Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-28, 14:12   #1321
nika89
BAN stały
 
Avatar nika89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ze wschodu
Wiadomości: 4 824
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Co do tematu wątku: Nie wiem czy tak można, ale zawsze można coś zamówić tutaj, na wizażu u osób robiących coś Hand Made.

Np. obrazki ze zdjeciem swoim i chłopaka, robionych przeze mnie i mojego chłopaka temat:
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠/ob508
nika89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 14:17   #1322
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość
witajcie Mam nadzieje ze ktos mi pomoze i podsunie pomysł co mogę kupic chłopakowi z którym dopiero co zaczęłam się spotykac... ?
Jestesmy dopiero na etapie poznawania siebie i szczerze mówiąc znajomosc rozwija sie spokojnie, bez pospiechu...Dodatkowo jest miedzy nami 7 lat roznicy - ja 19, on 26 lat...I szczerze mowiac za bardzo nieiwem co zrobic w zwiazku z nadchodzacym dniem chłopaka...
na razie wolałabym unikac ozdobnikow typu serduszka itp, bo jakos nie pasuje mi to na poczatek znajmosci wspolne zdjecia itp tez nie wchodza w rachube bo na razie ich po prostu brak...za malo czasu bylo
Ja to bym kupiła jakaś wodę po goleniu czy toaletową.Wiem,że z zapachem ciężko,ale może po prostu jak będziesz w drogerii wyczujesz Jego zapach?A jak nie to kup jakiegoś Adidasa np.czarnego,wydaje mi się,że to taki zapach uniwersalny.
Albo jakiś komplecik męskich kosmetyków hmmm np.szampon dla mężczyzn i żel pod prysznic to się zawsze przyda.
Rozumiem o jaki etap spotykania Ci chodzi i dlatego wydają mi sie kosmetyki najbardziej bezpieczne,bo z innymi prezentami to różnie bywa.
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 15:56   #1323
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

dziewczyny, a nie natknęłyście się czasem na rękawiczki takie dla zakochanych? że ręka prawa i lewa drugiej osoby się łączy?
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 15:59   #1324
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a nie natknęłyście się czasem na rękawiczki takie dla zakochanych? że ręka prawa i lewa drugiej osoby się łączy?
oo nie spotkalam sie z cyzms takim
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 17:58   #1325
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Ja przed chwila widzialam na allegro fajne
A co do allegro to ogladajac rzeczy tam mozna zaczerpnac pomysl na wlasnorecznie robione prezenty, tu cos sciagnac, dodac swoje i bedzie
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 18:01   #1326
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a nie natknęłyście się czasem na rękawiczki takie dla zakochanych? że ręka prawa i lewa drugiej osoby się łączy?
na allegro http://allegro.pl/item440967144_reka..._chlopaka.html rok temu byly tez biale
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 19:20   #1327
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Pokaż wiadomość
Ja to bym kupiła jakaś wodę po goleniu czy toaletową.Wiem,że z zapachem ciężko,ale może po prostu jak będziesz w drogerii wyczujesz Jego zapach?A jak nie to kup jakiegoś Adidasa np.czarnego,wydaje mi się,że to taki zapach uniwersalny.
Albo jakiś komplecik męskich kosmetyków hmmm np.szampon dla mężczyzn i żel pod prysznic to się zawsze przyda.
Rozumiem o jaki etap spotykania Ci chodzi i dlatego wydają mi sie kosmetyki najbardziej bezpieczne,bo z innymi prezentami to różnie bywa.
dzięki za opinie własnie chyba sie skłonie do jakiś kosmetyków Jutro musze pobiegac po sklepach Jeszcze mam ochote troche kupic mu jakis duuzy fajny kubek, ale niewiem czy znajde odpowiedni... bo nie chce zeby byly na nim nadmierne wyznania milosci :P bo to jeszcze nie czas...
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 09:14   #1328
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez dzojsticzek Pokaż wiadomość
dziękuję
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 09:20   #1329
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez dzojsticzek Pokaż wiadomość
fajne
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 12:05   #1330
lotuus
Zadomowienie
 
