Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-04, 11:18   #1
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question

Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??


Urządzam swoje mieszkanko i jestem na etapie kupowania sprzętów AGD: przyszła pora na pralkę:
czy ładowana od góry od frontu
Jakie są wasze doświadczenia?

__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 11:35   #2
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

a duza masz lazienke?

wizualnie mi sie bardziej podoba ladowana od gory, bo zajmuje mniej miejsca i wyglada estetyczniej (bo nie wyglada jak pralka )
nie wiem jak z funkcjonalnscia (przy porownaniu), bo jako ze mam nieduza lazienke zawsze mialam ladowana od gory.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 11:40   #3
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

mialam i taka i taka i zdecydowanie wole od frontu tym bardziej ze sa teraz waziutkie i ladnie wykonane te od gory to jak dla mnie taka puszka stojaca kwestia gustu ot co -bo i "to" pierze i "to"
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 12:28   #4
Doroti
Raczkowanie
 
Avatar Doroti
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
GG do Doroti
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Ja zdecydowanie stawiam na ładowaną od frontu. Korzystałam z obu rodzajów i jak dla mnie pralka ładowana od góry jest bardzo niewygodna (nurkowanie po skarpetki na dnie bębna -niskie osoby chyba będą musiały skorzystać ze stołka, klapa cały czas otwarta, żeby pralka mogła wyschnąć, z związku z czym nic na niej nie postawisz ani nie zabudujesz od góry ). Jeśli masz mało miejsca to postawiłabym na wąską pralkę ładowaną od frontu
__________________
Supergirls just fly...
Doroti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 12:28   #5
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

ja wole ladowana od frontu, po pierwsze nie podoba mi sie ta ladowana od gory, takie pudlo moim zdaniem, pozatym na tej ladowanej od frontu zawsze mozna cos postawic, polozyc jakies reczniki czy cos a na ladowanej od gory juz nie bardzo.
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 14:26   #6
iwonaw_21
Przyczajenie
 
Avatar iwonaw_21
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 20
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

według mnie lepsza jest taka od frontu. Na górze zawsze można coś położyć, jakieś środki do prania, ręczniki, kosmetyki, czy akcesoria do włosów. Jak miałam pralke otwieraną od góry, to zawsze irytowało mnie, że najpierw muszę otworzyć klapę, a potem jeszcze bęben.
iwonaw_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 14:41   #7
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Cytat:
Napisane przez Doroti Pokaż wiadomość
jak dla mnie pralka ładowana od góry jest bardzo niewygodna (nurkowanie po skarpetki na dnie bębna -niskie osoby chyba będą musiały skorzystać ze stołka, klapa cały czas otwarta, żeby pralka mogła wyschnąć, z związku z czym nic na niej nie postawisz ani nie zabudujesz od góry ).
a to juz chyba zalezy jaka wysoka ta pralka, bo moja jest niziutka i ja -czlowiek niewysoki nie mam zadnych problemow, a stolek to juz by byla gruba przesada

a co do ustawiania na pralce roznych rzeczy. u mnie wszystkie kosmetyki stoja na polkach albo w szafce, wiec w sumie nawet nie mam takiej potrzeby. a pralka wcale nie musi miec ciagle klapy do gory. jak wyschnie mozna ja spokojnie zamknac.

wiec jak widac wybor pralki to juz jest kwestia indywidualnych preferencji i potrzeb...

zaraz popatrze na te waskie otwierane od frontu(jeszcze takiech nie widzialam), bo przyznam ze moja niechec do frontowych wynika glownie z ich pokaznych rozmiarow, ktore skutecznie zagracaja lazienke

edit: cos nie moge znalezc zadnej waskiej ladowanej od frontu wszystkie 60-ki...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-04, 14:44   #8
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Ja wolę pralki ładowane od góry, nie znoszę kucać i wyciągać czasem na siłę rzeczy z pralki ładownej od frontu. Ładowane od góry są bardziej estetyczne i nie można ich zagracać, co wpływa znacząco na porządek w łazience.
__________________


Edytowane przez rzastin
Czas edycji: 2007-02-04 o 15:12
rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 14:52   #9
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Ja niedawno kupiłam praleczkę ładowaną od góry, a całe życie korzystałam z takiej ładowanej z przodu. Obie piorą i pod tym względem nie ma większej różnicy.
Taka od góry jak dla mnie jest o tyle lepsza, że nie musze się zginac tak jak do tej ładowanej z przodu.
Wszystko zalezy od tego jaką masz łazienkę.
Jezeli masz taką łazienkę, że łatwo Ci się będą drzwiczki otwierać, a chcesz mieć np. półeczki które na pewnej wysokości odpadają jeżeli pralka otwiera się do góry, to wybierz taką z ładowaniem z przodu (+ taki że widzisz jak coś zaczyna np. farbować).
U mnie w rodzinie mają pralki ładowane od góry, bo mają wąskie łazienki, gdzie po otwarciu drzwiczek nie dałoby się praktycznie załadowac prania (takie łazienki w kształcie bardzo wąskiego prostokąta). Dlatego ja też taką wybrałam, bo na razie wynajmuję mieszkanie i nie wiem w jakiej póxniej łazience moja praleczka będzie stała.
Rodzice mają ładowaną z przodu (pralka stoi w ubikacji na takim podwyższeniu za kibelkiem, nad nią wisi szafeczka i np. pralka ładowana od góry tam by zupenlie nie pasowała.
Moja rada: zaplanuj jak chcesz, żeby wyglądała Twoja łazienka a potem pomyśl jaka wobec tego projektu pasuje praleczka - pod względem ładowania jak i gabarytów.
Pozdrawiam i życze udanego zakupu
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 15:00   #10
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
Ja wolę pralki ładowane od góry, nie znoszę kucać i wyciągać czasem na siłę rzeczy z pralki ładownej od frontu. Są bardziej estetyczne i nie można ich zagracać, co wpływa znacząco na porządek w łazience.

