Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-12, 15:13   #1321
falballa16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Sprawdzony Fryzjer Stylista - Poznań

Słuchajcie. Mam pytanie! Czy p. Grzegorz umie scinac i doradzac fryzury w przypadku kreconych wlosow? Bo ja takowe mam i malo jaki fryzjer potrafi mi cokolwiek zaproponowac... czekam na odpowiedz!
falballa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 15:49   #1322
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam.

No, a ja się wkońcu doczekałam mojego terminu u p.Krzysztofa jutro o 14:30. Cieszę się, a zarazem boję, jestem tak okropnie nieufna jeśli chodzi o fryzjerów. Wkurza mnie to że do fryzjera chodzę bardziej zestresowana niż na egzamin na prawo jazdy.

No ale same ocenicie jutro, bo zdjęcia pokażę i przed i po.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 16:04   #1323
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Witam.

No, a ja się wkońcu doczekałam mojego terminu u p.Krzysztofa jutro o 14:30. Cieszę się, a zarazem boję, jestem tak okropnie nieufna jeśli chodzi o fryzjerów. Wkurza mnie to że do fryzjera chodzę bardziej zestresowana niż na egzamin na prawo jazdy.

No ale same ocenicie jutro, bo zdjęcia pokażę i przed i po.

Czekamy na relacje IIGGAA , a najlepiej foto przed i po , ja podobnie sie stresuje przed fryzjerem , bo mialam juz pare nieprzyjemnych sytuacji...No zobaczymy jak też bedziesz się czuć po Krzysztofie
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 16:21   #1324
kasia0507
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

No ja chodze do Krzyska (VC) juz od kilku lat, jak jeszcze nie pracowal w swoim salonie. Bylo tam strasznie drogo, ale czego sie nie robi, zeby wlosy Ci zrobil Krzysiek... No zawsze farbowalam wlosy sama na blond i po czasie robily sie zolte albo rude. Az do czasu, kiedy poznalam Krzyska. Poszlam do salonu i poprosilam o kogos, kto zna sie na kolorach i podszedl Krzysiek. Umowilam sie i dzisiaj na przyklad wrocilam po raz dziesietny od Krzyska bardzo zadowolona. On potrafil mi dobrac odcien odpowiedni do mojej cery i tez taki, o jaki dokladnie mi chodzilo. Jesli czasami sama nie bylam przekonana, to powtarzalam sobie, ze Krzyskowi sie podoba, czyli musi byc super, bo on sie zna na rzeczy. Teraz akurat jestesmy w trakcie przyciemniania moich wlosow i wszystko jest oczywiscie idealnie. Kazdy jest zachwycony moim kolorem. Ponadto, Krzysiek zajmuje sie w 100% Toba i Twoimi wlosami. Nie ma zniecierpliwionych czekajacych, bo Pani Malgosia tak dopasuje czas, ze do samego konca jestes w centrum uwagi. Nie poszlabym do zadnego innego fryzjera, chociazbym miala czekac miesiac na wizyte. Krzysiek zna moje wlosy i idac do niego jestem zawsze pewna, ze kolor bedzie swietny. A wizyta tam, to sama przyjemnosc!!
kasia0507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 17:08   #1325
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fryzjer Poznan

Przyjemność ale i też cena

Kasia jak już tak długo chodzisz to możesz nam jeszcze przybliżyć ceny odnośnie farbowania? Mianowicie jaką masz długość, co miałaś zawsze robione - farba, tonowanie, balejaż, jeden, dwa kolory? Ile to mniej więcej kosztuje?
Mam nadzieję, że po wizycie też będę taka zadowolona

A jutro czekamy na relację Iiggii
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 18:45   #1326
Marudna
Raczkowanie
 
Avatar Marudna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 67
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez zooosia Pokaż wiadomość
Witam!
Forum zaczelam czytac od poczatku a tu juz dwa lata minely:p
Wiec mam pytanie. Czy istenieje jeszcze zaklad fryzjerski pana Grzegorza na Mielżyńskiego? Próbuje sie dodzwonic pod ten numer i nikt nie odbiera..

