Walczyć czy nie warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-03-05, 15:29   #1
liwka56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 1

Walczyć czy nie warto?


Hej. Dzisiaj mijają 2 miesiące od rozstania z facetem. To on mnie zostawił, nie zawiniłam, po prostu wkręcił sobie coś co nigdy nie miało miejsca, jest typem zazdrośnika i z tych właśnie przyczyn to się rozpadło. To było dość burzliwe rozstanie. Cóż zranił mnie, od tego spotkania nie mamy ze sobą żadnego kontaktu. Znamy się 4 lata, pół roku byliśmy razem, nigdy nie byliśmy sobie obojętni. Zawsze mu się podobałam ale miał uraz do związków. Dopiero w zeszłym roku połączyło nas takie uczucie że kosmos. Pokochałam go, on mnie także... Od tych 2 miesięcy jest cisza, a ja jestem ciekawa czy żałuje, co myśli. Nie wiem co mam robić. Kurcze myślę że on powinien zainicjować kontakt ze względu na to że to on zerwał i nie zachował się w porządku wobec mnie, a nawet tego nie przegadaliśmy. Z drugiej strony gdyby zatęsknił to pewnie by się odezwał, lub po prostu tak samo nie wie jak to ugryźć. Ostatnio dodałam zdjęcie na fb to dał mi lajka, aż się zdziwiłam. Nie wiem gdzie tu logika. Naprawdę mu zależało. Widziałam to. Był przy mnie szczęśliwy, mieliśmy wspólne plany. Więc nie rozumiem jak można z dnia na dzień zrezygnować z osoby którą się kocha. Gdybym tylko wiedziała co mu siedzi w głowie... Rozum mówi żebym odpuściła, a serce tak bardzo kocha. Proszę o jakieś rady

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2024-03-06 o 07:47 Powód: linki
liwka56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-05, 18:42   #2
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Walczyć czy nie warto?

Po prostu nie obserwuj go w mediach społecznościowych i nie dorabiaj teorii do tego że dał lajka, to żaden wysiłek i nic nie znaczy. Zerwał, nie odzywa się, zajmij się swoim życiem zamiast czekać aż pan łaskawie przemyśli sprawę.
Btw, regularnie widzę takie wpisy że facet odwalił coś, odszedł albo traktuje partnerkę źle, a ona rozpacza jak bardzo go kocha i daje się tak traktować. No ludzie, trochę szacunku do siebie, faceci potem tak myślą że wpadną, powiedzą parę głodnych kawałków i już naiwna dziewczynka udobruchana zgadza się na powrót albo dalej znosi jego cyrki. Miłość nie polega na tym, że druga osoba może nam wejść na głowę.

Edytowane przez Aelora
Czas edycji: 2024-03-05 o 18:47
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-05, 20:08   #3
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 434
Dot.: Walczyć czy nie warto?

Cytat:
Napisane przez liwka56 Pokaż wiadomość
Hej. Dzisiaj mijają 2 miesiące od rozstania z facetem. To on mnie zostawił, nie zawiniłam, po prostu wkręcił sobie coś co nigdy nie miało miejsca, jest typem zazdrośnika i z tych właśnie przyczyn to się rozpadło. To było dość burzliwe rozstanie. Cóż zranił mnie, od tego spotkania nie mamy ze sobą żadnego kontaktu. Znamy się 4 lata, pół roku byliśmy razem, nigdy nie byliśmy sobie obojętni. Zawsze mu się podobałam ale miał uraz do związków. Dopiero w zeszłym roku połączyło nas takie uczucie że kosmos. Pokochałam go, on mnie także... Od tych 2 miesięcy jest cisza, a ja jestem ciekawa czy żałuje, co myśli. Nie wiem co mam robić. Kurcze myślę że on powinien zainicjować kontakt ze względu na to że to on zerwał i nie zachował się w porządku wobec mnie, a nawet tego nie przegadaliśmy. Z drugiej strony gdyby zatęsknił to pewnie by się odezwał, lub po prostu tak samo nie wie jak to ugryźć. Ostatnio dodałam zdjęcie na fb to dał mi lajka, aż się zdziwiłam. Nie wiem gdzie tu logika. Naprawdę mu zależało. Widziałam to. Był przy mnie szczęśliwy, mieliśmy wspólne plany. Więc nie rozumiem jak można z dnia na dzień zrezygnować z osoby którą się kocha. Gdybym tylko wiedziała co mu siedzi w głowie... Rozum mówi żebym odpuściła, a serce tak bardzo kocha. Proszę o jakieś rady


xxx
Gdyby mu na tobie zalezalo to by sie odezwal i przeprosil
Poza tym mysle ze zrobil ci przysluge ze zakonczyl ten zwiazek,relacje z osobami chorbliwie zadrosnymi ktore sobie cos wkrecaja sa patologiczne i przyynosza duzo szkody.zablokuj tego typa na facebooku i zajmij sie czyms bardziej wartosciowym ta relacja nie przynioslaby ci nic innego tylko stres i pranie mozgu
__________________
z wizazem od 12.2004

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2024-03-06 o 07:48 Powód: linki w cytacie
xfrida jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-06, 07:24   #4
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: Walczyć czy nie warto?

