Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-07, 15:45   #2701
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Kawa, a nie mowilam? nie mozesz do tego dopuscic!!

u mnie po tygodniu na 3800kcal-4000 :OOOOOOOOO i dwoch dniach 3300 -> +400g

A więc dobrze mówiłam Musisz jeść jeszcze więcej, bo tak pewnie to przybyło może z 200g a drugie to wahania
Ale ja miałam akcje z tą wagą, musiałam czekać aż nikogo nie będzie w domu i szukać, szukać, szukać.... aż znalazłam. Byłam po śniadaniu i jakiś 2 litrach płynów, ale i tak było mniej niż zwykle w takich warunkach

A dziś moje coś zmierzające do P:

Ś: kawa z mlekiem 1,5%, bułka z ziarnami 100g z serkiem paprykowym, pomidorem, ogórkiem, grejpfrut, łyżka pestek dyni

O: duży talerz makaronu z sosem pomidorowym i żółtym serem (myślałam, że padnę)
D: i dlatego wcisnęłam tylko pudding czekoladowy na deser

2,5 godziny łażenia po lesie...... to nie wyrzut, dla przyjemności

P:2,5 kromki chleba-skarbiec z serem żółtym i powidłami śliwkowymi<mniam>, kawa z mlekiem 1,5%, kawałek kaki

PII(będzie): homo naturalny z orzechami, jabłko, jak wepchnę to jeszcze kisiel

K(będzie): 2 kromki chleba z ziarnami + serek wiejski z papryką konserwową


Chyba jest lepiej tzn. mam taką nadzieję, chociaż wiem, że śniadanie powinno być większe, jutro z rana pójdę po świeżą bułeczkę to i jakiś jogurcik dokupię
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 16:15   #2702
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cześć, wprawdzie ja się nie udzielałam, ale podczytuję dietetykę od kilku dni z zamiarem zrzucenia oponki na brzuchu. W sumie ważę 55 kg przy 168zm wzrostu, ogólnie jestem szczupłej budowy gdyby nie brzuch - w pasie mam 82 cm (wina siedzącego trybu życia, paróweczek i zupek chińskich w pracy, fast foodów, oraz ogromnych talerzy makaronu z sosem bolońskim ). Dzisiaj zjadłam
o 6 pobudka
10:00 (wiem, że zbyt późno ale śniadanie jem w pracy, a dzisiaj zaskoczył mnie niespodziewany klient z rana...) - pół długiej ziarnistej bułki (czyli ok 10 cm) z 2 plasterkami żółtego sera, jajkiem na twardo do tego sałatka z małego pomidora i połowy zielonego ogórka z łyżką Almette ziołowego
11:30 mała mandarynka
13:00 druga połowa bułki z 2 plasterkami żółtego sera, jajkiem na twardo oraz połówka pomidora z łyżką Almette ziołowego
16:00 pierwsze danie zupa pomidorowa ok 250 ml z 2 łyżkami ryżu
16:30 drugie danie mały filet w panierce (wielkości okolo 10 cmx4cm), mały ziemniaczek, łyżka buraczków)
Problemem jest to, że obiad jem (zazwyczaj od mamy) dopiero o 16, spać w tygodniu chodzę ok 9.30 więc aby zjeść na 3h przed snem muszę jeść coś ok 6-7, a wówczas nie jestem jeszcze głodna, wiec zazwyczaj nie jem nic...bo nie czuje głodu. Najwięcej jem w pracy, i to tłusto, za słodyczami nie przepadam.
Dzisiaj pójdę spać później bo około 23 więc co powinnam jeszcze zjeść na kolację (oprócz tuńczyka, którego nie lubię)
Piję rano czerwona herbatę na czczo, po sniadaniu kawę z mlekiem (2-3 filiżanki dziennie), w ciągu dnia około 3-4 herbat (zielona, czerwona bez cukru), około 3 szklanek niegazowanej wody.
__________________
7.04.2013 Brunio


Edytowane przez aliś
Czas edycji: 2008-11-07 o 16:18 Powód: dopiesek
aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 16:38   #2703
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Cześć, wprawdzie ja się nie udzielałam, ale podczytuję dietetykę od kilku dni z zamiarem zrzucenia oponki na brzuchu. W sumie ważę 55 kg przy 168zm wzrostu, ogólnie jestem szczupłej budowy gdyby nie brzuch - w pasie mam 82 cm (wina siedzącego trybu życia, paróweczek i zupek chińskich w pracy, fast foodów, oraz ogromnych talerzy makaronu z sosem bolońskim ). Dzisiaj zjadłam
o 6 pobudka
10:00 (wiem, że zbyt późno ale śniadanie jem w pracy, a dzisiaj zaskoczył mnie niespodziewany klient z rana...) - pół długiej ziarnistej bułki (czyli ok 10 cm) z 2 plasterkami żółtego sera, jajkiem na twardo do tego sałatka z małego pomidora i połowy zielonego ogórka z łyżką Almette ziołowego
11:30 mała mandarynka
13:00 druga połowa bułki z 2 plasterkami żółtego sera, jajkiem na twardo oraz połówka pomidora z łyżką Almette ziołowego
16:00 pierwsze danie zupa pomidorowa ok 250 ml z 2 łyżkami ryżu
16:30 drugie danie mały filet w panierce (wielkości okolo 10 cmx4cm), mały ziemniaczek, łyżka buraczków)
Problemem jest to, że obiad jem (zazwyczaj od mamy) dopiero o 16, spać w tygodniu chodzę ok 9.30 więc aby zjeść na 3h przed snem muszę jeść coś ok 6-7, a wówczas nie jestem jeszcze głodna, wiec zazwyczaj nie jem nic...bo nie czuje głodu. Najwięcej jem w pracy, i to tłusto, za słodyczami nie przepadam.
Dzisiaj pójdę spać później bo około 23 więc co powinnam jeszcze zjeść na kolację (oprócz tuńczyka, którego nie lubię)
Piję rano czerwona herbatę na czczo, po sniadaniu kawę z mlekiem (2-3 filiżanki dziennie), w ciągu dnia około 3-4 herbat (zielona, czerwona bez cukru), około 3 szklanek niegazowanej wody.
r,u,p (redukcja, utrzymanie, przytycie) ?