Avatar lotuus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 236
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Witajcie. Potrzebuję pomocy.. Jestem z moim Tż od 1.5 m-ca. od m-ca nie jest w Polsce. nie wiem, jaką niespodziankę mogłabym mu sprawić w jutrzejszym dniu. Może macie jakieś pomysły ?
strasznie na Was liczę i proszę o pomoc
lotuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 13:07   #1331
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a nie natknęłyście się czasem na rękawiczki takie dla zakochanych? że ręka prawa i lewa drugiej osoby się łączy?
Są super
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 14:32   #1332
FruityFish
Raczkowanie
 
Avatar FruityFish
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 103
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez lotuus Pokaż wiadomość
Witajcie. Potrzebuję pomocy.. Jestem z moim Tż od 1.5 m-ca. od m-ca nie jest w Polsce. nie wiem, jaką niespodziankę mogłabym mu sprawić w jutrzejszym dniu. Może macie jakieś pomysły ?
strasznie na Was liczę i proszę o pomoc
Ja też jestem krótko z moim TŻ, od miesiąca, i też nie wiedziałam co mu kupic z okazji jutrzejszego Dnia Chłopaka..
Zastanawiałam się nad:

perfumami (ale stwierdziłam ze kompletnie nie znam sie na zapachach, jeszcze męskich i mu sie mogą nie spodobać..)

figurką, którą polecała mi pani ekspedientka, z dwoma obejmującymi się aniołkami (ale pomyślałam że to takie trochę babske.. aniołki dla faceta.. )

portfelem jakims fajnym (ale żadnego fajnego nie znalazłam)

no i myślałam też o wielkim, ciężkim kuflu, ze śmiesznym napisem, którego już nie pamiętam (no ale po co rozpijac chłopaka...)

Byłam dzisiaj na zakupach i zdecydowałam sie na to: https://ssl.allegro.pl/item432934832_drewniany_a lbum_na_zdjecia_ramka_wy6 076.htm
A oprócz tego romantyczny nastrój, świeczki, kolacja, składająca się pewnie z frytek albo pizzy i soku pomarańczowego No ale cóż, obydwoje jesteśmy studentami..

Mam nadzieję że mu sie spodoba Ale to zobaczymy jutro..
__________________

Show me how to do like you
Show me how to do it.
- STEVIE WONDER
FruityFish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 14:54   #1333
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

[quote=FruityFish;9179294
A oprócz tego romantyczny nastrój, świeczki, kolacja, składająca się pewnie z frytek albo pizzy i soku pomarańczowego No ale cóż, obydwoje jesteśmy studentami.. [/quote]

To może spagetti? Proste, szybkie, niedrogie, smaczne i bardziej romantyczne niż frytki
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 15:12   #1334
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Ja jak co roku mam dylemat co mu kupić na ten nieszczęsny dzień chłopaka;D I zwłaszcza ze w srode wyjezdza na studia ...bedziemy sie widywac tylko w weekendy.Pomóżcie..
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 15:40   #1335
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Na jutrzejszy dzien chlopaka dla mojego TZ taki skromny upominek w cenie 20 zł z gorszami to wyszło, moze kogos zainspiruję:

- czekolada milka (pod spodem, jej nie widac nawet na tym zdjęciu), herbatki 2 szt po 5 torebek Nirvana i owocowa, kawa o smaku toffee zmielona jest od razu, swiecznik na 3 podgrzewacze, jac daniels 50ml taka miniaturka, celofan+ serduszko do opakowania tego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dla _TZ.jpg (98,3 KB, 233 załadowań)
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 15:57   #1336
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Suzi_Sun Pokaż wiadomość
Na jutrzejszy dzien chlopaka dla mojego TZ taki skromny upominek w cenie 20 zł z gorszami to wyszło, moze kogos zainspiruję:

- czekolada milka (pod spodem, jej nie widac nawet na tym zdjęciu), herbatki 2 szt po 5 torebek Nirvana i owocowa, kawa o smaku toffee zmielona jest od razu, swiecznik na 3 podgrzewacze, jac daniels 50ml taka miniaturka, celofan+ serduszko do opakowania tego
świetny pomysł.
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:06   #1337
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

