Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-16, 21:13   #4171
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Idę trochę chalupę ogarnąć potem zajrzę .Ale jeszcze jedno pytanko czy myślicie że 20 spf teraz by wystarczyła?Bo przyszło mi do głowy żeby sobie kupić unitone kiedyś mi nie pomógł ale teraz kiedy mam tylko cienie może ?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:14   #4172
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kamilko a moge moje psinki tez wziasc ze soba? Obie suczki

Buczuś chyba mozesz, bo Kami pisze ze jej jedna psina suczka, druga nie wiem, ale nawet jakby co, to 3 suczki chyba sobie poradza z jednym psim facetem nie?

A tak bajdełej...ile lat szlugensy kopciłaś?
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:14   #4173
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Azi82 Pokaż wiadomość
Hejka Dziewczynki

Jestem po zabiegu, maske mam trzymac 7 h a wczesniej przed nalozeniem maski starl mi nskorek jakims dziwnym pilnikiem, zreszta jakis taki dziwny ten lekarz, w sumie zaplacilam 1500 i dostalam cos2 i hydra, teraz to nawet swiatla z monitora sie boje. ale mam pytanko a w zasadzie dwa. Lekarz powiedzial ze od jutra cos 2 dwa razy dziennie ale ze mam go nie zmywac -wiec jak mam nakladac krem z filtrem? Na cosmelan? I czy dzisiaj po zmyciu maski powinnam nalozyc hydra?
Z gory dziekuje za odpowiedz
Musztardowa ale poki co szczesliwa
Jak bedziesz smarowac cosmelanem to chwilowo nie bedziesz musiala uzywac filtrow.Jak przejdziesz na raz dziennie to co innego
A dzisiaj zmyjesz maske i nakladasz hydra vital!

a jaki fototyp jestes,ze tylko 7 godzin trzymasz? Masz wrazliwa skore?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:15   #4174
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Buczuś chyba mozesz, bo Kami pisze ze jej jedna psina suczka, druga nie wiem, ale nawet jakby co, to 3 suczki chyba sobie poradza z jednym psim facetem nie?

A tak bajdełej...ile lat szlugensy kopciłaś?
20 lat
Duzo ,co?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:17   #4175
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Novi - zapewniam Cię, że mojego psa niewiele zdziwi kiedy dziwnym krokiem pzremieszczałam sie po domu z nogami owiniętymi folią spozywczą , bo pod nia bylo jakies błoto czy coś podobnego, co wyciekalo spod tej folii, to nawet patrzyła na mnie ( bo to suka), z pewnym współczuciem. Ma tylko pewne lęki , kiedy się depiluje elektryczną depilarką. Moze sie boi, że ona będzie nastepna ?
Kami, ja to rozumiem, bo mój kot też zmyka przed depilatorem...

A a propo depilatora, zsugerowałam męzulowi zeby mi pod choinkę jakiś nowy kupił, jaki model teraz w miarę na rzeczy, mój stary, wstyd się przyznać, uzywałam chyba z 15 lat-przywieziony z Angli- Braun- no ale staruszek już odmawia posłuszeństwa..
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:17   #4176
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Ja sie grzecznie pozegnam .... dobranocki, dobranocki
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:21   #4177
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Ja sie grzecznie pozegnam .... dobranocki, dobranocki
dobranoc Madzia
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 21:24   #4178
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
20 lat
Duzo ,co?

no duzoooooooo, nie ma co, połowa życia

wiesz co- wspieram Cię jak tylko mogę w tym rzucaniu palenia
I zaimponowałaś mi, żeby tak z dnia na dzień, i po tylu latach. Trzymaj się tego i wytrzymaj, wytrzymasz Co innego podpalać raz na 3 miesące, a co innego być tak wciągnietym. Biedactwo, współczuję i wyobrażam sobie jak cię moze ciągnąć, ale przecież wiesz, ze warto wytrwać- dla siebie przede wszystkim

i jak ci będzie zle to mozesz sobie pisac i użalać się ile wlezie
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:28   #4179
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Kami, ja to rozumiem, bo mój kot też zmyka przed depilatorem...