Bo wiesz, generalnie jesz bardzo mało i raczej jeśli chcesz trochę zrzucić to nie do końca dobrze, a jak utrzymać wagę to tymbardziej źle
__________________
Do you like my tight sweater?

Photoblog
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 17:11   #2704
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez Hypnotic Eyes Pokaż wiadomość
r,u,p (redukcja, utrzymanie, przytycie) ?

Bo wiesz, generalnie jesz bardzo mało i raczej jeśli chcesz trochę zrzucić to nie do końca dobrze, a jak utrzymać wagę to tym bardziej źle
R - dopiero zaczynam. Wiec co było źle? Ja generalnie jem dużo, i na takie ilości jakie spożywam, oraz rodzaje posiłków (czyli białe pieczywo, kiełbaski, tłuste sosy, dużo sera) wszyscy wokół się dziwią że wyglądam szczupło (na pierwszy rzut oka). Jeśli patrze na BMI to mieszczę się w granicach dolnej normy, mam szczupłe ręce, uda, biodra itd, natomiast moje wymiary to 88-82-87 wiem, że wszytko idzie mi tylko w brzuch wyglądam po prostu jak szczupła osoba w 5 miesiącu ciąży. O ile rano brzuch jest w miarę płaski (poza wałeczkiem) to wystarczy herbata a robi się balon. Najwięcej jem w pracy, w ramach oderwania się od siedzenia za biurkiem - zazwyczaj były to 2 kajzerki, jedna z czymś, druga do np. kiełbasek na gorąco do tego jogurt, banan, jabłko, jakaś zupka z torebki, czasem coś z poprzedniego dnia z obiadu (makaronik, risotto, generalnie lubię na ciepło itp). W domu obiad (porcja średnia, o ile nie jest to przysmak, bo wtedy dokładka). Zakładam więc że jem dużo, mącznie i tłusto, no i niestety lubię piwko. Kolacji nie jadam, chyba że w weekend z TŻ (a wtedy obżarstwo)
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 17:19   #2705
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
R - dopiero zaczynam. Wiec co było źle? Ja generalnie jem dużo, i na takie ilości jakie spożywam, oraz rodzaje posiłków (czyli białe pieczywo, kiełbaski, tłuste sosy, dużo sera) wszyscy wokół się dziwią że wyglądam szczupło (na pierwszy rzut oka). Jeśli patrze na BMI to mieszczę się w granicach dolnej normy, mam szczupłe ręce, uda, biodra itd, natomiast moje wymiary to 88-82-87 wiem, że wszytko idzie mi tylko w brzuch wyglądam po prostu jak szczupła osoba w 5 miesiącu ciąży. O ile rano brzuch jest w miarę płaski (poza wałeczkiem) to wystarczy herbata a robi się balon. Najwięcej jem w pracy, w ramach oderwania się od siedzenia za biurkiem - zazwyczaj były to 2 kajzerki, jedna z czymś, druga do np. kiełbasek na gorąco do tego jogurt, banan, jabłko, jakaś zupka z torebki, czasem coś z poprzedniego dnia z obiadu (makaronik, risotto, generalnie lubię na ciepło itp). W domu obiad (porcja średnia, o ile nie jest to przysmak, bo wtedy dokładka). Zakładam więc że jem dużo, mącznie i tłusto, no i niestety lubię piwko. Kolacji nie jadam, chyba że w weekend z TŻ (a wtedy obżarstwo)
No to normalnie jesz w miarę sporo z tego co mówisz, natomiast to co napisałaś to za mało i kiepsko jakościowo. No, ale skoro jesteś szczupła, a tylko na brzuchu masz oponkę to może ćwicz na brzuch i daruj sobie redukcję? Raczej przejdź na zdrowszy tryb odżywiania. Nie mówię tu odrazu o jedzeniu samej sałaty itp, ale zastąp jasne pieczywo, ciemnym, kiełbaski wieprzowe, drobiowymi itp. No i jakieś grzeszki w granicach rozsądku A co do brzuszka jak w 5 miesiącu ciąży to są wzdęcia, a nie tłuszcz, bo skoro rano jest ładny, a po wypiciu herbaty się wzdyma to redukcja Ci nie pomoże na trawienie . Sama się zmagam z problemem wzdęć, bo jestem na P i jak sobie pojem to potem chodzę z brzuchem takim śmiesznym, bo ja cała chuda i patykowata jestem a brzuszek tak się zaokrągla :P
__________________
Do you like my tight sweater?