Jesli nie odbierają to być może bedziesz sie musiała pofatygować osobiscie Ostatnio miałam to samo - nikt nie odbierał cały dzien a kiedy na drugi dzień poszłam tam sprawdzić czy może przypadkiem nie zwinął interesu okazało sie wszystko działa doskonale i od razu sie umówiłam. Nie wiem czy maja tam juz taki przerób ze w ten sposób ograniczają liczbę klientów czy co - no ale na razie brakuje mi odwagi żeby pójśc gdzie indziej Zreszta ze strzyżenia (farbuje sama) jestem zawsze raczej zadowolona.
Marudna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 20:39   #1327
lillyblue
Raczkowanie
 
Avatar lillyblue
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 101
GG do lillyblue
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja to do fryzjerów to jednak też mam pecha
Jak się w końcu zdecydowałam na p.Tomka żółty pasek to ten gdzieś dał nogę

do Krzysztofa mimo, że taki zachwalany nie mogę tyle na wizytę czekac bo wyjeżdżam za tydziń!!!

Postanowiłam wybrac mniejsze zło i do p.Magdy z Destiny się zapisac!

Mam nadzieję, że aż tak nie obniżyła lotów jak tu gdzieś czytałam i tak źle nie będzie!!!

Czy któraś z Was może ostatnio jakoś u niej była
Bo ja to byłam dawno i pamiętam, że wtedy to zadowolona wychodziłam!
__________________
Otwietam oczy i patrze na świat.

Kim jesteś?
Jestem wariat bo świat widzę w kolorowych barwach...

lillyblue jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 20:45   #1328
kasia0507
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

Otoz, juz drugi raz nie rozjasniam wlosow, tylko nakladam farbe, ale w zwiazku z tym, ze moje wlosy byly bardzo dlugo rozjasniane, nie jest to takie proste, wiec.... dzis mialam nakladane cos, co podtrzyma na dluzej moj kolor, nastepnie farbe i na koniec maseczke, ktora nadaje odpowiedni odcien moim wlosom.A wlosy mam zaliczane juz do dlugich Krzysiek wymodelowal mi troche wlosy i zaplacilam 185 zl, wiec uwazam, to za bardzo rozsadna cene - przy takiej jakosci uslugi i przy gwarantowanym efekcie.

Dziewczyny, nie czekajcie. Jestem pewna, ze bedziecie zadowolone!
kasia0507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 21:06   #1329
rumiana Kaśka
Raczkowanie
 
Avatar rumiana Kaśka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 79
GG do rumiana Kaśka
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kasia0507 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, nie czekajcie.
Problem w tym, że na K. czekać trzeba, nawet jak się bardzo nie chce.
W tej sytuacji, ostatecznej-bym powiedziała, bo wyjeżdżam sobie w przyszły wtorek, Tomasz daje nogę, Krzychu ma terminy okołoświateczne, co do innych same wątplwości i żale (przekopałam już niemalże cały wątek, opuściłam tylko te kilka lub kilkanaście stron w całości poświęconych Krzyśkowi), zapisałam się do Emistyle.
Nie wiem czemu

I wyszło na to, że przeczytałam full materiału na temat fryzjerów w Poz i okolicy, śledziłam Wasze posty na bierząco od dwóch tygodni, tylko po to, żeby dziś zapisać się do zupełnie przypadkowego fryzjera. Frajer ze mnie.
__________________
and we don't care about the young folks
talkin' 'bout the young style
and we don't care about the old folks
talkin' 'bout the old style too
and we don't care about their own faults
talkin' 'bout our own style
all we care 'bout is talking
talking only me and you

rumiana Kaśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 21:18   #1330
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kasia0507 Pokaż wiadomość
Krzysiek wymodelowal mi troche wlosy i zaplacilam 185 zl, wiec uwazam, to za bardzo rozsadna cene - przy takiej jakosci uslugi i przy gwarantowanym efekcie.

Dziewczyny, nie czekajcie. Jestem pewna, ze bedziecie zadowolone!




straaaasznie dużo
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 22:02   #1331
lillyblue
Raczkowanie
 
Avatar lillyblue
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 101
GG do lillyblue
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez rumiana Kaśka Pokaż wiadomość
I wyszło na to, że przeczytałam full materiału na temat fryzjerów w Poz i okolicy, śledziłam Wasze posty na bierząco od dwóch tygodni, tylko po to, żeby dziś zapisać się do zupełnie przypadkowego fryzjera. Frajer ze mnie.
Mam zupełnie ten sam przypadek

Może mój fryzjer nie jest całkowicie przypadkowy ale reszta się zgadza!

