przezroczysty aparat ortodontyczny - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-03, 12:17   #91
Asieńka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

Hej. Ja również jestem nowa na tym forum. Niestety nie znam ortodonty z Lublina...
Jutro mam wizitę u ortodonty i zakładanie gumek (tych które robią miejsce na zamki) Ortodonta zaproponował mi usunięcie dolnej jedynki... Niestety nie chce tego zrobić więc chciałabym spróbować w zamian stripping... Co o tym myślicie? Moja jedynka jest beznadziejna ale to zawsze "moja jedynka", co mam zrobić? Ortodonta wspominał że u mnie stripping jest możliwy ale radzi usunąć jedynkę. Pomocy, za tydzień mam mieć aparacik, na górze przezroczysty-a na dole metalowy...trzymajcie kciuki i proszę o radę, pomóżcie mi przebrnąć jutrzejszą wizytę (dodajcie argumentów...)
Asieńka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 12:26   #92
Asieńka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

Dodam że moje ząbki na górze są w miarę ładne (ale muszę założyć także na gore aparat ponieważ ortodonta uważa że podczas korekty ułożenia dolnych zębów zmienia się zgryz, i aby ten zgryz mieć pod kontrolą należy założyć aparat także na górną szczękę). Nie chce usuwać mojej jedynki na dole ponieważ orto mi powiedział że ta jedynka która zostanie będzie po środku...! Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić... czy płacąc tyle pieniędzy warto pozbawić się jedynki...? Czy to będzie wyglądać "normalnie" Przecież leczenie ortodontyczne- szczególnie tych małych wad polega na tym aby dążyć do idealnych ząbkow a nie żeby wyglądać conajmnije dziwnie... P o m o c y ! ! ! Proszę Was o jaknajszybszą odpowiedź...
Asieńka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 21:09   #93
tuniii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

dziewczyny slyszalyscie o aparacie przezroczystym szafirowym ? podobno jest znacznie lepszy od tych porcelanowych tzn jeszcze bardziej estetyczny ortodontka mi mówiła ze wszedł w obieg dopiero od czerwca tego roku posiada któras z was taki ? jesli tak to zadowolonA?
tuniii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 06:28   #94
Asieńka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

Nie słyszałam o takim, ale pewnie jest bardzo drogi... Jest coś o tym w necie?

A ja mam już separatory od wczoraj... za tydzień będzie aparacik... trochę bolą mnie już ząbki ale da się przeżyć, oby gorzej nie było...
Asieńka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 22:22   #95
joannnnika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez tuniii Pokaż wiadomość
dziewczyny slyszalyscie o aparacie przezroczystym szafirowym ? podobno jest znacznie lepszy od tych porcelanowych tzn jeszcze bardziej estetyczny ortodontka mi mówiła ze wszedł w obieg dopiero od czerwca tego roku posiada któras z was taki ?
Aparaty przezroczyste ( in. szafirowe, kryształowe) są zakładane od dawna! Sama miałam taki. Aparat szafirowy wygląda baaaardzo estetycznie.Zamki nie przebarwiają sie ani trochę. Przebarwiać (lekko żłoknąć) mogą się gumki (zmieniane na każdej wizycie na nowe, nieprzebarwione), ale to też tylko te przezroczyste czy białe. Polecam więc jasne gumki o delikatnym odcieniu jakiegoś zimnego koloru (bardzojasnoniebieskie, bardzojasnozielone, bardzojasnotyrkusowe). Nie żółkną i wyglądają świeżo. Byłam bardzo zadowolona z kryształowego aparatu!
joannnnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 18:07   #96
tuniii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Exclamation Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

słuchajcie dziewczyny kieruje to do wszystkich, które nosiły lub noszą aparat przeźroczysty z SZAFIROWYMI/KRYSZTAŁOWYMI zamkami. Mam wielką prośbę o przesłanie zdjęć uśmieszków z tym aparacikiem jest wiele zdjec w necie... ale kazde wiadomo ze jest wyidealizowane a ja chcialabym zobaczyc to od kogos praktykującego ten rodzaj aparatu

baaardzo mi na tym zależy !!!!!

