Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-21, 17:48   #4801
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Witam

No to się dzisiaj naciekałam po sklepach. Prezenty już prawie mam.
Portki wycierusowe sobie kupiłam, ciekawe czy się rozciągną i będą z tyłka leciały.I nawet o dziwo obcinać nie muszę.

Listopadku

ja na te obrazy mdleję
a pytałam kiedyś w poprzedniej części o ten przyszafny "krzyk"(olałaś mnie)... to tez Twój TŻ malował O matko...o matko




Megi bo tu chodzi właśnie o brak akceptacji siebie.
Nie lubię swojego życia, nie cieszy mnie ono.W moim życiu jest za mało szczęścia, praktycznie go nie ma. I siły, odwagi za mało, żeby coś zmienić.
No to się nagadałam.

Dennuś a okład z męskiej piersi?

Ivuś - ojejku, Plameczko Kochana,az mnie ścisnęlo po Twoich słowach o braku szcześcia w Twoim zyciu . Od dawna tak Ci jest na świecie ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 17:59   #4802
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Witam

No to się dzisiaj naciekałam po sklepach. Prezenty już prawie mam.
Portki wycierusowe sobie kupiłam, ciekawe czy się rozciągną i będą z tyłka leciały.I nawet o dziwo obcinać nie muszę.

Listopadku
ja na te obrazy mdleję
a pytałam kiedyś w poprzedniej części o ten przyszafny "krzyk"(olałaś mnie)... to tez Twój TŻ malował O matko...o matko




Megi bo tu chodzi właśnie o brak akceptacji siebie.
Nie lubię swojego życia, nie cieszy mnie ono.W moim życiu jest za mało szczęścia, praktycznie go nie ma. I siły, odwagi za mało, żeby coś zmienić.
No to się nagadałam.

Dennuś a okład z męskiej piersi?

Ivonciu przepraszam ze "olałam" pewnie nie doczytałam do konca....tak ten przy czerwonej szafie to też mojego TZ-ta- te co na dole to z serii karnawał, a ten na górze to z serii figuratywnych. Niektrych juz nie ma niestety, bo sprzedane...teraz juz TZ nie sprzedaje, bo nie moze się z nim rozstać- i a ja też- te obrazy, to cząsta nas samych przez nasze wspólne lata...czasami wyciąga z pracowni inne i przypomiją mi się te poranki kiedy szłam do jego pracowni zobaczyć co stworzył przez noc... malarstwo to jego wielka miłosc pod koniec pierwszych studiów zdał na 1 miejscu na ASP na malarstwo.

A skad u Ciebie takie słowa, że za mało szczęscia, ze go nie ma. Wiesz Ivuś, szczęście jest w nas samych. Napewno masz coś za co oddałabyś zycie i co cię czyni szczęsliwym, bo bez tego życie nie miałoby sensu.

U mnie porządki zrobione, choinka ubrana, zostały zakupy i ostatnie prezenty kupienia.

Masi cieszę się ze twój TZ dał sie jednak przekonać i ze choinka stanęła w domku.
Napewno postoi długo, bojodełka nie gubi igieł. Jeżeli maszjeszcze włożenia pnia do jakiegoś pojemniczka z woda to już wogóle. Moja stoi i bez tego do konca stycznia zazwyczaj...
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:06   #4803
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
No ide do pracy, bo niestety musze. Leze od wczoraj, moze wystarczy. Najwyzej jak bardzo zle sie bede czuc i kaszlec, to sie urwe z pracy i do lekarza wybiore. Kurcze, nie lubie byc chora!
To nie dobrze że musisz iść.Ale sama też tak chodzę.2 tyg temu chodziłam tam z gilami do pasa,teraz mam chyba tego skutki bo mnie zatoki bolą.No i jutro też muszę iść.Liczę że za 3 dni święta więc może ciepła atmosfera mnie uzdrowi
Trzymaj si denna ciepło
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:07   #4804
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Ivuś - ojejku, Plameczko Kochana,az mnie ścisnęlo po Twoich słowach o braku szcześcia w Twoim zyciu . Od dawna tak Ci jest na świecie ?
Kamilcia od jakichś 11 lat niestety. Moje dni szczęścia zbierając do kupy mogę spokojnie w 2-3 miesiącach zamknąć
Dennuś dziecko oczywiście jest szczęściem...