A a propo depilatora, zsugerowałam męzulowi zeby mi pod choinkę jakiś nowy kupił, jaki model teraz w miarę na rzeczy, mój stary, wstyd się przyznać, uzywałam chyba z 15 lat-przywieziony z Angli- Braun- no ale staruszek już odmawia posłuszeństwa..
Novi - ja tez używalam swój poprzedni depilator ponad 10 lat, ale umarł i to na mnie
ponieważ kompletnie nie wierze, że depilacja może nie boleć i nie wierzę w żadne głowice chlodzące itd, kupiłam depilator, który można naładowac, czyli nie musza skakać przez kabel podczas tej operacji . kupilam Rowenta Accessim. Jest ok. Depilacja boli podobnie, tylko mniej warczy niz poprzedni . możliwosc , że bez kabla - duża wygoda.

Plameczki - ide spac
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:28   #4180
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
A a propo depilatora, zsugerowałam męzulowi zeby mi pod choinkę jakiś nowy kupił, jaki model teraz w miarę na rzeczy, mój stary, wstyd się przyznać, uzywałam chyba z 15 lat-przywieziony z Angli- Braun- no ale staruszek już odmawia posłuszeństwa..
Ja też chcę depilator !!!! Przeglądam własnie oferty w sklepach i już mi slabo jak mam się na coś zdecydować Wiem,że ma mieć 40 pęset

Edytowane przez Megi72
Czas edycji: 2008-12-16 o 21:30
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:29   #4181
Azi82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

teraz to sie troche wystraszylam bo niezle mi tym pilnikiem skore potraktowal. Skore mam bardzo bladziutka, ale pytalam czemu akurat 7 godzin to powiedzial ze przez ten "zabieg". Wizyty kontrolne mam, nawet jutro rano mam zadzwonic co i jak bo chyba sam sie zastanawia nad efektem, cholerka mam nadzieje ze nie wyrzucilam pieniazkow w bloto. Zreszta nie mial dla mnie czasu bo inni pacjenci czekali i chcial mi wcisnac otwarty cos2 ale powiedzialam ze takiego nie przyjmuje i chce z nowego zestawu. Zobaczymy co bedzie, poki co mnie nie piecze, hmmmm ...smutne to troche, 1500 placisz a i tak chca dalej oszukiwc.
Azi82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 21:31   #4182
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ja też chcę depilator !!!! Przeglądam własnie oferty w sklepach i już mi slabo jak mam się na coś zdecydować Wiem,że ma mieć 40 pęset
a dokładniej? ja byłam w sklepie nie dla idiotów...i poczułam się jaki diotka bez pojęcia czym jeden od drugiego się różni oprócz ceny...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:35   #4183
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Azi82 Pokaż wiadomość
teraz to sie troche wystraszylam bo niezle mi tym pilnikiem skore potraktowal. Skore mam bardzo bladziutka, ale pytalam czemu akurat 7 godzin to powiedzial ze przez ten "zabieg". Wizyty kontrolne mam, nawet jutro rano mam zadzwonic co i jak bo chyba sam sie zastanawia nad efektem, cholerka mam nadzieje ze nie wyrzucilam pieniazkow w bloto. Zreszta nie mial dla mnie czasu bo inni pacjenci czekali i chcial mi wcisnac otwarty cos2 ale powiedzialam ze takiego nie przyjmuje i chce z nowego zestawu. Zobaczymy co bedzie, poki co mnie nie piecze, hmmmm ...smutne to troche, 1500 placisz a i tak chca dalej oszukiwc.