Photoblog
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 17:22   #2706
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Ostatnio nikt mnie nie ocenił a szkoda bo wydaje mi się ze niby dobry jadłospis ułożyłam ale nie zdołałam tego wszystkiego zjeść,więc opuściłam podwieczorek a rano i tak czułam sie napchana,nie wiem może za duże te porcje czy... sama nie wiem.

Może uda się tym razem a więc moje RRRRRRRRRR na dziś

Ś owsianka(szkl,mleka 3 łyżki pł.owsianych ,100gr sera białego,łyżeczka naturalnego kakao)jabłko

2 kromki razowca z serkiem naturalnym(grubo)wędliną i warzykami,1 czekoladka(musiałam)

O sałatka
(tuńczyk,ryż brązowy,jajko,ogórek kisz.,papryka-to wszystko polane jogurtem nat z ziołami)

P Może omlet z owockami i serkiem natur.?

K tradycyjnie wiejski( ale z wiórkami i orzechami)

I jak????Może ktoś na to spojrzeć,poradzić??


Mam pytanie co myślicie o słodzeniu melasą trzcinową???
Czy może ktoś na to spojrzeć i odpisać,czy tu jest raczej zamknięte grono????
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 17:28   #2707
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Miało być R,wyszło U

Śn : drożdżówka z serem
O : risotto,po godzinie ponczówka
P : nesvita z wiśniami,bułka ziarnista z serem,pasztetem pieczonym

Będą ćwiczenia i coś po nich pewnie.
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 17:31   #2708
funky87
Zakorzenienie
 
Avatar funky87
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: WROCŁAW
Wiadomości: 5 464
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Ostatnio nikt mnie nie ocenił a szkoda bo wydaje mi się ze niby dobry jadłospis ułożyłam ale nie zdołałam tego wszystkiego zjeść,więc opuściłam podwieczorek a rano i tak czułam sie napchana,nie wiem może za duże te porcje czy... sama nie wiem.

Może uda się tym razem a więc moje RRRRRRRRRR na dziś

Ś owsianka(szkl,mleka 3 łyżki pł.owsianych ,100gr sera białego,łyżeczka naturalnego kakao)jabłko
-ładne śniadanko, może płatków więcej 4-5 łyżek, chyba że najadłaś się tymi trzema
2 kromki razowca z serkiem naturalnym(grubo)wędliną i warzykami,1 czekoladka(musiałam)- ok, a czekoladkę potraktuj jako Swoje 10 %

O sałatka
(tuńczyk,ryż brązowy,jajko,ogórek kisz.,papryka-to wszystko polane jogurtem nat z ziołami), nie wiem jak z gramaturą , ale jeśli porcje były odpowiednie to posiłek jest ok

P Może omlet z owockami i serkiem natur.? - owoce na R lepiej w pierwszej części dnia, aczkolwiek jeśli nie przeszkadzają Ci w chudnięciu to mogą być i na P, tylko uważaj na połączenie ww z tł (omlet)

K tradycyjnie wiejski( ale z wiórkami i orzechami)- ok

I jak????Może ktoś na to spojrzeć,poradzić??


Mam pytanie co myślicie o słodzeniu melasą trzcinową???
j.w
a jeśli chodzi o melasę trzcinową to neistety nic na ten temat nie wiem, może inni się wypowiedzą
__________________
Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
funky87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 17:36   #2709
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

jakie urwał nać U? agness51 listości...
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 17:37   #2710
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Ostatnio nikt mnie nie ocenił a szkoda bo wydaje mi się ze niby dobry jadłospis ułożyłam ale nie zdołałam tego wszystkiego zjeść,więc opuściłam podwieczorek a rano i tak czułam sie napchana,nie wiem może za duże te porcje czy... sama nie wiem.

Może uda się tym razem a więc moje RRRRRRRRRR na dziś

Ś owsianka(szkl,mleka 3 łyżki pł.owsianych ,100gr sera białego,łyżeczka naturalnego kakao)jabłko ładnie

2 kromki razowca z serkiem naturalnym(grubo)wędliną i warzykami,1 czekoladka(musiałam) ok, 1 czekoladka raz na jakiś czas nie zaszkodzi

O sałatka
(tuńczyk,ryż brązowy,jajko,ogórek kisz.,papryka-to wszystko polane jogurtem nat z ziołami) ok

P Może omlet z owockami i serkiem natur.? owoce na R raczej w pierwszej części dnia, ale lekki omlet z serkiem będzie ok

K tradycyjnie wiejski( ale z wiórkami i orzechami) ok pod warunkiem, że nie przesadzisz z tymi wiórkami, bo na R nie bardzo się nadają, orzechy też w umiarze

I jak????Może ktoś na to spojrzeć,poradzić??