Plameczki czy któraś się zna na garnkach tzw szybkowarach. Mam rodzicom kupić szybkowar około 6 litrów ale ja się na tym nie kumaju. Może któraś coś polecić może z allegro bo sklepy obleciałam i u nas nigdzie nie ma. Tak do 150- 180zł. to się kupi coś co się nada do użytku? W sklepie widziałam za 120 ale totalny szmelc i tylko jeden był.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:08   #4805
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość


Męska piers wybyła Akurat kiedy potrzebna, no!
Ivcia - przytulam Cie tu z tym czeronym nochalem i zarazkami. Ale przede wszystkim z miłościa Masz kochana dziecko, a to wielkie szczeście

Nati - mam cytryny! - ide jesc.

Denus, jak nie masz coldreksu to polecam aspirynę....i uważaj nie łącz tych wszystkich leków (typu codreks, erveks itp) na raz- bo one mają b.silne działanie
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:09   #4806
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Mam ubraną choinkę!!Pięna ,żywa i pachnąca.No i pełno igieł na dywanie,ale nic to.
Będzie cudownie!
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:14   #4807
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Kamilcia od jakichś 11 lat niestety. Moje dni szczęścia zbierając do kupy mogę spokojnie w 2-3 miesiącach zamknąć
Dennuś dziecko oczywiście jest szczęściem...

Plameczki czy któraś się zna na garnkach tzw szybkowarach. Mam rodzicom kupić szybkowar około 6 litrów ale ja się na tym nie kumaju. Może któraś coś polecić może z allegro bo sklepy obleciałam i u nas nigdzie nie ma. Tak do 150- 180zł. to się kupi coś co się nada do użytku? W sklepie widziałam za 120 ale totalny szmelc i tylko jeden był.

Ivuś - to brzmi straaaasznie! 11 lat ? Ivuś - skoro ot tak dawna tak zyjesz, to widać jesteś w stanie, ale może po nowym roku moglabyś sie jakoś sobą i swoim brakiem poczucia szcześcia, zaopiekować ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 18:17   #4808
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

a ja muszę na jutro jeszcze prace skonczyć zeby na swięta mieć spokojną głowę.
Idę Laseczki
Ivuśi was wszystkie też
Buczuś zazdroszczę zrobionych prezentów
Denna jak nie przejdzie, odpusć sobie wychodzenie do pracy, bo się na swieta rozłozysz na dobre
Jak Domcia ma zamaiar nadrobić zaległości podczas obecności w domu jejj TZ-ta
Kami- za to ze jesteś
Natalio- Ja mam całkiem blisko do Ciebie i Masi też....

A kosmetyków Eris nigdy nie używałam i nie mam zamiaru-
co do Flavo C smarowąłam sie nim, a pozniej Serum Max Roci a wszystko to po mezoterapi i chyba przedobrzyłam, bo pojawiło się podpuchnięcie pod oczami i lekkie podrażnienia miejscowe skóry. Teraz przeszłam na samo Flavo C i Cetaphil i Emolium

az szkoda mi stąd iść

do jutra papa miłego wieczoru
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:30   #4809
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość

Masi cieszę się ze twój TZ dał sie jednak przekonać i ze choinka stanęła w domku.
Napewno postoi długo, bojodełka nie gubi igieł. Jeżeli maszjeszcze włożenia pnia do jakiegoś pojemniczka z woda to już wogóle. Moja stoi i bez tego do konca stycznia zazwyczaj...
Stoi i jest super, stojak na wodę kupiłam specjalnie dla niej tydzień temu. Musze tylko uważać żeby woda tam była, bo mojemu psu oczywiscie zawsze smakuje bardziej taka woda albo w podstawkach z kwiatków niż w misce. Więc będzie choince ją wypijać.
Super ze ona tak długo moze stać.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:14   #4810
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Ivuś - mam nadzieję, że nie zrobiłam Ci przykrości moim pytaniem ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:31   #4811
caterina28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 55
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