ja juz chyba mam kłopot z głowy...Kupiłam perfumy... Pierre Cardin "Revelation"...teraz musze się juz tylko modlic zeby mu sie spodobały...CHociaz nie mam koncepcji jak mu to dac..Nawet nieiwem czy on pamieta ze jutro jest dzien chlopaka, czy uznaje takie swieta...
Czasem sobie mysle ze latwiej by bylo jakby jednak byl w moim wieku, bo tak to mam wiele dylematow jak postapic itp itd...
I jeszcze jutro jestem ograniczona czasowo
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:17   #1338
dziewczyna z ambicjami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna z ambicjami
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 428
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Dziewczyny ja kupiłam mojemu skarbusiowi koszulke i do tego smoczek,bo to takie moje dzieciątko. Jutro zabieram go za pizze w kształcie serca.
Ale chciałam jeszcze dodac do prezentu kartke na której pisze dziekuje ,że jesteś...
A z tyłu. No własnie,,, przydałoby się coś napisać, tylko co...?
Jakoś mi pomysłu brak? Może Wy podpowiecie?
dziewczyna z ambicjami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:19   #1339
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna z ambicjami Pokaż wiadomość
dziekuje ,że jesteś...
A z tyłu. No własnie,,, przydałoby się coś napisać, tylko co...?
i zawsze bądz
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 17:26   #1340
dziewczyna z ambicjami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna z ambicjami
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 428
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

że ja na to nie wpadłam
Dziekuję
dziewczyna z ambicjami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:27   #1341
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

tak mnie jakos naszło
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:35   #1342
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Suzi_Sun Pokaż wiadomość
Na jutrzejszy dzien chlopaka dla mojego TZ taki skromny upominek w cenie 20 zł z gorszami to wyszło, moze kogos zainspiruję:

- czekolada milka (pod spodem, jej nie widac nawet na tym zdjęciu), herbatki 2 szt po 5 torebek Nirvana i owocowa, kawa o smaku toffee zmielona jest od razu, swiecznik na 3 podgrzewacze, jac daniels 50ml taka miniaturka, celofan+ serduszko do opakowania tego
Świetny prezent!
I na prawdę tylko20zŁ?
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 18:19   #1343
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Świetny prezent!
I na prawdę tylko20zŁ?
swietny
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 18:26   #1344
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość
ja juz chyba mam kłopot z głowy...Kupiłam perfumy... Pierre Cardin "Revelation"...teraz musze się juz tylko modlic zeby mu sie spodobały...CHociaz nie mam koncepcji jak mu to dac..Nawet nieiwem czy on pamieta ze jutro jest dzien chlopaka, czy uznaje takie swieta...
Czasem sobie mysle ze latwiej by bylo jakby jednak byl w moim wieku, bo tak to mam wiele dylematow jak postapic itp itd...
I jeszcze jutro jestem ograniczona czasowo

Spodobają mu się na pewno.Nie panikujPowiedz,że z okazji dnia chłopaka chcesz mu dać drobny upominek.Każdy kocha prezenty,więc na pewno on uzna takie święto
O ile pamiętam to on ma 26 lat,więc jest już dojrzalszy co działa na plus,ale na pewno ma wiele też z dziecka.A wątpliwości masz z innego powodu,po prostu nie chcesz się wygłupić,bo Ci sie podoba i to normalne.
Nie martw się,bo nie ma czym
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:35   #1345
Argaritta
Raczkowanie
 
Avatar Argaritta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z Trzem.
Wiadomości: 140
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Mój chłopak zaniedługo będzie miał 18 lat a same wiecie że te urodziny są takie ważne dla młodej osoby i ja kompletnie nie mam pomysłu.
Właściwie to miałam zegarek juz nawet wiedzialam jaki mu sie podoba ale dziś mi powiedział i nawet pokazał zegar jaki sobie kupił.. załamałam się.
Nie mam żadnego pomysłu jestesmy razem już 6 miesięcy.
Jeszcze ani razu nie zdazylo nam sie poklocic jestesmy bardzo blisko i o wszystkim rozmawiamy dlatego chcialabym żeby ten prezent był taki.. osobisty ii kiedy na niego spojrzy uśmiechał się i myślał o mnie..
kompletny brak wyobraźni u mnie..
Jak myślicie co mu podarować?
__________________
Nie drża mi ręce
kiedy natrafiam na drobne pamiątki
i zwitek listów przewiązanych sznurkiem
-żeby chociaż wstążeczką

Argaritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:44   #1346
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Suzi_Sun Pokaż wiadomość
Na jutrzejszy dzien chlopaka dla mojego TZ taki skromny upominek w cenie 20 zł z gorszami to wyszło, moze kogos zainspiruję:

