Aparat... modny?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-06, 12:56   #1
natalka2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 171
Unhappy

Aparat... modny??


hej dziewczyny!! własnie wróciłam od dentysty i co? dowiedziałam się że jeżeli chce mieć ładne ząbki musze miec aparat stały;/;/. Kurde strasznie się tego boję!! nie wiem jak będe wyglądać. Dodam zę najpierw na bede mieć na górne żęby a po poł roku bede mieć także na dolnych zębach.;/;/. Pani Ortodontką ztwierdziła że nie mogę mieć żadnych ozdabianych czyli takich kosmetycznych;/ ale chyba kolor gumki mogę mieć inny?? chociaz nie wiem spytam jutro bo znów mam wizyte. nie chce mieć apratu bo bojesie ze nie znajde sobie żadnego chłopaka bo kto bedzie chciał miec taka aparatke która bedzie nosic go 2 latka... kurde... Ale z druugiej strony słysząłam ze noszenia aparatu jest modne...
natalka2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 13:00   #2
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Aparat... modny??

e tam modny, nie modny...pomyśl jakie później będziesz śliczne ząbki miała Ja 3 lata temu miałam aparat na górne zęby, zeby wyprostować jednego przechylonego trochę zęba, i dużo osób mówiło, że fajnie wygląda Nosiłam go niecały rok, ale jakie mam teraz ząbki
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 13:02   #3
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Aparat... modny??

Hmm, aparatu nie nosi się chyba dlatego że jest modny
Zdrowie i wygląd zębów są najważniejsze przecież Myślę, że docenisz to za kilka lat.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 13:03   #4
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Aparat... modny??

Cytat:
Napisane przez natalka2106 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!! własnie wróciłam od dentysty i co? dowiedziałam się że jeżeli chce mieć ładne ząbki musze miec aparat stały;/;/. Kurde strasznie się tego boję!! nie wiem jak będe wyglądać. Dodam zę najpierw na bede mieć na górne żęby a po poł roku bede mieć także na dolnych zębach.;/;/. Pani Ortodontką ztwierdziła że nie mogę mieć żadnych ozdabianych czyli takich kosmetycznych;/ ale chyba kolor gumki mogę mieć inny?? chociaz nie wiem spytam jutro bo znów mam wizyte. nie chce mieć apratu bo bojesie ze nie znajde sobie żadnego chłopaka bo kto bedzie chciał miec taka aparatke która bedzie nosic go 2 latka... kurde... Ale z druugiej strony słysząłam ze noszenia aparatu jest modne...
zaloz ten aparat.

pomysl o przyszlosci - podejrzewam, ze jestes dosyc mloda a to dobra pora na aparat.

Chlopak - jak sie ma znalesc to sie znajdzie. Sa wazniejsze rzeczy niz facet.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 13:13   #5
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Aparat... modny??

ja nosiłam, ale taki zakładany na noc lub na parę godzin dziennie i bardzo dobrze wyprostował mi zęby -teraz mam idealnie równe .
a wcześniejsza ortodontka proponowała tylko i wyłącznie aparat na stałe, wiec poradź sie jeszcze innego specjalisty, a moze też będziesz mogła nosić taki, który zakładasz i zdejmujesz kiedy chcesz.

szczerze to uważam, że aparaty na stałe są paskudne, ale jeśli miałabym wybierać posiadanie krzywych zębów całe życie, a noszenie jakiś czas takiego aparatu to wybrałabym to drugie.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 14:10   #6
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Aparat... modny??

Ja bym się nie przejmowała tym czy aparat jest modny czy nie. Tylko bym go nosiła.
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 14:10   #7
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Aparat... modny??

Aparat to nie wyrok Sama nosze stały aparat od 3 m-cy. Sama podjełam decyzje o tym czy go założyć. I sama musiałam do tego dojrzeć. Wybrałam stały bo jak go założysz to nie zdejmiesz, a z tym wyjmowanym, to wiadomo, ze potrzeba silnej woli i samozaparcia. I wiesz co powiem jedno! nie załuje! to dopiero początek a już widać efekty. Mysle że bardziej niz aparat szpecą krzywe ząbki, bez urazy dla nikogo oczywiuście, takie jest moje zdanie. I widać, ze coś roisz w tym kierunku.
Pozatym masz jeszcze jeden gadżet możesz zmieniać gumeczki co miesiąc inny kolor.
Ja już sie nie moge doczekać na następną wizytę, a to za sprawą mojej przesympatycznej ortodontki