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
Gdyby mu na tobie zalezalo to by sie odezwal i przeprosil
Poza tym mysle ze zrobil ci przysluge ze zakonczyl ten zwiazek,relacje z osobami chorbliwie zadrosnymi ktore sobie cos wkrecaja sa patologiczne i przyynosza duzo szkody.zablokuj tego typa na facebooku i zajmij sie czyms bardziej wartosciowym ta relacja nie przynioslaby ci nic innego tylko stres i pranie mozgu
Dokładnie, on po prostu nie rokował dobrze jako partner.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-06, 07:40   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Walczyć czy nie warto?

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
Gdyby mu na tobie zalezalo to by sie odezwal i przeprosil
Poza tym mysle ze zrobil ci przysluge ze zakonczyl ten zwiazek,relacje z osobami chorbliwie zadrosnymi ktore sobie cos wkrecaja sa patologiczne i przyynosza duzo szkody.zablokuj tego typa na facebooku i zajmij sie czyms bardziej wartosciowym ta relacja nie przynioslaby ci nic innego tylko stres i pranie mozgu
Jak wyżej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-06, 12:04   #6
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 229
Dot.: Walczyć czy nie warto?

Jak nie ''uraz do związków'' przez który musiałaś czekać aż się zdecyduje na coś więcej, to co gorsza zerwanie z wyimaginowanych powodów bo sobie coś wyobraził. Z tym się zbytnio nie da walczyć, z 2 to już w szczególności a i 1 to trochę walka z wiatrakami.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-07, 06:16   #7
magdalenaCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 377
Dot.: Walczyć czy nie warto?

Nie odzywaj sie. Jak wyobrażasz sobie przyszłość z nim? Będziesz non stop się tłumaczyć z czegoś co nie miało miejsca? Raz zostałam też tak niesłusznie oskarżona i wiem jak bardzo jest to przykre. Jeżeli się odezwiesz tylko potwierdzisz w jego oczach że byłaś winna i miał rację. Nigdy nie ganiaj za facetem, nie warto. On nie był dla ciebie skoro z ciebie zrezygnował.
magdalenaCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-03-07, 11:32   #8
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Walczyć czy nie warto?

On ci zrobił tym zerwaniem przysługę, bo nie nadaje się do związków. Powinien przepracować swoją chorobliwą zazdrość i dzikie jazdy nim się weźmie za związki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-07, 11:45   #9
luna_negra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 13
Dot.: Walczyć czy nie warto?

Też byłam kilka lat temu w takim związku. Mój facet był z zagranicy i byliśmy w związku na odległość, więc ciągle przechodziłam z jego strony jakieś dziwne podejrzenia. Zaczęło się od tego że jestem niby dostępna na skype czy facebooku a powiedziałam mu że robię coś innego a wiadomo jak to jest z tą dostępnością, czasami możemy być widoczni jako dostępni jako chociaż nie jesteśmy. Niestety żadne tłumaczenia do niego nie trafiały i nie szło mu przetłumaczyć. Później doszło zarzucanie że za często siedzę na facebooku i potrafił mi wysyłać screeny że byłam dostępna np. 5 minut temu. A potem wypytywał mnie kim są ci moi znajomi płci męskiej na facebooku i musiałam się tłumaczyć z każdego nazwiska. Do tego zabranianie spotykania sie z koleżankami bo według niego wszystkie moje koleżanki to idiotki. Na końcu doszło do tego że mi zagroził że jak nie przestanę wchodzić mniej na facebooka to ze mną zerwie w jednej chwili i już go więcej nie zobaczę. No i spełnił to, w jednej chwili zerwał ze mną związek. A potem po pół roku się odezwał i niby twierdził że żałuje tego co zrobił, ale przeprosić nie przeprosił. Do tego jak się zapytałam czego chce teraz ode mnie to stwierdził że sam nie wie. Później odzywał się do mnie jeszcze kilka razy, ja głupia odpisywałam, ale już potem przestałam bo się przekonałam że nie ma sensu odpisywać bo to tylko jakieś głupie zaczepki z jego strony. Jeszcze na początku, kiedy się pierwszy raz odezwał wierzyłam że może żałuje i się zmienił, ale już później straciłam złudzenia.
luna_negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-07 12:45:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.