- czekolada milka (pod spodem, jej nie widac nawet na tym zdjęciu), herbatki 2 szt po 5 torebek Nirvana i owocowa, kawa o smaku toffee zmielona jest od razu, swiecznik na 3 podgrzewacze, jac daniels 50ml taka miniaturka, celofan+ serduszko do opakowania tego
wygląda na cenniejszy super wyszło
te rękawiczki widziałam w zeszłym roku czerwone (dla tż byłyby obciachowe) a teraz widzę czarne i mam zamiar kupić na walentynki

ja swojemu zrobię jeszcze jutro deserek z krakuskami w kształcie serduszek
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:55   #1347
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
wygląda na cenniejszy super wyszło
moge wyliczyc cenowo:
- milka 3zl
- kawa 50g, 4zł
- 2 herbatki , 2zł
- jack daniels 50ml, 8,70zl
- swiecznik ze sklepu wszystko po 2,50zl
- celofan + sianko + serduszko, 2zł

razem koło 22zł
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 22:04   #1348
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Argaritta Pokaż wiadomość
Mój chłopak zaniedługo będzie miał 18 lat a same wiecie że te urodziny są takie ważne dla młodej osoby i ja kompletnie nie mam pomysłu.
Właściwie to miałam zegarek juz nawet wiedzialam jaki mu sie podoba ale dziś mi powiedział i nawet pokazał zegar jaki sobie kupił.. załamałam się.
Nie mam żadnego pomysłu jestesmy razem już 6 miesięcy.
Jeszcze ani razu nie zdazylo nam sie poklocic jestesmy bardzo blisko i o wszystkim rozmawiamy dlatego chcialabym żeby ten prezent był taki.. osobisty ii kiedy na niego spojrzy uśmiechał się i myślał o mnie..
kompletny brak wyobraźni u mnie..
Jak myślicie co mu podarować?
Przejrzyj ten watek, moze coś Cię zainspiruje

Podam kilak przykładów z niego:
- wino z grawerem (są na all)
- czekoladowy telegram (jako dodatek do jakiegoś prezentu)
- bransoletkę
- perfumy
No i mój faworyt - portfel z dedykacją (nie zapomni o Tobie)

Ale jesli to ma być osobisty prezent, wymyśl coś sama. W koncu to Ty najlepiej go znasz

Na Dzien Chłopaka TŻtowi kupiłam bokserki ze śmiesznym nadrukiem, wrzuciłam do dużego pojemnika, nasypałam kilka rodzai mini batoników, lizaków, drobnych słodkości. TŻ to łasuch, więc mu się spodoba
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 22:24   #1349
Argaritta
Raczkowanie
 
Avatar Argaritta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z Trzem.
Wiadomości: 140
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Insomnia89 Pokaż wiadomość
Przejrzyj ten watek, moze coś Cię zainspiruje

Podam kilak przykładów z niego:
- wino z grawerem (są na all)
- czekoladowy telegram (jako dodatek do jakiegoś prezentu)
- bransoletkę
- perfumy
No i mój faworyt - portfel z dedykacją (nie zapomni o Tobie)

Ale jesli to ma być osobisty prezent, wymyśl coś sama. W koncu to Ty najlepiej go znasz

Na Dzien Chłopaka TŻtowi kupiłam bokserki ze śmiesznym nadrukiem, wrzuciłam do dużego pojemnika, nasypałam kilka rodzai mini batoników, lizaków, drobnych słodkości. TŻ to łasuch, więc mu się spodoba
Dzięki za pomoc ten czekoladowy telegram mnie zaciekawił
jako dodatek
własnie bransoletke mu dałam ale zgubił i zamierzam zrobić nową )
Hihi dziękuje za pomoc ;**
__________________
Nie drża mi ręce
kiedy natrafiam na drobne pamiątki
i zwitek listów przewiązanych sznurkiem
-żeby chociaż wstążeczką

Argaritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 22:29   #1350
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Hehh a ja wpadlam na pomysl, zeby kupic TZ-towi na Dzien Chlopaka etui na plytki CD (zawsze pelno lezy w aucie, bo juz nie ma miejsca w starym etiu) hehh
jutro ide na poszukiwania, mysle, ze znajde jakis smieszne, i moze jeszcze jakis fajny breloczek do kluczy

Dodam jeszcze, ze w srodku etui nakleilam pelno serduszek hehh
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę

Edytowane przez nika_88
Czas edycji: 2008-09-30 o 13:55
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.