A co do tego czy jest modny. Hmm... myśle, że przyszedł taki czas, ze przyszła do nas moda z zachodu(poprawcie mnie jak sie myle) na pogoń za pięknem, luudzie robią sobie operacje plastyczne, zakładają koronki na zęby, wybielają, no a aparat jest jedną z dróg do pięknego uśmiechu. A myśle, ze dzięki pięknemy uśmiechowi nasza twarz, osoba zyskuje na +.
Zobacz ile sławnych osób nosiło aparat: Grażyna Wolszczak, młoda Damięcka, hmmm, ten młody z Pierwszej Miłości ....
Wszystko wymaga czasu i dojrzałości

hmmm... się rozpisałam
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 14:32   #8
Eve744
Raczkowanie
 
Avatar Eve744
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 229
Dot.: Aparat... modny??

ja sama nosze aparat już ponad rok i jestem zadowolona bo mi sie ładnie ząbki prostują i wcale to nie wyglada tak źle :P
Eve744 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 14:37   #9
Es.
Zadomowienie
 
Avatar Es.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk/Ldn
Wiadomości: 1 032
Dot.: Aparat... modny??

nie rozumiem pytania 'czy aparat jest modny' .
to tak jak z gipsem na złamaną noge, zakłada się bo tak trzeba zeby się wszystko wyleczylo, a nie dlatego, ze modne.
__________________

czerwiec-warszawa
lipiec-powrót do londynu !
sierpień-prawo jazdy
wrzesień-osiemnastka
maj 2009-matura
Es. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 14:38   #10
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Aparat... modny??

Sam aparat nie jest 'modny' ale panuje moda na dbanie o zdrowie i o wygląd
Coraz częściej dorośli ludzie decydują się robić badania okresowe, chodzic na gimnastyke korekcyjną, nosic aparat itd... Nikogo nie dziwi 25 letni facet z aparatem i jest to bardzo powszechne
Gdyby mnie było stać na taki wydatek nie zastanawiałabym się ani chwii
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 16:28   #11
ViVian66
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 053
Dot.: Aparat... modny??

ja nosiłam aparat półtora roku. Było mi na początku ciężko, ale w sumie to nikt nie zwracał na to uwagi.
Nie bój się aparatu. Naprawdę liczy się zdrowie, a nie to jak wyglądasz. A aparat wcale nie odejmuje uroku

Edytowane przez ViVian66
Czas edycji: 2014-04-26 o 19:39
ViVian66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 17:12   #12
natalka2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 171
Dot.: Aparat... modny??

dziewczyny ale ortodontka powiedziała że nie mogę mieć takiego kosmeycznego tylko zwykły. czy przy zwykłym takim metalowym może wymieniac gumeczki?? tylko dziewczyny nie prblem jest mieć aparat na górnych zebach ale ja bede mieć na dole i u góry!!! czy wy tez tak macie już miałyscie?? boże przecież to bedzie wygladac okropnie. ale faktycznie liczy się piękny uśmiech wiec może się zdecyduje... boję się reakcji że moze ktos sie bedzie smiac....
natalka2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 17:14   #13
anega
Wtajemniczenie
 
Avatar anega
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 961
Dot.: Aparat... modny??

modny czy nie modny jezeli masz go nosic to nos , sama mam teraz aparat i nieprzejmuje sie tym czy to wygląda dobrze czy nie
anega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 17:23   #14
Eve744
Raczkowanie
 
Avatar Eve744
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 229
Dot.: Aparat... modny??

Cytat:
Napisane przez natalka2106 Pokaż wiadomość
dziewczyny ale ortodontka powiedziała że nie mogę mieć takiego kosmeycznego tylko zwykły. czy przy zwykłym takim metalowym może wymieniac gumeczki?? tylko dziewczyny nie prblem jest mieć aparat na górnych zebach ale ja bede mieć na dole i u góry!!! czy wy tez tak macie już miałyscie?? boże przecież to bedzie wygladac okropnie. ale faktycznie liczy się piękny uśmiech wiec może się zdecyduje... boję się reakcji że moze ktos sie bedzie smiac....
ja mam i na dole i u góry.. złośliwymi komentarzami sie nie przejmuje - to ja będę mieć proste zęby a nie ci co się śmieją ja mam taki co nie ma gumek i żyje, nie widzę w tym nic okropnego :P zdążyłam się przyzwyczaić więc nie zasatanawiaj sie tylko się trochę pomęcz :P
Eve744 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 17:52   #15
natalka2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 171
Dot.: Aparat... modny??

kurde nie wiem jak to wszytko bedzie wygladac. szkkoda ze musze go miec u góry i na dole. ciekawe czy bede mogła mieć taki z gumeczkami!! oby.... jutro się wszytkiego dowiem albo przy kolejnej wizycie.... chyba się zdecyduje. zawsze chciałam mieć aparat ale teraz kiedy trzeba go nosić mam obawy. Może szybko się przyzwyczaję a poźniej bedzie wszytko ok. zwłaszcza że ząbki idą mi trochę do przodu... może się troszkę cofną i nie beda tak wystawac..... juz go chciałabym mieć zeby już sie przyzwyczaić a tak to ciąglę myśle i mam wahania.. a czy zakładanie boli?? i czy przeszkadza jakos..??
natalka2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 18:06   #16
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Aparat... modny??