hej hej..... kochane....Właśnie siedze z cosmelanem na twarzy... i nic nic nie szczypie.... a siedze juz 5 godz. czy to normalne???
caterina28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 19:42   #4812
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
hej hej..... kochane....Właśnie siedze z cosmelanem na twarzy... i nic nic nie szczypie.... a siedze juz 5 godz. czy to normalne???
Z maską ? Nic nie powinno szczypać. Cały bal sie zaczyna kiedy się rozpoczyna używać cos2
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:56   #4813
caterina28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 55
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Z maską ? Nic nie powinno szczypać. Cały bal sie zaczyna kiedy się rozpoczyna używać cos2
heheheh.... a po ściągnięciu maski odrazu mam stosowac cos 2? czy zaczekac dzien?.. czy jak?
caterina28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 20:07   #4814
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
heheheh.... a po ściągnięciu maski odrazu mam stosowac cos 2? czy zaczekac dzien?.. czy jak?
tak zrób dzień przerwy, jak masz hydravital to nim się smaruj, a jak nie to wazelina. A potem 3 razy dziennie cos2 przez pierwszy tydzień
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 20:12   #4815
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
No ide do pracy, bo niestety musze. Leze od wczoraj, moze wystarczy. Najwyzej jak bardzo zle sie bede czuc i kaszlec, to sie urwe z pracy i do lekarza wybiore. Kurcze, nie lubie byc chora!
Misiek maszeruj po Sinupret - (przez pierwsze dni 3x2) male zielone drazetki ktore cuda czynia, kiedys umieralam na zatoki i mami moja mi je polecila i to byl strzal w 10 teraz biore je za kazdym razem kiedy zaczyna sie przeziebienie i dzieki temu zwalczam wszystkie objawy w 3 dni, do tego biore Nurofen 400mg (paracetamol zawarty w gripexie rozwala mi zoladek) i koniecznie musujace wapno, bardzo pomaga rowniez cynk (w dawce 10mg 3x dziennie) - wsio bierzesz i z kazdym dniem jest lepiej
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
..bo tu chodzi właśnie o brak akceptacji siebie.
Nie lubię swojego życia, nie cieszy mnie ono.W moim życiu jest za mało szczęścia, praktycznie go nie ma. I siły, odwagi za mało, żeby coś zmienić.
No to się nagadałam
Ivus - ja mam podobnie tez nie lubie juz swojego zycia, od ok.roku; nudzi mnie i irytuje a do tego mam wrazenie ze stoje w miejscu i przebieram nogami ale zadnego kroku nie robie tez brak mi chyba odwagi zeby pewne rzeczy zakonczyc a teraz to mam taki balagan ze czuje sie niczym w prozni zawieszona i tylko czekam jak na d.pe spadne..bedzie bolalo
Natalio - wyslalam Ci zaproszenie do przyjaciol..hm zostawilas mi komentarz w albumie..nie chcesz sie ze mna zaprzyjaznic?
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 20:22   #4816
caterina28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 55
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
tak zrób dzień przerwy, jak masz hydravital to nim się smaruj, a jak nie to wazelina. A potem 3 razy dziennie cos2 przez pierwszy tydzień
dziękuje...
i jeszcze pytanie, zostało mi troche tej maski 1 co mam z nią zrobic, kiedy moge sie nia jeszcze posmarowac?

Edytowane przez caterina28
Czas edycji: 2008-12-21 o 20:36
caterina28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 20:35   #4817
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Witajcie kochane.

Wczoraj sie nasprzątałam caaaałyyy długi dzień, wieczorem padłam i nie miałam sil do Was zajrzeć. Ale ja tak lubie ten zapach czystości, jeszcze choinke ubrać i święta, ja mam sztuczną, żywa choinka i jej zapach to moje marzenie- jak bede juz mieszkać w moim domku to te marzenie mi sie spełni.

.....Ale ktoś nie miły nas odwiedził, chyba nie doczytał że u Nas jest wyjątkowa atmosfera......

Dennuś- Ciebie znowu łamie, martwie sie Twiom zdrówkiem, przejdź sie do lekarza, weź wolne, żeby Cie na święta nie rozłorzyło całkowiecie.
w ten zaflukany nosek.