Mam nadzieje że nie wyjdziemy na tym "na łyso"
__________________
Otwietam oczy i patrze na świat.

Kim jesteś?
Jestem wariat bo świat widzę w kolorowych barwach...

lillyblue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 22:26   #1332
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kasia0507 Pokaż wiadomość
Otoz, juz drugi raz nie rozjasniam wlosow, tylko nakladam farbe, ale w zwiazku z tym, ze moje wlosy byly bardzo dlugo rozjasniane, nie jest to takie proste, wiec.... dzis mialam nakladane cos, co podtrzyma na dluzej moj kolor, nastepnie farbe i na koniec maseczke, ktora nadaje odpowiedni odcien moim wlosom.A wlosy mam zaliczane juz do dlugich Krzysiek wymodelowal mi troche wlosy i zaplacilam 185 zl, wiec uwazam, to za bardzo rozsadna cene - przy takiej jakosci uslugi i przy gwarantowanym efekcie.

Dziewczyny, nie czekajcie. Jestem pewna, ze bedziecie zadowolone!
O, to fajnie To nawet nie tak dużo cenowo. A dokąd Ci włosy sięgają? Bo mi tak obrazowo do zapięcia stanika. Tak się na Tobie wzoruję, bo tez długo miałam rozjaśniane i marzy mi się powrót do naturalnego koloru, w każdym razie ciemniejsze
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 07:31   #1333
kasia0507
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
O, to fajnie To nawet nie tak dużo cenowo. A dokąd Ci włosy sięgają? Bo mi tak obrazowo do zapięcia stanika. Tak się na Tobie wzoruję, bo tez długo miałam rozjaśniane i marzy mi się powrót do naturalnego koloru, w każdym razie ciemniejsze
No ja mam jakos wlosy 2 cm krotsze niz Twoje. To naprawde polecam Krzyska, jesli jestes w podobnej sytuacji. Przyciemnic rozjasniane wlosy to duze ryzyko, ale Krzyskowi ufam na 100% i mam pewnosc, ze kolor bedzie mi pasowal - to pierwszy punkt. A punkt drugi - jestem pewna, ze po wizycie u Krzyska nigdy nie bede ani ruda ani zielona ani w zadnym innym dziwnym kolorze.
kasia0507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 08:13   #1334
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fryzjer Poznan

O, dziękuję Ci bardzo No właśnie najważniejsze, żeby w ogóle kolor pasował. Jeśli stwierdzi, że lepiej mi w blondzie to przy tym zostanę. Ale wątpię, żeby on był zwolennikiem rozjasnianych włosów :/



___________
No to teraz trwają poszukiwania Tomka żółty pasek
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 08:27   #1335
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Fryzjer Poznan

Chyba sobie zaklepie dziś pierwszy wolny termin u tego Krzyśka, a jak Tomka ktoś znajdzie do tego czasu, to przejdę na jego stronę

Zapisana jestem na 3.10 na 9.30 ech zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....




Edytowane przez Lunawera
Czas edycji: 2007-09-13 o 09:08
Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 10:17   #1336
rumiana Kaśka
Raczkowanie
 
Avatar rumiana Kaśka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 79
GG do rumiana Kaśka
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez lillyblue Pokaż wiadomość
Mam zupełnie ten sam przypadek

Może mój fryzjer nie jest całkowicie przypadkowy ale reszta się zgadza!

Mam nadzieje że nie wyjdziemy na tym "na łyso"
Też miałam opcję p.Magdy, ale mam bliżej na Mickiewicza do Emistyle, więc jak już wyjdę na łyso to krócej będę wystawiona na widok publiczny
Swoją drogą przypadkowi fryzjerzy przeważnie się u mnie sprawdzali, a jak szłam po raz któryś, do wypróbowanego, wychodziłam niezadowolona. Dziwne to, ale może ja powinnam do wszystkich chodzić jeden raz?
__________________
and we don't care about the young folks
talkin' 'bout the young style
and we don't care about the old folks
talkin' 'bout the old style too
and we don't care about their own faults
talkin' 'bout our own style
all we care 'bout is talking
talking only me and you

rumiana Kaśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 10:43   #1337
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

ja to chyba tez zapisze sie do Krzyska z VC. na razie mam krotkie wlosy, ale w koncu to ponad 1 miesiac trzeba czekac .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 10:48   #1338
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

Aniu zrezygnowałaś z Piaseckich?