mój meil to : tuusi@vp.pl

gadu : 7642841

dziekuje bardzo serdecznie za poswiecenie czasu

pozdrawiam wszystkie
tuniii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 18:10   #97
tuniii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Exclamation Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

zdjecia sa wyłącznie dla mnie , poniewaz planuje taki aparat założyć a niestety środowisko w którym przebywam nie posiada takiego aparatu dlatego z ogromna checia zobaczyłabym zdjęcia .... zdjecie oglądam i kasuje jeśli ktoś by miał wątpliwośći.

dzieki za uwage
tuniii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-01, 14:26   #98
tuniii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

haloooo

błagam o zdjecia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szafirowe zamki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


tuusi@vp.pl



!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tuniii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:43   #99
Bunia's
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 590
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

Za 30 min wybieram się do ortodonty.. na zakładanie.
Boje sie strasznieee...
Bunia's jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 21:45   #100
*Milena*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

Aparat ortodontyczny przesladuje mnie od kilku dobrych lat mam ich 21 a juz w wieku 15 gdy dowiedzialam sie ze aparat ruchomy mi nie pomoze zalamalam sie wizja drucikow na conajmniej rok zamocowanych na moich nie za ladnych zebach szczeki gornej. Mysl o aparacie w wieku ok 17 lat byla juz nie koszmarem a marzeniem poniewaz moja wada wciaz sie poglebia to jednak hamowala mnie kwestia finansowa. Dzisiej jestem prawie zdecydowana i zaluje ze trwalo to w moim przypadku tak dlugo bo mogla bym juz miec proste zeby, jednak tym razem mam opory przez mysl o usowaniu moich zdrowych zebow o ktore tak dbalam. Nie wiem ile ich musze sie pozbyc ale mam nadzieje ze zadnego chociaz nie wiem czy w moim przypadku bedzie to mozliwe. Mam tylko jedno pytanie i bardzo prosze o odpowiedz. Za 10 miesiecy mam slub i chciala bym tylko na te 2 dni zciagnac aprat- czy jest to mozliwe? Nie zapytalam o to ortodonty bo obawiam sie ze po takim czsie zwlekania znowu zrezygnuje.
*Milena* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 22:02   #101
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

moja kuzynka miała aparat na zębach na swoim ślubie i wogóle go nie widać
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 22:13   #102
*Milena*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

Faktycznie moze go nie byc widac bo raczej nie usmiechala bym sie za szeroko. Chociaz z drugiej strony juz jakies przygotowania mamy za soba i wlascicielka sali ktora wynajmujemy na czs slubu pytala co chcemy zaproponowac azeby nasza uroczystosc byla wyjatkowa myslalam nad wystrojem, fontanna czekolady ale nie pomyslalam o sobie ze przeciez stereotyp panny mlodej mogla bym troszeczke zaklucic
*Milena* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 09:20   #103
aniatko
Raczkowanie
 
Avatar aniatko
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 307
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

Powiem tylko(a raczej napiszę)jedno jeżeli macie możliwość to zakładajcie aparacik jak najszybciejJa mam 23 lata,aparat stały założyłam rok temu,czeka mnie jeszcze jakieś 1,5 roku leczenia,efekty które już teraz widzę warte były bólu,usuwania zębów,kasy,itp.strasznie żałuję,że nie podjęłam tej decyzji nawet ten rok wcześniej,bo teraz gdy planujemy ślub z moim TŻ jednak biorę pod uwagę to,że noszę aparat....może to głupie,ale nie chcę być panną młodą w druciaku na zębach,dlatego ślub planujemy w 2009moja ortodontka mówiła,że bardzo dużo jej pacjentów bierze ślub w aparacie(jak kto woli)a gdy pytałam ją o możliwość zdjęcia aparatu na 1-2 dni-powiedziała że nie ma to sensu,bo zamki po odklejeniu mogą zmienić kształt i nie nadawać się do ponownego przyklejenia,a co za tym idzie-dodatkowe koszty i tak drogiego aparatu i całego leczenia....mi zaproponowała jedynie białe gumeczki albo przezroczyste zakładane w dzień uroczystości...my jednak wolimy poczekać...ale to już jest indywidualna decyzja każdej/każdego z nas.
pozdrawiam wszystkie aparatki
aniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 13:48   #104
natalka2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 171
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