Ivonako, Molyy- , ojej, kochane może możemy jakoś pomóc, każdy ma w sobie jakieś ziarenko szczęścia , jakby tak zacząć je pielęgnować to by sie rozrosło i zaowocowało. Kochane takie laseczki z WAS !!!! Molly- pisałaś o tych chmurach- pamiętaj że za każdą z nich czai sie słoneczko. Jeszcze raz WAS ŚCISKAM z całego serducha.

Natalko- Dla ciebie:bo unce: i za cudowny piątkowy wieczorek.



wrócił mój TZ jaka jestem happy.
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 20:44   #4818
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV


Dla przypomnie dla wszystkich którzy tu czasem zagladają
Ponawiam liste zadowolonych .
*- jeżeli minimalne cienie z czasem będą jednak widoczne, to poprawimy liste.


Lista osób zadowolonych z zabiegu cosmelan:

-Madziusia777- Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Ane120- Zostały cienie, polecam
-Kamilia- Zostały cienie.
-Masima- Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Buczacza- Zostały cienie, polecam.
-Etana021- Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Castrol- Tak cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Megi72- Zostały cienie, polecam.
-Wodnik11-Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Mkozaczka- Tak, cosmelan zlikwidował plamy*, polecam.
-November- Tak cosmelan zlikwidował plamy*, polecam.
-Denna- Tak, zlikwidował plamy, powróciły lekkie cienie, polecam.
-Mylda- Tak, cosmelan zlikwidował plamy, polecam.
-Dome- zostały minimalne cienie, polecam.
-LidiaM- Tak, zlikwidował plamy, powrócił cień na czole.
-Saga76- zostały minimalne cienie, polecam.



Lista osób niezadowolonych z zabiegu cosemelan:
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 20:49   #4819
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
dziękuje...
i jeszcze pytanie, zostało mi troche tej maski 1 co mam z nią zrobic, kiedy moge sie nia jeszcze posmarowac?

pytaj pytaj.
maske 1 szczelnie zamkniętą połóż do lodówki, narazie nie będziesz jej używać. Ale zawsze będziesz mogła jej użyć, jak zostaną Ci ewentualne cienie, ale to chyba minimum dopiero po 3 miesiącach- no tak mi lekarz mówiła, że zabieg cosmelan 1 można powtarzać nie częsciej niż 3 miesiące.

, powodzenia
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 20:52   #4820
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Misiek maszeruj po Sinupret - (przez pierwsze dni 3x2) male zielone drazetki ktore cuda czynia, kiedys umieralam na zatoki i mami moja mi je polecila i to byl strzal w 10 teraz biore je za kazdym razem kiedy zaczyna sie przeziebienie i dzieki temu zwalczam wszystkie objawy w 3 dni, do tego biore Nurofen 400mg (paracetamol zawarty w gripexie rozwala mi zoladek) i koniecznie musujace wapno, bardzo pomaga rowniez cynk (w dawce 10mg 3x dziennie) - wsio bierzesz i z kazdym dniem jest lepiej

Ivus - ja mam podobnie tez nie lubie juz swojego zycia, od ok.roku; nudzi mnie i irytuje a do tego mam wrazenie ze stoje w miejscu i przebieram nogami ale zadnego kroku nie robie tez brak mi chyba odwagi zeby pewne rzeczy zakonczyc a teraz to mam taki balagan ze czuje sie niczym w prozni zawieszona i tylko czekam jak na d.pe spadne..bedzie bolalo
Natalio - wyslalam Ci zaproszenie do przyjaciol..hm zostawilas mi komentarz w albumie..nie chcesz sie ze mna zaprzyjaznic?
Molly-koło mnie trzeba troche pochodzić,nie jestem łatwa

W albumie to żart,

MADZIUSIA-
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 20:56   #4821
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Wiosenny wietrzyku- mam nadzieje że w tym wirze przedświątecznym jeszcze zawiejesz tu do nas, my tu o Tobie pamiętamy.

i różyczką pomachamy:roz a::roza : i buziaki przesyłamy.
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:03   #4822
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Ja już musze uciekać.
Rano do pracy, zmykam pod prysznić i lulu i pozaajmować sie TZ.
papa
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:08   #4823
caterina28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 55
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

madziusia

przeczytałam Twój zabieg cosmelan....
mam dokładnie taki sam problem... powiedz czy to mozliwe ze bede wychodzic bez fluidów i pudrów? czy stosujesz tylko ten cosmelan2 czy jeszcze jkais inny krem teraz?
[/B]
caterina28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:12   #4824
wiosenny wiatr
Raczkowanie
 