U mnie w domku jest ładowana of frontu i choć nie wiem jakbym się starała pralka stoi zawsze zagracona
Osobiście chciałabym miec ładowaną od góry bo w łazience muszę mieć dużo miejsca i nie berdzo bym chciala zeby ją coś zagracało.
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 15:12   #11
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Ja mam ładowaną od góry i taką polecam.
Do małej łazienki jest idealna
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-04, 15:17   #12
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

ja miałam ładowaną od góry i w zeszłym roku zamieniłam ją na wąską ładowaną od forntu - i zdecydowanie pralka ładowana od frontu - polecam !
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 15:20   #13
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

ja wole pralki ladownae od frontu. sa wygodniejsze w obsludze i wedlug mnie lepiej wygladaja
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 15:42   #14
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Ja mam jedną i drugą i muszę przyznać, że o wiele bardziej odpowiada mi ta ładowana z góry.
--> Przede wszystkim jak robię pranie nikt nie widzi czy właśnie piorę gatki czy coś innego
-->Tak jak napisała Rzastin, pralka ładowana z góry pozwala na utrzymanie większego porządku; na tej "frontowej" wciąż coś leży, stoi.
--> Istotne dla mnie jest również to, że ładowana z góry zajmuje mniej miejsca i nie trzeba się schylać/kucać.
--> Dodatkowym plusem tych ładowanych z góry jest to, że klapa otwiera się w górę, więc nie zajmuje miejsca, natomiast w przypadku tej ładowanej od frontu drzwiczki otwierają się na zewnątrz a tym samym zabierają wolną przestrzeń, wciąż trzeba je omijać
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 16:30   #15
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Pomijając kwestie estetyczne i praktyczne wykorzystanie przestrzeni(coś postawić,zabudować) to pralka ładowana od frontu wydaje mi się lepszym rozwiazaniem na dłuższą metę.
Pralki ładowane od góry się szybciej psują(niezależnie od firmy),bo mają inaczej zamontowany bęben.
Wiem co mówię,bo rodzice mają już 2 pralkę ładowaną od góry.Pierwsza zaczęła się psuć już po kilku latach(bęben,stała się bardzo głośna,problemy z wirowaniem).Niestety inna pralka się w naszej maleńkiej łazience nie zmieści(w kuchni z reszta też).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 17:42   #16
groshek
Raczkowanie
 
Avatar groshek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 261
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

pierwsza sprawa to zalezy od tego ile masz miejsca w łazience.
jesli mało to lepiej taka od góry.
groshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 17:43   #17
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Ile porad bardzo dziękuje dziewczynki T
Ale chętnie poczytam wasze opinie na ten temat. Może tym razem coś o firmach, które polecacie-te polskie wyroby czy zagraniczne. Moja łazienka jest taka średnia-spokojnie wejdzie taka i taka.Z tego co się orientuje co ceny są podobne. Ważne jest też jakość prania ,oszczędność wody i prądu. Czyli chodzi o te kkasy A, AA, A+

__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 18:07   #18
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
P
Pralki ładowane od góry się szybciej psują(niezależnie od firmy),bo mają inaczej zamontowany bęben.
Wiem co mówię,bo rodzice mają już 2 pralkę ładowaną od góry.Pierwsza zaczęła się psuć już po kilku latach(bęben,stała się bardzo głośna,problemy z wirowaniem).Niestety inna pralka się w naszej maleńkiej łazience nie zmieści(w kuchni z reszta też).
Hmmm... Nie zgodzę się z Tobą w kwestii psucia. Ta od góry służy mi już jakiś czas, natomiast ta od frontu jest już trzecia...
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 19:55   #19
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

ja nie wiem, czy jest jakas specjalna roznica. ja jakos nie zauwazylam. za to kazdy moze sobie wybrac taka jaka mu pasuje i tobie tez to radze.