7 godzin mnie nie niepokoi - pamiętam, co lekarka Domi jej powiedziala. Jednak ten pilnik to jakieś dziwo? Czy ktoras z Was też to przeżyla lub slyszala o takiej praktyce ?
a za to, że sie upomnialaś o nowy cos2 - gratulacje, a lekarzowi, za to, że Cię chciał ewidentnie oszukac, duży mandat - nie- zaufania.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:35   #4184
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
no duzoooooooo, nie ma co, połowa życia

wiesz co- wspieram Cię jak tylko mogę w tym rzucaniu palenia
I zaimponowałaś mi, żeby tak z dnia na dzień, i po tylu latach. Trzymaj się tego i wytrzymaj, wytrzymasz Co innego podpalać raz na 3 miesące, a co innego być tak wciągnietym. Biedactwo, współczuję i wyobrażam sobie jak cię moze ciągnąć, ale przecież wiesz, ze warto wytrwać- dla siebie przede wszystkim

i jak ci będzie zle to mozesz sobie pisac i użalać się ile wlezie
nawet sobie nie wyobrazasz jak szczeka moze od zucia gumy bolec.Zakwasy mam na twarzy! Madzia wysle mi tabletki,wierze ze mi pomoga.MUSZA!!!
Nalog bylam taki ,ze bedac w szpitalu palilam.Normalnie wstyd!Ale koniec z tym

Azi z tym pilnikiem to rzeczywiscie interesujace.Ci ekawa jestem jak bedziesz jutro wygladac?Trzymam mocno kciuki,zebys nie miala problemow
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:39   #4185
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kwiatuszek a Ty nie masz ochoty na rzucenie palenia? Chociaz Ty tyle nie palisz co ja

i gdzie jest Molly???Tez by mogla skonczyc z paleniem!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:40   #4186
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kwiatuszek a Ty nie masz ochoty na rzucenie palenia? Chociaz Ty tyle nie palisz co ja

i gdzie jest Molly???Tez by mogla skonczyc z paleniem!!!!!!!!!!!!!!

agituj, agituj Buczusiu, bo u mnie w domu nie mozna palić

dobranoc
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:40   #4187
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Azi82 Pokaż wiadomość
teraz to sie troche wystraszylam bo niezle mi tym pilnikiem skore potraktowal. Skore mam bardzo bladziutka, ale pytalam czemu akurat 7 godzin to powiedzial ze przez ten "zabieg". Wizyty kontrolne mam, nawet jutro rano mam zadzwonic co i jak bo chyba sam sie zastanawia nad efektem, cholerka mam nadzieje ze nie wyrzucilam pieniazkow w bloto. Zreszta nie mial dla mnie czasu bo inni pacjenci czekali i chcial mi wcisnac otwarty cos2 ale powiedzialam ze takiego nie przyjmuje i chce z nowego zestawu. Zobaczymy co bedzie, poki co mnie nie piecze, hmmmm ...smutne to troche, 1500 placisz a i tak chca dalej oszukiwc.

Azi, nie chcę cię martwić, ale taki lekarz, co to sam nie jest pewnein efektu i dla pacjenta nie ma czasu to zle rokuje...to nie lekarz, tylko masyznka do robienia kasy.
Ja wczoraj byłam umówiona na wizytę na zabieg na 20.30 i wyobraż sobie, ze była przed mną dziewczyna, która przyjechała z Niemiec zrobić sobie cosmelan, a ponieważ miała duuużo pytań i była mocno wystarszona i niezdecydowana, lekarka poswieciła jej ponad godzinę, żeby ta poczuła się komfortowo. Inna sparwa , ze ja i jeszcze jedna pacjentka czekałyśmy przez to, i pózniej Pani dr mocno nas przepraszała i tłumaczyła się...ale wiesz wolę to niż odwalanie chały, bo kiedyś każda z nas może potrzebować dłuższej konsultacji- róznie to bywa.
Piszę o tym, bo ja niestety miałam maskę nakładaną przez takiego własnie partacza, jak zobaczyłam wczoraj tę laske, co wyszła z gabinetu z musztardową- PERFEKCYJNIE NAŁOŻONĄ MASKĄ, z zabezpieczonymi opaską włosami- zal mi się zrobiło cholernie, bo mój partacz nawet mi włosy upaćkał cos1, nie mówiąc o nałozeniu takiej grubej warstwy, jakby to pierwszy raz w życiu zrobił.