Mam pytanie co myślicie o słodzeniu melasą trzcinową???
Całkiem niezła redukcja moim zdaniem co do melasy to nie mam pojęcia.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 17:38   #2711
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez funky87 Pokaż wiadomość
j.w
a jeśli chodzi o melasę trzcinową to neistety nic na ten temat nie wiem, może inni się wypowiedzą
Dzięki.
Tymi płatkami się najadam

Czyli omlet na R jest nie wskazany?I naleśniki z mąki razowej też nie bardzo go na tłuszczu???
Owoców po południu staram sie nie jeść tak dziś wyszło
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 17:42   #2712
funky87
Zakorzenienie
 
Avatar funky87
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: WROCŁAW
Wiadomości: 5 464
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Dzięki.
Tymi płatkami się najadam

Czyli omlet na R jest nie wskazany?I naleśniki z mąki razowej też nie bardzo go na tłuszczu???
Owoców po południu staram sie nie jeść tak dziś wyszło
Omlet na R jak najbardziej, tylko chodzi o to by nie łączyć tł w nim zawartych z ww pochodzącymi z owoców
Naleśniki z maki razowej lepsze będą usmażone na teflonie , a owoców nie musisz unikać, jesli nie przeszkadzają Ci w chudnięciu to możesz je jeść nawet w drugiej części dnia.
__________________
Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
funky87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 18:32   #2713
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
A więc dobrze mówiłam Musisz jeść jeszcze więcej, bo tak pewnie to przybyło może z 200g a drugie to wahania
Ale ja miałam akcje z tą wagą, musiałam czekać aż nikogo nie będzie w domu i szukać, szukać, szukać.... aż znalazłam. Byłam po śniadaniu i jakiś 2 litrach płynów, ale i tak było mniej niż zwykle w takich warunkachpodswiadomie pewnie sie na poczatku ucieszylas, a nie tedy droga... albo zaczniesz jesc wiecej, albo naprawde to sie zle dla Ciebie skonczy.

A dziś moje coś zmierzające do P:

Ś: kawa z mlekiem 1,5%, bułka z ziarnami 100g z serkiem paprykowym, pomidorem, ogórkiem, grejpfrut, łyżka pestek dyni wciaz nalegam na ten jogurt

O: duży talerz makaronu z sosem pomidorowym i żółtym serem (myślałam, że padnę) no ok... zalozmy, ze naprawde byl duzy
D: i dlatego wcisnęłam tylko pudding czekoladowy na deser

2,5 godziny łażenia po lesie...... to nie wyrzut, dla przyjemności

P:2,5 kromki chleba-skarbiec z serem żółtym i powidłami śliwkowymi<mniam>, kawa z mlekiem 1,5%, kawałek kaki a czemu dwa i pół?

PII(będzie): homo naturalny z orzechami, jabłko, jak wepchnę to jeszcze kisiel wepchniesz, wepchniesz! a ile orzechow? conajmniej 30g powinno byc

K(będzie): 2 kromki chleba z ziarnami + serek wiejski z papryką konserwową ok


Chyba jest lepiej tzn. mam taką nadzieję, chociaż wiem, że śniadanie powinno być większe, jutro z rana pójdę po świeżą bułeczkę to i jakiś jogurcik dokupię
oo tak, koniecznie zakup jogurcik zwiększ znacznie te kalorie. dziś niby więcej jedzenia, ale ruchu chyba też więcej, więc... ułóż sobie na jutro jadłospis - z 2500 kcal i trzymaj się go, choćby się paliło i waliło. im wcześniej, tym lepiej!!

p;

I - bran flakesy i grizle z mlekiem (razem bylo ponad 80g płatków), dwie duże kromki chleba z puszką tuńczyka w sosie pomidorowym i z warzywami

II - podowjna kanapka razowca, jablko, kawa

III - ciastka owsiane 60g, paula waniliowa, banan

IV - zupa pomidorowa zabielana z ryzem brazowym, rybka z warzywami, ziemniaczki - duuuuuuuuuuuuuuuuuuużo, jesczze po obiedzie sobie zjadłam takie pyszne podpiekane na patelni z keczupem
d: capuccino czekoladowe, kostka gorzkiej czekolady

V: drozdzowka z serem (duża), 120g twarogu poltlustego z bananem i j.naturalnym (pyyyszne!!), kawa zbozowa

VI: 110 g chlebka żytniego z twarokiem domowym i makrelą wędzoną, jablko, marchewa

ale jest dopiero 19,30

jeśli za tydzień uda mi się przytyć znów 400g, to będzie 1kg w miesiąc :P!
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 19:15   #2714
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Miało być R,wyszło U

Śn : drożdżówka z serem
O : risotto,po godzinie ponczówka
P : nesvita z wiśniami,bułka ziarnista z serem,pasztetem pieczonym

