jak podnieść swoją samoocenę? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-03-06, 18:16   #31
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: jak podnieść swoją samoocenę?

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Skara, a myślałaś o tym, żeby się przebadać? Trwały, postępujący spadek zdolności umysłowych, taki jak go opisujesz, może być oznaką poważnych chorób...
Nie gniewaj się, proszę, że tak piszę. Miałam w bliskim otoczeniu osoby, które miały identyczne objawy, ale je bagatelizowały. Potem okazało się, że są poważnie chore (to były choroby neurologiczne) i gdyby podjęły leczenie wcześniej, można by opóźnić rozwój tych chorób.
Znam też kobietę, która z takimi objawami zgłosiła się do neurologa, dostała rozpoznanie, leki, i dzięki temu utrzymuje się na bardzo wysokim stanowisku, też odpowiedzialnym i wymagającym dużej wiedzy. Gdyby nie to, że zaczęła się wcześnie leczyć, dziś pewnie choroba by jej to uniemożliwiła.
Absolutnie się nie gniewam. Dziękuję Ci za sugestię, jakoś sama nigdy o tym nie pomyślałam, a może faktycznie warto. Czy mogę wiedzieć co za choroby tym osobom wykryto? Chętnie poczytam objawy. Może być na PW, jeśli nie chcesz tutaj. BARDZO CI DZIĘKUJĘ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-06 19:16:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.