A co on ci tym pilnikiem robił....żadna z dziewczyn chyba czegoś takiego nie miała ..
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:48   #4188
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
agituj, agituj Buczusiu, bo u mnie w domu nie mozna palić

dobranoc

Dobranoc Kami
u mnie też nie ma palenia w domku
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:52   #4189
Azi82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

no nic , juz nic nie wymysle, jutro dokladnie sie go zapytam o ten caly pilnik - po co on wlasciwie byl, juz nie mowiac o warstwie maski tak cienkiej ze prawie nie widac, tylko plakac, chyba potrzymam dluzej niz 7h , poczekamy do jutra, dziekuje Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi, bede pilnie przestrzegac smarowania cos2, moze jednak cos pomoze...mowia ze wiara czyni cuda
Azi82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 21:52   #4190
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Ja tez w domu nie palilam.Na taras wychodzilam,ZAWSZE!!!!

Dobranoc
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:53   #4191
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Azi82 Pokaż wiadomość
no nic , juz nic nie wymysle, jutro dokladnie sie go zapytam o ten caly pilnik - po co on wlasciwie byl, juz nie mowiac o warstwie maski tak cienkiej ze prawie nie widac, tylko plakac, chyba potrzymam dluzej niz 7h , poczekamy do jutra, dziekuje Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi, bede pilnie przestrzegac smarowania cos2, moze jednak cos pomoze...mowia ze wiara czyni cuda
Pomoze ,pomoze!!! A jak maska nie ruszy,to grubiej posmarujesz cosmelanem2
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:56   #4192
animalpak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Sluchajcie!! Jestem 4 dzien po masce stosuje cosmelan 2 i powiem ze efektow narazie jako takich brak. Powiem wiecej mam wrazenie ze przebarwienia sa mocniejsze skore mam czerwona jak burak łusze sie niesamowicie nie za dlugo to tak??? Czasem jestem tak czerwony ze chce przerwac stosowanie chociaz wiem ze nie mozna dlatego dalej stosuje. Też tak miałyście???
animalpak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:58   #4193
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Azi kiepsko brzmi Twoja opowieść czy Ty oprócz plam miałaś także zniszczyć trądzik? Pomyślałam, że może ten sposób jest inny niż nasz bo to cos activ? Druga opcja jaka przyszła mi do głowy (ale to z powodu niepełnego słoiczka cos2), to że maska nie była pierwszej świeżości i ścierając naskórek można zwiększyć jej działanie... Nie będę gdybać ale jeśli mogę, to radziłabym Ci uważać na wszystko, co wyda Ci się nietypowe. Tu zawsze któraś z Cosmelanek Ci pomoże odpowiadając na Twoje wątpliwości.
Ane nie daj się dłużej prosić
Buczuś 20 lat to tylko gorsza połowa życia Masz teraz szansę każdego dnia zmniejszać tę proporcję. A ja gdzieś pisałam ile palę? Jak nie palę, to oczywiście wcale, natomiast jak zaczynam to tak jakbym nie miała żadnej przerwy. Dlatego nie zaczynaj. Chcesz drugą paczkę wspomagającą ode mnie? Ja pochodzę jeszcze koło tego tematu, błagam nie naciskaj mnie.
Kamilka ja się też do Ciebie wprowadzę, w końcu całe KGW tam będzie Mogę z moimi dwoma pieseczkami, jednym kotkiem i judoką? Nie pochwaliłam się Wam - mój synek zdobył złoty medal!!!
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 22:01   #4194
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez animalpak Pokaż wiadomość
Sluchajcie!! Jestem 4 dzien po masce stosuje cosmelan 2 i powiem ze efektow narazie jako takich brak. Powiem wiecej mam wrazenie ze przebarwienia sa mocniejsze skore mam czerwona jak burak łusze sie niesamowicie nie za dlugo to tak??? Czasem jestem tak czerwony ze chce przerwac stosowanie chociaz wiem ze nie mozna dlatego dalej stosuje. Też tak miałyście???
No pewnie, że normalne. To dopiero początek.