Dziewczyny nie zachwalajcie już Krzyśka, bo będzie więcej chętnych i dłuższe terminy na wizytę
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 10:58   #1339
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa
Aniu zrezygnowałaś z Piaseckich?
ostatnim razem (w polowie sierpnia) podpadl mi salon Piaseckich na Smochowicach . mieli koszmarne opoznienia i nie mogli sie z niczym wyrobic. oczywiscie nikt nie poinformowal, ze bedzie tak i koniec koncow byl taki, ze z salonu (zwykle sciecie) wyszlam po ponad 2,5 godzinie . sama sie sobie dziwie, ze nie zrezygnowalam . pewnie dlatego, ze zalezalo mi na scieciu, gdyz wyjezdzalam potem i znowu bym musiala dlugo czekac na pierwszy, wolny termin. szczerze mowiac, gdyby nie pani Krystyna Piasecka to bym tam nie chodzila . ten jej spokoj i lagodne nastawienie zrekompensowalo mi to opoznienie, ale jak widac to jednak za malo. dlatego chce zapisac sie do Krzyska, a przez poltora miesiaca to mi dawno fryzura odrosnie. tylko boje sie tego, ze np. akurat tydzien przed wizyta moze tak byc, ze jednak nie bedzie mi pasowac termin i wtedy trzeba bedzie przelozyc wizyte, a co sie z tym wiaze - ponowne, bardzo dlugie oczekiwanie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 11:00   #1340
KasiaPoznan
Raczkowanie
 
Avatar KasiaPoznan
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Fryzjer Poznan

Odnalazłam mojego dawnego kolegę fryzjera, teraz ma zakład na os.Zwycięstwa i zapisałam się do niego na 28.09, kiedyś bardzo dobrze robił włosy, zaczynał a Gabrielu, także liczę na niego. Opowiem o efektach
KasiaPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 16:47   #1341
lillyblue
Raczkowanie
 
Avatar lillyblue
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 101
GG do lillyblue
Dot.: Fryzjer Poznan

A w którym miejscu na Zwycięstwa?

To czekam z niecirpliwością na relacje, bo na Zwycięstwa mam bliziutko
__________________
Otwietam oczy i patrze na świat.

Kim jesteś?
Jestem wariat bo świat widzę w kolorowych barwach...

lillyblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 18:23   #1342
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fryzjer Poznan

Iiggaa czekamy na relację Jak po wizycie?
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 19:12   #1343
Czikita!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Poznan

Uwaga Uwaga... Mam Wam do zaoferowania wolny termin do Krzysztofa na jutro!!! Tj.14.09.2007. Na godz 16:30... Moja mama sie rozchorowała i nie może iść;( Wizyty jeszcze nie odwołałam dzisiaj jest już chyba za późno. Dopiero jutro rano zadzwonię. Poszłaby któraś z Pań na to miejsce?? Pozdrawiam. Czikita!
Czikita! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 19:29   #1344
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej dziewczyny. Jestem po wizycie u p.Krzysztofa który jest miłym i sympatycznym mężczyzną który zna się doskonale na tym co robi. Musiał mi zrobić dekoloryzację mojego poprzedniego koloru (miałam milon kolorów po balejażach) żeby złapał ten który wybrał czyli stare złoto. Doradził mi w czym mi będzie dobrze, a czego mam unikać. Jak widać po zdjęciach nie zrobił mi masakrycznego cięcia tylko liczył się z tym że chce je mieć dłuższe. I co najważniejsze (dla mnie) byłam u niego 2h, a nie 3h jak to było przy balejażach. Jestem super zadowolona, polecam naprawdę warto, gwarantowany efekt. Cieszę się że znalazłam "swojego" fryzjera.