Avatar wiosenny wiatr
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Wiosenny wietrzyku- mam nadzieje że w tym wirze przedświątecznym jeszcze zawiejesz tu do nas, my tu o Tobie pamiętamy.

i różyczką pomachamy:roz a::roza : i buziaki przesyłamy.
A to trafiłam! Ja też pamiętam, myślę podczas świątecznej krzątaniny i udało mi się na chwilę wpaść tu do Was
wiosenny wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:16   #4825
wiosenny wiatr
Raczkowanie
 
Avatar wiosenny wiatr
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

No i oczywiście buziaki wszytskim Wam posyłam
wiosenny wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:25   #4826
animalpak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Drogie Cosmelanki:P Mija tydzien i dwa dni od zastosowania maski. codziennie smaruje buzke cosmelanem 2. No i plamy dalej sa. Na domiar tego Buzia jest czerwona ciagle:/ o łuszczeniu juz nie wspomne. Tak dlugo to wszystko trwa?? czy to normalne??
animalpak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:31   #4827
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez animalpak Pokaż wiadomość
Drogie Cosmelanki:P Mija tydzien i dwa dni od zastosowania maski. codziennie smaruje buzke cosmelanem 2. No i plamy dalej sa. Na domiar tego Buzia jest czerwona ciagle:/ o łuszczeniu juz nie wspomne. Tak dlugo to wszystko trwa?? czy to normalne??
nie wiem, jak to jest w przypadku buźki, ale normalnie to tak jest, że twarz przez pierwsze nawet dwa tygodnie jest czerwona lub mocno rózowa, piecze i się ciagle łuszczy. Plamy też mają prawo być - powinny powoli znikać, ale nie od razu. tydzień po masce moga nadal być. Jak rozumiem, robisz cosmelan bez opieki lekarza?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:33   #4828
caterina28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 55
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

czy jest az tak zle ze nie mozna sie pokazywac ludziom? czy jak by nałozyc jakis fluid da rade wyjsc z domu?
caterina28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:40   #4829
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
madziusia

przeczytałam Twój zabieg cosmelan....
mam dokładnie taki sam problem... powiedz czy to mozliwe ze bede wychodzic bez fluidów i pudrów? czy stosujesz tylko ten cosmelan2 czy jeszcze jkais inny krem teraz?
[/b]
Tak to jest możliwe żeby poi cosmelanie wychodzić bez pudrów i fluidów, większość z nas właśnie tak robi, a te co używają to dlatego że lubią a nie ze muszą, sama zobaczysz.

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
czy jest az tak zle ze nie mozna sie pokazywac ludziom? czy jak by nałozyc jakis fluid da rade wyjsc z domu?
W trakcie kuracji cosmelanem fluid to nieporozumienie. Zacznie się łuszczyć to sama zobaczysz. Jedynie co to filtr będzie cię ratował w miarę przed odstającymi skórkami, bo je przyklei troszkę.

Animalpak ja po tygodniu kuracji cosmelanem i stosowaniu 3 razy dziennie cos2 nadal miałam plamy, lekarka więc zaleciła przedłuzenie stosowania 3 razy dziennie na kolejny tydzień. I wtedy zniknęły.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-12-21 o 21:42
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:44   #4830
caterina28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 55
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Tak to jest możliwe żeby poi cosmelanie wychodzić bez pudrów i fluidów, większość z nas właśnie tak robi, a te co używają to dlatego że lubią a nie ze muszą, sama zobaczysz.



W trakcie kuracji cosmelanem fluid to nieporozumienie. Zacznie się łuszczyć to sama zobaczysz. Jedynie co to filtr będzie cię ratował w miarę przed odstającymi skórkami, bo je przyklei troszkę.

Animalpak ja po tygodniu kuracji cosmelanem i stosowaniu 3 razy dziennie cos2 nadal miałam plamy, lekarka więc zaleciła przedłuzenie stosowania 3 razy dziennie na kolejny tydzień. I wtedy zniknęły.

Jaki filtr? co powinnam kupic, a ten krem który jest w zestawie do czegos mi sie przyda???
caterina28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.