ja jestem posiadaczka aparatu kosmetycznego białego. powiem szczerze ze jestem zachwycona bo prawie go nie widac. nie musisz sie tym stresowac bo praktycznie jest niewidoczny ii to wielki plus!! nawet na slubie nie było by go widac!! suuper. mówie wam! polecam. w sumie nosze go dopiero kilka dni ale ciesze sie ze sie zdecydowalam na kosmetyczny. narazie górna szczeka a za pol roku dolna suuppeer:P mówie wam.
__________________
Nie przechowuj niczego na specjalną okazję.... Każdy dzień twojego życia jest specjalną okazją....
natalka2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 00:30   #105
dusia76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

od poltora miesiaca nosze krysztalowy aparacik, faktycznie zeby troche bola, ale chyba warto bo juz widze pierwsze efekty. moje gorne jedyneczki zeszly sie, teraz czeka mnie zalozenie aparatu na dol. gumeczki troche sie odbarwily od curry, ale po wymianie bede ostrozniejsza i odmowie sobie pysznych potraw na kolejne dwa lata.
w maju mam slub i aparat wcale mi nie przeszkadza, skoro do tej pory nie bylam posiadaczka hollywodzkiego usmiechu, na slubie tez raczej bede usmiechac sie skromnie.
dusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 14:20   #106
MagicxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Wink Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
ile on kosztuje?
Aparat przeżroczysty (krystaliczny) kosztuje od 1900 do 2500 zależy z czego jest zrobiony. A czy aparat biały jest dopasowywany do odcieniu zębów???? :conf used: :conf used:
MagicxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 14:25   #107
MagicxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Smile Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez natalka2106 Pokaż wiadomość
ja jestem posiadaczka aparatu kosmetycznego białego. powiem szczerze ze jestem zachwycona bo prawie go nie widac. nie musisz sie tym stresowac bo praktycznie jest niewidoczny ii to wielki plus!! nawet na slubie nie było by go widac!! suuper. mówie wam! polecam. w sumie nosze go dopiero kilka dni ale ciesze sie ze sie zdecydowalam na kosmetyczny. narazie górna szczeka a za pol roku dolna suuppeer:P mówie wam.
Czy odcien aparatu białego miałs dopasowywany do odcieniu zębów , bo słyszałam ze tak jest :roll eyes:
MagicxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 17:26   #108
natalka2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 171
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

nie mialam dopasowywanego do koloru zębow mialam poprostu taki jaki mi dali i jest suuper wlasnie zmienilam na kolorowe gumeczki:d niebiesko pomaranczowe
__________________
Nie przechowuj niczego na specjalną okazję.... Każdy dzień twojego życia jest specjalną okazją....
natalka2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:31   #109
natalka2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 171
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

tak wogole to zapraszam na moj wątek o aparacie!! są tam moje pytania nie zawsze szłyszne czesto spanikowane moje zdjecia w kolorowych gumkach itp zapraszam!! zapraszam hehe jesli macie jakies zdjeica z kolorowymi gumkami na parata takowych to prosze wklajac na moje foooorruuum https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202637
__________________
Nie przechowuj niczego na specjalną okazję.... Każdy dzień twojego życia jest specjalną okazją....
natalka2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 18:32   #110
natalka2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 171
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

tak wogole to zapraszam na moj wątek o aparacie!! są tam moje pytania nie zawsze szłyszne czesto spanikowane moje zdjecia w kolorowych gumkach itp zapraszam!! zapraszam hehe jesli macie jakies zdjeica z kolorowymi gumkami na parata takowych to prosze wklajac na moje foooorruuum https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202637
__________________
Nie przechowuj niczego na specjalną okazję.... Każdy dzień twojego życia jest specjalną okazją....
natalka2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:34   #111
natalka2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 171
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