masaa ludzi nosi aparaty Bez obaw- a jak zdejmiesz bedzie piekny uśmiech
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 18:20   #17
Eve744
Raczkowanie
 
Avatar Eve744
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 229
Dot.: Aparat... modny??

samo zakładanie nic a nic nie boli... potem zdecydowanie gorzej zęby bolą strasznie i nie możesz nic jeść prawie (czyt. gryźć) przez pierwszych kilka dni od założenia ale potem sie przyzwyczajasz i wogóle zapominasz o nim :P także jak chcesz mieć proste radziłabym się nie zastanawiać
Eve744 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 18:22   #18
nicole697
Zadomowienie
 
Avatar nicole697
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 545
Dot.: Aparat... modny??

o matko ktoś tam wyżej podał dobry przykład z tym gipsem, gdybyś złamała nogę to też byś zastanawiała się czy założyć gips, bo nie byłabyś pewna czy jest modny??
skoro masz problem z zębami i masz możliwość wyeliminowania go to nie rozumiem nad czym się zastanawiasz
pomyśl o tym, jaki będzie efekt, za parę lat możesz nie mieć możliwości założenia go i co wtedy?
nicole697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 18:55   #19
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Aparat... modny??

modny nie modny - chyba lepsze rowne zeby w przyszlosci niz jakies krzywulce?
a swoja droga jak dla mnie aparaty sa urocze
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 20:14   #20
matyldziczka
Przyczajenie
 
Avatar matyldziczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8
Dot.: Aparat... modny??

natalka2106 moda jest ale na piękny uśmiech a nie na aparat orto jestem w takiej samej sytuacji jak Ty. W planach miałam mieć zakładany aparat 3 tygodnie temu, no ale jak to mi powiedziano " z przyczyn technicznych " (czyt. urlop pani otrodontki) odwołano mi wizytę no ale ja się nie poddaję i w planach w ten piątek mam mieć zakładany, tylko że nie bede miała aparatu takiego z gumkami , bo mi powiedziała ze na moja wade zgryzu potrzebny jest jakiś tam specjalny. tylko ze mi niemiłosiernie szkoda bo bym sobie gumki zakładala w kolorach reggae
no ale dopowiem jeszcze że ja się tam nie boję tego , że ktoś sie bedzie ze mnie smial . najwazniejsze ze sama z siebie sie potrafie smiac i już nawet uprzedziłam moich znajomych ze będa mieli nowy otwieracz do piwa czyli mnie
i jeszcze jedno. mam w tym roku 100dniówke i napewno nie bede sie ukrywala z usmiechem tylko moje zeby w zbroi bede pokazywala do kazdej kamery i zdjecia
a jeżeli po załozeniu ktos sie bedzie z Ciebie smial to mu powiedz zeby najpierw na swoje uzebienie popatrzyl a dopiero potem krytykowal innych.

wizazystki trzymajcie kciuki, zeby zaden problem techniczny nie wyskoczyl i zeby mi zalozyli w koncu )))
matyldziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 20:24   #21
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Aparat... modny??

Ho ho co to za argument, ze nie znajdziesz chlopaka jak sobie aparat zalozysz... Chcialabys byc z kims, komu taki szczegol bedzie przeszkadzal? To raz, dwa IMO nie ma co kombinowac z kolorowymi gumkami, aparat to nie ozdobka, ale nie przesadzajmy nie szpeci. Teraz sporo osob ma, wiec nie powinnas miec problemow z natretami.
Ja swoj nosilam 7 lat temu i nie bylo zadnych niemilych komentarzy. Co najwyzej ludzie sie pytali gdzie zakladalam, za ile, etc. I fakt to moze irytowac, odpowiadanie 1000 raz na to samo pytanie.
A na koniec dodam, ze dbanie o siebie jest jak najbardziej modne. Krzywo patrzec to mozna na osobe z niemilosiernie krzywymi zebiskami, skoro istnieje tyle metod zeby to naprawic.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 20:24   #22
in_my_memory
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 139
GG do in_my_memory
Dot.: Aparat... modny??

Najważniejsze jest zdrowie a w tym wypadku ładne i proste zęby. Ja bym się w ogóle nie zastanawiała. Pomyśl, nawet gdybyś miała nosić aparat przez rok albo trochę dłużej to czym jest ten okres w stosunku do całego życia? Efekty tego na pewno będą widoczne i mam pewność, że w przyszłości będziesz się cieszyć z tego, że dzięki aparatowi masz proste zęby.
__________________
"Cofnąć wskazówki zegara zawsze można.Upływającego czasu nigdy..."


