokojnie xD

eee... 20 to spokojniee ja bym sie zaczela martwic jakbym miała ok 33 lat dopiero
Ależ ja się nie martwię Myślę, że tytuł najstarszego prawiczka w kraju mi nie groźi Najpierw muszę poukładać swoje życie i dalej pracować nad sobą. Mam ten tzw ''gen samotności'' o którym tutaj była mowa także nie jest źle ale wiadomo fajnie by było być z kimś blisko, potrzymać się za łapki itd
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 17:56   #3897
misia_e
Zadomowienie
 
Avatar misia_e
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 569
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

No tak, faceci podobno tego nie lubia. Kiedys myslalam, ze jestem inteligentna, z wiekiem doszlam do wniosku, ze to zbyt szumnie powiedziane w moim przypadku nie zebym byla glupia, no ale znam osoby bardziej do przodu ode mnie. Ale np. moj szef zazartowal ze jestem pyskata... bo slyszal jak cos koledze odpowiedzialam. To mialo byc smieszne, ta odpowiedz do kolegi, bo on mi cos pojechal ;] no i masz...
misia_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 18:36   #3898
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Haha zrozumiałam
W takim razie wolę żyć samotnie

lol Djuno nie odbieraj nam nadzieji!! A jeśli już to łącze się z Tobą mila1122 w BULU.
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 18:49   #3899
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

kurcze, a mi się wydaje, że jestem inteligentna przy każdym, tylko nie przy facecie, który mi się podoba- i uwierzcie, na niego to nie działa .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 18:54   #3900
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość

Może chciał w Tobie wzbudzić zazdrość? Jeśli nie, to nie wiem, ciążka sytuacja.



Hej
Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Tez uwazam, że moze chciał w Tobie zazdrosc wzbudzić, moze zaczyna do Ciebei czuc cos powaznego? Albo opcja druga- taki typek że nie liczy sie z uczuciami innych i lubi dziewczyny i z nimi flirtować.
hmm w zazdrość to wątpię mi to wyglądało na taki klasyczny alkoholowy napad bezmyślności. gdybyśmy byli razem tak naprawde to bym to znacznie bardzierj przezyla a tak to nie wiem
mila- ja wiem, ze on do mnie czuje coś poważnego. tzn tak mówi. ale jest świadomy jak ja do tego podchodzę
sama nie wiem czy ja dobrze robię- przywiązałam się do niego, potrzebuje fizycznej bliskości i nie chce z tego rezygnować. ale z drugiej strony coś jest nie tak
zaraz mamy się spotkać i pogadać

co do tych zwiazków na odległość- tez sobie tego nie wyobrażam. uważam ze to bezsensu nie można tak naprawdę poznać drugiej osoby w trudnych sytuacjach, bo wiadomo, ze takie weekendowe spotykanie raz na jakiś czas to zupełnie co innego

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez innuendo Pokaż wiadomość
kurcze, a mi się wydaje, że jestem inteligentna przy każdym, tylko nie przy facecie, który mi się podoba- i uwierzcie, na niego to nie działa .
a to klasyka. ja mam wrażenie ,ze jak mi ktoś jest obojętny to jestem naprawdę mistrzynią flirtu, uroku osobistego i inteligentnej konwersacji. za to jak facet jest fajny to się spinam i od razu mi trudniej

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2011-06-03 o 18:55
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.