ja lazienke mam nieduza, ale funkcjonalna-miesci sie i toaletka, jest duze lustro w scianie. i pralka otwierana od gory bardzo tej funkcjonalnisci sluzy.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-05, 08:40   #20
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Pomijając kwestie estetyczne i praktyczne wykorzystanie przestrzeni(coś postawić,zabudować) to pralka ładowana od frontu wydaje mi się lepszym rozwiazaniem na dłuższą metę.
Pralki ładowane od góry się szybciej psują(niezależnie od firmy),bo mają inaczej zamontowany bęben.
Wiem co mówię,bo rodzice mają już 2 pralkę ładowaną od góry.Pierwsza zaczęła się psuć już po kilku latach(bęben,stała się bardzo głośna,problemy z wirowaniem).Niestety inna pralka się w naszej maleńkiej łazience nie zmieści(w kuchni z reszta też).
Ja sie z tym nie do końca zgodzę. U mnie w rodzinie są takie pralki (górnoładowane) i nie było z nimi problemu jeżeli chodzi o bęben - ciocia z wujkiem mieli ją parenaśnie lat i wymienili ją ze względu na starość (miała większe zużycie wszysktiego) i teraz mają też ładowaną od góry ładnych pare lat ponad 6 - brat tak samo (pranie prawie codziennie od tego czasu bo mają 3 małych dzieci) i nic się nie dzieje.
W sklepie też mi powiedziano, że to nie ma znaczenia ... jest inaczej bęben mocowany ale nie oznacza to że gorzej ... mi powiedziano, że nawet lepiej. (Sugerowałam że wolę pralkę ładowaną z przodu, żeby mi nie zachwalali tej od góry ładowanej bo i tak kupie )

Ja mam pralkę elektroluxa - ładowaną od góy i jak na razie jestem zadowolona (mam ją ponad miesiąc dopiero).
Rodzinka ma Whirlpoola.

Zajrzyj do tego wątku, pisałyśmy tam o pralkach: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=164312

Pozdrawiam
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 15:35   #21
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

właściwie już postanowiono! Kupię pralkę ładowaną od frontu.
A mam jeszcze jedno pytanie-czy podobają wam się te w KOLORZE STALOWYM? Wydają mi sie takie "nowoczesne"
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 15:45   #22
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Takie w kolorze stalowym są bardzo ładne. A jeśli chodzi o pralkę to bardziej mi się podobają te ładowane od góry
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 15:59   #23
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Co do wyglądu to wybrałabym tą ładowaną od góry. Nie bedziesz sie też musiała schylać, żeby coś do niej wpakować.
Chociaż z dugiej strony jeśli łazienka jest mała, to blat pralki mógłby służyć jako półka do postawienia jakichś rzeczy i wtedy opłaca sie kupić tą ładowaną od frontu.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 16:04   #24
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

3 miesiace temu mialam ten sam dylemat zdecydowalam sie jednak na tradycyjna od frontu.Dlaczego? moja pralka ma znacznie wieksze dzwi i mozna "duze rzeczy" do niej ladowac np. koldre
Co do pralki ladowanej z gory to chyba nie takie latwe zeby wydostac wszystkiego z dna-bo to dosc gleboko?
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 16:47   #25
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Cytat:
Napisane przez sky1980 Pokaż wiadomość
Co do pralki ladowanej z gory to chyba nie takie latwe zeby wydostac wszystkiego z dna-bo to dosc gleboko?
jak juz pisalam, ja osoba niewysoka (162cm) nie mam zadnych problemow zeby cokolwiek wydobyc z samego dna pralki. nie jest to zaden wyczyn, a mysle, ze jest to nawet wygodniejsze nic kucanie do drzwiczek...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 18:45   #26
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

i znów mam:roll :
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 11:38   #27
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Cytat:
Napisane przez sky1980 Pokaż wiadomość
3 miesiace temu mialam ten sam dylemat zdecydowalam sie jednak na tradycyjna od frontu.Dlaczego? moja pralka ma znacznie wieksze dzwi i mozna "duze rzeczy" do niej ladowac np. koldre
Co do pralki ladowanej z gory to chyba nie takie latwe zeby wydostac wszystkiego z dna-bo to dosc gleboko?
Myślę że to żeby wyprać duże rzeczy zależy przede wszystkim od pojemności bębna ... mój Elektrolux ma 5,5 kg pojemności i górne ładowanie jest idealne. Właśnie zapakowalam tam poduchę i nie było z tym problemu.
Wiadomo, ze do pralki 4 kg nie wejdzie to samo co do 6 kg ... a otwór jest przystosowany do pojemności.
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 11:45   #28
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
A mam jeszcze jedno pytanie-czy podobają wam się te w KOLORZE STALOWYM? Wydają mi sie takie "nowoczesne"
My mamy tak pralke Wyglada fajnie,ale widac na niej kazdy odcisk palca co mnie doprowadza do szalu
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 18:43   #29
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
My mamy tak pralke Wyglada fajnie,ale widac na niej kazdy odcisk palca co mnie doprowadza do szalu
no własnie -te ślady- kuchnie mam urządzoną w te stalowe bajery i rzeczywiście widać te ślady
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 18:49   #30
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Pralka automatyczna: ładowana od FRONTU czy od GóRY ??

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
właściwie już postanowiono! Kupię pralkę ładowaną od frontu.
A mam jeszcze jedno pytanie-czy podobają wam się te w KOLORZE STALOWYM? Wydają mi sie takie "nowoczesne"
Mi się nie podobają ani pralki ani lodówki w tym kolorze.Wyglądają jak lodówki w kostnicy brrrr .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.