Będą ćwiczenia i coś po nich pewnie.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 19:23   #2715
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
oo tak, koniecznie zakup jogurcik zwiększ znacznie te kalorie. dziś niby więcej jedzenia, ale ruchu chyba też więcej, więc... ułóż sobie na jutro jadłospis - z 2500 kcal i trzymaj się go, choćby się paliło i waliło. im wcześniej, tym lepiej!!

p;

I - bran flakesy i grizle z mlekiem (razem bylo ponad 80g płatków), dwie duże kromki chleba z puszką tuńczyka w sosie pomidorowym i z warzywami

II - podowjna kanapka razowca, jablko, kawa

III - ciastka owsiane 60g, paula waniliowa, banan

IV - zupa pomidorowa zabielana z ryzem brazowym, rybka z warzywami, ziemniaczki - duuuuuuuuuuuuuuuuuuużo, jesczze po obiedzie sobie zjadłam takie pyszne podpiekane na patelni z keczupem
d: capuccino czekoladowe, kostka gorzkiej czekolady

V: drozdzowka z serem (duża), 120g twarogu poltlustego z bananem i j.naturalnym (pyyyszne!!), kawa zbozowa

VI: 110 g chlebka żytniego z twarokiem domowym i makrelą wędzoną, jablko, marchewa

ale jest dopiero 19,30

jeśli za tydzień uda mi się przytyć znów 400g, to będzie 1kg w miesiąc :P!
Dziękuję za ocenkę Wiosenko, to tak tytułem wstępu
Nie Iza, nie ucieszyłam się z tego względu, że jem, jem i cały czas czuję się przejedzona, dla mnie 2500 kcal to jakaś niewyobrażalna liczba

Dlatego teraz ułożyłam przykładowy jadłospis i postaram się go trzymać

P jutrzejsze


Ś: kawa z mlekiem 1,5%, bułka z ziarnami 100g, 2 plastrami szynki z kurczaka, pomidorem, oregano, posypana żółtym serem, zapieczona, kaki, banan wymieszane z jogurtem naturalnym

O(i tu będzie problem): zupa kapuśniak z młodej kapusty, wyjem mięso i zjem do tego bułkę
D: homo naturalny z orzechami i łyżką nutelli, grejpfrut

P: drożdżówka z serem i budyniem (mam ochotę), kakao(naturalne, nie lubię tych słodkich)

PII: omlet z dwóch jaj, dwóch łyżek mąki z pomidorem, szynką i keczupem (może być?)

K: pewnie wiejski z czymś+2 kromki chleba


Aaaaa dzisiaj obiad naprawdę był duży, 2,5 kromki chleba bo tyle zostało, na kolację musiałam iść do sklepu świeży kupić, a orzechów nie ważę bo mi się nie chce ale daję zawsze łyżkę stołową.
Mam nadzieję, że się wytłumaczyłam i dostanę rozgrzeszenie
Cóż a Twoje P, jak zwykle smakowite, narobiłaś mi ochoty na makrele, może jutro kupię
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 19:33   #2716
xxaur
Rozeznanie
 
Avatar xxaur
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 798
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

dzisiejsze W ( zmierzające wkrótce do p ) :
byłoby miło jakby ktoś ocenił

I śn : owsianka na mleku i : kakao nat., 1,5 łyżki otrąb, płatki toffi, ponad pół wiejskiego, gruszka, łyżeczka siemienia. pół kromki pełnoziarnistego posmarowana trochę wiejskim i obłożona kilkoma plasterkami gruszki.

II śn : a. kanapka z : 2 kromek dworskiego posmarowanych pomidorowo cebulkowym serkiem twarogowym, z plasterkiem sopockiej i pomidorem
b. reszta wiejskiego ze śniadania z łyżką musli i jabłkiem; pół pomidora.

O : torebka ( 100g) ryżu brązowego: pół z warzywami ( żółtą fasolką, brokułami, kalafiorem i marchewką ) i kawałkiem piersi z kurczaka; a druga połowa torebki ryżu z jogurtem truskawkowym.

P : budyń śmietankowy z kakao nat. i małą garstką granoli orzechowej.

K : tost z 2 kromek chleba dworskiego z serem i szynką, posmarowany trochę keczupem; pomidor.
__________________
mam własne zdanie i szereg racji,
niezmienna niezależnie od miejsca,
czasu i akcji.

Edytowane przez xxaur
Czas edycji: 2008-11-07 o 19:36
xxaur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 19:36   #2717
funky87
Zakorzenienie
 
Avatar funky87
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: WROCŁAW
Wiadomości: 5 464
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Uuuu:

ś: 3 kromki świeżutkiego grahama, wiejski lekki, szczypiorek, pomidor, papryka żółta, kawa z mlekiem i na przegryzkę garśc otrąb granulowanych.

IIś: 2 jabłka

O: 2/3 woreczka kaszy jęczmiennej polane keczupem, filet z soli zapiakny w 1 jajku, brokuły.

D: spora garść orzechów włoskich

P: 2 cieniutkie kromki grahama, wiejski lekki, 300g surówki wielowarzywnej.