Pierwsza fota przed wizytą, reszta po (nie patrzcie na miny).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8310006.JPG (41,9 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9130008.JPG (57,0 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9130006.JPG (56,0 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9130009.JPG (82,3 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9130012.JPG (89,7 KB, 143 załadowań)
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 19:38   #1345
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fryzjer Poznan

Iga ślicznie Ci Ładny kolor i takie lśniące te włosy. Najważniejsze - ile płaciłaś? Miałaś dekoloryzację, farbę i strzyżenie... Boję się tej ceny
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 19:52   #1346
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Fryzjer Poznan

Iga pięknie Kolor wyszedł super i taki naturalny. Fryzurka tez bardzo twarzowa, ładnie Ci z grzywką
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 21:24   #1347
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Jestem po wizycie u p.Krzysztofa który jest miłym i sympatycznym mężczyzną który zna się doskonale na tym co robi. Musiał mi zrobić dekoloryzację mojego poprzedniego koloru (miałam milon kolorów po balejażach) żeby złapał ten który wybrał czyli stare złoto. Doradził mi w czym mi będzie dobrze, a czego mam unikać. Jak widać po zdjęciach nie zrobił mi masakrycznego cięcia tylko liczył się z tym że chce je mieć dłuższe. I co najważniejsze (dla mnie) byłam u niego 2h, a nie 3h jak to było przy balejażach. Jestem super zadowolona, polecam naprawdę warto, gwarantowany efekt. Cieszę się że znalazłam "swojego" fryzjera.

Pierwsza fota przed wizytą, reszta po (nie patrzcie na miny).
IIGGAA bardzo Ci ładnie , no i najważniejsze ze jestes bardzo zadowolona , napisz proszę jak się czują włosy po dekoloryzacji, bo być może mi też Krzysztof to zaproponuje , bo mam rozne kolory, a ponac ten zabieg niestety niszczy włoski zawsze ... ?
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 08:14   #1348
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Fryzjer Poznan

Dzięki dziewczyny za komplementy . Co do ceny to zapłaciłam 225zł (dekoloryzacja, farbowanie, cięcie i modelowanie). Dostałam cztery próbki dwa szampony i dwie odżywki oraz ulotki o kosmetykach do pielęgnacji włosów.

Dzisiaj już je umyłam i po swojemu ułożyłam , fajnie się układają.

Co do dekoloryzacji, też się obawiałam ale on naprawdę robi to z wyczuciem i musiał bo niewiadomo co by mi wyszło na głowie, a on na to sobie nie może pozwolić. Na pewno najpierw oceni stan włosów żeby wiedzieć czy dekoloryzacja może je uszkodzić.

Jeszcze trochę o salonie, świetna muzyka piękny wystrój i jesteś ty, on i pani od telefonów, czyli nic go nie rozprasza i jest totalnie skoncentrowany na tobie.

Acha, wspomniałam o forum i mówił trochę zawstydzony że już coś słyszał o naszym forum . Powiedziałm mu o naszych obawach co do nadmiaru klientek i słabszej jakości wykonywanych usług, ale on mówi że tak miał w poprzednim zakładzie gdzie czuł wręcz oddech na plecach każdej zniecierpliwionej klientki i nie pozwoliłby sobie na to u siebie, naprawdę facet wie czego kobiety oczekują od fryzjera i on taki jest .

Na dzień dzisiejszy terminy ma wolne dopiero w październiku i już ma zapisane terminy przed świetami .

Pozdrawiam.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 08:59   #1349
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
[B]
Na dzień dzisiejszy terminy ma wolne dopiero w październiku i już ma zapisane terminy przed świetami .
OMG, a pomyśleć, że ja musiałam czekac tylko półtora tygodnia.. coś czuję, że na nastepną wizytę u Krzysztofa umówie sie dopiero na nowy rok
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 09:03   #1350
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

IIGGAA bardzo fajny kolorek i fryzurka . dzisiaj na zywo zobacze to cudo .

a ja przed chwila dzwonilam do salonu pana Krzysztofa. pani podala mi termin 4 pazdziernika i bylam zdziwiona, gdyz dla mnie to za wczesnie . umowilam sie na 22 pazdziernika na sciecie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.