Pomorskie, powiat słupski - gdzie wesele? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-08, 17:44   #1
zfieszak
Raczkowanie
 
Avatar zfieszak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 95

Pomorskie, powiat słupski - gdzie wesele?


Więc tak - poszukuję sali, najchętniej z dużą liczbą pokoi dla gości, lub jakimś hotelem w pobliżu. Problemem (w cudzysłowie oczywiście ), jak na razie jest liczba gości - około 140 osób. Jestem umówiona wstępnie w Jantarze i Posejdonie w Ustce. Możecie podzielić się jakimiś wrażeniami na temat wesel/imprez w tych miejscach? Jakieś inne propozycje godne uwagi w okolicach Ustki (i to okolicach szeroko pojętych - pod granice Słupska i po Smołdzino ).
Będę wdzięczna za uwagi, mieszkam obecnie poza Ustką i będziemy szukali sal "z doskoku".
zfieszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 14:26   #2
angrifft
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 20
Dot.: Pomorskie, powiat słupski - gdzie wesele?

hej moja kuzynka mieszka w słupsku i ślub był tam w parafii kolbego ul. Piłsudskiego a wesele było w Gościńcu Złoty Krąg w Kobylnicy ul. Wodna...trochę musieliśmy tam podejść ale zielone tereny wokół, ponoć sala do 200os. www.zlotykrag.pl. mieliśmy zapewniony pokój 4os. z łazienką i wiem że dość sporo mieli tych pokoi
angrifft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 08:47   #3
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Pomorskie, powiat słupski - gdzie wesele?

Jeżeli wesele na tak dużą liczbę gości to może Aureus w słupsku? Byłam tam na weselu, sala robi wrażenie, jednak trzeba uważnie czytać umowę, bo liczą sobie np za rozłożenie czerwonego dywanu przed salą
Duża sala jest również w Gościńcu Młyn Słupski, poszukaj też sali Gościniec Słupski w Bydlinie. Nie wiem na ile osób jest sala w Karczmie pod Kluką, ale jest nowa i ma pokoje hotelowe, tak samo jak Dom spotkań okolicznościowych Felix, również nowa sala z pokojami (tylko na 2014 na pewno nie ma już miejsc).
A i jeszcze jest sala w Kobylnicy - Berela.
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??

Edytowane przez iLoNuS_ktl
Czas edycji: 2014-02-10 o 08:49
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 20:42   #4
zfieszak
Raczkowanie
 
Avatar zfieszak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 95
Dot.: Pomorskie, powiat słupski - gdzie wesele?

Dzięki dziewczyny,
iLoNuS_ktl - Aureusa oglądałam na razie w internecie, pięknie się prezentuje - ale temat dopisywania do rachunku różnych rzeczy jest powtarzany bardzo często w internecie odnośnie tego miejsca dlatego się trochę boję...

Marzyło mi się często coś poza miastem, z kawałkiem zieleni, o czym pisała angiffft, pełno tego jest w Kuj-Pom. a jakoś nie mogę się doszukać czegoś ciekawego "u nas Sprawdzę więc to, co podesłałaś.
zfieszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 07:23   #5
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Pomorskie, powiat słupski - gdzie wesele?

z kawałkiem zieleni za maistem to berela w Kobylnicy, gościniec w Bydlinie i pałac w Ścięgnicy a i Złoty Krąg jest o którym pisała koleżanka również w Kobylnicy.
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 09:25   #6
nojaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Pomorskie, powiat słupski - gdzie wesele?

Witam,
zastanawiamy się nad organizacją wesela w Rowach w Columbusie. Lokal piękny i na jego temat czytałam dużo dobrych opinii. Zastanawiam się tylko nad jedzeniem. Czy nie jest go mało? Czy nie jest to tylko piękna dekoracja jak w stylu restauracyjnym. To ważny aspekt wesela i nie chciałabym żadnej wpadki. Czy ktoś robił tam wesele? Będę wdzięczna za odpowiedź i opinię.
nojaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 10:25:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.