K: 250g jogurtu brzoskwiniowego 0%, garść corn flakesów.
__________________
Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
funky87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 19:56   #2718
women101
Zadomowienie
 
Avatar women101
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 539
GG do women101
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Może mi ktoś odpowiedzieć?
Dlaczego nie powinno się popijać posiłku tylko najlepiej godzinę po?
Bardzo mnie to nurtuję ...
women101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 20:00   #2719
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

moje U:
śn: bułka ziarnista z siemieniem lnianym ok. 80-90g, z 4 plastrami białego sera posmarowanymi dżemem z czarnej porzeczki, jabłko, mandarynka
2 śn: drożdzówka z soczewicą (duuża), herbatnik
obiad: kawał pieczonego karpia z dużą ilością ziemniaków i duużą ilością kapusty kiszonej
deser:2 paski milki łaciatej ;/
podwieczorek: serek homo brzoskwiniowy 150g, jabłko i mandarynka
kolacja: sałatka z tuńczyka w sosie słodko-kwaśnym 185g (z puszki) z dwoma kromkami chleba żytniego
po kolacji: 2 duże garście migdałów,
teraz jem jabłko

pewnie i tak jutro jak się zważe będzie znowu więcej;/

Iza, Kika, Kawwaa, zazdroszczę WAM dziewczyny metabolizmu ...
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 20:13   #2720
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez women101 Pokaż wiadomość
Może mi ktoś odpowiedzieć?
Dlaczego nie powinno się popijać posiłku tylko najlepiej godzinę po?
Bardzo mnie to nurtuję ...
wydaje mi się że godzina to przesada, mozna pic ok 30 min po posilku
chodzi o to że płyny rozrzedzają kwasy żołądkowe, które są odp za trawienie...
czy jakoś tak...
jak się myle to niech mnie ktos poprawi

ale bez przesady, to nie jest jakis kategoryczny wymóg
kiedys potrafiłam czekac te 30 min, teraz pije kiedy chce i nie sądze żeby to jakoś wpłynęło na moj organizm...
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 20:21   #2721
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Izuś jak zwykle ślicznie

Moje P:

Śniadanie:
2 duże kromki chleba żytniego
1 grubo nutellą
2 z masełkiem orzechowym i miodkiem
500 g jogurtu litewskiego orzechowego
na zakwasie żytnim

II Śniadanie:
1: Grahamka z dwoma plastrami
polędwicy z kurczaka
plastrem sera żółtego
sałatą
2: Dove orzechowo truflowy

Obiad:
Makaron gryczany tajski z kurczakiem
w mleku kokosowym z bambusem,
papryką, groszkiem, kukurydzą
Surówka z pekinki z oliwą

Podwieczorek(był godzine po obiedzie dlatego tak dziwnie):
10 kostek czekolady mlecznej z daim !

Kolacja:
2 duuże kromki żytniego
1 z nutellą na grubość palca
2 z masłem orzechowym i dżemem
2 kulki lodów jogurtowych
z musem ze świeżych malin

Po kolacji:
idę z rodzicami do kina więc
albo jakieś ciacho dobre, albo
lody z McDonaldsa
no i kakao może wpadnie jakieś
__________________
Do you like my tight sweater?

Photoblog
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 20:35   #2722
Joanelle
Raczkowanie
 
Avatar Joanelle
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 198
GG do Joanelle
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

O Boże. Hypnotic, Iza, Kawwaa.. macie fantastyczną przemianę materii.
no i, co najważniejsze, po waszych jadłospisach widać, że potraficie przełamać lęk przed jedzeniem, przytyciem..
przepraszam za OT, ale już po prostu nie daję rady. w tydzień przytyłam 1,5 kg. wiem, że powinnam się cieszyć.. ale jakoś nie potrafię. mojej - i tak już chorej - psychice niezbyt to wszystko pomaga.
__________________
~*~

Skoro nie można się cofnąć,
trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód.

~*~
Joanelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 20:46   #2723
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez vixeen89 Pokaż wiadomość
wydaje mi się że godzina to przesada, mozna pic ok 30 min po posilku
chodzi o to że płyny rozrzedzają kwasy żołądkowe, które są odp za trawienie...
czy jakoś tak...
jak się myle to niech mnie ktos poprawi

ale bez przesady, to nie jest jakis kategoryczny wymóg
kiedys potrafiłam czekac te 30 min, teraz pije kiedy chce i nie sądze żeby to jakoś wpłynęło na moj organizm...
A mnie dietetyczka mówiła, że nie wystarczy pić dużo w ciągu dnia, ważne jest też, żeby z posiłkami... Nie wiem o co chodzi.

P - wprowadzenie.