Azi Buczka ma rację, nawet jak maska jest do to zabójczy cos2 pomoże.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 22:02   #4195
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez animalpak Pokaż wiadomość
Sluchajcie!! Jestem 4 dzien po masce stosuje cosmelan 2 i powiem ze efektow narazie jako takich brak. Powiem wiecej mam wrazenie ze przebarwienia sa mocniejsze skore mam czerwona jak burak łusze sie niesamowicie nie za dlugo to tak??? Czasem jestem tak czerwony ze chce przerwac stosowanie chociaz wiem ze nie mozna dlatego dalej stosuje. Też tak miałyście???
owszem mamy,
Ty po 4 dniach placzesz? To dopiero cyrk sie zacznie. Czlowieku to wiecznosc potrwa zanim przestaniesz sie luszczyc!!!!!Pol roku po masce jestem i przynajmniej raz w tygodniu przerazajaco wygladam.Nawilzaj skore koniecznie!
A te ciemniejsze plamy znikna´szybko!!!!!!!!! Zobaczysz
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 22:05   #4196
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Gratulacje dla malego judoki
Znalazlam fajny hotel w Turcji ma dobre opinie-Hotel Turunc naprawdę fajny kto ze mną jedzie?Molly chciala do NY ale ja chcę na plażę pod parasol of korz
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 22:05   #4197
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Kwiatuszku i Ty dopiero teraz piszesz,ze syn zloty medal zdobyl
Gratuluje:jup i::jupi :
Alez musisz byc dumna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Jeszcze raz gratulacje:ju pi::cmo k:
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 22:07   #4198
Azi82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Jeszcze raz dzieki za slowa otuchy, cosmelanem probuje zwalczyc tylko piegi ale takie porzadnie zakorzenione, strasznie stare i pradopodobnie glebokie, wiec latwo nie bedzie z nimi walczyc, ale jestem gotowa, nie po to zbieralam 1500 zeby zadnego efektu nie bylo
Azi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 22:12   #4199
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV



Dziewczyny ja tu nie mogłam od soboty spokojnie siedzieć, myślałam tylko o jednym Tak bardzo jestem z niego dumna, maleństwo a tak pięknie walczy, a przed każdą walką siada po turecku i się koncentruje Ma najwspanialszego trenera pod słońcem, ten facet po prostu nie schodzi mu z ust, ciągle słuchamy co trener powiedział, jak staje, jak siada, no móóówię Wam - szaleństwo. Gdyby tacy ludzie pracowali w szkołach z naszymi dziećmi, to wszystkie chodziłyby do szkoły z największą przyjemnością, no i ten duch zdrowej rywalizacji, motywacji do wygranej, a jednocześnie nauka przegrywania... Ech pewnie mogłabym tak długo pisać
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 22:13   #4200
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Azi82 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dzieki za slowa otuchy, cosmelanem probuje zwalczyc tylko piegi ale takie porzadnie zakorzenione, strasznie stare i pradopodobnie glebokie, wiec latwo nie bedzie z nimi walczyc, ale jestem gotowa, nie po to zbieralam 1500 zeby zadnego efektu nie bylo
Azi ale z Ciebie pesymistka.Zobaczysz ,ze bedzie wszystko dobrze!!! A jak bedziesz miala watpliwosci ,zly humor ,to my jeszcze jestesmy


anus Ty nic nie kombinuj z 20 SPF ,50+ masz brac.I urlop w Islandii,Finladii,a nie Turcja
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.