"Ciało pielęgnuje bo jest domem duszy
I gdy jest mi dobrze
Moja dusza mruczy"

Maria Peszek Hedonia
in_my_memory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 20:25   #23
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Aparat... modny??

dziewczyny bardzo mądrze piszą nie istotne czy modny czy nie, założyć warto. ja sama bardzo chciałam założyć aparat odkąd pamiętam, ale nie stać mnie na niego było. dopiero w zeszłym roku w wakacje poszłam do pracy i sama na niego zarobiłam
przed założeniem uśmiechałam się z zamkniętymi ustami, tak się wstydziłam swoich zębów :/ ale już pierwszego dnia kiedy go miałam na zębach uśmiechałam się z otwartą paszczą teraz po roku noszenia mam piękne proste ząbki i sciagam za trzy miesiące.
jestem bardzo zadowolona z efektów, a ten rok minął bardzo szybko. a jeśli chodzi o mężczyzn to akurat Ci z mojego otoczenia nie boją się aparatu poza tym, aparat wyrównując zęby poprawia symetrie twarzy, a wiadomo im twarz bardziej symetryczna, tym postrzegana jako ładniejsza
__________________
what's for you will not pass you by

canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 20:27   #24
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Aparat... modny??

to dla zachety zapraszam zalozycielke wątku na podforum medycyny estetycznej do wątku aparatów ortodoncyjnych
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196459
kopalnia wiedzy, zresztą jak cały wizaz.pl
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 21:48   #25
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Aparat... modny??

Hwj,ja dziś miałam zdejmowany aparat stały,nosiłam 2 lata i jestem baardzo zadowolona że sie zdecydowałam. Teraz już tylko na noc będe nosiła i git. Faceta znalazłam podczas noszenia aparatu więc nie ma tak źlepzdr
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 21:57   #26
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Aparat... modny??

Cytat:
Napisane przez natalka2106 Pokaż wiadomość
boję się reakcji że moze ktos sie bedzie smiac....
myślę,że dzisiaj to już nawet dzieciaki nie śmieją się z tego,że ktoś ma aparat,bo poprostu coraz więcej osób je ma
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 23:09   #27
Panna-Nikt
Raczkowanie
 
Avatar Panna-Nikt
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 53
Dot.: Aparat... modny??

ja nosiłam stały aparat dosyć długo (jakieś 2-3 lata) i dosyć dawno temu (jakieś 8 lat temu może... w każdym razie to było mało popularne wtedy, szczególnie u mnie, w małym mieście), ale go uwielbiałam!! uśmiechałam się szeroko i pokazywałam wszystkim coraz to nowe kolorowe gumeczki wyróżniałam się czymś, a to już była niezła frajda a jeszcze jak wszyscy się tym interesowali i dopytywali, co to, jak to, to już w ogóle czad
__________________
"W życiu chodzi o to, żeby być trochę niemożliwym" (O. Wilde)
Panna-Nikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 06:10   #28
kasiam_a77
Raczkowanie
 
Avatar kasiam_a77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 301
GG do kasiam_a77
Dot.: Aparat... modny??

Cytat:
Napisane przez natalka2106 Pokaż wiadomość
nie chce mieć apratu bo bojesie ze nie znajde sobie żadnego chłopaka bo kto bedzie chciał miec taka aparatke która bedzie nosic go 2 latka... kurde... Ale z druugiej strony słysząłam ze noszenia aparatu jest modne...


Ja przed załozeniem apraratku jakoś nie mogłam znaleśc sobie chłopaka , a po założeniu nawet 3 sie znalazło i nigdy żaden nie mówił że on przeszkadza , tylko ze dodaje uroku i że to dobrze o mnie świadczy że chce mieć sliczny usmiech
kasiam_a77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 06:49   #29
blueberrys
Raczkowanie
 
Avatar blueberrys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 211
Dot.: Aparat... modny??

jezeli tak bardzo boisz sie ze aparat bedzie zbyt rzucal se w oczy mozesz zapytac sie Ortodonty o taki stały aparat ktorego z przodu nie widac, jedynie od wewnetrznej strony sa preciki - tak samo skuteczny a niewidoczny
__________________
Where would I be today without you being there for me all my life,
What would I do today without you taking care of me all the time...

blueberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 08:41   #30
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Aparat... modny??

Mam pytanie, jaki jest koszt aparatu? Poczytam sobie potem wątek o aparatach,ale jak możecie dajcie znać ile trzeba liczyc na aparat...
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.