I (śniadanie późne, po 11:/): tost z żytniego (75g) z serem białym i pomidorem, 2 kawałki ciasta fasolowego (łącznie w ciągu dnia zjadłam prawie połowę), kefir piątnicy 400g, 4 suszone morele - ok. 500

II: duża, choć o dziwo nie taka ciężka grahamka, pół tuńczyka WSW z pomidoremi rzodkiewką, banan - 360

III: rosół z kury z dużą ilością makaronu (100g po ugotowaniu), ciasta c.d., 2 mandarynki - nie wiem jak policzyć rosół - reszta 300 z hakiem

IV: (teraz): brokuły gotowane z rybą pieczoną (w przyprawach i łyżeczce oleju z pestek w.) -300

Wybaczcie gramatury, ale cieszę się z mojej wagi kuchennej

Chyba wcale dużo nie zjadłam, ale zamierzam codziennie dodawać trochę. Oceni ktoś;>? I jak policzyłybyście rosół?
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 20:50   #2724
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez Hypnotic Eyes Pokaż wiadomość
Izuś jak zwykle ślicznie

Moje P:

Śniadanie:
2 duże kromki chleba żytniego
1 grubo nutellą
2 z masełkiem orzechowym i miodkiem
500 g jogurtu litewskiego orzechowego
na zakwasie żytnim

II Śniadanie:
1: Grahamka z dwoma plastrami
polędwicy z kurczaka
plastrem sera żółtego
sałatą
2: Dove orzechowo truflowy

Obiad:
Makaron gryczany tajski z kurczakiem
w mleku kokosowym z bambusem,
papryką, groszkiem, kukurydzą
Surówka z pekinki z oliwą

Podwieczorek(był godzine po obiedzie dlatego tak dziwnie):
10 kostek czekolady mlecznej z daim !

Kolacja:
2 duuże kromki żytniego
1 z nutellą na grubość palca
2 z masłem orzechowym i dżemem
2 kulki lodów jogurtowych
z musem ze świeżych malin

Po kolacji:
idę z rodzicami do kina więc
albo jakieś ciacho dobre, albo
lody z McDonaldsa
no i kakao może wpadnie jakieś
Moje się do Twojego nie umywa Same pychotki.
A powiedź mi Hypnotic czy masło orzechowe jest dobre? Widzę, że wcinasz, więc pewnie tak ale zastanawiam się czy kupić. Nie jest bardzo słodkie? Bo mnie męczy jedzenie za słodkiej jak dla mnie, nutelli, strasznie muli.
Joanelle jak jest z moim metabolizmem to się dopiero okażę.... Na razie robię nieśmiałe kroki w stronę P.
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:02   #2725
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Moje się do Twojego nie umywa Same pychotki.
A powiedź mi Hypnotic czy masło orzechowe jest dobre? Widzę, że wcinasz, więc pewnie tak ale zastanawiam się czy kupić. Nie jest bardzo słodkie? Bo mnie męczy jedzenie za słodkiej jak dla mnie, nutelli, strasznie muli.
Joanelle jak jest z moim metabolizmem to się dopiero okażę.... Na razie robię nieśmiałe kroki w stronę P.
No ja uwielbiam masło orzechowe takie tradycyjne z cukrem i solą No ono jest trochę słodkie, ale ma słonawy posmak, który wprost kocham i to jakoś tak równoważy, ale jeśli lubisz orzeszki, ale za słodkościami nie przepadasz to kup sobie masło orzechowe bez cukru i soli (kiedyś takie jadłam) też jest całkiem smaczne no i nie jest słodkie
I jestem z Ciebie dumna, że pokonujesz bariery. Żebym ja kiedyś była taka mądra to bym nie miała szpitalnych wspomnień :/
__________________
Do you like my tight sweater?

Photoblog
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:05   #2726
Ifona1985
Raczkowanie
 
Avatar Ifona1985
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De Gie
Wiadomości: 111
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Kilka poprawek i będzie ok Troche mało kalorii.
Shockwaves dzieki za ocenke postaram sie zmienic te owoce. przesunac z podwieczorku na wczensiejsze godzinki.

3 kromki razowca.. kurcze nie wcisne tyle rano :PP w zasadzie to czesto jem rano porzadna owsianke z orzechami i owocami tylko nie zawsze mam czas ja przygotowac. najwiekszy problem mam z podwieczorkiem , nigdy ich nie jadlam nie ejstemw tedy glodna. wieczorem jem bardzo mało dlatego wychodzi za mało kalori

teraz niestety jade na dlugi weekend w gory wiec moja redukcja raczej bedzie nzikomo (choc i tak postaram sie wybierac zdrowe rzeczy) ale od srody ruszmam pelna para

dziewczyny jestescie swietne- mozna sie wieleeee od was nauczyc
__________________
29.06.2009 - Pani Magister Inżynier

22.12.2007
- my http://www.suwaczek.pl/cache/d8c035e598.png


szukam pracy
Ifona1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:17   #2727
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez Ifona1985 Pokaż wiadomość
Shockwaves dzieki za ocenke postaram sie zmienic te owoce. przesunac z podwieczorku na wczensiejsze godzinki.