tak wogole to zapraszam na moj wątek o aparacie!! są tam moje pytania nie zawsze szłyszne czesto spanikowane moje zdjecia w kolorowych gumkach itp zapraszam!! zapraszam hehe jesli macie jakies zdjeica z kolorowymi gumkami na parata takowych to prosze wklajac na moje foooorruuum https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202637 kuuurddeeee sorkiiiiiii kilka razy mialam powtorke!!!!!! sorki ni specjalnie nie wiem jak sie usuwa te same nie wiecie?
__________________
Nie przechowuj niczego na specjalną okazję.... Każdy dzień twojego życia jest specjalną okazją....
natalka2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 15:24   #112
ania86ka
Raczkowanie
 
Avatar ania86ka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 112
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

hej!czy ktoś ma aparat szafirowy założony od trójki do trójki? bo ja właśnie taki zakładam i nie wiem czy nie będzie bardzo widoczne to ze z tyłu mam metalowe zamki?? bo można chyba jeszcze założyć od piątki do piątki?
ania86ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 15:55   #113
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez ania86ka Pokaż wiadomość
hej!czy ktoś ma aparat szafirowy założony od trójki do trójki? bo ja właśnie taki zakładam i nie wiem czy nie będzie bardzo widoczne to ze z tyłu mam metalowe zamki?? bo można chyba jeszcze założyć od piątki do piątki?
Ja tak mam i jestem zadowolona. Chociaż czasem tą czwórkę z metalowym zamkiem też widać niestety Idealnie by było, gdyby też była z zamkiem kosmetycznym
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 15:07   #114
ania86ka
Raczkowanie
 
Avatar ania86ka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 112
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

dzięki za odpowiedź jakoś sobie poradzimy z metalowymi czwórkami mam jeszcze jedno pytanie. ile zapłaciłaś za taki aparat? bo u nas kosztuje taki od trójki do trójki 1900zł a zakładany od piątki do piątki kosztuje już 2500! i czy jest możliwość założenia aparatu szafirowego od czwórki do czwórki jak ktoś wie to bardzo proszę o odpowiedź
ania86ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 15:32   #115
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

Ja mam porcelanowy, więc co do szafirowego to nie jestem pewna. Mój jeden łuk kosztował 1700zł Wizyta 50zł a po założeniu drugiego aparatu (na dół) wizyta 80zł
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 17:07   #116
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
Ja mam porcelanowy, więc co do szafirowego to nie jestem pewna. Mój jeden łuk kosztował 1700zł Wizyta 50zł a po założeniu drugiego aparatu (na dół) wizyta 80zł

A gdzie jest tak tanio? W gda metalowy kosztuje prawie tyle.
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 17:29   #117
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

Cytat:
Napisane przez _fraise_ Pokaż wiadomość
A gdzie jest tak tanio? W gda metalowy kosztuje prawie tyle.
Racibórz Tak mi się udało znaleźć...wiem, że ceny są różne za to babka za wizyty nieźle zgarnia
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 19:57   #118
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

ja za kosmetyczny (od 5 do 5,górny łuk) też płaciłam 1700zł (wizyty 50zł)
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 20:21   #119
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

april a Ty gdzie zakładalas?

I jak u was z dodatkowymi opłatami typu załozenie aparatu i przygotowanie do zalozenia?
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 20:42   #120
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: przezroczysty aparat ortodontyczny

Ja żadnych ukrytych opłat ponosić nie musiałam w sumie...Przed założeniem aparatu na górę kosztowało zrobienie zdjęć rentgenowskich. Zębów żadnych nie musiałam (na szczęście) wyrywać. Co miesiąc wizyta i po pół roku noszenia założony drugi aparat na dolne ząbki. Od tej pory o 30zł droższa wizyta co było niespodziewane. Za 1-2 m-ce będę miała ściągnięty aparat z góry i retencyjny - chyba kosztuje około 250zł...Wybielanie ząbków też bym chciała Więc coś czuję, że dodatkowe koszta przede mną...
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-09 10:44:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.