3 kromki razowca.. kurcze nie wcisne tyle rano :PP w zasadzie to czesto jem rano porzadna owsianke z orzechami i owocami tylko nie zawsze mam czas ja przygotowac. najwiekszy problem mam z podwieczorkiem , nigdy ich nie jadlam nie ejstemw tedy glodna. wieczorem jem bardzo mało dlatego wychodzi za mało kalori

teraz niestety jade na dlugi weekend w gory wiec moja redukcja raczej bedzie nzikomo (choc i tak postaram sie wybierac zdrowe rzeczy) ale od srody ruszmam pelna para

dziewczyny jestescie swietne- mozna sie wieleeee od was nauczyc
Z tymi 3 kromkami to był tylko przykład, bo chodzi o to, żeby to śniadanie miało jakieś 350 kcal, ale skoro lubisz owsianke to bardzo dobrze, wg. mnie ona jest idealnym śniadaniem i sama tak zaczynam dzień Wtedy na drugie śniadanie można zjeść 1-2 kromki chlebka z dodatkami czy co tam chcesz. Z podwieczorkami też mam czasami problem, ale najczęściej jem jogurt naturalny, kefir albo orzechy a do tego sok warzywny. Z tego co widze, to dziewczyny często zajadają też serki homogenizowane naturalne

Edytowane przez shockwaves
Czas edycji: 2008-11-07 o 21:19
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:21   #2728
Margolcia0703181
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia0703181
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 459
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Dzisiejsze U:
Iśn: 3 łyżki płatek owsianych, serek wiejski 200g
kromka chleba pełnoziarnistego z serem i pomidorem
kawa
IIśn:2 małe kromki jw z serem
jabłko
o: w kfc - twister, salatka colesław (chyba był w niej majonez?), kawa z mlekiem
k:jogurt pitny z mlekowity(250g), jabłko, herbata zielona.

Nie wiem, co się ostatnio za mną dzieje, cały czas mam wrażenie, że tyję(waga stoi w miejscu), prawie wcale nie mam ruchu, a przez to wydaje mi się chyba, że jem więcej. W planie było P, a ja przy niedowadze czuję się grubo...Dlatego będę wdzięczna za obiektywną ocenę
Margolcia0703181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:42   #2729
kar0luch
Raczkowanie
 
Avatar kar0luch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: stumilowy las
Wiadomości: 106
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez kar0luch Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki
Zwykle tylko podglądam ten wątek ale niedawno zaczęłam dietke i chciałabym byście oceniły mój jadłospis Może się wydawać mało ale tak naprawde jem niewiele mniej niż przed dietką tyle, że wykluczyłam słodycze i nie słodze już nic, poza tym ograniczyłam tłuszcze i węglowodanów nie jem na wieczór. Niestety plan dnia nie pozwala mi na więcej niż 4 posiłki choć wiem, że powinno być conajmniej 5...
Mój jadłospis wygląda mniej więcej tak:
Śniadanie: owsianka ze 180ml mleka niskoprocentowego plus rodzynki, orzeszków troche i jeżeli nie jem kanapki do tego to z wkrojonym małym 100-150gramowym bananem. Kanapka z pełnozarnistego ciemnego chleba z plastrem szynki, ogórkiem i pomidorem. Do tego kawa z mlekiem.
2 śniadanie: zwykle z 2 kawałki tego samego chleba z serkiem topionym niskotłuszczowym, szynką i warzywkami jakimiś jabłko lub gruszka
Obiad: nóżka bez skóry pieczona lub pierś smażona na łyżeczce oliwy, jeden- dwa średnie ziemniaki i dość sporo warzyw gotowanych -brokuły, kalafior, marchewka lub groszek.
Kolacja: (tu już zwykle wcale głodna nie jestem ale zdarza mi się poćwiczyć więc jem) opakowanie serka wiejskiego ze szczyptą cynamonu , czasem kilka plasterków szynki lub jajko na twardo do tego.
Pije dużo czerwonej herbaty i staram się wode choć nie przepadam za nią.
Bardzo prosiłabym o przejrzenie tego jadłospisu i rady jeśli coś powinnam poprawić/dodać/odjąć
Zaznacze, ze głodna nie chodze wcale i chyba ogólnie mam niskie zapotrzebowanie kaloryczne. Chudne jak narazie kilogram-1,5 w ciągu tygodnia co jak dla mnie jest wystarczające.
Z góry dziękuje za wszelkie komentarze
Przepraszam, że powtarzam ale ostatnio mi nikt nie odpisał a myśle, że przydałaby mi sie jakaś rada więc ponawiam prośbe o przejrzenie mojego jadłospisu i o rady jak go podreperować żeby było zdrowo z góry dziękuje
__________________
'A tak by się chciało. Choć przez chwilę, przez jakiś czas. W Tobie po samą szyję. Po kostki...' ajj : ** :

'Całuj się we mnie'

.zakochana, szczęśliwie
kar0luch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 22:58   #2730
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VI

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Takie to ejdzonko mało bogate....jogurty płatki baton..mało wartości dożywczych i mało sycące.obiad u chińczyka cyzli jakby fast food..zero tłuszczy...djak dla mnie tragedia
myslalam ze polaczenie platki +jogurt naturalny jest ok...
i jeszcze odnosnie chinczyka. zawsze wydawalo mi sie ze danie typu makaron, kurczak, warzywa jest zdrowe. nie byla to zadna chinska budka tylko taka zwykla knajpka...
nie znam sie zbytnio na dietetyce dlatego usiluje sie doksztalcac
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów

Edytowane przez irie18*
Czas edycji: 2008-11-07 o 23:03 Powód: bledy stylistyczne
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.